MENÜ

Elektrik Kesintileri

Elektrik Kesintileri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Elektrik Kesintileri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Elektrik Kesintileri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.681 Elektrik Kesintileri haberi bulunmuştur.

Elektrik Kesintileri Haberleri

Belçika karanlıkta kalmamak için Türk şirketiyle görüşüyor

Belçika karanlıkta kalmamak için Türk şirketiyle görüşüyor

Elektrik ihtiyacının büyük kısmını nükleer santrallerden karşılayan Belçika'da kasım ayında çok sayıda reaktörün devre dışı kalması nedeniyle elektrik kesintileri yaşanmaması için Türk şirketine ait yüzer santrallerin ülkeye getirilmesine yönelik müzakereler yapılıyor.

22.10.2018Ekonomi
Endonezyadaki depremde ölü sayısı artıyor

Endonezya'daki depremde ölü sayısı artıyor

Endonezya’nın Sulawesi Adası’nda cuma günü meydana gelen 7,4 büyüklüğündeki deprem ve ardından oluşan tsunami sonucu ölenlerin sayısı bin 203'e yükseldi.

30.09.2018Dünya
Yunanistanda kasırga endişesi

Yunanistan'da kasırga endişesi

Yaklaşık 3 gündür kötü hava koşullarının etkili olduğu Yunanistan, "Zorba" kasırgasına hazırlanıyor.

28.09.2018Dünya

Nadir Akdeniz fırtınası geliyor

Türkiye'nin batısı Akdeniz fırtınasıyla karşı karşıya.

28.09.2018Dünya
Selin vurduğu Bandırma’da metrekareye 130 kilogram yağış düştü

Selin vurduğu Bandırma’da metrekareye 130 kilogram yağış düştü!

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde sağanak yağmurun ardından meydana gelen sel baskınlarına müdahale için Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’nın Başkanlığı'nda kriz merkezi kuruldu. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Zekai Kafaoğlu, İtfaiye Dairesi olarak Bandırma Erdek bölgesinde 700 ihbar sonrası 356 vatandaşın mahsur kaldığı yerlerden kurtarıp güvenli bölgelere sevk edildiğini söyledi.

13.09.2018Gündem
İstanbul Avrupa Yakasındaki pek çok ilçede kesinti yaşıyor... Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul Avrupa Yakası'ndaki pek çok ilçede kesinti yaşıyor... Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Bugün Avrupa Yakası’ndaki pek çok ilçede elektrik kesintisi yaşanacak. BEDAŞ, 11 Eylül 2018 tarihinde İstanbul'da yapılacak planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Peki, elektrikler ne zaman gelecek?

11.09.2018Gündem
O ülke 6.7 ile sallandı... Çok sayıda kayıp ve yaralı var

O ülke 6.7 ile sallandı... Çok sayıda kayıp ve yaralı var

Japonya'nın kuzeyindeki Hokkaido’da 6.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem nedeniyle birçok bölgede heyelanlar meydana gelirken, 20 kişinin kayıp olduğu en az 48 kişinin yaralandığı bildirildi. Deprem nedeniyle hızlı tren seferleri yapılamadı. Havaalanındaki olası risklere karşı hava trafiği de durdu.

6.09.2018Dünya
Porto Riko hükümeti açıkladı: Kasırgada ölenlerin sayısı 64ten 2 bin 975e yükseldi

Porto Riko hükümeti açıkladı: Kasırgada ölenlerin sayısı 64'ten 2 bin 975'e yükseldi

Porto Rikolu yetkililer, 2017'de Karayip Adaları'nı vuran Maria Kasırgası'nın daha önce 64 olarak açıklanan ölü sayısını 2 bin 975'e yükseltti. Bu, daha önce açıklanan rakamın yaklaşık 50 katına denk.

29.08.2018Dünya
Endonezya: Lombok Adasındaki depremde en az 82 kişi öldü

Endonezya: Lombok Adası'ndaki depremde en az 82 kişi öldü

Endonezya'nın Lombok Adası'nda meydana gelen 7 büyüklüğündeki depremde en az 82 kişinin öldüğü bildirildi.

6.08.2018Dünya
Elektrikler ne zaman gelecek 24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasındaki ilçelerinde planlı elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ 24 Temmuz 2018 tarihinde İstanbul'da yapılacak planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Avrupa Yakası'nda Avcılar, Gaziosmanpaşa, Esenyurt, Küçükçekmece... Anadolu Yakası'nda ise Beykoz, Şile, Tuzla ve Üsküdar... ilçelerinde planlı elektrik kesintileri olduğu görülüyor. Peki, İstanbul'da başka hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacak? Elektrikler ne zaman gelecek?

