EKSTRA
MENÜ

Uzun Ömür

Uzun Ömür haberleri sayfasında güncel ve son dakika Uzun Ömür hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 7.636 Uzun Ömür haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Uzun Ömür Haberleri

Yasin Suresi Okunuşu - Yasini Şerif Dinle, Yasin Duası Türkçe Anlamı ve Arapça Yazılışı (Diyanet Meali)

Yasin Suresi Okunuşu - Yasini Şerif Dinle, Yasin Duası Türkçe Anlamı ve Arapça Yazılışı (Diyanet Meali)

Yasin suresi Mekke döneminde inmiştir. 83 âyettir. Adını ilk ayette geçen "Ya-Sin" kelimesinden almıştır. Sizler için Yasin Suresi Oku ve Dinle içeriğimizde sureyi anlamak ve ezberlemek isteyenler için Yasin-i Şerif'in konusu, anlamı, önemi, fazileti, faydaları tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu ile birlikte Diyanet Meali için tüm detayları bir araya getirdik.

KOBİlere 116 milyon lira destek geliyor

KOBİ'lere 116 milyon lira destek geliyor

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank: - "KOBİGEL'in 3'üncü çağrısına toplamda 1075 firmamız başvurdu. Bu başvurulardan 278'i desteklenmeye hak kazandı. Destek kapsamında işletmelerimize yaklaşık 116 milyon lira katkı sunacağız"

16.07.2021Ekonomi
TBMM Başkanı Şentop, 5. Yılında 15 Temmuz Panelinin açılışında  konuştu: Hedef alınan milletin kendisiydi

TBMM Başkanı Şentop, "5. Yılında 15 Temmuz Paneli"nin açılışında konuştu: Hedef alınan milletin kendisiydi

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 15 Temmuz’un siyasi iktidara, devlete karşı değil tam tersine devletin, siyasi iktidarın, anayasal düzenin yanında durmak için gerçekleştirilen bir halk hareketi olduğunu belirterek, bu yönü itibarı ile 15 Temmuz’un biricik olduğunu söyledi.

15.07.2021Gündem
Rüyada fare görmek ne anlama gelir Rüyada siyah, beyaz fare görmek ve fare ısırması tabiri

Rüyada fare görmek ne anlama gelir? Rüyada siyah, beyaz fare görmek ve fare ısırması tabiri

Günlük hayatta yaşadıklarımızın bir yansıması olan rüyalar, içerdikleri bir takım sembollerle ne anlamlara geldiği merak edilenler arasında yer alıyor. Rüyalardan anlamlar çıkarmak isteyen vatandaşlar özellikle rüyada fare görmenin ne anlama geldiğini merak ediyor. Rüyada beyaz ve siyah fare görmenin tabiri vatandaşlarca merak ediliyor. Peki, rüyada fare görmek ne anlama gelir? Rüyada siyah ve beyaz fare görmek ne demek?

Dizisi çekilse izlenme rekorları kırar Birbirini tanımayan 20 amatör ve iki kötü niyetli bilim insanı...

Dizisi çekilse izlenme rekorları kırar! Birbirini tanımayan 20 amatör ve iki kötü niyetli bilim insanı...

Covid-19'a yol açan virüsün Çin'de bir laboratuvardan yayılmış olma ihtimali geçen yıl bu zamanlar bir deli saçması olarak görülüyordu, şu an ise ciddi ciddi araştırılıyor. Bu farkı yaratan ise bir grup amatörün dedektif gibi sürdürdüğü ince araştırmalar oldu. Peki bunu nasıl yaptılar?

12.06.2021Dünya
Bilim insanları maksimum ömür süresini açıkladı Siz bu kadar uzun yaşamak ister misiniz

Bilim insanları maksimum ömür süresini açıkladı! Siz bu kadar uzun yaşamak ister misiniz?

Bilim insanları yaptıkları hesaplamalarla bir insanın çok sağlıklı olsa bile yaşayabileceği azami süreyi tespit etti. Biz de her yaştan vatandaşa sorduk: Bu kadar uzun yaşamak ister misiniz? 'Evet' diyenler de 'Hayır' diyenler de çok ilginç yanıtlar verdi...

