EKSTRA
MENÜ

Piskopos

Piskopos haberleri sayfasında güncel ve son dakika Piskopos hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 441 Piskopos haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Piskopos Haberleri

Bedroom’un çapkın kraliçesi Ada

Bedroom’un çapkın kraliçesi Ada

Karya Bölgesi Batı Anadolu'dadır. En önemli şehri Halikarnassos, bugünkü gençlere göre Bedroom (yatak odası) yani Bodrum'dur. Kraliçe Ada orta yaşlı ve bence Bodrum Müzesi'nde bulunan bir nev'i mumyasına göre de çirkin olmasına rağmen, yakışıklı İskender'e her gün yemekler, tatlılar yollayarak bol bol yağ çeker. Yağ çekmenin her zaman faydası görülmüştür ve şehri ele geçiren Büyük İskender, Kraliçe Ada'nın Karya'yı yönetmesine izin verir.

1.12.2001Gündem
İtalyan rahiplerde cep telefonu modası

İtalyan rahiplerde cep telefonu modası

Cep telefonu, İtalya'nın Assisi kentindeki Fransisken rahiplerin de hayatını değiştirdi. Rahipler için dikilen yeni cüppelere cep telefonları için özel bir cep ilave edildi. İtalyan tasarımcı Elisabetta Biancheri tarafından hazırlanan cübbenin telefon cebinin dikkat çekmeyecek şekilde olmasına dikkat edildi.

14.11.2001Gündem
Kloncuya dolandırıcı suçlaması

Kloncuya dolandırıcı suçlaması

İnsan kopyalamada ilk adımı attığını öne süren tarikatçı biyokimyacı Brigitte Boisselier hakkında, dolandırıcılıktan New York'ta Büyük Jüri soruşturması başlatıldı.

13.08.2001Dünya

Yazar Sonuçları

İlk teknokrat hükümeti sadece 99 gün sürmüştü

Önce şunu açıkça söyleyeyim: Bendeniz, Serdar Turgut'un başlattığı teknokratlar hükümeti teklifini destekleyenlerdenim ama bu tartışma sırasında yapılan bir tarih hatayı düzeltmek istiyorum.

21.07.2001