EKSTRA
MENÜ

Pınar Gültekin

Pınar Gültekin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pınar Gültekin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 329 Pınar Gültekin haberi bulunmuştur.

Pınar Gültekin Haberleri

Son dakika haberi: Pınar Gültekinin katilinden kızdıran talep Aile avukatı reddini istedi

Son dakika haberi: Pınar Gültekin'in katilinden kızdıran talep! Aile avukatı reddini istedi

Muğla'da öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in aile avukatı Rezan Epözdemir, sanık Cemal Metin Avcı'nın duruşmaya Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılma talebinin reddedilmesi için mahkemeye dilekçe verdi. Epözdemir, bunun ceza muhakemesinin temel ilke ve amaçlarıyla bağdaşmayacağını, sanığın duruşmada hazır edilmesi gerektiğini bildirdi.

20.10.2020Gündem
Erkeklerden erkeklere çağrı: Bedeninizi silaha dönüştürmeyin

Erkeklerden erkeklere çağrı: Bedeninizi silaha dönüştürmeyin

Her şey WhatsApp grubundaki bir mesajla başladı. Arkadaşlarından biri, kadın cinayetlerini kınamanın yeterli olmadığını, konuyu etraflıca konuşmaları gerektiğini söylüyordu. Toplanıp konuşmaya, tartışmaya başladılar. Bir manifesto hazırlayıp ‘Eleştirel erkeklik Datça inisiyatifi’ni kurdular, “Mücadele alanımız kadın sorunu değil, bir sorun olarak erkeklerdir” diyorlar.

18.10.2020Hürriyet Pazar
Son dakika... Pınarın katilinin ifadeleri tüyler ürpertti

Son dakika... Pınar'ın katilinin ifadeleri tüyler ürpertti

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) öldürüp cesedini varil içine koyup yaktıktan sonra üzerine beton döken Cemal Metin Avcı'nın (32) ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianamedeki ifadesi vahşeti ortaya koydu. Avcı, ifadesinde "Yumruk attım, yere düşüp, başını çarptı. Sanırım başının arka kısmını yere çarptı. Biraz kan aktı. Yerdeyken yüzüne bir yumruk daha attım. Hatırladığım kadarıyla yere düştükten sonra bir kere vurdum. Hareket etmediğini fark ettim ve boğazını 15-20 saniye kadar sıktım" dedi.

9.10.2020Gündem
Son dakika haberleri... Pınar Gültekinin katili Cemal Metin Avcı için istenen ceza belli oldu

Son dakika haberleri... Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı için istenen ceza belli oldu

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) öldürüp cesedini varil içine koyup yaktıktan sonra üzerine beton döken Cemal Metin Avcı (32) hakkında 'canavarca hisle adam öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. Avcı'nın kardeşi Mertcan Avcı hakkında da 'yardım ve yataklık' suçundan 5 yıl hapis cezası istendi.

8.10.2020Gündem
Son dakika haberler: Bakan Akar’dan çok sert sözler: Bardağı taşıran son damla oldu

Son dakika haberler: Bakan Akar’dan çok sert sözler: Bardağı taşıran son damla oldu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ermenistan’ın Azerbaycan’a saldırısı ile ilgili yaptığı açıklamasında ‘Ermenistan işgal ettiği topraklardan çıkmalı’ dedi.

8.10.2020Gündem
Son dakika haberleri...Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme Aileye soruşturma yok

Son dakika haberleri...Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme! Aileye soruşturma yok

Muğla’da Pınar Gültekin cinayetinde Cemal Metin Avcı’nın ailesi ve akrabası hakkında Muğla Cumhuriyet Başsavcılığında ek kavuşturmaya yer olmadığına dair karara aile avukatı itiraz etti. Aile avukatı Rezan Epözdemir, bu kararı Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine itiraz için Muğla’ya geldi.

8.10.2020Gündem
Üniversiteli Pınarın katilinin boşanma davası başladı 5 milyon lira vermeyi kabul etti

Üniversiteli Pınar'ın katilinin boşanma davası başladı! 5 milyon lira vermeyi kabul etti

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) vahşice öldüren Cemal Metin Avcı'nın (32), eşi Eda Avcı'nın (28), avukatı aracılığıyla Muğla Aile Mahkemesi'ne açtığı boşanma davası görülmeye başlandı. Cemal Metin Avcı'nın eşi Eda Avcı'ya maddi, manevi toplam 5 milyon lira tazminat ödemeyi ve Muğla'daki bir taşınmaz ile iki aracı vermeyi kabul ettiği protokol de mahkemeye sunuldu. Duruşmaya gelmeyen Eda Avcı, avukatı aracılığıyla yazılı ifadesini mahkemeye sunarken, mahkeme hakimi duruşmayı ileri bir tarihe erteledi. Cezaevinde olan Cemal Metin Avcı'nın ise talimatla Afyonkarahisar 1. Aile Mahkemesi'nde ifadesinin alındığı öğrenildi.

6.10.2020Gündem
Pınar cinayetinde 2. tutuklama

Pınar cinayetinde 2. tutuklama

Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin (26), Muğla’da öldürüldükten sonra cesedi bir varil içerisinde ormana atılmıştı.

3.10.2020Gündem
Son dakika haberleri: Pınar Gültekin cinayetinde ikinci tutuklama Sinyaller ele verdi...

Son dakika haberleri: Pınar Gültekin cinayetinde ikinci tutuklama! Sinyaller ele verdi...

Muğla’da Pınar Gültekin’in öldürülmesine ilişkin soruşturmada bir kişi daha tutuklandı. Daha önce tutuklanan Metin Cemal Avcı’nın kardeşi Mertcan Avcı da ‘delil karartmak’ suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

2.10.2020Gündem
Son dakika haberler: Pınar Gültekin soruşturmasında sürpriz tanık

Son dakika haberler: Pınar Gültekin soruşturmasında sürpriz tanık

Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in canice öldürülmesine ilişkin soruşturmada film ve klip yönetmeni Bedran Güzel’in de ifadesinin alındığı ortaya çıktı.

23.09.2020Gündem
Son dakika... Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme Kan donduran detaylar raporda...

Son dakika... Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme! Kan donduran detaylar raporda...

Muğla'nın Ula ilçesinde varil içinde yakılmış cesedi bulunan üniversiteli Pınar Gültekin'in (27) bar işletmecisi eski sevgilisi Cemal Metin Avcı tarafından öldürülmesinde otopsi raporu vahşeti ortaya koydu. Muğla Adli Tıp Şube Müdürlüğü'nce hazırlanarak soruşturma dosyasına gönderilen otopsi raporunda katil zanlısının genç kızın cesedini 1, 5 santimetre kalınlığındaki halatı biri dişlerinin arasından geçecek şekilde 7 kez boynuna dolayarak sıkıca bağlayıp cenin şeklinde varile koyduğu bildirildi.

15.09.2020Gündem
Son dakika haberler: Pınar Gültekinin katil zanlısı Cemal Metin Avcı, anlaşmalı boşanma için ifade verdi

Son dakika haberler: Pınar Gültekin'in katil zanlısı Cemal Metin Avcı, anlaşmalı boşanma için ifade verdi

Muğla'nın Ula ilçesinde cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in katil zanlısı Cemal Metin Avcı, eşi tarafından Muğla'da açılan anlaşmalı boşanma davası için Afyonkarahisar 1. Aile Mahkemesinde ifade verdi.

12.09.2020Gündem
Son dakika haberi: Canice öldürülmüştü... Pınar Gültekin davasında flaş gelişme

Son dakika haberi: Canice öldürülmüştü... Pınar Gültekin davasında flaş gelişme

MUĞLA'nın Ula ilçesinde, bar işletmecisi Cemal Metin Avcı tarafından öldürüldükten sonra varil içinde cesedi bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) ailesinin avukatı Rezan Epözdemir'in dosyada mevcut olan kamera ve HTS kayıtları ile olay yeri inceleme raporlarının kendisine verilmesi yönündeki talebi, mahkemece kabul edildi.

21.08.2020Gündem
Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme Aile avukatının tatbikat raporu ve HTS talebi kabul edildi

Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme! Aile avukatının tatbikat raporu ve HTS talebi kabul edildi

Muğla'nın Ula ilçesinde cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in ailesinin avukatının kamera kayıt, HTS sinyal analiz ve tatbikat raporları talebinin başsavcılıkça reddedilmesine ilişkin yaptığı itiraz, mahkemece kabul edildi. Öte yandan cinayet zanlısı Cemal Metin Avcı'nın jandarmadaki ifadesinde, "Çok pişmanım. Büyük bir hata yaptım. Etkin pişmanlıktan faydalanmak istiyorum." diyerek cinayeti işlediğini itiraf ettiği öğrenildi.

20.08.2020Gündem
Vahşice öldürülmüştü Pınar Gültekinin ailesinin avukatı: Bu olayda başka aktörlerin olduğu kanaatindeyiz

Vahşice öldürülmüştü! Pınar Gültekin'in ailesinin avukatı: Bu olayda başka aktörlerin olduğu kanaatindeyiz

Muğla'da bar işletmecisi Cemal Metin Avcı (32) tarafından vahşice öldürülen, cesedi varil içinde konulduktan sonra yakılmış halde yol kenarında bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, süreçle ilgili açıklamada bulundu. Avukat Epözdemir, bütün sürecin planlandığını iddia ederek, "Bu olayın içinde başka aktörlerin olduğu kanaatindeyiz. Cinayet öncesi ve sonrasında soğukkanlı davranışlar bulunuyor. Ortada hunharca bir cinayet var" dedi.

20.08.2020Gündem
Bir yalanı daha ortaya çıktı

Bir yalanı daha ortaya çıktı!

Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i acımasızca katledilmesine dair soruşturma devam ediyor. Cinayetin faili olarak tutuklanan Cemal Metin Avcı’nın ifadesinden yeni bir detay daha ortaya çıktı.

19.08.2020Gündem
Yeşim Salkım’dan, Murat Övüç’e 1 liralık manevi tazminat davası

Yeşim Salkım’dan, Murat Övüç’e 1 liralık manevi tazminat davası

Sanatçı Yeşim Salkım, kendisine hakaret eden Murat Övüç hakkında 1 TL’lik sembolik manevi tazminat davası açtı. Dava dilekçesinde Övüç’ün ağır hakaret içeren sözlerini yüzlerce kişiye karşı sahnede söylediği kaydedildi. Salkım, geçen hafta da Övüç ve Sisi lakaplı Seyhan Soylu hakkında uzaklaştırma kararı almıştı.(HÜRRİYET ÖZEL HABER SERVİSİ)

19.08.2020Magazin
Evrim Doğan: Deli işidir oyunculuk

Evrim Doğan: Deli işidir oyunculuk

‘Sen Çal Kapımı’ dizisinde Ayfer karakteriyle dikkatleri çeken, başarılı oyuncu Evrim Doğan ile çok keyifli bir röportaj yaptık. Diziyi, Ayfer’i, oyunculuğu, aşkı, seçimleri, geçirdiği evrimleri, tiyatroyu, sanatı ve hayatı konuştuk. Samimi cevapların olduğu, güzel ve dolu dolu sohbet bizden, keyifle okuması sizden. Melike Birgölge konuştu

18.08.2020Televizyon
Vahşice öldürülen Pınarın babasından dikkat çeken iddia: Kızımla en son görüşen kişi...

Vahşice öldürülen Pınar'ın babasından dikkat çeken iddia: Kızımla en son görüşen kişi...

MUĞLA'da, eski erkek arkadaşı Cemal Metin Avcı (32) tarafından vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) babası Sıddık Gültekin, kızının en son görüştüğü kişinin içkili mekan işletmecisi Nazlı B. olduğunu ileri sürdü. Baba Gültekin, Nazlı B.'nin ifadesi alınması için avukatı aracılığıyla savcılığa başvurdu. Baba Gültekin, DHA muhabirine yaptığı açıklamada, "Polis merkezinde ifadesi alınan kız ile AVM'deki restoranda Pınar ile görülen kişi Ceren T. değil. Bu, görüntülerden de anlaşılıyor. Ceren T.'nin ifadesi ile kızımla en son görüşen kişinin Nazlı B. olduğu ortaya çıktı.'' dedi.

14.08.2020Gündem
Pınar Gültekin cinayeti... Kilit isim konuştu: Yanındaki kişi ben değilim

Pınar Gültekin cinayeti... Kilit isim konuştu: Yanındaki kişi ben değilim

Muğla’da eski erkek arkadaşı tarafından vahşice öldürülen Pınar Gültekin’in yakın arkadaşı Ceren T. ilk kez konuştu. Pınar’a ulaşamayınca şüphelenip katil zanlısı Cemal Metin Avcı’yı aradığını belirten Ceren: Pınar’dan haberin var mı? diye sordum. Sesi titriyordu.

13.08.2020Gündem
Takip, taciz ve şiddete karşı birbirlerine kapı açıyorlar... Kadın kadının yurdu oldu

Takip, taciz ve şiddete karşı birbirlerine kapı açıyorlar... Kadın kadının yurdu oldu

Kurtuluş’ta yaşayan bir grup kadın takip edilme, taciz, şiddet şüphesi yaşadıkları anlarda yardımlaşabilecekleri bir grup kurdu. Fotoğraf ve video sanatçısı Ezgi Günaydın’ın çağrısıyla hayata geçen grupta kadınlar adreslerini paylaşıyor, tehlike anında birbirlerinin yardımına koşuyor.

12.08.2020Gündem
Muğlada öldürülen Pınar Gültekinin adı Adanada yaşatılacak

Muğla'da öldürülen Pınar Gültekin'in adı Adana'da yaşatılacak

Muğla'da 16 Temmuz'da kaybolduktan 5 gün sonra cansız bedeni bir varil içerisinde yakılmış, üzerine beton dökülmüş halde bulunan ve memleketi Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı Gayda köyünde toprağa verilen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) ismi Adana'nın Yüreğir ilçesinde parka verilecek.

10.08.2020Haber
Vahşi cinayete kurban giden Pınar Gültekinin adı Adanada yaşatılacak

Vahşi cinayete kurban giden Pınar Gültekin'in adı Adana'da yaşatılacak

Muğla'da 16 Temmuz'da kaybolduktan 5 gün sonra cansız bedeni bir varil içerisinde yakılmış, üzerine beton dökülmüş halde bulunan ve memleketi Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı Gayda köyünde toprağa verilen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) ismi Adana'nın Yüreğir ilçesinde parka verilecek.

10.08.2020Gündem
Son dakika haberi: Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme İfadesine başvurulacak...

Son dakika haberi: Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme! İfadesine başvurulacak...

Muğla'nın Ula ilçesinde cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmeden önce görüştüğü belirlenen arkadaşının ifadesinin yeniden alınması için Muğla Cumhuriyet Başsavcılığından talepte bulunuldu.

10.08.2020Gündem
Murat Övüç: “Sayın Yeşim Salkım  hanımefendiden çok özür diliyorum.

Murat Övüç: “Sayın Yeşim Salkım hanımefendiden çok özür diliyorum."

Murat Övüç, Pınar Gültekin cinayeti sonrası ortaya çıkan bir videosunda söylediği sözler nedeniyle polemik yaşadığı Yeşim Salkım’a sahnede küfür etmişti. Gelen tepkiler üzerine Murat Övüç, Yeşim Salkım'dan özür diledi.

6.08.2020Magazin
Son dakika: Yeşim Salkım kendisine hakaret eden Murat Övünçe dava açtı

Son dakika: Yeşim Salkım kendisine hakaret eden Murat Övünç'e dava açtı

Murat Övüç, Pınar Gültekin cinayeti sonrası ortaya çıkan bir videosunda söylediği sözler nedeniyle polemik yaşadığı Yeşim Salkım’a sahnede küfür etti. Salkım, konuyu mahkemeye taşıyacağını söyledi: “Bu davadan kazanacağım parayı kadın derneklerine bağışlayacağım.”

5.08.2020Magazin
Yeşim Salkım kendisine hakaret eden Murat Övünçe dava açtı

Yeşim Salkım kendisine hakaret eden Murat Övünç'e dava açtı

Murat Övüç, Pınar Gültekin cinayeti sonrası ortaya çıkan bir videosunda söylediği sözler nedeniyle polemik yaşadığı Yeşim Salkım’a sahnede küfür etti. Salkım, konuyu mahkemeye taşıyacağını söyledi: “Bu davadan kazanacağım parayı kadın derneklerine bağışlayacağım.”

5.08.2020Magazin
Son dakika haberi... Pınar Gültekini vahşice öldürmüştü Bu soruya cevap veremedi

Son dakika haberi... Pınar Gültekin'i vahşice öldürmüştü! Bu soruya cevap veremedi

Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i acımasızca katleden Cemal Metin Avcı’nın ifadesinden yeni bir detay daha ortaya çıktı.

4.08.2020Gündem
Murat Övüçten şarkıcı Yeşim Salkıma ağza alınmayacak küfür

Murat Övüç'ten şarkıcı Yeşim Salkım'a ağza alınmayacak küfür

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.

3.08.2020Magazin
Feminist yönetmen Agnès Varda’nın dediği gibi: ‘Biz de neşeli bir feminizm isterdik ama çok öfkeliyiz’

Feminist yönetmen Agnès Varda’nın dediği gibi: ‘Biz de neşeli bir feminizm isterdik ama çok öfkeliyiz’

Kadın kuruluşlarının sonlanması için mücadele verdiği cinayetler yasaların tam uygulanmaması nedeniyle artmaya devam ediyor. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’nun haziran verilerine göre sadece geçen ay 27 kadın öldürüldü. Bu cinayetlerin önlenmesinde medyaya da büyük sorumluluk düşüyor çünkü haberin dili ve görsel seçimi başka cinayetleri tetikleyebiliyor. Haberlerdeki hatalar neler ve bunları nasıl değiştireceğiz? Uzmanlara danıştık...

Son dakika haberi: Pınar Gültekinin acılı babasından şok iddia: Ceren ortaya çıksın ve bütün bildiklerini anlatsın

Son dakika haberi: Pınar Gültekin'in acılı babasından şok iddia: Ceren ortaya çıksın ve bütün bildiklerini anlatsın

Muğla’da canice öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in babası Sıddık Gültekin, "Arkadaşı olduğu söylenen Ceren'den şüpheleniyoruz. Kızımın kaybolmadan önce bir AVM'de yemek yerken görüntüleri ortaya çıktı. Burada Ceren yanına gelerek, onunla tehdit eder gibi bir konuşma yapıyor. Sonra da kızım, o adamın arabasına biniyor. Ceren ortaya çıksın ve bütün bildiklerini anlatsın" dedi.

1.08.2020Gündem
Pınarın katiline eşi boşanma davası açtı

Pınar'ın katiline eşi boşanma davası açtı

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) vahşice öldüren Cemal Metin Avcı'nın (32), eşi Eda Avcı (28), avukatı aracılığıyla Muğla Aile Mahkemesi'ne boşanma davası için dilekçe verdirdiği öğrenildi.

29.07.2020Gündem
Son dakika haberi... Pınar Gültekini öldürdü, eşini mahvetti Katil delilleri görünce...

Son dakika haberi... Pınar Gültekin'i öldürdü, eşini mahvetti! Katil delilleri görünce...

Muğla’da Pınar Gültekin’in öldürülmesine ilişkin soruşturma devam ediyor. Hürriyet’in ulaştığı bilgilere göre cinayet şüphelisi Cemal Metin Avcı’nın eşi E.A., olaydan sonra kocasıyla birlikte yaşadığı evden ayrılarak ailesinin yanına yerleşti.

29.07.2020Gündem
Pınar Gültekinin katilinin iş yerinin camındaki yazı silindi

Pınar Gültekin'in katilinin iş yerinin camındaki yazı silindi

Muğla'nın merkez ilçesi Menteşe’de üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) vahşice öldüren Cemal Metin Avcı'nın (32) işlettiği bar yakınları tarafından hizmete kapatıldı. Avcı'nın iş yerinin camına sprey boyayla yazılan 'katil' kelimesi yakınlarınca silinirken, cinayet haberinin yer aldığı gazeteler de kaldırıldı.

28.07.2020Haber
Pınar Gültekinin katilinin iş yerinin camındaki yazı silindi

Pınar Gültekin'in katilinin iş yerinin camındaki yazı silindi

Muğla'nın merkez ilçesi Menteşe’de üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) vahşice öldüren Cemal Metin Avcı'nın (32) işlettiği bar yakınları tarafından hizmete kapatıldı. Avcı'nın iş yerinin camına sprey boyayla yazılan 'katil' kelimesi yakınlarınca silinirken, cinayet haberinin yer aldığı gazeteler de kaldırıldı.

28.07.2020Gündem
Kadına Şiddetin Altında Yatan Psikolojik Nedenler

Kadına Şiddetin Altında Yatan Psikolojik Nedenler

Şule Çet, Özgecan Aslan, Emine Bulut, Pınar Gültekin ve maalesef niceleri... Kadına şiddet azalacağı yerde artıyor. Her güne bir acı haberle uyanıyoruz. Peki ama neden? Niçin kadına şiddet bu kadar fazla? Bunun altında yatan psikolojik sebepler neler? Düzeltmek için neler yapılabilir? Psikolog Zübeyde Ezgi Horzum anlatıyor...

İYİ Parti Genel Başkanı Akşenerden İstanbul Sözleşmesi çağrısı

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den 'İstanbul Sözleşmesi' çağrısı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Kadınların erkeklere güvenemediği bir dünya kıyamet alametidir. Kadın ve erkek, her bir ferdi sevmek gerekir. Bu yüzden Sayın Erdoğan'ı İstanbul Sözleşmesi'ni iptal etmek yerine uygulamaya çalışmaya davet ediyorum" dedi.

28.07.2020Gündem
Pınar Gültekin cinayetinde zanlıya keşif yaptırılsın talebi

Pınar Gültekin cinayetinde 'zanlıya keşif yaptırılsın' talebi

Muğla’da bar işletmecisi Cemal Metin Avcı (32) tarafından vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, arasında zanlıya keşif yapılması talebinin de bulunduğu dosyayı Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı’na teslim etti. Epözdemir, "Şüphelinin anlatımları, hayatın olağan akışına ve fizik kurallarına aykırıdır" dedi.

27.07.2020Haber
Pınar Gültekin cinayetinde aile avukatından flaş talep

Pınar Gültekin cinayetinde aile avukatından flaş talep

Muğla’da bar işletmecisi Cemal Metin Avcı (32) tarafından vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, arasında zanlıya keşif yapılması talebinin de bulunduğu dosyayı Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı’na teslim etti. Epözdemir, "Şüphelinin anlatımları, hayatın olağan akışına ve fizik kurallarına aykırıdır" dedi.

27.07.2020Gündem
Başka bir vahşet tablosu: Duygusal istismar

Başka bir vahşet tablosu: Duygusal istismar

Muğla’da katledilen Pınar Gültekin’in ölümü tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Genç kızı vahşice öldüren Cemal Metin Avcı tutuklandı. Bu üzücü olay sosyal medyada konuşulurken hiçbir suçu olmadığı halde Cemal Metin Avcı’nın eşinin ve küçük kızının fotoğrafları da paylaşıldı. Bu fotoğrafların paylaşılmasının başka bir vahşet tablosu ortaya çıkardığının altını çizen Pedagog Elif İpek, konuyla ilgili uyarılarda bulundu.

Telefon görüşmeleri ortaya çıktı Pınar Gültekin cinayetini aydınlatacak detaylar

Telefon görüşmeleri ortaya çıktı! Pınar Gültekin cinayetini aydınlatacak detaylar

Son dakika gelen habere göre; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencisi Pınar Gültekin’i vahşice öldürülmesi ile ilgili önemli ayrıntılar ortaya çıktı. Pınar’ın kaybolmasının ardından Jandarma tarafından açık kimliği gizli tutulan Ceren’in ilk ifadesinin alındığı, mahkeme sürecinde de tekrar ifadesine başvurulacağı öğrenildi. Pınar'ın telefon görüşmelerinin incelenmesi sonrasında Pınar'ın Bodrum'da yaşayan ve eski erkek arkadaşı olduğu öğrenilen bir kişinin daha ifadesine başvuruldu.

27.07.2020Gündem
Caninin barı kapatıldı

Caninin barı kapatıldı

Muğla’nın Ula ilçesinde cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i katleden Cemal Metin Avcı’nın ‘Cüce’ adlı barı kapatıldı.

27.07.2020Gündem
Son dakika haber... Pınar Gültekin’i katleden Cemal Metin Avcı’nın ‘Cüce’ adlı barı kapandı

Son dakika haber... Pınar Gültekin’i katleden Cemal Metin Avcı’nın ‘Cüce’ adlı barı kapandı

Pınar Gültekin’i katleden Cemal Metin Avcı’nın ‘Cüce’ adlı barı kapandı. İsim Levhası siyah naylon ile kaplanarak kapatıldı. Duvarlarına boya ile ‘katil’ yazıldı.

26.07.2020Haber
Son dakika haberleri... Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme O bar kapatıldı Duvarlarına katil yazdılar...

Son dakika haberleri... Pınar Gültekin cinayetinde yeni gelişme! O bar kapatıldı! Duvarlarına katil yazdılar...

Pınar Gültekin’i katleden Cemal Metin Avcı’nın Muğla'daki‘ Cüce’ adlı barı kapandı. İsim Levhası siyah naylon ile kaplanarak kapatıldı. Duvarlarına boya ile ‘katil’ yazıldı.

26.07.2020Gündem
Kadın cinayetleri protestosunu izleyen kadının duygu dolu anları

Kadın cinayetleri protestosunu izleyen kadının duygu dolu anları

Kadın cinayetlerine dikkat çekerek, protesto etmek amacıyla bir grup amatör tiyatro sanatçısı Avcılar'da 'Heykel duruşu' performansı gerçekleştirdi. İlgi çeken performansı gören bir kadın gözyaşlarını tutamazken, 4 yıl önce boşandığı eşinden gördüğü şiddeti anlatarak "Kaburga kemiklerimi kırmıştı" dedi.

26.07.2020Haber
Onları görünce gözyaşlarına boğuldu: Eşim kaburga kemiklerimi kırmıştı...

Onları görünce gözyaşlarına boğuldu: Eşim kaburga kemiklerimi kırmıştı...

Kadın cinayetlerine dikkat çekerek, protesto etmek amacıyla bir grup amatör tiyatro sanatçısı Avcılar'da 'Heykel duruşu' performansı gerçekleştirdi. İlgi çeken performansı gören bir kadın gözyaşlarını tutamazken, 4 yıl önce boşandığı eşinden gördüğü şiddeti anlatarak  "Kaburga kemiklerimi kırmıştı" dedi.

26.07.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Adalet tecelli mi etti, yoksa vicdanlar yaralı mı

Sevgilisini darp ettiğini düşündüğü Özgür Duran’ı bıçaklayarak öldüren, davası kadına karşı şiddetin durdurulması noktasında sembol olan Kadir Şeker’e mahkeme ‘kasten adam öldürme’ suçundan 12 yıl 6 ay ceza verdi. Çoğunluk karara itiraz ediyor. Kadir Şeker’in tahliye edilmesi gerektiğini savunuyor. Ancak madalyonun bir de öteki yüzü var. Bugüne kadar pek sesi duyulmayan maktulün ailesi ve avukatları adaletin tecelli ettiği görüşünde. İşte size iki farklı bakış açısı. Sizce kim haklı?

16.10.2020

Tahliye mi olacak hapis mi yatacak

Sevgilisini darp ettiğini düşündüğü Özgür Duran’ı bıçaklayarak öldüren ve davası kadına karşı şiddetin durdurulması adına sembol haline gelen Kadir Şeker için savcı ‘haksız tahrik altında kasten öldürme’ suçundan 12 yıldan 18 yıla kadar hapis, haksız tahrik indiriminin ise üst seviyeden uygulanmasını istedi. Peki bu ne demek? Şeker tahliye mi yoksa hapis cezası mı alacak? Meşru müdafaa sınırı ne zaman aşılır? İşte yanıtları.

17.09.2020

‘Challange accepted’ Siyah-beyaz fotoğraf olmamak için

Kısa bir mola vermeden önceki son yazımdı İstanbul Sözleşmesi...

28.07.2020

Kılıçdaroğlu damgasını vurdu

Kılıçdaroğlu CHP’ye genel başkan olmuştu ama partiye hiç bu kadar hâkim olamamıştı.

27.07.2020