9.06.2021Gündem
Rüyada Saç Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Saçların Dökülmesi, Beyazlaması Ve Uzun Saç Görmenin Tabiri

Rüyada Saç Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Saçların Dökülmesi, Beyazlaması Ve Uzun Saç Görmenin Tabiri

Rüyada görülen birçok sembol, rüya sahipleri açısından merak edilerek araştırılmaktadır. Her rüyanın farklı bir anlamı vardır. Peki rüyada saç görmek ne anlama gelir? Rüyada saçların dökülmesi, beyazlaması ve uzun saç görmenin tabiri nedir? İşte merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed Tanıtıldı

Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed Tanıtıldı

Razer, kompakt bir form faktöründe kablosuz özgürlüğün ve işlevselliğin mükemmel karışımını sunan BlackWidow V3 Mini HyperSpeed klavyeyi duyurdu.

26.05.2021eSpor
Mobil oyun çağ atlıyor

Mobil oyun çağ atlıyor

Mobil oyun sektörü pandeminin de etkisiyle 2020 yılında çok büyük çıkışa geçti. Öyle ki, gelirlere göre geçtiğimiz yıl mobil oyun sektörü 77.2 milyar dolarlık bir pazara dönüştü. Pazarın büyüklüğüne bir örnek vermek gerekirse Genshin Impact isimli oyun tanıtıldığı ilk ay 15 milyon kez indirilirken, 150 milyon dolardan fazla gelir elde etti. Yine 2020 yılı raporlarına göre tüm dünyada 2.69 milyar mobil oyuncu bulunuyor ve bu sayının 2023 yılı sonunda 3.07 milyar mobil oyuncuya ulaşması bekleniyor. Hal böyle olunca akıllı telefon ve tablet üreticileri, mobil oyun konsollarının kan kaybetmesiyle birlikte, mobil oyun pazarında güç ve performans yarışına girdiler. Neredeyse bilgisayarla yarışan güçteki akıllı telefonlar, hızla gelişen teknolojilerle birlikte çağ atladılar. Bundan daha birkaç yıl öncesine kadar hayalini dahi kuramayacağımız donanımlar akıllı telefonlarda standart olarak sunulmaya başlandı.

22.05.2021Ekonomi

Asus'a Red Dot Tasarım Ödülleri 2021’den 37 ödül

Asus, Red Dot 2021 Ödülleri’nde, 37 ürünüyle tasarım ödülü almaya hak kazandı.

26.04.2021Teknoloji
Pandemide yaşlılar gençlere nazaran daha mutlu kalmayı nasıl başardı

Pandemide yaşlılar gençlere nazaran daha mutlu kalmayı nasıl başardı?

Pandemi nedeniyle kısıtlamalara en çok maruz kalan onlar. Hastalığa yakalanma ve ölme riskleri de gençlere göre çok daha yüksek. Bunlara rağmen gençlere nazaran son 1 yılda daha mutlu olan yine onlar oldu

27.03.2021Gündem
Allah Bağışlasın ne demek Allah Bağışlasın deyiminin anlamı ve cümle içinde örnek kullanımı (TDK)

Allah Bağışlasın ne demek? Allah Bağışlasın deyiminin anlamı ve cümle içinde örnek kullanımı (TDK)

Dinimizde ''bağışlamak'', ''merhamet göstermek'', ''korumak'' ve ''rahmet etmek'' anlamına gelir. Yeni doğan bir bebeğe uzun ömür dilemek için ''Allah Bağışlasın'' denir. Allah Bağışlasın ne demek? Merak edenler için deyimin anlamını örnek cümleler ile birlikte derledik.

Aksarayda huzurevi sakinlerine aşı vuruldu

Aksaray'da huzurevi sakinlerine aşı vuruldu

Aksaray’da korona virüs aşısı vurulduktan sonra güvenlik güçlerine övgüler yağdıran İsmail Kılıç (85), “Yaşasın Türk Milleti var olsun başkanlarımız” diyerek teşekkür etti.

