MENÜ

Bddk

Bddk ile ilgili tüm haberleri, son dakika Bddk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Bddk haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 7.723 Bddk haberi bulunmuştur.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Türkiye'de tasarruf sahiplerinin hak ve menfaatlerini korumak, bankalar ve özel finans kurumlarının piyasa disiplini içerisinde sağlıklı, etkin ve dünya ölçeğinde rekabet edebilir bir yapıda işleyişi için uygun ortamı yaratmak bu sayede ülkenin uzun vadeli büyümesine ve istikrarına katkıda bulunmak amacıyla 31 Ağustos 2000 tarihinde kurulmuş özerk bir kurumdur. İdari yapılanma, Kurul ve Kurum şeklinde örgütlenmiştir. Kurulun karar organı olarak aldığı karar ve yaptığı düzenlemelerin uygulanması, Kurumun yetki ve görevleri arasındadır.

BDDK, 5411 sayılı Bankacılık Kanunun ve mevzuatla kendisine verilen düzenleme ve denetlemeyle ilgili görev ve yetkileri kendi sorumluluğu altında bağımsız olarak yerine getirir ve kullanır. Kurumun kararları yerindelik denetimine tâbi tutulamaz. Hiçbir organ, makam, merci veya kişi BDDK kararlarını etkilemek amacıyla emir ve talimat veremez.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu, BDDK'nın karar organıdır. Kurul; biri başkan, biri ikinci başkan olmak üzere yedi üyeden oluşur. Kurul Başkanı Kurumun da başkanıdır.

Kurumun şu anki başkanı Mehmet Ali Akben'dir.

Bddk Haberleri

BDDKdan Elazığ ve Malatya için kredi kartı taksiti açıklaması

BDDK'dan Elazığ ve Malatya için kredi kartı taksiti açıklaması

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu, Elazığ ve Malatya'da bulunan işletmelerin kredi kartına taksitlendirme sürelerinin 2 katına çıkarılabileceğini duyurdu.

15.02.2020Ekonomi
BDDK duyurdu Taksitlendirme süresi iki katına çıktı

BDDK duyurdu! Taksitlendirme süresi iki katına çıktı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK), 1 Ocak 2021'e kadar Elazığ ve Malatya illerinde yerleşik üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı taksitlendirme sürelerinin iki katı olarak uygulanmasına karar verdi.

14.02.2020Gündem
Sahte bankaya anında engel

Sahte bankaya anında engel

Bankacılık yasasında yapılacak değişiklikle, internet üzerinden sahte bankacılık faaliyeti yürütenlerle mücadelede süreç hızlanıyor. BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, “Yeni düzenlemeyle sahtecilik faaliyeti yürütenlerle mücadelede süreç hızlanacak. Biz tespiti yapar yapmaz Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na bildirip buna erişimin engellenmesini sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

14.02.2020Ekonomi
Banka dışı finans kesiminin aktifleri 2019da 122,8 milyar lira oldu

Banka dışı finans kesiminin aktifleri 2019'da 122,8 milyar lira oldu

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) verilerine göre faktoring, finansal kiralama ve finansman şirketlerinin 2019 sonu itibarıyla aktif büyüklüğü 122 milyar 753 milyon lira oldu.

12.02.2020Ekonomi
Bakan Albayraktan önemli ücret ve komisyon açıklaması

Bakan Albayrak'tan önemli ücret ve komisyon açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, vatandaş ve iş dünyasını yakından ilgilendiren banka komisyon ve ücretlerine standart getirildiğini söyledi.

10.02.2020Ekonomi
BDDK ve Merkez Bankasından EFT ücretlerinde indirim kararı

BDDK ve Merkez Bankası'ndan EFT ücretlerinde indirim kararı

Merkez Bankası ile BDDK, banka müşterilerinden alınan ücret ve komisyonlarda ücretleri düşürdü.

9.02.2020Ekonomi
BDDKdan swap kararı

BDDK'dan swap kararı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), bankaların yurtdışı yerleşiklerle yaptıkları bir bacağı döviz diğer bacağı TL olan ve vadede TL alım yönünde gerçekleştirecekleri para swapı, forward, opsiyon ve diğer türev işlemlerin toplamının bankaların en son hesapladıkları yasal özkaynaklarının yüzde 10’u ile sınırlandırılması kararı aldığını bildirdi.

9.02.2020Ekonomi
45 bin yeni milyoner

45 bin yeni milyoner

Hesabında 1 milyon lira ve üzeri parası olan mudi sayısı, 2019'da bir önceki yıla göre 45 bin 314 kişi artarak 225 bini aştı.

3.02.2020Ekonomi
Golden Global Yatırım Bankasına faaliyet izni

Golden Global Yatırım Bankası'na faaliyet izni

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu geçtiğimiz yıl Mayıs ayında kurulan Golden Global Yatırım Bankası A.Ş.'ye faaliyet izni verdi.

1.02.2020Ekonomi
BDDKdan son dakika kuyumcu açıklaması Mağdur olmayın...

BDDK'dan son dakika kuyumcu açıklaması! Mağdur olmayın...

Kuyumcular aracılığıyla paralarını yatırım amaçlı işletmek isteyen vatandaşlar için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) önemli bir açıklama yaptı. Bazı kuyumcuların yüksek kazanç vaadiyle altın ve kıymetli madenleri toplayarak mağduriyetlere sebebiyet verdiğini ifade eden BDDK, önemli bir uyarıda bulundu.

1.02.2020Ekonomi
Koronavirüsünü Merkez de izliyor

Koronavirüsünü Merkez de izliyor

Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal, 2020’de sıkı bir para politikası duruşunun devam edeceğine ve yılsonu için yüzde 8.2 olarak belirlenen enflasyonun kademeli olarak hedeflere yakınsayacağını öngördüklerini söyledi. Koronavirüsüne ilişkin bir soru üzerine Uysal, “Yakından iziliyoruz. Gerektiğinde elimizdeki tüm ararçlarla adım atma imkanımız var” dedi.

31.01.2020Ekonomi
Bankacılık sektörünün aktifleri aralıkta yüzde 16,1 büyüdü

Bankacılık sektörünün aktifleri aralıkta yüzde 16,1 büyüdü

Aralık sonu itibarıyla sektörün en büyük aktif kalemi olan krediler 2 trilyon 656 milyar 810 milyon lira, menkul değerler 660 milyar 917 milyon lira oldu. Sektörün dönem net karı 49 milyar 753 milyon lira, sermaye yeterliliği standart oranı ise yüzde 18,43 seviyesinde gerçekleşti.

30.01.2020Ekonomi
BDDKda üyesi Yazar vefat etti

BDDK'da üyesi Yazar vefat etti

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu Üyesi Beytullah Yazar vefat etti.

24.01.2020Ekonomi

Bankacılık sektörünün kredi hacmi arttı

Bankacılık sektörünün kredi hacmi, geçen hafta 5 milyar 511 milyon lira artarak 2 trilyon 645 milyar 459 milyon liraya yükseldi.

23.01.2020Ekonomi
Son dakika... Rekabet Kurumu ön araştırma başlattı

Son dakika... Rekabet Kurumu ön araştırma başlattı

Son dakika haberi: Rekabet Kurumu 20'den fazla banka hakkında ön araştırma başlattı. Mevduat, kredi, döviz ve aracılık hizmetlerinde yasayı ihlal edip etmedikleri araştırılıyor.

17.01.2020Ekonomi
Finans sektöründe başarının sırrı müşteri deneyiminin arkasında yatıyor

'Finans sektöründe başarının sırrı müşteri deneyiminin arkasında yatıyor'

Diğer tüm hizmet sektörlerinde olduğu gibi bankacılık ve finans sektöründe de müşteri deneyimi en önemli konulardan biri haline geldi. Geçmiş yıllarda çağrı merkezi denildiğinde ilk olarak akla bir marka ile sorun yaşandığında aranılan yer olarak gelirdi. Ancak zamanla çok hızlı gelişerek hemen hemen tüm işlemlerin yapılabildiği ve rekabet açısından büyük avantaj sağlayan bir müşteri deneyim merkezine dönüştü. Bankacılık ve finans sektöründeki müşteri deneyimine yönelik yatırımların her geçen gün artışı  konunun ne kadar önemli olduğunu açık ve net bir şekilde gösteriyor.

13.01.2020Teknoloji
Son dakika... BDDKdan flaş karar: Taksit sınırı 3e indirildi

Son dakika... BDDK'dan flaş karar: Taksit sınırı 3'e indirildi

BDDK, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda taksitlendirme sürelerini altı aydan üç aya düşürdü.

13.01.2020Ekonomi
Bankacılık sektörünün kredi hacmi azaldı

Bankacılık sektörünün kredi hacmi azaldı

Bankacılık sektörünün kredi hacmi, geçen hafta 5 milyar 367 milyon lira azalarak 2 trilyon 646 milyar 894 milyon liraya geriledi.

