Bugün neler oldu?

En Düşük Memur Maaşı

Güncelleme Tarihi:

En Düşük Memur Maaşı haberleri sayfasında En Düşük Memur Maaşı hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1036 En Düşük Memur Maaşı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir.

En Düşük Memur Maaşı haberleri

DAHA FAZLA #EN DÜŞÜK MEMUR MAAŞI HABERLERİ

En Düşük Memur Maaşı’a ait tüm site haberleri

MEMUR VE MEMUR EMEKLİSİ MAAŞ FARKI ÖDEME TARİHİ 2024 || Son dakika SSK ve memur emeklisi zam farkı yattı mı, ne zaman yatacak Emekliye ek zam ödeme tarihi açıklandı

MEMUR VE MEMUR EMEKLİSİ MAAŞ FARKI ÖDEME TARİHİ 2024 || Son dakika SSK ve memur emeklisi zam farkı yattı mı, ne zaman yatacak? Emekliye ek zam ödeme tarihi açıklandı!

Emeklilere maaş farkı yattı mı, ne zaman yatacak? sorularının yanıtı 2.5 milyon emekli tarafından merak ediliyor. Memur emeklisi ve memur maaş farkı ödeme tarihi 2024 açıklandı! SGK Emekli Sandığı'ndan aylık alanlar için zam farkı ödeme tarihlerini duyurdu. Asgari ücretin ardından belli olan zamlı memur maaşlarıyla birlikte zam farkları oluştu. Memur maaşı zam farkı ödeme tarihi Ocak 2024, ayın son günlerinde araştırmalar arasında yer alıyor. Enflasyon rakamlarıyla memur ve memur emeklilerinin 2024 yılının ilk 6 ayında alacağı zamlı maaşlar belirlendi. Öğretmen, doktor, avukat, mühendis, polis, hemşire ve diğer meslek gruplarında çalışan memurlar ve memur emeklilerine toplamda yüzde 49,25 artış yapıldı. Böylece 2024 Ocak zammı ile en düşük memur maaşı 22 bin 17 liradan 32 bin 861 liraya, en düşük memur emekli aylığı da 9 bin 876 liradan 14 bin 741 liraya yükseldi. Memur ve memur emeklilerinin maaşları her ayın 15'inden itibaren işlemeye başlıyor. 15 Ocak-15 Şubat arasında yeni maaşlar işlediği için Ocak ayının 14 gününe ilişkin maaş farkı ödemesi yapılması gerekiyor. Peki çalışan memur ve memur emeklisi maaş farkı ne zaman ayın kaçında yatacak? İşte ödeme takvimi bilgisi!

#Memur Zam Farkı 2024