MENÜ

İng Bank

İng Bank ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İng Bank haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.111 İng Bank haberi bulunmuştur.

ING Bank, finans sektöründe hizmet eden Hollandalı ING Grubu'nun sahibi olduğu, merkezi Hollanda'da bulunan bankanın Türkiye'deki koludur.

DEVAMI

İng Bank Haberleri

ÖSYMden YKS duyurusu - YKS geç başvuru ücreti ne kadar, başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak

ÖSYM'den YKS duyurusu - YKS geç başvuru ücreti ne kadar, başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nden YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) geç başvuru süreciyle ilgili duyuru geldi. Resmi sosyal medya hesabından açıklamada bulunan ÖSYM, YKS geç başvuru tarihi ve saatiyle ilgili hatırlatmada bulundu. Peki, YKS geç başvuru ücreti ne kadar, başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

18.03.2020Gündem
YKS geç başvuruları ne zaman başlıyor 2020 YKS geç başvuru ücreti ne kadar

YKS geç başvuruları ne zaman başlıyor? 2020 YKS geç başvuru ücreti ne kadar?

Üniversiteye giriş kapsamında uygulanan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) geç başvurularının ne zaman başlayacağı adayların gündeminde yer almaya devam ediyor. Özellikle mart ayı devam ederken, 2020 YKS sınavına hazırlananlar, son başvuru tarihini kaçırmamak adına üniversite sınavı geç başvurularının hangi tarihte başlayacağına yönelik araştırmalarına hız verdi. Peki, YKS geç başvuruları ne zaman başlıyor? 2020 YKS geç başvuru ücreti ne kadar? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

16.03.2020Gündem
YKS geç başvuruları başladı mı 2020 YKS geç başvuru sınav ücreti hangi bankalara yatırılacak

YKS geç başvuruları başladı mı? 2020 YKS geç başvuru sınav ücreti hangi bankalara yatırılacak?

ÖSYM tarafından organize edilen YKS sınavının geç başvuru tarihleri belli oldu. Üç oturum halinde tamamlanacak olan söz konusu sınavın başvurularını kaçıranlar, YKS geç başvuru tarihleriyle ilgili araştırma yapıyor. 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı kılavuzunda yer alan bankalara adaylar geç başvuru ücretini yatırarak, YKS başvurularını tamamlayacak. Peki, YKS geç başvuruları başladı mı? 2020 YKS geç başvuru sınav ücreti hangi bankalara yatırılacak? İşte, o konu hakkında ayrıntılı bilgiler.

10.03.2020Gündem
ÖSYM açıkladı: 2020 YKS geç başvuru tarihi ne zaman Üniversite sınavı ücreti ne kadar

ÖSYM açıkladı: 2020 YKS geç başvuru tarihi ne zaman? Üniversite sınavı ücreti ne kadar?

ÖSYM tarafından alınan YKS başvuruları 6 Şubat-3 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşti. Üniversite sınav başvurularını verilen tarihte yapamayan adaylar, 2020 YKS geç başvuru tarihleriyle ilgili araştırmalarını yoğunlaştırdı. YKS başvuru kılavuzunda yer alan bankalara sınav ücretini yatıranlar, YKS geç başvurularını tamamlayabilecek. Peki, 2020 YKS geç başvuru tarihi ne zaman? Üniversite sınavı geç başvuru ücreti ne kadar? İşte, o konuyla ilgili bilgiler.

3.03.2020Gündem
Son gün geldi: YKS üniversite sınav ücreti hangi bankaya yatırılır ÖSYM parası nasıl yatırılır 2020

Son gün geldi: YKS üniversite sınav ücreti hangi bankaya yatırılır? ÖSYM parası nasıl yatırılır 2020?

ÖSYM tarafından gerçekleşecek olan YKS'de başvuruları 3 Mart tarihinde sona erecek. Üniversite sınavına girecek olan adayların yatıracağı YKS başvuru ücretleri son günle beraber en fazla araştırılan konular arasında yer aldı. ATM'ler ya da internet üzerinden alınacak olan üniversite sınav ücretleri YKS başvuru kılavuzunda yer alan bankalara yatırılacak. Peki, YKS üniversite sınav ücreti hangi bankaya yatırılır? ÖSYM sınav parası nasıl yatırılır? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılar.