9.01.2020Ekonomi
MOBİSAD: Taksit sayısının azaltılması kayıt dışı kanala kapı açabilir

MOBİSAD: Taksit sayısının azaltılması kayıt dışı kanala kapı açabilir

BDDK cep telefonu ve tablet alımı kredilerinde vadenin altıdan üç aya indirilmesini öngören yönetmelik değişikliği taslağını yayımladı. Taslağı değerlendiren MOBİSAD Başkanı Mustafa Kemal Turnacı, “Bu çalışma uygulamaya geçtiği taktirde vatandaşlarımızın alışveriş yapma eğilimleri değişebilir, özellikle kayıt dışı ve yurt dışı kanallara yönelme olabilir” dedi.

9.01.2020Teknoloji
BDDK Başkanı Akben: 2020, sektör açısından canlanma ve yükseliş dönemi olacak

BDDK Başkanı Akben: 2020, sektör açısından canlanma ve yükseliş dönemi olacak

BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben "2020'de yatırımların ve ihracatın artış gösterdiği, turizm başta olmak üzere hizmet sektöründeki olumlu gelişmelerin yaşandığı ve böylece istihdamın artış gösterdiği bir yıl olacağını bekliyoruz" dedi.

3.01.2020Ekonomi
BDDKdan Yapı Krediye izin

BDDK'dan Yapı Kredi'ye izin

BDDK, Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler hisselerinin devrine izin verdi

30.12.2019Ekonomi
TBBden ekspertiz ve ipotek ücretlerine ilişkin açıklama

TBB'den ekspertiz ve ipotek ücretlerine ilişkin açıklama

Türkiye Bankalar Birliği "Banka, ekspertiz yahut ipotek tesisi ücretini, sözleşme öncesinde ve sonrasında yaptığı bilgilendirme çerçevesinde, mevzuata uygun şekilde kredi müşterisinden tahsil etmektedir" açıklamasında bulundu.

24.12.2019Ekonomi
BDDKdan iki yönetmelik değişikliği

BDDK'dan iki yönetmelik değişikliği

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nca (BDDK), bankaların özkaynaklarına ve sermaye yeterliliğinin ölçülmesine ilişkin yönetmeliklerinde yer alan bazı maddelerin yürürlük tarihleri 1 Ocak 2022'ye ertelendi.

24.12.2019Ekonomi
BDDK, TT Ödeme ve Elektronik Para Hizmetlerine faaliyet izni verdi

BDDK, TT Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri'ne faaliyet izni verdi

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nca (BDDK), TT Ödeme ve Elektronik Para ve Hizmetleri AŞ'ye faaliyet izni verildi.

20.12.2019Ekonomi
Bankacılık sektörünün kredi hacmi arttı

Bankacılık sektörünün kredi hacmi arttı

Bankacılık sektörünün kredi hacmi 2,6 trilyon lira, toplam mevduatı 2,5 trilyon lira oldu.

19.12.2019Ekonomi
BDDKdan bankaların swap işlemlerine sınırlama

BDDK'dan bankaların swap işlemlerine sınırlama

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunca (BDDK), bankaların yurt dışı yerleşiklerle yaptıkları bir bacağı döviz diğer bacağı TL olan, vadesine yedi gün veya daha kısa süre kalan, vadede TL satım yönündeki para swapı, forward, opsiyon ve diğer türev işlem tutarları toplamının yasal özkaynaklarının yüzde 10'unu geçmeyeceği bildirildi.

18.12.2019Ekonomi
BDDKdan önemli açıklama: Tüm yasal haklar sonuna kadar kullanılacak

BDDK'dan önemli açıklama: Tüm yasal haklar sonuna kadar kullanılacak

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), banka genel müdür ve yardımcılarının banka üst yönetiminde üstlendikleri görev ve yetkilere ilişkin İngilizce yayın yapan "www.bloomberg.com" sitesinde yer alan haberi yalanladı.

15.12.2019Ekonomi
BDDK, Buradaöde Ödeme Kuruluşunun faaliyet iznini iptal etti

BDDK, Buradaöde Ödeme Kuruluşu'nun faaliyet iznini iptal etti

Şirketin faaliyet izninin iptal edilmesine gerekçe olarak, "finansal denetim raporu ve mali tablolara yönelik tereddütlerin giderilememesi ile kurumsal yönetimin yetersizliği" gösterildi.

10.12.2019Ekonomi
Baltık ülkeleri hangileri Baltık ülkeleri nerede

Baltık ülkeleri hangileri? Baltık ülkeleri nerede?

