GeriTelevizyon Avlu dizisinin son bölümünde heyecan iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avlu dizisinin son bölümünde heyecan iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisinin son bölümünde heyecan iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim ve heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde isyan sırasında öldürülen Nihal’in bilekliği zaten baş şüpheli olan Deniz’in hücresinde bulundu. Son bölümün bitmesinin ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde cinayet delili olarak görülen bileklik Deniz’i büyük bir çıkmaza soktu. Azra ve elemanları dışında hiç kimse, özellikle de Murat, Deniz’in masumiyetine inanmadı. Son bölümün bitmesinin ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

İsyan sırasında öldürülen Nihal’in bilekliği zaten baş şüpheli olan Deniz’in hücresinde bulunmuştur. Cinayet delili olarak görülen bileklik Deniz’i büyük bir çıkmaza sokar. Azra ve elemanları dışında hiç kimse, özellikle de Murat, Deniz’in masumiyetine inanmıyordur. Cinayet soruşturması sürerken kamera kayıtlarından çıkan görüntüler akıllara yeni sorular getirir. Bu sırada Azra’nın geçmişi peşini bırakmıyordur. Kudret ise ailesi üzerindeki kontrolü kaybetmeye başladığı için oldukça öfkelidir.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle