MENÜ

Bulancak

Bulancak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bulancak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.103 Bulancak haberi bulunmuştur.

Bulancak Haberleri

İkranur Tirsi soruşturmasında yeni gelişme

İkranur Tirsi soruşturmasında yeni gelişme

Giresun’un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde, 27 Haziran akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya giden ve kaybolduktan 3 gün sonra derede cansız bedenine ulaşılan İkranur Tirsi’nin (7) ölümüyle ilgili, cinayet şüphesi üzerine özel ekip tarafından çok yönlü soruşturma sürdürülüyor. Köyde, aralarında aile bireylerinin de yer aldığı 20 kişinin DNA örneği alındı.

30.07.2020Gündem
Kaybolduğu yaylada 33 saat sonra bulunmuştu Elif ve ağabeyi için flaş karar

Kaybolduğu yaylada 33 saat sonra bulunmuştu! Elif ve ağabeyi için flaş karar

Giresun'un Bulancak ilçesinde, yaylada hayvan otlattığı sırada kaybolan ve 33 saat sonra sağ olarak bulunan Elif (11) ve ağabeyi Hasan Akbayrak (13), devlet korumasına alındı.

27.07.2020Gündem
Yaylada kaybolan Elif, 33 saat sonra bulundu

Yaylada kaybolan Elif, 33 saat sonra bulundu

Giresun'un Bulancak ilçesine bağlı Aydındere beldesi Semen Yaylası'nda cuma günü akşam saatlerinde kaybolan 11 yaşındaki Elif Akbayrak, bugün sabah saatlerinde evine 300 metre mesafedeki boş bir yayla evinin yanında su içerken bulundu. Siste yolunu kaybettiği ve 2 geceyi yaylada açık alanda geçirdiği belirlenen Akbayrak'ın sisin etkisini yitirmesiyle döndüğü belirtildi.

26.07.2020Gündem
Giresunda kaybolan 11 yaşındaki Elif, sağ olarak bulundu

Giresun'da kaybolan 11 yaşındaki Elif, sağ olarak bulundu

Giresun'un Bulancak ilçesi Aydındere Beldesi Semen Yaylası'nda Cuma akşamından bu yana kayıp olan 11 yaşındaki Elif Akbayrak, yapılan arama kurtarma çalışmaları sırasında sağ olarak bulundu. Giresun Valisi Enver Ünlü, "Elif kızımızı sağ salim buldu ekiplerimiz. Geçmiş olsun. Lütfen çocuklarımıza gözümüz gibi bakalım" mesajı ile iyi haberi verdi.

26.07.2020Haber
Giresun Valiliğinden Elif Akbayrak açıklaması

Giresun Valiliği'nden Elif Akbayrak açıklaması

Giresun Valiliği, yaylada kaybolan kız çocuğunu bulmak için başlatılan çalışmalara ilişkin, 96 personel, 3 iz takip köpeği ile termal cihaz ve vatandaşların da yoğun desteğiyle yürütülen arama çalışmalarında hiçbir iz bulunamadığını bildirdi.

25.07.2020Gündem
11 yaşındaki Elif Akbayrak yaylada kayboldu, ekipler seferber oldu

11 yaşındaki Elif Akbayrak yaylada kayboldu, ekipler seferber oldu

Giresun’un Bulancak ilçesi Aydındere Beldesi Semen Yaylası'nda dün akşamdan bu yana kayıp olan 11 yaşındaki Elif Akbayrak için arama-kurtarma çalışması başlatıldı.

25.07.2020Gündem
İkranur neden öldü İkranur Tirsinin ölümü ile ilgili son gelişmeler

İkranur neden öldü? İkranur Tirsi'nin ölümü ile ilgili son gelişmeler

İkranur ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Türkiye’nin gündemine oturan İkranur, Giresun'un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde, geçen hafta cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan hayvanlara bakmaya gitmiş ve kaybolduktan 3 gün sonra derede 7 yaşındaki ikranur'un cansız bedenine ulaşılmıştı. İkranur Tirsi’nin ölümüyle ilgili, cinayet şüphesi üzerine özel ekip tarafından başlatılan çok yönlü soruşturma devam ediyor.

