EKSTRA
MENÜ

Estetik Trendleri

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 206 haberi bulunmuştur.

Estetik Trendleri Haberleri

Kristal Dolgu Nedir, Ne Zaman Etkisini Gösterir İşte, Kristal Dolgu İle İlgili Merak Edilenler

Kristal Dolgu Nedir, Ne Zaman Etkisini Gösterir? İşte, Kristal Dolgu İle İlgili Merak Edilenler

Son zamanların gözde estetik trendleri arasında yer alan kristal dolgu, diğer dolgu maddelerinin aksine derideki kolajen miktarını artırmasıyla fark yaratıyor. Cildimiz için önemli olan kolajenin kristal dolgu sayesinde yeniden oluşumu desteklenir. Peki kristal dolgu nedir, ne zaman etkisini gösterir? İşte kristal dolgu ile ilgili merak edilen detaylar…

5 büyük hata... Estetik operasyonlarda mağdur olmamak için dikkat

5 büyük hata... Estetik operasyonlarda mağdur olmamak için dikkat!

Estetik müdahale mağdurlarına her geçen gün yenileri ekleniyor. Güzelleşmek, daha bakımlı görünmek uğruna yapılan birtakım işlemler çok korkunç sağlık sorunlarına neden olabiliyor. Bunu yaşamamak için nelere dikkat etmelisiniz? Eğer 'Bir gün ben de estetik müdahale yaptırabilirim' diyorsanız haberimizi mutlaka sonuna kadar okuyun

10.04.2021Gündem
2021in Estetik Trendleri

2021'in Estetik Trendleri

Belirgin çene hattı, ameliyatsız gıdı estetiği, doğal dudaklar ve botoks hakkında bilgiler veren Estetik Doktoru Elif Benar, 2021'in estetik trendlerini paylaştı.

23.01.2021Kişisel Bakım
Salgında estetiğe ilgi arttı

Salgında estetiğe ilgi arttı

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Cemile Şenol, pandemi ile birlikte estetiğe olan ilginin arttığını belirterek burun estetiği hakkında önemli bilgiler verdi.

21.01.2021Sağlık
Yeni yılın ameliyatsız estetik trendleri

Yeni yılın ameliyatsız estetik trendleri

Zor bir yılı geride bıraktık. 2020’de tanıştığımız pandemi süreci dijital ortamda daha fazla vakit geçirmek ve online görüşmelerin artması kişilerin yüzlerine daha çok odaklanmalarına yol açtı.

3.01.2021Sağlık
2021 Estetik Trendleri Neler Olacak

2021 Estetik Trendleri Neler Olacak?

Pandeminin estetik sektörüne etkileri ve 2021 döneminde yeni estetik trendleri ameliyatsız gerçekleşen uygulamalar oluyor. Pandemi döneminin medikal estetik uygulamaları alanına etkilerini ve 2021 yılı yeni normal dönemde favori uygulamalarını Dr. Ali Osman Apaydın anlatıyor.

Yüzümüzdeki İfadeyi En Doğru Şekilde Yansıtacak Medikal Estetik Trendleri

Yüzümüzdeki İfadeyi En Doğru Şekilde Yansıtacak Medikal Estetik Trendleri

Kişinin her yaşta kendinin en iyi haliyle görünme arzusu özellikle şehirli kadının önceliklerinin başında geliyor. Zamanında yapılacak uygulamalar ve küçük dokunuşlarla kendimizin en iyi haline ulaşmanın bir hayal olmadığını belirten Dermatoloji Uzmanı Dr. Ayşegül Saltat, “Hepimiz biliyoruz ki, özellikle uyum sağladığımız şehir hayatı ve şehirli kadın olma algısı güzelliğe bakış açımızı önemli ölçüde değiştirdi. Hepimiz her koşulda kendimizin en iyi halinde olmayı çok önemsiyoruz. İşte bu noktada karşımıza medikal estetikteki yeni trendler çıkıyor” dedi.

Yüzde İfadeyi Doğru Yansıtacak Medikal Estetik Trendleri

Yüzde İfadeyi Doğru Yansıtacak Medikal Estetik Trendleri

Kişinin her yaşta kendinin en iyi haliyle görünme arzusu özellikle şehirli kadının önceliklerinin başında geliyor. Zamanında yapılacak uygulamalar ve küçük dokunuşlarla kendimizin en iyi haline ulaşmanın bir hayal olmadığını belirten Dermatoloji Uzmanı Dr. Ayşegül Saltat, yüzümüdeki ifadeyi en doğru biçimde yansıtacak medikal estetik trendlerini açıkladı...

28.10.2020Kişisel Bakım
Yüz ve Boyun Germe Estetikleri Nelerdir

Yüz ve Boyun Germe Estetikleri Nelerdir?

Yüz duygu ve düşüncelerinizi gösterir, hayat hikayenizi anlatır, geçmiş ile gelecek arasındaki fiziksel bağlantıyı kurar. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, yüz ve boyun germe estetiklerini sizler için anlattı.

En İyi 10 Estetik Trendinden En Popüleri Hangisi

En İyi 10 Estetik Trendinden En Popüleri Hangisi?

Her yıl estetik trendleri de değişiyor fakat ameliyatsız estetik operasyonlar her yıl daha da popüler hale geliyor. Kimimiz bu operasyonlara ön yargılı davranıyoruz kimimiz de daha ışıltılı ve diri bir cilt için bu operasyonları yaptırıyoruz. Peki sizce bu 10 estetik trendinden en popüleri hangisi?

17.03.2020Makyaj
2020 Estetik Trendleri Neler

2020 Estetik Trendleri Neler?

Her şeyde olduğu gibi estetikte de trendler söz konusu. Peki, 2020 yılının güzellik ve estetik trendleri neler? Medikal Estetik Hekimi Dr. Metehan Özgür konu ile ilgili bilgiler verdi.

2020 Yılının En Popüler Estetik Trendleri

2020 Yılının En Popüler Estetik Trendleri

Teknolojideki gelişimle birlikte, her yıl estetik trendleri değişse de genç, diri ve ışıldayan bir cilt ile yıllara meydan okuyan bir vücuda sahip olma isteği hiç değişmiyor. Yılın estetik trendleri de teknolojik gelişmelerle, bu isteklere daha hızlı ve kolay cevap veren ameliyatsız uygulamalarla şekillenmeye başladı. Peki 2020 trendlerinde neler var? Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Op. Dr. Evrim Uçkunkaya 2020 estetik trendlerini anlattı.

10.12.2019Kişisel Bakım
Uzmanından 2020’ye damgasını vuracak estetik trendleri

Uzmanından 2020’ye damgasını vuracak estetik trendleri

Güzellik trendleri her yıl değişiyor. Kalıcı olmayan dolgu ve botoks sayesinde ameliyatsız estetik uygulamalarla her yıl yeni bir trend yaratılabiliyor. Bu uygulamalar çerçevesinde 2020’nin güzellik trendi de dolgun dudaklar ve uzun çene.

Gençlerin Estetik Yaptırmasının En Önemli Sebebi Sosyal Medya

'Gençlerin Estetik Yaptırmasının En Önemli Sebebi Sosyal Medya'

Sosyal medyanın güzellik ve estetikle ilgili konularda gençleri çok etkilediğini biliyor musunuz? Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman, "Gençler, tüm Instagram'daki hemcinslerinden daha güzel olmayı isteyebiliyorlar" dedi, estetik hakkında pek çok merak edilen soruyu yanıtladı.

17.05.2019Kişisel Bakım
Estetik Alanında 2018 Yılında Çok Arananlar

Estetik Alanında 2018 Yılında Çok Arananlar!

Google, 2018 yılında insanların en çok merak ettiği konuları her sene olduğu gibi açıkladı. Estetik Cerrah Serdar Bora Bayraktaroğlu da bu alandaki verileri yorumladı.

2019 yılında öne çıkacak estetik trendler nelerdir

2019 yılında öne çıkacak estetik trendler nelerdir?

Sosyal medya hayatımızın tam göbeğine girdiğinden beri, bazı alışkanlıklarımızı değiştirip, bazı yeni alışkanlıklar kazandırıyor. Özellikle ünlülerin paylaşımları sıkça takip edilirken, yaptıklarını yapmak sıradan bir eylem haline dönüyor. Olaylara bu açıdan bakınca 2019 estetik trendlerini onların yön vermesiyle değerlendiriyoruz. İşte bu duruma göre 2019’da en çok "ameliyatsız estetikler’"tercih edilecek. Ardından gelecek diğer uygulamalarda şunlar olacak gibi görünüyor...

Hangi Estetik Hangi Dönemde Yapılmalı

Hangi Estetik Hangi Dönemde Yapılmalı?

‘Estetiğin mevsimi mi olur?’ demeyin. Evet, estetiğin de bir sezonu var. Hangi ameliyatın hangi dönemde yapılacağına dikkat etmeli ve önem vermelisiniz. Çünkü yapılan operasyonun sonuçları mevsimlere göre değişiklik gösterebiliyor. Seycan Tanfer, sonbahar estetiği ve cilt bakımı ile ilgili bilgiler verdi…

17.09.2018Kişisel Bakım
2018’in estetik trendleri

2018’in estetik trendleri!

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Atilla Eyüboğlu, bu yılın estetik trendlerini sizler için sıraladı.

2018’in estetik trendleri

2018’in estetik trendleri!

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Atilla Eyüboğlu cevapladı; 2018’in estetik trendleri!

Önce dış güzellik

Önce dış güzellik

'Önemli olan iç güzellik' laftan ibaret. 8 bin kadınla yapılan araştırmanın sonucuna göre hem Türkiyeli hem de dünya kadınlarının güzellikten anladığı 'dış güzellik'.

17.09.2016Gündem
İşte, 2016’nın estetik trendleri

İşte, 2016’nın estetik trendleri!

Hastanın çabuk iyileşmesini sağlayan neştersiz uygulamalar ön planda...

2012 estetik trendleri

2012 estetik trendleri

Güzellik anlayışı değişiyor.

Bakımlı erkeklerin muhteşem yüzyılı

Bakımlı erkeklerin muhteşem yüzyılı

Artık erkeklerin güzellik trendleri var.

11.03.2011Kişisel Bakım
Sonbahar Aylarının Estetik Trendleri

Sonbahar Aylarının Estetik Trendleri

Güneşin görkemli ışıltısını geride bıraktığımız bu günlerde estetik cerrahların da kapısı sık sık çalınmaya başlandı...

18.09.2010Kişisel Bakım
Estetik eroin değil bağımlılık yapmaz

Estetik eroin değil bağımlılık yapmaz

Prof. Dr. Onur Erol, plastik cerrahide ilk akla gelen isimlerden. Turkish Delight/Türk Lokumu denilen burun estetiği başta olmak üzere, yirmiyi aşkın yeni yöntemin mucidi. En büyük zevki, sihirli dokunuşla değiştirdiği kadınların, kendi deyimiyle “eserleri”nin ortada dolanması.

10.10.2009Kelebek
Güzellik ve Bakım Fuarı kapılarını açtı

Güzellik ve Bakım Fuarı kapılarını açtı

Güzellik ve Bakım Fuarı Proje Direktörü Gökhan Büyükataman "Fuar, 4 gün boyunca 45 ülkeden gelenlerle birlikte yaklaşık 30 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayacak ve 1-1,5 milyar dolarlık ekonomik katkı sağlayacak" dedi.

9.09.2021Ekonomi
Güzellikte son trendler: Kolajen, yüz yogası, ip askı...

Güzellikte son trendler: Kolajen, yüz yogası, ip askı...

Dermatolog Dr. Güneş Ertürk’e mevsim geçişlerinde yaşadığımız cilt sorunlarını nasıl çözeceğimizi ve bu ara hangi güzellik uygulamalarının popüler olduğunu sorduk. Ertürk’ten ışıl ışıl bir cilt için öneriler de aldık: “Kivi yerken bir parçasını da yüzünüze sürün, 10 dakika bekletip yıkayın. Pirinci içinde beklettiğiniz suyu tonik gibi kullanın.”

Logitech G, League Of Legends için K/DA Koleksiyonunu duyurdu

Logitech G, League Of Legends için K/DA Koleksiyonunu duyurdu

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının dünyadaki lider markası Logitech G, League of Legends'ın yaratıcısı Riot Games ile yaptığı iş birliği kapsamında K/DA adını verdiği yeni ürün koleksiyonunu oyunseverlerle buluşturdu.

