EKSTRA
MENÜ

Fox

Fox haberleri sayfasında güncel ve son dakika Fox hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 7.788 Fox haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Fox Broadcasting Company ya da Fox , Fox Entertainment Group'un sahip olduğu Amerikan televizyon kanalı. 26 Ekim 1986 tarihinde kuruldu, 2004 ile 2009 arasında, Fox kanalı 18–49 yaş arası nüfusta en yüksek reytinge sahip olan televizyon kanalı oldu. 2007-08 TV sezonunda, Fox, ev reytinglerine göre en popüler televizyon kanalı oldu. 2008-09 sezonunda, CBS'ten sonra ikinci sırada yer aldı.

Fox Broadcasting Company, Arjantin, Avustralya, Brezilya, Bulgaristan, Şili, Almanya, Japonya, Hindistan, İtalya, Meksika, Portekiz, Güney Amerika, Orta Amerika, Sırbistan, Güney Kore, İspanya ve Türkiye gibi ülkelerde birçok eğlence kanalını idare etmektedir. Kanalın adı, kardeş şirket olan 20th Century Fox'tan ve dolaylı olarak yapımcı William Fox'tan gelmektedir.


Fox Türkiye
FOX, News Corporation'ın Türkiye'de yayın yapan televizyon kanalıdır. 22 Nisan 1993'te yayın hayatına başlayan İhlas Holding'in yayın kuruluşu olan TGRT'nin isim ve yayın haklarının devredilmesinden sonra aynı frekans üzerine 24 Şubat 2007 tarihinde kurulmuştur.


Tarihçe
TGRT, İhlas Holding'e bağlı olan Huzur Radyo TV AŞ'ye aitti. Satış işlemi 17 Aralık 2004 tarihinde gerçekleştirilerek borsaya İhlas Holding tarafından bildirildi. Bu satış ile birlikte şirketin %56,5'i devredilmiş oldu. TGRT'yi satın alan ABD'li medya grubu News Corporation'ın sahibi Rupert Keith Murdoch'dır. News Corporation daha sonra bu şirketin diğer hissedarlarıyla da anlaşarak şirketin tümünü satın aldı.

Smackdown ile Raw bu kanalda yayımlanmış, daha sonra Smart Spor HD kanalına geçmiştir. İki şovun da spikerleri Bülent Ülgen ve Ali Aydın'dır. Bu satış işlemi, İhlas Yayın Holding AŞ'nin bağlı ortaklığı olan TGRT Haber TV AŞ ve bu şirketin bünyesinde bulunan TGRT Haber ve TGRT FM radyosunu kapsamamaktadır.

News Corporation, bu işlemi Ahmet Ertegün ile birlikte gerçekleştirdi. Ahmet Ertegün'ün Atlantic Records şirketiyle anılan şirket Şubat 2007'den beri içerisinde FOX adıyla kiralanan eskiden Et ve Balık Kurumu'na ait olan binadan yayın yapmaktadır.

18 Kasım 2008'de FOX, yıllardan beri TRT'nin yayınını gerçekleştirdiği, 2016 Yaz Olimpiyatları ve 2020 Yaz Olimpiyatları'nın yayın haklarını, Uluslararası Olimpiyat Komitesi'nden (IOC) satın aldı.Yakın tarihte yayınladığı gençlik dizileri ile ön plana çıkmıştır.

19 Mayıs 2009'da FOX, yeni grafiklere ve jeneriklere geçmiştir. Ayrıca 2010'da İtalya Ligi Serie-A yayın haklarını almışır.Ancak ayda sadece 1 veya 2 maç yayınlanmaktadır.

FOX’da yayınlanan Beşiktaş-Fenerbahçe karşılaşmasında, 70 markanın 201 reklamı, 35 dakika boyunca ekranda yer bulmuştur. Medya Takip Merkezi’nin (MTM) reklam ölçüm raporuna göre, yayınlanan 35 dakikalık reklamın, 14 dakikası bant ve çerçeve reklamlardan, geriye kalanı ise kuşak reklamlardan oluşmuştur. Maçın çok önemli anlarını, o anda yayınlanan reklamlar nedeniyle izlemekte zorlanan taraftarların rahatsızlığına köşe yazarları da tercüman oldu. FOX’un uyguladığı reklam stratejisi, ulusal gazetelerde yazan yedi köşe yazarı tarafından sert eleştirilere hedef olmuştur. Fox Ana Haber'i Hafta İçi Nazlı Tolga sunmuştur. 2 Eylül 2013'ten beri FOX Ana Haber'i Hafta İçi Fatih Portakal, Haftasonu ise Gülbin Tosun sunmaktadır.