Baltık ülkeleri, Almanya'nın kuzeydoğusunda yer alan Baltık Denizi'ne kıyısı olan ülkelerden oluşmaktadır. Tarihi ve coğrafi bir birliktelikleri bulunan bağımsız cumhuriyetler için kullanılan Baltık ülkeleri, genel manada pek çok ülkeyi kapsasa da NATO tarafından birkaç ülkeyi nitelemektedir. Peki, Baltık ülkeleri hangileri ve nerede yer alıyor? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

4.12.2019Gündem
BDDK, Merkez Varlık Yönetimin faaliyet iznini iptal etti

BDDK, Merkez Varlık Yönetim'in faaliyet iznini iptal etti

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nca (BDDK), Merkez Varlık Yönetim AŞ'nin faaliyet izninin iptal edilmesine karar verildi.

4.12.2019Ekonomi
Akılalmaz vurgunu BDDK ortaya çıkardı

Akılalmaz vurgunu BDDK ortaya çıkardı

İstanbul'da yalı ve bina kiralayan dolandırıcılar sahte banka şubesi açtı. Teminat mektupları, kredi kartları düzenleyen şebekenin sahtecilik olayını BDDK ortaya çıkardı ve 6 kişi tutuklandı.

4.12.2019Ekonomi
BDDKdan derecelendirme kuruluşlarına ilişkin tebliğde değişik

BDDK'dan derecelendirme kuruluşlarına ilişkin tebliğde değişik

Değişiklik kapsamında, derecelendirme kuruluşu çatısı altındaki kişilerin sağlaması gereken hükümlerde Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketi ile Türkiye Varlık Fonu ve portföyündeki işletmelere bazı istisnalar tanındı.

3.12.2019Ekonomi
Milyonerlerin 10 aylık mevduat artışı yaklaşık 180 milyar lira oldu

Milyonerlerin 10 aylık mevduat artışı yaklaşık 180 milyar lira oldu

Hesabında 1 milyon lira veya üzeri parası olan mudi sayısı ekim sonu itibarıyla 33 bin 864 olurken, mudilerin toplam mevduatı da 1 trilyon 289 milyar 779 milyon liraya ulaştı.

30.11.2019Ekonomi
‘Sıfırcı hocalar’a karşı milli adım

‘Sıfırcı hocalar’a karşı milli adım

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşlarından hak ettiği notu alamadığı gerekçesiyle ulusal rating ajansı kurmayı uzun zamandır gündeminde tutan Türkiye, önemli bir adım attı. Türk bankaları ve finans kuruluşları JCR Avrasya’nın çoğunluk hissesini satın aldığını duyurdu.

30.11.2019Ekonomi
Bakan Kurum: Eğer tedbir almazsak su kıtlığı yaşayamaya başlayacağız

Bakan Kurum: Eğer tedbir almazsak su kıtlığı yaşayamaya başlayacağız

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Türkiye 2023 Zirvesi’nde yaptığı konuşmada, "Su kaynaklarımızı çok verimli kullanarak, arıtmalarımızdan elde ettiğimiz geri dönüşüm ile kullanma oranlarımızı yüzde 1’den 5’e çıkararak ki şu an itibari ile baktığınızda kişi başına 1500 metre küp su kullanan bir ülkeyiz ve su fakiriyiz bu anlamda. 2030 yılı versiyonuna baktığımızda istatistiklere göre 1200 metreküpe kullanma suyu oranımız düşecek, düşmek zorunda kalacak ki eğer tedbir almazsak su kıtlığı yaşayamaya başlayacağız. 2050’li yıllarda dünyada su savaşlarının çıkacağı bile öngörülüyor" dedi.

29.11.2019Ekonomi
BDDK Başkanı Akben: Bankaların aktiflerinin silinmesi hedefleniyor

BDDK Başkanı Akben: Bankaların aktiflerinin silinmesi hedefleniyor

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, değersiz alacakların kayıttan düşmesine ilişkin düzenlemelerle aktiften silmenin kolaylaştırılmasının hedeflendiğini, banka borcunun silinmesinin hedeflenmediğini söyledi.

29.11.2019Ekonomi
Son dakika... Merkez Bankası: Faiz oranları geriledi, enflasyondaki düşüş ön plana çıktı

Son dakika... Merkez Bankası: Faiz oranları geriledi, enflasyondaki düşüş ön plana çıktı

Merkez Bankası, Kasım ayıyla ilgili Finansal İstikrar Raporu'nu yayınladı. Raporda, "Enflasyondaki düşüş ve beklentilerdeki iyileşme ön plana çıkarken, döviz kuru oynaklıkları azaldı, faiz oranları belirgin geriledi" denildi.

29.11.2019Ekonomi
BDDK Başkanı Akben: Kaynak temininde sorun yok

BDDK Başkanı Akben: Kaynak temininde sorun yok

Akben, bankacılık sektörünün yurt dışı piyasalardan kaynak temin etmede ve bu fonları yenilemede herhangi bir sorun yaşamadığını bildirdi.

