EKSTRA
MENÜ

Yaşar Üniversitesi

Yaşar Üniversitesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yaşar Üniversitesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.859 Yaşar Üniversitesi haberi bulunmuştur.

Yaşar Üniversitesi Haberleri

LGS’ye 2 gün kala uzmanlardan öneriler

LGS’ye 2 gün kala uzmanlardan öneriler

LGS için artık adayların önünde sadece iki gün var. Uzmanların, LGS’ye hazırlanan 8'inci sınıf öğrencileriyle, anne babalarına; son günlerde, sınavdan bir gün önce ve sınav gününde yapmaları gerekenlerle ilgili bazı önerileri var:“Hata yapmaktan korkmayın, soru sayısına odaklanmayın, kolay sorulara dikkat edin. Kaygınızı çocuğunuza yansıtmayın, onu diğerleriyle kıyaslamayın, rahatlatıcı konuşmalar yapın.”

11.06.2020Eğitim
Kadınlar Twitterı salladı: #Erkek yerini bilsin

Kadınlar Twitter'ı salladı: #Erkek yerini bilsin

Sosyal medya 2 gündür #erkekyerinibilsin akımıyla çalkalanıyor. Ünlü isimlerin de katıldığı akımla kadınlar, maruz kaldıkları cinsiyetçi dili erkeklere uyarlayarak farkındalık yaratıyor.

7.06.2020Gündem
Bayram gerçek, tebrikler sanal

Bayram gerçek, tebrikler sanal!

Bayramda sokağa çıkma yasağı nedeniyle çoğu kimsenin aile büyükleriyle bir araya gelemeyeceğini hatırlatan Yaşar Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ferah Onat, sanal da olsa bayramlaşmanın önemini vurguladı. Onat, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle çocuklarına, torunlarına hasret olan aile büyükleri için onlara yanlarında olduğumuzu hissettirecek önerilerde bulundu.

22.05.2020Avrupa
Teknolojiden ve dijitalden anlayanlar avantajlı

Teknolojiden ve dijitalden anlayanlar avantajlı

Prof. Dr. Cemali Dinçer, öğrenciler ile çevrimiçi platformda bir araya geldi. Salgın sürecinde evlerinde uzaktan eğitim alan öğrencilerin merak ettikleri soruları yanıtlayan Dinçer, bu süreçte kendisini teknoloji ve dijital teknikler konusunda geliştirenlerin, iş bulmada avantajlar elde edebileceğine dikkat çekti.

19.05.2020Teknoloji
İzolasyonda sanal bağımlılığa ve aile içi ilişkilere dikkat

İzolasyonda sanal bağımlılığa ve aile içi ilişkilere dikkat!

Salgın nedeniyle evlerde izole bir hayatı yaşadığımız bu günleri, aile içi ilişkilerimizi güçlendirmek ya da problemleri gidermek adına avantaja dönüştürmek mümkün. Yaşar Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşe Ender Altıntoprak, dört duvar arasında kalmaktan kaynaklanan aile içi çatışmaların, internet ve özellikle de oyun bağımlığının önüne nasıl geçilebileceğini anlattı.

7.05.2020Avrupa
Son dakika... YÖK duyurdu Öğrencilere 6 GB ücretsiz internet...

Son dakika... YÖK duyurdu! Öğrencilere 6 GB ücretsiz internet...

YÖK'ten yapılan son dakika açıklamasında üniversite öğrencilerine uzaktan eğitime destek için 6 GB internet ücretsiz verileceği bildirildi.

29.04.2020Gündem
Yaşar Üniversitesi’nin tarım projesine AB’den 893 bin Euro destek

Yaşar Üniversitesi’nin tarım projesine AB’den 893 bin Euro destek

Yaşar Üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi’nin, tarladan sofraya kadar tüm tarım-gıda zincirini en iyi hale getirmek amacıyla hazırladığı eğitim projesine AB’den 893 bin 455 Euro destek geldi.

29.04.2020Avrupa
Sanal dünya turizm için kurtarıcı olabilir

Sanal dünya turizm için kurtarıcı olabilir

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsü salgınından en çok etkilenen sektörlerden biri de turizm oldu. Prof. Dr. İge Pırnar, sektördeki gelişmeleri değerlendirerek, sanal etkinlik platformların çatısı altında sunulacak; sanal fuarlar, sanal müzeler ve sanal kongreler türü dijital uygulamaların turizm sektörünün kurtarıcıları olabileceğini söyledi.

28.04.2020Teknoloji
Sanal dünya turizm için kurtarıcı olabilir

Sanal dünya turizm için kurtarıcı olabilir

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsü salgınından en çok etkilenen sektörlerden biri de turizm oldu. Yaşar Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. İge Pırnar, sektördeki gelişmeleri değerlendirerek, sanal etkinlik platformların çatısı altında sunulacak; sanal fuarlar, sanal müzeler ve sanal kongreler türü dijital uygulamaların turizm sektörünün kurtarıcıları olabileceğini söyledi.

27.04.2020Seyahat
Türkiye modern Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi’ne kavuşuyor

Türkiye modern Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi’ne kavuşuyor

YÖK’e geçen yıl ‘Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi’ kurmak için başvuru yapan Yaşar Üniversitesi’nin talebi kabul edildi.

24.04.2020Avrupa
Siber hijyen kişisel hijyen kadar önemli

Siber hijyen kişisel hijyen kadar önemli

Korona virüs salgını tüm dünyayı etkisi altına alırken bu dönemde en büyük öncelik hijyen oldu. Kişisel olarak el yıkamadan maske takmaya kadar birçok hijyen önlemi aldığımızı belirten Yaşar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Koltuksuz; bilgisayar, telefon ve tablet kullanımında “siber hijyen”in hayati önemde olduğunu belirterek, “Sağlığımız için kişisel hijyen ne kadar önemliyse bilgi güvenliğimiz için siber hijyen o kadar önemli” dedi.21. yüzyılda dünyanın en değerli servetinin bilgi olduğunu ifade eden Yaşar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Koltuksuz, “Dolayısıyla bilgi/verinin güvenliğini sağlamak da aynı biçimde önemli ve gerekli. Sağlığımız için kişisel hijyen ne kadar önemliyse bilgi güvenliğimiz için siber hijyen de o kadar önemli. Özellikle de işi, eğitimi evden yürüttüğümüz, internet kullanımımızın kat be kat arttığı bu dönemde” diyerek vatandaşları bu yönde önlemler almaya davet etti.

23.04.2020Teknoloji
Kendi kampüsü için, kendi dezenfektanını ürettiler

Kendi kampüsü için, kendi dezenfektanını ürettiler

Yaşar Üniversitesi, koronavirüsle mücadelede kampüsünü daha da sağlıklı hale getirmek için kendi bünyesindeki kimya laboratuvarında dezenfektan üretimine başladı. Kampüste kullanılacak dezenfektan solüsyonları, Yaşar Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Gıda İşleme Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ruhan Aşkın Uzel tarafından Dünya Sağlık Örgütü (WHO) standartlarına göre üretiliyor.

17.04.2020Avrupa
Korona günlerinde öğrencilere psikolojik destek

Korona günlerinde öğrencilere psikolojik destek

Yaşar Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Birimi öğrencilerine desteğini uzaktan sürdürüyor. Birim, günlük yaşamın yanı sıra Covid-19 salgınının yarattığı stresle başa çıkamadığını düşünen öğrencilere online destek veriyor.

16.04.2020Avrupa
Eğitimde çok hızlı dijital dönüşüm Günde 100’den fazla ders

Eğitimde çok hızlı dijital dönüşüm! Günde 100’den fazla ders

Yaşar Üniversitesi, Yüksek Öğretim Kurumu’nun (YÖK) koronavirüs nedeniyle ‘dijital, uzaktan eğitim’ ile öğretime devam etme kararının ardından, geçen iki haftalık süreçte bahar dönemindeki bin 5 dersin uygulamalı dersler ve staj dışındaki 952’sini, dijital ortama taşıdı. Geçen iki haftalık süreçte; 8 bin 750 öğrenci, Çevrimiçi Öğrenme Ortamı’nda (Sakai CLE) 952 derste bin 842 canlı derse katılırken 3.3 milyon kez de sayfa görüntülemesi gerçekleştirdi.

