EKSTRA
MENÜ

AK PARTİ - ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

AK PARTİ - ADALET VE KALKINMA PARTİSİ ile ilgili tüm haberleri ve son dakika AK PARTİ - ADALET VE KALKINMA PARTİSİ haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 26.161 AK PARTİ - ADALET VE KALKINMA PARTİSİ haberi bulunmuştur.

AK PARTİ - ADALET VE KALKINMA PARTİSİ Haberleri

Son dakika haberi: Sosyal medya düzenlemesinde neler var İşte çalışmanın detayları

Son dakika haberi: Sosyal medya düzenlemesinde neler var? İşte çalışmanın detayları

AK Parti’nin sosyal medya taslağında Twitter, Instagram ve Facebook’a temsilci bulundurma zorunluluğu getiriliyor. Kişisel verilerin korunması hedefleniyor. Zararlı içeriği 24 saatte kaldırmayana 50 milyon Euro’ya kadar ceza verilen Almanya örneği de masada.

2.07.2020Gündem
AK Parti, sosyal medyadan yaptığı videolu paylaşımla gönül seferberliği başlattı

AK Parti, sosyal medyadan yaptığı videolu paylaşımla "gönül seferberliği" başlattı

AK Parti'nin sosyal medya hesaplarından yapılan videolu paylaşımla "gönül seferberliği" başlatıldı. "#GönülSeferberliği" etiketiyle partinin sosyal medya hesaplarından gerçekleştirilen paylaşımda, "Gönüllüyüz, 83 milyonun kapısını çalmaya, derdine ortak olmaya, sorunlarına çözüm bulmaya, milletimizin umudu olmak, umudu olanların yanında durmak için gönüllüyüz." ifadelerine yer verildi.

1.07.2020Haber
AK Parti, sosyal medyadan yaptığı videolu paylaşımla ‘gönül seferberliği’ başlattı

AK Parti, sosyal medyadan yaptığı videolu paylaşımla ‘gönül seferberliği’ başlattı

AK Parti'nin sosyal medya hesaplarından yapılan videolu paylaşımla "gönül seferberliği" başlatıldı.

1.07.2020Gündem
Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Düzce için 32 Milyon TL’lik yatırım

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Düzce için 32 Milyon TL’lik yatırım

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın, Düzce merkez ile ilçeler Çilimli, Akçakoca, Cumayeri, Gölkaya ve Yığılca'da yapacağı 32 Milyon TL’lik yatırımın protokolü imzalandı.

1.07.2020Futbol
Son dakika haberi: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten önemli açıklamalar

Son dakika haberi: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

Son dakika... AK Parti MKYK toplantısı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulunuyor. Libya'da darbeci Hafter'i destekleyen Fransa'nın Türkiye'yi suçlamasına sert tepki gösteren Çelik, "Fransa'nın ikide bir çıkıp Türkiye'yi suçlaması kalkmaları basiretsizliktir. Macron'un eylemleri hukuka aykırıdır. Sayın Macron'a buradan ifade etmek isteriz; Libya'da suç işleyen sizsiniz, Libya'da tehlikeli bir oyun oynuyorsunuz" dedi.

30.06.2020Haber
Son dakika haberi: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten önemli açıklamalar

Son dakika haberi: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

Son dakika... AK Parti MYK toplantısı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Libya'da darbeci Hafter'i destekleyen Fransa'nın Türkiye'yi suçlamasına sert tepki gösteren Çelik, "Fransa'nın ikide bir çıkıp Türkiye'yi suçlaması kalkmaları basiretsizliktir. Macron'un eylemleri hukuka aykırıdır. Sayın Macron'a buradan ifade etmek isteriz; Libya'da suç işleyen sizsiniz, Libya'da tehlikeli bir oyun oynuyorsunuz" dedi.

30.06.2020Gündem
AK Parti MYK video konferansla toplandı

AK Parti MYK video konferansla toplandı

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

30.06.2020Gündem
AK Partiden flaş değişiklik Yeni görevleri belli oldu...

AK Parti'den flaş değişiklik! Yeni görevleri belli oldu...

Son dakika haberine göre AK Parti iki idare amirinde değişikliğe gitti. AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan ve Gaziantep Milletvekili Ali Şahin TBMM İdare Amirleri oldu

30.06.2020Gündem
Son dakika haberler... Çoklu Baro Düzenlemesi Mecliste... AK Partiden önemli açıklamalar

Son dakika haberler... Çoklu Baro Düzenlemesi Meclis'te... AK Parti'den önemli açıklamalar

AK Parti Çoklu Baro Düzenlemesi teklifini bugün Meclis'e sundu. "Her Baro Türkiye Barolar Birliği'nde 3 delege ve 1 başkan ile temsil edilecek." diyen AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Üye sayısı 5 binden fazla olan barolarda 2 bin avukatın bir araya gelerek ikinci, üçüncü veya dördüncü bir baro kurabilmesine ilişkin düzenleme getiriyoruz. "ifadelerini kullandı.

30.06.2020Gündem
AK Parti Bismil İlçe Başkanlığı binasına molotofkokteylli saldırı

AK Parti Bismil İlçe Başkanlığı binasına molotofkokteylli saldırı

DİYARBAKIR'ın Bismil AK Parti İlçe Başkanlığı binasına, 2 kişi tarafından gece molotofkokteyli ile saldırı düzenlendi. Binada hasar oluşurken, 2 şüpheli, gözaltına alındı.

29.06.2020Gündem
Çalışmaya izin veren tasarıya TBMM’den onay

Çalışmaya izin veren tasarıya TBMM’den onay

Avrupalı Türklerin yıllardır beklediği ve emeklilere yurt dışında kısa süreli işlerde çalışma imkânı getiren yasa tasarısı, TBMM Genel Kurulu’nda oylamaya sunuldu. 7247 sayılı ‘Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun’, 18.06.2020 tarihinde TBMM’nin 27. Dönem 3. yasama yılı 102. birleşiminde oylamaya sunuldu.

28.06.2020Avrupa
Son dakika... AK Partili Özlem Zengine hakaret eden şahıs gözaltında

Son dakika... AK Partili Özlem Zengin'e hakaret eden şahıs gözaltında

Ak Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'in TBMM'deki konuşmasından sonra sosyal medyada Zengin'e hakaret eden şahıs gözaltına alındı.

27.06.2020Gündem
‘Bir grup kadın için hayat yoktu’

‘Bir grup kadın için hayat yoktu’

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, “Türkiye’de AK Parti gelene kadar ‘kadın’ kelimesi yoktu” sözlerine açıklık getirdi: “Sadece bir grup kadın için hayat vardı.”

26.06.2020Gündem
AK Partili Özlem Zengin kendisi hakkında atılan tweetleri paylaştı: Asıl acı veren bu

AK Partili Özlem Zengin kendisi hakkında atılan tweetleri paylaştı: Asıl acı veren bu

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Meclis'te kadın cinayetleri nedeniyle HDP'lilerin AK Parti'ye yönelik eleştirilerine yanıt verdiği sözlerin ardından özellikle sosyal medyadan gelen hakarete varan paylaşımlara tepki gösterdi.

25.06.2020Gündem
Siyasi partilere ziyaret sonrası AK Partiden ilk açıklama

Siyasi partilere ziyaret sonrası AK Parti'den ilk açıklama

AK Parti Grup Başkanvekilleri, baro paketiyle ilgili CHP, İYİ Parti ve HDP Grup Başkanvekillerini ziyaret etti. Görüşmeler sonrası Cahit Özkan açıklamalarda bulundu.

24.06.2020Haber

AK Parti'li Dağ'dan, Tunç Soyer'e "bayrak ve para" tepkisi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Bayrak ve paradan bahsetmek, ayrı bir devlet noktasında bir şeyden bahsetmektir. Dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanının, yani bir şehrin seçilmiş en üst noktasındaki görevde bulunan bir kişinin böyle bir düşünceyi ifade etmesi dahi bence sorgulanmaya muhtaçtır." dedi.

22.06.2020Gündem
Emekliye çalışma hakkı  öngören tasarı ilk aşamayı geçti

Emekliye çalışma hakkı öngören tasarı ilk aşamayı geçti

Yurt dışında yaşayan Türk emeklilerin dört gözle beklediği ve aylıkları kesilmeden yaşadıkları ülkede kısa süreli işlerde çalışmaya imkân sağlayan yasa tasarısı, TBMM’de ilk aşamayı geçti.

21.06.2020Avrupa
AK Partinin Meclis Başkanı adayı Mustafa Şentop

AK Parti'nin Meclis Başkanı adayı Mustafa Şentop

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u bu göreve yeniden aday göstereceklerini açıkladı. AK Parti'nin Meclis Başkanı adayı Mustafa Şentop, sürece dair değerlendirmelerde bulundu.

19.06.2020Haber
Son dakika haberler... AK Partinin Meclis Başkanı adayı Mustafa Şentop

Son dakika haberler... AK Parti'nin Meclis Başkanı adayı Mustafa Şentop

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u bu göreve yeniden aday göstereceklerini açıkladı.

19.06.2020Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik: Ahlak dışı imalarla dolu yazıyı kınıyoruz

AK Parti Sözcüsü Çelik: Ahlak dışı imalarla dolu yazıyı kınıyoruz

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu'nu hedef alan yazıya ilişkin, "Trabzon vekilimiz Sayın Bahar Ayvazoglu ve ailesini hedef alan ahlak dışı imalarla dolu yazıyı kınıyoruz" dedi.

18.06.2020Gündem
2023 öncesi 7 milyon oyu kazanma planı

2023 öncesi 7 milyon oyu kazanma planı

2023 seçimlerinde yaklaşık 7 milyon gencin oy kullanması beklenirken AK Parti, daha çok dijital medyadan beslenen gençlere dikkat çekti. Hazırlanan raporda YouTube gibi mecralarda yayınların ulaştığı kitleye dikkat çekilerek ‘Acun’ örneği verildi.

17.06.2020Gündem
Yeni bir kısıtlama şimdilik yok

Yeni bir kısıtlama şimdilik yok

Koronavirüs vaka sayılarındaki artış dün Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan AK Parti MYK toplantısında da gündeme geldi. Erdoğan büyük illerdeki vaka artışının ilçe ilçe yakından takip edilmesi talimatını verirken “Yeni bir kısıtlamaya şu aşamada ihtiyaç yok. Umarım cezai işleme gerek kalmaz” dedi.

16.06.2020Gündem
Son dakika haberler: AK Parti Sözcüsü Çelik’ten flaş açıklamalar

Son dakika haberler: AK Parti Sözcüsü Çelik’ten flaş açıklamalar

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), toplantısı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Çelik, ''En büyük düşmanımız rehavettir. Normalleşmenin daha da devam etmesi için maske mesafe temizlik üçgenine ne kadar dikkat ederse elimiz o kadar güçlü olur. Bir takım rakamların artışı üzüntü verici bir durumdur.'' dedi. Çelik ayrıca, "(Sultanahmet Camisi'ni müze yapalım) gibi bir yaklaşım, şimdiye kadar gördüğümüz en İslamofobik yaklaşımdır." ifadelerini kullandı.

15.06.2020Gündem
AK Parti MYK toplandı

AK Parti MYK toplandı

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

15.06.2020Gündem
AK Parti Grup Başkanı Bostancı, Başak Demirtaşla ilgili çirkin paylaşıma tepki gösterdi

AK Parti Grup Başkanı Bostancı, Başak Demirtaş'la ilgili çirkin paylaşıma tepki gösterdi

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, "Başak Demirtaş hakkında utanç verici paylaşımlar yapan kişi muhakkak hukuka hesap verecektir" dedi.

14.06.2020Gündem
Kamu bankalarında genel kurullar yapıldı

Kamu bankalarında genel kurullar yapıldı

Kamu bankalarında genel kurullar cuma günü yapıdı.

14.06.2020Ekonomi
AK Parti Medya Başkan Yardımcısı istifa etti

AK Parti Medya Başkan Yardımcısı istifa etti

CNN Türk’te Tarafsız Bölge programında, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Emre Cemil Ayvalı ile avukat Salim Şen arasında FETÖ’nün siyasi ayağına yönelik tartışma yaşandı.

12.06.2020Gündem
AK Partide Dijital Medya Takip Merkezi kuruldu

AK Parti'de Dijital Medya Takip Merkezi kuruldu

AK Parti Genel Merkezinde, son dijital teknolojik yeniliklerle donatılmış ‘Dijital Medya Takip Merkezi’ ismiyle yeni bir ofis kuruldu. Medya Takip Merkezi bünyesinde kurulan ofis, dezenformasyonla mücadele için milletvekilleri ve teşkilat mensupları için içerikler üretecek, dijital takip yapacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal "Her bir milletvekilimizin kişisel hesaplarında kullanacakları içerikleri üretmesi için bu stüdyoyu kurduk" dedi.

11.06.2020Gündem
AK Partili Özkan: Baroların seçim sisteminde değişiklik öngörmüyoruz

AK Parti'li Özkan: Baroların seçim sisteminde değişiklik öngörmüyoruz

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, barolarla ilgili düzenlemeye ilişkin, "Barolar birliği kendi yönetimini, organlarını belirleyecek. Baroların seçim sisteminde bir değişiklik öngörmüyoruz. Mevcut seçim sistemi uygulanacak" dedi.

10.06.2020Gündem
Son dakika haberler...AK Partiden flaş Ayasofya açıklaması

Son dakika haberler...AK Parti'den flaş 'Ayasofya' açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Ayasofya'nın cami olarak tekrar kullanıma açılmasıyla ilgili "Danıştay'ın 2 Temmuz'da vereceği kararın ardından gerekli adımları atacağız" dedi.

9.06.2020Gündem
AK Partiden anket açıklaması

AK Parti'den anket açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, son günlerde yapılan anketlere ilişkin, "Mevzubahis bu anketler, diğer partiler sabit bırakılırken AK Parti'nin oy oranı düşürülüp, kararsız seçmen oranı yükseltilerek ortaya konmaktadır. Yapılan tüm çalışmalar milletimizin, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti'ye 24 Haziran 2018 seçimlerinden daha yüksek bir oranda destek verdiğini açık bir şekilde ortaya koymaktadır" dedi.

9.06.2020Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelikten önemli açıklamalar

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten önemli açıklamalar

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonrası Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulunuyor. Çelik, "11 bin provokatif bilgi paylaşan hesap görülmüştür. Bunların çoğunun FETÖ kaynaklıdır." diye konuştu.

8.06.2020Haber
Son dakika haberler... Kritik toplantının ardından AK Parti Sözcüsü Çelikten önemli açıklamalar

Son dakika haberler... Kritik toplantının ardından AK Parti Sözcüsü Çelik'ten önemli açıklamalar

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sonrası Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Çelik, "11 bin provokatif bilgi paylaşan hesap görülmüştür. Bunların çoğunun FETÖ kaynaklıdır." diye konuştu.

8.06.2020Gündem
Son dakika... AK Parti MKYK, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

Son dakika... AK Parti MKYK, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

8.06.2020Gündem
Bursaspor antrenmanına sürpriz ziyaret

Bursaspor antrenmanına sürpriz ziyaret

Bursaspor'un, Bursa Büyükşehir Belediye Stadı'nda gerçekleştirdiği antrenmanda önemli ziyaretçileri vardı.

7.06.2020Futbol
İşinsanı Mehmet Cengiz’in acı günü

İşinsanı Mehmet Cengiz’in acı günü

Cengiz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz’in annesi Hacı Şöhret Cengiz önceki gün İstanbul’da vefat etti.

7.06.2020Ekonomi
Son dakika… AK Partiden erken seçim açıklaması

Son dakika… AK Parti'den erken seçim açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş yaptığı son dakika açıklamasında "Erken seçimle alakalı bizim gündemimizde herhangi bir şey bulunmamaktadır. Seçimler 2023 yılının Haziran ayında yapılacaktır. Öncesinde bizim seçim yapmak gibi bir gündemimiz bulunmamaktadır" ifadelerini kullandı.

5.06.2020Gündem
AK Parti MYK toplandı

AK Parti MYK toplandı

AK Parti MYK, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Erdoğan’ın başkanlığında toplandı. AYM Başkanı Zühtü Arslan’ı kabulünden sonra partisinin yönetimini toplayan Erdoğan, salgınla ilgili bilgi aldı, çeşitli siyasi konularda görüşleri dinledi.

4.06.2020Gündem
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu

AK Parti Sözcüsü Çelik, ''Aile kavramını kim, hangi şekilde ve hangi sebeple siyaset konusu yapıyorsa yaptığı ahlaksızlıktır." dedi.

3.06.2020Haber
Son dakika haberler: AK Parti MYK toplantısı sonrası Ömer Çelik’ten flaş açıklamalar

Son dakika haberler: AK Parti MYK toplantısı sonrası Ömer Çelik’ten flaş açıklamalar

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonrası Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Toplantı koronavirüs sürecinin ardından normalleşme günlerinde yapılan ilk yüz yüze ve Genel Merkezde gerçekleşen MYK toplantısı oldu. AK Parti Sözcüsü Çelik, ''Aile kavramını kim, hangi şekilde ve hangi sebeple siyaset konusu yapıyorsa yaptığı ahlaksızlıktır." dedi. Çelik ayrıca, ''(CHP'nin iddiaları)Bu arkadaşlarla birisi kafa buluyor herhalde. Kimden böyle bir bilgi alıyorlar? Ben CHP'ye dönük darbe eleştirisi yüzünden AK Parti'de eleştirilmişim. İlkokul düzeyinde siyasi okur yazarlık bile ne dediğimin ne manaya geldiğini anlar. Birincisi ya bunları uyduruyorlar.'' dedi.

3.06.2020Gündem
Son dakika haberler: AK Partiden Rum kesimindeki cami saldırısına tepki

Son dakika haberler: AK Parti'den Rum kesimindeki cami saldırısına tepki

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Güney Kıbrıs'ta, Limasol'da Köprülü Camii'nin yakılmak istenmesini şiddetle kınıyoruz. Rum Yönetimi, İslam düşmanı faşistlere karşı tedbir almalıdır." ifadelerini kullandı.

1.06.2020Gündem
Tavşanlı Belde Belediye Başkanı, AK Partiye geçti

Tavşanlı Belde Belediye Başkanı, AK Parti'ye geçti

YALOVA'nın Altınova ilçesine bağlı Tavşanlı beldesinde 2019 Mahalli Yerel Seçimleri'nde Saadet Partisi'nden belediye başkanı seçilen Mücahit Kaçar, AK Parti’ye geçti.

1.06.2020Gündem
Geleceğin meslekleri bilişim üzerine olacak

'Geleceğin meslekleri bilişim üzerine olacak'

Kamu ve özel sektör temsilcilerinin bilişim sektörünün sorunlarını masaya yatırdığı online toplantıda Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Üyesi Osman Coşkun, “Geleceğin meslekleri bilişim üzerine olduğu görülüyor. Bu süreçte 1 Milyon Yazılımcı Projesin Türkiye için oldukça önemlidir” dedi.

1.06.2020Teknoloji
Numan Kurtulmuş: Ülkemiz çok daha güzel, iyi günlere gidecek

Numan Kurtulmuş: Ülkemiz çok daha güzel, iyi günlere gidecek

Corona virüs nedeniyle bir süredir ibadete kapalı olan Fatih Camii'nde cuma namazı kılan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Temkinli ve tedbirli bir şekilde, tüm kurallara uyarak inşallah bu belayı, musibeti tamamıyla ortadan kaldıracağız dedi.

29.05.2020Gündem
AK Parti’nin alternatif baro taslağı hazırlandı

AK Parti’nin alternatif baro taslağı hazırlandı

AK Parti, “barolarda seçim düzenlemesi” çalışmasında sona geldi.

29.05.2020Gündem
Son dakika... Bakan Varanktan solunum cihazı açıklaması

Son dakika... Bakan Varank'tan solunum cihazı açıklaması

Bakan Varank, "Bugün itibarıyla binin üzerinde yoğun bakım solunum cihazımızın ihracatını gerçekleştirmiş durumdayız" açıklamasında bulundu.

27.05.2020Ekonomi
Normalleşme süreci bugün başlıyor, AK Parti sahaya iniyor

Normalleşme süreci bugün başlıyor, AK Parti sahaya iniyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan milletvekilleri, belediye başkanları ve AK Parti teşkilatına “Sahaya inin, vatandaşın isteklerini dinleyin” talimatı verdi. AK Parti’de bugünden itibaren milletvekilleri ve teşkilat esnaf ziyaretleri yapacak, vatandaşın ihtiyaçlarını tespit edecek ve karşılanmasını sağlayacak.

27.05.2020Gündem
AK Partili Bölünmez evinin kapılarını DHAya açtı: Beyim bilir deyip kendi bildiğimi okuyorum

AK Partili Bölünmez evinin kapılarını DHA'ya açtı: 'Beyim bilir deyip kendi bildiğimi okuyorum'

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, koronavirüs salgını sürecinde ailesi ile birlikte Ankara'daki evine kapandı. Aktif siyaseti özlediğini belirten Çankırı, "Sahayı, sahada vatandaşımızla birlikte olmayı özledik. Çünkü Sayın Cumhurbaşkanı'mızın bize vurguladığı gibi insanların elini tutarak, sırtını sıvazlayarak, gözlerinin içine bakarak, kişisel iletişim kurarak, siyaset yapıyoruz. Vatandaş da bizi özlemiş" dedi.

26.05.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Mithat Hoca bizimle eğleniyor

Nazik üslıubu, daha fazlasını söylememe elvermiyor, galiba Mithat Hoca bizimle eğleniyor...

26.06.2020