MENÜ

Elektrik Kesintileri

Elektrik Kesintileri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Elektrik Kesintileri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Elektrik Kesintileri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.680 Elektrik Kesintileri haberi bulunmuştur.

Elektrik Kesintileri Haberleri

Anadolu ve Avrupa Yakasında elektrik kesintisi - İstanbulda elektrikler ne zaman gelecek

Anadolu ve Avrupa Yakası'nda elektrik kesintisi - İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki pek çok ilçeden elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Vatandaşları konu hakkında bilgilendiren BEDAŞ ve AYEDAŞ, İstanbul'da uygulanacak olan elektrik kesintilerinin etkisi altında kalacağı ilçeleri açıkladı. Peki o ilçeler hangileri? Elektrik kesintileri ne kadar sürecek?

1.03.2018Gündem
23 Şubat Cuma günü Küçükçekmece ve Avrupa Yakası elektrik kesintisi.. Elektrikler ne zaman gelecek

23 Şubat Cuma günü Küçükçekmece ve Avrupa Yakası elektrik kesintisi.. Elektrikler ne zaman gelecek?

23 Şubat Cuma günü BEDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre bir çok ilçede planlı elektrik kesintisi olacak. Küçükçekmece ve civarı da planlı elektrik kesintisinden etkilenecek ilçeler arasında. Peki Elektrikler ne zaman gelecek? İşte planlı elektrik kesintilerinin tarihi ve saatleri

23.02.2018Gündem
Elektrikler en zaman gelecek 20 Şubat İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler en zaman gelecek? 20 Şubat İstanbul elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasındaki ilçelerinde bugünde elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Avrupa Yakası'nda, Bakırköy, Şişli, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Esenyurt... Anadolu Yakası'nda ise Ataşehir, Pendik ve Ümraniye ilçelerinde planlı elektrik kesintileri olduğu görülüyor. Peki İstanbul'da elektrik kesintisi olacak diğer ilçeler hangileri? Elektrik kesintileri ne kadar sürecek?

19.02.2018Gündem
İstanbulun pek çok ilçesinde elektrik kesintisi yaşanıyor - Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul'un pek çok ilçesinde elektrik kesintisi yaşanıyor - Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa Yakası’nda planlı yatırım ve bakım çalışmaları nedeniyle bazı ilçelerde elektrik kesintisi yaşanıyor. Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş (BEDAŞ) ve AYEDAŞ, İstanbul'da yapılacak olan elektrik kesintisi yaşanacak ilçe ve mahallelerin listesini paylaştı. Peki elektrikler ne zaman gelecek?

24.01.2018Gündem
Ulaşım durdu okullar tatil edildi

Ulaşım durdu okullar tatil edildi

Avrupa genelinde etkili olan fırtına ve kar yağışı nedeniyle birçok ülkede ulaşım durdu, okullar tatil edildi. Fırtına, Almanya, Belçika, Hollanda ve İsveç’te can kayıplarına yol açtı.

19.01.2018Dünya
Hollanda, Belçika ve İsveç’te ölenler oldu

Hollanda, Belçika ve İsveç’te ölenler oldu

Avrupa genelinde etkili olan fırtına ve kar yağışı nedeniyle birçok ülkede tren seferleri ve uçuşlar durduruldu, eğitime ara verildi, yetkililer halkı olası mağduriyetlere karşı uyardı. Fırtına bazı ülkelerde ölümlere yol açtı.

18.01.2018Dünya
15-16 Ocak 2018 Pazartesi günü planlı kesinti programı - İstanbulda elektrikler ne zaman gelecek

15-16 Ocak 2018 Pazartesi günü planlı kesinti programı - İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?

