EKSTRA
MENÜ

Promosyon

Promosyon haberleri sayfasında güncel ve son dakika Promosyon hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 4.312 Promosyon haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Promosyon Haberleri

Vodafone, Eko-SIM kartları kullanıma sundu

Vodafone, Eko-SIM kartları kullanıma sundu

Vodafone, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 15 ülkede geri dönüştürülmüş plastikten üretilen yeni Eko-SIM kartları kullanıma sunarak her yıl saf plastik üretiminde 320 ton tasarruf, karbon salımında ise 1.280 ton azalma hedefliyor. Bu, 12 konteyner dolusu plastikten tasarruf demek.

22.10.2021Teknoloji
Magnum çekilişi ne zaman açıklanacak Hürriyet Gazetesi Magnum Porsche çekiliş sonuçları 2021 sorgulama ekranı

Magnum çekilişi ne zaman açıklanacak? Hürriyet Gazetesi Magnum Porsche çekiliş sonuçları 2021 sorgulama ekranı

Magnum Porsche çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak merak ediliyor. Magnum Porsche çekiliş kampanyasına katılım 30 Eylül 2021 tarihinde sona ermişti. Sonrasında ise çekiliş sonuçları için araştırmalar hız kazanmaya başladı. Peki, Magnum çekilişi ne zaman açıklanacak? Hürriyet Gazetesi Magnum Porsche çekiliş sonuçları 2021 sorgulama ekranı.

8.10.2021Gündem
Magnum Porsche çekilişi ne zaman Magnum çekilişi ne zaman yapılacak

Magnum Porsche çekilişi ne zaman? Magnum çekilişi ne zaman yapılacak?

Magnum çekiliş sonuçları, noter huzurunda gerçekleştirilecek olan çekilişin ardından tamamlanacak. Çubuklarda çıkan kodları Magnum.com.tr ya da SMS aracılığıyla gönderen müşteriler, Magnum çekiliş sonuçları için beklentilerine başladı. İşte, Magnum çekiliş sonuçları hakkında merakla araştırılan bazı bilgiler

30.09.2021Gündem
Magnum çekilişi ne zaman Magnum Porsche çekiliş sonuçları için geri sayım

Magnum çekilişi ne zaman? Magnum Porsche çekiliş sonuçları için geri sayım

Magnum Porsche çekiliş sonuçları için geri sayım devam ediyor. 1 Nisan'da başlayan Magnum Porsche kampanyasına katılım 30 Eylül 2021 tarihinde sona erecek. Magnum çubuklarından çıkan şifre ile çekilişe katılan 2 kişiye Porsche marka araba hediye edilecek. Peki, Magnum çekilişi ne zaman?

29.09.2021Gündem
Passolig nasıl alınır, İnternetten Passolig başvurusu nasıl yapılır Passolig kartı gelmeden maça gidilir mi

Passolig nasıl alınır, İnternetten Passolig başvurusu nasıl yapılır? Passolig kartı gelmeden maça gidilir mi?

Passolig kartı, futbol müsabakaları girişlerinde zorunlu tutulan bir uygulamadır. Maç bileti almak isteyen futbolseverler için zorunlu koşulan Passolig kartı, internet üzerinden yapılan başvuru ile kolayca temin edilebiliyor. Bunun haricinde belirli lokasyonlarda bulunan Passolig satış noktalarından da kartı temin etmek mümkün olabiliyor. Peki, Passolig nasıl alınır? İnternetten Passolig başvurusu nasıl yapılır? İşte, basit anlatım

23.09.2021Spor Arena
Magnum çekilişi ne zaman 2021 Magnum Porsche çekiliş sonuçları için tarih detayı

Magnum çekilişi ne zaman? 2021 Magnum Porsche çekiliş sonuçları için tarih detayı

Megnum çekilişi bu yıl da yüz binlerce kişinin yakın takibinde olacak. 2020 model 2 Porsche'nin sahibini bulacağı Magnum çekilişi, şirketin duyurmuş olduğu tarihte gerçekleşecek. Magnum çekiliş sonuçları dahilinde 2 şanslı isim Porsche marka araçların sahibi olacak. Peki, Magnum mini tüketicilerinin bir, Magnum Double tüketicilerinin ise iki kez çekiliş hakkı kazandığı Magnum çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, son model 2 arabanın sahibini bulacağı çekiliş hakkında bazı bilgiler

23.09.2021Gündem
UEFA, Dünya Kupasının iki yılda bir düzenlenmesi fikrinden rahatsız

UEFA, Dünya Kupası'nın iki yılda bir düzenlenmesi fikrinden rahatsız

UEFA, FIFA Dünya Kupası'nın dört yıl yerine iki yılda bir yapılması teklifiyle ilgili endişelerinin olduğunu ve konunun geniş çaplı istişare gerektirdiğini belirtti.