17.03.2021eSpor

Yazar Sonuçları

Botoksa Başlamak İçin Çok mu Erken, Yoksa Geç mi Kalıyorum?

Z-kuşağı (GenZ), 1990'ların sonu ve 2000'li yılların başında doğanlar, artık büyümüş ve sosyal medyada estetik trendleri yakından takip etmeye başlamışlardır. Sosyal medyanın aktif kullanıcıları olan Gen-Z güzellikle ilgili güncel trendleri yakından takip edip, yaş grupları ile kendilerini karşılaştırmaya başlamışlardır.

13.01.2021

Doğru zamanda doğru estetik yaptırmak

Günümüzde “estetik trendleri” diye bir kavram belirdi. Estetiğinde mevsimlere göre değişen trendleri varmış gibi bir algı yaratılmaya başladı. Biz hekimler, bu tür algıdan artık çok rahatsız oluyoruz.

11.01.2021

2020’nin estetik trendleri

2020 beklendiği gibi geçmese de, pandemi dönemine rağmen, estetik cerrahiye olan talebin artmasıyla herkesi şaşırtan bir yıl olmaya devam ediyor.

8.10.2020

Belirgin Yüz Hatları Daha Popüler Olmaya Başladı

Altın oranın da önemli bir komponenti olan elmacık kemiği son yıllarda popülaritesini daha da arttırdı. Eskiden gözler ve dudaklar yüz çekiciliğinin önemli unsurları olarak düşünülürken günümüzde artık yüz şeklinin çekicilikteki önemi çok daha ön planda.

14.03.2020

2020 estetik trendleri neler?

2020 yılının herkese sağlık, mutluluk ve güzellik getirmesini diliyorum. Hiç şüphe yok ki yeni yılda da estetik cerrahi daha da güzel görünmek isteyen herkese destek vermeye devam edecek.

30.12.2019

Çene ucu dolgusu (Jawline) nedir?

2019 yılı estetik trendleri içerisinde adından sıkça söz ettiren jawline nedir? Yazımızda bu seneye damgasını vuran estetiği anlatmaya çalışacağım.

22.04.2019

Popo Estetiğine Yeni Yaklaşım: Spider Web Butt Lift

Yeni bir yıl demek, yeni kararlar, yeni çabalar demek. Pek çok kadının yeni yıl kararları içerisinde bedenini daha iyi bir şekle sokma fikrinin olduğunu da çok iyi biliyorum. Özellikle 2019 senesinde de kalçaların yine ön planda olduğunu düşünürsek, bu yazı kalçalar üstüne olsun.

17.12.2018
Göbek deliği estetiğinde patlama yaşanıyor

Göbek deliği estetiğinde patlama yaşanıyor

Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu, son zamanlarda göbek deliği estetiği talebinde artış olduğunu belirterek; “Kilo alıp verme, çoklu doğumlar ya da piercingi çıkarma gibi nedenlerin yanında göbek deliği estetiği ihtiyacını tetikleyen faktörlerden biri sosyal medyadaki mükemmel beden ideali.” diyor.

8.05.2018
Estetik alanında en çok neyi kim aradı

Estetik alanında en çok neyi kim aradı?

Bir yıl daha geçti ve geriye elimizde pek çok anı kaldı. Anıların yanında dijital dünya marifetiyle en çok merak ettiğimiz konular da bilgi dağarcığımızdaki yerini alıyor. Google her yıl yaptığı gibi neleri en çok merak ettiğimizi derledi ve bizlerle paylaştı.

29.12.2017

2016 Estetik Trendleri

Op. Dr. Bülent Cihantimur 2016 estetik trendlerini sıralıyor...

13.05.2016
2015 yaz estetiği trendleri

2015 yaz estetiği trendleri

15 yaş gençleştirecek ve kadınsı kıvrımlarınızı ortaya çıkaracak estetik trendleri...

14.05.2015

Son estetik trendleri!

Evet, kış geldi, vakit kilo verme değil kat kat giyinip göbeciği örtme, kendini sevme vaktidir sevgili balık etli Habitus okuru!

16.10.2009