8.04.2020Avrupa
Dedesi için film yaptı ‘EvdeKal’anlara hediye etti

Dedesi için film yaptı ‘EvdeKal’anlara hediye etti

Genç yönetmen Oğuz Boz, ulusal ve uluslararası birçok film festivalinde finale kalan ve dedesine ithaf ettiği kısa filmini, koronavirüs nedeniyle sokağa çıkmaları yasaklanan ileri yaştaki insanlar ve sosyal izolasyondaki kişiler için, ‘EvdeKal’ diyerek sosyal medya üzerinden yayınladı.

7.04.2020Avrupa
Dedesi için yaptı ‘EvdeKal’anlara armağan etti

Dedesi için yaptı ‘EvdeKal’anlara armağan etti

Film tasarım bölümü öğrencisi Oğuzhan Boz, dedesine ithaf ettiği ‘Kara Fırın’ isimli kısa filmini, koronavirüs nedeniyle sokağı çıkmaları yasaklanan ve yüksek risk grubunda yer alan yaşlılar evden çıkmasınlar diyerek sosyal medya üzerinden paylaştı.

3.04.2020Eğitim
Koruyucu yüz siperi ürettiler

Koruyucu yüz siperi ürettiler

Yaşar Üniversitesi Tasarım Uygulama ve Araştırma Merkezi, yeni koronavirüsle mücadelede sağlık çalışanlarına destek olmak için bünyesindeki 3 boyutlu yazıcılar ve lazer kesim cihazlarıyla koruyucu yüz siperi üretmeye başladı.

29.03.2020Avrupa
Koronavirüsten korunmak için nasıl beslenmeliyiz

Koronavirüsten korunmak için nasıl beslenmeliyiz?

Yaşar Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Gıda İşleme Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ruhan Aşkın Uzel, koronavirüs her geçen gün etkisini artırırken, bağışıklık sistemini güçlendirecek gıdaların tüketilmesinin önemine dikkat çekti. Uzel, “Bağışıklık sistemini normal şartlarda güçlü tutmak gerekir. Bağışıklık sisteminin desteklenmesi, hastalıklarla mücadelenin gündemden düşmediği bu günlerde hassasiyetle değerlendirilmesi gereken bir gündem oluşturmalıdır” dedi.

19.03.2020Avrupa
Koronavirüsten ruh sağlığınızı da koruyun

Koronavirüsten ruh sağlığınızı da koruyun!

Günlerdir dünyanın ilk gündem maddesi haline gelen koronavirüs salgını, korkutucu olmasıyla ruh sağlığını da etkiliyor. Yaşar Üniversitesi Psikoloji Bölümü Dr. Öğretim Üyesi ve Psikolojik Danışma Birimi Sorumlusu Berrin Özyurt, fiziksel sağlığı korumanın yanı sıra ruh sağlığını da korumanın önemine değinerek böyle dönemlerde kaygının ve stresin nasıl yönetilebileceğini anlattı. Özyurt, “Bu konuda endişeli olup yalnız yaşayan arkadaş ve akrabalarınızı arayın ve destek verin” tavsiyesinde bulundu.

16.03.2020Avrupa
Yatalak hastalar hayata tutunacak

Yatalak hastalar hayata tutunacak

İzmir Çiğli Fen Lisesi öğrencileri Nezahat Solmaz ve Melek Nur Özüdoğru, hastalıkları ya da engelleri nedeniyle dış dünyayla iletişim kuramayan hastalar için beyin dalgalarıyla çalışan bir iletişim sistemi tasarladı. Beyin fonksiyonlarını yerine getirmede bir problemi olmayan hastaların temel ihtiyaçlarını iletebilmelerini sağlayan sistemin patentini almak için başvuruda bulunuldu.

11.03.2020Avrupa
Survivor Erman elendi mi Survivor Erman kimdir ve neden diskalifiye oldu

Survivor Erman elendi mi? Survivor Erman kimdir ve neden diskalifiye oldu?