22.09.2021Futbol
Kırmızı Odayla ekranlara dönen Nihal Yalçın kimdir Canlandıracağı karakterin hikayesi merak konusu

Kırmızı Oda'yla ekranlara dönen Nihal Yalçın kimdir? Canlandıracağı karakterin hikayesi merak konusu

Bir süredir ekranlardan uzak olan Nihal Yalçın, Kırmızı Oda'yla ekranlara döndü. Yalan Dünya’nın Açılay’ı olarak tanınan ve canlandırdığı karakterle özdeşleşen Nihal Yalçın'ın Kırmızı Oda'da canlandıracağı karakterin hikayesi merak konusu. Peki, Kırmızı Oda'yla ekranlara dönen Nihal Yalçın kimdir?

17.09.2021Televizyon
Magnum Porsche çekilişi ne zaman, hangi tarihte yapılacak

Magnum Porsche çekilişi ne zaman, hangi tarihte yapılacak?

ı 2020 model 2 Porsche'nin sahibini bulacağı Magnum çekilişi için başvuru süreci devam ediyor. Kampanya koşullarına göre 1 Nisan'da başlayan Magnum Porsche kampanyası, 30 Eylül 2021 tarihinde sona erecek. Peki, Magnum Porsche çekilişi ne zaman, hangi tarihte yapılacak?

15.09.2021Gündem
31 Temmuz hangi burç ve burcu ne 31 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

31 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 31 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Gökyüzü çok eski zamanlardan bu yana insanların hep ilgisini çekmiştir. Gökyüzünde mevcut halde bulunan 12 tane takımyıldızı burçları meydana getirmektedir. Burçlar kişilerin karakter analizlerinde ya da hayat içerisindeki bazı öngörülerde kullanılabilmektedir. 31 Temmuz tarihinin hangi burç olduğunu, bu burcun özelliklerini, yükselenini, 31 Temmuz tarihte bugün yaşanılan olayları, bu tarihte doğmuş olan ünlüleri ve anime karakterlerini sizler için derledik.

15.09.2021Burçlar
Coca Cola taahhüt verdi Sadece 3 ayı var...

Coca Cola taahhüt verdi! Sadece 3 ayı var...

Rekabet Kurumu soruşturması neticesinde Coca Cola "İndirim, promosyon ve iskontolar sadece aynı tür içeceklerde geçerli olacak, gazsız ürünlerde münhasırlık olamayacak, sözleşme süreleri 2 yılı geçemeyecek, dolabı olmayan rakip ürünlere yer verilecek, bilgilendirme yükümlülüğü" gibi başlıklarda taahhüt verdi.

8.09.2021Ekonomi
Magnum çekilişi ne zaman Porsche sahibini buluyor

Magnum çekilişi ne zaman? Porsche sahibini buluyor!

Megnum çekilişi için heyecanlı bekleyiş başladı 2020 model 2 Porsche'nin sahibini bulacağı Magnum çekilişi, şirketin seçtiği tarihte gerçekleşecek. Magnum çekiliş sonuçları dahilinde 2 şanslı isim Porsche marka araçların sahibi olacak. Peki, Magnum mini tüketicilerinin bir, Magnum Double tüketicilerinin ise iki kez çekiliş hakkı kazandığı Magnum çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

7.09.2021Gündem
28 Ocak hangi burç ve burcu ne 28 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

28 Ocak hangi burç ve burcu ne? 28 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanların doğmuş oldukları günde yer alan gezegen durumlarına bakılarak hangi burcu kapsadığı belirlenmektedir. Burçlar, insanların karakterleri ve davranışları üzerinde bir hayli etkili olan kavramdır. 28 Ocak tarihinin hangi burca ait olduğunu, bu burcun özelliklerini, yükselenini, 28 Ocak'ta doğan Türk ve yabancı olan ünlüleri sizin için derledik.

