EKSTRA
MENÜ

Msü

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 771 haberi bulunmuştur.

Msü Haberleri

Uzmanlardan sınavda başarı getirecek ipuçları

Uzmanlardan sınavda başarı getirecek ipuçları

Zihnimiz, etrafımızdaki dünyayı sürekli olarak yorumlama ihtiyacı duyar, olaylara anlam vermeye çalışır. Bazen dünyayı doğru bir şekilde görürüz – gerçekte olduğu gibi-  fakat stres anlarında zihnimizin ürünleri olan sahip olduğumuz düşünceler, başımıza gelenleri gerçekçi bir resim ile çizemez. Örneğin, öncesinde yaptığınız bir hatayı hatırlamak, kendi kendinize “Hiçbir şeyi doğru yapamıyorum ve yapamayacağım!” demenize yani aşırı genelleme yapabilmenize sebep olur.

18.06.2021Eğitim
MSÜ sınavı değerlendirme raporu yayımlandı

MSÜ sınavı değerlendirme raporu yayımlandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) 2021-MSÜ Sınavı değerlendirme raporunu internet sitesi üzerinden yayımladı.

14.06.2021Eğitim
MSÜ tercih sonuçları açıklandı PERTEM MSÜ tercih sonuçları 2021 sorgulama sayfası..

MSÜ tercih sonuçları açıklandı! PERTEM MSÜ tercih sonuçları 2021 sorgulama sayfası..

MSÜ tercih sonuçları 2021 PERTEM ekranı aracılığıyla duyuruldu. Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) askeri öğrenci aday tercih işlemlerini 30 Nisan- 19 Mayıs tarihleri arasında yapan öğrenciler, sonuçların açıklanmasının ardından mülakat sınavında fiziki yeterlilik, evrak kontrolü, kişilik değerlendirme testi, fiziki yeterlilik testi gibi aşamalara katılacaklar. MSÜ tercih sonuçlarının akabinde öğrencilerin katılacağı ikinci aşamanın duyurusu da belirtilen tarihlerde yayımlanacak. MSÜ tercih sonuçları https://personeltemin.msb.gov.tr/ adresinden sorgulanabilecek. Peki, 2021 MSÜ tercih sonuçları sonrasında süreç nasıl ilerleyecek? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

11.06.2021Gündem
MSÜ tercih sonuçları erişime açıldı

MSÜ tercih sonuçları erişime açıldı

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) bünyesinde yer almak isteyen öğrencilerin tercih sonuçları https://personeltemin.msb.gov.tr/ sitesinde açıklandı.

11.06.2021Eğitim
MSÜ tercih sonuçları 2021 ve MSÜ taban puanları açıklandı İşte, mülakatlar hakkında detaylar

MSÜ tercih sonuçları 2021 ve MSÜ taban puanları açıklandı! İşte, mülakatlar hakkında detaylar

MSÜ tercih sonuçları 2021, Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Bilgi Sistemi (PERTEM) aracılığıyla duyuruldu. MSÜ tercih sonuçları 2021 aracılığıyla adaylar, yapmış olduğu tercihlerin değerlendirme sonuçlarını gözden geçirebilecek. Kara, Hava ve Harp Okullarından birisini tercih eden adaylar MSÜ tercih sonuçları 2021 ile birlikte YKS sınavı sonrasında bir sonraki aşamaya geçebilecek. Peki, MSÜ tercih sonuçları sonrası mülakat tarihleri ne zaman açıklanacak? İşte, MSÜ taban puanları ve mülakat tarihleri hakkında detaylı bilgiler

11.06.2021Gündem
MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak İşte 2021 MSÜ tercihlerinde son durum

MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte 2021 MSÜ tercihlerinde son durum

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2021-MSÜ) tercih süreci geçtiğimiz mayıs ayında tamamlandı. Tercih süresinin üzerinden günler geçmesi nedeniyle sonuç beklentileri hız kazandı. Peki, MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

9.06.2021Gündem
MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler personeltemin duyurusunda

MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler personeltemin duyurusunda

MSÜ tercih sonuçları için beklenti sürüyor. Kariyerini askeri kadrolarda sürdürmek isteyen öğrencilerin müracaatta bulunduğu MSÜ tercih işlemleri, geçtiğimiz haftalarda tamamlanmıştı. MSÜ tercih sonuçları için geri sayıma geçen öğrenciler, internet üzerinden tarih konusunda araştırmalarına başlamıştı. Peki, MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında Milli Savunma Üniversitesi tarafından yapılan açıklamalar

4.06.2021Gündem
MSÜ sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçları açıklandı İşte, başvuru detayları

MSÜ sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçları açıklandı! İşte, başvuru detayları

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) personel alımı başvuru sonuçları açıklandı. Destek personeli adı altında gerçekleşen MSÜ personel alımı başvurusu için sonuçları açıklayan Milli Savunma Bakanlığı, personel temin dairesi başkanlığı aracılığıyla duyuruları gerçekleştirdi. İşte, MSÜ sözleşmeli personel alımı başvuru işlemleri ve sonuçları hakkında detaylı bilgiler

2.06.2021Gündem
MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak Geçen yıl yaz aylarında duyurulmuştu

MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Geçen yıl yaz aylarında duyurulmuştu

2021 Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) tercihleri 30 Nisan'da başladı, 19 Mayıs'ta sona erdi. Tercih sürecinin tamamlanması ardından gözler sonuçlara çevrildi. . Geçen yıl MSÜ tercih sonuçları temmuz ayında açıklanmıştı. Tercih sonuçları https://personeltemin.msb.gov.tr/ adresinden ilan edilecek Peki, 2021 MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

1.06.2021Gündem
MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak İşte en son gelişmeler

MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte en son gelişmeler

MSÜ tercih sonuçları ilgili kişilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. 2021 MSÜ tercih sonuçları için adayların bekleyişi sürüyor. 19 Mayıs'ta tercih ekranının kapanmasının ardından sonuçların ne zaman erişime açılacağı merak konusu oldu. Peki, 2021 MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

28.05.2021Gündem
Özkütle nedir ve nasıl bulunur Özkütle hesaplama ve formülü konu anlatımı

Özkütle nedir ve nasıl bulunur? Özkütle hesaplama ve formülü konu anlatımı

Özkütle maddelere özgü karakteristik özelliklerden biridir ve özellikle fizik dersinde sık sık karşılaştığımız bir kavramdır. Öğrencilerin korkulu rüyası olan fizik dersinde özkütle kavramının büyük önemi vardır. Peki özkütle nedir ve nasıl bulunur? Özkütle hesaplama ve formülü konu anlatımı detayları ile derledik.

27.05.2021Araştırma
MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler 2021 Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) tercih sonuç ekranında

MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler 2021 Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) tercih sonuç ekranında!

MSÜ tercih sonuçları için gözler ÖSYM'den gelecek açıklamaya çevrildi. Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) askeri öğrenci aday tercih işlemlerini 19 Mayıs'a kadar yapanlar, sonuçların açıklanmasının ardından mülakat sınavında fiziki yeterlilik, evrak kontrolü, kişilik değerlendirme testi, fiziki yeterlilik testi gibi aşamalara tabi olacaklar. 2021 MSÜ tercih sonuçları ile adayların katılacağı ikinci aşamanın duyurusu da Milli Savunma Üniversitesi tarafından yayınlanacak. Peki, MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, sonuçlarla ilgili ayrıntılı bilgiler.

24.05.2021Gündem
2021 MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak İşte 2021 MSÜ tercihlerinde son durum

2021 MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte 2021 MSÜ tercihlerinde son durum

Milli Savunma Bakanlığı, Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) askeri öğrenci aday tercih işlemlerinin sona ermesi ile birlikte, şimdi ise tercih sonuçları bekleniyor. Online olarak tercihlerini tamamlayan binlerce aday, MSÜ'den gelen açıklamalara odaklandı. Peki, 2021 MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

21.05.2021Gündem
2021 MSÜ tercihleri ne zaman açıklanacak İşte ÖSYMden gelen son bilgiler

2021 MSÜ tercihleri ne zaman açıklanacak? İşte ÖSYM'den gelen son bilgiler

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) askeri öğrenci aday tercih işlemlerin başladı. Milli Savunma Bakanlığı'nın Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre, MSÜ askeri öğrenci aday tercih işlemleri 30 Nisan'dan 19 Mayıs'a kadar sürecek. Adaylar, tercih işlemlerini personeltemin.msb.gov.tr internet adresinden yapabilecek. Peki, MSÜ tercihleri ne zaman açıklanacak?

19.05.2021Gündem
2021 MSÜ tercihleri başladı Milli Savunma Üniversitesi askeri öğrenci aday tercih işlemleri alınıyor

2021 MSÜ tercihleri başladı! Milli Savunma Üniversitesi askeri öğrenci aday tercih işlemleri alınıyor

Merakla beklenen MSÜ tercih haberi geldi. Milli Savunma Bakanlığı'nın Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre, MSÜ askeri öğrenci aday tercih işlemleri bugünden itibaren 19 Mayıs'a kadar sürecek.

30.04.2021Gündem
MSÜ aday tercih işlemleri başladı

MSÜ aday tercih işlemleri başladı

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) askeri öğrenci aday tercih işlemlerinin başladığı bildirildi.

30.04.2021Eğitim
MSÜ tercihleri ne zaman İşte 2021 MSÜ seçim aşamaları takviminde son durum

MSÜ tercihleri ne zaman? İşte 2021 MSÜ seçim aşamaları takviminde son durum

Milli Savunma Üniversitesi bünyesinde (MSÜ) eğitim alacak öğrencilerin belirlenmesi amacıyla yapılan, Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavının (2021-MSÜ) sonuçları geçtiğimiz günlerde ÖSYM tarafından açıklandı. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte tercih işlemleri konusu gündeme gelmeye başladı. Peki, MSÜ tercih işlemleri ne zaman yapılacak?

24.04.2021Gündem
MSÜ tercihleri ne zaman başlayacak MSÜ tercih sürecinde son durum

MSÜ tercihleri ne zaman başlayacak? MSÜ tercih sürecinde son durum

MSÜ tercih sürecinde son durum merak konusu oldu. MSÜ sonuçlarının açıklanması ardından "tercihler ne zaman yapılacak?" soruları gündeme geldi. MSÜ tercihlerinde taban puanlar belirleyici olacak. Tercih sürecinin kaçırmak istemeyen vatandaşlar, yapılacak açıklamaları bekliyor. Peki, MSÜ tercihleri ne zaman başlayacak? İşte MSÜ tercih sürecinde son durum

23.04.2021Gündem
Üniversite sınavı ne zaman yapılacak 2021 YKS ne zaman İşte son gelişmeler

Üniversite sınavı ne zaman yapılacak? 2021 YKS ne zaman? İşte son gelişmeler

ÖSYM, Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2021-MSÜ) sonuçlarını https://sonuc.osym.gov.tr adresinden açıkladı. Bu gelişmenin ardından gözler YKS oturumlarına çevrildi. Peki, üniversite sınavı ne zaman yapılacak? 2021 YKS ne zaman?

23.04.2021Gündem
MSÜ taban puanları açıklandı mı MSÜ 2021 astsubay ve Harp Okulu taban puanları

MSÜ taban puanları açıklandı mı? MSÜ 2021 astsubay ve Harp Okulu taban puanları

MSÜ 2021 taban puanları ile ilgili ÖSYM açıklaması araştırılıyor. MSÜ kılavuzu içerisinde yer alan bilgiye göre Harp Okullarına (HO) kadın ve erkek, Astsubay Meslek Yüksekokullarına (Asb. MYO) sadece erkek öğrenci alınacak. 2021 yılı Yükseköğretim Kurumları Sınavının (YKS) 1. Oturumu olan Temel Yeterlilik Testine (TYT) girmeleri gerekiyor. MSÜ teklifi doğrultusunda MSB’nin bir taban puan belirleyecek. İşte geçtiğimiz yılın MSÜ taban puanları

22.04.2021Gündem
MSÜ 2021 sonuçları açıklandı ÖSYM giriş ile MSÜ sınavı sonuçları sorgulama

MSÜ 2021 sonuçları açıklandı! ÖSYM giriş ile MSÜ sınavı sonuçları sorgulama

MSÜ sınav sonuçları, ÖSYM son dakika açıklamasının ardından açıklandı. Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı 2021 yılında 4 Nisan tarihinde yapılmıştı. Heyecanla beklenilen MSÜ sonuçları 22 Nisan’da erişime açıldı. Peki, MSÜ sınav sonuçları nereden sorgulanır? İşte ÖSYM sınav sonuçları sorgulama ekranı ve tercih detayları

22.04.2021Gündem
KMYO, HMYO, DMYO, SG MYO nedir ve ne demek

KMYO, HMYO, DMYO, SG MYO nedir ve ne demek?

KMYO, HMYO, DMYO, SG MYO ifadeleri, MSÜ sınavı sonrasında sıklıkla karşılaşılan terimler arasında yer aldı. Özellikle tercih yapmak isteyen kişilerin merakla araştırdığı KMYO, HMYO, DMYO, SG MYO terimleri, internet üzerinden de sorgulanmaya başlandı. Peki, KMYO, HMYO, DMYO, SG MYO nedir ve ne demek? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

22.04.2021Gündem
MSÜ 2021 kaç kişi başvurdu ve sınava kaç kişi girdi

MSÜ 2021 kaç kişi başvurdu ve sınava kaç kişi girdi?

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınavına kaç kişi girdi sorusu, sınav sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte binlerce aday tarafından araştırılmaya başlandı. MSÜ başvuru ve sınava giren kişi sayısı bilgilerine erişerek aldıkları puan ve sıralamaya anlam kazandıracak olan öğrenciler, internet üzerinden detayları sorgulamaya devam ediyor. Peki, MSÜ 2021 kaç kişi başvurdu? İşte, MSÜ 2021 sınava kaç kişi girdi sorusunun cevabı

22.04.2021Gündem
MSÜ sonuçları açıklandı

MSÜ sonuçları açıklandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 4 Nisan tarihinde uygulanan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2021-MSÜ) sonuçları açıklandı.

22.04.2021Eğitim
MSÜ sınav sonuçları açıklandı ÖSYM MSÜ sonuçları sorgulama ekranı

MSÜ sınav sonuçları açıklandı! ÖSYM MSÜ sonuçları sorgulama ekranı

MSÜ sonuçları ÖSYM tarafından resmen açıklandı. Askeri üniversiteye girmek isteyen öğrencilerin katılım sağladığı MSÜ sınavı sonrası değerlendirme işlemlerini yapan ÖSYM ilk etapta sınav sorularını erişime açtı. 27 Ocak-23 Şubat tarihlerinde başvuruları alınan MSÜ sınavının sonuçları ise beklenen tarihinden 7 gün önce erişimi açılmış oldu. İşte, MSÜ sınav sonuçları ekranı

22.04.2021Gündem
İrem Derici: 6-7 sene önceki halime bir bardak su veresim gelmiyor

İrem Derici: 6-7 sene önceki halime bir bardak su veresim gelmiyor

Bayılıyorum İrem Derici gibi ünlülere. Menajerinin sözünden çıkmayan, etliye sütlüye karışmayanlardan değil. Kendisiyle ve hayatla derdi var. Bu dertleri de, onları izah etme biçimleri de onu komik, zeki, farklı ve aslında “hepimiz” yapıyor. Keşke herkesin kafasını böyle dağıtabileceği bir tanıdığı olsa telefon rehberinde. Ara bak, neler diyor...

19.04.2021Magazin
MSÜ 2021 sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak ÖSYM’den tarih açıklaması

MSÜ 2021 sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM’den tarih açıklaması

MSÜ sınav sonuçları ile ilgili ÖSYM son dakika açıklaması bekleniyor. Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı 2021 yılında 4 Nisan tarihinde düzenlendi. Sınava giren adaylar sorular ve cevaplar açıklandıktan sonra tahmini puanlarını hesapladılar. Peki, MSÜ sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ÖSYM tarafından açıklanan sonuç açıklanma tarihi

16.04.2021Gündem
MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak Tercihler ne zaman başlayacak İşte ÖSYMden gelen son bilgiler

MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak? Tercihler ne zaman başlayacak? İşte ÖSYM'den gelen son bilgiler

ÖSYM tarafından düzenlenen Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2021-MSÜ), 81 ildeki 95 sınav merkezinde uygulandı. Gözler şimdi ilk olarak sonuç açıklaması ardından da tercih sürecinin başlayacağı tarihlerde. Peki, MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak?

8.04.2021Gündem
MSÜ sonuçları ve sınav soruları ne zaman açıklanacak ÖSYM 2021-MSÜ sonuç tarihini duyurdu

MSÜ sonuçları ve sınav soruları ne zaman açıklanacak? ÖSYM 2021-MSÜ sonuç tarihini duyurdu

MSÜ sınav sonuçları, adayların odaklandığı konulardan oldu. ÖSYM tarafından organize edilecek olan Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2021-MSÜ) 4 Nisan Pazar günü tamamlanacak. 81 ildeki 95 sınav merkezinde yapılacak olan sınav sonrası MSÜ cevap anahtarı ve sonraki süreçte sınav sonuçları ilan edilecek. Adaylar MSÜ sonuçlarını ve sınav sorularını ÖSYM'nin AİS ekranı üzerinden T.C kimlik no ve şifre bilgileri ile öğrenebilecekler. Peki, MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, 2021-MSÜ sınav sonuç tarihi ve cevap anahtarı ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

6.04.2021Gündem
MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak MSÜ sonuçları için ÖSYM tarih verdi

MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak? MSÜ sonuçları için ÖSYM tarih verdi

MSÜ sınav sonuçları ile ilgili araştırmalar hızlandı. Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı her yıl ÖSYM tarafından merkezi olarak düzenleniyor. Sınav 2021 yılında 4 Nisan tarihinde gerçekleştirildi. Sınavın ardından sorular ve cevaplar yayımlandı Peki, MSÜ sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM yayımladığı takvim içerisinde sonuçların açıklanacağı tarihi duyurdu. İşte detaylar

6.04.2021Gündem
2021 MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak MSÜ tercihleri ne zaman İşte ÖSYMnin verdiği tarih bilgisi

2021 MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak? MSÜ tercihleri ne zaman? İşte ÖSYM'nin verdiği tarih bilgisi

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2021-MSÜ) 4 Nisan Pazar günü sona erdi. Kovid-19 salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında sınava katılım sağlayan adaylar, sonuç tarihini merak ediyor. Öte yandan tercih takvimi de merak konusu oldu. Peki, MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak? MSÜ tercihleri ne zaman?

