EKSTRA
MENÜ

Aykut Enişte

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 26 haberi bulunmuştur.

Aykut Enişte Haberleri

Aykut Enişte filminin konusu ne İşte Aykut Eniştenin konusu ve oyuncu kadrosu

Aykut Enişte filminin konusu ne? İşte Aykut Enişte'nin konusu ve oyuncu kadrosu

Aykut Enişte, yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un hikayesini konu alıyor. 2019 yılında vizyona giren komedi türündeki Türk filmi, televizyon ekranlarında izleyici ile buluşunca ayrıntıları merak ediliyor. Peki, Aykut Enişte filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

7.04.2021Televizyon
Aykut Enişte filminin konusu ne, oyuncuları kimler İşte ayrıntılar

Aykut Enişte filminin konusu ne, oyuncuları kimler? İşte ayrıntılar

2019 yılında vizyona giren komedi türündeki Türk filmi Aykut Enişte, yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un hikayesini konu alıyor. Film, televizyon ekranlarında izleyici ile buluşunca ayrıntıları merak ediliyor. Peki, Aykut Enişte filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

18.11.2020Televizyon
Mekin Sezer dedesi Ahmet Mekinin izinde

Mekin Sezer dedesi Ahmet Mekin'in izinde

Genç oyuncu Mekin Sezer, Türk sinemasının usta aktörü Ahmet Mekin’in torunu çıktı. Dedesinin filmlerini izleyerek büyüdüğünü belirten Sezer, “Umarım ben de dedem gibi iz bırakan karakterlere imza atarım” dedi.

21.10.2020Magazin
Beyazperde canlanıyor

Beyazperde canlanıyor

Pandemi nedeniyle oldukça durgun bir sezon geçiren sinema sektörü bu kış yeniden canlanacak. BKM, aralık ayında Ferzan Özpetek’in bol ödüllü ‘Şans Tanrıçası’ filmini vizyona sokacak. Ocak ayında da komedi filmi ‘Aykut Enişte 2’ izleyiciyle buluşacak.

19.10.2020Keyif
Çekimler başladı Aykut Enişte’ye bacanak geldi

Çekimler başladı! Aykut Enişte’ye bacanak geldi

“Aykut Enişte”nin devam filminin çekimlerine İstanbul’da başlandı.

30.07.2020Magazin
Aykut Enişte filminin oyuncuları kimler İşte Aykut Eniştenin oyuncu kadrosu ve konusu

Aykut Enişte filminin oyuncuları kimler? İşte Aykut Enişte'nin oyuncu kadrosu ve konusu

Aykut Enişte filmi beyaz perde ardından televizyonların sinema kuşağıyla ekrana gelmeye devam ediyor. 24 Mayıs 2019 tarihinde vizyona giren komedi türündeki Türk filmi Aykut Enişte,, yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un hikayesini konu ediyor. Peki, Aykut Enişte filminin oyuncuları kimler? İşte Aykut Enişte'nin oyuncu kadrosu ve detaylı konusu

26.03.2020Televizyon
Güldür Güldür Show Feridun (Giray Altınok) kimdir

Güldür Güldür Show Feridun (Giray Altınok) kimdir?

Güldür Güldür ekibine yeni bir isim dahil oldu. Ali Sunal’ın moderatörlüğünde ünlü isimleri buluşturan Güldür Güldür Show’a Giray Altınok katıldı. Daha önce Kaybedenler Kulübü filminde yer alan oyuncu, sosyal medyadaki eğlenceli paylaşımlarıyla tanınıyor. Peki, Güldür Güldür Show’da Feridun karakterini canlandıracak olan Giray Altınok kimdir?

6.03.2020Televizyon
Aykut Enişte oyuncuları kimler, konusu ne İşte Aykut Enişte filmi oyuncu kadrosuyla ilgili detaylar

Aykut Enişte oyuncuları kimler, konusu ne? İşte Aykut Enişte filmi oyuncu kadrosuyla ilgili detaylar

2019 yılında vizyona giren, yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay'ın oturduğu Aykut Enişte filmi oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine topluyor. Komedi kategorisinde yer alan Aykut Enişte filminde Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli gibi isimler yer alıyor. İzleyicileri hem komik hem de eğlenceli bir serüvenin içine sürükleyen Aykut Enişte oyuncu kadrosuyla araştırılıyor. Peki, Aykut Enişte oyuncuları kimler ve Aykut Enişte konusu ne? İşte, Aykut Enişte filmi oyuncu kadrosuyla ilgili detaylı bilgiler...

22.01.2020Televizyon
Türk film festivalini Aykut Enişte başlattı

Türk film festivalini Aykut Enişte başlattı

Avustralya Türk Dostluk Birliği (ATMA) tarafından Sydney ve Melbourne’de düzenlenen Türk Film Festivali, ‘Aykut Enişte’ filmiyle başladı. 15 Eylül’e kadar devam edecek festivalde 9 Türk filmi gösterilerecek.

6.09.2019Avrupa
Kahkahaya devam

Kahkahaya devam

Cem Gelinoğlu’nun hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünü üstlendiği “Aykut Enişte” güldürmeye devam ediyor.

3.06.2019Keyif
Yazın da sinema

Yazın da sinema

BKM, sinema sezonunu yaza taşımak için önemli bir adım attı. Şirket, “Aykut Enişte”yi dün seyirciyle buluşturdu.

25.05.2019Magazin
Bu hafta hangi filmler var 6 film vizyona girecek

Bu hafta hangi filmler var? 6 film vizyona girecek

Hafta sonu tatili öncesi, filmseverlerin vizyona girecek filmlere yönelik araştırmaları hız kazandı. Vatandaşlar, bu hafta ilk kez vizyona girecek yerli ve yabancı yapımların, konusu ve oyuncu kadrolarını araştırıyor. Peki, bu hafta hangi filmler var?