11 Ağustos 2010'da logosunu saydam beyazdan üç boyutlu beyaz logoya çevirmiş; fakat daha sonra 1 Temmuz 2012'de tekrardan yarı saydam logoya dönüş yapmıştır. Bununla birlikte jeneriklerini de yenileyerek, 16:9 görüntü formatına geçmiştir.

Fox Haberleri

Kanal D, ATV, Star TV, TRT1, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 23 Ekim 2021 Cumartesi TV’de bugün tüm kanallarda hangi diziler, neler var

Kanal D, ATV, Star TV, TRT1, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 23 Ekim 2021 Cumartesi! TV’de bugün tüm kanallarda hangi diziler, neler var?

Hafta sonu televizyonda sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8, Star TV yayın akışı merak ediyorlar. Kardeşlerim, El Kızı, Gönül Dağı dizileri bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken, Güldür Güldür Show, O Ses Türkiye, Şarkılar Bizi Söyler programları yeni bölümleriyle yer alacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı tüm kanallar 23 Ekim 2021 Cumartesi.

23.10.2021Televizyon
Aşk Mantık İntikam 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Aşk Mantık İntikam son bölümde Çağla Ozanı kovdu

Aşk Mantık İntikam 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Aşk Mantık İntikam son bölümde Çağla Ozan'ı kovdu!

Aşk Mantık İntikam 19. yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam'ın 22 Ekim tarihli 18. son bölümünde Esra'nın Ozan'a Çağla'nın tehditlerin anlatması dikkat çekti. Çınar, yeni projenin bilgilerini sızdıran kişinin peşine düşerken, tüm gerçekleri öğrenen Ozan'ın Çağla'yı evden kovması Aşk Mantık İntikam son bölüme damga vurdu. İşte, Aşk Mantık İntikam son bölümde yaşananlar ve 19. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

22.10.2021Televizyon
Ünlü oyuncu Kemal Kuruçay hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Kemal Kuruçay hayatını kaybetti

Son dakika... Tiyatro ve sinema oyuncusu Kemal Kuruçay 59 yaşında hayatını kaybetti. Acı haberi tiyatrocu Nedim Saban sosyal medya hesabından duyurdu.

22.10.2021Magazin
El Kızı dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler İşte El Kızı dizisi oyuncuları ve karakterleri

El Kızı dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler? İşte El Kızı dizisi oyuncuları ve karakterleri

FOX’un cumartesi günü ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanan yeni dizisi “Elkızı”nın yeni tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda Ezo’nun: “Soyadımı katil babamdan aldım ama insanlığımı annemden, ben annemin kızıyım” demesi sosyal medyada çok konuşuldu. Peki, El Kızı dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler? İşte El Kızı dizisi oyuncuları ve karakterleri

22.10.2021Televizyon
Mega yatlardan mega gelir

Mega yatlardan mega gelir

Gözde turizm merkezi Bodrum, mega yatlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 99 metre uzunluğundaki ‘Madame Gu’dan sonra 136 metrelik ‘Flying Fox’ ve dev yat ‘Cloudbreak’ de Bodrum’a geldi. Mega yatların hem tanıtım hem de gelir açısından çok önemli olduğunu belirten Yat Turizm Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Begüm Doğulu, “Bir mega yat kaldığı süre içinde 200-300 bin Euro para harcayıp, öyle gidiyor” dedi.

21.10.2021Ekonomi
Talibandan skandal karar... İşte intihar bombacılarının ailelerine verilecek para

Taliban'dan skandal karar... İşte intihar bombacılarının ailelerine verilecek para

Taliban tüm dünyayı şoke eden bir karar aldı. İntihar bombacılarını 'İslam'ın kahramanları' olarak nitelendiren Taliban bu kişilerin ailelerine yapılacak yardımı açıkladı.

20.10.2021Dünya
Evlilik Hakkında Her Şey 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Evlilik Hakkında Her Şey son bölüme Azranın planı damga vurdu

Evlilik Hakkında Her Şey 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Evlilik Hakkında Her Şey son bölüme Azra'nın planı damga vurdu!

Evlilik Hakkında Her Şey 6. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı gibi oyuncuların yer aldığı salı akşamları izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey'in 19 Ekim tarihli son bölümünde Sergen'in ismini eşini aldatanlar listesinde gören Azra'nın kurduğu plan damga vurdu. Sevgilisi ile otelde buluşmaya gelen Sergen'in Azra'yı karşısında görmesi Evlilik Hakkında Her Şey 6. bölüme damga vurdu. Tüm bunların ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Evlilik Hakkında Her Şey 6. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

19.10.2021Televizyon
Kanal D, ATV, Star TV, TRT1, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 19 Ekim 2021 TV’de bugün hangi diziler, neler var

Kanal D, ATV, Star TV, TRT1, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 19 Ekim 2021! TV’de bugün hangi diziler, neler var?