7.07.2020Televizyon
İkranurun köyünde herkes sorguda

İkranur'un köyünde herkes sorguda!

Giresun'un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde, geçen hafta cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan hayvanlara bakmaya giden ve kaybolduktan 3 gün sonra derede cansız bedenine ulaşılan İkranur Tirsi’nin (7) ölümüyle ilgili, cinayet şüphesi üzerine özel ekip tarafından başlatılan çok yönlü soruşturma sürdürülüyor. Jandarma Suç Araştırma (JASAT) ekipleri, köydeki herkesin ifadesine başvuruyor, şüpheli bir durumla karşılaşıp karşılaşmadıklarını belirlemeye çalışıyor.

4.07.2020Gündem
İkranur nasıl öldü, öldürüldü mü İkranurun babası korkunç şüphesini paylaştı

İkranur nasıl öldü, öldürüldü mü? İkranur'un babası korkunç şüphesini paylaştı

7 yaşındaki İkranur'un acı sonunun yankısı sürüyor. Giresun'un Bulancak ilçesinde cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaş hayvanlara bakmaya giden ve bir daha haber alınamayan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'den önceki gün acı haber gelmişti. Günlerdir aranan İkranur'un cansız bedenine derede ulaşılmıştı. Otopsi sonucuna göre İkranur'un ölümünde travmatik bulguya rastlanmadı. Ancak İkranur'un babası kızının öldürülmüş olabileceğini belirtti.

2.07.2020Televizyon
İkranur için özel ekip iz sürüyor Bakan Soylu, acılı babayı aradı

İkranur için özel ekip iz sürüyor! Bakan Soylu, acılı babayı aradı

Giresun'u Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya giden ve kaybolduktan 3 gün sonra derede cansız bedenine ulaşılan İkranur Tirsi’nin (7) ölümüyle ilgili cinayet şüphesi üzerine özel ekip tarafından çok yönlü soruşturma sürdürülüyor. Jandarma ekipleri, kızın kaybolduğu yer ile bulunduğu yer arasında muhtemel patika yol güzergahlarını drone destekli tarıyor, delil arıyor. İkranur'un babası Serdar Tirsi de kendisini arayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nu işin peşinde olduklarını söylediğini belirterek, "Devletimiz yanımızda, bizi yalnız bırakmadılar" dedi.

2.07.2020Gündem
Son dakika haberler... İkranurun babası: Konuşacağı için öldürülmüş olabilir

Son dakika haberler... İkranur'un babası: Konuşacağı için öldürülmüş olabilir

Cansız bedenine ulaşılan İkranur Tirsi'nin babası Serdar Tirsi, canlı yayında açıklamalarda bulundu. "Bir yanlış yapıldı, İkranur bunu gördü ve öldürüldü." diyen Tirsi, "İkranur konuşacağı için öldürülmüş olabilir." ifadelerini kullandı.

2.07.2020Gündem
Son dakika haberler... Giresun Valisinden İkranur Tirsi açıklaması

Son dakika haberler... Giresun Valisi'nden İkranur Tirsi açıklaması

Giresun Valisi Enver Ünlü, Bulancak ilçesinde derede ölü bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi ile ilgili olarak  ''Şu anda ilk bulgulara göre herhangi bir cinsel istismar, cinayet vesaireden söz etmemiz mümkün değil. Bu bilgileri şimdilik paylaşabilirim sizinle ama tabii kesin sonucu Adli Tıp Kurumunun vereceği kati yazılı rapor belirleyecek" dedi.