Survivor Erman, dün akşam elenen isimler arasında yer almasının ardından araştırılan isim olmaya başladı. Acun Ilıcalı'nın diskalifiye olan isimler arasında yer aldığını açıkladığı Erman Altıkardeş, yarışmada çok kısa bir süre kalabildi. Peki, Survivor Erman kimdir ve neden elendi? İşte, Yasin ile kavga görüntüleri çok konuşulan Survivor Erman hakkında Acun Ilıcalı'nın açıklamaları

2.03.2020Televizyon
Survivorda Ünlüler takımında kavga: Survivorun son bölümünde (21 Şubat) ödül oyununu kim kazandı

Survivor'da Ünlüler takımında kavga: Survivor'un son bölümünde (21 Şubat) ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2020'nin ekranlara gelen son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı ödül oyunu için karşı karşıya geldi. İlgiyle izlenen yarışmanın 4. bölümünde erzak ödülünü almak için parkurda ter döken yarışmacılar zorlu anlar yaşadı. Ödül oyunu sırasında Barış ve Cemal Can arasında yaşanan kavga ise gergin anlara neden oldu. Peki, Survivor'un son bölümünde ödül oyununu kim kazandı? İşte, 21 Şubat Survivor ödül oyununu kazanan takım.

21.02.2020Televizyon
Survivor 2020 kadrosuna iki yeni isim: Survivor İrem Akın ve Survivor Erman Altıkardeş kimdir

Survivor 2020 kadrosuna iki yeni isim: Survivor İrem Akın ve Survivor Erman Altıkardeş kimdir?

Survivor 2020'ye gelen yeni yarışmacılar belli oldu. Geçen hafta sakatlıkları nedeniyle Survivor Ünlüler takımına veda etmek zorunda kalan iki ismin yerine gelen Survivor İrem Akın ve Survivor Erman Altıkardeş'in biyografisi ve hayatı, Survivor izleyenleri tarafından merak konusu oldu. Peki, Survivor İrem Akın ve Erman Altıkardeş kimdir? İşte, Survivor yarışmacıları İrem ve Erman'ın hayatı ve biyografisiyle ilgili merak edilenler.

21.02.2020Televizyon
Survivora katılan Erman Altıkardeş kimdir Survivor  Ermanın biyografisi ve hayatıyla ilgili detaylar

Survivor'a katılan Erman Altıkardeş kimdir? Survivor Erman'ın biyografisi ve hayatıyla ilgili detaylar

Survivor'dan sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda kalan Uğur Pektaş ve Şaziye İvegün'ün yerine gelen iki yarışmacıdan biri olan Erman Altıkardeş'ın hayatı izleyenler tarafından araştırılıyor. Küçük yaşta iken Altay kulübünün alt yapısına giren Erman Altıkardeş, güçlü fiziği ile dikkatleri üzerine topluyor. Peki, Survivor'un yeni yarışmacısı Erman Altıkardeş kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte, Survivor Erman'ın hayatı ve biyografisi.

21.02.2020Hayat
‘Bilim’ temalı ‘Selçuk Yaşar Ödülü’ Çırağan’da sahibini bulacak

‘Bilim’ temalı ‘Selçuk Yaşar Ödülü’ Çırağan’da sahibini bulacak

Bu yıl ikincisi yapılacak olan ve teması ‘bilim’ olarak belirlenen ‘Selçuk Yaşar Ödülü’, 5 Mart 2020’de İstanbul Çırağan Sarayı’nda düzenlenecek görkemli ödül töreninde sahibini bulacak.

14.02.2020Avrupa
Ders saatini ve akademisyenleri öğrenciler seçiyor

Ders saatini ve akademisyenleri öğrenciler seçiyor

Siirt Üniversitesi öğrencileri, ‘Öğrenci Merkezli Ders Programı’ ile istedikleri gün ve saatte istedikleri dersi ve akademisyeni seçiyor.

