EKSTRA
MENÜ

Av Yasağı

Av Yasağı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Av Yasağı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 949 Av Yasağı haberi bulunmuştur.

Av Yasağı Haberleri

Marmaris’i kışın görmek için 7 harika neden

Marmaris’i kışın görmek için 7 harika neden

Bu cennet coğrafyanın yerlileri, yazdan ziyade kış aylarını sever. Turizmin bitmesi, kalabalıkların çekilmesi tek neden değildir. İşte yerlisinin gözünden ılıman geçen kışıyla gezmenin daha çok zevk verdiği, binbir çeşit şifalı otla zenginleşen balık sofralarının kurulduğu Marmaris...

24.01.2021Seyahat
Ege hamsisine akın 4 saatte tükendi

'Ege hamsisi'ne akın! 4 saatte tükendi

Muğla'nın Marmaris ilçesinde, tezgahlarda yerini alan 'Ege hamsisine' ilgi büyük oldu. Kapalı pazar yerindeki 3 balıkçının tezgahındaki 420 kilogram hamsi, 4 saatte tükendi.

22.01.2021Gündem
Trakyada hamsi bolluğu Daha önce balıklar şoktaydı, şimdi insanlar şoka girdi

Trakya'da hamsi bolluğu! "Daha önce balıklar şoktaydı, şimdi insanlar şoka girdi"

Karadeniz'e sahili bulunan Kırklareli'nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesinde avlanan balıkçılar, kıyıya kasalar dolusu hamsiyle dönüyor.

22.01.2021Yemek
Çanakkalede kar ve soğuğa rağmen balık tezgahları boş kalmadı

Çanakkale'de kar ve soğuğa rağmen balık tezgahları boş kalmadı

ÇANAKKALE'de kar yağışı ve soğuk havaya rağmen balıkçılar, denize açıldı. Avlanan balıklar tezgahları doldururken, hal esnafı vatandaşlara, koronavirüse karşı bağışıklık sistemlerini güçlü tutmak için balık tüketmelerini önerdi.

18.01.2021Gündem
Hamsi fiyatları 25 liraya yükseldi

Hamsi fiyatları 25 liraya yükseldi

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından, İstanbul Boğazı ile Karadeniz'de hamsi avına yönelik kısıtlamanın 10 gün daha uzatılmasının ardından Trabzon'da hamsinin kilogramı 20-25 liradan satılıyor.

18.01.2021Ekonomi
Av yasağı uzatıldı

Av yasağı uzatıldı!

Tarım ve Orman Bakanlığı, ticari amaçlı hamsi avcılığında kısmi durdurma kararını, hamsilerin büyük bölümünün avlanabilir boy uzunluğunun altında olduğu ve et veriminde bir artış olmadığı gerekçesiyle 28 Ocak 2021’e kadar uzatıldığını açıkladı.

17.01.2021Ekonomi
Son dakika...Tarım ve Orman Bakanlığı duyurdu Hamside av yasağı uzatıldı

Son dakika...Tarım ve Orman Bakanlığı duyurdu! Hamside av yasağı uzatıldı

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın 7 Ocak tarihinde aldığı karara göre hamsi avı 10 gün süreyle yasaklanmıştı. Bakanlık hamsideki av yasağının uzatıldığını duyurdu. Av yasağı 28 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek.

16.01.2021Ekonomi
Yasak uzayabilir

Yasak uzayabilir

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İstanbul Boğazı ve Karadeniz’de getirilen 10 günlük hamsi avı yasağının uzatılacağının sinyalini verdi.

14.01.2021Gündem
Bakan açıkladı Hamside av yasağı uzayabilir

Bakan açıkladı! Hamside av yasağı uzayabilir

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, denizlerde hamsinin bol olduğunu ancak yeteri kadar büyümediğini belirterek, "Avcılık yasağı konusunda eğer 10 günlük süre yetmezse bir 10 gün daha uzayabilir." ifadesini kullandı.

13.01.2021Ekonomi
Karadenizde hamsi avına 10 gün yasak getirildi

Karadeniz'de hamsi avına 10 gün yasak getirildi

TARIM ve Orman Bakanlığı, Karadeniz’de avlanan hamsi balıklarında; yasal avlanabilir boy uzunluğunun altındakilerin oranının artması nedeniyle hamsi avına 10 gün süreyle yasak getirdi.

7.01.2021Haber
Koruma altındaki karaca ve tahtalı güvercin avına 9 bin TL ceza

Koruma altındaki karaca ve tahtalı güvercin avına 9 bin TL ceza

EDİRNE'de, av yasağı olduğu günde koruma altında bulunan 1 karaca ile 3 tahtalı güvercin avladığı belirlenen kişiye, toplam 9 bin 685 TL idari para cezası kesildi.

1.01.2021Gündem
Tödürge Gölündeki dev yayın balıkları görenleri şaşırttı O anları böyle kaydetti

Tödürge Gölü'ndeki dev yayın balıkları görenleri şaşırttı! O anları böyle kaydetti

Sivas'ın Zara ilçesinde bulunan ve 'kuş cenneti' olarak bilinen Tödürge Gölü'de görüntülenen dev yayın balığı görenleri şaşırttı. Belli bir büyüklüğe ulaştıktan sonra, kurbağa, fare, sıçan, ördek gibi canlılarla beslenen dev yayın balıkları göldeki kuş popülasyonunu azaltıyor.

25.12.2020Haber
Sivasta şaşkına çeviren görüntü Dev yayın balıkları kuşları ürküttü...

Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Dev yayın balıkları kuşları ürküttü...

Sivas'ın Zara ilçesinde bulunan ve 'kuş cenneti' olarak bilinen Tödürge Gölü'de görüntülenen dev yayın balığı görenleri şaşırttı. Belli bir büyüklüğe ulaştıktan sonra, kurbağa, fare, sıçan, ördek gibi canlılarla beslenen dev yayın balıkları göldeki kuş popülasyonunu azaltıyor.

25.12.2020Gündem
Balinaların neslinin tükeniyor Bilim insanlarından küresel çağrı...

Balinaların neslinin tükeniyor! Bilim insanlarından küresel çağrı...

40 ülkeden 350'den fazla bilim insanı ve çevreci, nesillerinin tükenmesi tehlikesine karşı balina ve yunusları korumak için acil küresel eylem çağrısı yaptı.

14.10.2020Seyahat
Çanakkale Valisi İlhami Aktaş balıkçılarla birlikte ağ çekti

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş balıkçılarla birlikte ağ çekti

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, 1 Eylül'de sona eren denizlerde av yasağı sonrası bölgedeki balıkçılarla denize açıldı.

29.09.2020Gündem
Balıktan sonra tatlı olarak neden tahin helvası yenir

Balıktan sonra tatlı olarak neden tahin helvası yenir?

Balık, sonbahar gelip de av yasağı kalkınca sofralarımızın yıldızı haline geliyor bir anda. Türkiye'de genellikle balık üzerine sıcak ya da soğuk tahin helvası servis edilir. Peki bunun sebebini hiç merak etmiş miydiniz? İşte balıkla tahinin ilişkisi...

Çilingoz Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Çilingoz Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Çilingoz Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Çilingoz Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Çilingoz, İstanbul’un Çatalca ilçesinde Karadeniz kıyısında yer alan bir tabiat parkıdır. İstanbul içindeki gizli cennet olarak da bilinen Çilingoz, plajı, piknik alanları, ormanı ile insanların şehirin kalabalığından, trafiğinden ve stresinden bunaldığı zaman kaçmak isteyeceği bir yerdir. Çilingoz tabiat parkı, şehirden uzaklaşmak isteyenlerin ortak mekanları arasında yer alıyor. İşte, Çilingoz hakkında merak edilenleri derledik.

17.09.2020Seyahat
Ispartadan 401 ton kerevit ihracı

Isparta'dan 401 ton kerevit ihracı

ISPARTA Tarım ve Orman Müdürü Eyup Adıgüzel, ülke genelinde geçen yıl avlanan 696 ton kerevitin 401 tonunun Eğirdir Gölü'nden sağlandığını söyledi. Türkiye'nin iç sularında elde edilen ekonomik değeri yüksek olan kerevit; başta İsveç ve Rusya olmak üzere toplam 9 ülkeye ihraç ediliyor. İhracatın büyük kısmı da Isparta'dan gerçekleştiriliyor.

16.09.2020Gündem
Tekir nasıl bir balıktır Tekir balığı nasıl pişirilir

Tekir nasıl bir balıktır? Tekir balığı nasıl pişirilir?

Tekir, Türkiye'de sık sık sofralarımızı şenlendiren bir balık türü. Pembe-kırmızı rengi nedeniyle sık sık akrabası barbun ile karıştırılan tekir daha küçük olması ve bıyıklarıyla barbundan ayrılıyor. Peki tekir balığı nasıl bir balıktır? Tekir balığı nasıl temizlenir, nasıl pişirilir? Bütün bu soruların cevapları içeriğimizde...

Bu ay hangi balıklar yenir Eylül ayında hangi balıklar lezzetli olur

Bu ay hangi balıklar yenir? Eylül ayında hangi balıklar lezzetli olur?

Türkiye’nin dört bir yanında balık sevenler, yaz ayları boyunca 1 Eylül tarihini ve av yasağının kalkmasını iple çekiyor. Tezgahlar pırıl pırıl balıklarla dolduğu anda da akla “Bu mevsim hangi balıklar lezzetli olur?” sorusu geliyor. Çünkü balığın lezzeti ve besin değeri açısından doğru zamanlamayla tüketilmesi çok önemli. Sizin için av yasağının bittiği eylül ayından başlayarak, ay ay balık takvimi hazırladık. İşte mevsimine göre balık seçiminde çok işinize yarayacak rehberimiz…

Balık sezonu açıldı... Haydi, rastgele

Balık sezonu açıldı... Haydi, rastgele!

15 Nisan’da başlayan av yasağı sona erdi. Özlediğimiz lezzetler taze taze sofralarımıza geliyor artık. Ünlü şeflerden ve deniz mahsulleriyle ünlü restoranlardan tarifler aldık. Prof. Dr. Saadet Karakulak ise hangi balığı, hangi mevsimde yiyebileceğimizi anlattı.

Av yasağı bitti tezgahlar şenlendi Peki eylülde hangi balıklar yenir

Av yasağı bitti tezgahlar şenlendi! Peki eylülde hangi balıklar yenir?

Eylül ayı gelip av yasağı sona erince balık severlerin de yüzü gülmeye başlıyor. Eylül ayında palamut, lüfer, çipura, sardalye, istavrit, barbun ve kılıç gibi balıklar lezzetleriyle öne çıkıyor. Sizin için eylül balıklarıyla yapılabilecek nefis yemek tarifleri derledik. İşte eylül balıklarıyla çeşit çeşit yemekler...

Av yasağı bitti, sardalyanın kilosu 50 liradan 20 liraya düştü

Av yasağı bitti, sardalyanın kilosu 50 liradan 20 liraya düştü

ÇANAKKALE'de, 1 Eylül'de yeni av sezonunun başlamasıyla birlikte balık tezgahları doldu. Av yasağının son günlerinde 50 liraya kadar yükselen sardalya balığının fiyatı, bolluk nedeniyle 20 liraya kadar düştü. Yeni av sezonuyla beraber balık fiyatlarının düşmesi, vatandaşları memnun etti.

4.09.2020Gündem
Av sezonu açıldı, tezgahlar canlandı

Av sezonu açıldı, tezgahlar canlandı

Zonguldak’ta av yasağının bitmesi sonrası sezonun ilk balıkları tezgahlardaki yerlerini aldı.

2.09.2020Ekonomi
Haydi rast gele

Haydi rast gele

1 Eylül’ün ilk dakikalarında av yasağının kalkmasıyla birlikte tüm Türkiye’de balıkçılar “Vira Bismillah” diyerek denize açıldı. Günün ilk ışıkları ile kasalar dolusu palamutla limana dönen balıkçılar, bu yıl palamutun bol olacağını ve herkesin balığa doyacağını dile getirdi.

2.09.2020Gündem
Denizlerde av sezonu başladı, balıkçılar denize açıldı

Denizlerde av sezonu başladı, balıkçılar denize açıldı

Denizlerde av yasağının bitmesi ile beraber hazırlıklarını tamamlayan balıkçılar tekneleri ile gece yarısından itibaren sulara açıldı.

1.09.2020Ekonomi
Av yasağı ne zaman bitiyor Balık sezonu açılıyor

Av yasağı ne zaman bitiyor? Balık sezonu açılıyor!

Türkiye genelinde 15 Nisan tarihinde başlayan av yasağı için son günlere girildi. Deniz canlılarının habitatını korumak ve yumurtlama sürecini sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmek amacıyla uygulanan av yasağı, Akdeniz, Karadeniz, Marmara ve Ege Denizi'nde yaklaşık 5 aydır devam ediyordu. Peki, av yasağı ne zaman bitecek ve balık sezonu ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

31.08.2020Gündem
Karadenizli balıkçılar, vira bismillah demeye hazırlanıyor

Karadenizli balıkçılar, 'vira bismillah' demeye hazırlanıyor

TRABZON’da, koronavirüs salgını nedeniyle sezonu erken kapatan balıkçılar, 1 Eylül itibarıyla kalkacak av yasağı öncesi son hazırlıklarını sürdürüyor. Yeni sezondan ümitli olduklarını dile getiren Karadenizli balıkçılar, palamudun bol olacağını, hamsi için ise sabırlı olmak gerektiğini belirtti.

31.08.2020Gündem
Balıkçılara av yasakları uyarısı

Balıkçılara av yasakları uyarısı

Denizlerde av yasağının kalkmasına günler kala balıkçılar son hazırlıklarını yapıyor. Sürdürülebilir balıkçılık için bu işle uğraşanların 1 Eylül'den itibaren başlayacak avlanma döneminde boy, zaman, yer ve tür yasaklarına uyması gerekiyor.

29.08.2020Ekonomi
Av yasakları Akdenizde 15 Eylülde, diğer denizlerde 1 Eylülde kalkacak

Av yasakları Akdeniz'de 15 Eylül'de, diğer denizlerde 1 Eylül'de kalkacak

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, su ürünleri avcılığının Akdeniz'de 15 Eylül'de, diğer denizlerde 1 Eylül'de başlayacağını, 15 Nisan'da da tüm denizlerde sona ereceğini bildirdi.

22.08.2020Ekonomi
İstanbullu balıkçılar vira bismillah demeye hazırlanıyor

İstanbullu balıkçılar "vira bismillah" demeye hazırlanıyor

Denizlerde av yasağının 1 Eylül'de sona ermesiyle "vira bismillah" diyecek olan balıkçılar, yeni sezondan umutlu.

22.08.2020Ekonomi
Son dakika... Av yasağı 1 Eylülde kalkıyor

Son dakika... Av yasağı 1 Eylül'de kalkıyor

Türkiye'nin balık ihtiyacının önemli bölümünün karşılandığı Ege'de balıkçılar, 1 Eylül'de açılacak sezon öncesi hazırlıklarını yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleriyle sürdürüyor.

21.08.2020Ekonomi
Zonguldakta çapari ile palamut avı başladı

Zonguldak'ta çapari ile palamut avı başladı

ZONGULDAK'ta, 15 Ağustos itibarıyla çapari ile av yasağının sona ermesinin ardından denize açılan balıkçılar, palamut avında umduğunu bulamadı.

18.08.2020Gündem
Deniz hıyarı yenir mi

Deniz hıyarı yenir mi?

Deniz hıyarı ya da diğer bir ismiyle deniz patlıcanı, özellikle yurt dışına ihraç noktasında önemli bir ürün olması dolayısıyla pek çok kişinin dikkatini çekiyor. Çin'de oldukça fazla tüketilen bir ürün olan deniz hıyarı, ülkemizde belirli dönemlerde avlanabiliyor. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından av yasağı kontrolüne tabi tutulan deniz hıyarı, İzmir ve Balıkesir civarında yoğun olarak yer alıyor. Peki, Türkiye ekonomisine yıllık 30 milyın dolar civarı kazanç sağlayan deniz hıyarı yenir mi ve nedir? İşte, o detaylar

22.07.2020Gündem
Eskişehirdeki kızıl geyik avı ihalesi  ile ilgili flaş gelişme

Eskişehir'deki 'kızıl geyik' avı ihalesi ile ilgili flaş gelişme

Eskişehir İdare Mahkemesi, Eskişehir Hayvanları Koruma Derneği’nin başvurusu üzerine, 18 kızıl geyiğin avlanması yönünde açılan ihale için ‘yürütmeyi durdurma’ kararı verdi. Mahkeme kararında, "Davalı idarenin savunması ve ara kararı cevabı verme süresi geçip, yeni bir karar verilinceye kadar, dava konusu işleminin yürütmesinin durdurulmasına karar verildi” dedi.

17.07.2020Gündem
Tezgahlar somon ve alabalıkla doldu

Tezgahlar somon ve alabalıkla doldu

Trabzon'da, denizlerdeki av yasağı nedeniyle tezgahlarda balık çeşitliliğinin azaldığı bugünlerde kafeslerde yetiştirilen alabalık ve somonun kilogramı 20 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

25.06.2020Ekonomi
Doğu Anadolunun gölleri Akdenizin balıkları ile şenlenecek

Doğu Anadolu'nun gölleri Akdeniz'in balıkları ile şenlenecek

Tarım ve Orman Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğünce uygulanan "Türkiye'nin İç Sularını Balıklandırma Projesi" kapsamında Kars'taki 4 göle 85 bin sazan yavrusu salındı.

29.05.2020Ekonomi
Corona Virüsü tedbirleri Antalyanın denizine yaradı

Corona Virüsü tedbirleri Antalya'nın denizine yaradı!

Antalya’da Covid-19 tedbirleri kapsamında vatandaş girişlerinin yasaklandığı dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili ve falezler kısmında, deniz trafiğinin, balıkçılık faaliyetlerinin ve insan aktivitesinin durdurulmasıyla deniz kendisini yeniliyor. Deniz suyunun berrak olduğu gözlenirken, konuya ilişkin açıklama yapan Akdeniz Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Gökoğlu da doğanın kendi başına kaldığını söyledi. Gökoğlu, “Biyolojik çeşitlilik açısından doğa kendisine döndü. Avlanmayan balıklar bile gelecek için birer üretici anaç oldu” dedi.

12.05.2020Gündem
Jandarma, inci kefali için nöbette

Jandarma, inci kefali için nöbette

VAN Gölü'nün tuzlu ve sodalı suyunda yaşayabilen ve nesli koruma altında olan, üreme döneminin girmesiyle birlikte av yasağı başlayan inci kefalini korumak için jandarma ekipleri, 7/24 denetim yapıyor. Son 20 günde yapılan denetimlerde 7,5 ton ölü, 12 ton da canlı balık ele geçirildi.

12.05.2020Gündem
İznik Gölünde gümüş balığı bolluğu

İznik Gölü'nde gümüş balığı bolluğu

BURSA'nın İznik Gölü'nde balıkçılar, 2 günde 20 tonun üzerinde, av yasağı olmayan gümüş balığı avladı.

27.04.2020Gündem
Bakan Pakdemirli duyurdu Bugün itibariyle yasak

Bakan Pakdemirli duyurdu! Bugün itibariyle yasak

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2020 balıkçılık av yasağının bugün itibariyle başladığını belirterek; sezonun mezgit, kalkan, hamsi, istavrit, sardalya ve çaça gibi balıkların avcılığı açısından verimli geçtiğini açıkladı.

15.04.2020Ekonomi
Balık av yasağı bugün başladı

Balık av yasağı bugün başladı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2020 balıkçılık av yasağının bugün itibariyle başladığını belirterek; sezonun mezgit, kalkan, hamsi, istavrit, sardalya ve çaça gibi balıkların avcılığı açısından verimli geçtiğini açıkladı.

15.04.2020Ekonomi
Denizlerde av yasağı başlıyor

Denizlerde av yasağı başlıyor

Su Ürünleri Kooperatifleri Merkez Birliği Başkanı Ramazan Özkaya "Balıkçılar için 15 Nisan'da sona ermesi gereken denizlerdeki av sezonu, bu sene dünyanın başına bela olan Kovid-19 yüzünden maalesef erken bitti" dedi.

14.04.2020Ekonomi
Son 1 gün Yarın başlıyor

Son 1 gün! Yarın başlıyor

Türk karasularında 1 Eylül'de başlayan denizlerde av sezonu 15 Nisan itibariyle yarın bitiyor.

14.04.2020Ekonomi
Türk balıkçılara uluslararası sularda da indirimli akaryakıt imkanı

Türk balıkçılara uluslararası sularda da indirimli akaryakıt imkanı

Balıkçıların, Türk karasularında 15 Nisan'da başlayacak av yasağı döneminde uluslararası sularda faaliyetlerini sürdürebilmesi için indirimli akaryakıt desteği sağlanacak.

4.04.2020Ekonomi
Antalyada balon balığıyla mücadelede, Kuyruğunu getir 5 lira al projesi balıkçıları sevindirdi

Antalya'da balon balığıyla mücadelede, 'Kuyruğunu getir 5 lira al' projesi balıkçıları sevindirdi

TARIM ve Orman Bakanlığı'nın, Ege ve Akdeniz sahillerini istila eden zehirli balon balıkları ile mücadelede, 'Kuyruğunu getir 5 lira al' projesi Antalyalı balıkçıları sevindirdi. Antalya Yeni Liman Balıkçı Kooperatifi üyesi İlhan Kaplan, "Boşta kalan balıkçı bu işe koşar, iyi bir proje. 100 tane balık tutarsan 500 lira. Nerede kazanacaksın bu parayı?" dedi. Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Su Ürünleri Fakültesi'nden Prof. Dr. Mehmet Gökoğlu ise, bölgede 7 türde balon balığı olduğunu, mücadelenin belli bir ölçüde olacağını söyledi.

14.03.2020Gündem
15 Mart’ta Manyas gölünde av yasağı başlıyor

15 Mart’ta Manyas gölünde av yasağı başlıyor

15 Mart’ta Manyas gölünde başlayacak ve 15 Haziran’a kadar sürecek olan av yasağı nedeniyle balık avcıları gölde bulunan balık ağlarını toplamaya başladılar.

12.03.2020Gündem
Gri başlı kızkuşu Palearktiğin incisi Kızılırmak’ta

Gri başlı kızkuşu Palearktiğin incisi Kızılırmak’ta

Kızılırmak deltasının ‘UNESCO Doğal Miras’ listesine girmesi için hazırlanan son raporda türü tehdit altındaki 24 kuş türünden 15’inin burada yaşadığı belirtildi. Bu türlerden biri de gri başlı kızkuşu...

2.01.2020Gündem
Su Ürünleri Kanununda değişiklik Resmi Gazetede

Su Ürünleri Kanunu'nda değişiklik Resmi Gazete'de

Ticari amaçlı su ürünleri avcılık ya da yetiştiricilik faaliyetinde kullanılacak gemiler ve diğer su vasıtaları için de Tarım ve Orman Bakanlığından ruhsat tezkeresi veya izin alınması zorunlu olacak

22.11.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

Deniz patlıcanı avı TBMM gündeminde

  HABERİDENİZ patlıcanlarının av yasağı 31 Ekim’de sona eriyor. Ve konu sonunda TBMM gündemine de taşındı. Gelişmeleri şöyle bir özetleyelim: “Didim Sivil Gelişim Platformu basın açıklaması yaptı. Açıklamadaki görüşler şöyleydi:

13.10.2020