MENÜ

Avlu Yeni Bölüm

Avlu Yeni Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Avlu Yeni Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 65 Avlu Yeni Bölüm haberi bulunmuştur.

Avlu Yeni Bölüm Haberleri

Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sezon finalinde neler olacak

Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sezon finalinde neler olacak?

Avlu yeni bölüm fragmanıyla sezon finali haberi verdi. Ekran macerasında 10 haftayı geride bırakan Avlu, 7 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak olan 11. bölümüyle sezon finali yapacak. Sezon finali bölümünde Deniz, Alp'in Kudret'in oğlu olduğunu öğrenecek. Peki fragmanda karşı karşıya geldikleri görülen Deniz ve Kudret arasında neler olacak? İşte Avlu dizisinden yeni görüntüler!

4.06.2018Televizyon
Avlu 10. bölümüyle yürekleri dağladı - Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu 10. bölümüyle yürekleri dağladı - Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi dün akşam duygu yüklü bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Ecem’in ölümüyle perişan olan Deniz’in hali, ekran karşısındakileri de derinden etkiledi. Son bölüm finali Avlu’da yeni bir dönemin sinyalini verdi. Deniz’in kızının intikamını alıp almayacağını merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.06.2018Televizyon
Avlu son bölümde Ecem öldü mü Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu son bölümde Ecem öldü mü? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi dün akşam sürprizlerle dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Ecem’in başına gelenler ardından Deniz’in çırpınışları ekran karşısındakileri de derinden etkiledi. Avlu son bölüm finalinde şok eden bir gelişme yaşadı. Alp’in Ecem’i öldürüp öldürmediğini merak eden izleyiciler fragmanla ipucu bekliyor. Peki Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.05.2018Televizyon
Avlu yeni bölüm ön izleme fragmanı yayında Son bölüm finali olaylı yapılmıştı

Avlu yeni bölüm ön izleme fragmanı yayında! Son bölüm finali olaylı yapılmıştı

Avlu dizisinin son gelişmelerinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı tadından ön izleme videosu yayınlandı. Avlu 7. bölümüne dair önemli ipuçları veren fragman Kudret ve Zeki arasındaki diyalogtan oluşuyor. Kocasının kendisinden boşanmak istemesinin intikamını acı bir şekilde alan Kudret’in ağzından zehir zemberek sözler dökülüyor. İşte Avlu’nun son bölümünü kaçıranlar için kısa bir özet ve yeni bölümden ilk görüntüler!

4.05.2018Televizyon
Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüm finalinde büyük şok

Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm finalinde büyük şok

Avlu yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Bir hapishane dizisi olan Avlu'nun 2. bölümünde Deniz'in başına gelen ekran karşısındakileri de derinden etkiledi. Tam özgürlüğüne kavuşacakken hapishane müdürünü öldürmeye teşebbüs etmekle suçlanan Deniz, finalde büyük bir şok daha yaşadı. Peki Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.04.2018Televizyon
Avlu 2. yeni bölüm fragmanı... Nihali kim vurdu

Avlu 2. yeni bölüm fragmanı... Nihal'i kim vurdu?

Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekran macerasına geçtiğimiz hafta başlayan hapishane dizisi Avlu’nun yeni bölümünde Nihal’i vurmakla suçlanan Deniz, yine Azra ve Kudret savaşının tam ortasında kalıyor. Peki yeni bölümde başka neler olacak? Nihal’i vuran kim? İşte Avlu 2. Bölüm fragmanı ve ilk bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

2.04.2018Televizyon
Avlu dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisinin ilk bölümü ardından yeni fragman gündeme geldi. Perşembe günleri yayınlanacak olan Avlu’nun hikayesi uzun zamandır kendisine şiddet uygulayan Deniz’in işlemediği bir suç nedeniyle hapishaneye düşmesiyle başladı. Dizinin ilk bölüm finali ise olaylı bir şekilde yapıldı. Peki Avlu dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.03.2018Televizyon
Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde Alp öldü mü

Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Alp öldü mü?

