EKSTRA
MENÜ

Hubey

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 534 haberi bulunmuştur.

Hubey Haberleri

Çinli yetkiliden koronavirüs açıklaması: Laboratuvardan sızma ihtimali yok

Çinli yetkiliden koronavirüs açıklaması: Laboratuvardan sızma ihtimali yok

Çin Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi Başkan Yardımcısı Fıng Zıcian, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) laboratuvardan sızdırıldığı ihtimalinin mümkün olmadığını belirtti.

26.03.2021Dünya
DSÖye Vuhan çağrısı: Raporu geçersiz sayın

DSÖ'ye Vuhan çağrısı: Raporu geçersiz sayın!

Farklı ülkelerden birçok bilim insanı birleşerek DSÖ'ye Vuhan'la ilgili çağrı yaptı. Çağrıda DSÖ'nün Vuhan raporunun geçersiz kabul edilmesi talep edildi.

5.03.2021Dünya
DSÖ yetkilileri açıkladı İşte Vuhan’daki ilk bulgular

DSÖ yetkilileri açıkladı! İşte Vuhan’daki ilk bulgular

Çin’ın Vuhan kentinde, COVID-19’un kökenine dair incelemelerde bulunan DSÖ heyeti, salgının ilk ortaya çıktığı Aralık 2019’da virüsün sanılandan daha yaygın olduğunu ve farklı türlerinin bulunduğunu tespit etti.

16.02.2021Dünya
CNN özel haber olarak manşetten duyurdu... Ses getirecek açıklama

CNN özel haber olarak manşetten duyurdu... Ses getirecek açıklama

Corona virüsünün (koronavirüs) kökenlerini araştırmak üzere Çin'e giden Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) araştırmacıları, Aralık 2019'da Wuhan kentinde virüsün geçmişte tahmin edilenden çok daha yaygın olduğunu ortaya çıktı. Öte yandan Çin, DSÖ heyetinden bilgi gizlendiğine ilişkin ABD'nin eleştirilerine tepki gösterdi.

14.02.2021Dünya
DSÖlü yetkililer: Çin sağlıklı bilgi paylaşmıyor

DSÖ'lü yetkililer: Çin sağlıklı bilgi paylaşmıyor

Yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) kökenini araştıran Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) heyeti uzmanları, Çin'in salgının nasıl ve ne zaman yayılmaya başladığını belirlemelerine yardımcı olabilecek "ilk vakalara ait ham bilgileri vermediğini" iddia etti.

12.02.2021Dünya
DSÖnün beyanları yetmedi... Kritik koronavirüs raporunu ABD de inceleyecek

DSÖ'nün beyanları yetmedi... Kritik koronavirüs raporunu ABD de inceleyecek

Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) "Vuhan'daki bir laboratuvardan sızma ihtimalinin olmadığını" beyan eden Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) uzmanının raporunu yakından inceleyeceklerini ancak kendi bağımsız verilerini toplayıp sonuca varmak istediklerini açıkladı.

9.02.2021Dünya
Vuhan’daki hayvan pazarında iz bulunamadı

Vuhan’daki hayvan pazarında iz bulunamadı

Çin’de koronavirüsün kökenine dair incelemelerde bulunan DSÖ heyeti, virüsün Vuhan’daki gıda pazarından kaynaklandığına dair bir kanıt bulunmadığını bildirdi.

8.02.2021Dünya
Koronavirüs sil baştan DSÖ uzmanından çarpıcı Vuhan açıklaması

Koronavirüs sil baştan! DSÖ uzmanından çarpıcı Vuhan açıklaması

Yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) kökenini araştıran Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) heyeti, virüsün Vuhan'daki gıda pazarından kaynaklandığına dair kanıt bulunmadığını bildirdi. DSÖ heyetinden Rus uzman Vladimir Dedkov, Kovid-19'un kökenine dair yeni bir açıklamada bulundu. Dedkov, Vuhan'daki gıda pazarında salgının yayılması için tüm koşulların olduğunu ancak bunun virüsün oradan kaynaklandığı anlamına gelmediğini söyledi.