Bugün televizyonda sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8, Star TV yayın akışı merak ediyorlar. Masumlar Apartmanı, Ada Masalı ve Evlilik Hakkında Her Şey gibi diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken, Güldür Güldür Show, MasterChef programları yeni bölümleriyle yer alacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 19 Ekim 2021.

19.10.2021Televizyon
Kadir Ezildi kimdir, nereli, kaç yaşında, evli mi

Kadir Ezildi kimdir, nereli, kaç yaşında, evli mi?

Kadir Ezildi evli olup olmadığı ve biyografisi ile gündemde yer alıyor. Kadir Ezildi, sunmuş olduğu En Hamarat Benim isimli yarışma programı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Geçtiğimiz yıllarda Fox TV ekranlarında Temizlik Benim İşim isimli programı sunan ve yeni sezona En Hamarat Benim isimli format ile girme kararı alan Kadir Ezildi, yarışmacıların temizlik konusundaki maharetlerini mutfağa da taşımasına imkan tanıyarak değerlendirmelerini gerçekleştiriyor. Peki, Kadir Ezildi kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, En Hamarat Benim yarışmasının sunucusu Kadir Ezildi hakkında detaylı bilgiler

18.10.2021Hayat
Kanunsuz Topraklar yeni bölüm ne zaman, hangi gün, saat kaçta başlıyor Kanunsuz Topraklar 4. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanunsuz Topraklar yeni bölüm ne zaman, hangi gün, saat kaçta başlıyor? Kanunsuz Topraklar 4. bölüm fragmanı yayınlandı!

Fox Tv ekranlarının kısa sürede büyük beğeni toplayan dizisi Kanunsuz Topraklar ne zaman izleyenler tarafından araştırılıyor. Bir dönem dizisi olan Kanunsuz Topraklar dizisi ilk bölümü 29 Eylül Çarşamba akşamı saat 20:00'de dizi izleyicisiyle buluşmuştu. Peki, Kanunsuz Topraklar yeni bölüm ne zaman? İşte Kanunsuz Topraklar dizisi 4. bölüm fragmanı...

17.10.2021Televizyon
Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 17 Ekim 2021 Bugün TV’de neler, hangi diziler var

Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 17 Ekim 2021! Bugün TV’de neler, hangi diziler var?

Hafta sonu televizyonda sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8, Star TV yayın akışı merak ediyorlar. Yargı, Yalancılar ve Mumları, Teşkilat gibi diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken, Mevlid Kandili özel programları da yer alacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 17 Ekim 2021

17.10.2021Televizyon
Kavgayı İbrahim Tatlıses duysa ne olacaktı

Kavgayı İbrahim Tatlıses duysa ne olacaktı? 

 Derya Tuna hakkında da skandal bir haber gündeme geldi. Yargıya intikal eden olay, iddiaya göre şöyle gelişiyor: Geçen ağustosta Derya Tuna’nın evine misafirliğe giden yeğeni ve arkadaşları, gece yarısı bahçede sohbet ediyor. Sitede oturan bir baba-oğul, gençleri bahçeden çıkmaları için uyarıyor ve kavga çıkıyor. Taraflar birbirinden şikayetçi oluyor. Tuna “Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı” diyor... Ne diyorsunuz olanlara?

17.10.2021Magazin
Uzak Şehrin Masalı ne zaman, bu akşam var mı Uzak Şehrin Masalı final bölümü yayın saati değişti

Uzak Şehrin Masalı ne zaman, bu akşam var mı? Uzak Şehrin Masalı final bölümü yayın saati değişti

Uzak Şehrin Masalı ne zaman sorusu ekranlarını açan izleyenler tarafından gündeme geldi. Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan Uzak Şehrin Masalı dizisi final yaparak sevenlerine veda edecek. Oyuncuları arasında Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar ve Begüm Birgören’in de yer aldığı Uzak Şehrin Masalı 14 Ekim yayın akışında yer alıyor. Ancak dizinin yayın saati değişti ve daha ileri bir saate alındı. Final bölümü bu akşam ekrana gelecek. Peki, Uzak Şehrin Masalı saat kaçta? İşte FOX TV yayın akışı ve final bölümü özeti

14.10.2021Televizyon
Kaan Urgancıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında Kaan Urgancıoğlu hangi dizilerde ve filmlerde oynadı

Kaan Urgancıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? Kaan Urgancıoğlu hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

Kaan Urgancıoğlu, biyografisi ve hayatı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kariyeri boyunca pek çok dizi ve filmde rol alan Kaan Urgancıoğlu, son olarak Yargı dizisi ile televizyon serisine devam ediyor. Peki, Kaan Urgancıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Kaan Urgancıoğlu hangi dizileri ve filmleri

13.10.2021Hayat
Megan Fox ve Machine Gun Kelly aşklarını anlattı: Karanlık bir peri masalı gibi

Megan Fox ve Machine Gun Kelly aşklarını anlattı: Karanlık bir peri masalı gibi

Son dönemin en çok göz önünde çiftlerinden biri, ilişkinin nasıl başladığını, birbirleri için nasıl aşka düştüklerini anlattı.

12.10.2021Magazin
Kanal D, TRT1, Star TV, Fox TV, ATV, TV8, Show TV yayın akışı 9 Ekim 2021 Bugün tüm kanalların TV yayın akışında neler

Kanal D, TRT1, Star TV, Fox TV, ATV, TV8, Show TV yayın akışı 9 Ekim 2021! Bugün tüm kanalların TV yayın akışında neler?

Hafta sonu televizyonda sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8, Star TV yayın akışı merak ediyorlar. Kardeşlerim, Kuruluş Osman, Kanunsuz Topraklar gibi diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alan Yol Arkadaşım 2, Şarkılar Bizi Söyler, Güldür Güldür Show gibi fenomen filmler ve programlar da izleyicisiyle buluşacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 9 Ekim 2021 Cumartesi!

9.10.2021Televizyon
Aşk Mantık İntikam 16. son bölümde Esrayı şoke eden sahne Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk Mantık İntikam 16. son bölümde Esra'yı şoke eden sahne! Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. Cuma akşamları ekranlara gelen Aşk Mantık İntikam'ın 8 Ekim tarihli 16. son bölümünde Esra'nın baygın halde bulunması heyecan dolu anlara neden olurken Çağla'nın gerçeği itiraf edip etmeyeceği ekran başındakileri meraklandırdı. Şirketi ve işlerini umursamayarak teknesinde yaşamaya başlayan Ozan'ı Çağla ile baş başa gören Esra'nın yıkımı ise son bölüme damga vurdu. Peki, Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Aşk Mantık İntikam 17. yeni bölüm fragmanı ile ilgili bilgiler.

8.10.2021Televizyon
El Kızı nerede çekiliyor

El Kızı nerede çekiliyor?

El Kızı nerede çekiliyor sorusu, dizi hakkında ön bilgi almak isteyen kişilerin araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı El Kızı, nerede çekildiği ile merak ediliyor. Peki, El Kızı nerede çekiliyor? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

7.10.2021Televizyon
Zodiac katili bulundu mu Filmlere de konu olan Zodiac katili kim çıktı

Zodiac katili bulundu mu? Filmlere de konu olan Zodiac katili kim çıktı?

Zodiac katili bulundu. Eski FBI görevlilerinin kurduğu gönüllü araştırma grubu, 1960’larda ABD’nin San Francisco şehrinde seri cinayetler işleyen ve "Zodiac Katili" olarak adlandırılan katilin kimliğini tespit ettiklerini açıkladı. Peki, Zodiac katili kim çıktı? İşte, kendisi ile aynı ismi taşıyan filme de konu olan Zodiac katili hakkında detaylı bilgiler

7.10.2021Gündem
Dünyanın en ünlü seri katiliydi... Kimliği tespit edildi

Dünyanın en ünlü seri katiliydi... Kimliği tespit edildi!

Yıllardır yarattığı soru işaretleri araştırılan, hakkında sayısız film ve belgesel çekilen 'Zodiac' katilinin kimliği 1960'lardan beri bulunamamıştı. Eski FBI görevlilerinden oluşan bir araştırma grubu katilin kimliğini tespit ettiklerini açıkladı.

7.10.2021Dünya
Son dakika haberi: Başak Demirtaşın sözleri sonrası... RTÜKten Fox TV hakkında inceleme

Son dakika haberi: Başak Demirtaş'ın sözleri sonrası... RTÜK'ten Fox TV hakkında inceleme

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), bir programda Başak Demirtaş'ın sözleri ve açıklamaları nedeniyle Fox Tv hakkında inceleme başlattığını duyurdu.

6.10.2021Gündem
Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 6 Ekim 2021 Bugün TV’de neler, hangi diziler var

Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 6 Ekim 2021! Bugün TV’de neler, hangi diziler var?