23.05.2019Keyif
Bu bir sevgi filmi

Bu bir sevgi filmi

Cem Gelinoğlu’nun 5’inci filmi 24 Mayıs’ta vizyona girecek. Düğün arifesindeyken dükkanı soyulan, nişanlısı ve sahte sevgilisi arasında kalarak iki aileye birden ‘enişte’ olan Aykut’un komik hikayesini konu alan “Aykut Enişte”nin başrol oyuncularıyla konuştuk.

20.05.2019Keyif
Bu bir sevgi filmi

Bu bir sevgi filmi

Cem Gelinoğlu’nun 5’inci filmi 24 Mayıs’ta vizyona girecek. Düğün arifesindeyken dükkanı soyulan, nişanlısı ve sahte sevgilisi arasında kalarak iki aileye birden ‘enişte’ olan Aykut’un komik hikayesini konu alan “Aykut Enişte”nin başrol oyuncularıyla konuştuk.

20.05.2019Keyif
Üç filmle iddialı geliyor

Üç filmle iddialı geliyor

Komedi programı “Buyur Bi'de Burdan Bak" ile tanınan senarist ve oyuncu Giray Altınok, bu yıl setten sete koşacak.

5.02.2019Televizyon
Bizimkiler dizisinin senaryosu Umur Bugay’ın hangi filmindeki karakterlerin geliştirilmesiyle oluşturulmuştur

Bizimkiler dizisinin senaryosu Umur Bugay’ın hangi filmindeki karakterlerin geliştirilmesiyle oluşturulmuştur?

Bizimkiler dizisinin senaryosunu yazan Umur Bugay, buradaki karakterleri yazarken Kapıcılar Kralı filminden esinlenmiştir. Filmdeki karakterlerin geliştirilmesiyle birlikte Bizimkiler isimli dizinin senaryosunu oluşturan Umur Bugay, bir apartmanda yaşayan kendi aralarında ve çevreleriyle yaşadıkları ilişkileri ele almıştır. İşte, Umur Bugay'ın senartisti olduğu Bizimkiler dizisinin karakterleri ve detaylı bilgiler

31.10.2018Gündem

Enerji Bakanı Alaboyun yolsuzluk belgesi sordu Erdoğdu yeni belgeleri açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, geçtiğimiz hafta açıkladığı yolsuzluk belgelerine dün yenilerini ekledi. Aydoğdu, “Kasıtlı haber yapıyorlar” diyen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun’a da cevap vererek “Milletvekilliğim boyunca 100’ün üzerinde yolsuzluk dosyası açtım ve bütün iddialarımı delillenirdim” dedi.

25.10.2015Ekonomi
Aziz Yıldırımın savunmasının ikinci bölümü

Aziz Yıldırım'ın savunmasının ikinci bölümü

Futbolda şike davasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Mahkeme Heyeti’ne savunmasını verdi. Aziz Yıldırım’ın savunmasının ikinci bölümü şöyle:

23.02.2012Futbol
Funda Pala: Biz aklanmak istiyoruz

Funda Pala: Biz aklanmak istiyoruz

Kulübü'nün, futbolda şike ve teşvik iddialarına yönelik soruşturma sürecinde yaşananlarla ilgili atılan adımların ve izlenen yolun kulüp üyeleriyle paylaşılması amacıyla düzenlediği olağanüstü genel kurul toplantısında, kongre üyeleri söz alarak, süreçle ilgili görüşlerini aktardı.

25.09.2011Futbol
F.Bahçe Mali Kongresinde G.Saraya gönderme

F.Bahçe Mali Kongresi'nde G.Saray'a gönderme

Fenerbahçe Kulübü'nün Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı'nda kulüp yönetim kurulunun hazırladığı 2010 faaliyet raporu hakkında görüş belirten üyelerden çoğu, “Konuşan Fenerbahçe Platformu”nun bir gazeteye verdiği ve içerisinde kulübün mali durumuyla ilgili yönetim kuruluna sorular yönelttiği ilanı eleştirdi.

8.05.2011Futbol

Yazar Sonuçları

O ihaleyi iptal edin lütfen

Katil olmak için sıraya giren, para ödeyen insanlar!

30.05.2019

‘Bilmek beni zor değil, ben sihirli lambayım’...

Ünlü masal ‘Alaaddin’in Sihirli Lambası’, görsel bir şölenle huzurlarımızda. Sevimli hırsız Alaaddin’in farkında olmadan Prenses Yasemin’e âşık olması ve yaşanan bütün sorunları halletmesi için sihirli lambadaki cinden yardım istemesi üzerine kurulu bu klasik hikâyeye el alan Guy Ritchie, yer yer Bollywood tarzındaki rengârenk görüntülerle süslü bir yapıma imza atmış. Filmde Will Smith’i ‘Cin’ rolünde izliyoruz...

25.05.2019

Her iki tarafta da omurgasız sanatçılar var

Dünkü açıklamaları olay yaratan ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’in röportajı bugün de sürüyor. “Tayyip Erdoğan’ı seviyorum, bu ülke için şans görüyorum” diyen Dilmen, açtı ağzını yumdu gözünü: “İsteyen eleştirsin, en azından ben bu konuda omurgalıyım. Her iki taraftan çıkar için omurgasız olanlar var ki işte onlara saygım yok!”

20.08.2017

Rıdvan öldü deseler kurban kesecekler var!

Rıdvan Dilmen uzun süredir röportaj veren bir isim değil. Futbol direktörü olmak istiyor mu, Federasyon Başkanlığı’na aday olacak mı çok merak ediliyor.

19.08.2017