19.01.2021Haber
116 yaşında corona virüsü yenen Fatma nine: Sağlıklı yaşamın sırrı köyde yaşamak

116 yaşında corona virüsü yenen Fatma nine: Sağlıklı yaşamın sırrı köyde yaşamak

ARTVİN'de 11 çocuk ve 31 torunu bulunan Fatma Akyüz (116), yakalandığı corona virüs(koronavirüsü) yenerek sağlığına kavuştu. Hemen köyüne dönen Akyüz, "Allah bana uzun ömür verdi ve yaşadım, şükürler olsun. Köyün suyu, havası her şeyi güzel, uzun ve sağlıklı yaşamanın sırrı köyde yaşamak" dedi.

14.12.2020Güncel
95 yaşında koronavirüsü yendi

95 yaşında koronavirüsü yendi

BARTINda, koronavirüse yakalanan 95 yaşındaki Fatma Ayan, hastanede 13 günlük tedavisinin ardından taburcu oldu. Müesser Koç (57) annesinin 2 kere anjiyo olduğunu ve felç geçirdiğini, 95 yaşında virüsü atlatmasına çok şaşırdıklarını ve sevindiklerini söyledi.

15.10.2020Gündem
RAZER BLACKWIDOW ailesi yenileniyor

RAZER BLACKWIDOW ailesi yenileniyor

Razer, bir kez daha oyunlara hükmetmek için birçok yeni özellik ve iyileştirmelerle güncellenen, dünyanın ilk mekanik oyun klavyesinin mirasını devam ettiren BlackWidow V3 ve BlackWidow V3 Tenkeyless'ı duyurdu.

7.10.2020eSpor
Son dakika... TBMM Başkanı Şentoptan yeni yasama açılışında flaş açıklama

Son dakika... TBMM Başkanı Şentop'tan yeni yasama açılışında flaş açıklama

TBMM Genel Kurulu, 27. Dönem 4. Yasama Yılı'nın başlaması dolayısıyla özel gündemle toplandı. TBMM Başkanı Mustafa Şentop, yeni yasama yılının açılış konuşmasını yaptı.

1.10.2020Gündem
Son dakika haberler.. Gamze Pala cinayetinde şoke eden ifadeler: Silahım tutukluk yaptı, bıçağı çektim...

Son dakika haberler.. Gamze Pala cinayetinde şoke eden ifadeler: Silahım tutukluk yaptı, bıçağı çektim...

Rize'nin Fındıklı ilçesinde, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gamze Pala’yı (46) aşkına karşılık vermediği gerekçesiyle tabancayla sırtından vurduktan sonra, boğazını bıçakla keserek öldüren Savaş Dalançıkar (37) hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talebiyle iddianame hazırlandı. İddianamede, Dalançıkar'ın cinayetten sonra, genç kadının cesedi başında beklerken, “Seni çok seviyorum, başkasıyla paylaşamam” dediği anlatıldı.

12.08.2020Gündem
Kişiselleştirilmiş sağlık sistemi günlük hayatın bir parçası olacak

Kişiselleştirilmiş sağlık sistemi günlük hayatın bir parçası olacak

Covid-19 salgını ve alınan önlemler, sağlık sektörünün önemini ve salgın sonrası döneme sürdürülebilir, inovatif, uygun maliyetli ve hasta merkezli çözümlerle hazırlanma ihtiyacını en iyi şekilde gözler önüne serdi. Bu kapsamda yapılan bir ankete göre, tüketiciler 2030’a kadar kişiselleştirilmiş sağlık sisteminin günlük hayatın bir parçası olacağını düşünüyor.

4.08.2020Teknoloji
Yüksel Yıldırım: Samsunsporu Süper Ligde şampiyon yapacağım

Yüksel Yıldırım: Samsunspor'u Süper Lig'de şampiyon yapacağım!

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, önemli açıklamalarda bulunarak çok iddialı bir hedef koydu ve "Samsunspor'u Süper Lig'de şampiyon yapacağım" dedi.