Hafta içi televizyonda sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8, Star TV yayın akışı merak ediyorlar. Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Kanunsuz Topraklar gibi diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken, Hükümet Kadın 2, Gladyatör gibi fenomen filmler de izleyicisiyle buluşacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 6 Ekim 2021

6.10.2021Televizyon
Evlilik Hakkında Her Şey son bölümde Songülü şoke eden gerçek Evlilik Hakkında Her Şey 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Evlilik Hakkında Her Şey son bölümde Songül'ü şoke eden gerçek! Evlilik Hakkında Her Şey 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey'in 5 Ekim tarihli bölümünde Songül'ün Elçin'den çocuğu olduğunu öğrenmesi şok etkisi yarattı. Sergen gerçek yüzünü gören Yıldırım’a kendini ispat etmek için yeni stratejiler geliştirirken Ceylan'ın kocası tarafından bıçaklanması kadın cinayetlerine vurgu yaptı. İşte, Evlilik Hakkında Her Şey 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölümün özeti.

6.10.2021Televizyon
Son Yaz final mi yapacak, bitti mi

Son Yaz final mi yapacak, bitti mi?

Son Yaz bitti mi ve final mi yapacak sorusu, diziyi yakından takip eden pek çok kişiyi yakından ilgilendiriyor. FOX'un cuma akşamları izleyiciyle buluşan Son Yaz dizisinin final yapacağı iddiaları, geçtiğimiz bahar aylarında da gündeme gelmiş ve dizinin günü değişmişti.. Cumartesi günleri ekrana gelen dizi için sosyal medyada ortaya atılan iddialar akabinde, Son Yaz dizisi final mi yapıyor sorusu gündeme gelmişti. Peki, Son Yaz final mi yapacak, bitti mi? İşte, o detaylar

5.10.2021Televizyon
Kanal D, ATV, TV8, TRT1, Show TV yayın akışı 4 Ekim 2021 Pazartesi TV yayın akışında bugün hangi diziler var

Kanal D, ATV, TV8, TRT1, Show TV yayın akışı 4 Ekim 2021 Pazartesi! TV yayın akışında bugün hangi diziler var?

Hafta içi televizyonda sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8 yayın akışı merak ediyorlar. Kalp Yarası, Yasak Elma gibi diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken Çok Güzel Hareketler 2, MasterChef gibi fenomen programlar da izleyicisiyle buluşacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, Show TV, TRT1, TV8, Fox TV yayın akışı 4 Ekim 2021 Pazartesi!

4.10.2021Televizyon
Son dakika... Taliban faturaları ödemedi: Kabil elektrik kesintisi ile karşı karşıya

Son dakika... Taliban faturaları ödemedi: Kabil elektrik kesintisi ile karşı karşıya

Afganistan'ın yönetimini ele geçiren Taliban'ın elektrik ithalatı için yapılan ödemeler için adım atmaması başkent Kabil'i elektriksiz kalma ihtimali ile karşı karşıya bıraktı.

4.10.2021Dünya
Kanal D, ATV, TV8, TRT1, Show TV yayın akışı 3 Ekim 2021 Pazar Kanalların yayın akışında bugün hangi diziler var

Kanal D, ATV, TV8, TRT1, Show TV yayın akışı 3 Ekim 2021 Pazar! Kanalların yayın akışında bugün hangi diziler var?

Hafta sonu televizyonda bugün sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8 yayın akışı merak ediyorlar. Yargı, İkimizin Sırrı gibi yeni diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken Teşkilat, MasterChef gibi fenomen programlar de izleyicisiyle buluşacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, Show TV, TV8 yayın akışı 3 Ekim 2021 Pazar!

3.10.2021Televizyon
Burak Yörük: Benim aşkımda mantık var

Burak Yörük: Benim aşkımda mantık var

Kameralar ve ışıklarla tanıştığında altı yaşındaydı. “Çok farkında bir çocuktum. İnsanların önünde yapılan performanslara hep meraklıydım” diye anlatıyor o günleri. Yaş aldıkça yaptığı işlerle izleyicinin kalbini hızla kazandı, popülerliği arttı. Öyle ki artık Instagram’da 1.4 milyon kişi tarafından her hareketi takip ediliyor. Burak Yörük’le çocukluğunu, oyunculuk yolculuğunu, projelerini ve ilişkileri konuştuk: “Beni besleyen, destekleyen bir kadınla birlikteyim.”

Aşk Mantık İntikam 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Aşk Mantık İntikam son bölümde Esraya ne oldu

Aşk Mantık İntikam 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Aşk Mantık İntikam son bölümde Esra'ya ne oldu?

Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Cuma akşamları seyirci karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam'ın 1 Ekim tarihli son bölümünde Çağla’nın tehdidine daha fazla boyun eğmek istemeyen Esra'nın Ozan'la konuşmak istemesi dikkat çekti. Final anında ise Çağla'nın Esra'yı düşürerek yaralaması Aşk Mantık İntikam 15. son bölüme damga vurdu. Tüm bunların ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

1.10.2021Televizyon
Özge Gürel kimdir, nereli, kaç yaşında Özge Gürel filmleri ve dizileri

Özge Gürel kimdir, nereli, kaç yaşında? Özge Gürel filmleri ve dizileri

Özge Gürel, kariyeri ve hayatı ile merak ediliyor. Son günlerde özel hayatı ile öne çıkan Özge Gürel, Medcezir ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerde rol almıştı. Muhteşem Yüzyıl ve Dolunay isimli projelerde de rol alan Özge Gürel, 2014 yılında aynı dizide rol aldığı Serkan Çayoğlu ile evlilik hazırlıklarına devam ediyor. Peki, Özge Gürel kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Özge Gürel filmleri ve dizileri

1.10.2021Hayat
Kanunsuz Topraklar 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kanunsuz Topraklar ilk bölümde Malik öldü mü

Kanunsuz Topraklar 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kanunsuz Topraklar ilk bölümde Malik öldü mü?

Kanunsuz Topraklar yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. Başrollerini Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin paylaştığı Kanunsuz Topraklar 29 Eylül tarihinde yayın hayatına başladı. 1939 yılında kömür şehri Zonguldak’ta bir kasabada madencilerin hayatlarının ekranlara geldiği dizinin 1. bölümünde madende meydana gelen göçük dikkat çekti. Final sahnesinde Madenin sahibi olan Malik Bey’i Davut'un vurması ise gözleri yeni bölüm fragmanına çevirdi. İşte, Kanunsuz Topraklar 2. yeni bölüm fragmanı ve ilk bölümde yaşananlar.

29.09.2021Televizyon
Kadir Ezildi kimdir, nereli, kaç yaşında En Hamarat Benim sunucusu Kadir Ezildi hakkında bilgiler

Kadir Ezildi kimdir, nereli, kaç yaşında? En Hamarat Benim sunucusu Kadir Ezildi hakkında bilgiler

Kadir Ezildi ekran başındaki seyircilerin araştırdığı isim olmaya devam ediyor. En Hamarat Benim isimli programda sunuculuk görevini üstlenen Kadir Ezildi, daha önce de Temizlik Benim İşim programını sunuyordu. Temizlik hassasiyeti sayesinde dikkat çeken ve üne kavuşan Kadir Ezildi, programlar ve sosyal medya sayesinde geniş bir kitleye hitap etmeye başladı. Peki, Kadir Ezildi kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, En Hamarat Benim sunucusu Kadir Ezildi hakkında bilgiler

29.09.2021Hayat
Emekli James Bond milyonların huzurunda 20 yıllık karısı Keely Shale Smithe aşk notu yazdı: Benim tatlı aşkım güneşin etrafında 58inci yolculuğunda

Emekli James Bond milyonların huzurunda 20 yıllık karısı Keely Shale Smith'e 'aşk notu' yazdı: Benim tatlı aşkım güneşin etrafında 58'inci yolculuğunda

Onlar evliliklerinde 20 yılı geride bırakmak üzereler ama görünüşe göre aşkları hala ilk günkü tazeliğini koruyor. Öyle ki önemli günlerinde ve yıl dönümlerinde birbirlerine duydukları sevgiyi sosyal medya üzerinden de ilan ediyorlar. Bunun son örneği de önceki gün yaşandı.

29.09.2021Magazin
İYİ Partinin geçiş planı: Adaya güvence ve 2023te çifte sandık

İYİ Parti'nin geçiş planı: Adaya güvence ve 2023'te çifte sandık

Akşener’in hamlesinin ardından Millet İttifakı’nın yol haritasına dair ipuçları geliyor. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem, BBC Türkçe’deki röportajında açıkladı:

29.09.2021Gündem
Evlilik Hakkında Her Şey 2. son bölümde Sergenden şok ihanet Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Evlilik Hakkında Her Şey 2. son bölümde Sergen'den şok ihanet! Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Evlilik Hakkında Her Şey 3. yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından ekranlara geldi. Salı akşamları izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey'in 28 Eylül tarihli 2. son bölümünde Azra, Sanem ve Güneş için ölü sandıkları babalarının bir anda çıkagelmesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Azra'nın Erman Arsen tarafından yeni bir dava ile sınandığı son bölümde Sergen'in Sanem'i öpmesi şoke etti. Tüm bunların ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Evlilik Hakkında Her Şey son bölümün özeti ve yeni bölüm fragmanı.

