EKSTRA
MENÜ

Tunalı Hilmi Caddesi

Tunalı Hilmi Caddesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tunalı Hilmi Caddesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 745 Tunalı Hilmi Caddesi haberi bulunmuştur.

Tunalı Hilmi Caddesi Haberleri

İçinden tekne ve uçak  çıkan mobilya şirketi

İçinden tekne ve uçak çıkan mobilya şirketi

En hafif uçak koltuğunu da, PTT’nin drone’larını da, yeni havaalanının koltuklarını da Nurus yapıyor. Bir mobilya şirketinin çok ötesine geçen Nurus’u, tasarıma ve inovasyona odaklayan Nurus baş tasarımcısı Renan Gökyay, Endüstri 4.0’a inanmıyor, “Burası büyük bir atölye. Nurus’ta ne istersen yaparsın, sana robot veriyoruz” diye konuşuyor.

13.04.2018Ekonomi
Ankarada Kızılay Meydanı trafiğe kapatıldı

Ankara'da Kızılay Meydanı trafiğe kapatıldı

Ankara'da yeni yıl kutlamaları nedeniyle Kızılay 15 Temmuz Milli İrade Meydanı ile birlikte çok sayıda cadde ve sokak saat 20.00 itibariyle araç trafiğine kapatıldı. Yılbaşını Kızılay'da kutlamak isteyen vatandaşlar ise polis tarafından arandıktan sonra meydana alındı.Ankara'da yapılacak yeni yıl kutlamaları nedeniyle halkın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla yaya ve taşıt trafiğinin oldukça yoğun olacağı değerlendirilen oteller, AVM'ler ve eğlence mekanlarının bulunduğu cadde ve sokaklar araç trafiğine kapatıldı. Yeni yıl nedeniyle alınan tedbirler kapsamında; saat 20.00'dan itibaren etkinlikler sona erene kadar Kızılay 15 Temmuz Milli İrade Meydanı'na çıkan tüm cadde ve sokaklar trafiğe kapatıldı. Ayrıca Güvenpark etrafı da polis ekipleri tarafından barikatla kapatılarak bomba arama köpeği ile arandı. Park alanı içerisine girmek isteyenler ise polisler tarafından tek tek arandı. Ayrıca Bahçelievler 7'inci Cadde'ye açılan cadde ve sokaklar,Tunalı Hilmi Caddesi'ne açılan cadde ve sokaklar, Filistin Caddesi'ne açılan sokaklar, Tunus Caddesi tünel çıkışından itibaren caddeye açılan sokaklar ve Bestekar Sokak ile bu sokağa açılan sokakların tamamı çift yönlü olarak araç trafiğine kapatıldı.

31.12.2017Haber
Ankara’da Kızılay Meydanı trafiğe kapatıldı

Ankara’da Kızılay Meydanı trafiğe kapatıldı

Ankara'da yeni yıl kutlamaları nedeniyle Kızılay 15 Temmuz Milli İrade Meydanı ile birlikte çok sayıda cadde ve sokak saat 20.00 itibariyle araç trafiğine kapatıldı. Yılbaşını Kızılay’da kutlamak isteyen vatandaşlar ise polis aramalarından geçtikten sonra meydana alındı.

31.12.2017Gündem
Ankaranın kalbinde yılbaşı gecesi için olağanüstü önlem

Ankara'nın kalbinde yılbaşı gecesi için olağanüstü önlem

Başkent Ankara’da her sene olduğu gibi bu sene de 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı’nda kutlama olacak. Fakat kutlamalar öncesi meydan ve etrafındaki bulvarlar araç trafiğine kapatılacak, yeni yılı karşılamak için meydana gelecek vatandaşlar kontrol noktalarından geçerek meydana alınacak.

29.12.2017Gündem
Caddelerde rüzgâr aklımda hala aşk var

Caddelerde rüzgâr aklımda hala aşk var!

Merhaba, Ben 12. sayfada oturan Tuğba. Bu hafta Begüm’ün köşesinde ben varım. Geçen hafta pasajları anlatıp durmuş size. “Ay tamam dur içimi bayıltma dedim.” Kıyıda köşede kalmış yerlerde ne işimiz var. Temiz hava almam lazım benim. Kuş sesi, insan sesi falan sel olup karışmalıyım ben şehrin caddelerine. Tek başıma da gezmek istemedim açıkçası. Hadi gelin hep birlikte çıkıp turlayalım caddelerde.

31.10.2017Kampüs
Motosikletli kapkaççılar tutuklandı

Motosikletli kapkaççılar tutuklandı

Başkentte, kadınların çantalarını kapkaç yöntemiyle çalan iki kişi tutuklandı. 28 Şubatta, Tunalı Hilmi Caddesi'nde yürüdüğü sırada S.Y. ve 14 Mart'ta, Çankaya ilçesi Bağlayan Sokak'ta T.Z. adlı kadınların çantalarının kapkaç yöntemiyle çalınması üzerine Ankara Emniyet Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri harekete geçti.

22.03.2017Gündem
Kılıçdaroğlu, Tayfun Talipoğlunun ailesini ziyaret etti

Kılıçdaroğlu, Tayfun Talipoğlu'nun ailesini ziyaret etti

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yaşamını yitiren gazeteci Tayfun Talipoğlu'nun Ankara'daki evine taziye ziyaretinde bulundu.

22.03.2017Gündem
Kılıçdaroğlu’ndan Tayfun Talipoğlu’nun evine taziye ziyareti

Kılıçdaroğlu’ndan Tayfun Talipoğlu’nun evine taziye ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gazeteci- Yazar Tayfun Talipoğlu’nun vefatı sebebiyle Talipoğlu ailesinin Ankara Tunalı Hilmi Caddesi’ndeki evine taziye ziyaretinde bulundu.

21.03.2017Gündem

Yazar Sonuçları

7. Cadde olur Tunalı zor

Ankara Valisi Ercan Topaca’nın ardından bu hafta da Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna konuğumuzdu.

11.03.2018

Asfalt bedeliniz hayırlı olsun

‘Burada Okur Yazar 2018 yılı asfalt sezonu’ başladı.Fakat. Mevzu, bozuk yollar falan değil.

4.03.2018

Sosyal medyada 7. Cadde anketi

Sosyal medyada geçtiğimiz hafta Ankara’yla ilgili içerikler oldukça fazlaydı. Ankara Beyefendisi Twitter hesabından Bahçelievler 7. Cadde’nin trafiğe kapatılmasıyla ilgili bir anket yaptı.

24.02.2018

Emlakçı, lastikçi görünümlü ikinci el oto galeri

Okurlarımız Dursun Güllü ve Ufuk Türker’in ortak iletisi, Emek Mahallesi 8. Cadde(Bişkek Caddesi) ile ilgili.

7.01.2018

Vatandaştan Başkan Mustafa Tuna'ya ulaşım brifingi

Ankara’da bugün anket yapılsa... “Kentin en büyük sorunu nedir?” sorusunun yanıtı, açık ara ‘ulaşım’ çıkar. Şahsi ulaşım değil ama... Toplu ulaşım.

12.11.2017

Macar Usta, Tunalı Hilmi ve Cin Ali’siyle Kavaklıdere

Evvel zaman içinde (Masalcı Baba Eflatun Cem Güney’e rahmetle), bir zamanlar, suları bol mu bol bir yer varmış. Sularının isimlerinin Seyrantepe veya Beytepe gibi bazısı tepeli; Bademlik, İğdeli, Söğütözü, Kirazlıdere, Cevizlidere veya Kavaklıdere gibi bazısı meyveli veya ağaçlıymış.

1.08.2017

Sokak kanunu vatandaş dayağı

SOKAĞIN ortasında evire çevire öylesine dövdüler ki...

3.07.2017

Can yakan kavşaklar

(1) Okurumuz Fatih Er’den gelen bu fotoğrafın -ölümlü kazanın- adresi... Ayaş Yolu’ndaki Sincan Kavşağı.

21.05.2017

AKP'den atılacak 9 kişinin tam listesi

‘İÇ kale’ savunucuları dışında muhafazakâr kanatta bence AKP açısından yapıcı bir tartışma başladı.

20.04.2017

Büyükşehir-Çankaya arasında ipler geriliyor mu?

Büyükşehir Belediyesi ile Çankaya Belediyesi arasında yıllardır süren gerilim herkesin malumu.

13.04.2017

Üçleme bitti sıra yenilerinde

Ankara’nın yılan hikâyesine dönen üçlemesi, Çayyolu-Sincan-Keçiören metrolarının sonuna geldik.Çayyolu ve Sincan hatları açılmıştı, Keçiören Metrosu ise yarın hizmete girecek.

4.01.2017