MENÜ

Faktoring

Faktoring ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Faktoring haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.299 Faktoring haberi bulunmuştur.

Faktoring Haberleri

C Bank İsrailli ortak ile Bank Pozitif oldu

C Bank İsrailli ortak ile Bank Pozitif oldu

C Bank, ortaklık yapısından sonra isim de değiştirdi. İsrail’in en büyük bankası Bank Hapoalim’in yüzde 57.55’ini aldığı C Bank, bundan sonra faaliyetlerini "Bank Pozitif" olarak sürdürecek. Kurumsal ve yatırım bankacılığı yapan bankanın ortaklık yapısının değişmesine ilişkin çalışmalar eylül ayında başlamış ve 13 Aralık’ta da anlaşma imzalanmıştı.

2.01.2006Ekonomi
Türkiye artık stratejik merkezimiz bankanın değeri katlandı mutluyuz

Türkiye artık stratejik merkezimiz bankanın değeri katlandı mutluyuz

Fortis Grubu’nun İcra Kurulu Üyesi, Fortis Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Karel De Boeck, "Dışbank’ın piyasa değerinin neredeyse iki katına çıkması bizi mutlu etti. Dışbank, 2005’in ilk 9 aylık sonuçları itibariyle Fortis Grubu bilançosunda 36 milyon Euro’luk katkısıyla yüzde 6 payla yerini aldı. Türkiye, büyüme planlarımızın stratejik merkezi oldu" dedi.

8.02.2006Ekonomi
İş Bankası borcunu çözdü, 200 milyon dolar yatırıma soyundu

İş Bankası borcunu çözdü, 200 milyon dolar yatırıma soyundu

Başer Ailesi, Güney Sanayi’nin 70 milyon dolarlık borcunun 10 yıla yayılması konusunda İş Bankası’yla anlaştı. Başer, bu anlaşmayla birlikte Güney Sanayi’nin arazisinde 200 milyon dolarlık alışveriş merkezi ve toplu konut yapma kararı aldı. Güney Sanayi ise, Adana’daki eski Sümerbank tesislerine taşınıyor.

15.02.2006Ekonomi
Bakan Tüzmene suçlama

Bakan Tüzmen'e suçlama

BDDK, Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen'i Eximbank'tan EGS Dış Ticaret'e 64 trilyon lira usulsüz kredi verip Hazine'yi zarara uğratmakla suçladı.

23.02.2006Gündem
Faktoring Derneğine yeni başkanı

Faktoring Derneği'ne yeni başkanı

Faktoring Derneği'nin Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Mehmet Çınar seçildi.

23.02.2006Ekonomi

Yazar Sonuçları

Fortis merkezinin keyfi yerinde

GEÇTİĞİMİZ pazartesi günü Fortis’in Brüksel’deki merkezindeydik.

8.02.2006