Avlu dizisi dün akşam 11. bölümüyle yeni sezonun açılışını yaptı. Kadroya yeni isimlerin dahil olduğu Avlu’nun son bölüm finaline Deniz’in intikamı damga vurdu. Alp’in iş yerinin yakıldığı haberi ve içeride bir cesetin olduğu haberi hapishanede bomba etkisi yarattı. Şimdi ise gözler yeni bölümde. Peki, Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.09.2018Televizyon
Avlu dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Deniz, kızı Ecem’in kaybından sonra sakinleştiricilerle ayakta durabilmekteydi. Yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.09.2018Televizyon
Avlu yeni sezonda Denizi zor günler bekliyor

Avlu yeni sezonda Deniz'i zor günler bekliyor!

Avlu ikinci sezonuna gerilim yüklü bir fragmanla başlıyor. Kızının intikamını almak isteyen Deniz, artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını intikam kokulu tavırlarıyla sergiliyor. Peki, Avlu'nun yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, yeni sezon öncesi yayınlanan yeni bölüm fragmanları ve detaylı bilgiler

20.09.2018Televizyon
Bugün hangi diziler var Bu akşamki diziler

Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte dizilerin yayın günleri ve saatleri belli olmaya başladı. Ulusal yayın yapan kanallarda ekranlara gelen onlarca dizi olması nedeniyle izledikleri dizilerin takibini yapmakta zorlanan vatandaşlar, 'Bugün hangi diziler var?' ve 'Bugün televizyonda hangi diziler var?' sorularına yanıt arıyor. İşte kanal kanal ve gün gün dizi listesi...

20.09.2018Televizyon
Avlu yeni sezon 3. bölüm fragmanı yayınlandı… Yeni müdür göründü

Avlu yeni sezon 3. bölüm fragmanı yayınlandı… Yeni müdür göründü

Avlu dizisinin yeni sezon tanıtımlarına bir yenisi eklendi. Eylül ayında kaldığı yerden devam edecek olan Avlu’nun yeni sezon 3. bölüm fragmanına yeni müdürün görüntüleri damga vurdu. Peki, Avlu 2. sezonu ne zaman başlayacak? Yeni hapishane müdürü kim oldu? İşte yeni sezonla ilgili detaylar

5.09.2018Televizyon
Avlu dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Deniz şüphelerinin yersiz olmadığını çok acı bir şekilde gördü, korktuğu başına geldi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

31.05.2018Televizyon
Avlu dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Deniz şüphelerinin yersiz olmadığını çok acı bir şekilde gördü ve korktuğu başına geldi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Peki, Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.05.2018Televizyon
Avlu dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Savcının babasıyla ilgili dosyayı ele almasının ardından Ecem de cezaevine girdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.05.2018Televizyon
Avlu dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Deniz uğradığı saldırıdan sonra yavaş yavaş kendine gelmeye başladı. Azra bu saldırının sebebini öğrendiğinde çok öfkelendi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.05.2018Televizyon
Avlu 5. bölüm fragmanında dengeler değişiyor

Avlu 5. bölüm fragmanında dengeler değişiyor

Avlu dizisi yayınlanan 5. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde odasında bulduğu telefon, Deniz için bardağı taşıran son damla olmuştur. İşte, Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı.

25.04.2018Televizyon
Bergama Uluslararası Tiyatro Festivali sanatseverlerle buluşacak

Bergama Uluslararası Tiyatro Festivali sanatseverlerle buluşacak

Bergama Uluslararası Tiyatro Festivali sanatseverlerle buluşacak

24.04.2018İstanbul
Avlu dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde çıkan müebbet kararından sonra Deniz’in dünyası bir kez daha başına yıkıldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.04.2018Televizyon
Avlu dizisinin son bölümünde heyecan iyice arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu dizisinin son bölümünde heyecan iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim ve heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde isyan sırasında öldürülen Nihal’in bilekliği zaten baş şüpheli olan Deniz’in hücresinde bulundu. Son bölümün bitmesinin ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.04.2018Televizyon
Avlu dizisinin son bölümünde gerilim iyice arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu dizisinin son bölümünde gerilim iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cezaevinde çıkan kargaşa devam etti. Kamuoyunun artık bütün ilgisi cezaevinin üzerindeydi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.04.2018Televizyon
Nil Makaracı kimdir kaç yaşında

Nil Makaracı kimdir kaç yaşında?