6.09.2021Burçlar
Girişimci kadınlara 250 bin TL’ye kadar destek

Girişimci kadınlara 250 bin TL’ye kadar destek

Hepsiburada ve Şekerbank, Türkiye’de bir ilk olarak e-ticaret platformu üzerinden kadınlara özel finansman sağlamak üzere Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı kapsamında iş birliği hayata geçirdi.

13.08.2021Teknoloji
Birçok ülke uyguluyor: Aşı olana para ve hediye

Birçok ülke uyguluyor: Aşı olana para ve hediye

Koronavirüs salgınında en büyük silahımız olan aşılar tüm dünyada hızla herkese uygulanmaya devam ederken kimi zaman aşı karşıtları ya da zorunlu aşıya karşı olanlar bu duruma direnç gösterebiliyor. Birçok ülkede bu sorunu aşabilmek için vatandaşlara aşı olma karşılığında para ya da hediyeler dağılması gibi kampanyalar düzenleniyor. Tüm bu çaba Kovid-19'dan bir canı daha kurtarabilmek uğruna...

3.08.2021Dünya
Alışveriş platformları sahte ürünlerle doldu... Tüketici ne yapmalı Uzmanlar yanıtladı

Alışveriş platformları sahte ürünlerle doldu... Tüketici ne yapmalı? Uzmanlar yanıtladı

İnternetten alışveriş yapan hemen herkesin bir sahte ürün hikayesi vardı. Özellikle koronavirüs sebebiyle internetten alışverişin artması, bu gibi mağduriyetleri daha çok yaşamamıza sebep oldu. Peki sahte ürünlerle dolu alışveriş sitelerinde nasıl alışveriş yapacağız? Sahte ürün satın alan tüketici ne yapmalı?

25.07.2021Gündem
Promosyon nedir TDKya göre promoston kelimesinin anlamı nedir

Promosyon nedir? TDK'ya göre promoston kelimesinin anlamı nedir?

Promosyon kelimesi halkla ilişkiler, pazarlama ve reklamcılık sektöründe sıklıkla kullanılan kelimeler arasında yer alıyor. Latince kökenli bir sözcük olan promosyonun orijinal hali ''promotion'' şeklinde yazılır. Bu kelime önce Fransızcaya, daha sonra diğer Avrupa dillerine geçmiştir. Promosyon nedir? TDK'ya göre Promosyon kelimesinin anlamı nedir? Sizin için örnek cümlelerle birlikte derledik.

15.06.2021Araştırma
Salgın sırasında dolandırıcılar daha aktif

'Salgın sırasında dolandırıcılar daha aktif'

Kaspersky anketi, 2020'de Türkiye’deki kullanıcıların %44'ünün para, banka kartı bilgileri, internet bankacılığı kimlik bilgilerini çalmaya çalışan dolandırıcılarla karşılaştığını gösterdi. Katılımcıların beşte biri dolandırıcılarla kendileri karşılaştığını, %20'si etkileşime girenlerin tanıdıkları olduğunu söylerken, %4’ü her iki kategoriyi de işaretledi.

26.05.2021Teknoloji
Aşı olmaya giden herkese ücretsiz yolculuk hediye edilecek

Aşı olmaya giden herkese ücretsiz yolculuk hediye edilecek

Uber, Türkiye'deki aşılama sürecine destek olmak amacıyla önemli bir projeye imza attığını duyurdu. 24 Mayıs tarihi itibariyle Kovid-19 aşısı yaptırmak için İstanbul ve Ankara'daki devlet hastanelerine giden herkese UBERAŞI koduyla kullanabilecekleri iki ücretsiz yolculuk hediye edileceği bildirildi.

24.05.2021Ekonomi
Thodexin firari patronunun kardeşlerine ek gözaltı süresi

Thodex'in firari patronunun kardeşlerine ek gözaltı süresi

Yüz binlerce kişiyi mağdur edip yurt dışına kaçan Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer'in, aralarında kardeşlerinin de bulunduğu 8 kişi hakkında ek gözaltı süresi verildi.

28.04.2021Ekonomi
Aşı olana altın hızma hediye eden de var iki karton yumurta veren de...

Aşı olana altın hızma hediye eden de var iki karton yumurta veren de...

Sırası gelmesine rağmen aşı olmayanlar Türkiye'de de dünyada da aşılama hızının önündeki en önemli engellerden biri. ABD'den Hindistan'a birçok ülkede bu sorunla başa çıkmak için çok yaratıcı çözümler geliştirildi. Ayrıntılar haberimizde...

15.04.2021Dünya
Trafik Haftası ne zaman İşte tarih bilgisi

Trafik Haftası ne zaman? İşte tarih bilgisi

Trafik Haftası, Emniyet Genel Müdürlüğü koordinasyonunda ülke genelinde düzenlenen çeşitli etkinliklerle her yıl kutlanmaya devam ediyor. Bilinç oluşturmak için organize edilen bu haftanın ne zaman olduğunu merak eden vatandaşlar da detaylı bilgi almak için sorgulama yapıyor. Peki, Trafik Haftası ne zaman?

30.03.2021Gündem
BiP’in dünya çapında indirilme sayısı 76 milyonu geçti

BiP’in dünya çapında indirilme sayısı 76 milyonu geçti

BiP, 76 milyonun üzerinde indirildi. Yılbaşından bu yana 15,8 milyonu yurtdışından olmak üzere toplam 31 milyonu aşkın yeni kullanıcı BiP’i tercih etti.

26.03.2021Teknoloji
Gelecek yerlide

Gelecek 'yerli'de

Hem tarımda hem de hayvancılıkta yerli ürünlerle üretime ağırlık verdiklerini ifade eden CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu, “Çiftçilerimizi yerli tohumlarla destekliyoruz. Yerli tohumu sözleşmeli çiftçilerimize dağıtıyoruz. Bu tohumların ekilmesi, biçilmesi ve marketlerimizde müşterilerimizle buluşmasını temin ediyoruz. İnanıyorum ki bu iş yayıldıkça Türkiye tarımda dışa bağımlılıktan kurtulacak, rahatlayacak. Hayvancılık alanında da tamamen yerli ırkları ve yerli üretimi destekliyoruz. Yerli et de bizim için çok mühim. Yurtdışından getirilen ithal etlerin devamlılığı yok. Sürdürülebilir olması için önce bu topraklarda doğup büyümüş bir hayvanın değerlendirilmesi gerekiyor” diye konuştu.

22.03.2021Ekonomi
THYden indirim müjdesi

THY'den indirim müjdesi

Türk Hava Yolları (THY), yurt içi tek yön uçuşlarda yüzde 30 indirimli uçuş kampanyası başlattı.

11.02.2021Ekonomi
Asırlık markalarla dünden bugüne

Asırlık markalarla dünden bugüne

Türkiye’nin en eski markaları onlar... Kimi asırlık, kimi birkaç asrı devirmiş. Yıllar içinde üretimleri de, tarzları da, işleyişleri de başkalaşmış. Pek çok zorluğa meydan okuyup hayatta kalmışlar ve uzun ömürlerini kaliteden ödün vermemeye borçlular...

13.12.2020Hürriyet Pazar
Pandeminin değiştirdiği tüketici davranışları kasım indirimlerini de etkiledi

Pandeminin değiştirdiği tüketici davranışları "kasım indirimlerini" de etkiledi

Simon-Kucher&Partners’ın dünya çapında gerçekleştirdiği araştırmaya göre "Kasım İndirimleri" ve "Siber Pazartesi" bütçeleri geçen yıldan bu yana azalsa da online alışveriş ve anlık gelişen satın almalar artış gösterdi.

21.11.2020Ekonomi
THYden Ukrayna uçuşları için indirim kampanyası

THY'den Ukrayna uçuşları için indirim kampanyası

Türk Hava Yolları Ukrayna uçuşları için yeni promosyon kampanyasının başladığını duyurdu.

12.11.2020Ekonomi
En iyi TIR oyunları listesi - Oynanması gereken en iyi 10 bilgisayar (Pc) ve mobil TIR oyunu önerisi

En iyi TIR oyunları listesi - Oynanması gereken en iyi 10 bilgisayar (Pc) ve mobil TIR oyunu önerisi

Bilgisayar oyunları arasında en fazla beğenilen oyunlardan birisi de tır oyunlarıdır. Daha çok erkekler tarafından büyük ilgi ile oynanan tır oyunları aynı zamanda kadınlar içinde vazgeçilmez olabiliyor. Bilgisayar üzerinden oynanan ve birebir gerçek sürüş keyfini yaşatan tır oyunlarının beğenilmesi sayesinde bu tür oyunlar aynı zamanda mobil platformlarda da kullanıcıya sunulmuş. Bilgisayar için piyasaya sunulan tır oyunları gerçek sürüş keyfini yaşatabilmek adına özel geliştirilen direksiyon setleri ile birlikte heyecanı iki katına çıkarmaktadır. Çevrimiçi oynanabilen oyunlar olduğu kadar yalnızca tek başınıza trafikte zaman sürüş yapabilecek olduğumuz oyunlarda yer almaktadır. Piyasada yer alan en iyi 10 bilgisayar ve mobil tır oyunları listesine bakalım.

