EKSTRA
MENÜ

Su Sayacı

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 463 haberi bulunmuştur.

Su Sayacı Haberleri

Sibirya soğuğu: Ardahan -28.3

Sibirya soğuğu: Ardahan -28.3

METEOROLOJİ Erzurum 12’nci Bölge Müdürlüğü yetkilileri, Doğu Anadolu Bölgesi’nin Sibirya üzerinden gelen yüksek basıncın etkisinde olduğunu belirttiler.

9.12.2016Gündem
Karsta soğuk hava barajı dondurdu

Kars'ta soğuk hava barajı dondurdu

Doğu Anadolu Bölgesi’nde etkili olan soğuk hava Kars Barajı'nı dondurdu. Kars'ta hava sıcaklığının geceleri eksi 20 dereceye kadar düşmesiyle, Dereiçi mevkiinde bulunan Hidroelektrik Santrali Barajı dondu.

30.11.2016Gündem
Faturalarla ilgili önemli karar

Faturalarla ilgili önemli karar

Kamu Denetçiliği Kurumu, ödenmemiş faturalar nedeniyle suyu kesilen başvurucunun, kendisinden tahsil edilen "açma kapama" bedelinin iadesi talebini reddetti.

14.05.2016Ekonomi
Şaşan sayaçlara 3 milyon lira ceza

'Şaşan sayaçlara' 3 milyon lira ceza

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, geçen yıl tüketiciyi korumak, haksız kazancı ve rekabeti önlemek amacıyla 464 bin sayacın denetimini gerçekleştirdi. Denetimlerde mevzuata aykırılıktan dolayı yaklaşık 3 milyon lira ceza uygulandı.

23.03.2016Ekonomi
Nasrettin Hocaya özenip, motosiklete ters bindi

Nasrettin Hoca'ya özenip, motosiklete ters bindi

DHA'dan Fatih Karaçalı'nın haberine göre, ADANA'da yoğun araç trafiğinin yaşandığı D-400 Karayolu'nda ilerleyen motosiklette, sürücünün arkasında ters oturan 10 yaşlarındaki çocuk görenleri şaşırttı. Peki bu Türkiye'de yaşanan ilk 'fıkra gibi' olay mı? Elbette hayır. İşte o olaylardan akıllardan silinmeyenleri...

24.11.2015Kelebek
Evde bir şey bulamayan hırsızlar kapı ve pencereleri söküp götürdü

Evde bir şey bulamayan hırsızlar kapı ve pencereleri söküp götürdü

Sakarya'da 'bu kadarına da pes' dedirten bir hırsızlık olayı gerçekleşti. Girdikleri evde değerli bir şey bulamayan hırsızlar evin kapı, pencere, su sayacı ve yerdeki tahta döşemelerini söküp götürdü. Erenler ilçesi Marangozlar Sanayi Sitesi bölgesindeki müstakil evde tek başına yaşayan İlyas Yalçın (67), inşaatlarda çalışmak için 15 gün önce bazı eşyalarını kızının evine bırakarak Bursa'ya gitti. Yalçın, Sakarya'ya dönüşte evini talan edilmiş bir halde görünce büyük bir şok yaşadı. Hırsızların evde değerli eşya bulamayınca kapıları, çerçeveleri, yerdeki tahta döşemeleri söküp götürdüklerini belirten Yalçın, evinin sadece duvarlarının kaldığını söyledi. Yalçın, "Evin 6 çerçeve 6 kapısını, yerdeki döşemeleri söküp götürmüşler. Döşemeleri rahat çıkarmak için de duvarı kırmışlar. Evi harabeye çevirmişler. Bursa'da 15 gün kaldım, geldim ki ev oturulamaz hale gelmiş. Evimi görünce şaşırdım. Ben fakir bir insanım, evi tamir ettiremem. Üç tekerlekli bir bisikletim var, bazen inşaatlara gidiyorum. Evi onarma gücüm hiç yok. Validen ve belediye başkanından yardım istiyorum." diye konuştu. Hırsızların çatıdaki sacları, su sayacını, mutfaktaki musluğu, dolapları bile söküp götürdüklerini anlatan Yalçın, evin oturulamaz durumda olduğunu dile getirdi. Yalçın, şu an geçici olarak bir hayırseverin bahçesindeki konteynerde kaldığını anlattı. Olayı polise haber verdiğini dile getiren Yalçın, polisin tutanak tutup evden ayrıldığını belirtti.

2.07.2015Haber
Amasyanın Hamamözü Kaymakamı Kadir Güntepe, Beytüşşebapa atandı

Amasya'nın Hamamözü Kaymakamı Kadir Güntepe, Beytüşşebap'a atandı

GENÇLİK ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Vekili Ömer Altunsoy’un telefonlarına çıkmadığı gerekçesiyle kendi kişisel web sitesi ve Twitter üzerinden "Sen padişah mısın?" diyerek tepki gösteren Amasya’nın Hamamözü Kaymakamı Kadir Güntepe, Şırnak’ın Beytüşşebap İlçesi’ne atandı.

30.06.2015Gündem