28.09.2021Televizyon
Aşk Mantık İntikam Esra kimdir İşte, Esra karakterine hayat veren Burcu Özberk hakkında bilgiler

Aşk Mantık İntikam Esra kimdir? İşte, Esra karakterine hayat veren Burcu Özberk hakkında bilgiler

Ekranların yeni dizisi Aşk Mantık İntikam konusu ve oyuncuları ile birlikte izleyiciden tam not almayı başardı. Başrol oyuncularından Burcu Özberk ise dizide Esra karakterine hayat veriyor. Peki, Aşk Mantık İntikam Esra kimdir? Genç oyuncu Burcu Özberk, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? İşte merak edilenler…

25.09.2021Televizyon
Son Dakika: NBAde Andrew Wiggins ve Kyrie Irving aşı krizi çıkardı Hem sezonu hem de serveti kaçırabilirler...

Son Dakika: NBA'de Andrew Wiggins ve Kyrie Irving aşı krizi çıkardı! Hem sezonu hem de serveti kaçırabilirler...

Son dakika haberi... NBA takımlarından Golden State Warriors'ın başarılı forveti Andrew Wiggins, Covid-19 aşısına karşı olması nedeniyle sezonun tamamını kaçırma tehlikesi yaşıyor. Yıldız basketbolcu eğer aşı karşıtlığını devam ettirirse, servet değerinde bir para da kaybedecek... Andrew Wiggins gibi düşünen bir diğer yıldız ise Kyrie Irving...

25.09.2021Basketbol
Kanal D, ATV, Show TV, TV8 yayın akışı 25 Eylül 2021 Cumartesi Kanalların yayın akışında bugün neler var

Kanal D, ATV, Show TV, TV8 yayın akışı 25 Eylül 2021 Cumartesi! Kanalların yayın akışında bugün neler var?

Hafta sonuna başlarken, televizyon ekranlarında sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8 yayın akışı merak ediyorlar. Yalancı, Aşk Mantık intikam gibi yeni diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken Kırmızı Oda gibi fenomen diziler de izleyicisiyle buluşacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, Show TV, TV8 yayın akışı 25 Eylül 2021 Cumartesi!

25.09.2021Televizyon
Kanunsuz Topraklar ne zaman başlayacak Kanunsuz Topraklar oyuncuları

Kanunsuz Topraklar ne zaman başlayacak? Kanunsuz Topraklar oyuncuları

Dönem dizisi Kanunsuz Topraklar'ın detayları belli oldu. Tanıtımları günlerdir dizi severlerle buluşan Kanunsuz Topraklar, ilk sezonun açılışını eylül ayında yapacak. Peki, Kanunsuz Topraklar ne zaman başlayacak? İşte Kanunsuz Topraklar oyuncuları ve konusuyla ilgili bilgiler...

23.09.2021Televizyon
Evlilik Hakkında Her Şey nerede çekiliyor Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları ve karakterleri

Evlilik Hakkında Her Şey nerede çekiliyor? Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları ve karakterleri

Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları ve karakterleri ile merak edilen yapımlardan biri oldu. Fox TV’de ekrana gelen Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Gökçe Bahadır, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Sarp Akkaya gibi isimler rol alıyor. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey nerede çekiliyor? İşte diziye dair bilgiler

22.09.2021Televizyon
Evlilik Hakkında Her Şey 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Evlilik Hakkında Her Şey ilk bölümde şoke eden misafir

Evlilik Hakkında Her Şey 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Evlilik Hakkında Her Şey ilk bölümde şoke eden misafir!

Evlilik Hakkında Her Şey son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 21 Eylül akşamı yayın hayatına başladı. Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının hayatlarının anlatıldığı Evlilik Hakkında Her Şey 1. bölüme geçmişten gelen misafir damga vurdu. Dizinin yayınlanan 2. yeni bölüm fragmanında ise Azra'nın eşiyle arasında geçen konuşma dikkat çekti. İşte, Evlilik Hakkında Her Şey 2. bölüm fragmanı ve son bölümün özeti.

22.09.2021Televizyon
Uzak Şehrin Masalı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Uzak Şehrin Masalı son bölümde Sonaya büyük şok

Uzak Şehrin Masalı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Uzak Şehrin Masalı son bölümde Sonay'a büyük şok!

Uzak Şehrin Masalı son bölümün ardından 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar akşamları izleyici karşısına çıkan Uzak Şehrin Masalı'nın 19 Eylül tarihli 3. bölümünde Sonay Kürşat’ı evde gördükten şokunu yaşadı. Sonay'ın Kürşat’ın kendi kocası olduğunu söylemesi şoke etkisi yaratırken, dizinin yayınlanan 3. yeni bölüm fragmanında ise Affan'ın tehditleri dikkat çekti. İşte, Uzak Şehrin Masalı 3. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananların özeti.

20.09.2021Televizyon
Birce Akalay: Kulağımı kendim çekmeseydim belki bu serüveni yaşamayacaktım

Birce Akalay: Kulağımı kendim çekmeseydim belki bu serüveni yaşamayacaktım

Kariyeri boyunca adını birbirinden başarılı işlere yazdırdı. Bugünlerde hem çıkaracağı takı koleksiyonunun hem de kadrosuna dahil olduğu yeni dizinin heyecanını yaşıyor. Birce Akalay’la buluşup dünden bugüne yaşam yolculuğunu konuşuyoruz: “Salına salına Floransa’dan Napoli’ye araç sürmeyi ben de isterdim fakat bana Kaputaş Plajı’nın virajlı yolları denk geldi.”

19.09.2021Hürriyet Pazar
İnternet kullanan herkes bu haberi okumalı Ölmeden önce mutlaka...

İnternet kullanan herkes bu haberi okumalı! Ölmeden önce mutlaka...

Umarız bu haberi okuyan herkes daha uzun yıllar mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşar ama gün gelip de hayata gözlerinizi yumduğunuzda, sosyal medya hesaplarınıza ve dijital dünyadaki varlığınıza ne olacağını düşündünüz mü hiç? Bu haberden sonra düşünmeye başlayabilirsiniz...

18.09.2021Dünya
Barbaroslar’ın İsabel’i Pelin Akil kimdir

Barbaroslar’ın İsabel’i Pelin Akil kimdir?

Tarihi dizi Barbaroslar’ın kadrosuna Pelin Akil de dahil oldu.Ünlü oyuncu, yapımda “Diriliş Ertuğrul” dizisiyle dönem projelerinde başarısını kanıtlayan Engin Altan Düzyatan’la başrolü paylaşacak. Pelin Akil, ‘İzabel’ rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Peki, Barbaroslar’ın İsabel’i Pelin Akil kimdir?

16.09.2021Televizyon
Dünya kayıp karavan kızı Gabbyyi konuşuyor...

Dünya kayıp 'karavan kızı' Gabby'yi konuşuyor...

Dünya, nişanlısı ile karavan gezisine çıktıktan sonra ortadan kaybolan 22 yaşındaki Gabrielle Petito'yu konuşuyor. Görgü tanıklarının ifadesi şüpheleri nişanlının üstüne çekerken genç adam konuşmayı reddediyor.

16.09.2021Dünya
Ebru Gündeş ile anlaşan Acun Ilıcalı O Ses Türkiyenin yeni jürisini açıkladı... Hadisenin yerine kim gelecek

Ebru Gündeş ile anlaşan Acun Ilıcalı 'O Ses Türkiye'nin yeni jürisini açıkladı... Hadise'nin yerine kim gelecek?

Acun Ilıcalı, Tv8'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Ilıcalı, O Ses Türkiye'den yeni planlarına kadar merak edilen her şeyi canlı yayında anlattı.

15.09.2021Magazin
Megan Fox: Nasıl görünmem gerektiğine siz karar veremezsiniz, hepinize meydan okuyorum

Megan Fox: Nasıl görünmem gerektiğine siz karar veremezsiniz, hepinize meydan okuyorum

Son dönemde Machine Gun Kelly ile ilişkisi nedeniyle gündemde olan oyuncu Megan Fox, birkaç ödül töreninde giydiği kıyafetler yüzünden de manşetlerden inmiyor.

15.09.2021Magazin

Yazar Sonuçları

Flying Fox’u bekleyen marina

Cumartesi gecesi Göcek’te bir açılış davetindeydim.

4.10.2021

Kılıçdaroğlu’nun siyasi final hesabı

Millet İttifakı’ndaki gelişmelerin seyrini Kılıçdaroğlu ve Akşener’in hamleleri tayin edecek. Ekrem İmamoğlu’nun cumhurbaşkanı adaylığının neredeyse bir toplu ayine dönüştüğü bir sırada Kılıçdaroğlu yaptığı müdahalelerle, İmamoğlu’nu geri plana düşürmeyi  ve kendi ismini ön plana çıkarmayı başardı. Hep diyorum ya Kılıçdaroğlu’nu hafife alan yanılır. Bundan sonraki süreci de yine Kılıçdaroğlu’nun tutumu belirleyecek.

16.09.2021