12.02.2020Kampüs
Görme engellilere umut ‘Sanal gözler’e 200 bin TL destek

Görme engellilere umut ‘Sanal gözler’e 200 bin TL destek

Yaşar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölümü mezunu Burak Oral ve ekibinin, görme engelli arkadaşlarının yaşadığı problemlerden yola çıkarak onların yaşamını kolaylaştırmak için tasarladığı ‘Sanal gözler’ isimli akıllı asistan sistemi, TÜBİTAK’tan 200 bin lira hibe desteği almaya hak kazandı. Görme engellilerin dijital gözü olması hedeflenen projede; trafik ışıklarının durumunu bildirmekten yüz tanımaya, para tanımadan yazıları okumaya kadar birçok özellik var.

4.02.2020Avrupa
İranlıların Türkiyeden konut alımları dikkat çekti

İranlılar'ın Türkiye'den konut alımları dikkat çekti

İranlılar 2019 yılında Türkiye'den 5 bin 423 adet konut aldı. 2 yılda 7 kat artış yaşandı.

3.02.2020Ekonomi
‘Kötü karnenin gerekçelerini dinleyin’

‘Kötü karnenin gerekçelerini dinleyin’

18 milyon öğrenci yarıyıl tatiline girdi. Artık veli bilgilendirme sistemi sayesinde karnenin sürpriz olmadığını söyleyen uzmanlar, sayısal değerlerden oluşmayan karnenin gerekçelerini dinlenmeleri ve iyi anlamaları konusunda aileleri uyardı.

21.01.2020Eğitim
Düzensiz göçte ilk sırada Afganlar var

Düzensiz göçte ilk sırada Afganlar var

YAŞAR Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı ve UNESCO Uluslararası Göç Kürsüsü Yürütücüsü Doç. Dr. Ayselin Yıldız, Türkiye'de yakalanan kaçak göçmenlerin yüzde 44'ünün uyruğunun Afganistan olduğunu söyledi. Yıldız, "Yakalanan 455 bin düzensiz göçmenin 201 bini Afganistan uyruklu, ikinci sırada 71 bin ile Pakistan uyruklular geliyor. Suriyeliler 55 bin kişi" dedi.

17.01.2020Gündem
Türk üniversiteleri Mannheim’da tanıtıldı

Türk üniversiteleri Mannheim’da tanıtıldı

Uluslararası Öğrenci Hizmetleri Derneği’nin (ISSA) Mannheim’da düzenlediği fuarda Türk üniversiteleri tanıtıldı. 8 üniversitenin katıldığı organizasyonu, Türkiye’nin Karlsruhe Başkonsolosu Banu Terzioğlu da ziyaret etti.

16.12.2019Avrupa
Ara tatilde panik yapmayın

Ara tatilde panik yapmayın

Öğrenciler 18-22 Kasım tarihleri arasında ilk ara tatile girecek. Uzmanlar, planı olmayan öğrencileri panik yapmamaları konusunda uyarıyor. Öğrencilerin spor ve sanatsal etkinliklere yönelebileceğini söyleyen uzmanlar ayrıca bu dönem de beslenmelerine de dikkat etmeleri gerektiğini söylüyor.

13.11.2019Eğitim
kadinlarinelinden.com ile doğal yaşamı deneyimlemeye hazır mısınız

kadinlarinelinden.com ile doğal yaşamı deneyimlemeye hazır mısınız?

“Bir gün bir geziye çıksanız ve sırayla farklı illerdeki köylere gitseniz ve oradaki yaşantıyı ele alsanız; yaşamların, doğası gereği tüketilen gıdaların, geçirilen bir günün yöreden yöreye değişiklik gösterdiğini göreceksiniz. Biz çeşitli yörelerdeki doğal yaşamı, başta o yöredeki gıdalarla evlerimize ulaştırıyoruz; ulaştırırken de günlük hayatlarındaki hikayeleri ürünlerle anlatıyoruz. Böylelikle, siparişlerinizde Size sadece bir gıda ulaşmış olmuyor, o gıdanın yöresine, hikayesine, yaşantısına da ulaşmış oluyorsunuz…”

4.11.2019Ekonomi
İyilik için buluşacaklar

İyilik için buluşacaklar

‘Kampüste iyilik var’ sloganıyla başlayan ‘İzmir’de iyilik var’ projesi, üç yılda 100 binlerce kişiye yardım etti. Sivil toplum kuruluşları, 7 Aralık’ta ‘Karasal yaşam’ ve ‘Ormansızlaşma’ temasıyla 4’üncü kez ‘iyilik’ için buluşacak.

22.10.2019Eğitim
Jean Monnet Kürsüsü’de ‘göç’ü anlatacak

Jean Monnet Kürsüsü’de ‘göç’ü anlatacak

Doç. Dr. Gökay Özerim, Avrupa Komisyonu tarafından ‘Türkiye-AB İlişkilerinde Göç’ başlıklı Jean Monnet Kürsüsü’ne layık görüldü. Kürsü faaliyetleri kapsamında; ders, çalıştay, seminer, yaz okulu ve araştırma faaliyeti düzenlenecek.

22.10.2019Eğitim
Baba kız hem iş hem sınıf arkadaşı oldu

Baba kız hem iş hem sınıf arkadaşı oldu

Samsun'da spor salonu işleten ve bu yıl üniversiteyi kazanan baba ile kızı, aynı üniversite öğrenim görüp aynı sırayı paylaşıyor.

11.10.2019Eğitim
Ecem Karaağaç kimdir ve kaç yaşında Survivorda da yarışmıştı

Ecem Karaağaç kimdir ve kaç yaşında? Survivor'da da yarışmıştı!

Ecem Karaağaç, son günlerde dava süreci devam eden 'enerji yüklemesi' olayı dolayısıyla biyografisi ile araştırılıyor. Peki, Ecem Karaağaç kimdir ve kaç yaşında? İşte, daha önce Survivor'da da yarışan o isim hakkında merak edilen bazı detaylar

11.10.2019Hayat
Bu 4 Ekim’de de korunamıyorlar

Bu 4 Ekim’de de korunamıyorlar

Hayvanları Koruma Kanunu değişikliği, tüm dünyada 1931 yılından bu yana Hayvan Hakları Günü olarak kabul edilen 4 Ekim’e yetişmedi.

4.10.2019Gündem
Bakan Turhan ulaşımda erişilebilirlik stratejisini anlattı

Bakan Turhan "ulaşımda erişilebilirlik" stratejisini anlattı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan "Türkiye'de Yolcu Taşımacılığı Hizmetlerinin Erişilebilirliği Projesi ile yol haritamızı çıkardık, stratejimizi oluşturduk, eylem planlarını belirledik. Bunları ilgili tüm taraflarla paylaşacağız, sonunda da icraata geçeceğiz" dedi.

26.09.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

Müzeleri penguenler gibi mi gezeceğiz?

Küçük bir video-haber olarak yayımlandı üç gün önce penguenlerin müze ziyareti.

20.05.2020

Gelecek vaat eden mimarlar

BİR tasarım yapmak ve bunun hayata geçmesi fikri onları hep heyecanlandırır.

25.04.2020

Selçuk Yaşar Ödülü bu yıl temiz enerji araştırmaları yapan bilim insanına

SANAYİ dünyasının önde gelen isimlerinden Yaşar Holding’in kurucusu Selçuk Yaşar geçenlerde 95. doğum günü kutladı.

12.02.2020

Yeni yıla müzikle girin

ZOR geçen 2019 yılının son günlerinde gittiğim bir konser içimi umutla doldurdu. Geçen hafta Yaşar Üniversitesi Senfoni Orkestrası’nın yeni yıl konserini izlerken müziğin insanların en büyük ilacı olduğunu bir kez daha hatırladım.

31.12.2019

Bilet aldığınız havayolu batarsa

Bütün yıl hayalini kurduğunuz hatta taksitlerini ödemeye başladığınız tatilinizin tam ortasında şok bir haberle sarsılıyorsunuz; uçak biletini aldığınız şirket batmış veya tur şirketiniz iflas istemiş! Nasıl eve döneceksiniz?

8.10.2019