EKSTRA
MENÜ

Vajina Estetiği

Vajina Estetiği ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Vajina Estetiği haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 125 Vajina Estetiği haberi bulunmuştur.

Vajina Estetiği Haberleri

Doğum Sonrası Hangi Estetik Operasyonlar Yapılır

Doğum Sonrası Hangi Estetik Operasyonlar Yapılır?

Doğum sonrasında meydana gelen deformasyonlar, hemen her annenin başlıca sorunları arasında yer alıyor. Doğum sonrası hangi estetik operasyonlar yapılabilir? Vücudunuzu eski formuna kavuşturabilir misiniz? Daha iyi görünmek için ameliyat seçenekleri hangileridir? Gibi sorulara Plastik Estetik ve Rekonstüktif Cerrahı Uzmanı Doçent Doktor Tayfun Türkaslan cevap veriyor.

Vajina daraltma ameliyatı nedir, hangi durumlarda yapılır

Vajina daraltma ameliyatı nedir, hangi durumlarda yapılır?

“Vajinoplasti” olarak da bilinen vajina daraltma işlemi, hastanın talebi üzerine gerçekleştirilen yaşam kalitesi ve cinsel yaşam üzerinde etkili bir ameliyattır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Özlem Özyılmaz, vajina daraltma ameliyatı hakkında bilgilendirdi.

21.02.2020Sağlık
Lazer ile ameliyatsız vajinal daraltma tedavisi nasıl yapılır

Lazer ile ameliyatsız vajinal daraltma tedavisi nasıl yapılır?

Ameliyatsız vajina daraltma estetiği nasıl yapılır? Hangi durumlarda vajina daraltma estetiğine ihtiyaç duyulur? Cerrahi vajinal daraltma nasıl olmaktadır? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tamer Gültekin, lazer ile ameliyatsız vajinal daraltma tedavisini sizler için anlattı.

15.01.2020Sağlık
Kadınlardaki Genital Problemler ve Çözümleri

Kadınlardaki Genital Problemler ve Çözümleri

Kadınlar, bazı özel bölgelerinin estetik olarak hoş görünmesini veya daha rahat görünmesini sağlamaya odaklanır. Bazı kadınlar ise daha iyi bir memnuniyet elde etmek amacıyla bir genital gelişim veya gençleştirme prosedürüne ihtiyaç duyarlar. Doç. Dr. Aydın Köşüş ve Doç. Dr. Nermin Köşüş kadınlardaki genital problemler hakkında bilgi verdi.

Vajen Estetiği Nedir Hangi Durumlarda Yapılır

Vajen Estetiği Nedir? Hangi Durumlarda Yapılır?

Jinekolog, Cinsel Terapist, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Esra Demir Yüzer vajen estetiği konusunda önemli bilgiler verdi.

Genital bölge estetikleri ile ilgili merak edilenler

Genital bölge estetikleri ile ilgili merak edilenler

Son zamanlarda diğer vücut estetik ameliyatları yanı sıra kadın genital bölgesinin de estetik işlemleri ilgi görmeye başladı.

12.06.2019Saglik
Vajina gençleştirme estetiği nasıl yapılır

Vajina gençleştirme estetiği nasıl yapılır?

Gebelik, doğum, kilo alıp verme ve doğal yaşlanma süreci gibi etkenlerle vajina bölgesi de dahil kadın vücudunda bazı değişikliklerin yaşanması normaldir. Çoğu kadın vajinasının gerek görünüm gerekse hissiyatındaki değişiklikler yüzünden kendini rahatsız ya da çekingen hisseder. Ama vajinana bölgesinin de gençleşmesi mümkün!

23.01.2019Sağlık
Genital estetik cerrahinin popülaritesi artıyor

Genital estetik cerrahinin popülaritesi artıyor

Cinsel organın estetik görüntüsünü düzeltmek, cinsel ilişkide yaşanan pek çok sorunu gidermek veya idrar kaçırma problemlerini tedavi etmek amacıyla genital estetik operasyonlarına başvurulur. Yapılan bu genital estetik işlemleri hakkında detayları Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Özgür Ağlamış anlattı.

22.10.2018Sağlık
Vajina gençleştirmede radyofrekans mucizesi

Vajina gençleştirmede radyofrekans mucizesi

Türkiye’de kadınların sık yaşadığı bir problem olan özellikle genital bölgedeki cilt sarkmaları için radyofrekans uygulaması ile ameliyatsız çözüm üretiliyor.

1.12.2017Sağlık
Vajinayı gençleştiren 7 operasyon

Vajinayı gençleştiren 7 operasyon

Kadınlar neden vajina estetiği yaptırıyor? Kaç çeşit vajina estetiği var? Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Betül Görgen, genital güzelleştirme uygulamasıyla ilgili merak edilen konular hakkında bilgiler verdi.

27.01.2017Sağlık
Ayşe Arman PIxee’yle hamama girdi

Ayşe Arman PIxee’yle hamama girdi

“Canlı Barbie” ya da Jessica Rabbit olarak tanınıyor; 30 estetik ameliyat oldu, 6 kaburgasını aldırdı... Türkiye’ye vajina estetiği yaptırmak için geldi.

13.01.2017Magazin
Genital estetiklerle neler tedavi edilebilir

Genital estetiklerle neler tedavi edilebilir?

Genital plastik cerrahisinin tabu olduğu günler geride kaldı. Artık genital bölgesinin görünüşünden memnun olmayan kadınlar, kozmetik jinekolojiye başvurmaktan çekinmiyorlar. Vajinanın sadece dış kısımlarına değil, iç kısımlarına da estetik yaptırabilir veya daraltma da yaptırabilirsiniz. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert, genital yani vajina estetiğiyle hangi sorunlara çare bulabileceğinizi anlatıyor.

10.01.2017Sağlık
Doğum sonrası anne estetiği

Doğum sonrası anne estetiği

Normal doğum sonrası vajina kaslarında genişleme ve sarkma oluşabilir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert, doğum sonrası anne estetiği denilen vajina daraltma estetiğini anlattı.

26.11.2016Sağlık
Kadınlar en çok bunları tercih ediyor

Kadınlar en çok bunları tercih ediyor

Son yıllarda talep oldukça fazla...

29.08.2016Kişisel Bakım
Vajina Estetiği

Vajina Estetiği

Vajina estetiği kadınların ve özellikle çiftlerin cinsel sağlığı açısından çok önemli. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Dağdelen, vajina estetiğini anlatıyor.

Vajina daraltma operasyonu nedir

Vajina daraltma operasyonu nedir?

Doğum sonrasında genital bölgede bulunan kas ve yumuşak dokular...

Giderek artan bir trend: Genital estetik

Giderek artan bir trend: Genital estetik

Vajina estetiği neden gerekli? Uzmanından öğrenelim...

3.05.2016Sağlık
Vajina Daraltma Operasyonu Geçirmiş Kadın Normal Doğum Yapabilir Mi

Vajina Daraltma Operasyonu Geçirmiş Kadın Normal Doğum Yapabilir Mi?

Daha önce bir ya da birden fazla doğum yaptıysanız ve bu doğumlar vajinanızda genişlemeye sebep verdiği için partnerinizle birlikte düşlediğiniz cinsel hayata bir türlü kavuşamıyorsanız, yapmanız gereken ilk şey bir uzman ile görüşerek vajinoplasti olarak da adlandırılan vajina daraltma operasyonu geçirmektir. Peki, bu operasyon sonrasında tekrar hamile kalmak isteyip de normal doğum yöntemine başvurursanız ne olacak?

9.02.2016Kelebek
Estetik ameliyatla vajinanın daraltılması mümkün mü

Estetik ameliyatla vajinanın daraltılması mümkün mü?

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, perinatolog Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç, estetik ameliyatla vajinal kanalın daraltmanın mümkün olduğunu ve kadınların cinsel hayatında belirgin bir düzelme yaşadığını belirtiyor.

6.12.2015Sağlık
Vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün mü

Vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün mü?

Orgazm olamayan kadınlar kendilerini zorunlu hissettikleri için ilişki esnasında orgazm taklidi yapabilirler. Çok sayıda kürtaj, fazla doğum yapmak vajinada deformasyona neden olduğu için orgazmı zorlaştırabilir. Ancak vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün.

1.12.2015Sağlık
Aşk cerrahisi ile mutlu bir cinsel hayat

Aşk cerrahisi ile mutlu bir cinsel hayat!

Son yıllarda hem ülkemizde hem de yurt dışında yoğun talep görüyor.

