ING Bank emekli promosyon ücreti ne kadar oldu, ne zaman bitiyor? ING Bank emekli promosyon kampanyası uzatıldı!

Güncelleme Tarihi:

ING Bank emekli promosyon ücreti ne kadar oldu, ne zaman bitiyor ING Bank emekli promosyon kampanyası uzatıldı
Oluşturulma Tarihi: Ekim 03, 2022 16:44

Bankaların emekli promosyon kampanyaları Ekim ayında da devam ediyor. Uzatılan tarihler nedeniyle emekli promosyon ücretleri vatandaşlar tarafından yeniden araştırılıyor. Bunlardan biri de tercih edilen bankalardan ING Bank emekli promosyon ücreti oldu. Peki, ING Bank emekli promosyonu ne kadar, kampanya ne zaman bitiyor? İşte detaylar...

Haberin Devamı

Emekli Promosyon ücreti araştırmaları gündemde yer almaya devam ediyor. Pek çok banka gibi ING Bank da emekli banka promosyonu tarihlerini uzattı. Peki, ING Bank 2022 emekli promosyonu ne kadar, ne zaman bitiyor? İşte, ING Bank emekli promosyon ücreti Ekim 2022.

ING BANK EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETİ

Emekli maaşınızı ING’den almaya başlayarak 7.000 TL’ye varan ek koşulsuz nakit promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz!

1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız,

1.500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 4.650 TL,

1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 5.800TL,

2.500 TL ve üzeri ise 7.000 TL nakit promosyon ödemesi alırsınız.

ING BANK EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURU ŞARTLARI

Kampanyadan emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterilerimiz yararlanabilir.

Haberin Devamı

Promosyon ödemesinden faydalanmak için herhangi bir ürün koşulu bulunmamaktadır.

Promosyon taahhütnamesinin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.500 TL'ye kadarsa 4.650 TL, 1.500 TL-2.500 TL arasındaysa 5.800 TL, 2.500 TL'nin üzerindeyse 7.000 TL nakit promosyon ödenir.

ING BANK EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI NE ZAMAN BİTİYOR?

Kampanya 1 Ekim 2022 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerlidir. Bu tarihler dışında promosyon alan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Nakit promosyon başvuru işlemleri ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığı ile yapılabilir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alınıyor olması durumunda, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz.

3 yıllık taahhüde aykırılık olması halinde, tarafınıza ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.

Haberin Devamı

Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz.

ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1 Mart 2020 tarihi sonrasında Bankamız diğer ek promosyonlarından dahil olmuş, yararlanmış ya da talepte bulunan müşterilerimiz, 1 Ekim 2022 tarihi itibariyle koşulsuz nakit promosyon alması durumunda mevcut kampanya/talepleri iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve 7.000 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanır.