EKSTRA
MENÜ

Ramazan Bayramı Tatili

Ramazan Bayramı Tatili ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ramazan Bayramı Tatili haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.718 Ramazan Bayramı Tatili haberi bulunmuştur.

Ramazan Bayramı Tatili Haberleri

Küresel piyasalar yeni haftada veri gündemine odaklandı

Küresel piyasalar yeni haftada veri gündemine odaklandı

Küresel piyasalarda geçen hafta artan enflasyonist endişelerle dalgalı bir seyir izlenmesinin ardından yeni haftada ABD Merkez Bankası (Fed) toplantı tutanakları, Avro Bölgesi'nde büyüme ve enflasyon ile yurt içinde Tüketici Güven Endeksi verileri takip edilecek.

17.05.2021Ekonomi
VİOP yükselişle açıldı

VİOP yükselişle açıldı

Borsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda (VİOP) haziran vadeli BIST 30 endeksine dayalı kontrat, haftaya yükselişle başlamasının ardından 1.532 puanda dengelendi.

17.05.2021Ekonomi
Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlayacak, kaç gün sürecek 9 günlük tatil kimleri kapsıyor İşte 2021 bayram takvimi

Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlayacak, kaç gün sürecek? 9 günlük tatil kimleri kapsıyor? İşte 2021 bayram takvimi

Ramazan Bayramı tatili için kısa bir süre kala 9 günlük tatil açıklaması gelmişti. 29 Nisan’da başlayan ve 17 Mayıs’ta sona erecek olan tam kapanma süreci, Ramazan Bayramı’nı da kapsıyor. Nisan ayında başlayan Ramazan ayı, bu hafta 3 günlük bayramla uğurlanacak. Bazı çalışanlar Ramazan Bayramı öncesini kapsayan sürecin de dahil edilmesiyle 9 gün tatil yapacak. Peki, Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlayacak, kaç gün sürecek? 9 günlük tatil kimleri kapsıyor? İşte 2021 bayram takvimi

11.05.2021Gündem
9 günlük tatil ne zaman başlayacak Resmi bayram tatili ne zaman başlayacak İşte tatilin 1. gün tarihi

9 günlük tatil ne zaman başlayacak? Resmi bayram tatili ne zaman başlayacak? İşte tatilin 1. gün tarihi

Ramazan Bayramı tatili ile ilgili araştırmalar mübarek ayın son günlerinde yoğunlaştı. Ramazan Bayramı tatili, milyonlarca çalışanın gündeminde yer alıyor. Ramazan Bayramı tatilini değerlendirmek isteyen milyonlarca çalışan, Ramazan'ın son günlerine kısa bir süre kala araştırmalarına hız verdi. Peki, resmi tatil ne zaman başlayacak? 9 gün tatil ne zaman?

11.05.2021Gündem
Küresel piyasalar, yeni haftaya karışık seyirle başladı

Küresel piyasalar, yeni haftaya karışık seyirle başladı

Küresel piyasalar yeni haftaya karışık bir görünümle başlarken, bugün ABD Başkanı Joe Biden'ın ekonomik gündeme ilişkin değerlendirmeleri takip edilecek.

10.05.2021Ekonomi
Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz

Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz

Ramazan Bayramı’nda Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki otoyollar ve köprülerden geçişler ücretsiz olacak.

9.05.2021Ekonomi
Bayramda köprü, otoyol, Marmaray ve Başkentray ücretsiz olacak

Bayramda köprü, otoyol, Marmaray ve Başkentray ücretsiz olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre 12 Mayıs 2021 saat 00:00'dan başlamak üzere 17 Mayıs 2021 saat 07:00'a kadar köprü, otoyol, Marmaray ve Başkentray ücretsiz hizmet verecek.

8.05.2021Ekonomi
Resmi tatil (bayram tatili) ne zaman başlayacak 9 gün tatil ne zaman İşte gelişmeler

Resmi tatil (bayram tatili) ne zaman başlayacak? 9 gün tatil ne zaman? İşte gelişmeler

Ramazan Bayramı öncesi tatil araştırmaları hız kazandı. Tam kapanma nedeniyle yapacakları şeyler kısıtlı olsa da pek çok vatandaş, resmi olarak bayram tatilinin ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki, resmi tatil ne zaman başlayacak? 9gün tatil ne zaman?

7.05.2021Gündem
Ramazan Bayramı ne zaman başlayacak İşte Bayramın 1. gün tarihi..

Ramazan Bayramı ne zaman başlayacak? İşte Bayramın 1. gün tarihi..

Müslümanlar için mübarek olan ve oruç ibadetinin idrak edildiği Ramazan ayının son günlerinin yaklaşmasıyla beraber, Ramazan Bayramı tatil tarihleri de vatandaşların gündeminde yer almaya başladı. Özellikle plan yapacak vatandaşlar, internet üzerinden 2021 Ramazan Bayramı tarihlerini araştırıyor. Peki, Ramazan Bayramı ne zaman? Ramazan Bayramı tatili kaç gün sürecek?

5.05.2021Gündem
Ramazan Bayramı tatili kaç gün ne zaman 2021 bayram tatili günleri belli oldu

Ramazan Bayramı tatili kaç gün ne zaman? 2021 bayram tatili günleri belli oldu

Ramazan Bayramı tatili, bayrama sayılı günler kala gündeme geldi. Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan açıklama ile beraber milyonlarca çalışanın merak ettiği bayram tatili günleri netleşti. Alınan karara göre kamu çalışanları tam kapanma döneminin de içerisinde yer aldığı 10-11 Mayıs'ta tam gün 12 Mayıs'ta yarım gün idari izinli sayılacak. Bayram tatilinin hafta sonu ile birleşmesiyle tatil 9 gün olacak. Bu yıl Ramazan Bayramı ise 13 Mayıs tarihine denk gelecek. Peki, Ramazan Bayramı tatili kaç gün ne zaman? İşte, 2021 bayram tatili günleri ile ilgili yapılan açıklamalar.

4.05.2021Gündem
Ramazan Bayramı tatili kaç gün 2021 bayram tatili günleri belli oldu

Ramazan Bayramı tatili kaç gün? 2021 bayram tatili günleri belli oldu

Ramazan Bayram tatili, yaklaşan bayram öncesi netleşti. Milyonlarca çalışanı ilgilendiren karar Cumhurbaşkanlığı'ndan geldi. Bu yıl 13 Mayıs Perşembe günü başlayacak olan Ramazan Bayramı'nda kamu çalışanlarının idari izin günleri 9 güne çıkarıldı. Kamu çalışanları, tam kapanma döneminin de içerisinde yer aldığı 10-11 Mayıs'ta tam gün 12 Mayıs'ta yarım gün idari izinli sayılacak. Ramazan Bayramı tatil günlerinin kesinleşmesi ile gözler tatil tarihlerine çevrildi. Peki, Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak? İşte, 2021 bayram tatili ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

30.04.2021Gündem
Ramazan Bayramı ne zaman Bayram tatili ne zaman başlıyor Ramazan Bayram tatili ile ilgili yeni açıklama

Ramazan Bayramı ne zaman? Bayram tatili ne zaman başlıyor? Ramazan Bayram tatili ile ilgili yeni açıklama

Ramazan Bayramı tatili için geri sayım devam ediyor. Nisan ayında başlayan Ramazan ayı 3 günlük bayramla uğurlanacak. Kamu kurumlarında görev yapanlar Ramazan Bayramı öncesi 10 ve 11 Mayıs'ta tam, 12 Mayıs'ta ise yarım gün idari izinli sayılacak. Peki, Ramazan Bayramı ne zaman? Bayram tatili ne zaman başlıyor? Ramazan Bayram tatili ile ilgili yeni açıklama...

29.04.2021Gündem
Bayram tatili ne zaman başlayacak 9 gün oldu mu Kamu çalışanlarına idari izin

Bayram tatili ne zaman başlayacak? 9 gün oldu mu? Kamu çalışanlarına idari izin

Kamu çalışanlarının Ramazan Bayramı tatili için açıklama geldi. Ramazan Bayramı'nın tatili için Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı imzasıyla tüm kamu kurum ve kuruluşlarına konuyla ilgili yazı gönderildi. Alınan karara göre kamu çalışanları 10 ve 11 Mayıs'ta tam izinli sayılacak. Peli, Bayram tatili ne zaman başlayacak? Bayram tatili 9 gün sürecek mi?

29.04.2021Gündem
Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak  2021 Ramazan Bayramı tarihi ve tatil günleri

Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak? 2021 Ramazan Bayramı tarihi ve tatil günleri

2021 Ramazan Bayramı'nın tarihi ve tatil günleri, mübarek ramazan ayında 13 günü geride bırakan Müslümanların gündemine geldi. Faziletleri saymakla bitmeyecek kadar güzelliklerle dolu olan 11 ayın sultanı sonrası Ramazan Bayramı bu yıl mayıs ayında idrak edilecek. Pandemi nedeni ile bazı kısıtlamalar ile geçecek olan Ramazan Bayramı'nın ilk günü 13 Mayıs Perşembe günü olacak. Bayramın son günü ise cumartesi günü gerçekleşecek. Gözler şimdi Ramazan Bayramı tatilinde. Peki, Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak? İşte, 2021 bayram tatili ve konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

25.04.2021Gündem
Ramazan Bayramı ne zaman, ayın kaçında 2021 Ramazan Bayramı tatili için geri sayım

Ramazan Bayramı ne zaman, ayın kaçında? 2021 Ramazan Bayramı tatili için geri sayım

Ramazan Bayramı her yıl idrak ediliyor. Müslümanlar bayramı büyük bir heyecanla bekliyorlar. Bu yıl on bir ayın sultanı ramazan ayı 13 Nisan tarihinde başladı. Müslümanlar bu tarihten itibaren farz olan oruç ibadetini yerine getirmeye başladılar. Peki, Ramazan Bayramı ne zaman, ayın kaçında? İşte Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan takvime göre bayram tarihleri

22.04.2021Gündem
Bayram hangi gün Ramazan Bayram ne zaman 2020

Bayram hangi gün? Ramazan Bayram ne zaman 2020

Geçirdiğimiz bayramlara göre daha hüzünlü geçecek olan Ramazan Bayramı ne zaman idrak edileceği ile merak ediliyor. Bayram hangi gün başlayacak ve Ramazan Bayramı ayın kaçında idrak edilecek sorularına Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan alacakları cevaba göre hareket edecek olan vatandaşlar, internet üzerinden bayram hangi gün sorusuna yanıt arıyor. Peki, Ramazan Bayramı ne zaman idrak edilecek? İşte, Diyanet'ten alınan bilgilere göre bayram hangi gün sorusunun cevabı

17.05.2020Gündem
Ramazan Bayramında sokağa çıkma yasağı olacak mı Bayram ne zaman Ramazan Bayramı ayın kaçında

Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma yasağı olacak mı? Bayram ne zaman? Ramazan Bayramı ayın kaçında?

Ramazan Bayramı ne zaman? soruları mayıs ayına girilmesiyle birlikte artış gösterdi. 11 ayın sultanı 'Ramazan' her yıl olduğu gibi bu yıl da 3 gün sürecek bayram ile uğurlanacak. Dini gün ve aylar Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan takvime göre idrak ediliyor. Yeni karar alınmaması durumunda Ramazan Bayramı tatili 4 gün sürecek. Ancak bu süreç sokağa çıkma yasağı olacağı iddiaları gündemde. Peki, bayram ne zaman? Ramazan Bayramı ayın kaçında? Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma yasağı olacak mı?

1.05.2020Gündem
Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlar Ramazan ne zaman bitiyor

Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlar? Ramazan ne zaman bitiyor?

Ramazan ayı bu yıl da büyük bir coşku ile karşılandı. Farz olan oruç ibadeti bu ay içerisinde tutuluyor. İlk oruç 24 Nisan’da tutuldu. Müslümanlar, Ramazan Bayramı tatilinin ne zaman başlayacağını ve kaç gün süreceğini öğrenmek istiyorlar. Bir ay sürecek olan on bir ayın sultanı ramazan ayının ardından bayram başlayacak. İşte detaylar…

1.05.2020Gündem
Ramazan Bayramı hangi gün, kaç gün tatil olacak Ramazan Bayramı 2020 ne zaman başlar

Ramazan Bayramı hangi gün, kaç gün tatil olacak? Ramazan Bayramı 2020 ne zaman başlar?

Ramazan Bayramının ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan takvime göre dini gün ve aylar idrak ediliyor. On bir ayın sultanı ramazan ayı nisan ve mayıs aylarında idrak ediliyor. Farz olan oruç ibadetinin bir ay boyunca tutulmasının ardından bayram başlayacak. Bayramın birinci günü pazar gününe, üçüncü günü salı gününe denk geliyor. Cumartesi günü ise arefe günü olacak.

30.04.2020Gündem
Ramazan Bayramı 2020 hangi gün başlayacak Ramazan Bayramı ne zaman başlar

Ramazan Bayramı 2020 hangi gün başlayacak? Ramazan Bayramı ne zaman başlar?

Ramazan Bayramı ne zaman başlar? sorusu araştırılıyor. Ramazan Bayramı hangi gün başlayacak? Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan takvime göre dini gün ve aylar idrak ediliyor. Recep ve şaban aylarının ardından mübarek ramazan ayı 2020 yılında 24 Nisan’da başladı. Nisan ve mayıs aylarında idrak edilecek olan Ramazan ayının ardından bayram başlayacak ve üç gün boyunca devam edecek.

28.04.2020Gündem
Ramazan ayı ne zaman başlıyor 2020de ilk oruç hangi gün tutulacak

Ramazan ayı ne zaman başlıyor? 2020'de ilk oruç hangi gün tutulacak?

Milyonlarca Müslüman On bir ayın sultanı Ramazan'ın ne zaman idrak edileceğini merak ediyor. Ramazan ayının ne zaman başlayacağını merak eden vatandaşlar bir yandan da Ramazan Bayramı tatili hakkında merak ettikleri konuları sorguluyor. Peki, Ramazan ayı ne zaman başlıyor? 2020'de ilk oruç hangi gün tutulacak?

8.04.2020Gündem
Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak Ramazan Bayramı 2020 ne zaman başlıyor

Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak? Ramazan Bayramı 2020 ne zaman başlıyor?

Ramazan Bayramı her yıl büyük bir coşku ile karşılanıyor. Vatandaşlar, “Ramazan Bayramı ne zaman başlıyor?” sorusunu yanıtını öğrenmek istiyorlar. Aynı zamanda tatil planlarını yapacak olanlar bayram tatilinin kaç gün olduğunu merak ediyorlar. Nisan ve mayıs aylarında idrak edilecek olan Ramazan ayının ardından bayram başlayacak ve üç gün boyunca devam edecek.

8.04.2020Gündem
Ramazan ne zaman başlıyor İlk oruca ne zaman kalkılacak

Ramazan ne zaman başlıyor? İlk oruca ne zaman kalkılacak?

Üç ayların gelmesiyle birlikte Ramazan'ı bekleyen vatandaşların tarih araştırmaları hız kazandı. Heyecanlı bekleyiş sürerken Ramazan ayının ilk orucunun ne zaman tutulacağı merak konusu oldu. Öte yandan 2020 Ramazan Bayramı'nın ne zaman başlayacağı da merak konusu oldu. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak? İlk oruca ne zaman kalkılacak?

6.03.2020Gündem
2020 resmi tatil günleri listesi | 2020de kaç gün tatil var

2020 resmi tatil günleri listesi | 2020'de kaç gün tatil var?

Tatil planlarını şimdiden şekillendirmek isteyen çok sayıda vatandaş, '2020'de kaç gün tatil var?' sorusuna yanıt arıyor. Özellikle, 2020 Ramazan Bayramı tatili ve 2020 Kurban Bayramı tatillerinin kaç gün olduğu ve ne zamana denk geldiği ile milli bayramlarda yapılacak tatillerin tarihleri araştırılıyor. Peki, 2020'de kaç gün tatil var?

1.02.2020Gündem
Kurban Bayramı ne zaman başlıyor Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı

Kurban Bayramı ne zaman başlıyor? Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı?

Temmuz ayının son günlerini yaşayan vatandaşlar, 2019 Kurban Bayramı'nın başlangıç tarihini merak etmeye başladı. Tatili fırsat bilerek şehir dışına çıkmayı planlayanlar Ramazan Bayramı'nda olduğunu gibi Kurban Bayramı'nının da 9 gün tatil olup olmayacağını araştırıyor. Uçak, otobüs bileti ve otel rezarvasyonu tamamlayacak olanlar bu bilgiler doğrultusunda planlarını gerçekleştirecek. Peki, Kurban Bayramı ne zaman başlıyor? Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı?

27.07.2019Gündem
Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı

Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı?

Ülke genelinde bayram hazırlıkları devam ederken, Ramazan Bayramı'nda 9 günlük tatilin ardından Kurban Bayramı tatil günleri de gündeme gelmeye başladı. Bayram tatilini yıllık izin günleriyle birleştirmeyi planlayanlar, Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağını sorguluyor. Peki, Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı? Kurban Bayramı ne zaman? İşte, konuya dair bilgiler.

16.07.2019Gündem
Kimya sektörünün ihracatı yılın ilk yarısında 10 milyar doları aştı

Kimya sektörünün ihracatı yılın ilk yarısında 10 milyar doları aştı

İKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister "En çok ihracat gerçekleştiren sektörlerden biri olarak üst üste altı aydır ikincilik konumumuzu koruyoruz. Bu umut verici rakamlar da sektör ihracatımızın 20 milyar dolarlık yıl sonu hedefine ulaşacağına işaret ediyor" açıklamasında bulundu.

3.07.2019Ekonomi
TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya: Türkiyenin sahilleri çok özeldir

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya: Türkiye'nin sahilleri çok özeldir

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya "Türkiye huzurlu ve güvenli bir ülkedir. Türkiye'nin sahilleri, denizi, kumu ve güneşi, gerçekten Akdeniz Çanağı'nda rekabet edilmekten çok uzak, çok özeldir. Kendine has sahilleri ve koylarına sahip bir ülkeyiz" dedi.

3.07.2019Ekonomi
Geçen yıla göre artış var: Yeni rekor geliyor

Geçen yıla göre artış var: Yeni rekor geliyor

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, "Türkiye tatil yapıyor. Türkler artık eskisi gibi değil, yaz aylarında herkes tatile çıkıyor. Bu şekilde devam edeceğini ve iç turizmde de rekor kırılacağını düşünüyoruz " açıklamasında bulundu.

3.07.2019Ekonomi
Omuriliğinde tümör olan Ayazın babası yardım istedi

Omuriliğinde tümör olan Ayaz'ın babası yardım istedi

İzmir'de yaşayan Nida (36) ve Murat Balcı (37) çiftinin oğulları Ayaz (2,5), daha önce koşup oynarken omuriliğindeki 14 santimlik tümör nedeniyle elleri ile ayaklarını kullanamaz hale geldi. Doktorların riskli olduğu gerekçesiyle Ayaz'ı ameliyat etmediğini, özel hastanede operasyon yapacak doktor bulunduğunu ancak gereken parayı karşılamalarının mümkün olmadığını belirten Murat Balcı, yardım beklediklerini söyledi.

25.06.2019Gündem
Doğunun incisi Van turistleri cezbediyor

"Doğunun incisi" Van turistleri cezbediyor

Son yıllarda doğu illerinde terör örgütüne karşı yürütülen başarılı operasyonlarla artan huzur ve güven ortamı, bölge için "bacasız fabrika" olarak değerlendirilen turizmin de can suyu haline geldi.

23.06.2019Ekonomi
İyi tatiller

İyi tatiller

Yaklaşık 18 milyon öğrenci dün karnelerini alarak üç aylık tatil sürecine girdi. Ankara’daki Bünyamin İlkokulu’nun 2’nci sınıf öğrencilerine karne dağıtan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Tatil kavramı sadece amaçsız, boş bir şekilde ve özellikle de ekran karşısında yaşanacak bir hadise değil elbette. Özellikle ‘Ekrandan uzak kalabilmek için daha iyi bir teklifiniz var mı?’ sorusuna cevap vermemiz gerekir” dedi.

15.06.2019Gündem
Noterler ne zaman açılacak Nöbetçi noter sorgulama ekranı

Noterler ne zaman açılacak? Nöbetçi noter sorgulama ekranı

Ramazan Bayramı tatilinin ardından, noterde vekaletname, tespit tutanağı gibi işlerini halletmek isteyen vatandaşlar, 'noterler ne zaman açılacak?' sorusuna yanıt arıyor. Tatilde resmi işlerini tamamlayamayanlar bu konu ile ilgili internet üzerinden bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, noterler ne zaman açılacak? İşte, noter çalışma saatleri ile ilgili bilgiler.

8.06.2019Gündem
Bayram tatili dönüş trafiği devam ediyor İşte son durum…

Bayram tatili dönüş trafiği devam ediyor! İşte son durum…

9 günlük Ramazan Bayramı tatilinin ardından İstanbul’a dönüş güzergahlarındaki trafik yoğunluğu bugün de devam etti.

8.06.2019Gündem
Feribot sayısı arttırıldı Yoğunluk sürüyor

Feribot sayısı arttırıldı! Yoğunluk sürüyor

Dönüş yoluna geçen tatilciler, Yalova'daki Topçular Feribot İskelesi'nde yoğunluk oluşturdu.

8.06.2019Ekonomi
Kahramanmaraşta tatil dönüşü feci kaza: 3 ölü, 4 yaralı

Kahramanmaraş'ta tatil dönüşü feci kaza: 3 ölü, 4 yaralı

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde otomobilin tarlaya devrilmesi sonucu aynı aileden 3 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.

8.06.2019Gündem
Dönüyorlar

Dönüyorlar

Dokuz günlük Ramazan Bayramı tatili için gittikleri yerlerden dönenler, yollarda ve boğaz geçişlerinde yoğunluğa neden oldu. Araçlar kilometrelerce uzunlukta kuyruk oluşturdu.

8.06.2019Gündem

İranlı turistlerden Van esnafına çifte bayram

Ülkelerindeki 3 günlük Ramazan Bayramı tatilini geçirmek için Van’a gelen İranlı turistler, esnafa çifte bayram yaşattı.

7.06.2019Ekonomi
Bankalar ne zaman açılacak

Bankalar ne zaman açılacak?

Ramazan Bayramı'nın sona ermesinin ardından, EFT, havale gibi işlemlerini bankada halletmek isteyen vatandaşlar, internet üzerinden, 'Bankalar ne zaman açılacak?' sorusuna yanıt arıyor. Bankaların resmi tatili 3 Haziran arefe günü öğleden sonra başlamıştı. Peki, bankalar açıldı mı? Bankalar ne zaman çalışacak? İşte, o konu ile ilgili bilgiler.

7.06.2019Gündem
Bayram dönüşü köprü ve otoyollar kaç gün ücretsiz olacak

Bayram dönüşü köprü ve otoyollar kaç gün ücretsiz olacak?

Ramazan Bayramı tatilinin bitmesine kısa zaman kala, dönüş için yola koyulmaya hazırlanan vatandaşlar, köprü ve otoyolların kaç gün ücretsiz olup olmadığını araştırıyor. Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osman Gazi Köprüsü'nün kullanmak isteyenler, konu ile ilgili araştırma yapıyor. Peki, bayram dönüşü köprü ve otoyollar kaç gün ücretsiz olacak? Köprü ve otoyollarda HGS ücreti kesiliyor mu?

6.06.2019Gündem
Bayram tatili dönüş trafiği başladı

Bayram tatili dönüş trafiği başladı

Ramazan Bayramı tatili için gittikleri memleketlerinden dönenler, Anadolu Otoyolu'nun Bolu kesiminde yoğunluk oluşturuyor.

6.06.2019Haber
Tam o an... Köyü mesken tuttu

Tam o an... Köyü mesken tuttu

Karabük'ün Ovacık ilçesinde bulunan köye ayı indi.

6.06.2019Gündem
170 bin nüfuslu Bodrum’a bayramda 150 bin araç giriş yaptı

170 bin nüfuslu Bodrum’a bayramda 150 bin araç giriş yaptı

Bayram tatilinin başladığı günden itibaren Bodrum’a giren araç sayısı dudak uçuklattı. Bir günde sadece 50 bin araç ilçeye girdi.

6.06.2019Ekonomi
PTT ve kargo bugün açık mı Kargolar ne zaman çalışmaya başlayacak

PTT ve kargo bugün açık mı? Kargolar ne zaman çalışmaya başlayacak?

Ramazan Bayramı sona erdi ancak resmi kurum ve kuruluşların tatili devam ediyor. Tatili boyunca en çok merak edilen konulardan biri de PTT ve kargoların mesai durumu oldu. PTT ve kargolar üzerinden çeşitli işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, PTT ve kargolar bugün açık mı?

6.06.2019Gündem
Güney Ege sahillerinde bayram yoğunluğu

Güney Ege sahillerinde bayram yoğunluğu

Gözde turizm merkezleri Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Ula'da tatilciler sahillerde yoğunluk oluşturdu.

6.06.2019Seyahat
Zeugma Müzesi’ne ziyaretçi akını

Zeugma Müzesi’ne ziyaretçi akını

Gaziantep Zeugma Müzesi, Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla ziyaretçi akınına uğradı. Vatandaşlar müzeyi gezmek için bilet sırasında uzun kuyruklar oluşturdu.

5.06.2019Ekonomi
Muğlada tatilciler uzun araç kuyrukları oluşturdu

Muğla'da tatilciler uzun araç kuyrukları oluşturdu

Muğla'nın gözde turistik mahalleleri Akyaya ve Ölüdeniz'in girişlerinde, Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla uzun araç kuyrukları oluştu.

5.06.2019Haber
Muğlada tatilciler uzun araç kuyrukları oluşturdu

Muğla'da tatilciler uzun araç kuyrukları oluşturdu

Ramazan Bayramı tatilini Muğla'nın gözde turizm merkezlerinde geçirmeyi tercih edenler uzun araç kuyrukları oluştu. Fethiye-Ölüdeniz arasındaki kara yolu, araç sayısındaki fazlalık nedeniyle 2 saat kadar ulaşıma kapatıldı.

5.06.2019Ekonomi
Resmen akına uğradı... 6 bin nüfuslu ilçeye 10 katı ziyaretçi geldi

Resmen akına uğradı... 6 bin nüfuslu ilçeye 10 katı ziyaretçi geldi!

BARTIN’ın tarihi ve turistik ilçesi Amasra, bayram tatilinin 2’nci gününde ziyaretçi akınına uğradı. Otoparklar doldu, plajlarda şemsiye açacak yer kalmadı. Amasra Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hüseyin Boran, 6 bin nüfuslu ilçeyi 1 günde 50 bin kişinin ziyaret ettiğini söyledi.

5.06.2019Ekonomi