Bugün İstanbul'un birçok ilçesinde elektriklerin kesilmesiyle birlikte vatandaşlar ilçelerindeki kesintilerin ne zaman giderileceğini araştırmaya başladılar. Özellikle Fatih, Şehremini ve Çapa'da yaşanan elektrik kesintileri üzerine elektriklerin ne zaman geleceği bu bölgelerde yaşayanlar tarafından merak konusu oldu. İşte 15-16 Ocak tarihli BEDAŞ duyurusuna göre elektrik kesintisi yaşanacak bölgeler

15.01.2018Gündem
ABDde okyanus dondu

ABD'de okyanus dondu!

ABD'de 80 yılda üçüncü kez Atlantik kıyılarının donduğu görüldü.

9.01.2018Dünya
Fransa’da Eleanor 6 ölüme yol açtı

Fransa’da Eleanor 6 ölüme yol açtı

Fransa’yı da vuran Eleanor kasırgasında hayatını kaybedenlerin sayısı 6’ya yükseldi.

8.01.2018Dünya
Avrupa kasırgayla sarsılıyor THY uçakları havadan döndü

Avrupa kasırgayla sarsılıyor! THY uçakları havadan döndü

Almanya’da hızı zaman zaman saatte 120 kilometreye varan Burglind kasırgası hayat olumsuz etkilendi. Fransa ve Birleşik Krallık’ta ise ‘Eleanor’ kasırgası nedeniyle bazı bölgelerde günlük hayat neredeyse felç oldu. Türk Hava Yollarının (THY) İstanbul-Basel ile İstanbul-Zürih seferini yapan tarifeli uçakları ise İsviçre'deki olumsuz hava koşulları nedeniyle İtalya'daki Milano Havalimanı'na yönlendirildi.

3.01.2018Dünya
Eleanor kasırgası Avrupayı vurdu

"Eleanor" kasırgası Avrupa'yı vurdu!

Fransa'da etkili "Eleanor" kasırgası nedeniyle enerji nakil hatlarının zarar görmesi sonucu yaklaşık 200 bin haneye elektrik verilemediği bildirildi. Şiddetli rüzgar nedeniyle Eyfel Kulesi ziyarete kapatıldı

3.01.2018Dünya
Almanya’yı Burglind, Fransa ve Birleşik Krallık’ı Eleanor vurdu

Almanya’yı Burglind, Fransa ve Birleşik Krallık’ı Eleanor vurdu

Almanya’da hızı zaman zaman saatte 120 kilometreye varan Burglind kasırgası hayat olumsuz etkilendi. Fransa ve Birleşik Krallık’ta ise Eleanor kasırgası yüzünden turuncu alarm verildi.

3.01.2018Dünya
Elektrikler ne zaman gelecek 20-21 Aralık elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 20-21 Aralık elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek sorusu , İstanbul ve Eskişehir’de ikamet eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Elektrik kesintisi yaşanan bölgelerde kesintinin ne zaman sonlanacağı vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? İşte, 20-21 aralık elektrik kesintisi bilgileri

20.12.2017Gündem
İstanbulda elektrik kesintisi yaşayacak ilçeler hangileri Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul'da elektrik kesintisi yaşayacak ilçeler hangileri? Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa Yakası'ndaki pek çok ilçesinden elektrik kesintisi haberi gelmeye devam ediyor. Kadıköy, Sultangazi, Bayrampaşa, Üsküdar, Beykoz, Ataşehir... Peki İstanbul'da elektrik kesintisi yaşayacak diğer ilçeler hangileri? Elektrik kesintileri ne kadar sürecek?

18.12.2017Gündem
Taksimde isyan... 36 saattir yok

Taksim'de isyan... 36 saattir yok!

Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki alt yapı çalışmaları nedeniyle Asmalımescit Mahallesi'nde sık sık yaşanan elektrik kesintileri esnafı isyan ettirdi. Son 36 saattir elektrik olmadığını belirten esnaf, duruma tepki gösterdi. İş yerleri hatta mahalle muhtarlığı bile mumla aydınlatılıyor.