1.07.2020Gündem
Minik İkranur son yolculuğuna uğurlandı

Minik İkranur son yolculuğuna uğurlandı

Giresun'un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya giden ve kaybolduktan 3 gün sonra derede cansız bedenine ulaşılan İkranur Tirsi’nin (7) ölümüyle ilgili cinayet şüphesi üzerine çok yönlü soruşturma sürdürülüyor. İlk tespitlere göre travmatik bulguya rastlanılmayan İkranur'un ölüm nedeni, otopside yapılan çoklu organ incelemesi sonucu aydınlatılacak. Öte yandan, İkranur'un cenazesi babaannesinin evine getirildi, en sevdiği gelinlik modeli verilen kıyafeti kondu, güller döküldü.

1.07.2020Haber
Son dakika haberi... İkranur Tirsinin ölümünde korkunç şüphe

Son dakika haberi... İkranur Tirsi'nin ölümünde korkunç şüphe

Giresun'un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya giden ve kaybolduktan 3 gün sonra derede cansız bedenine ulaşılan İkranur Tirsi’nin (7) ölümüyle ilgili cinayet şüphesi üzerine çok yönlü soruşturma sürdürülüyor. İlk tespitlere göre travmatik bulguya rastlanılmayan İkranur'un ölüm nedeni, otopside yapılan çoklu organ incelemesi sonucu aydınlatılacak. Öte yandan, İkranur'un cenazesi babaannesinin evine getirildi, en sevdiği gelinlik modeli verilen kıyafeti kondu, güller döküldü.

1.07.2020Gündem
İkranurun ön otopsisi tamamlandı Travmatik bulgu yok

İkranur'un ön otopsisi tamamlandı! Travmatik bulgu yok

Giresun'un Bulancak ilçesinde 4 gündür sürdürülen aramalar sonucu evinin 7 kilometre uzağındaki derede cansız bedeni bulunan İkranur Tirsi ile ilgili ön otopsi raporu açıklandı. İlk tespitlere göre İkranur'un ölümünde travmatik bir bulguya rastlanılmadı.

1.07.2020Gündem
Kayıp İkranur Tirsinin cansız bedeni bulundu

Kayıp İkranur Tirsi'nin cansız bedeni bulundu

Giresun'un Bulancak ilçesinde cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaş hayvanlara bakmaya giden ve bir daha haber alınamayan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'den acı haber geldi. Günlerdir aranan İkranur Tirsi'nin cansız bedenine az önce derede ulaşıldı. Kızının cansız bedenine ulaşıldığı haberini alan baba Serdar Tirsi ise bölgeye koşarak geldi. Görevlilerin girişine izin vermediği acılı baba, ısrar edince olay yerine alındı.

30.06.2020Gündem
Kayıp İkranur Tirsinin cansız bedenine ulaşıldı

Kayıp İkranur Tirsi'nin cansız bedenine ulaşıldı

Giresun'un Bulancak ilçesinde cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaş hayvanlara bakmaya giden ve bir daha haber alınamayan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'den acı haber geldi. Günlerdir aranan İkra Nur Tirsi'nin cansız bedenine az önce derede ulaşıldı...

30.06.2020Haber
Kayıp İkranur Tirsi aranıyor

Kayıp İkranur Tirsi aranıyor

Giresun'un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaş hayvanlara bakmaya giden ve bir daha haber alınamayan İkranur Tirsi'yi (7) arama çalışmaları bugün de devam etti. Giresun Jandarma Özel Harekat (JÖH) Taburu'ndan 50 kişilik ekip ile genişletilen aramalarda 3 iz takip ve 1 kadavra köpeği de kullanılıyor. Giresun Valiliği'nden yapılan açıklamada da ''İkranur Tirsi’nin yakın aile bireylerinin ifadesine başvurulmuş, alınan ifadeler sonucu çocuğun bulunabileceği değerlendirilen bazı adreslerde arama faaliyeti icra edilmiştir. Yapılan arama faaliyetlerinde kayıp çocuk ile ilgili herhangi bir belge ve bilgi bulunamamıştır'' denildi.

30.06.2020Gündem
Kayıp İkranur her yerde aranıyor; JÖHler devreye girdi

Kayıp İkranur her yerde aranıyor; JÖH'ler devreye girdi

Giresun'un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaş hayvanlara bakmaya giden ve bir daha haber alınamayan İkranur Tirsi'yi (7) arama çalışmaları bugün de devam etti. Giresun Jandarma Özel Harekat (JÖH) Taburu'ndan 50 kişilik ekip ile genişletilen aramalarda 3 iz takip ve 1 kadavra köpeği de kullanılıyor. Giresun Valiliği'nden yapılan açıklamada da ''İkranur Tirsi’nin yakın aile bireylerinin ifadesine başvurulmuş, alınan ifadeler sonucu çocuğun bulunabileceği değerlendirilen bazı adreslerde arama faaliyeti icra edilmiştir. Yapılan arama faaliyetlerinde kayıp çocuk ile ilgili herhangi bir belge ve bilgi bulunamamıştır'' denildi.

30.06.2020Haber
Son dakika haberi: Kayıp İkranur Tirsiden acı haber geldi Cansız bedenine ulaşıldı

Son dakika haberi: Kayıp İkranur Tirsi'den acı haber geldi! Cansız bedenine ulaşıldı

Giresun'un Bulancak ilçesinde cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaş hayvanlara bakmaya giden ve bir daha haber alınamayan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'den acı haber geldi. Günlerdir aranan İkranur Tirsi'nin cansız bedenine az önce derede ulaşıldı. Kızının cansız bedenine ulaşıldığı haberini alan baba Serdar Tirsi ise bölgeye koşarak geldi. Görevlilerin girişine izin vermediği acılı baba, ısrar edince olay yerine alındı.

30.06.2020Gündem
İkranurun babası Serdar Tirsi: Kızımın kaçırıldığından şüpheleniyorum

İkranur'un babası Serdar Tirsi: "Kızımın kaçırıldığından şüpheleniyorum"

Giresun'un Bulancak ilçesinde önceki gün akşam saatlerinde kaybolan 7 yaşındaki İkranur Tirsi’yi arama çalışmaları 3. gününde sürerken, baba Serdar Tirsi kızının tüm aramalara rağmen bulunamaması nedeniyle artık kaçırıldığından şüphelenmeye başladığını söyledi.

29.06.2020Gündem
İkra Nurun babası Serdar Tirsi: Kızımın kaçırıldığından şüpheleniyorum

İkra Nur'un babası Serdar Tirsi: "Kızımın kaçırıldığından şüpheleniyorum"

Giresun'un Bulancak ilçesinde önceki gün akşam saatlerinde kaybolan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi’yi arama çalışmaları 3. gününde sürerken, baba Serdar Tirsi kızının tüm aramalara rağmen bulunamaması nedeniyle artık kaçırıldığından şüphelenmeye başladığını söyledi.

29.06.2020Haber
Herkes seferber oldu Kayıp İkranurun babası konuştu

Herkes seferber oldu! Kayıp İkranur'un babası konuştu

Giresun'un Bulancak ilçesinde önceki gün akşam saatlerinde kaybolan 7 yaşındaki İkranur Tirsi’yi arama çalışmaları 3. gününde sürerken, baba Serdar Tirsi kızının tüm aramalara rağmen bulunamaması nedeniyle artık kaçırıldığından şüphelenmeye başladığını söyledi.

29.06.2020Gündem
Giresunda kayıp 7 yaşındaki İkranur aranıyor

Giresun'da kayıp 7 yaşındaki İkranur aranıyor

GİRESUN’un Bulancak ilçesi İcilli köyünde, cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya giden ve bir daha haber alınamayan İkranur Tirsi'yi (7) arama çalışmaları sürüyor. 150 kişilik ekip, 74 hektarlık alanda, iz takip ve kadavra köpekleri, termal kamera ve dron desteğiyle her yeri didik didik arıyor.

29.06.2020Gündem
Giresunda 7 yaşındaki kayıp İkranur aranıyor

Giresun'da 7 yaşındaki kayıp İkranur aranıyor

Giresun'un Bulancak ilçesi İcili köyünde dün akşam evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya giden İkranur Tirsi (7) geri dönmedi. Kayıp İkranur için ormanlık alanda arama çalışması başlatıldı.