6.02.2021Dünya
DSÖden korkutan açıklama: Böyle giderse başa döneriz

DSÖ'den korkutan açıklama: Böyle giderse başa döneriz!

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Dr. Ghebreyesus korkutan bir açıklama yaptı. Koronavirüs salgınına karşı tüm dünyada başlayan aşılama programlarının dünya nüfusunun büyük bir kısmına hala ulaşmadığının altını çizen Ghebreyesus, durumun böyle devam etmesi durumunda salgında başa dönülebileceği konusunda uyarıda bulundu.

6.02.2021Dünya
DSÖ o iddiaları Çinlilere sordu: Virüs bu merkezden mi dışarı sızdı

DSÖ o iddiaları Çinlilere sordu: Virüs bu merkezden mi dışarı sızdı?

Koronanın ilk çıktığı Çin’in Vuhan kentinde bulunan DSÖ ekibi, komplo teorilerine konu olan Vuhan Viroloji Enstitüsü’nde incelemelerde bulundu.

6.02.2021Dünya
Son dakika... Gizem perdesi aralanıyor: DSÖ heyeti Vuhan Viroloji Enstitüsünde

Son dakika... Gizem perdesi aralanıyor: DSÖ heyeti Vuhan Viroloji Enstitüsü'nde!

Yeni tip koronavirüsün kökenlerini araştırmak üzere salgının ortaya çıktığı Çin'in Vuhan kentine giden Dünya Sağlık Örgütü heyeti Viroloji Enstitüsü laboratuvarına gitti. Vuhan'daki enstitü salgının ilk günlerinden beri komplo teorilerinin odağındaki yer olarak kabul ediliyor. Dünya ise merakla DSÖ heyetinin ziyaret sonrası açıklamalarını bekliyor.

3.02.2021Dünya
Kovid-19’un kökenini araştıran DSÖ heyetinin Vuhandaki incelemeleri sürüyor

Kovid-19’un kökenini araştıran DSÖ heyetinin Vuhan'daki incelemeleri sürüyor

Dünya Sağlık Örgütü heyeti, yeni tip koronavirüsün kökenini araştırmak için salgının çıktığı Vuhan’da Hayvan Hastalıkları Merkezinde incelemelerde bulundu.

2.02.2021Dünya
DSÖ koronanın ortaya çıktığı sıfır noktasında

DSÖ koronanın ortaya çıktığı sıfır noktasında

DSÖ uzmanları, bir yıldan uzun bir süre sonra koronavirüs salgınının başlangıç noktası olan Çin’in Vuhan kentindeki Huanan pazarını ilk kez ziyaret etti.

1.02.2021Dünya
DSÖ ekibi koronavirüsün ilk çıktığı yer olan canlı hayvan pazarında

DSÖ ekibi koronavirüsün ilk çıktığı yer olan canlı hayvan pazarında

Koronavirüsün kaynağını araştırmak üzere Çin’in Vuhan kentine gelen Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) ekibi, Çin’in en büyük hayvan ve deniz ürünleri pazarı olarak bilinen Baishazhou pazarını ziyaret etti.

31.01.2021Dünya
DSÖ ekibi, Vuhanda hastane, laboratuvar ve pazar yerlerini ziyaret edecek

DSÖ ekibi, Vuhan'da hastane, laboratuvar ve pazar yerlerini ziyaret edecek

Yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) kökenlerini araştırmak üzere Çin'e gelen Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) heyetinin dünyada salgının ilk patlak verdiği Vuhan kentinde hastaneleri, laboratuvarları ve pazar yerlerini ziyaret etmeyi planladığı bildirildi.

28.01.2021Dünya
Beklenen gün geldi... DSÖ ekibi Vuhanda çalışmalarına başlıyor

Beklenen gün geldi... DSÖ ekibi Vuhan'da çalışmalarına başlıyor!

Koronavirüs salgınının başlangıç yeri olarak kabul edilen Çin'in Vuhan şehrine uzun uğraşlar ve tartışmalı gecikmelerden sonra giden Dünya Sağlık Örgütü ekibi zorunlu karantinalarının ardından nihayet incelemelerine başlamak için otellerinden ayrıldı. Dünyanın nefesini tutarak takip ettiği bu kritik araştırmanın serüveni dünya haber ajanslarının tümünde son dakika olarak duyuruldu.

