EKSTRA
MENÜ

Ali Güven

Ali Güven haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ali Güven hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 10.925 Ali Güven haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ali Güven Haberleri

TED’li liderler eğitim için buluştu

TED’li liderler eğitim için buluştu

Türk Eğitim Derneği (TED) ve online eğitim şirketi Enocta, kendi alanlarında önemli konumlara ulaşmış TED’li liderlerin başarı yolculuklarını anlattığı TED Leaders projesini hayata geçirdi. Projeyle TED’li liderler deneyimlerini farklı kurumlardaki geleceğin liderlerine aktaracak. Elde edilecek gelirle ise en az 50 öğrenciye burs sağlanması hedefleniyor.

20.06.2016Eğitim
Vuruyorsan vur, vermeyeceğim kamerayı

Vuruyorsan vur, vermeyeceğim kamerayı!

Askerler namluları doğrultmuş bağırıyordu. Akpolat ise bu anları belgelemeye odaklanmıştı. Askerler, merdivenlere yöneldi, kanal çalışanları aşağıda kaldı. Akpolat, askerlerin arkasından gidip çekmeye devam etti...

Hepimizin sloganı aynı: Yayın namustur

Hepimizin sloganı aynı: Yayın namustur

15 Temmuz gecesi CNN Türk, yaptığı yayınlarla inanılmaz bir televizyonculuk başarısı gösterdi. Cumhurbaşkanı telefonla bağlandı, halkı meydanlara çağırdı. Sonra kanalı askerler bastı. O gece neler yaşandı. CNN Türk Genel Müdürü Erdoğan Aktaş ile konuştuk.

Barış Selçuk ödülleri sahiplerini buldu

Barış Selçuk ödülleri sahiplerini buldu

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 17.’sini düzenlediği Barış Selçuk Gazetecilik Ödülleri törenle sahiplerini buldu. “Ulusal Haber” dalında Hande Mumcu Özendirme Ödülü de Hürriyet muhabiri Nurettin Kurt’un oldu.

21.09.2016Gündem
Sürüye dalan yılan korkuttu

Sürüye dalan yılan korkuttu

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde koyun sürüsünün arasına giren 2 metre uzunluğundaki yılan çoban tarafından öldürüldü.

2.11.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Kral’ın misafiri

Menajer Ali Güven ve Futbol Federasyonu Eski Yönetim Kurulu Üyesi Lütfi Arıboğan, Suudi Arabistan Kralı’nın kardeşine misafir oldu.

7.08.2016

CHP’deki şokun sorumlusu kim

CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, 8 ay önce seçildiği görevinden istifa etti. Hem de 4 Ağustos’ta düzenlenen mitingin hemen ardından. İstifa nedenleri, tek noktada birleşiyor; “Genel merkezin dışlaması.”

15.08.2016