24.07.2018Gündem
İstanbul’un pek çok ilçesinde elektrik kesintisi… Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul’un pek çok ilçesinde elektrik kesintisi… Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ, 16 Temmuz’da İstanbul’un pek çok ilçesinde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu. Peki, kesinti yaşanacak ilçeler hangileri? Elektrikler ne zaman gelecek?

16.07.2018Gündem
Irakın Semava kentinde sokağa çıkma yasağı

Irak'ın Semava kentinde sokağa çıkma yasağı

Irak'ın güneyindeki Semava kentinde hizmet eksikliği ve elektrik kesintileri nedeniyle başlayan gösteriler sonrası sokağa çıkma yasağı ilan edildiği bildirildi.

15.07.2018Dünya
Irak’ta alarm

Irak’ta alarm

Irak’ın güneyinde başlayarak başkent Bağdat’a sıçrayan gösteriler nedeniyle hükümet güvenlik alarmı verdi. NATO zirvesi için bulunduğu Brüksel’den Basra’ya uçan Irak Başbakanı Haydar el-İbadi, Milli Güvenlik Konseyi’ni acil olarak topladı.

14.07.2018Dünya
Kaos büyüyor: Parti binası basıldı, sınır kapısı kapatıldı

Kaos büyüyor: Parti binası basıldı, sınır kapısı kapatıldı

Irak'ın Basra kentinde yüzlerce kişi, Kuveyt sınırındaki Sefvan Sınır Kapısı'nda giriş-çıkışların yapılmasına engel oldu, Olaylar sebebiyle, sınır kapısı kapatıldı. Irak'ın Hille kentinde işsizlik ve kamu hizmetlerindeki yetersizlik sebebiyle yapılan protestoda göstericiler, eski Başbakan Nuri el-Maliki'nin liderliğini yaptığı ve Başbakan Haydar İbadi'nin de üyesi olduğu İslami Davet Partisi ile Şii tabanlı partilerden Fazilet Partisinin binalarını bastı. Sadr hareketi de Basra'ya heyet yolladı. Türk Dışişlerinden ise Irak'taki Türk vatandaşlarına güvenlik uyarısı yapıldı. Öte yandan olaylar sonrası başta Facebook olmak üzere pek çok online paylaşım sitesi kapatıldı.

14.07.2018Dünya
Komşuda gösteriler yayılıyor... Şehirdeki internet erişimi durduruldu

Komşuda gösteriler yayılıyor... Şehirdeki internet erişimi durduruldu

Irak'ın güneyinde başlayarak başkent Bağdat'a sıçrayan gösteriler nedeniyle hükümet şehirdeki internet erişimini kesti. Irak Milli Güvenlik Konseyi de Başbakan Haydar el-İbadi başkanlığında acil olarak toplandı.

14.07.2018Dünya
Komşuda gösteriler yayılıyor... Başbakanın kaldığı otele girmeye çalıştılar

Komşuda gösteriler yayılıyor... Başbakanın kaldığı otele girmeye çalıştılar

Irak'ın en güneyindeki petrol zengini Basra'da, hizmet yoksunluğu ve elektrik kesintileri yüzünden başlayan gösteriler, başkent Bağdat ve ülkenin güneyinde yer alan diğer kentlere de yayıldı. Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, göstericiler Basra'da Irak Başbakanı Haydar el-İbadi'nin kaldığı otelin önüne gelerek, içeri girmeye çalıştı.

13.07.2018Dünya
Ankarada korkutan trafo patlaması

Ankara'da korkutan trafo patlaması

Keçiören ilçesinde meydana gelen trafo patlaması nedeniyle bazı bölgelerde elektrik kesintisi oluştu

12.07.2018Gündem
Kıraathane yanıtı: Bu işsizliğin itirafıdır

Kıraathane yanıtı: Bu işsizliğin itirafıdır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, değişim zamanı olduğunu belirterek, "Dünya hızla değişiyor, biz yerimizde sayıyoruz. Şimdi kıraathaneler yapılacakmış. Niçin? İşsiz sayısı daha çok artacak. Nereye gidecek bu vatandaşlar, kıraathanelere gidecekler. Bu işsizliğin itirafıdır” dedi.

9.06.2018Gündem
Köy çocuklarından güneş enerjili araba

Köy çocuklarından güneş enerjili araba

Suruç Dumlukuyu Köyü’nde eğitim alan ortaokul öğrencileri, TÜBİTAK Bilim Fuarı’na icat ettikleri araçla katıldı. Saatte 25 kilometre hız yapan ve güneş enerjisiyle çalışan otomobili yapan köy çocuklarının hedefi, doğal kaynaklardan faydalanarak, yaşanabilir ortamlar yaratmak.