2.03.2020Eğitim
2020 YKS başvurusu nasıl yapılır YKS başvuruları ne zaman bitecek

2020 YKS başvurusu nasıl yapılır? YKS başvuruları ne zaman bitecek?

2020-2021 eğitim döneminde üniversitelerde önlisans ya da lisans eğitimi almak isteyen vatandaşları ilgilendiren 2020 YKS başvurularında artık son viraja girildi. Geçtiğimiz şubat ayında başlayan başvuru süre kısa bir süre sonra sona erecek. Peki, 2020 YKS başvurusu nasıl yapılır? YKS başvuruları ne zaman bitecek?

1.03.2020Gündem
Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Zirvesi kapılarını açıyor

Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Zirvesi kapılarını açıyor

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec tarafından 28 Şubat’ta başlayacak olan ve bu yıl 11.kez Teknolojiyle #YenidenTanış sloganıyla düzenlenecek Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Zirvesi - Boğaziçi TechSummit’20’de, güncel teknolojilerdeki gelişmeler incelenecek; katılımcılar endüstriyel ve insansı robotlar, 3 boyutlu yazıcı ve prototipleme teknolojileri, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gözlükleri, drone teknolojileri gibi yeni teknolojik ürünlerle tanışacak.

28.02.2020Teknoloji
Üniversite sınavı başvuruları için son gün ne zaman YKS (AYT, TYT, YDT) tarihleri

Üniversite sınavı başvuruları için son gün ne zaman? YKS (AYT, TYT, YDT) tarihleri

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için başvuru süreci devam ediyor. 6 Şubat itibariyle başlayan YKS başvurularının mart ayı içerisinde tamamlanması gerekiyor. Başvurularını başarılı bir şekilde gerçekleştiren üniversite adayları Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testleri (AYT), Yabancı Dil Testi (YDT) oturumlarına girmeye hak kazanacak. Peki, üniversite sınavı başvuruları için son gün ne zaman? YKS’nin oturumları AYT, TYT, YDT ne zaman yapılacak?

27.02.2020Gündem
Tüm emeklileri ilgilendiriyor Promosyonlar yenileniyor

Tüm emeklileri ilgilendiriyor! Promosyonlar yenileniyor

Emeklilerin tamamını ilgilendiren promosyon tutarları için bankalarla yeni sözleşme imzalamak gerekiyor. Emekliler kendilerine uygun buldukları bankalarla sözleşme yapmaya Mart ayında başlayacak.

27.02.2020Ekonomi
Boğaziçi’nde Techsummit 28 Şubat’ta başlıyor

Boğaziçi’nde Techsummit 28 Şubat’ta başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec tarafından 28 Şubat’ta başlayacak olan ve bu yıl 11.kez ING Bank ana sponsorluğunda Teknolojiyle #YenidenTanış sloganıyla düzenlenecek Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Zirvesi - Boğaziçi TechSummit’20’de, güncel teknolojilerdeki gelişmeler incelenecek; katılımcılar endüstriyel ve insansı robotlar, 3 boyutlu yazıcı ve prototipleme teknolojileri, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gözlükleri, drone teknolojileri gibi yeni teknolojik ürünlerle tanışacak.

26.02.2020Teknoloji
YDS başvuruları sona eriyor – YDS başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak

YDS başvuruları sona eriyor – YDS başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

ÖSYM tarafından 12 Nisan'da uygulanacak olan YDS başvurular için verilen süre süre bugün doluyor. Kılavuzdaki bilgilere göre, 2020-YDS/1 için geç başvuru günü de 10 Mart olarak belirlendi. Peki, YDS başvuru ücreti ne zamana kadar ödenebilecek? YDS başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

26.02.2020Gündem
YKS 2020 başvuru ekranı: YKS başvuruları ne zaman bitecek ÖSYM duyurdu

YKS 2020 başvuru ekranı: YKS başvuruları ne zaman bitecek? ÖSYM duyurdu!

ÖSYM tarafından 6 Şubat tarihinde başlayan YKS başvuruları alınmaya devam ediyor. Üniversiteye giriş kapsamında uygulanacak olan söz konusu sınavda adaylar başvurularını, elektronik ortamda ÖSYM merkezleri aracılığıyla veya bireysel olarak ÖSYM'nin AİS ekranı üzerinden yapacak. Başvurular devam ederken YKS son başvuru tarihi gündeme geldi. Peki, YKS başvuruları ne zaman bitecek? İşte, YKS 2020 başvuru ekranı son başvuru günüyle ilgili bilgiler.

19.02.2020Gündem
YDS başvuruları başladı - YDS başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak

YDS başvuruları başladı - YDS başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

2020 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2020-YDS/1) için başvurular bugün itibariyle alınıyor. Adaylar, başvuru bilgilerinin sisteme kaydını yaptıktan sonra sınav ücretini süresi içinde yatırarak YDS başvurularını tamamlayacaklardır. Ücret ödeme için son gün ise 27 Şubat 2020 olarak belirlendi. Peki, YDS başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

19.02.2020Eğitim
DİB MBSTS 2020 başvurusu başladı DİB MBSTS sınav tarihi ve başvuru detayları

DİB MBSTS 2020 başvurusu başladı! DİB MBSTS sınav tarihi ve başvuru detayları

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı (MBSTS) 2020 için başvuru ekranı ÖSYM'nin resmi internet sitesi üzerinden yayımlandı. 18-24 Şubat tarih aralığında yapılacak olan DİB MBSTS başvurusu, yayımlanan kılavuz aracılığıyla gerçekleşecek. Peki, DİB MBSTS başvurusu nasıl yapılır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

18.02.2020Eğitim
Emeklilere promosyon müjdesi İşte promosyon veren o bankalar

Emeklilere promosyon müjdesi! İşte promosyon veren o bankalar

2017 yılının Mart ayından itibaren emeklilere özel anlaşmalı bankalar aracılığıyla promosyon verilmeye başlanmıştı. Emekliler, bankalarla sözleşme imzalayarak bu promosyon imkanından yararlanabiliyordu. 2020 yılına gelindiğinde ise, emekli maaşlarına yapılan zam miktarlarının ödemelere yansıtılmasının ardından promosyon ücretleri merak konusu olmaya başladı. Önümüzdeki aylarda emekliler, promosyon imkanından yararlanmak için sözleşmelerini yenileyebilecek. Emekliler, bir bankadan 3 yıl boyunca maaş alma koşuluyla promosyon anlaşması yapacak. Peki, hangi banka ne kadar promosyon verecek? İşte, bankaların merak edile promosyon teklifleri…

10.02.2020Ekonomi
ÖSYM YKS başvuru ekranı Üniversite sınavı 2020 başvuruları nasıl yapılır

ÖSYM YKS başvuru ekranı! Üniversite sınavı 2020 başvuruları nasıl yapılır?

YKS başvuru ekranı, sınavın başvuru sürecinin başlamasıyla beraber ÖSYM tarafından erişime açıldı. 20-21 Haziran tarihlerinde TYT, AYT, YDT olmak üzere 3 oturum halinde gerçekleşecek olan YKS sınavının başvuru işlemleri, YKS başvuru ücreti ve başvuru tarihinin yer aldığı kılavuz bilgileri dahilinde tamamlanacak. Peki, 2020 üniversite sınavı başvuruları nasıl yapılır? YKS son başvuru tarihi ne zaman? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler.

8.02.2020Gündem
YKS başvuru ücreti ne kadar ve nereye yatırılacak 2020 YKS başvuru kılavuzu bilgilerinde önemli detay

YKS başvuru ücreti ne kadar ve nereye yatırılacak? 2020 YKS başvuru kılavuzu bilgilerinde önemli detay

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) başvurularının alınmaya başlamasıyla, adaylar YKS başvuru kılavuzu bilgilerinde yer alan detayları araştırmaya başladı. ÖSYM tarafından belirlenen tarihler arasında YKS başvurularını yapacak olanlar, YKS başvuru ücretlerini bankaların ATM'lerinden ya da online olarak yatıracak. Peki, YKS başvuru ücreti ne kadar? YKS başvuru ücretleri hangi banklara ödenecek? İşte, 2020 YKS başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre o konu hakkında ayrıntılar.

7.02.2020Gündem
ING İnovasyon Merkezi, start-uplar için hızlandırma programı başlattı

ING İnovasyon Merkezi, start-up'lar için hızlandırma programı başlattı

ING Bank'tan yapılan açıklamaya göre, start-up'ları daha hızlı büyümeleri yolunda desteklemeyi hedefleyen ING Türkiye, ING İnovasyon Merkezi kapsamında MVP 1.0 ve daha ileri aşama girişimleri kabul ettiği bu program ile start-up’lara eğitim, mentorluk ve networking desteği sağlayacak.

28.01.2020Teknoloji
Ing Bank müşteri hizmetleri telefon numarası nedir Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

Ing Bank müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

Bankacılık işlemlerinde yaşanan sorun ya da talepler için Ing Bank müşteri hizmetleri hizmet vermektedir. Ing Bank müşteri hizmetlerini arayarak soru, görüş ve talepleriniz için yardım alabilirsiniz. Ing Bank direk operatöre bağlanmak için vereceğimiz numaralara basarak iletişim kurabilirsiniz. İşte Ing Bank iletişim numaraları ve adresleri.

14.01.2020Gündem
Pınar Abay ING’nin tepe yönetiminde

Pınar Abay ING’nin tepe yönetiminde

Uluslararası şirketlerin tepe yönetiminde görev alan başarılı Türk kadınları arasına ING Bank Türkiye Genel Müdürü Panar Abay da katıldı.

21.12.2019Ekonomi
ING Türkiyede önemli değişiklik ING Türkiye Genel Müdürü Abay, ING Grubu tepe yönetimine atandı

ING Türkiye'de önemli değişiklik! ING Türkiye Genel Müdürü Abay, ING Grubu tepe yönetimine atandı

ING Türkiye Genel Müdürü Pınar Abay, ING Grubu’na Global İcra Kurulu Üyesi olarak atandı. Abay, bankadaki görevinden 1 Ocak 2020 itibarıyla ayrılacak...

20.12.2019Ekonomi
11 banka piyasa yapıcı seçildi

11 banka piyasa yapıcı seçildi

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 2020 yılı için 11 bankayı piyasa yapıcı olarak görevlendirdi.

17.12.2019Ekonomi
Karşıyaka serisine Afyonda devam etti

Karşıyaka serisine Afyon'da devam etti

ING Bank Basketbol Süper Ligi 9. hafta maçında Pınar Karşıyaka, deplasmanda Meksa Yatırım Afyon Belediyespor'u 75-66 yendi.

24.11.2019Basketbol
ING konut kredi faizlerini düşürdü

ING konut kredi faizlerini düşürdü

Yeni kampanya ile 12 aydan 120 aya kadar tüm vadelerde konut kredisi faiz oranı yüzde 0,98'e indi.

13.11.2019Ekonomi
KPSS 2019/5 Tarım ve Orman Bakanlığı tercih klavuzu yayınlandı

KPSS 2019/5 Tarım ve Orman Bakanlığı tercih klavuzu yayınlandı

KPSS-2019/5 Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme yapmak için adaylardan tercih alınması duyurusu ÖSYM tarafından yapıldı. Hangi illerde kaç personel alınacağı da açıklanan tablolarda duyuruldu.

7.11.2019Gündem
ING Bank konut kredisi faizini düşürdü

ING Bank konut kredisi faizini düşürdü

ING Türkiye, konut kredisi faiz oranlarını aşağı çektiğini açıkladı.

26.10.2019Ekonomi
İş Sağlığı ve Güvenliği sınav başvuruları başladı 2019 2. Dönem İSG başvuru ekranı

İş Sağlığı ve Güvenliği sınav başvuruları başladı! 2019 2. Dönem İSG başvuru ekranı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) 2019 yılı 2. dönem İş Sağlığı ve Güvenliği sınavı başvurularının başladığını duyurdu. 14 Aralık'ta düzenlenecek olan İSG sınavının başvuruları 25 Ekim 6 Kasım tarihleri arasında ÖSYM'nin internet sitesi üzerinden yapılacak. Peki, İSG sınavı başvuruları nasıl yapılır? İşte, 2019 2. Dönem İSG başvuru ekranı ve konuyla ilgili detaylar.

25.10.2019Gündem
2019-İSG 2. Dönem başvuru tarihleri ve başvuru detayları açıklandı.. İşte başvuru kılavuzu

2019-İSG 2. Dönem başvuru tarihleri ve başvuru detayları açıklandı.. İşte başvuru kılavuzu

İSG: İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı ile ilgili detaylar açıklandı.. Adayların başvuru ile ilgili merak ettiği tüm soruların cevapları yayınlanan başvuru kılavuzunda detayları ile aktarıldı. İşte İSG 2. Dönem başvuru tarihleri ve detaylar

25.10.2019Gündem
YDS başvuruları nasıl yapılır YDS 3 başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak

YDS başvuruları nasıl yapılır? YDS 3 başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) başvuruları Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 9 Ekim Çarşamba günü başlatıldı. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, başvuru ücretini belirlenen bankalara yatırdıktan sonra, ÖSYM'nin internet sitesi üzerinden işlemlerini tamamlayacaklar. Peki, YDS başvuruları nasıl yapılır? YDS 3 başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak? İşte, o konu hakkında bilgiler.