12.11.2020Araştırma
Ziyad Ebüzziya’yı nasıl tanıdım

Ziyad Ebüzziya’yı nasıl tanıdım?

Zeytinburnu Belediyesi’ne bağlı Kazlıçeşme Sanat’ta açılan serginin kataloğunu okurken Hürriyet Yayınları’nı yönettiğim zamanlarda Ziyad Ebüzziya (1911-1994) ile tanışmamı anımsadım...

5.11.2020Kitap Sanat
Magnum çekiliş sonuçları 2020: 13 Ekim Magnum Porsche kazandıran numaralar ve çekiliş sonuçları sadece Hürriyette

Magnum çekiliş sonuçları 2020: 13 Ekim Magnum Porsche kazandıran numaralar ve çekiliş sonuçları sadece Hürriyet'te!

Magnum çekiliş sonuçları, dün gerçekleşen canlı yayınla açıklandı. 2020 Magnum çekiliş sonuçları, 13 Ekim Salı günü saat 11.00'da başlayan çekiliş ile 2 asil ve 2 yedek talihli belirlendi. Noter huzurunda U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri merkezinde gerçekleşen Magnum çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar ile Porsche Cayman kazanan isim netlik kazandı. Resmi sonuçların 17 Ekim Cumartesi günü hürriyet Gazetesi aracılığıyla duyurulacağı Magnum çekiliş sonuçları, 2 yedek ve 2 asil talihli ismin ilanı ile 2020 yılı için sona ermiş olacak. Peki, Magnum çekiliş sonuçları kapsamında Porsche Cayman kazanan isim kim oldu? İşte, kazandıran numaralar

14.10.2020Gündem
Son dakika... Tüm emekliler dikkat Promosyon fırsatını kaçırmayın

Son dakika... Tüm emekliler dikkat! Promosyon fırsatını kaçırmayın

Milyonlarca SSK ve Bağ-Kur emeklisi ocak ayında maaşlara yapılacak zammı merakla beklerken, bankaların sunduğu promosyon fırsatını da yakından takip ediyor.

12.10.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Yapay zeka alanında öne çıkan trendler

Yapay zeka, her sektör üzerindeki dönüştürücü etkisi nedeniyle teknoloji trendleri arasında en ilgi çekici konuların başında geliyor. Bir önceki yazımda, Google’ın, arama deneyimini uçtan uca değiştirecek, yapay zekâ odaklı son açıklamalarına değinmiştim. Bu hafta da yapay zeka (artificial intelligence- AI) özelinde öne çıkan son trendleri analiz ettim.

11.10.2021

Ee daha daha nasılsınız?

Sura İskenderli’nin yeni teklisi ‘Yok’ şu sıralar yükselişte olan şarkılardan. Parçanın sözlerinden oluşan video, Youtube trend listesindeki yerini haftalardır koruyor. Şarkının geniş kitlelere ulaşmasındaki önemli etkenlerden biri TikTok’da çekilen videolar. Oranın fenomenleri şarkıyı benimseyip bolca video paylaşınca, ‘Yok’ dalga dalga yayıldı.

21.09.2021

Havayollarında gündem yine virüs

Koronavirüsten olumsuz etkilenen havacılık sektörü tam nefes alacaktı ki, yeni varyantlar ortaya çıktı. Daha tehlikeli denilen bu virüslere karşı yeni önlemler alınmalı. Ancak havalimanlarında tedbirlerin gevşetildiğini görüyoruz. Yaşamlarımızı tehlikeye atacak kontrollerdeki ‘boşvermişlik’ ya da ‘dikkatsizlik’ son bulmalı. Hem havalimanı otoriteleri, hem de havayolu şirketleri maskeden, sosyal mesafeye, aşı kontrolden PCR testi belgelerine kadar ciddi kontroller yapmalı.

11.08.2021

Veri bilimi otomotiv sektörüne güç sağlıyor

Otomotiv devleri teknolojik altyapılarını güçlendirmek ve satışlardaki başarısını artırmak için veri biliminden faydalanıyor.

17.07.2021

Bir fidye yazılımı meselesi

Fidye ataklar yani Cryptolocker ataklar her geçen gün kendinden daha fazla söz ettirir oldu. Son zamanlarda birçok şirketin bu ataklara maruz kaldığını, bundan dolayı da ciddi rakamlar ödemek zorunda kaldığını duymayanımız yoktur sanırım. Fidye yazılımları (Ransomware) sadece şirketleri değil bireysel kullanıcıları da hedef alıyor ve ağına düşürüyor.

22.04.2021

Kasetten dinliyoruz: Yıkılmadım ayaktayım

"Kasetin Mucidi" olarak tanınan Hollandalı mühendis Lou Ottens’in 94 yaşında hayatını kaybetmesi, hem konvansiyonel medyada hem de sosyal medyada nostalji rüzgârları esmesini sağladı.

16.03.2021

Bu ağılın sahibi kimden torpilli?

Hürriyet Bursa gazetesi abonesi Gülizar Yavru’nun öfke, üzüntü ve endişeyle yazmış olduğu ve benim için rekor olan 1516 kelimelik şikâyetini özetimle aktarıyorum.

16.02.2021

Pahalılık tablosundan kimse memnun değil

Koronavirüs salgını ile birlikte gıda fiyatlarında daha da ciddi bir hızlı artış yaşanıyor. Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) ocak ayı enflasyon rakamlarında, ocakta tüketici fiyat endeksi aylık bazda yüzde 1.68, yıllık bazda yüzde 14.97 artmış. Gıdada ise bu artış yüzde 2.48 ve 18.11 olmuş. Bunlar resmi rakamlar. Çarşı pazara çıkınca, markete gidince aslında bunun daha yüksek olduğu hemen anlaşılıyor.

10.02.2021

Hayatınızı kolaylaştıracak online alışveriş tavsiyeleri

Hayatımızın büyük bir yerini dijitalleşmenin kapladığı bu dönemde, internet üzerinden yapılan alışverişin de dünya genelinde yükselişe geçtiği bilinen bir gerçek. Trend ve ekonomi raporlarına göre 2025 yılına kadar ve tabii ki daha sonrasında online alışveriş, yaşamımızın merkezi haline gelecek. Teknoloji çağına doğmuş Z kuşağı için çocuk oyuncağı olan online alışveriş, geleneksel kesim için bir türlü benimsenemeyebiliyor.

9.01.2021

Sahte deterjana dikkat!

Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformlarından biri aracılığı ile 40 kg deterjan satın alan bir okurum şüphelendiği ürün için üretici firma ile temasa geçti. Firmanın yaptığı incelemede ürünün sahte olduğu anlaşıldı. Üretici firma sahte ürünü gerçeği ile değiştirdi. Peki ama sahte deterjan nasıl online platformlarda satılabiliyor. Online platformların sahte ürüne karşı önlemleri ve aksiyonları ne? Detayları araştırdım...

18.12.2020

Restoranların odaklanması gereken stratejiler

Kovid-19’un beklenen 2. dalgasının negatif etkilediği işletmelerin başında restoranlar geliyor. Geçtiğimiz hafta itibariyle, ülkemizde de başlayan yeni kısıtlamalar doğrultusunda, restoranlar sadece paket servis ve gel-al hizmeti vermeye başladı.

7.12.2020

Aşı aldatmacası

Evcil hayvan sahiplenenlerin aşı ve ilaçlar konusunda yanıltıldıklarına sıklıkla şahit oluyoruz.

16.11.2020

Teoride konser yapılır peki ya pratikte

Dünyanın en büyük etkinlik markası Live Nation, müzik organizasyonlarının 2021 yazında tam kapasiteli olarak geri dönebileceğini öngördüklerini açıkladı. Geçtiğimiz hafta da Almanya’da yapılan araştırma sonucunda kapalı alandaki bir konserde, kurallara uyulduğu takdirde Covid-19 bulaşma riskinin düşük olduğu söylendi...

12.11.2020

4A SGK emekli maaş hesaplaması

Emekli maaşınız çalıştığınız süre, ödediğiniz prim miktarı gibi pek çok spesifik kritere göre hesaplanmakta. Uzun süre çalışan ve yüksek prim ödeyen sigortalıların görece daha fazla maaş aldığını gözlemlemekteyiz.

28.10.2020