5.04.2021Gündem
MSÜ 2021 soruları cevapları açıklandı ÖSYM MSÜ sınavı soruları cevapları

MSÜ 2021 soruları cevapları açıklandı! ÖSYM MSÜ sınavı soruları cevapları

MSÜ soruları ve cevapları ile ilgili önceki gün son dakika açıklaması yapıldı. MSÜ 2021 sınavı 4 Nisan tarihinde yapıldı. Sınav 10:15’te başladı ve adaylara 135 dakika süre verildi. Milli Savunma Üniversitesi’nde eğitim görmek isteyen öğrenciler heyecanla kaç puan alacaklarını beklemeye başladılar. İşte MSÜ soruları ve cevapları hakkında yapılan açıklama

5.04.2021Gündem
MSÜ tercihleri ne zaman yapılacak 2021 MSÜ tercih tarihi hakkında detaylar

MSÜ tercihleri ne zaman yapılacak? 2021 MSÜ tercih tarihi hakkında detaylar

MSÜ tercihleri, sınava giren pek çok kişinin zihnini meşgul eden önemli hususlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz yıl sınavın gerçekleştiği süreçte alınan MSÜ tercihleri, bu yıl da Milli Savunma Üniversitesi tarafından yapılacak olan duyuru ile birlikte resmen başlamış olacak. Peki, MSÜ tercihleri ne zaman yapılacak? İşte, MSÜ tercih süreci hakkında önceki yıldan bazı önemli bilgiler

5.04.2021Gündem
MSÜ puan hesaplama 2021 değerlendirme tablosu

MSÜ puan hesaplama 2021 değerlendirme tablosu!

MSÜ puan hesaplama ekranı, ÖSYM'nin gerçekleştirdiği sınavın ardından merakla araştırılıyor. Öğrencilerin gündeminde yer alan MSÜ puan hesaplama işlemi, alınabilecek muhtemel puanların görülmesine imkan tanıyacak. 4 Nisan Pazar günü tamamlanan sınavın ardından öğrencilerin gündeminde yer alan MSÜ puan hesaplama bilgileri

5.04.2021Gündem
MSÜ cevap anahtarı yayınlandı

MSÜ cevap anahtarı yayınlandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 4 Nisan’da yapılan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2021-MSÜ) sınavı cevap anahtarı yayınladı.

4.04.2021Eğitim
MSÜ sınavı zor muydu, kolay mıydı İşte MSÜ 2021 sınav yorumları

MSÜ sınavı zor muydu, kolay mıydı? İşte MSÜ 2021 sınav yorumları

MSÜ sınavı 2021 yılında 4 Nisan’da yapıldı. Yoğun katılımın olduğu sınava giren adaylar heyecanla sonuçları beklemeye başladılar. 29 Nisan’da sonuçları açıklanacak olan MSÜ sınavına girenler sorular ile ilgili yapılan yorumları yakından takip ediyorlar. Peki, MSÜ sınavı zor muydu, kolay mıydı? İşte sınav yorumları

4.04.2021Gündem
Tokatta MSÜ sınavına gireceklere polis yardımı

Tokat'ta MSÜ sınavına gireceklere polis yardımı

TOKAT'ta Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı heyecanı yaşandı. Sınav öncesi kimliklerini evde unutan veya kaybeden adaylara polisler yardım etti.

4.04.2021Gündem
MSÜ sınavı kaç dakika MSÜ saat kaçta bitecek

MSÜ sınavı kaç dakika? MSÜ saat kaçta bitecek?

MSÜ sınavı kaç dakika sorusu, sınava giren adayların haricinde yakınlarının da merakla araştırdığı konu olmaya devam ediyor. MSÜ saati hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, ÖSYM'nin konuyla ilgili yayımladığı MSÜ sınav süresi bilgilerini gözden geçirmek istiyor. Peki, MSÜ sınavı kaç dakika sürecek ve MSÜ saat kaçta bitecek? İşte, ÖSYM'nin o konu hakkında yayımladığı bazı bilgiler

4.04.2021Gündem
İstanbulda hangi yollar kapanacak 4 Nisan İstanbulda kapanacak yollar ve alternatif güzergahlar

İstanbul'da hangi yollar kapanacak? 4 Nisan İstanbul'da kapanacak yollar ve alternatif güzergahlar

İstanbul'da bugün bazı yollar N Kolay İstanbul Yarı Maratonu nedeniyle trafiğe kapatılacak. Tarihi Yarımada'da gerçekleştirilecek maratondan dolayı, İstanbul'da alternatif güzergahlar kullanılacak. Özellikle MSÜ sınavına katılacak olan adayların sınava geç kalmamak adına kapatılacak yollara dikkat etmesi gerekiyor. İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada 4 Nisan'da İstanbul'da trafiğe kapatılacak yollar listelendi. Peki, İstanbul'da hangi yollar kapanacak? İşte, 4 Nisan İstanbul'da kapanacak yollar ve alternatif güzergahlar.