6.12.2017Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 6 Aralık BEDAŞ planlı elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık BEDAŞ planlı elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek sorusu vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Planlı bakım çalışmalarının yanı sıra anlık elektrikk kesintilerinin de yaşandığı İstanbul'da şu saatlerde elektrikler ne zaman gelecek sorusuna yanıt aranıyor. Peki, vatandaşların merak ettiği elektrikler ne zaman gelecek? İşte, elektrik kesintisi hakkında merak edilen detaylar

6.12.2017Gündem
Dünyanın en büyük pili tamamlandı

Dünyanın en büyük pili tamamlandı

Tesla, Güney Avustralya'da dünyanın en büyük lityum iyon pilini üretti.

23.11.2017Ekonomi
Tesla dünyanın en büyük pilini tamamladı

Tesla dünyanın en büyük pilini tamamladı!

Elektrikli otomobil üreticisi ve enerji depolama şirketi Tesla'nın, Güney Avustralya'da "dünyanın en büyük lityum iyon pili"nin yapımını tamamladığı açıklandı.

23.11.2017Teknoloji
Elektrikler ne zaman gelecek İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek sorusu, İstanbul'da yaşayan vatandaşlar tarafından araştırılan konu oldu. Ekipler tarafından sürdürülen anlık ya da planlı kesinti çalışmalarının detaylarını merak eden vatandaşlar, elektrikler ne zaman gelecek sorusuna cevap aradı. İşte, 20-21 Kasım İstanbul elektrik kesintisi haberleri

20.11.2017Gündem
Rüzgar türbini yapan öğretmene ödül

Rüzgar türbini yapan öğretmene ödül

Van'ın Çaldıran ilçesi Çubuklu köyüne bağlı Galatasaray Ortaokulu'nda fen bilgisi öğretmeni olarak görev yaptığı sırada okulun elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla rüzgar türbini yapan öğretmen Mahmut Çakır, Malatya’da, Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığınca düzenlenen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Ortadoğu Anadolu Bölgesi Ödül Töreninde başarı belgesi ve ödül aldı.

16.11.2017Eğitim
Geçtiğimiz yüzyılın en öldürücü 5 fırtınası

Geçtiğimiz yüzyılın en öldürücü 5 fırtınası

Eylül ortasında Irma Kasırgası’nın Gerogia, Alabama ve Carolinas’ı nasıl vurduğunu hep birlikte büyük bir dehşet içinde izledik.

13.11.2017Hayat
Görevimiz olimpiyatlar

Görevimiz olimpiyatlar

1992 yılından beri düzenlenen tüm olimpiyatların teknolojik altyapısını hazırlayan Atos, artık bu alanda güvenlik hizmetleriyle de öne çıkıyor.

14.10.2017Ekonomi
Dünyanın en büyüğü geliyor

Dünyanın en büyüğü geliyor

Bugün 2022’de insanları Mars’a ulaştıracaklarını açıklayan Musk, bir başka sektöre daha elini uzattı ve dev bir projenin daha başlangıcını gerçekleştirdi. Sahibi ve kurucusu olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, dünyanın en büyük bataryasını inşa etmeye başladı.

30.09.2017Ekonomi
Sulama kanallarında güneş enerjisi dönemi

Sulama kanallarında güneş enerjisi dönemi

Şanlıurfa'da, GAPTAEM tarafından geliştirilen proje kapsamında sulama kanalının üstü güneş enerjisinden elektrik üretmek amacıyla panellerle kaplandı.

29.09.2017Ekonomi
Sulama kanallarında güneş enerjisi dönemi başlıyor

Sulama kanallarında güneş enerjisi dönemi başlıyor

Şanlıurfa'da, sulama kanalları üzerine güneş enerji panellerin yerleştirilmesi tamamlandı.

29.09.2017Teknoloji
Irma kasırgasının öncesi ve sonrası görüntüleri

Irma kasırgasının öncesi ve sonrası görüntüleri

Karayipler’de her yıl binlerce turisti ağırlayan adalar, tarihin kayda geçen en büyük Atlas Okyanusu fırtınası Irma kasırgası ile gündemde… Irma kasırgasının vurduğu bölgelerden öncesi ve sonrasını gösteren bir video ise tahribata gösteriyor. İşte kasırganın vurduğu adalardan görüntüler...

15.09.2017Seyahat
Sebastian fırtınası Avrupa’da 11 can aldı

Sebastian fırtınası Avrupa’da 11 can aldı

Batı Avrupa ülkeleri şiddetli fırtınanın etkisi altına girdi. Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Danimarka, İngiltere ve İtalya’da etkisini gösteren fırtına, hayatı olumsuz etkiledi. İtalya’da 8, Almanya’da 3 kişi öldü, Hollanda’da devrilen ağaçlar 4 kişiyi yaraladı. Belçika’da yollar kapandı, Almanya’da Kuzey Denizi’ndeki adalara feribot seferleri yapılamadı. İngiltere’de 70 bin hane ve iş yeri elektriksiz kaldı. Bazı ülkelerde alarm verildi.

14.09.2017Dünya
Fırtına Avrupa’da dokuz can aldı

Fırtına Avrupa’da dokuz can aldı

Batı Avrupa ülkeleri şiddetli fırtınanın etkisi altına girdi. Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Danimarka, İngiltere ve İtalya’da etkisini gösteren fırtına, hayatı olumsuz etkiledi. İtalya’da 8, Almanya’da 1 kişi öldü, Hollanda’da devrilen ağaçlar 4 kişiyi yaraladı. Belçika’da yollar kapandı, Almanya’da Kuzey Denizi’ndeki adalara feribot seferleri yapılamadı. Almanya Flensburg kentinde çocuk yuvaları tatil edildi. İngiltere’de 70 bin hane ve iş yeri elektriksiz kaldı. Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa başta olmak üzere fırtına nedeniyle kıtanın batısında alarm verildi.

14.09.2017Dünya
Irma Kasırgasındaki son durum ürkütücü...

Irma Kasırgası'ndaki son durum ürkütücü...

Irma Kasırgası, hem dünyanın hem de ülkemizin gündeminde! Son olarak birinci kategoriye kadar inen kasırga kuzeye doğru ilerlerken, fırtınanın yıktığı yerlerden feci görüntüler geliyor. Türkiye'deki pek çok ünlü isim de Instagram hesabından Irma Kasırgası paylaşımında bulunuyor. Peki Irma Kasırgası nedir, nerelerde etkili?

11.09.2017Gündem
Son dakika Irma kasırgası vurdu milyonlar karanlığa gömüldü...  Yağmacılar ortaya çıktı

Son dakika! Irma kasırgası vurdu milyonlar karanlığa gömüldü... Yağmacılar ortaya çıktı!

ABD'nin Florida eyaletinde etkili olan ve kuzey batıya doğru ilerleyen Irma kasırgasının şiddetli tropik fırtınaya dönüşmesinin beklendiği bildirildi. Miami'de yağma başladı. Polis 12 civarında yağmacıyı gözaltına aldı.

11.09.2017Dünya

Yazar Sonuçları

Her köşesi ayrı bir macera: Hindistan

Fuşya, safran sarısı, gece mavisi... Hindistan’da herkes hiç ayrım yapmadan tüm bu canlı renkleri giymeye bayılıyor. Benim için özellikle erkeklerin renkli kıyafetler içinde en çekici göründüğü ülkelerden biri Hindistan. Ülke o kadar büyük ve kalabalık ki, her köşesinde ayrı bir macera yaşayabilirsiniz. Karşınıza birden krepon kağıtları ve çiçeklerle süslenmiş bir fil çıkabilir ya da otel odanızın içinde sokak maymunlarının çantanızı karıştırdığına şahit olabilirsiniz. Hindistan’da çölleri, maharajaların saraylarını, karma inancını ve yerli halkla yaşadığım maceraları yazdım... İşte bir aylık Hindistan seyahatimden öne çıkanlar...

5.01.2018

Ulus nasıl kurtulur?

Okurlar diyor ki: “Ulus’u yazın.”

25.12.2017