28.06.2020Gündem
Çapa makinesinin altında kalan Ramazan öldü

Çapa makinesinin altında kalan Ramazan öldü

GİRESUN’un Bulancak ilçesinde, devrilen çapa makinesinin altında kalan Ramazan Şimşek (16), hayatını kaybetti.

16.06.2020Gündem
Altı güzel haber...

Altı güzel haber...

Resmi Gazete’de yayımlanan kararla, Kayseri’deki Sultan Sazlığı, Van’daki Dönemeç Sazlıkları, Sivas’taki Hafik Gölü ve Giresun’un Yağlıdere ilçesindeki Gölyanı Yaylası doğal sit alanları, ‘kesin korunacak hassas alan’ ilan edildi. Giresun ve Marmaris’teki iki bölge de nadir bitki ve hayvan çeşitliliği sebebiyle korumaya alındı.

31.05.2020Hürriyet Pazar
Giresunun İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Giresunda Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Giresun'un İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Giresun'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Giresun, Türkiye’nin en güzel tabiatına sahip Karadeniz kıyı şehridir. Sosyokültürel ve ekonomik açıdan da ülkemiz için vazgeçilmezdir. Peki, Karadeniz'in incisi olan bu tarihi, mimari ve doğa turizmi için ideal olan şehrin gezilecek yerleri neresidir? Bu sorunun cevabı ile birlikte Giresun'un ilçeleri ve bulunduğu bölge konularına dair detaylı bilgileri sizler için hazırladık.

29.03.2020Seyahat
Giresunda karlar eridi; taşan ırmağın suyu yolu kapattı

Giresun'da karlar eridi; taşan ırmağın suyu yolu kapattı

GİRESUN'un Bulancak ilçesinde eriyen kar suları nedeniyle taşan Pazarsuyu Irmağı, Bulancak-Kovanlık karayolunu ulaşıma kapattı. Ekipler, yolun ulaşıma açılması için çalışma başlattı.

12.03.2020Gündem
Motorlu testereyi tamir ediyordu Feci ölüm...

Motorlu testereyi tamir ediyordu! Feci ölüm...

Giresun’un Bulancak ilçesinde tamir etmeye çalıştığı testerenin boğazını kestiği Metin Abanuz (24), hayatını kaybetti.

8.03.2020Gündem
Refüje çarpan otomobilin alev aldığı kaza kamerada

Refüje çarpan otomobilin alev aldığı kaza kamerada

Giresun’un Bulancak ilçesinde kontrolden çıkarak refüje çarpan otomobil alev aldı. Otomobilden çıkmayı başaran sürücü yaralandı. Kaza anı mobese kamerasına saniye saniye yansıdı. Yaralı sürücü ilk müdahalesinin ardından Bulancak Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Kaza anı mobese kamerasına yansıdı.

19.02.2020Haber
Refüje çarpan otomobilin alev aldığı kaza kamerada

Refüje çarpan otomobilin alev aldığı kaza kamerada

GİRESUN’un Bulancak ilçesinde kontrolden çıkarak refüje çarpan otomobil alev aldı. Otomobilden çıkmayı başaran sürücü yaralandı. Kaza anı mobese kamerasına saniye saniye yansıdı.

19.02.2020Gündem
Korkunç kaza Bu araçtan sağ çıktı...

Korkunç kaza! Bu araçtan sağ çıktı...

Giresun'un Bulancak ilçesinde direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü hızla refüje çarptı, kazanın ardından aracın motor kısmında meydana gelen patlama ve yangın vatandaşlar tarafından söndürüldü.

19.02.2020Gündem
Kar Karadenizde yaşamı olumsuz etkiliyor

Kar Karadeniz'de yaşamı olumsuz etkiliyor

Karadeniz Bölgesi'nde hafta sonu etkili olan kar yağışı dolayısıyla 6 ilde 320 köy ve mahalleye ulaşım sağlanamıyor.