9.10.2019Gündem
Bakan açıkladı: O ödemeler bugün başladı

Bakan açıkladı: O ödemeler bugün başladı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, şehit, harp ve vazife malulleri ve  çocuklarına bu yılki eğitim ve öğretim yardımının 8 Ekim Salı günü ödeneceğini açıkladı. Bu yardımdan 19 bin 462 kişi yararlanacak. Toplamda 55 milyon 717 bin 693 lira ödeme yapılacak.

8.10.2019Ekonomi
ALES 3 geç başvuru tarihi yaklaşıyor... ALES sınavı ne zaman yapılacak

ALES 3 geç başvuru tarihi yaklaşıyor... ALES sınavı ne zaman yapılacak?

Akademik alanda kariyer yapmayı planlayan vatandaşların katılım sağlayacağı ve bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2019 ALES 3) başvuruları geçtiğimiz hafta tamamlandı. Sınav başvuru tarihlerini kaçıran adaylar, şimdi de geç başvuru tarihini beklemeye başladı. Peki, ALES geç başvuruları ne zaman yapılacak? ALES 3 sınavı ne zaman?

1.10.2019Gündem
ALES/3 başvuruları için son gün | ALES başvuru ücreti nereye yatırılır

ALES/3 başvuruları için son gün | ALES başvuru ücreti nereye yatırılır?

Akademik kariyer hedefleyenlere yönelik düzenlenen ve yılda 3 kez ÖSYM tarafından organize edilen ALES sınavının bu yılki son etabı için başvuru süreci bugün tamamlanıyor. Henüz sınav için başvuru yapmaya adaylar ise ALES başvuru ücretinin hangi bankaya yatırılacağını merak ediyor. Peki, ALES başvuru şartları neler? ALES başvuru ücreti ödenir?

25.09.2019Eğitim
İşte Türkiye’nin en güçlü kadın CEO’ları

İşte Türkiye’nin en güçlü kadın CEO’ları

Türkiye’nin 50 güçlü kadın CEO’su belli oldu. Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO arasında, ING Bank Türkiye Genel Müdürü Pınar Abay birinci, MV Holding CEO’su Ebru Dorman ikinci, Philips Ortadoğu ve Türkiye CEO’su Özlem Fidancı üçüncü, GE Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Canan Özsoy dördüncü, Tat Gıda CEO’su Arzu Arslan Kesimer beşinci oldu.

20.09.2019Ekonomi
YÖKDİL başvuruları ne zaman bitecek Başvuru ücreti hangi bankaya ödeniyor

YÖKDİL başvuruları ne zaman bitecek? Başvuru ücreti hangi bankaya ödeniyor?

Bu yıl ilk kez Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) düzenlenecek Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı'na (YÖKDİL) başvurular başladı. Söz konusu sınav için henüz başvuru yapmayan adaylar, son başvuru tarihi ile başvuru ücretleri hakkındaki araştırmalarını hızlandırdı. Peki, YÖKDİL başvuruları ne zaman bitecek? Başvuru ücreti hangi bankaya ödeniyor?

15.09.2019Gündem
YKS ek tercihleri için son gün YKS ek tercih ücreti hangi bankaya ödenir

YKS ek tercihleri için son gün! YKS ek tercih ücreti hangi bankaya ödenir?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) alınan, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2019-YKS) ek yerleştirme tercihleri bu gece sona erecek. Henüz ek tercih başvurusunda bulunmayan adaylar, ek tercih ücretini hangi bankaya yatıracaklarını araştırıyor. Peki, YKS ek tercih ücreti hangi bankaya ödenir?

11.09.2019Gündem
ÖSYM ek tercih başvuru ekranı açılıyor 2019 ek yerleştirme kılavuzu yayımlandı

ÖSYM ek tercih başvuru ekranı açılıyor! 2019 ek yerleştirme kılavuzu yayımlandı!

Ek yerleştirme işlemi ile ÖSYM'nin resmi tercih döneminde herhangi bir üniversiteyi tercih etmek isteyen vatandaşlar, kılavuz bilgilerinden yararlanarak listelerini oluşturacak. ÖSYM'nin tercih kılavuzunda yer alan bilgiler dahilinde boş kontenjanlar önem arz edecek. Peki, ek tercih işlemi nasıl yapılacak ve nelere dikkat edilmesi gerekecek? İşte, 2019 yılına dair ek tercih kılavuzu

4.09.2019Gündem
YKS ek tercih ücreti ne kadar YKS tercih ücreti ne zaman nereye ve nasıl yatırılır

YKS ek tercih ücreti ne kadar? YKS tercih ücreti ne zaman nereye ve nasıl yatırılır?

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YK) ek tercihleri için üniversite boş kontenjanları ÖSYM tarafından açıklandı. İkinci defa YKS yerleştirme sürecinde başvuru yapacak olan adaylar, bir yandan ek tercihlerle ilgili araştırma yaparken bir yandan da başvuru ücretlerini araştırıyor. Peki, YKS ek tercih ücreti ne kadar? YKS tercih ücreti ne zaman nereye ve nasıl yatırılır?

3.09.2019Gündem
Okul ile işbirliği şart

Okul ile işbirliği şart

Özel Küçük Prens Okulları, Saint Joseph Lisesi mezunlarının kurduğu Saint Joseph Lisesi Eğitim Vakfı (SAJEV) tarafından 1992’de kurulan ve yönetilen, anaokulundan yükseköğretime kadar eğitim veren bir kurum. Saint-Joseph Lisesi mezunlarından oluşan mütevelli heyeti ve heyetin seçtiği Yönetim Kurulu tarafından yönetilen SAJEV’in temeli ilk olarak 1998’de Koşuyolu’nda açılan anaokulu ile atıldı. Bir yıl sonra da Kadıköy Hasanpaşa’da ilkokul açıldı. Samandıra’da 27 dönümlük bir arazi üzerine kurulan Küçük Prens Eğitim Kurumları Kampüsü 2005-2006 eğitim-öğretim yılında öğrenime başladı.

28.07.2019Eğitim
YDS başvuru süreci yarın sona eriyor.. YDS/2 başvurusu nasıl yapılır

YDS başvuru süreci yarın sona eriyor.. YDS/2 başvurusu nasıl yapılır?

ÖSYM tarafından düzenlenecek olan, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2019-YDS/2) başvurularında sona gelindi. YDS başvurularının bitmesine kısa bir süre kala, sınava girecek olan adaylar, başvuru işlemlerini ve başvuru ücretini yatırmak için konuya dair araştırmalarına hız verdi. Peki, 2019-YDS/2 başvurusu nasıl yapılır? YDS başvuru ücreti ne kadar? İşte, sınava dair merak edilen bilgiler.

23.07.2019Gündem
Yakınında ING ATM’si olmayan INGliler istedikleri ATMden ücretsiz para çekebilecek

Yakınında ING ATM’si olmayan ING'liler istedikleri ATM'den ücretsiz para çekebilecek

ING Türkiye, müşterileri için 1 kilometre yakınında ING ATM’si bulunmuyorsa tüm ATM’lerden ücretsiz para çekebilme imkanı sağlayan yeni bir uygulama başlattı. Lokasyon Bazlı ATM Masrafsızlık Uygulaması ile ING Mobil’e girip Şube ATM Bulucu’da 1 kilometre yakınında ING ATM’si bulamayan müşteriler 1.000 TL’ye kadar ücretsiz para çekme fırsatından yararlanabiliyor. Mobil bankacılığı müşteri odaklı ürün ve hizmetlerle ele aldıklarını vurgulayan ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, “Bu uygulama ile müşterilerimize her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunma hedefini destekliyoruz” dedi.

20.07.2019Ekonomi
YDS/2 başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak

YDS/2 başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

ÖSYM, 2019 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2019-YDS/2) başvuru sürecinin başladığını duyurdu. Başvuru sürecinin başlamasıyla birlikte pek çok soru gündeme geldi, bunlardan biri de YDS başvuru ücreti ve ücretin hangi bankalara yatırılacağı oldu. Peki, YDS başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

16.07.2019Gündem
ALES başvuru ücreti ne kadar ALES/2 başvuruları ne zaman bitecek

ALES başvuru ücreti ne kadar? ALES/2 başvuruları ne zaman bitecek?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) düzenlenecek olan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2019-ALES/2) başvuruları geçtiğimiz günlerde başladı. Bu yılın ikinci kez düzenlenecek olan sınava katılacak olan adaylar, başvuru ücretlerini yatırarak başvuru işlemlerini tamamlayacaklar. Peki, ALES/2 başvuruları ne zaman bitecek? ALES başvuru ücreti ne kadar? İşte, o konuya dair detaylar.

14.07.2019Gündem
2019 ALES/2 başvuruları ne zaman bitecek

2019 ALES/2 başvuruları ne zaman bitecek?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) 22 Eylül'de düzenlenecek Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2019-ALES/2) başvuruları başladı. Gözler şimdi ALES başvuruları için belirlenen son tarihte. Peki, ALES başvuruları ne zaman bitecek?

12.07.2019Gündem
ALES başvuruları başladı ALES başvuru ücreti ne kadar

ALES başvuruları başladı! ALES başvuru ücreti ne kadar?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) 22 Eylül'de düzenlenecek Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2019-ALES/2) başvuruları başladı. Başvuruların başlamasıyla birlikte, bankalara ödenmesi gereken başvuru ücreti ve diğer detaylar merak konusu oldu. İşte, 2019-ALES/2 başvuru işlemleri hakkında tüm detaylar...

10.07.2019Gündem
KPSS-2019/1Tercih ücreti hangi bankalara yatırılacak

KPSS-2019/1Tercih ücreti hangi bankalara yatırılacak?

Kamuda memur olmak isteyen adayların katılım sağlayacağı KPSS'de heyecanlı bekleyiş devam ediyor. ÖSYM, adayların haftalardır merakla beklediği KPSS/1 tercih klavuzunu paylaştı. Sınava girecek olanlar, tercih ücretini ÖSYM'nin belirttiği bankalara yatırarak sonraki sürece dahil olacaklar. Peki, KPSS-2019/1Tercih ücreti hangi bankalara yatırılacak? İşte, o konu ile ilgili detaylar.

9.07.2019Gündem
ALES/2 başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak

ALES/2 başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

22 Eylül'de Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenecek olan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2019-ALES/2) için başvurular, 9 Temmuz tarihi itibariyle başladı. Sınava katılım sağlayacak olan adaylar, ÖSYM'nin belirttiği bankalara sınav ücretini yatırarak başvuru işlemlerini gerçekleştirecekler. Peki, ALES başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak? ALES başvuruları için son gün ne zaman?

9.07.2019Gündem
DGS para yatırma işlemi nereye yapılıyor DGS başvurusu için son saatler

DGS para yatırma işlemi nereye yapılıyor? DGS başvurusu için son saatler

DGS para yatırma işlemi için son saatlere girildi. Normal başvuru sürecini kaçıran öğrencilerin katılım sağlayacağı DGS için para yatırma işlemi, 23.59'a kadar yapılabilecek. Peki, DGS para yatırma işlemi nasıl ve nereye yapılacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

21.05.2019Gündem
KPSS başvuru ücreti hangi bankaya yatırılıyor Geç başvuru ne zaman

KPSS başvuru ücreti hangi bankaya yatırılıyor? Geç başvuru ne zaman?

Para yatırma işlemi ile birlikte KPSS başvuru aşamasını tamamlayacak olan adaylar, hangi bankalar aracılığıyla ödeme yapabileceklerini merak ediyor. Belirli bankalar ve ÖSYM'nin internet sitesi üzerinden gerçekleşebilecek olan KPSS başvuruları, 15 Mayıs 23.59'da sona erecek. Adaylar, ödemeleri 16 Mayıs tarihine kadar gerçekleştirebilecek. İşte, KPSS başvuru ücretinin yatırılacağı bankalar ve geç başvuru günü hakkında detaylar

15.05.2019Gündem
2019-KPSS A Grubu ve öğretmenlik adaylarının dikkatine Başvurular bugün sona eriyor

2019-KPSS A Grubu ve öğretmenlik adaylarının dikkatine! Başvurular bugün sona eriyor

ÖSYM, 2019-KPSS A Grubu ve öğretmenlik adayları için hatırlatmada bulundu. ÖSYM'nin takvim bilgilerine göre başvuru süreci 15 Mayıs tarihinde sona erecek olan KPSS, 20 ve 21 Temmuz tarihlerinde Alan Bilgisi kapsamında gerçekleşecek. Peki, KPSS başvuru ücreti ne kadar, hangi bankalara yatırılabilecek?

14.05.2019Gündem