25.07.2020Futbol
Son dakika haberler... Gazi Mecliste 15 Temmuz anması... Cumhurbaşkanı Erdoğandan TBMMde flaş mesajlar

Son dakika haberler... Gazi Meclis'te 15 Temmuz anması... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TBMM'de flaş mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yılında, şehitler anıtına çelenk bıraktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra ise Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne geldi ve 15 Temmuz gecesi bombanın düştüğü alana karanfil bıraktı. TBMM'de de açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Güçleri yetseydi seçilmiş tüm yöneticilerini katletmekten çekinmeyeceklerine emin olunuz." ifadelerini kullandı. "Kartların yeniden karıldığı bir döneme girmiş bulunuyoruz." diyen Erdoğan, "Bu değişim sürecini başarıyla yönetmek mecburiyetindeyiz." dedi.

15.07.2020Gündem
Koronavirüsü 38 günde yendi, gençleri uyardı

Koronavirüsü 38 günde yendi, gençleri uyardı

ANKARA'da, eşi Halime Çeper (76) ile kendisinde koronavirüs tespit edilen Mehmet Çeper (76), 25 günü solunum cihazına bağlı olmak üzere 38 günlük tedaviyle sağlığına kavuştu. Çeper, gençleri tedbirlere uymaları konusunda uyararak, "Gençlere tavsiyem; maske takacaklar, tokalaşma yok. Tedbir almak lazım. 'Hastalık yok' zannediyorlar ama her yerde oluyor" dedi.

30.06.2020Gündem
Yeşilçam’ın usta ismi Coşkun Göğen 75 yaşında

Yeşilçam’ın usta ismi Coşkun Göğen 75 yaşında

Yeşilçam’ın ' emektar ismi Coşkun Göğen, 75’inci yaşını sürpriz doğum günü partisiyle kutladı. Neşeli hareketleriyle dikkati çeken Göğen, esprileriyle de çevresindekileri güldürdü.

16.06.2020Magazin
Rüyada öküz görmek ne anlama gelir Rüyada öküz kesmek ve kovalamak anlamı

Rüyada öküz görmek ne anlama gelir? Rüyada öküz kesmek ve kovalamak anlamı

Rüyada öküz görmenin ne manaya geldiği pek çok kişi tarafından merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Özellikle rüyanın nasıl göründüğüne göre farklı yorumlar üzerinden bilgi alabilirsiniz. Peki, rüyada öküz görmek ne anlama gelir? Rüyada öküz kesmek ve kovalamak anlamı hakkında okumanız gereken uzman yorumlarını sizler için derledik.

15.06.2020Rüya Tabirleri
Kronomid nedir Kronomid sinek ne demek

Kronomid nedir? Kronomid sinek ne demek?

Ülkemizde de görülen kronomid sinekler, biyolojik yapıları ile merak ediliyor. Genellikle göl sinekleri olarak adlandırılan kronomidler, çoğu zaman tespit edilemeyen türler arasında yer almaktadır. Peki, kronomid nedir ve kronomid sinek ne demek? İşte, merak edilen sinek türü hakkında bazı bilgiler

19.05.2020Gündem
ASUS, yeni güç kaynaklarını duyurdu

ASUS, yeni güç kaynaklarını duyurdu

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Strix 850W Gold ve 850W White Edition güç kaynaklarını duyurdu. Yeni modeller, serideki diğer 750W, 650W ve 550W modellerin arasına katıldı.

17.04.2020Teknoloji
Fatır Suresi Oku - Fâtır Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Fatır Suresi Oku - Fâtır Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Fatır Suresi okunuşu ve anlamı araştırılan konular arasında yer alıyor. Adını ilk âyette geçen “fâtır” kelimesinden alan sure, Mekke devrinin ortalarında Habeşistan’a hicret olayından sonra ve miraçtan önce nazil olmuştur. İşte Kur’an-ı Kerim’de sıralamada otuz beşinci, iniş sırasına göre kırk üçüncü sure olan Fatır suresinin tefsiri, Türkçe ve Arapça okunuşu …

13.04.2020Namaz Sureleri
Ve dağıtımına başlandı İçinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mektubu var…

Ve dağıtımına başlandı! İçinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mektubu var…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs nedeniyle evden çıkmaları kısıtlandırılan 65 yaş ve üstü vatandaşlara kolonya ve maske dağıtılacağını açıklamıştı. Polis ve bekçiler, bugün maske ve kolonyaları vatandaşlara dağıtmaya başladı. Dağıtılan paketlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mektubu da yer aldı.

7.04.2020Gündem
Son dakika | Batuhan Karadenizden Galatasaray itirafı Transfer...

Son dakika | Batuhan Karadeniz'den Galatasaray itirafı! Transfer...

TFF 2. Lig ekibi Tuzlaspor'da forma giyen Batuhan Karadeniz çarpıcı açıklamalarda bulundu.

4.04.2020Futbol
Rüyada akraba görmek ne anlama gelir Rüyada ölmüş ve küs olduğun akrabanı görmenin tabiri

Rüyada akraba görmek ne anlama gelir? Rüyada ölmüş ve küs olduğun akrabanı görmenin tabiri

Rüyada akraba görmenin tabiri iyi bir şekilde değildir. Rüyasında akraba gören bireyin yaşamında olumsuz şeylerin ve birtakım sorunların yaşanacağı yorumlanmaktadır. Aynı şekilde sağlık problemlerinin de baş göstereceği anlamına da gelmektedir. Rüyada akraba görmek için merak edilen tüm detaylar.

Rüyada yoğurt görmek ne anlama gelir Rüyada yoğurt yemek ve mayalamak tabiri

Rüyada yoğurt görmek ne anlama gelir? Rüyada yoğurt yemek ve mayalamak tabiri

Rüyada yoğurt görmek, mala ve zenginliğe işaret eder. Rüyada yoğurt görme şekilleri, farklı tabirlerin ortaya çıkmasına yol açar. İşte rüyada yoğurt görmek, yemek, mayalamak ve diğer seçenekler ile ilgili bütün detaylar.

Ritüel ne demek Ritüel nedir Ritüel TDK kelime anlamı

Ritüel ne demek? Ritüel nedir? Ritüel TDK kelime anlamı

Fransızca bir sözcük olan ritüel, hemen hemen tüm dünya dillerinde kullanılmaktadır. Bu sözcük geleneksel ayinleri ve dinsel törenleri anlatmaktadır. Her inanç sisteminin kendi içinde sahip olduğu ritüelleri bulunmaktadır. İşte ritüel kelimesinin taşıdığı anlam ve detayları.

26.02.2020Gündem
Son dakika haberler... Muharrem Köse ve Hayrettin Kaldırımcıya ağırlaştırılmış müebbet

Son dakika haberler... Muharrem Köse ve Hayrettin Kaldırımcı'ya ağırlaştırılmış müebbet

FETÖ/PDY'nin askeri yargıdaki yapılanması ile ilgili 6'sı tutuklu, 2'si firari 21 sanığın yargılandığı davada karar çıktı. Aralarında eski Genelkurmay Adli Müşaviri Albay Muharrem Köse ile eski Genelkurmay Başkanlığı Adli Müşaviri Hakim Tuğgeneral Hayrettin Kaldırımcı'nın da bulunduğu 4 sanığa 'anayasayı ihlal' suçundan ağırlaştırılmış müebbet, 2 sanığa aynı suçtan müebbet, 13 sanığa da 'örgüt üyeliği' suçundan değişen yıllarda hapis cezası verildi.

24.01.2020Gündem
ASUS ROG Strix 550W Gold güç kaynağını duyurdu

ASUS ROG Strix 550W Gold güç kaynağını duyurdu

ASUS Republic of Gamers (ROG), Strix 550W Gold güç kaynağını duyurdu. Yeni model, serideki diğer 750 W ve 650 W modellerde olduğu gibi bu model de ROG’ye özel soğutma teknolojisi ile bileşenleri bir araya getirerek çok çekirdekli işlemciler ve en yeni ekran kartlarına sessiz bir şekilde güç veriyor.

18.12.2019Teknoloji
Rüyada banyo yapmak ne anlama gelir Rüyada banyo yapma tabiri

Rüyada banyo yapmak ne anlama gelir? Rüyada banyo yapma tabiri

Rüya tabirleri internette en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Rüyasında banyo gören vatandaşlar, bunun ne anlama geldiğini ve banyo görmenin tabirlerini araştırıyor. Peki, rüyada banyo görmek ne anlama gelir?

17.12.2019Rüya Tabirleri
Rüyada gelinlik giymek ne anlama gelir Rüyada gelinlik görmenin Tabiri

Rüyada gelinlik giymek ne anlama gelir? Rüyada gelinlik görmenin Tabiri

Günlük hayatta yaşadıklarımızın bir yansıması olan rüyalar, içerdikleri bir takım sembollerle ne anlamlara geldiği merak edilenler arasında yer alıyor. Rüyalardan anlamlar çıkarmak isteyen vatandaşlar özellikle rüyada gelinlik görmenin ne anlama geldiğini merak ediyor. Rüyada gelinlik giymenin tabiri vatandaşlarca merak ediliyor. Peki, rüyada gelinlik giymek ne anlama gelir?

Hasan Aycından çizginin ötesinde

Hasan Aycın'dan 'çizginin ötesinde"

Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi (ZKSM), sanat hayatının 41. yılında çizgi dünyasının usta isimlerinden Hasan Aycın'ın sanatsal birikimi ve sanatına yön veren yaşam tecrübelerini sanatseverlerle buluşturdu.

21.11.2019Keyif

Yazar Sonuçları

Gerçekten kaç yaşındayız

Yaşınızı da yaşam kalitenizi de belirleyen öncelikli iki faktör, genetik mirasınız ve yaşam tarzınızdır.

21.08.2021

VR bizi seyahate çıkar!

Kısıtlamalar, sanal gerçeklik (VR) teknolojisini keşfedenlere vız geliyor! Bu teknoloji bulunduğumuz yerden tamamen başka bir gerçekliğe geçişi sağlıyor. Bu dönemde özellikle ailenin en büyüklerinin ve en küçüklerinin çok işine yarar...

18.04.2021

Buzlar çözülürken

Yaşanmamış gibi yaşıyoruz...

20.01.2021

Yılbaşı sofralarında dünya turu

Ülkeden ülkeye sofralar değişse de yeni yıla girerken herkes bereketi simgeleyen, kendi kültüründe şans getireceğine inandığı yemekleri yer. Dünyada bu özel günde kurulan sofraların bazıları uzun hayatı simgeliyor, bazılarında da dertler arkada kalsın diye tabaklar kırılıyor.

27.12.2020

Aşı bahanesiyle uzaktan kumanda sağlık raporu

ŞÜKÜRLER olsun... Nasıl rahatladım, anlatamam... Kolay değil haa... Daha da ne olsun?

29.10.2020

Bu hayatta kazandığım en erdemli davranışlardan biri hayvan sevgisi

İnsanların kedi, köpekleriyle oluşturdukları bağ çok kuvvetli. Bunu hayvan hakları için mücadele eden insanların çabaları, sosyal medyada karşımıza çıkan ülke fark etmeksizin hikâyelerde görüyoruz. Kimisi günümüzü güzelleştiriyor, kimisi kötü haberler nedeniyle canımızı sıkıyor. Ama her halükârda bu ilişki hepimize iyi geliyor.

8.08.2020

Onunla dostluk kazançtı

Geçen hafta sonu Datça’da Türk edebiyatının ve sanat dünyasının çok sevdiği bir arkadaşımız ebedi Datça yolculuğuna çıktı.

29.03.2020

İyi bak kendine!

Tavsiyem şu: Uzun yaşamın sırlarını orada burada aramak, mucize haplar, iksirler, otlar, çöpler peşinde koşmak yerine işe “kendinize iyi bakmak”la başlayın.

13.12.2019

Doğal beslen uzun yaşa

Doğru, dengeli, sağlıklı ve kaliteli şeyler yiyip içenler daha sağlıklı ve uzun ömür sürer. Neden mi? İyi beslenmek her şey değilse bile çok şeydir de ondan!

20.11.2019