EKSTRA
MENÜ

Kredi Başvuru

Kredi Başvuru ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kredi Başvuru haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.883 Kredi Başvuru haberi bulunmuştur.

Kredi Başvuru Haberleri

Son dakika... Bakan Kurumdan önemli kentsel dönüşüm açıklaması

Son dakika... Bakan Kurum'dan önemli kentsel dönüşüm açıklaması

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "Yılda 300 bin olmak üzere 5 yılda 1 milyon 500 bin konutun deprem dönüşümünü gerçekleştireceğiz” dedi.

9.07.2020Ekonomi
PTT Banktan 60 aya kadar vade ile kredi.. PTT Bank krediye başvuru nasıl yapılır İşte detaylar

PTT Bank'tan 60 aya kadar vade ile kredi.. PTT Bank krediye başvuru nasıl yapılır? İşte detaylar

PTTBank, Türkiye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinin başladığı mart ayından bugüne kadar 3,7 milyon adedi konutta teslim olmak üzere, 10 milyonu aşkın vatandaşa sosyal yardım ödemesi gerçekleştirdi. Kurum, emekli maaş müşterileri için de 60 aya kadar vade seçenekleriyle bireysel kredi imkanı sunacak.

9.07.2020Ekonomi
KYK yurt başvuruları ne zaman 2020 E devlet yurt başvuru işlemiyle ilgili detaylar

KYK yurt başvuruları ne zaman 2020? E devlet yurt başvuru işlemiyle ilgili detaylar

KYK yurt başvuruları 2020, YKS sınavı sonrası gündemdeki yerini almaya başladı. 2.5 milyona yakın adayın katılımıyla gerçekleşen üniversite sınav sonuçları beklenirken, gözler KYK yurtları için yapılacak açıklamalara çevrildi. Kredi ve Yurtları Kurumu (KYK) konaklama olanaklarından faydalanmak için üniversite öğrencileri KYK yurt başvurularını e devlet ekranı üzerinden gerçekleştiriyor. Peki, KYK yurt başvuruları ne zaman 2020? İşte, KYK yurt başvuru işlemiyle ilgili detaylar.

7.07.2020Gündem
12 ay ertelemeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank faiz oranları

12 ay ertelemeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank faiz oranları

Kamu bankalarının başlattığı konut kredisi kampanyası, salgın nedeniyle durgunluk yaşanan gayrimenkul sektöründe hareketlenmeye sebep oldu. Türkiye tarihinin en düşük konut kredi faiz oranları, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank gibi kamu bankaları tarafından vatandaşlara sunulacak. 12 ay ertelemeli olarak başlayacak ödemeleri ile de cazip olan konut kredisi için başvuru şartlarının neler olduğu ve belirlenen faiz oranları vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Yapılan açıklamaya göre, 15 yıla kadar vadelerde, birinci el/sıfır konutlar için aylık yüzde 0,64, ikinci el konutlar için aylık yüzde 0,74 faiz oranı ile finansman imkanı sunulacak.

6.07.2020Ekonomi
Destek kredisi başvuru sorgulama: Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuruları

Destek kredisi başvuru sorgulama: Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuruları

Destek kredisi başvuru sorgulama ekranları araştırılan konular arasında yer alıyor. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurularını yapan vatandaşlar sorgulama işlemine yoğun ilgi gösteriyorlar. Kamu bankaları, hanehalkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel müşterilere 10 bin liraya kadar, 6 ayı ödemesiz dönemli, 36 aya kadar vadeli, aylık eşit taksitli kredi veriyor. İşte başvuru sorgulama ekranı ve detaylar…

3.07.2020Ekonomi
ALES için yeniden başvuru alınacak

ALES için yeniden başvuru alınacak

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, ALES/1 için yeniden başvuru yapılabileceğini, önceden başvuranlarında sınav merkezi tercihlerini güncelleyebileceğini söyledi.

2.07.2020Eğitim
BDDK’ya 1 yılda 135 bin şikâyet geldi

BDDK’ya 1 yılda 135 bin şikâyet geldi

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (BDDK) 2018 yılında 100 bin 963 şikâyet başvurusu yapılırken, bu rakam 2019’da yüzde 33 artarak 134 bin 631 oldu.

1.07.2020Ekonomi
Halkbank sınav başvurusu nasıl yapılır Halkbank personel alımı yapacak

Halkbank sınav başvurusu nasıl yapılır? Halkbank personel alımı yapacak

Halkbank sınav başvurusunun nasıl yapılacağı araştırılıyor. Halkbank personel alımı ile ilgili yeni bir ilan yayımlandı. Banko Hizmetleri Asistanı(Servis Asistanı) alımı başvuruları 29 Haziran’da başladı. Adaylar işlemlerini 12 Temmuz’a kadar yapabilecekler. Sınav 8 Ağustos’ta yapılacak. Peki Halkbank sınav başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylı bilgiler...

30.06.2020Ekonomi
İhtiyaç kredisi sonuçları açıklandı mı Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank destek kredisi başvuru sorgulama

İhtiyaç kredisi sonuçları açıklandı mı? Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank destek kredisi başvuru sorgulama

Kredi başvuruları vatandaşlar tarafından araltırılan konular arasında yer alıyor. Kamu bankaları tarafından "Ekonomik İstikrar Kalkanı" tedbirleri kapsamında uygulamaya alınan Bireysel Temel İhtiyaç Destek kredisinden yaklaşık 7 milyon vatandaş istifade etti.  Başvurular belirtilen tarihlerde alındıktan sonra gözler sonuç sorgulamaya çevrildi. İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank destek kredisi başvuru sorgulama ekranları...

26.06.2020Ekonomi
6 ay geri ödemesiz temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuç sorgulama.. 10 Bin TL ihtiyaç kredisi Ziraat Bankası, Halkbank, VakıfBank kredi başvurusu nasıl yapılır

6 ay geri ödemesiz temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuç sorgulama.. 10 Bin TL ihtiyaç kredisi Ziraat Bankası, Halkbank, VakıfBank kredi başvurusu nasıl yapılır?

10 Bin TL 6 ay geri ödemesiz ve 36 ay vadeli destek kredileri için hem sonuç sorgulama sayfası hem de başvuru ekranlarının detayları internette aranan konular arasında yer alıyor. Destek kredisi başvurularını yapan vatandaşlar heyecanla sonuçlarını sorgulamak istiyorlar. Kamu bankaları tarafından Ekonomik İstikrar Kalkanı tedbirleri kapsamında uygulamaya alınan bireysel temel ihtiyaç destek kredisinden yaklaşık 7 milyon vatandaş istifade etti. 10 bin liraya 36 ay vadeli, 6 ay ödemesiz kredi sorgulama işlemleri bankaların internet sitelerinden yapılabiliyor.

25.06.2020Ekonomi
KYK kredi erteleme başvurusu nasıl yapılır KYK borç erteleme E-Devlet ekranı

KYK kredi erteleme başvurusu nasıl yapılır? KYK borç erteleme E-Devlet ekranı!

KYK kredi borcu erteleme işlemi, birkaç adımda E-Devlet aracılığıyla yapılabiliyor. KYK borcu erteleme süreci, tamamen internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor ve erteleme talebi bu şekilde Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğüne iletiliyor. Peki, KYK kredi erteleme başvurusu nasıl yapılır? İşte, adım adım kredi borcu erteleme süreci

24.06.2020Ekonomi
Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama: Destek kredisi başvuru sonuçları açıklandı mı

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama: Destek kredisi başvuru sonuçları açıklandı mı?

Destek kredisi başvuru sorgulama ekranı, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirenlerin gündeminde yer almaya devam ediyor. 10 bin liraya 36 ay vadeli, 6 ay ödemesiz kredi fırsatı kamu bankaları Temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları SMS olarak ya da bankaların mobil uygulamaları üzerinden online olarak gönderiliyor. Ekonomik İstikrar Kalkanı tedbirleri kapsamında başlatılan Temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları bir kaç adımda internetten öğreniliyor. İşte, temel ihtiyaç kredisi başvuru sonucu sorgulama ekranı…

24.06.2020Ekonomi
Bakan Albayrak, Türkiye Bankalar Birliği Genel Kurulu’nda konuştu: Milli şuur çağrısı

Bakan Albayrak, Türkiye Bankalar Birliği Genel Kurulu’nda konuştu: Milli şuur çağrısı

Bankacılık sektörünün çok özel ve çok stratejik bir sektör olduğunu ifade eden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “Bankalar, ülkemizin kaynaklarını toplamak ve bu kaynakları ekonomiye aktarmak gibi çok stratejik bir fonksiyon icra ediyor. Bankaların milli bir şuurla hareket etmesini bekliyoruz” dedi.

24.06.2020Ekonomi
Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sorgulama ekranı

Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sorgulama ekranı!

Ziraat Bankası destek kredisi sonuçları için gözler banka yetkililerinin sistem üzerinden yapacağı değerlendirmelere çevrildi. Şu ana kadar binlerce vatandaşın müracaatta bulunduğu Ziraat Bankası destek kredisi sonuçları, banka yetkililerinin değerlendirmesinin ardından SMS ve internet sitesi aracılığıyla duyurulacak. Peki, Ziraat Bankası destek kredisi başvuru ve sorgulama işlemi nasıl, nereden yapılır? İşte, Ziraat Bankası 36 ay vadeli, düşük faizli 10 bin liraya kadar kredi imkanı hakkında detaylı bilgiler

22.06.2020Ekonomi
10 Bin TL 6 ay geri ödemesiz temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuç sorgulama sayfası.. Ziraat Bankası, Halkbank, VakıfBank kredi başvurusu nasıl yapılır

10 Bin TL 6 ay geri ödemesiz temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuç sorgulama sayfası.. Ziraat Bankası, Halkbank, VakıfBank kredi başvurusu nasıl yapılır?

10 Bin TL 6 ay geri ödemesiz ve 36 ay vadeli destek kredileri için hem sonuç sorgulama sayfası hem de başvuru ekranlarının detayları internette aranan konular arasında yer alıyor. Destek kredisi başvurularını yapan vatandaşlar heyecanla sonuçlarını sorgulamak istiyorlar. Kamu bankaları tarafından Ekonomik İstikrar Kalkanı tedbirleri kapsamında uygulamaya alınan bireysel temel ihtiyaç destek kredisinden yaklaşık 7 milyon vatandaş istifade etti. 10 bin liraya 36 ay vadeli, 6 ay ödemesiz kredi sorgulama işlemleri bankaların internet sitelerinden yapılabiliyor.

22.06.2020Ekonomi
Son dakika... Restoran ve kafeler için kredi paketi... Pazartesi günü açıklanacak

Son dakika... Restoran ve kafeler için kredi paketi... Pazartesi günü açıklanacak

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Kültür ve Turizm Bakanlığından işletme belgeli restoranlar ve kafeler için Ziraat Bankası'yla bir kredi çalışması yaptık. Pazartesi gününden itibaren hayata geçiriyoruz. 1 milyondan 20 milyona kadar 36 ay vadeli, yüzde 7,5 faizle 6 aya kadar ödemesiz bir krediyi hayata geçiriyoruz" açıklamasında bulundu.

19.06.2020Ekonomi
Ekonomiye ilişkin torba teklif TBMM Genel Kurulunda kabul edildi

Ekonomiye ilişkin 'torba teklif' TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi

Kredi kartı banka sözleşmelerinin elektronik olarak uzaktan yapılması, çek mağdurlarının mağduriyetini gidermesini kapsayan ekonomiye ilişkin "torba teklif" TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

18.06.2020Ekonomi
DGS ücreti ne kadar DGS başvuru ücreti hangi bankaya yatırılır

DGS ücreti ne kadar? DGS başvuru ücreti hangi bankaya yatırılır?

DGS başvuru ücreti, sınav başvurularını yapan adaylar tarafından araştırılıyor. Adaylar, başvuru bilgilerinin sisteme kaydını yaptıktan sonra sınav ücretini yatırarak başvurularını tamamlıyorlar. DGS ücreti ödeme işlemi 18 Haziran’da bankadan ödeme yapacak olan adaylar için mesai saati bitimine kadar, ÖSYM’nin internet sayfasında e-İŞLEMLER’de yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile ödeme yapacak olan adaylar için saat 23.59’a kadar yapılabilecek.

18.06.2020Gündem
Tatil destek kredisi başvurusu nasıl yapılır Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tatil kredisi ödeme tablosu ve detaylar

Tatil destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tatil kredisi ödeme tablosu ve detaylar

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tatil ve seyahat giderleri kapsamında müşterilerine tatil destek kredisini hayat geçiriyor. Söz konusu kredinin 1. ve 2. taksitleri ilgili firma ve banka tarafından ödenecek, taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacak. Kredi kartlarıyla 3 ay ödemesiz, devamında 15 taksitle ödeme ile toplam 18 ay peşin fiyatına, faizsiz satın alabilmeleri imkanı sağlanacak. Başvurular banka şubelerinden alınacak.

12.06.2020Ekonomi
Konut satışlarında rekor, tarihin en düşük faiziyle gelebilir

Konut satışlarında rekor, tarihin en düşük faiziyle gelebilir

Ekonominin önemli sac ayaklarından olan inşaat sektörünün, kamu bankalarının konut kredi faizlerini tarihi düşük seviyelere indirmesiyle salgının izlerini yılın ikinci yarısında hızla silebileceği belirtiliyor.

11.06.2020Ekonomi
Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank kredi oranları ve ödeme tablosu | 12 ay ertelemeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır

Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank kredi oranları ve ödeme tablosu | 12 ay ertelemeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kamu bankalarının başlattığı konut kredisi kampanyası, salgın nedeniyle durgunluk yaşanan gayrimenkul sektöründe hareketlenmeye sebep oldu. Türkiye tarihinin en düşük konut kredi faiz oranları, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank gibi kamu bankaları tarafından vatandaşlara sunulacak. 12 ay ertelemeli olarak başlayacak ödemeleri ile de cazip olan konut kredisi için başvuru şartlarının neler olduğu ve belirlenen faiz oranları vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Yapılan açıklamaya göre, 15 yıla kadar vadelerde, birinci el/sıfır konutlar için aylık yüzde 0,64, ikinci el konutlar için aylık yüzde 0,74 faiz oranı ile finansman imkanı sunulacak.

11.06.2020Ekonomi
DGS başvurusu nasıl yapılır ÖSYM DGS 2020 başvuru ücreti ve detaylar

DGS başvurusu nasıl yapılır? ÖSYM DGS 2020 başvuru ücreti ve detaylar

DGS başvuru kılavuzu ÖSYM tarafından yayınlandı ve ardından başvurular başladı. DGS başvurusu 2020 yılında 9-17 Haziran tarihlerinde ÖSYM internet sitesi üzerinden yapılacak. ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden sınav başvuru işlemlerini gerçekleştirecek olan adaylar, 2 yıllık eğitimlerini 4 yıllık diplomaya dönüştürebilme amacıyla ter dökecek. ÖSYM yayınladığı kılavuz içerisinde bu yıl sınav ücretinin ne kadar olacağını da açıkladı.

10.06.2020Eğitim
Emlakçılarda büyük yoğunluk: Telefonum gece gündüz susmuyor

Emlakçılarda büyük yoğunluk: Telefonum gece gündüz susmuyor

Konut kredisinde tarihi düşük faiz seviyelerinin görülmesi ve avantajlı kredi kampanyasıyla birlikte ev almak isteyenler emlakçılara akın ediyorlar. Emlak Ofisi sahibi Zümrüt Keçici “Ev almak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Telefonlarımız gece-gündüz durmadan çalıyor. Ev almak isteyen tüm vatandaşlarımızın taleplerini karşılamak için çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.Gayrimenkul uzmanı Tuncay Bakır da konuyla ilgili, “Bu süreçte evine fazla değer biçen ev sahipleri ile kesinlikle çalışmıyoruz. Ev sahibi olmaya çalışan vatandaşlarımızın mağdur edilmemesi için fırsatçılara geçit vermeyeceğiz” dedi. İstanbul Emlak Komisyoncuları Başkanı Nizameddin Aşa ise “2018 yılı ve öncesinde olan konutlar kredili satışa tabi oluyor. 2019-2020 yılında satış görmüş konutlara kredi çıkmıyor.” dedi.

10.06.2020Ekonomi
10 kuruluş güvenli üretim belgesi aldı

10 kuruluş güvenli üretim belgesi aldı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, COVID-19 önlemleri kapsamında 10 kuruluşun güvenli üretim belgesi almaya hak kazandığını belirterek ilk belgelerin Bursa, Gaziantep, Konya ve Malatya’daki işletmelere verildiğini açıkladı.

10.06.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Varank: Kovid-19 güvenli üretim belgeleri verilmeye başlandı

Son dakika... Bakan Varank: Kovid-19 güvenli üretim belgeleri verilmeye başlandı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank "Kovid-19 güvenli üretim belgeleri verilmeye başlandı. Bu belgeyi alan firmalar TSE logosunu ürün, belge ve yayınlarında kullanabilecek" dedi.

9.06.2020Ekonomi
12 ay ertelemeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank faiz oranları

12 ay ertelemeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank faiz oranları

Kamu bankalarının başlattığı konut kredisi kampanyası, salgın nedeniyle durgunluk yaşanan gayrimenkul sektöründe hareketlenmeye sebep oldu. Türkiye tarihinin en düşük konut kredi faiz oranları, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank gibi kamu bankaları tarafından vatandaşlara sunulacak. 12 ay ertelemeli olarak başlayacak ödemeleri ile de cazip olan konut kredisi için başvuru şartlarının neler olduğu ve belirlenen faiz oranları vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Peki, 12 ay ertelemeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte, Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank faiz oranları...

8.06.2020Gündem
Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank temel ihtiyaç destek kredisi sorgulama: Destek kredisi başvuru ekranı

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank temel ihtiyaç destek kredisi sorgulama: Destek kredisi başvuru ekranı

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank destek kredisi başvuruları devam ediyor. Kamu bankaları hanehalkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel müşterilerini finansal açıdan desteklemek için destek kredisi veriyor. VakıfBank, Halk Bankası ve Ziraat Bankası, 10 bin liraya 36 ay vadeli, 6 ay ödemesiz kredi fırsatını vatandaşlara sunuyor. Başvuru işlemleri online olarak gerçekleştiriyor. İşte temel ihtiyaç destek kredisi başvuru ve sonuçları ile ilgili detaylar...

3.06.2020Ekonomi
Bankada para unutanlar dikkat Süre uzatıldı

Bankada para unutanlar dikkat! Süre uzatıldı

Koronavirüs salgını nedeniyle 2019 yılında zaman aşımına uğrayan mevduat için son başvuru tarihi 15 Eylül'e uzatıldı.

2.06.2020Sigorta
Süper kredi paketi

Süper kredi paketi

Kamu bankaları normalleşme süreciyle birlikte 4 yeni kredi paketini açıkladı.

2.06.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Selçuk açıkladı: O ödemeler bugün başlıyor

Son dakika... Bakan Selçuk açıkladı: O ödemeler bugün başlıyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “Mayıs ayına ilişkin işsizlik ödeneği ve kısa çalışma ödeneği ödemelerini bugünden itibaren ödemeye başlayacağız” dedi.

1.06.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Albayraktan açıklama Tarihin en düşük faizli kredi paketi...

Son dakika... Bakan Albayrak'tan açıklama! Tarihin en düşük faizli kredi paketi...

Kamu bankaları ihtiyaç, konut, taşıt, turizm için kredi paketi açıkladı. Konut alımlarında 12 ay geri ödeme olmazken taşıt kredilerinde de düşük faizler öne çıktı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Normalleşme döneminde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını geniş bir yelpazede karşılamak, yerli üretimi desteklemek ve tüm sektörlerde hareketlenmeyi sağlamak amacıyla kamu bankalarımızın devreye aldıkları 4 ayrı finansman paketi milletimize hayırlı ve uğurlu olsun" açıklamasında bulundu.

1.06.2020Sigorta
Kamu bankaları temel ihtiyaç kredi sonuçlarını açıkladı mı Ziraat, Halkbank, Vakıfbank destek kredisi başvuru sonuç sorgulama

Kamu bankaları temel ihtiyaç kredi sonuçlarını açıkladı mı? Ziraat, Halkbank, Vakıfbank destek kredisi başvuru sonuç sorgulama

Temek ihtiyaç kredi sonuçları için araştırmalar nisan ayından bu yana devam ediyor. 5 bin, 7 bin 500 ve 10 bin TL’lik üç farklı seçenekten birine başvuru bulunan pek çok kişinin ortak konusu ise destek kredisi başvurusunun ne zaman sonuçlanacağı. Peki, kamu bankaları temel ihtiyaç kredi sonuçlarını açıkladı mı? Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank destek kredisi başvuru sonuç sorgulama sayfası...

28.05.2020Ekonomi
Normalleşme için yeni paketler geliyor

Normalleşme için yeni paketler geliyor

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak “Bundan sonraki süreçte, sosyal ihtiyaç destek paketleri, finansman kredi destek paketleri ve konutta ülke tarihinin en uygun maliyetli, uzun vadeli, ödemesiz farklı paketlerimiz olacak. Turizm ve seyahat sektörlerimizi desteklemeye yönelik paketlerimiz olacak. Vergi, öteleme, kısmi çalışma gibi taleplere çalışıyoruz. Bunlarla ilgili bazı adımlarımız olacak” dedi.

28.05.2020Ekonomi
Son dakika haberi: Bakan Albayraktan önemli açıklamalar

Son dakika haberi: Bakan Albayrak'tan önemli açıklamalar

Son dakika haberine göre; Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, TRT Haber'de ekonomideki gelişmelere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Hazirandan itibaren normalleşmenin bütün dünyada olduğu gibi Türkiye'de başlayacağı bir döneme giriyoruz. Türkiye açık ara dünyanın gıpta edeceği performans sergiledi." ifadelerini kullandı.

27.05.2020Ekonomi
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, personeliyle bayramlaştı

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, personeliyle bayramlaştı

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, "Küçük aile işletmelerimize 100 milyon liralık yem desteği sağlıyoruz. Gıdanı Koru kampanyası ile küresel farkındalık oluşturuyoruz" dedi.

26.05.2020Ekonomi
Bakan Pakdemirli: Tedbirler sayesinde gıda arz güvenliğimizde sıkıntı yaşamadık

Bakan Pakdemirli: 'Tedbirler sayesinde gıda arz güvenliğimizde sıkıntı yaşamadık'

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, koronavirüsün henüz Türkiye'ye ulaşmadan önce şubat ayında gıda arz güvenliğinde bir sıkıntı olmaması için bakanlık olarak gerekli tedbirleri aldıklarını belirterek, "Tedbirler sayesinde gıda arz güvenliğimizde sıkıntı yaşamadık" dedi.

25.05.2020Gündem
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek hatırlattı: 2023 mesajı...

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek hatırlattı: 2023 mesajı...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 81 İl Teşkilatı ile videokonferans yöntemiyle bayramlaştı. Koronavirüs salgınına ilişkin konuşan Erdoğan, "Attığımız adımlar doğru yolda ilerlediğimizi gösteriyor." ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni hazmedemeyenlerin insanımızı zehirlemesine izin vermeyeceğiz. 2023 seçimlerine kadar yoğun gayret içinde olmalıyız." diye konuştu.

25.05.2020Gündem
Temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuçları sorgulama ekranı: Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank

Temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuçları sorgulama ekranı: Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank

10 bin lira kredi ve 6 ay erteleme imkanı tanıyan temel ihtiyaç kredisi başvurusu sorgulama işlemi birkaç adımda gerçekleştirilebiliyor. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sorgulama işlemi, resmi internet siteleri aracılığıyla gerçekleşiyor. 36 ay vade ve 6 ay ödemesiz dönem ile kolayca çekilebilen temel ihtiyaç destek kredisi, 0,49 faiz oranı ile ön plana çıkıyor. Peki, Halkbank Vakıfbank Ziraat Bankası destek kredisi başvuru ve sorgulama işlemi nasıl yapılabilecek? İşte, pek çok kişiyi yakından ilgilendiren Halkbank Vakıfbank Ziraat Bankası destek kredisi sorgulama ve başvuru ekranı

25.05.2020Ekonomi
Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank bireysel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı: Temel ihtiyaç destek kredisi başvuru sonuçları sorgulama

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank bireysel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı: Temel ihtiyaç destek kredisi başvuru sonuçları sorgulama

Bireysel temel ihtiyaç destek kredisi sonuçları sorgulama ve başvuru ekranı araştırılıyor. Temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuç sorgulama nasıl yapılır? Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi” başvuruları şubeye gitmeden internet bankacılığı ya da ATM aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Ziraat, Halkbank ve VakıfBank'ın başlattığı temel ihtiyaç kredi başvuruları 1 Nisan'dan bu yana devam ediyor. Başvuru yapan vatandaşlara SMS yoluyla kredinin onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi veriliyor.

24.05.2020Ekonomi
Halkbank 82. yaşını kutluyor

Halkbank 82. yaşını kutluyor

Küçük esnaf ve sanayi erbabına uygun koşullarla kredi kullandırma amacıyla 1938 yılında Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasıyla kurulan Halkbank 82. yaşını kutluyor. Aktif büyüklük bazında sektörde üçüncü banka olarak faaliyetlerini sürdüren Halkbank, yeni yaşına KOBİ Bankacılığı alanında yüzde 19,4 pazar payı ile girmenin gururunu yaşıyor. Türkiye ekonomisinin sağlam bir mali altyapıya sahip olduğuna ve ekonomik istikrarın korunmasında kamu bankalarının etkin rol oynadığına dikkat çeken Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, “Halkbank bugün aktif büyüklük bazında sektörde üçüncü sıradadır. Bugün geldiğimiz nokta bizi gururlandırıyor. Halkbank 82 yıldır önce halk, sonra bankadır” dedi.

22.05.2020Ekonomi
10 bin TL temel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı.. Sonuç sorgulama nasıl yapılır Halkbank, Vakıfbank, Ziraat bankası temel ihtiyaç kredisi

10 bin TL temel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı.. Sonuç sorgulama nasıl yapılır? Halkbank, Vakıfbank, Ziraat bankası temel ihtiyaç kredisi

6 ay geri ödemesiz 36 ay vade ve 0,49 faiz oranı ile alma imkanı olan temel ihtiyaç destek kredisi, 10 bin TL için aylık 376 TL, 7 bin 500 TL için aylık 282 TL, 5 bin TL için aylık 188 TL, 3 bin TL için aylık 113 TL olarak geri ödemesi yapılacak. Kredilerin tümünde 36 ay vade olacak. Üç kamu bankasının nisan ayından bu yana devam eden temel ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunan binlerce kişi sonuç sorgulama ekranlarından kredi sonucunu öğrenmek istiyor. Peki Halkbank, Ziraat, Vakıfbank'tan 10 bin TL temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuç sorgulama ekranına nasıl giriliyor? İşte detaylar

22.05.2020Ekonomi
Temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu Halkbank Vakıfbank Ziraat Bankası kredi sonuçları sorgulama ekranı

Temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu Halkbank Vakıfbank Ziraat Bankası kredi sonuçları sorgulama ekranı!

36 ay vade ve 6 ay ödemesiz döneme sahip olan temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu Halkbank Vakıfbank Ziraat Bankası üzerinden alınmaya devam ediliyor. 3 bin, 5 bin, 7 bin 500 ve 10 bin liraya kadar tahsis edilen temel ihtiyaç kredisi sorgulama işlemi ise yine Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank internet siteleri üzerinden yapılabiliyor. 0,49 faiz ile geri ödenecek olan temel ihtiyaç kredisi başvuru işlemi için kişisel bilgiler ve ailenin maddi durumunun belirtilmesi gerekiyor. Peki, Temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu ve kredi sonuçları sorgulama ekranı nereden görüntülenir? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

21.05.2020Ekonomi
Siber dolandırıcılardan Türkiye’de her aileye 1498 lira vaadi

Siber dolandırıcılardan Türkiye’de her aileye 1498 lira vaadi

Siber güvenlik kuruluşu ESET, Sağlık Bakanlığı’na aitmiş izlenimi veren sahte bir telefon uygulamasıyla siber dolandırıcıların Türk vatandaşlarını kandırmaya çalıştığını tespit etti. Her aileye 1498 TL devlet desteğinde bulunulacağını öne süren siber hırsızlar, aslında yardım etmeye değil, telefon kullanıcılarının kredi kartı bilgilerine ulaşmaya çalışıyor.

20.05.2020Teknoloji
Besicileri dolandırıp, 7 milyon liralık vurgun yaptı

Besicileri dolandırıp, 7 milyon liralık vurgun yaptı

KOCAELİ’nin Gölcük ilçesinde besicilerden büyükbaş hayvanları alarak yaklaşık 7 milyon TL'lik vurgun yaptığı iddia edilen Volkan K. hakkında yapılan bireysel şikayetler, takipsizlik kararıyla sonuçlandı. Birbirleriyle tanışan besiciler aynı kişi tarafından dolandırıldıklarını fark edip, şikayetçi olunca Volkan K. ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçundan tutuklandı.

20.05.2020Gündem
6 ay geri ödemesiz temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuç sorgulama: Temel ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır

6 ay geri ödemesiz temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuç sorgulama: Temel ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? sorusunun yanıtı corona virüsü nedeniyle başlatılan kredi imkanları çerçevesinde araştırılmaya devam ediyor. 6 ay ödemesiz ve 36 vade ile ödeme imkanı tanınan 10 bin TL temel ihtiyaç destek kredisi, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank internet şubesi üzerinden temin ediliyor. Halkbank, VakıfBank, Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi ne zaman yatar? 3 kamu bankasının 10 bin TL temel ihtiyaç kredisine başvuruda bulunan vatandaşlar bu soruya yanıt arıyor. Temel ihtiyaç kredisine başvuru yapan vatandaşlara bilgilendirme mesajları gelmeye başladı. Başvuru yapan vatandaşlara SMS yoluyla bilgilendirme mesajları gidiyor.. Halkbankası, VakıfBank ve Ziraat Bankası tarafından verilen temel ihtiyaç kredisinden hane halkı aylık geliri 5000 lira ve altında olan ücretliler yararlanabiliyor.

10.05.2020Ekonomi
Temel İhtiyaç kredisi desteği sorgulama Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank destek kredisi başvurusu nasıl yapılır

Temel İhtiyaç kredisi desteği sorgulama! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? sorusunun yanıtı corona virüsü nedeniyle başlatılan kredi imkanları çerçevesinde araştırılmaya devam ediyor. 6 ay ödemesiz ve 36 vade ile ödeme imkanı tanınan 10 bin TL temel ihtiyaç destek kredisi, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank internet şubesi üzerinden temin ediliyor. 10 bin TL temel ihtiyaç kredisi kampanya başvuruları ve başvuru sorgulama ekranı gündemde yer alıyor. Peki, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank destek kredisi başvurusu sorgulama nasıl yapılır?

8.05.2020Ekonomi
65 yaş ve üzerine özel destek paketi

65 yaş ve üzerine özel destek paketi

Türkiye Finans, salgının ekonomiye ve müşterilerine olan etkilerini azaltmak amacıyla hayata geçirdiği özel destek paketlerine yenisini ekledi.

1.05.2020Ekonomi
Esnaf destek paketi başvurusu nasıl yapılır Halkbank 25 bin TL esnaf destek kredisi başvuru şartları nelerdir

Esnaf destek paketi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank 25 bin TL esnaf destek kredisi başvuru şartları nelerdir?

Esnaf destek kredisi başvuruları, Halkbank'ın Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında esnaf ve sanatkarlar için sunduğu imkanlar çerçevesinde araştırılıyor. Halkbank Esnaf Kredisi paketinden faydalanacak olanlar, Halkbank esnaf destek kredisi başvuru şartları nelerdir? sorusuna yanıt arıyor. Koronavirüsü önlemleri kapsamında sunulan kredi imkanında Halkbank esnafa 25 bin lira nakit kredi ve 25 bin lira ticari kart desteği vereceğini bildirildi. Peki, Halkbank esnaf destek paketi başvurusu nasıl yapılır? İşte, esnaf destek kredisi başvuruları ve konuyla ilgili ayrıntılar.

30.04.2020Ekonomi
Son dakika... Halkbanktan yeni destek programı

Son dakika... Halkbank'tan yeni destek programı

Halkbank, oda üyesi, satış hasılatı 3 milyon lirayla sınırlı şahıs işletmeleri için yüzde 7,5 maliyetle 6 ay ödemesiz destek programını devreye alıyor.

28.04.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Sporcudan daha fazlası

Amerika’da yaşayan çoğu siyahi genç günün birinde Muhammed Ali, Kobe Bryant, Michael Jordan, Tiger Woods gibi başarılı olma hayali kurar.

15.06.2020