27.11.2019Ekonomi
BDDKdan değersiz alacakların kayıttan düşmesine ilişkin iki düzenleme

BDDK'dan değersiz alacakların kayıttan düşmesine ilişkin iki düzenleme

Kredilerin Sınıflandırılması ve Bunlar İçin Ayrılacak Karşılıklara İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" ve "Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketlerinin Muhasebe Uygulamaları İle Finansal Tabloları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" yürürlüğe girdi.

27.11.2019Ekonomi
BDDKnin bazı yetkilerinin TCMBye devredilmesine ilişkin kanun Resmi Gazetede

BDDK'nin bazı yetkilerinin TCMB'ye devredilmesine ilişkin kanun Resmi Gazete'de

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) 6493 Sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamındaki görev ve yetkileri, Merkez Bankasına (TCMB) devredilecek, TCMB ödemeler alanındaki yetkili otorite olacak. Ödeme ve elektronik para kuruluşlarına yönelik üyeliğin zorunlu kılındığı Türkiye Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Birliği kurulacak.

22.11.2019Ekonomi
Bankacılık sektörünün kredi hacmi arttı

Bankacılık sektörünün kredi hacmi arttı

Bankacılık sektörünün kredi hacmi 2,6 trilyon lira, toplam mevduatı 2,5 trilyon lira oldu.

21.11.2019Ekonomi
BDDKdan Standard Chartereda destek ve danışmanlık hizmeti izni

BDDK'dan Standard Chartered'a destek ve danışmanlık hizmeti izni

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunca (BDDK), Standard Chartered Yatırım Bankası Türk AŞ'nin Standard Chartered Bank grubuna dahil yabancı banka ve finansal kuruluşlara destek ve danışmanlık hizmeti sunmasına izin verildi.

20.11.2019Ekonomi
BDDKdan Turkish Banka destek ve danışmanlık hizmeti izni

BDDK'dan Turkish Bank'a destek ve danışmanlık hizmeti izni

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunca (BDDK), Turkish Bank AŞ'nin yurt içi ve dışında kurulu banka ve diğer finansal kuruluşlara destek ve danışmanlık hizmeti sunmasına izin verildi.

20.11.2019Ekonomi
BBDK 125 personel alımı yapacak Başvuru şartları neler

BBDK 125 personel alımı yapacak! Başvuru şartları neler?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), 125 personel alımı yapacağını duyurdu. Bankalar yeminli murakıp yardımcısı ve bankacılık uzman yardımcısı (bankacılık, hukuk ve bilişim alanları) unvanlarında yapılacak alımlarda KPSS şartı aranıyor. İşte, BBDK personel alımı şartları...

18.11.2019Gündem
Bankacılık sektörünün kredi hacmi arttı

Bankacılık sektörünün kredi hacmi arttı

Bankacılık sektörünün kredi hacmi 2,6 trilyon lira, toplam mevduatı 2,4 trilyon lira oldu.

14.11.2019Ekonomi
‘İndirim için daha yer var’

‘İndirim için daha yer var’

Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, dünyada faizlerin düşüş trendinde olduğunu, Merkez Bankası’nın da faiz indirimine devam edebileceği öngörüsünde bulunarak, “Faiz indirimi için daha yer var. Yılı çift hanelerin önlerinde yüzde 10-12 seviyelerinde kapatırız. Hedeflenen büyüme için bir an evvel tek haneli faiz seviyelerinin yakalanması lazım” dedi.

14.11.2019Ekonomi
BDDK’nın yetkileri Merkez Bankası’na devrediliyor

BDDK’nın yetkileri Merkez Bankası’na devrediliyor

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK), görev ve yetkileri Merkez Bankası’na devredilecek. Merkez Bankası, ödemeler alanındaki yetkili otorite olacak.

12.11.2019Ekonomi
Tasarruf edene devlet katkısı

Tasarruf edene devlet katkısı

Çeyiz ve konut hesaplarının ardından, devlet destekli yeni hesap uygulamaları yolda.

12.11.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

Bir başarı öyküsü PayTR

SİZE bugün İzmir’den Türkiye’ye yayılan bir başarı öyküsü anlatacağım. Aslında uzun zamandır işlediğim bir tezi de güçlendiren bir örnek...Şirketin ismi PayTR...

2.02.2020

Borsada yılı iyi kapatma çabası

Yılın son günlerine girerken daha çok da borsalarda hissedilen iyimserlik sürüyor.

22.12.2019