Yakında Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan "Avlu" dizisinin oyuncularından Nil Makaracı, cinsel tercihleri nedeniyle diziden çıkarıldığını iddia etmişti. Konu hakkında yapım şirketinden açıklama geldi. Peki Nil Makaracı kimdir, kaç yaşındadır? İşte detaylar

24.03.2018Televizyon
Avlu dizisi ne zaman başlıyor Avlunun oyuncu kadrosu ve konusu

Avlu dizisi ne zaman başlıyor? Avlu'nun oyuncu kadrosu ve konusu

Star Tv ekranlarında yakında başlayacak olan ve bir süredir tanıtımları yayınlanan Avlu dizisinin yayın tarihi belli oldu. Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Avlu'nun ne zaman başlayacağını, oyuncu kadrosunu ve hikayesini merak eden vatandaşlar araştırma yapmaya başladı. Peki, Avlu ne zaman başlayacak? Avlu'nun oyuncuları kimler?

23.03.2018Televizyon
Avlu dizisinin yeni fragmanında oyuncular göründü – İşte kadro

Avlu dizisinin yeni fragmanında oyuncular göründü – İşte kadro

Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İlk tanıtımında kadroya dair bir bilgi vermeyen yeni Star dizisi Avlu’nun 2. fragmanında oyuncular göründü. İşte başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin yer aldığı Avlu dizisinden yeni görüntüler!

28.02.2018Televizyon
36 saatte Tokyo

36 saatte Tokyo

Baş döndürücü hızla genişleyen dev Japon şehrinin belirgin bir merkezi yok. Gökdelenler farklı öbekler halinde yayılmış. Batıdaki Shibuya’dan doğudaki Ginza’ya en kalabalık semtler arı kovanı gibi. Zamanınız kısıtlıysa cepheleri video ekranına dönüştürülmüş binaların hipnotik etkisine kapılmadan kültürel çeşitlilik açısından zengin semtlere yönelin. İşte 36 saatte Tokyo...

25.05.201736 Saatte Keşfet
7 şehirde bakım var elektrik kesintisi yaşanacak

7 şehirde 'bakım' var elektrik kesintisi yaşanacak

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ. planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında 17 Ağustos 2016 tarihinde Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale, Kastamonu ve Zonguldak’ın bazı ilçelerinin belirli bölgelerinde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

14.08.2016Gündem
Cumhuriyet tarihinin en tartışmalısı: Çamlıca Camii

Cumhuriyet tarihinin en 'tartışmalı'sı: Çamlıca Camii

Şehrin en heybetli tepelerinden birinde bir cami yükseldi. İstanbul Çamlıca Camii öngörüldüğü gibi 1 Temmuz 2016’da bitirilemedi belki ama Kadir Gecesi’ne denk gelen bu tarihte ilk cemaatini ağırladı. Proje, ‘Cumhuriyet tarihinin en büyük ibadethanesi’ olma iddiasıyla başladı. Cami için seçilen yerin uygun olup olmaması, açılan proje yarışması ve inşa süreci büyük tartışmalara konu oldu. Sembolik açılışı vesilesiyle rakamlarına yakından baktık, önde gelen mimarlara yorumlarını sorduk. Projenin mimarlarıyla da konuşmak istedik ama artık basına açıklama yapmadıklarını söylediler. İşte karşınızda Cumhuriyet tarihinin ‘en tartışmalı’ cami projesi...

2.07.2016Hayat
Aslına Uygun Restore Edilen Tarihi Yapı Otel Oldu

Aslına Uygun Restore Edilen Tarihi Yapı Otel Oldu

ZİNCİRLİ HAN OTELİ HİZMETE BAŞLADI

26.01.2016Aydın
Louvredaki İslam eserleri Türk uzmana emanet

Louvre'daki İslam eserleri Türk uzmana emanet

Fransa’nın başkenti Paris’teki dünyaca ünlü Louvre Müzesi’nin İslam Eserleri Bölümü sanat tarihi uzmanı Alemdar’a emanet.

5.05.2015Avrupa
Konut Yağmuru Hız Kesmiyor

Konut Yağmuru Hız Kesmiyor

Son 2 ayda yatırım değeri 8.5 milyarı aşan 20 bin konut ve ofis satışa çıktı.

28.05.2014Advertorial
Kocağlu “Büyükşehir yeddiemindir”

Kocağlu “Büyükşehir yeddiemindir”

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İl Özel İdaresi malları paylaşım komisyonuyla ilgili Vali Mustafa Toprak'a, yargılama ve adaylık süreciyle yorumlar yapan siyasetçilere sert tepki gösterdi.

7.12.2013Ege
108in büyüsü

108'in büyüsü

Sabah gün henüz doğmuş.

20.11.2013Advertorial
340 milyon dolara üçü bir arada proje

340 milyon dolara üçü bir arada proje

Nurol GYO, Doğan Grubu’ndan satın aldığı Hürriyet Medya Towers’ın arazisinde gerçekleştireceği ‘Nurol Park’ı satışa çıkardı. Toplam 1118 konut ile mağaza, ofis ve otelden oluşan proje, 340 milyon dolara tamamlanacak. Projede, yüzde 18 KDV uygulanacak.

22.05.2013Ekonomi

Tek katlı villa yaşamı 525 bin dolardan başlıyor

Arıkan Yapı, Büyük-çekmece’de Park Village Projesi’ni hayata geçiriyor. 70 milyon dolarlık yatırımla kurgulanan ‘gerçek müstakil yaşam’ modeline adım atmak 525 bin dolardan aşlıyor.

5.12.2011Ekonomi
İnşatta Yılbaşına Özel Fırsatlar

İnşatta Yılbaşına Özel Fırsatlar

Yeni yıla yeni evde girmek için son fırsatlar

5.12.2011Advertorial
Tuzlaya 4 bin 300 konutluk dev proje

Tuzla'ya 4 bin 300 konutluk dev proje

Teknik Yapı, 4 bin 304 konuttan oluşan son yılların en büyük projesi Evora İstanbul'u satışa sunuyor.

12.10.2011Ekonomi
Ayasofyanın son hazinesi

Ayasofya'nın son hazinesi

Ayasofya Müzesi'nde yürütülen restorasyon çalışmaları sonucu ortaya çıkarılan dünyanın bilinen en büyük boyutlu, Bizans döneminin 6. yüzyıl öncesi erken Hristiyanlık dönemine ait vaftiz havuzu, basın mensuplarına gösterildi.

13.12.2010Gündem
Festival başladıı

Festival başladıı

Sinemaseverleri 15 gün boyunca yeni yapımların yanı sıra unutulmaz klasikler ve usta yönetmenlerin başyapıtlarıyla buluşturacak 29. Uluslararası İstanbul Film Festivali başladı.

6.04.2010Gündem
Fatma Hanım ses getirdi

Fatma Hanım ses getirdi

Fatma Hanım'dan bir mail geldi... Bir isyandı, çaresizce yardım isteniyordu... Yazdık... Hurriyet.com.tr günlerdir konunun üzerinde... Fatma Hanım gibi aynı sorunları yaşayan binlerce insandan, binlerce mail aldık... İşte o Fatma Hanım'ın isyanı simge oldu... Maliye Bakanlığı Müsteşarlığı harekete geçti...

2.04.2009Gündem
Orta Asya’daki ata yurdu

Orta Asya’daki ata yurdu

Türkçe’nin en saf haliyle yaşadığı, kadınların erkekleri gölgede bırakacak kadar renkli giyindiği, sokakları tertemiz, müzeleri, tarihi yapıları bakımlı bir ülke Türkmenistan. Yüzde 90’ı çöllerle kaplı. Buna karşın şehirleri yemyeşil. Doğalgaz zenginliği sayesinde refah yüksek. Fiyatlar ucuz. 5,1 milyonluk nüfusunun neredeyse tümü okur-yazar.

