EKSTRA
MENÜ

Yağmur Sarnıç

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 88 haberi bulunmuştur.

Yağmur Sarnıç Haberleri

İkinci tetikçi Yağmur Sarnıç’ın sevgilisi çıktı

İkinci tetikçi Yağmur Sarnıç’ın sevgilisi çıktı

Eski futbolcu Emre Aşık, boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Sarnıç’ın, kendisini öldürtmek için Baycan Şenürek’i ikinci tetikçi olarak tuttuğunu iddia etmişti. Sarnıç’ın ‘Aile dostum’ dediği Şenürek ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

3.01.2021Magazin
Son dakika haberi: Yağmur Aşıkın öldürme planı iddiası İnanılmaz ifadeler: Benden hamile kaldı

Son dakika haberi: Yağmur Aşık'ın 'öldürme planı' iddiası İnanılmaz ifadeler: Benden hamile kaldı

Son dakika haberi... Eski milli futbolcu Emre Aşık’ın boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık tarafından öldürülmek istendiği iddiasıyla açılan dava Düzce’de görülüyor. Emre Aşık mahkeme için adliyeye avukatı ile gelirken, iddianamede Yağmur Aşık’ın, Erdi Sungur’dan eşini öldürmesini istediğini, adam öldürüp öldüremeyeceğini test etmek için de kanlı ete ateş ettirdiği iddiaları yer aldı. Erdi Sungur ifadesinde, Yağmur Aşık’ın kendisinden hamile kaldığını iddia etti.

2.12.2020Gündem
Yağmur Sarnıç: Beş parasız kaldım

Yağmur Sarnıç: Beş parasız kaldım

Eski futbolcu Emre Aşık’la çekişmeli bir boşanma süreci yaşayan Yağmur Sarnıç, UçanKuş TV’de yayınlanan “Hayatın İçinden” programına telefonla bağlandı.

2.12.2020Magazin
Yağmur Sarnıç kimdir nereli kaç yaşında Emre Aşıkın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında bilgiler

Yağmur Sarnıç kimdir nereli kaç yaşında? Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında bilgiler

Yağmur Sarnıç, son günlerde yaşanan güncel olaylar dolayısıyla araştırılan isim olmaya başladı. Emre Aşık'ın boşanma aşamasındaki eşi olan Yağmur Sarnıç, geçtiğimiz günlerde kiralık katil haberleri ile gündeme geldi. Emre Aşık'ı öldürmek için sevgilisi ile birlikte keşif yaptığı iddia edilen Yağmur Sarnıç, magazin haberlerinin de gündeminde yer aldı. Peki, Yağmur Sarnıç kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

2.10.2020Hayat
Rezillik artık sınırları aştı...

Rezillik artık sınırları aştı...

Emre Aşık’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı basın açıklamasının ardından Yağmur Sarnıç da Aşık’a yanıt verdi.

2.10.2020Magazin
Erdi Sungur kimdir

Erdi Sungur kimdir?

Erdi Sungur son günlerde pek çok vatandaşın merakla araştırdığı isim olmaya devam ediyor. Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Aşık ile ilişki yaşayan Erdi Sungur, Milli Futbolcuyu öldürmek için kurmuş oldukları planı anlattı. Peki, Erdi Sungur kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

1.10.2020Gündem
Son dakika... Emre Aşık’tan korkunç ifadelerin ardından yeni açıklama

Son dakika... Emre Aşık’tan korkunç ifadelerin ardından yeni açıklama

Eski milli futbolcu Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık ile arasında yaşanan ve gündeme oturan konularla ilgili açıklama yaptı. Evlilik birliği içerisinde evliliğin kumpas olduğunu göremediğini ifade eden Aşık, “Allah’a bir can borcum var. Allah’tan başka kimseden korkmuyorum” ifadelerini kullandı. Emre Aşık, Yağmur Aşık çiftinin boşanma davasında yeni gelişmelerin yaşanması üzerine eski futbolcu basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Sirkeci’deki bir otelde düzenlenen basın açıklamasına Emre Aşık’ın avukatları Funda Sadıkahmet ve Levent Öcal da katıldı. Emre Aşık, eşinin kendisini dolandırdığı ve öldürtmeye çalıştığını iddia ederek açılan davalarla ilgili detayları paylaştı.

30.09.2020Gündem
Son dakika: Emre Aşıkın yeni ifadesi ortaya çıktı: Yeni tetikçi beni iki gün içinde öldürecek

Son dakika: Emre Aşık'ın yeni ifadesi ortaya çıktı: Yeni tetikçi beni iki gün içinde öldürecek!

Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık tarafından tehdit edildiğine dair verdiği ifadede eşinin kendisini öldürmek için ikinci bir tetikçi tuttuğunu söyleyerek ekledi: “Bu işi iki gün içinde bitireceklermiş”

30.09.2020Magazin
Yağmur Aşık kimdir, kaç yaşında Yağmur Aşıkın hayatıyla ilgili merak edilenler

Yağmur Aşık kimdir, kaç yaşında? Yağmur Aşık'ın hayatıyla ilgili merak edilenler

Yağmur Aşık'ın hayatı magazinde yer alan haberlerin ardından gündeme geldi. Eski Milli futbolcu Emre Aşık'la boşanma aşamasında olan Yağmur Aşık'ın gözaltına alınması ve Emre Aşık'ı tehdit ettiği iddiaları magazin takipçilerini şoke etti. Magazin dünyasında tartışmalarla gündeme gelen Yağmur Aşık, 2012 yılında Emre Aşık ile nikah masasına oturmuştu. Peki, Yağmur Aşık kimdir? İşte, Emre Aşık'la boşanma aşamasında olan Yağmur Aşık'ın biyografisi ve hayatıyla ilgili merak edilenler.

29.09.2020Televizyon
Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç’ın velayet tartışması

Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç’ın velayet tartışması

Eski milli futbolcu Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç’ın çekişmeli boşanma davası sürüyor. Çiftin üç çocuğunun geçici velayeti 8 ay önce babaları Emre Aşık’a verilmişti.

24.06.2020Magazin
Emre Aşık’ın avukatı, Yağmur Aşık hakkında ‘8 suçtan’ şikayetçi oldu

Emre Aşık’ın avukatı, Yağmur Aşık hakkında ‘8 suçtan’ şikayetçi oldu

Ünlü futbolcu Emre Aşık’ın eşin Yağmur Aşık ile boşanma sürecinde şok bir gelişme yaşandı. Emre Aşık'ın avukatı Funda Sadıkahmet Alp, davadan vazgeçmesi için tehdit edildiğini öne sürerek Yağmur Aşık hakkında suç duyurusunda bulundu. Avukat Alp, küçük kızıyla ilgili olarak da tehdit edildiğini iddia ederek, Yağmur Aşık hakkında uzaklaştırma kararı verilmesini talep etti.

12.03.2020Magazin
Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç soruşturmasında karar

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç soruşturmasında karar!

Savcılık, Emre Aşık'ın şikayeti üzerine açılan soruşturmayı tamamladı.

4.11.2019Futbol
Yağmur Sarnıç’tan yeni hamle 100 Cumhuriyet altını...

Yağmur Sarnıç’tan yeni hamle! 100 Cumhuriyet altını...

Yağmur Sarnıç’ın ihanetine uğrayan Emre Aşık’a şok! Sarnıç, Aşık’ın mehir bedeli olarak 100 Cumhuriyet altını vermediği iddiasıyla icra takibi başlattı.

9.10.2019Magazin
Yağmur Aşık için yasak aşk iddiası Emre Aşık...

Yağmur Aşık için yasak aşk iddiası! Emre Aşık...

Emre Aşık'ın boşanma aşamasında olduğu Yağmur Aşık'ın Seren Serengil'le boşanma aşamasında olan Yaşar İpek'le yasak aşk yaşadığı iddia edildi.

18.09.2019Futbol
Yağmur Sarnıç: Çocuklarımı alırken bana biber gazı sıktılar

Yağmur Sarnıç: Çocuklarımı alırken bana biber gazı sıktılar!

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç, önceki gün çocuklarının alındığı günü anlatırken olay açıklamalarda bulundu.

3.07.2019Magazin
Yağmur Sarnıç kimdir Emre Aşık’la boşandı mı

Yağmur Sarnıç kimdir? Emre Aşık’la boşandı mı?