3.04.2021Gündem
MSÜ sonuçları ve sınav soruları ne zaman açıklanacak ÖSYM 2021-MSÜ sonuç tarihini duyurdu

MSÜ sonuçları ve sınav soruları ne zaman açıklanacak? ÖSYM 2021-MSÜ sonuç tarihini duyurdu

MSÜ sınav sonuçları, adayların odaklandığı konulardan oldu. ÖSYM tarafından organize edilecek olan Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2021-MSÜ) 4 Nisan Pazar günü tamamlanacak. 81 ildeki 95 sınav merkezinde yapılacak olan sınav sonrası MSÜ cevap anahtarı ve sonraki süreçte sınav sonuçları ilan edilecek. Adaylar MSÜ sonuçlarını ve sınav sorularını ÖSYM'nin AİS ekranı üzerinden T.C kimlik no ve şifre bilgileri ile öğrenebilecekler. Peki, MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, 2021-MSÜ sınav sonuç tarihi ve cevap anahtarı ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

3.04.2021Gündem
MSÜ sınavı saat kaçta yapılacak, sınav kaç dakika sürecek İşte 2021 MSÜ sınav saati ve süresi

MSÜ sınavı saat kaçta yapılacak, sınav kaç dakika sürecek? İşte 2021 MSÜ sınav saati ve süresi

MSÜ sınavı için geri sayım başladı. Askeri üniversiteye girmek için adayların katılım sağlayacağı 2021 MSÜ sınavı ÖSYM tarafından 4 Nisan Pazar günü organize edilecek. Sınav günü saat 10.00’a kadar adayların sınav binalarına alınma işlemleri tamamlanacak. Öğrenciler MSÜ sınav giriş belgeleri ile beraber sınav binalarına alınacak. Peki, MSÜ sınavı saat kaçta yapılacak, sınav kaç dakika sürecek? İşte, ayrıntılar.

3.04.2021Gündem
MSÜ için geri sayım başladı

MSÜ için geri sayım başladı

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (MSÜ) için geri sayım başladı. Ölçme Yerleştirme ve Seçme Merkezi (ÖSYM) tarafından uygulanacak olan MSÜ, 4 Nisan’da günü tüm il merkezlerinde yapılacak.

3.04.2021Eğitim
MSÜ personel alımı başvuruları personel temin ekranından yapılıyor - İşte MSÜ sözleşmeli personel alımı başvuru şartları

MSÜ personel alımı başvuruları personel temin ekranından yapılıyor - İşte MSÜ sözleşmeli personel alımı başvuru şartları

Milli Savunma Üniversitesine (MSÜ) 200 sözleşmeli personel alımı yapılacak. MSÜ personel alımı başvuruları personel temin ekranından yapılıyor - Adaylar, "https://personeltemin.msb.gov.tr" sitesine girerek e-Devlet şifresi ile başvuru ekranını açtıktan sonra başvuru sihirbazını kullanarak ilerleyip ve tüm aşamaları tamamlayabilecek. Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) personel alımı başvuru şartları nelerdir, başvuru nasıl yapılır?

3.04.2021Gündem
MSÜ sınav giriş belgesi renkli olmak zorunda mı

MSÜ sınav giriş belgesi renkli olmak zorunda mı?

MSÜ sınav giriş belgesi renkli ya da siyah beyaz çıktı alınıp alınamayacağı ile merak ediliyor. Milli Savunma Üniversitesi sınav giriş belgesi çıktı alınıp sınava girmek zorunda olan adaylar, bu sınava ÖSYM'nin direktifleri dışında giderse alınmayabilecek. Peki, MSÜ sınav giriş belgesi renkli olmak zorunda mı? İşte, MSÜ sınav belgesinin renkli mi siyah beyaz mı olması gerektiğine dair bazı bilgiler

2.04.2021Gündem
MSÜ askeri öğrenci aday belirleme sınavı ne zaman, saat kaçta yapılacak

MSÜ askeri öğrenci aday belirleme sınavı ne zaman, saat kaçta yapılacak?

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2021-MSÜ) 4 Nisan'da yapılacak. MSÜ sınav tarihi için adayların heyecanlı bekleyişi başladı. 27 Ocak-23 Şubat tarihleri arasında başvuruları alınan söz konusu sınav ÖSYM tarafından bu hafta organize edilecek. Askeri üniversiteye girmek isteyen adayların katılım sağlayacağı 2021 Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavında (MSÜ) adaylara ortaöğretim düzeyinde beş seçenekli çoktan seçmeli 120 sorudan oluşan test uygulanacak. Gözler şimdi sınavın tarihinde. Peki, MSÜ ne zaman, saat kaçta yapılacak? İşte, 2021 MSÜ sınav tarihi ile ilgili ÖSYM'den yapılan açıklamanın detayları.

2.04.2021Gündem
MSÜ Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı pazar günü

MSÜ Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı pazar günü

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2021-MSÜ) 4 Nisan'da yapılacak.

2.04.2021Eğitim
MSÜ ne zaman, saat kaçta yapılacak 2021 MSÜ sınav tarihini ÖSYM açıkladı

MSÜ ne zaman, saat kaçta yapılacak? 2021 MSÜ sınav tarihini ÖSYM açıkladı

MSÜ sınav tarihi için adayların heyecanlı bekleyişi başladı. 27 Ocak-23 Şubat tarihleri arasında başvuruları alınan söz konusu sınav ÖSYM tarafından bu hafta organize edilecek. Askeri üniversiteye girmek isteyen adayların katılım sağlayacağı 2021 Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavında (MSÜ) adaylara ortaöğretim düzeyinde beş seçenekli çoktan seçmeli 120 sorudan oluşan test uygulanacak. Gözler şimdi sınavın tarihinde. Peki, MSÜ ne zaman, saat kaçta yapılacak? İşte, 2021 MSÜ sınav tarihi ile ilgili ÖSYM'den yapılan açıklamanın detayları.

31.03.2021Gündem
MSÜ 2021 sınavı ne zaman Sınav için geri sayım başladı

MSÜ 2021 sınavı ne zaman? Sınav için geri sayım başladı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı'nca Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı giriş belgeleri erişime açıldı. Şimdi ise sınav tarihi adaylarca merak ediliyor. Peki, MSÜ 2021 sınavı ne zaman?

30.03.2021Gündem
MSÜ 2021 sınavı ne zaman Sınav için geri sayım başladı

MSÜ 2021 sınavı ne zaman? Sınav için geri sayım başladı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı'nca Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı giriş belgeleri erişime açıldı. Şimdi ise sınav tarihi adaylarca merak ediliyor. Peki, MSÜ 2021 sınavı ne zaman?

29.03.2021Gündem

Yazar Sonuçları

6-7 sene önceki halime bir bardak su veresim gelmiyor

Bayılıyorum İrem Derici gibi ünlülere. Menajerinin sözünden çıkmayan, etliye sütlüye karışmayanlardan değil. Kendisiyle ve hayatla derdi var. Bu dertleri de, onları izah etme biçimleri de onu komik, zeki, farklı ve aslında “hepimiz” yapıyor. Keşke herkesin kafasını böyle dağıtabileceği bir tanıdığı olsa telefon rehberinde. Ara bak, neler diyor...

19.04.2021