EKSTRA
MENÜ

Kervan Gıda

Kervan Gıda ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kervan Gıda haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 42 Kervan Gıda haberi bulunmuştur.

Kervan Gıda Haberleri

Kervan Gıda hisse ne zaman işlem görecek KRVGD işlem tarihi belli oldu

Kervan Gıda hisse ne zaman işlem görecek? KRVGD işlem tarihi belli oldu

Kervan Gıda hisseleri ne zaman işlem görecek sorusu pek çok yatırımcının gündeminde yer almaya devam ediyor. Halka arz ile milyonlarca liralık hisseyi piyasaya açan Kervan Gıda, KRVGD kodu ile işlem görecek. Norveç'e 4 milyon liralık hisse satışı gerçekleştiren Kervan Gıda, ilk işlem tarihi ile gündemde yer alıyor. Peki, Kervan Gıda hisse ne zaman işlem görecek? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

3.12.2020Ekonomi
Kervan Gıda halka arz sonuçları açıklandı: Norveçten 4 milyon TL yatırım

Kervan Gıda halka arz sonuçları açıklandı: Norveç'ten 4 milyon TL yatırım

Kervan Gıda halka arz sonuçları, lot dağıtımının tamamlanmasının ardından netlik kazandı. 26-27 Kasım tarihlerinde gerçekleşen Kervan Gıda halka arz süreci için sonuçlar bu hafta içinde netlik kazandı. Halka arz sürecinde en çok yatırım ise Norveç'ten geldi. Norveç varlık fonu, Kervan Gıda halka arz sürecinde 4 milyon TL yatırım yaptı. İşte, Kervan Gıda halka arz süreci hakkında detaylı bilgiler

2.12.2020Ekonomi
Norveç’ten Kervan Gıda’ya yatırım

Norveç’ten Kervan Gıda’ya yatırım

26-27 Kasım 2020 tarihlerinde talep toplaması gerçekleşen Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş’ye beklentilerin üzerinde talep geldi.

2.12.2020Ekonomi
Kervan Gıda halka arz sonuçları ne zaman belli olacak, ne zaman işlem görecek

Kervan Gıda halka arz sonuçları ne zaman belli olacak, ne zaman işlem görecek?

Kervan Gıda halka arz 26-27 Kasım tarihlerinde gerçekleşti. OYAK Yatırım üzerinden gerçekleşen halka arz sürecinin tamamlanmasının ardından dağıtım süreci araştırılmaya başlandı. Peki, Kervan Gıda halka arz sonuçları ne zaman belli olacak? İşte, pek çok yatırımcının araştırdığı Kervan Gıda halka arz sonuçları hakkında detaylı bilgiler

30.11.2020Ekonomi
Kervan Gıda halka arz ne zaman yapılacak Tarih belli oldu

Kervan Gıda halka arz ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu

Kervan Gıda halka arz için geri sayım devam ediyor. Halka arz furyasına katılan firmalar yer bulan Kervan Gıda, SPK'ya yaptığı başvurunun kabul edilmesi üzerine halka arz için tarihi belirledi. Peki, Kervan Gıda halka arz ne zaman yapılacak? İşte, Kervan Gıda halka arz süreci hakkında detaylı bilgiler

25.11.2020Ekonomi
Kervan Gıdanın halka arzına onay

Kervan Gıda'nın halka arzına onay

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Kervan Gıda'nın halka arz başvurusunu onayladı.

20.11.2020Ekonomi
Ar-Ge’ye 721 milyon TL yatırdılar

Ar-Ge’ye 721 milyon TL yatırdılar

İSTANBUL Sanayi Odası (İSO) sanayi kuruluşlarının 2019 yılı verileri üzerinden yaptığı ‘İSO Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2019’ araştırmasının sonuçlarını açıkladı. 2019 yılında İSO İkinci 500’ün üretimden satışları yüzde 14.2 artarak 137.5 milyar TL’den 157 milyar TL’ye yükseldi.

14.08.2020Ekonomi
Kervan Gıda Dexters’ı satın aldı

Kervan Gıda Dexters’ı satın aldı

Türk şirketlerin markalaşma süreci, yurtdışında da ilginç bir rekabet ortamı yaratıyor. Bunlardan en önemlisi ise gıda sektöründe yaşanıyor.

11.01.2017Ekonomi
100 ülkenin şekerlemecisi

100 ülkenin şekerlemecisi

KERVAN Gıda, İngiltere’de düzenlenen ‘Product of the Year UK’ ödüllerinde ‘Bebeto Seven Days’ ürünüyle atıştırmalık kategorisinde ‘En İnovatif Ürün’ ödülü kazandı. Kervan Gıda, 100 ülkeye ihracat yapıyor ve 50 milyar dolarlık küresel yumuşak şeker sektöründe ilk 5 üreticiden biri olmayı hedefliyor.

26.01.2016Ekonomi
En leziz cetveller Bebeto’da

En leziz cetveller Bebeto’da!

Bebeto’nun cetvelli şekerleri tüm çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

26.08.2014Alışveriş
Bir günde 57 şube birden açtı

Bir günde 57 şube birden açtı

Turquality kapsamında yer alan firmalardan Kervan Gıda, Suudi Arabistan'da önemli bir ortaklığa imza atarak aynı günde kendi markası olan 57 ‘Bebeto Eğlence Adası’nın açılışını yaptı. Şirket beş yıl içerisinde tüm dünyada 500 Bebeto Eğlence Adası’na ulaşmayı planlıyor. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Turquality ile yapmak istediklerinin bu tür işbirlikleri olduğunu ve Türk şirketleri ile ortaklık yapanların mutkala kazançlı çıkacağını söyledi.

5.03.2013Ekonomi
Ortadoğuya helal sertifikalı ihracat yapıyor

Ortadoğu'ya helal sertifikalı ihracat yapıyor

Yumuşak şeker ihracatçısı ve önemli şekerleme üreticilerinden Kervan Gıda, en önemli ihracat pazarı olan Ortadoğu ülkelerinden gelen talep üzerine, TSE’nin de kabul ettiği uluslararası Helal Sertifikası aldı.

23.02.2012Ekonomi
Aydın Selcen: Aksiyon başlarsa eldekinden olabiliriz

Aydın Selcen: Aksiyon başlarsa eldekinden olabiliriz

Aydın Selcen Türkiye’nin ilk Erbil Başkonsolosu’ydu. Ankara, Irak’ın kuzeyindeki Kürt bölgesinde bir temsilcilik açacağını duyurduğunda bizzat gönüllü oldu. Washington’daki görevini bırakıp geldiği Erbil’de Kürdistan Bölgesel Yönetimi ve Barzani ailesiyle bugünkü yakın ilişkilerin temelinin atılmasına sahadaki performansıyla büyük katkı sağladı. Büyükelçilik beklerken o da Türk siyasetindeki kaset furyasından nasibini aldı. Genç ve parlak bir diplomat iken 2013 Mayıs’ındaki istifasıyla noktaladığı 20 yıllık kariyerinden sonra bir süre Genel Energy’de siyasi danışmanlık yaptı. Son dönemin öne çıkan Ortadoğu yorumcularından. Irak ve Suriye’ye dair gelişmeleri içerden bir gözle yorumlaması için kapısını çaldım. Musul harekâtı başta olmak üzere Ankara’nın bölgeye yönelik stratejisinin muhtemel sonuçlarından kaygılı. Günceli konuşurken Türkiye’nin yakın tarihteki Irak merkezli bazı krizlerinin perde arkasına da ışık tuttu.

30.10.2016Gündem
MHP Milletvekili Adayları il il tam liste | 1Kasım 2015 genel seçimleri

MHP Milletvekili Adayları il il tam liste | 1Kasım 2015 genel seçimleri

1 Kasım erken seçimleri için partilerin Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile belirlediği Milletvekili aday listeleri yayınlandı. İşte MHP'nin Milletvekili Aday Listesi..

26.10.2015Bilgi
İşte MHP aday listesi (MHPnin milletvekili adayları kim)

İşte MHP aday listesi (MHP'nin milletvekili adayları kim?)

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de MHP. Milletvekili aday listesi Milliyetçi Hareket Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, MHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlenden milletvekili adayları kimler? İşte MHP aday listesi...

18.09.2015Gündem
MHPnin milletvekili aday listesi belli oldu

MHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de MHP. Milletvekili aday listesi Milliyetçi Hareket Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, MHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlenden milletvekili adayları kimler?

18.09.2015Kelebek
Tokat’ta zambaklar kışın da açar

Tokat’ta zambaklar kışın da açar

Pastırma yazından kalma günler yaşanıyordu geçen hafta Tokat’ta. Zaten kar geçen yıl birkaç günlüğüne uğramış, bir daha dönmemişti. Oysa ben beyaz zambaklar şehrinin kışını görmek istemiştim... Pırıl pırıl güneşli günlerde tarihi sokaklarında yürüdüm. Birbiri ardına restore edilip açılan tarihi binalarını gezdim. Ve Tokat’ı tarihi yapıların çiçek gibi açtığı zambak bahçesine çevirme çabasına tanık oldum.

18.01.2015Seyahat
Van’da TOKİ göçü

Van’da TOKİ göçü

İlki 7.2 ile 23 Ekim 2011’de, ikincisi 5.6 ile 9 Kasım 2011’de vurmuştu.

22.10.2013Gündem
Olağanüstü Gül hali

Olağanüstü Gül hali

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Hollanda ziyareti nedeniyle 3 gün “Olağanüstü hal” uygulanacak. Hollanda polisi Cumhurbaşkanı Gül’ün bulunduğu bölgelerde üst araması yapabilecek. Binalarda balkonlara, çatılara çıkmak, kapı ve pencereleri açmak yasaklandı.

17.04.2012Gündem
Bakan Bağıştan sert eleştiri

Bakan Bağış'tan sert eleştiri

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Avrupa'nın şu anda çok ciddi bir akıl tutulması içinde olduğunu söyleyerek Türkiye'nin AB sürecinde önünü tıkamaya çalışanları eleştirdi. Bağış, "Bizim hevesimizi kırmaya, bize havlu attırmaya çalışıyorlarmış. Çok açık net söyleyeceğim, it ürür kervan yürür. Türkiye çıktığı yolda kendi kararlığıyla yürüyecek" dedi.

26.11.2011Gündem
Adli kara kutu

Adli kara kutu

Televizyonlardaki tartışma programlarında son günlerde sıkça gördüğümüz hararetli tartışmaların odağındaki Faik Işık, Aziz Yıldırım’ın avukatı. Şike soruşturmasının yanı sıra, Süleyman Mercümek davası, kayıp Bosna paraları davası, Sivas olayları davası gibi kamuoyunda çokça tartışılan birçok önemli davanın da avukatlığını yaptı. Yakın tarihin bu adli kara kutusu çok önemli iddialar ortaya atıyor

6.08.2011Gündem
Maçta taşlar uçuştu, Bursa ve Diyarbakır’dan kadın girişimci halayda buluştu

Maçta taşlar uçuştu, Bursa ve Diyarbakır’dan kadın girişimci halayda buluştu

Diyarbakır-Bursa maçında taşlar atlırken, aynı günün akşamı Bursa’dan 25 kadın girişimci, Diyarbakır’da 500 kadın girişimcinin TOBB’un önderliğinde düzenlediği etkinliğe katıldı. Gece Kürtçe türküler eşliğinde halay çeken, Bursa Türküleri söyleyen kadınlar dostluk mesajı verdi. Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nezahat Barutçuoğlu, “Maç gerginliğini aramıza sokmadık” dedi.

7.03.2010Ekonomi
TUKAŞ Turgutlu Fabrikasını kapatıyor

TUKAŞ Turgutlu Fabrikası'nı kapatıyor

MANİSA - TUKAŞ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu, Manisa Turgutlu’daki fabrikasının üretim faaliyetlerinin sona erdirilmesine karar verdi.

24.10.2009Ekonomi
Erzak dağıtımında AKP-MHP gerginliği

Erzak dağıtımında AKP-MHP gerginliği

AKP'li Turgutlu belediye zabıtalarının resmi plakalı araçlarla dağıttığı erzak yardımı ortalığı karıştırdı.

10.03.2009Gündem
Dillerde kapatma davası, mutfakta yangın

Dillerde kapatma davası, mutfakta yangın

Çiçek yağı, pirinç, un, fasulye, bulgur gibi hayati gıda ürünlerinin fiyatı son 6 ayda çok fazla yükseldi. Devletin rakamları ile piyasa fiyatları arasında büyük farklar var.

11.04.2008Gündem
Rakı nikáhlı karım diğerleriyle kaçamak yaparım

Rakı nikáhlı karım diğerleriyle kaçamak yaparım

Nevizade’ye girdiğimizde yağmur başladı. Beş dakika sonra güneş gösterdi yüzünü. Güneş ışınlarının arasından yağmur zerrecikleri uçuşurken, minik minik gökkuşakları peydahlandı İstanbul ikindisine. Saat 16.00’da Saki Restaurant’ta buluşmak üzere sözleşmiştik. İlk gelen Fıstık Ahmet oldu.

3.06.2005Kelebek
Franchisingde başarı şansı yüksek

Franchisingde başarı şansı yüksek

Tanınmış bir ticari isim ve kurulu iş düzeninin kullanma hakkının satılması esasına dayanan franchising yöntemi kullanan işletmelerin başarı şansının daha yüksek olduğu bildirildi.

7.12.2002Ekonomi

Yazar Sonuçları

Karpuz satarak başladı şimdi waffle üretiyor

Tütün kırdı, at arabasında karpuz sattı, işportacılık yaptı.

20.02.2016

İki sakızdan birini erkek çiğniyor pazar 200 milyon dolara koşuyor

SAKIZ pazarı, son beş yılda yüzde 30 büyüyerek, 190 milyon dolarlık hacme ulaştı. ‘diş temizleme özelliği’nin ön plana çıkartılması, Türkiye’de satılan her iki sakızdan birini erkeklerin çiğnemesini sağladı. Bu da, yıllık sakız tüketiminin 3 milyar 360 milyon adede çıkmasına yol açtı.

6.11.2005

Dalya dedim!

Bir çoğunuz şu an yüzüncü yazımı yazdığımı başlıktan anlamışsınızdır. Oysa dalya; her hangi bir şey sayılırken, birim alınan sayıya gelince söylenen sözdür. Yani, bende dalya ‘yüz’ şu anda!

19.12.2017

Mümkünlü

Hani şu, reklamlarda Şener Şen’in belediye başkanı olduğu, Olgun Şimşek’in de dalkavuk yardımcısını oynadığı hayali belde var ya, Mümkünlü... İşte orada seçim var bugün!

4.12.2010

Hangi lidere CEO demek doğrudur?

Önceki hafta sevgili Şelale Kadak’ın Sabah gazetesindeki köşesinde, ‘CEO ve genel müdür ayrımı’ konusunda bir yazı vardı. Yazıyı, büyük bir şirketin CEO’su ile birlikte okuduk. ‘Bize laf atıyorlar’ diye beni uyardı ve yazıyı okumamı önerdi.

22.05.2008