26.05.2018Eğitim
İstanbulda elektrik kesintisi... Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul'da elektrik kesintisi... Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul’un pek çok ilçesinden elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ, ‘17 Mayıs 2018 Perşembe günü planlı kesinti programı’ listesinde elektrik kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Peki kesintiler ne kadar sürecek, elektrikler ne zaman gelecek?

17.05.2018Gündem
7 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi listesi - Elektrikler ne zaman gelecek

7 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi listesi - Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul’un birçok ilçesinde planlı bakım bakım ve iyileştirme çalışmaları nedeniyle elektrik kesintileri yaşanıyor. AYEDAŞ ve BEDAŞ 7 Mayıs 2018 'de İstanbul Anadolu yakasında yapılacak olan planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden yayınladı. Peki hangi İstanbul ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Elektrikler ne zaman gelecek?

7.05.2018Gündem
İstanbulun birçok ilçesinde elektrik kesintisi - Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul'un birçok ilçesinde elektrik kesintisi - Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. AYEDAŞ ve BEDAŞ’ın resmi sayfası üzerinden yayımlanan duyuruya göre, Anadolu ve Avrupa Yakası’ndaki birçok ilçeye çalışmalar nedeniyle elektrik verilemeyecek. Peki elektrikler ne zaman gelecek?

4.05.2018Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 1 Mayıs İstanbul elektrik kesintileri

Elektrikler ne zaman gelecek? 1 Mayıs İstanbul elektrik kesintileri

İstanbul’un pek çok ilçesinden elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ, resmi internet sitesi üzerinden elektrik kesintisi yaşayacak ilçeleri ve saat aralıklarını duyuruyor. Peki İstanbul’un hangi ilçelerinde kesinti yaşanacak? Elektrikler ne zaman gelecek?

1.05.2018Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul elektrik kesintisi

İstanbul'da yaşayan vatandaşların merakla araştırdığı elektrikler ne zaman gelecek sorusu, elektrik dağıtım şirketlerinin verdiği bilgilere göre sorgulanmaya devam ediliyor. Peki İstanbul'da özellikle Güngören ve Güneşli taraflarında elektrik ne zaman gelecek? İşte, dağıtım şirketinin konuyla ilgili yaptığı duyuru

9.04.2018Gündem
İstanbulun hangi ilçelerinde elektrik kesintisi var Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul'un hangi ilçelerinde elektrik kesintisi var? Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ (Boğaziçi Elektrik Dağıtım) 22 Mart 2018 Perşembe günü İstanbul'da yapılacak olan planlı elektrik kesinti programını açıkladı. Peki elektrikler ne zaman gelecek? Hangi illerde kesini var? İşte elektrik kesintisi yaşayacak ilçeler ve kesinti saatleri

22.03.2018Gündem
Enerjide en önemli sorun pahalılık

Enerjide en önemli sorun "pahalılık"

Türkiye'deki tüketiciler enerji sektöründe en önemli sorunun "pahalılık" olduğunu düşünüyor.

20.03.2018Ekonomi
12 Mart İstanbul elektrik kesintisi İstanbulda elektrikler ne zaman gelecek

12 Mart İstanbul elektrik kesintisi! İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasındaki ilçelerinde planlı elektrik kesintileri yapılmaya devam edecek. Avrupa Yakası'nda Şişli, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Sarıyer, Esenyurt, Beyoğlu ve Küçükçekmece... Anadolu Yakası'nda ise Beykoz, Şile, Tuzla ve Üsküdar ilçelerinde planlı elektrik kesintileri olduğu görülüyor. Peki İstanbul'da başka hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacak? Elektrik kesintileri ne kadar sürecek?

12.03.2018Gündem

Yazar Sonuçları

İki önemli ziyaret 

Geçen hafta Arap Orta Doğusundan Ankara’ya iki önemli ziyaret gerçekleşti. Türkiye’nin ABD ile ilişkilerinde ciddi sorunlar, olumsuz tırmanmalar yaşandığı bir sırada Katar Emiri Hamad Bin Halife Al Sani geçen hafta Salı, Irak Başbakanı Haydar El-İbadi ise Pazartesi günü Ankara’da idi.  Ankara için, farklı nedenlerle de olsa,  bu iki Orta Doğu ülkeyle ilişkilerin geliştirilmesi büyük önem taşımaktadır.

20.08.2018

Atatürk Havalimanı yıkılmasın

G7 dünyanın en önemli 7 endüstri ülkesinin, resmi kurallara bağlı olmaksızın oluşturdukları ve gerekli görüldüğünde istişarede bulundukları bir ‘yediler grubu’. Bu gruba dâhil olan 7 endüstri ülkesi, küresel zenginliğin %64’ünü elinde bulundurmaktadır.

19.06.2018