28.01.2021Dünya
DSÖden Türkiyeye övgü dolu sözler... Çok güçlü ve etkili

DSÖ'den Türkiye'ye övgü dolu sözler... 'Çok güçlü ve etkili'

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Türkiye Temsilcisi Dr. Batyr Berdyklychev, Türkiye'nin koronavirüs mücadelesi ve aşılama programının uygulanmasıyla ilgili övgü dolu sözler kullandı. Berdyklychev, ülkemizin Kovid-19'la savaşında elindeki imkanları oldukça güçlü ve etkili şekilde kullandığını ifade etti.

27.01.2021Dünya
Dünya genelinde korkutan artış Vaka sayısı 100 milyonu geçti.

Dünya genelinde korkutan artış! Vaka sayısı 100 milyonu geçti.

Dünya genelinde hayatı felç eden corona virüsünün (koronavirüs) bilançosu her geçen gün ağırlaşıyor. Covid-19 verilerini derleyen 'Worldometers' sitesine göre; küresel ölçekte yeni tip koronavirüse yakalanan hastaların sayısı 100 milyonu aştı.

25.01.2021Dünya
Dünya genelinde Kovid-19 vaka sayısı 96 milyonu geçti

Dünya genelinde Kovid-19 vaka sayısı 96 milyonu geçti

Dünya genelinde Kovid-19 vaka sayısı 96 milyonu geçti. ABD, 24 milyon 626 bin 376 ile "en fazla vaka sayısına sahip ülke" konumunda bulunuyor.

19.01.2021Dünya
Koronavirüsün kökenlerini araştıracak DSÖ heyeti, Çinin Vuhan kentinde karantinada

Koronavirüsün kökenlerini araştıracak DSÖ heyeti, Çin'in Vuhan kentinde karantinada

Koronavirüsün kökenlerini araştıracak Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) heyetinin, virüsün ilk kez tespit edildiği Çin'in Vuhan kentinde karantinada olduğu bildirildi.

15.01.2021Dünya
Çin’de binlerce kişilik koronavirüs karantina merkezi inşa ediliyor...

Çin’de binlerce kişilik koronavirüs karantina merkezi inşa ediliyor...

Çin'de koronavirüs salgını tekrar can almaya başladı, yetkililer salgını durdurabilmek için teyakkuza geçti. Hebei eyaletinde, koronavirüs vakalarında endişe veren artış nedeniyle izolasyon merkezi inşa ediliyor. Yeni bir salgın dalgası beklenen ülkede, en az 3 bin kişiyi barındırabilecek yeni bir karantina merkezi kuruluyor. Yetkililer, inşaatın üç gün içinde tamamlanacağını ve salgını durdurmak için teyakkuzda geçtiklerini aktardı. Öte yandan DSÖ ekibi salgının ilk ortaya çıktığı şehir olan Vuhan'a uzun süren diplomatik çabaların ardından dün ulaşmıştı.

15.01.2021Dünya
Durdurulamıyor Kovid-19 vaka sayısı 92 milyonu geçti

Durdurulamıyor! Kovid-19 vaka sayısı 92 milyonu geçti

Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 92 milyonu aştı.

13.01.2021Dünya
DSÖ yetkilileri virüsün kaynanağını araştırmak için Vuhana gidiyor

DSÖ yetkilileri virüsün kaynanağını araştırmak için Vuhan'a gidiyor

Dünya Sağlık Örgütünden uzman bir ekip koronavirüsün kaynağını araştırmak için Perşembe günü Çin’e gidecek. Öte yandan virüsün kökeni ile ilgili tartışmalar devam ediyor. Pekin yönetimi bilim insanlarının araştırmalarına müdahale etmekle suçlanmıştı.

11.01.2021Dünya
Dünya genelinde koronavirüs vaka sayısı 90 milyonu aştı

Dünya genelinde koronavirüs vaka sayısı 90 milyonu aştı

Elde edilen sonra verilere göre Çin'in Hubey eyaletine bağlı Vuhan kentinde ortaya çıkan ve dünya geneline yayılan koronavirüs salgınında tespit edilen vaka sayısı 90 milyon 86 bin 549'a yükseldi.

10.01.2021Dünya
Çarpıcı araştırma sonucu: Vuhanda 10 binlerce kişi belirti göstermediği halde koronaya yakalanmış olabilir

Çarpıcı araştırma sonucu: Vuhan'da 10 binlerce kişi belirti göstermediği halde koronaya yakalanmış olabilir!

Çin'de yürütülen bir araştırma, yeni tip koronavirüsün ortaya çıktığı Hubey eyaletine bağlı Vuhan kentindeki salgında hiçbir hastalık belirtisi göstermeyen on binlerce kişinin virüse yakalanmış olabileceğini ortaya koydu.

8.01.2021Dünya
Dünya genelinde koronavirüs vaka sayısı 88 milyonu geçti

Dünya genelinde koronavirüs vaka sayısı 88 milyonu geçti

Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 88 milyonu aştı. ABD, 21 milyon 901 bin 871 ile en fazla vaka sayısına sahip ülke konumunda bulunuyor.

7.01.2021Dünya
Dünya genelinde Kovid-19 vaka sayısı 87 milyonu geçti

Dünya genelinde Kovid-19 vaka sayısı 87 milyonu geçti

Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 87 milyonu geçti.

6.01.2021Dünya
Koronavirüs kâbusu bitmiyor 86 milyonu geçti

Koronavirüs kâbusu bitmiyor! 86 milyonu geçti

Koronavirüs dünya genelinde yaygın aşılamalar başlamasına rağmen yayılmaya devam ediyor. Toplam Kovid-19 vaka sayısı bugün itibarıyla 86 milyonu aştı.

5.01.2021Dünya
Dünya genelin koronavirüs tespit edilenlerin sayısı 85 milyonu geçti

Dünya genelin koronavirüs tespit edilenlerin sayısı 85 milyonu geçti

Dünyada aşılama çalışmaları devam ederken, toplam koronavirüs vaka sayısı 85 milyonu geçti..

3.01.2021Dünya
Gizemli hastalıktan küresel salgına Kovid-19un kronolojisi

'Gizemli hastalıktan' küresel salgına Kovid-19'un kronolojisi

Yeni tip koronavirüs, ilk kez Çin'in Hubey eyaletine bağlı Vuhan kentindeki deniz ürünleri gıda pazarını ziyaret eden kişilerde görüldü ve sebebi anlaşılamayan "gizemli solunum rahatsızlığı" şikayetiyle ilk hasta 17 Kasım 2019'da hastaneye başvurdu.

1.01.2021Dünya
Vuhanla ilgili korkunç araştırma Hiçbir şey bilindiği gibi değilmiş...

Vuhan'la ilgili korkunç araştırma! Hiçbir şey bilindiği gibi değilmiş...

Yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) Çin'in Vuhan kentinde ilk ortaya çıktığında yarım milyon kişiye bulaşmış olabileceği ileri sürüldü.

29.12.2020Dünya
DSÖ ekibi Vuhana gidiyor, koronavirüsü kaynağında araştıracaklar

DSÖ ekibi Vuhan'a gidiyor, koronavirüsü kaynağında araştıracaklar

10 kişilik uzman ekipten oluşa Dünya Sağlık Örgütü heyeti koronavirüsün çıkış noktası olduğu düşünülen Çin'in Vuhan şehrine gidiyor. Ekip 4-5 hafta boyunca bilimsel araştırmalar yapacak.

29.12.2020Dünya
Dünya genelinde koronavirüs vaka sayısı 81 milyonu geçti

Dünya genelinde koronavirüs vaka sayısı 81 milyonu geçti

Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 81 milyonu aştı.

27.12.2020Dünya
Çinde aylar sonra tekrar acil durum alarmı verildi Yetkililer teyakkuzda...

Çin'de aylar sonra tekrar acil durum alarmı verildi! Yetkililer teyakkuzda...

Küresel koronavirüs salgını etkisini sürdürürken Çin'de acil durum alarmı verildi...Vaka sayıları Hindistan ve Güney Kore'de ise azalış eğilimi gösteriyor.

27.12.2020Dünya
Dünyadaki toplam koronavirüs vaka sayısı 80 milyona yaklaştı

Dünyadaki toplam koronavirüs vaka sayısı 80 milyona yaklaştı

Son dakika haberleri...Koronavirüs vaka sayılarının derlendiği Worldometers internet sitesine göre vaka sayısı 80 milyona yaklaştı. Aşı çalışmalarında sona yaklaşıldı, ülkeler bir an önce aşılamaya başlayıp salgını sona erdirmeyi hedefliyor.

24.12.2020Dünya
Dünya genelinde koronavirüs tablosunda son durum

Dünya genelinde koronavirüs tablosunda son durum

Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 78 milyonu aştı.

22.12.2020Dünya
Dünya genelinde Kovid-19 vaka sayısı 76 milyonu geçti

Dünya genelinde Kovid-19 vaka sayısı 76 milyonu geçti

Çin'in Hubey eyaletine bağlı Vuhan kentinde ortaya çıkan ve dünya geneline yayılan salgında tespit edilen toplam vaka sayısı 76 milyon 13 bin 851'e yükseldi.

19.12.2020Dünya
Dünya genelindeki koronavirüs verilerinde son rakamlar açıklandı

Dünya genelindeki koronavirüs verilerinde son rakamlar açıklandı

Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 74 milyonu aştı. Kovid-19'a yakalandıktan sonra sağlığına kavuşanların sayısı ise 52 milyonu geçti.

16.12.2020Dünya
Dünyada 2020 işte böyle geçti

Dünyada 2020 işte böyle geçti

Çin'in Vuhan kentinde Aralık 2019'da ortaya çıkan Kovid-19 virüsü, 200'den fazla ülke ve bölgeye yayılarak salgına dönüştü. ABD'nin Irak'ta havaalanına düzenlediği füze saldırısında İran Devrim Muhafızları Ordusuna bağlı Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani öldürüldü. İran'da Ukrayna Hava Yollarına ait yolcu uçağının "insani hata" ile düşürülmesi sonucu 176 kişi öldü. ABD Başkanı Trump, Beyaz Saray’da İsrail Başbakanı Netanyahu ile açıkladığı sözde Orta Doğu barış planı kapsamında Kudüs'ün, İsrail'in "bölünmez" başkenti olarak kabul edileceğini duyurdu...

14.12.2020Dünya
Dünyada Kovid-19 vaka sayısı 72 milyonu aştı

Dünyada Kovid-19 vaka sayısı 72 milyonu aştı

Kovid-19 verilerinin derlendiği Worldometers internet sitesine göre, Çin'in Hubey eyaletine bağlı Vuhan kentinde ortaya çıkan ve dünya geneline yayılan salgında tespit edilen toplam vaka sayısı 72 milyon 14 bin 399’a yükseldi.

12.12.2020Dünya
Dünyada koronavirüs vaka sayısında son veriler açıklandı

Dünyada koronavirüs vaka sayısında son veriler açıklandı

Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 71 milyonu aştı.

11.12.2020Dünya
Son dakika haberler: Dünya koronavirüs karantinasında Vuhan’da hayat var

Son dakika haberler: Dünya koronavirüs karantinasında Vuhan’da hayat var

Koronavirüs nedeniyle birçok ülkede kısıtlamalar sürerken geçen yıl salgının ilk çıktığı Çin’in Hubey eyaletinin Vuhan kentinde hayat neredeyse normale döndü. Yeni vakalar sıfırlanmış, maske zorunluluğu kalmamış. Alışveriş merkezleri ve sokaklara hayat geri dönmüş. Sokaklarda dans eden insanlara rastlamak bile mümkün.

9.12.2020Dünya
Dünya genelinde Kovid-19 vaka sayısı 68 milyonu geçti

Dünya genelinde Kovid-19 vaka sayısı 68 milyonu geçti

Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 68 milyonu geçti.

8.12.2020Dünya
Son dakika: 6 Aralık Koronavirüs (corona virüs) vaka, hasta ve ölüm sayısı tablosu - İl il korona virüs Türkiye yoğunluk haritası ve vaka artışı olan iller

Son dakika: 6 Aralık Koronavirüs (corona virüs) vaka, hasta ve ölüm sayısı tablosu - İl il korona virüs Türkiye yoğunluk haritası ve vaka artışı olan iller

Kovid-19 verilerinin derlendiği Worldometers internet sitesine göre, Çin'in Hubey eyaletine bağlı Vuhan kentinde ortaya çıkan ve dünya geneline yayılan Kovid-19 salgınında tespit edilen toplam vaka sayısı 67 milyon 4 bin 514'e yükseldi. ABD, 14 milyon 985 bin 142 ile en fazla vaka sayısına sahip ülke konumunda bulunuyor. Kovid-19 nedeniyle dünya genelinde 1 milyon 537 bin 15 kişi yaşamını yitirdi, 46 milyon 382 bin 900 kişi virüsü yenerek sağlığına kavuştu. Dünyada bunlar olurken ülkemizdeki güncel durum da Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşıldı. Peki, 6 Aralık coronavirüs vaka sayısı ne kadar oldu? İşte, il il coronavirüs ölüm ve iyileşen sayısı ve covid 19 risk haritası.

6.12.2020Gündem
Aşı tartışmaları devam ederken korkutan açıklama: Yeni tip koronavirüs yayılabilir

Aşı tartışmaları devam ederken korkutan açıklama: Yeni tip koronavirüs yayılabilir

Vuhan Viroloji Enstitüsü’nün uzmanlarından Shi Zhengli, güney ve güneybatı Çin'deki yarasaların insanlara bulaşabilecek başka koronavirüsler taşıdığını söyledi.

5.12.2020Dünya
Dünyada Kovid-19 vaka sayısı 66 milyonu geçti

Dünyada Kovid-19 vaka sayısı 66 milyonu geçti

Dünya genelinde yeni tip koronavirüs vaka sayısı 66 milyonu aşarken ABD 14 milyon 772 bin 535 ile en fazla vaka sayısına sahip ülke konumunda bulunuyor.

5.12.2020Dünya
Çinde 600 milyon doz aşı bu yıl piyasaya sunulmaya hazır hale getirilecek

Çin'de 600 milyon doz aşı bu yıl piyasaya sunulmaya hazır hale getirilecek

Çin'de 600 milyon doz aşının bu yıl içinde piyasaya sunulmaya hazır hale getirileceği, bir-iki hafta içinde aşı çalışmalarıyla ilgili önemli bir duyuru yapılacağıı bildirildi.

4.12.2020Dünya
Son dakika haberleri: Koronavirüs ilk orada çıkmıştı: İşte bir yıl sonra Vuhan

Son dakika haberleri: Koronavirüs ilk orada çıkmıştı: İşte bir yıl sonra Vuhan

Koronavirüsün ilk ortaya çıktığı Çin’in Vuhan kentinde salgın kontrol edilse de travma sürüyor. Halk, salgın nedeniyle yetkililere öfkeli, ancak çok az sayıda kişi konuşmaya cesaret ediyor.

2.12.2020Dünya
Dünyada Kovid-19 vaka sayısı 62 milyonu geçti

Dünyada Kovid-19 vaka sayısı 62 milyonu geçti

Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 62 milyonu geçti.

28.11.2020Dünya
İlk vakayı salgından 1 yıl sonra gördüler, başbakan hazırız açıklaması yaptı

İlk vakayı salgından 1 yıl sonra gördüler, başbakan hazırız açıklaması yaptı!

Koronavirüs salgınına karşı neredeyse bir yıl boyunca direnen 200 bin nüfuslu ada ülkesi Samoa’da ilk Kovid-19 vakası görüldü. Ülkenin başbakanı ise virüse hazırlıklıyız açıklaması yaptı.

27.11.2020Dünya