Galatasaray ve milli takımın eski futbolcusu Emre Aşık'la çekişmeli boşanma davası devam eden Yağmur Sarnıç, konuk olarak katıldığı programlar ve açıklamalarıyla gündeme geliyor. İki tarafında birbirleri hakkındaki iddiaları ardından Yağmur Sarnıç’ın hayatına ilişkin bilgiler merak ediliyor. Peki, Yağmur Sarnıç kimdir, kaç yaşında?

3.07.2019Magazin
Mahkeme çocukların velayetini Emre Aşıka verdi Yağmur Sarnıç sinir krizi geçirdi

Mahkeme çocukların velayetini Emre Aşık'a verdi! Yağmur Sarnıç sinir krizi geçirdi

Yağmur Sarnıç ile boşanma aşamasında olan Emre Aşık'tan yeni hamle.

2.07.2019Magazin
Haftanın öne çıkanları

Haftanın öne çıkanları

Bu hafta sosyal medyada tatil paylaşımlarıyla farklı yaşlardan 4 kadın öne çıktı. Magazin Konseyi tatil fotoğraflarını değerlendirdi...

1.07.2019Magazin
Emre Aşık’ın boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Sarnıç kimdir

Emre Aşık’ın boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Sarnıç kimdir?

Emre Aşık’ın boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Sarnıç hakkındaki iddialar son günlerin en çok konuşulan konusu oldu. Çekişmeli boşanma işlemleri devam eden ikilinin çocuklarına şiddet uyguladığı iddia edildi. Haberler ardından Yağmur Sarnıç’ın hayatı da merak konusu oldu. Peki, Emre Aşık’ın boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Sarnıç kimdir?

27.06.2019Magazin
Kan donduran ifadeler... Yazık değil mi bu çocuklara

Kan donduran ifadeler... Yazık değil mi bu çocuklara?

Emre Aşık, boşanmak üzere olduğu 6 yıllık eşi Yağmur Aşık’a üç çocuğuna şiddet uyguladığı iddiasıyla dava açtı. Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikâyette bulunan Aşık, çocukların darp edilmiş fotoğraflarını delil olarak sundu.

27.06.2019Magazin
Bakıcı dehşetini canlı yayında anlattı: Görüntüleri izleyince çılgına döndüm

Bakıcı dehşetini canlı yayında anlattı: Görüntüleri izleyince çılgına döndüm!

Boşanma davaları süren Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç'ın çocukları bakıcısı tarafından darp edildi. Anne Sarnıç, bakıcıdan şikâyetçi oldu. Emre Aşık ise olayı öğrendikten sonra hem Anne Yağmur Sarnıç'tan hem de bakıcıdan şikayetçi oldu.

25.06.2019Magazin
Mutfak alışverişi

Mutfak alışverişi

Eski futbolcu Emre Aşık, geçtiğimiz yıl evlendiği Yağmur Sarnıç’la Kanyon’da görüntülendi.

31.01.2013Kelebek
Emre Aşık evlendi

Emre Aşık evlendi

Galatasaraylı eski milli futbolcu Emre Aşık, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu Yağmur Sarnıç ile önceki gün Fransız Bahçeleri’nde nikah masasına oturdu.

24.06.2012Spor Arena
İstanbulda sarnıç zorunlu

İstanbul'da sarnıç zorunlu

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde kabul edilen İstanbul İmar Yönetmeliği Taslağı’na göre 1000 metrekarenin üzerindeki yapılarda yağmur suları için sarnıç zorunluluğu getiriliyor.

15.01.2021Gündem
Soğuk havalarda İstanbulda gidilecek yerler

Soğuk havalarda İstanbul'da gidilecek yerler

Yavaş yavaş havalar soğumaya başladı. Peki yağmurlu bir hafta sonunda evde oturmak yerine İstanbul'da nerelere gidilir? Sizin için güzel bir liste hazırladık...

1.10.2020Seyahat
Emre Aşık eşi Yağmur Aşık Sarnıçı şikayet etti 8 yıl hapsi isteniyor...

Emre Aşık eşi Yağmur Aşık Sarnıç'ı şikayet etti! 8 yıl hapsi isteniyor...

Emre Aşık boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık Sarnıç'ın iş yerini bastığını iddia etti. Sarnıç'ın kendisini ve otel müdürünü tehdit ettiğini ileri süren eski milli futbolcu soluğu savcılıkta aldı.

21.09.2020Magazin
Son dakika haberi: Menfezler 3 boyutlu tarandı... Ayasofya’nın gizemi

Son dakika haberi: Menfezler 3 boyutlu tarandı... Ayasofya’nın gizemi

Ayasofya’yı yapımından bu yana geçen 1484 yıldır havalandırarak ayakta kalmasını sağlayan yeraltı menfezleri ilk kez 3 boyutlu olarak tarandı. Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi’nden Doç. Dr. Hasan Fırat Diker, “Tünelleri bir damar gibi düşünmek gerekiyor. Kanallar özgün haline döndürülüp yeniden işlevlendirilebilirse yapının nefes almasına imkân sağlayabileceğiz” dedi.

31.07.2020Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek AYEDAŞ ve BEDAŞ ilçelere göre planlı elektrik kesintileri

Elektrikler ne zaman gelecek? AYEDAŞ ve BEDAŞ ilçelere göre planlı elektrik kesintileri

İstanbul'da yaşayan vatandaşlar elektrikler ne zaman gelecek sorusuna cevap ararken, Avrupa Yakası elektrik dağıtım sorumlusu BEDAŞ bir kaç ilçede olan elektrik kesinti listesini yayınladı. Anadolu Yakası elektrik dağıtım sorumlusu AYEDAŞ ise planlı elektrik kesintisi yapılmadığını resmi adresinden duyurdu. Peki İstanbul'un hangi semtlerindeki elektrik kesintisi var? İşte elektrikler ne zaman gelecek sorusunun cevabı

12.05.2020Gündem
14 Kasım İstanbulda planlı ve arıza kesintileri hangi bölgelerde Elektrikler ne zaman gelecek

14 Kasım İstanbul'da planlı ve arıza kesintileri hangi bölgelerde? Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul ilçelerinde yaşayan vatandaşlar bölgelerindeki elektrik kesintilerinin nedenini ve elektriklerin ne zaman geleceğini merak ediyorlar. Konu hakkında elektrik dağıtım şirketlerinin paylaştığı listelere göre 14 Kasım Perşembe günü elektrik kesintilerinin programı belirlendi. İşte ilçe ilçe elektrik kesinti program listesi

14.11.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 15 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 15 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasındaki ilçelerinde planlı elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ 15 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul'da yapılacak planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Bazı ilçelerde planlı elektrik kesintileri olduğu görülüyor. Peki, İstanbul'da hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacak? Elektrikler ne zaman gelecek?

15.05.2019Gündem
Sırt çantasıyla gezilecek en ucuz 10 ülke

Sırt çantasıyla gezilecek en ucuz 10 ülke

Yurt dışında sırt çantasıyla seyahat etmek tatil için en ekonomik ve maceraperest tercihlerin başında geliyor. Zaman geçtikçe seyahat etmeden önce göz önünde bulundurmak gereken bazı şeyler var. Örneğin güvenlik, kamp yaparak mı yoksa pansiyonda kalarak mı konaklayacağız, yiyecekler ne kadara mal olacak? gibi sorulara cevap bulmak gerek. Seyahat etmek için ucuz yerler bulmak zor olabilir ancak sırt çantasıyla rahatça seyahat edebileceğiniz en iyi 10 yeri listeledik.

22.02.2019Seyahat
TÜBİTAK ödüllü öğretim görevlisine acı veda

TÜBİTAK ödüllü öğretim görevlisine acı veda

DENİZLİ'de evinde geçirdiği beyin kanaması sonucu yaşamını yitiren Pamukkale Üniversitesi Öğretim Görevlisi Önder Çivril (50), İzmir'in Gaziemir ilçesinde, son yolculuğuna uğurlandı. Yağmurlu havada yapılan cenaze töreninde, yakınları ve öğrencileri, gözyaşlarını tutamadı.

9.12.2018Gündem
İstanbul’un bazı ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanıyor… Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul’un bazı ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanıyor… Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Anadolu ve Avrupa Yakası’ndaki pek çok ilçeye bakım-onarım çalışmaları nedeniyle elektrik verilemeyecek. Peki, kesintiler ne kadar sürecek? Elektrikler ne zaman gelecek?

12.07.2018Gündem
Suyun izinde İstanbul…

Suyun izinde İstanbul…

Bir şehir düşünün ki, asırlar boyu simgesi hep su olmuş. Dünyanın en güzel suyoluna sahip oluşuyla hep kıskanılmış, Boğaz’a âşık olmak için bir kez görmek yetmiş. Ama aynı şehir, yine asırlar boyunca hep su sıkıntısıyla anılmış. O sıkıntının çözüm yolları ise bugüne hayranlık uyandıran mimari ve mühendislik harikalarının ulaşmasını sağlamış. Su sorununa karşı hayat kurtaran sarnıçlar, şehrimize Bizans döneminden yadigâr. Osmanlı da bu sarnıçları bir süre kullanmış sonra asıl işlevi için değerlendirmese de günümüze dek korunması sağlanmış. İşte o değerlerden biri daha sekiz yıl süren restorasyon çalışmalarından sonra hayatımızda. Şerefiye Sarnıcı… Yerebatan Sarnıcı’ndan daha eski olan Şerefiye Sarnıcı İstanbul’un tarihi hazineleri arasında yerine aldı. Neredeyse 2 bin yıldır suyun izindeki İstanbul’u keşfetmek isterseniz en yenisi Şerefiye’den başlayıp, uğramanız gereken üç önemli adres var.

25.06.2018Seyahat
Urartular’dan kalan şehir Van

Urartular’dan kalan şehir Van

Van tarihî güzellikleri, eşsiz doğası ve birçok medeniyete ev sahipliği yapan geçmişi ile gezilmesi gereken önemli şehirlerimizden. Anadolu’nun en büyük kapalı havzası olan Van Gölü’nü barındıran Van’ın gezilecek tarihi ve turistik yerlerini sizler için derledik. İşte detaylar…

31.05.2018Seyahat
Şerefiye Sarnıcı açıldı

Şerefiye Sarnıcı açıldı

İSTANBUL’da yaklaşık bin 600 yıl önce yapıldığı tahmin edilen Şerefiye Sarnıcı, 8 yıl süren restorasyon çalışmalarının ardından hizmete açıldı.

25.04.2018Keyif
8 yıllık restorasyonun ardından hizmete açıldı

8 yıllık restorasyonun ardından hizmete açıldı

İSTANBUL’da yaklaşık bin 600 yıl önce yapıldığı tahmin edilen Şerefiye Sarnıcı, 8 yıl süren restorasyon çalışmalarının ardından hizmete açıldı.

24.04.2018Gündem
Damla damla hayat kuruyor

Damla damla hayat kuruyor

İklim dengesinin bozulması, kuraklık ve vahşi sulama yöntemlerinin kullanılması nedeniyle Türkiye’nin sulak alanları bir bir kuruyor. Doğal Hayatı Koruma Derneği’nin verilerine göre Türkiye son 40 yılda sulak alanlarının yüzde 50’sini kaybetti. Nesli tükenen kuşlara ev sahipliği yapan Seyfe Gölü de en kötü günlerini yaşıyor.

24.03.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Restoranlara HES kodu şartı mı geliyor?

Dün itibarıyla İstanbul’da “HES kodu dönemi” başladı. Artık tüm kamu kurum ve kuruluşlarına girişte HES kodu zorunlu hale geldi. Peki bu karar bir adım daha ileri götürülebilir mi? Restoran ve kafeler için HES şartı getirilecek mi?

24.09.2020

Çok üzücü görüntüler

Çekişmeli boşanmalarda velayet meselesi ne yazık ki toplumun kanayan yarası...

3.07.2019

Aile albümünde cenaze fotoğrafı olur mu?

Hamdi Alkan ve eşi Selen Görgüzel, Enis Fosforoğlu’nun cenazesinde çektikleri fotoğraflarla ilgili açıklama yaptılar.

27.06.2019

Kuruyan göllerimiz nasıl peşkeş çekildi?

Tatlı su göllerimiz 1950’den beri politikacılarımız tarafından seçmene peşkeş çekilerek kurutuldu. Tanık olduğum göllerin kurutulma hikâyeleri şöyledir:

15.01.2021