30.11.2008Seyahat
Cumhuriyet döneminin en güzel 10 binası

Cumhuriyet döneminin en güzel 10 binası

Cumhuriyet bu yıl 85 yaşına basıyor. Cumhuriyet’in kuruluşuyla birlikte Atatürk’ün de isteğiyle mimari bir hareket yaşanmıştı. "Milli mimari" adını taşıyan bu hareketin özelliklerini taşıyan binaların çoğu, bugün Cumhuriyet’in simgeleri olarak görülüyor. Jürimiz Cumhuriyet’in modernist ve yenilikçi mimarisini en iyi yansıtan 10 binayı seçerken listenin ilk sırasına Florya Atatürk Deniz Köşkü’nü yerleştirdi.

23.10.2008Gündem
Topkapı Sarayında bayramlaşın

Topkapı Sarayı'nda bayramlaşın

86 bin paha biçilmez eseri ile dünyaca ünlü Topkapı Sarayı, sadece yabancıların değil yerli turistlerin de ilgi odağı. Üstelik yerli turistler için burayı gezmenin tam zamanı. Çünkü akın akın gelen yabancı turistler kışın nispeten az oluyor. Ayrıca sarayın müdürü Prof. Dr. İlber Ortaylı, bahçelerde yeni düzenlemeler yaptı, Kutsal Emenatler Bölümü’nü de yeni sergi düzeniyle ziyarete açtı.

20.12.2007Seyahat
Güneşin ve medeniyetin doğduğu topraklar İYONYA

Güneşin ve medeniyetin doğduğu topraklar İYONYA

Yunanistan’ın doğusunda kaldığı için Yunanlıların Anatolia, yani ‘Güneşin doğduğu yer’ dedikleri Anadolu, aynı zamanda medeniyetin de doğduğu yer. Yunan medeniyeti önce Anadolu topraklarının batı kısmında, yani İyonya’da yeşermiş.

25.09.2005Seyahat

Yazar Sonuçları

Beyoğlu’nun yeni kadın profili ne

GEÇEN çarşamba öğleden sonra, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile İstiklal Caddesi’ni Tünel’den başlayıp Taksim’e kadar yürüdük.

1.09.2017

108'in büyüsü

Sabah gün henüz doğmuş.

19.11.2013

Ben bu anayasaya 'hayır' derim

ETRAFINDA dönüyoruz, hık mık ediyoruz ama şu ana kadar kimse çıkıp açık ve net şekilde fikrini söylemedi.

13.03.2013

Avrupa’nın sonbahar şehirleri

Kış nasıl geçer bilinmez ama Avrupa’da halen yazdan kalma keyifli günler yaşanıyor. Sonbaharın renkleri etrafı kuşatmış durumda. Danimarka’daki Zealand Yarımadası, başkent Kopenhag sarayların en güzellerini barındırıyor. Sheakespeare’in Hamlet’iyle ölümsüzleşen Kronborg, ormanların içine gizlenen Frederiksborg bu mevsimde mücevher gibi parlıyorlar. İngiltere’nin en yeşil bölgelerinden İskoçya, göller bölgesiyle, kültür kenti Edinburgh’la en güzel günlerini yaşıyor. İspanyol ressam Salvador Dali’nin doğduğu Figueres kenti, Pireneler’in devamındaki Emporda Ovası’nda. Barselona’dan iki saat mesafedeki bu şehre güzel bir tren yolculuğuyla ulaşabilirsiniz. Verimli toprakları, ormanları mevsimde kartpostal gibi görüntüler sunuyor. Bu hafta boyunca Figueres’te hava sıcaklığı 21 derecelerde seyredecek. Hem sonbahar hüznünü hem de SPA keyfini yaşamak istiyorsanız Prag yakınındaki Karlovy Vary diğer bir seçenek.

24.10.2010

Onur Öymen'e bir ihbar mektubu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen’e bir ihbarım var. Türk topraklarının bir bölümü gizlice yurtdışına kaçırıldı.

Nasıl mı?

İşte size hikáyesi.

5.04.2005