11.02.2020Gündem
Çöven otu nedir Çöven otu nasıl kullanılır

Çöven otu nedir? Çöven otu nasıl kullanılır?

Çöven otu ülkemizde yetişen şifalı bitkilerden biridir. Tahin helvası yapımında da kullanılan çöven otundan ayrıca üzüm pekmezi ve ekmek yapılmaktadır. Çöven köklerinin kaynatılmasından elde edilen ılık suda, ipekli ve değerli kumaşlardan yapılmış giyecekler temizlenmektedir. Peki, çöven otu nedir? Çöven otu nasıl kullanılır?

11.02.2020Sağlık
Bugün okullar tatil oldu mu 35 ilden tatil haberleri

Bugün okullar tatil oldu mu? 35 ilden tatil haberleri

Bugün okullar pek çok ilde tatil edildi. Hava muhalefeti nedeniyle valilklerin aldığı kararlar, sosyal medya üzerinden ve kurumların internet siteleri aracılığıyla paylaşıldı. Bazı illerde ise okulların tatil edilmemesi üzerine öğrenciler vali ve valiliklerin sosyal medya hesaplarından tatil talebinde bulundu. Peki, 10 Şubat Pazartesi günü hangi illerde okullar tatil edildi? İşte, okulların tatil edildiği merkezler ve detaylı bilgiler

10.02.2020Gündem
Son dakika haberler... Valilik uyardı: Yaylaya çıkmayın

Son dakika haberler... Valilik uyardı: 'Yaylaya çıkmayın'

Trabzon ve Rize'de meydana gelen yoğun kar yağışı sonrası iki ilin valiliğinden önemli bir son dakika uyarısı geldi. Yaylalara çıkılmaması konusunda uyarılarda bulunan Trabzon ve Rize Valiliği, çığ konusunda tedbirli olunması gerektiğini vurguladı.

9.02.2020Gündem
Gebzede elektrik kesintisi - Gebzede elektrikler ne zaman gelecek

Gebze'de elektrik kesintisi - Gebze'de elektrikler ne zaman gelecek?

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. SEDAŞ planlı bakım ve onarım çalışmaları kapsamında 26 Ocak'ta Gebze'de elektrik kesintisi yaşanacak. Başta Gebze Merkez olmak üzere Çayırova, Dilovası, Darıca, Çayırova bölgelerine elektrik verilemeyecek. Peki, Gebze'de elektrikler ne zaman gelecek?

26.01.2020Gündem
Kayganlaşan yolda kontrolden çıkan cip devrildi: 3 yaralı

Kayganlaşan yolda kontrolden çıkan cip devrildi: 3 yaralı

Giresun'un Piraziz ilçesinde, kar nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkan cipin devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı.

24.01.2020Gündem
Erkeklerden fazla çalışıp onları geçti

Erkeklerden fazla çalışıp onları geçti

Arkadaşlarının ‘Polyanna’ veya ‘Zeyna’ diye seslendiği Yavuztürk, erkeklerin kas yapısının kadınlardan güçlü olduğunu belirterek, “Bu bilimsel bir gerçek. Bu yüzden erkeklerle aynı seviyeye gelmem için onlardan daha çok çalışmam gerekiyordu. Ekstra idmanlar yaptım ve başardım” dedi.

16.01.2020Futbol
Giresun’da 11 saat elektrik kesintisi yaşanacak

Giresun’da 11 saat elektrik kesintisi yaşanacak

Türkiye Elektrik İletim AŞ (TEİAŞ) tarafından yapılacak çalışmalar nedeniyle Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü 11 saatlik kesinti yaşanacağını açıkladı.

11.01.2020Gündem
Giresunda heyelan yolu kapattı

Giresun'da heyelan yolu kapattı

GİRESUN’un Bulancak ilçesinde meydana gelen heyelan sonucu Bulancak- Kovanlık karayolu ulaşıma kapandı.

2.01.2020Gündem
Giresun’da heyelan yolu kapattı

Giresun’da heyelan yolu kapattı

Giresun'un Bulancak ilçesinde meydana gelen heyelan sonucu Bulancak- Kovanlık karayolu ulaşıma kapandı.

2.01.2020Gündem
‘Çalıkuşu’ öğretmenler 24 Kasımda Başkentte ağırlanacak

‘Çalıkuşu’ öğretmenler 24 Kasım'da Başkentte ağırlanacak

MEB, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Türkiye genelinde eğitimde farklılıklar oluşturarak başarılı çalışmalara imza atan öğretmenleri ağırlayacak. Şehit öğretmen yakınları ile gazi ve engelli öğretmenler de Başkentte misafir edilecek.

19.11.2019Eğitim
Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazetede

Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete'de

Ankara'nın Altındağ ilçesine bağlı Hacıbayram Mahallesi sınırları içerisindeki bir bölge riskli alan ilan edilirken, Fevzipaşa Mahallesi'ndeki bir alan da Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi (ASBÜ) Sosyal İnovasyon ve Girişimcilik Teknoloji Geliştirme Bölgesi olarak tespit edildi.

24.10.2019Gündem
Kuşluhan Köyü nerede İşte Kuşluhan Köyünün bağlı olduğu il ve coğrafi konumu

Kuşluhan Köyü nerede? İşte Kuşluhan Köyü'nün bağlı olduğu il ve coğrafi konumu

"Kuzey Yıldızı İlk Aşk" dizisinin çekildiği yer olan Kuşluhan Köyü, dizi ile beraber gündeme geldi. Yeşil doğası ve sahip olduğu doğal güzellikler ile dikkat çeken Kuşuhan Köyü'nün hangi ilde olduğunu merak eden izleyiciler, haritada köyün coğrafi konumunu araştırmaya başladı. Peki, Kuşluhan Köyü nerede? Kuşluhan Köyü hangi ile bağlı? İşte, merak edilen köyün bağlı olduğu il ve coğrafi konumu.

12.10.2019Gündem
Acı olay Oturduğu iskeleden denize düşüp öldü

Acı olay! Oturduğu iskeleden denize düşüp öldü

Giresun'un Bulancak ilçesinde, oturduğu iskelenin köşesinden denize düşen Köksal Ay (55), boğuldu.

11.09.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 1 Eylül elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 1 Eylül elektrik kesintisi

Yeni ayın ilk gününde İstanbul'dan elektrik kesintisi haberleri geliyor. İstanbul'un bazı semtlerinde BEDAŞ ve AYEDAŞ tarafından planlı bakım onarım çalışmalarının yanı sıra arıza kaynaklı elektrik kesintileri yaşanıyor. İşte, 1 Eylül 2019 elektrik kesintisi hakkında detaylar...

1.09.2019Gündem
Kızını kaçırıp evlenen damadını öldürdü

Kızını kaçırıp evlenen damadını öldürdü

Giresun'un Bulancak ilçesinde Turan F. (51), bir yıl önce kaçırdığı kızıyla evlenen damadı Ender F.'yi (39) çıkan tartışmada tabanca ve av tüfeğiyle vurarak öldürdü.

7.08.2019Gündem
Son dakika Korkulan oldu... Kötü haber geldi

Son dakika! Korkulan oldu... Kötü haber geldi

Karadeniz'de sağanak etkili oldu. Ordu, Giresun, Rize ve Samsun şiddetli yağmura teslim oldu. Ordu'da etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle bazı evlerin ve bir okulun çatısı uçtu. Rize'deki sağanak nedeniyle otomobilde mahsur kalan 3 kişiden 2'si kurtarılırken, sele kapılan bir kişi ise kayboldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarıya göre sağanağın öğle ve akşam saatlerinde Samsun'un doğusu, Ordu ve Giresun çevrelerinde kuvvetli olacağı tahmin ediliyordu. Meteoroloji bu gece ve pazartesi sabah saatleri için çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak uyarısında bulundu.

4.08.2019Gündem