27.11.2015Sağlık
Kendine bunu yaptı

Kendine bunu yaptı

İnanılmaz incelikte beli, kocaman memeleri ve oyuncak bebek gibi suratı ile 25 yaşında bir genç kızdan çok çizgi film karakterine benziyor.

26.11.2015Sağlık
Vajina estetiği yaptıran kişi nelere dikkat etmeli

Vajina estetiği yaptıran kişi nelere dikkat etmeli?

Ameliyattan sonra 6 hafta cinsel ilişkiye girilmemelidir.

24.09.2015Sağlık
Vajina Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır

Vajina Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Vajina estetiği ameliyatı nasıl yapılır?

Vajina daraltma ameliyatından sonra hasta nelere dikkat etmeli

Vajina daraltma ameliyatından sonra hasta nelere dikkat etmeli?

Vajinoplasti, vajinanın daraltıması ve sıkılaşması amacıyla vajina duvarına yapılan cerrahi işleme verilen isimdir. Vajina daraltma ameliyatları son yıllarda kadınlar tarafından en çok merak edilen estetik operasyonlardan.

4.09.2015Sağlık
Vajina Estetiği Hangi Durumlarda Yapılır

Vajina Estetiği Hangi Durumlarda Yapılır?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Vajina estetiği hangi durumlarda yapılır?

Vajina Estetiği Nedir

Vajina Estetiği Nedir?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Vajina estetiği nedir?

26.03.2015Kişisel Bakım
Genital estetik operasyonları nelerdir

Genital estetik operasyonları nelerdir?

Lazerle vajinayı genişletmek veya sıkılaştırmak mümkün.

15.03.2015Sağlık

Yazar Sonuçları

Kadınlarda Lazerle Vajina Sıkılaştırma

Hepimiz yaşlanıyoruz. Sadece yüzümüz değil tüm organlarımız da yaşlanıyor. Vajinamız da tüm diğer organlarımız gibi zamanla yaşlanır ve o sıkı yapısını ve elastikiyetini kaybeder. Doğum yapma ve genetik yapının da yatkın olmasıyla birlikte bu alandaki gevşeme çok daha belirgin hale gelebilir.

24.11.2020

Kadınlarda yeni trend: Genital estetik

Günümüzde ekonomik olarak özgürlüğünü elde etmiş birçok kadın; güzellik kavramına genital bölgelerindeki güzel görüntü ve bu görüntünün sağlayacağı öz güveni de eklemiş durumdalar. Genital estetik; son dönemde yapılan tüm estetik uygulamalar arasında oldukça popüler hale gelmiştir. Genital estetik, genital bölgenin iç ve dış kısımlarına uygulanabilmektedir.

30.01.2020
Vajina daraltma operasyonu kadınlarda cinsel zevki arttırır mı

Vajina daraltma operasyonu kadınlarda cinsel zevki arttırır mı?

Kadınlar neden vajinal estetiğe ihtiyaç duyarlar? Vajinal estetik cinsel isteği ve performansı nasıl etkiler? Vajina daraltma operasyonu kadının cinsel isteğine nasıl etki yapar? Vajinal estetik kadınlarda öz güveni artırıyor ve cinsellikten alına zevk artıyor.

24.09.2019

Genital bölge estetiğinde yeni trend: Barbie vajina

Genital bölge ile ilgili ilk bilimsel yayınlar 70’li yılların sonlarında Kuzey Amerika kıtasından bildirildi. O tarihlerden bu yana pek çok yeni uygulamalar ile kadınlar hem estetik hem de işlevsel yönden bu tür operasyonları talep eder hale geldi. Konu ile ilgili olarak Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ ile görüştük.

7.11.2018
Vajina estetiği, cinsel yaşamı iyileştiriyor

Vajina estetiği, cinsel yaşamı iyileştiriyor

Doğum ve yaşlanmaya bağlı vajina estetiği bozulmaları kadınları mutsuz ediyor. Vajina estetiği kadınlarda cinsel hayatın kalitesini artırıyor. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Dağdelen estetik cerrahide vajina estetiğini anlatıyor.

29.07.2018
Vajina estetiği kadınlar için neden bu kadar önemli

Vajina estetiği kadınlar için neden bu kadar önemli?

Genital organın yani labiaların boyutu, rengi ve şekli kadınların ırklarına ve genetik özelliklerine farklılık göstermektedir.

25.04.2018
Vajina estetiği nedir Vajina estetiği nasıl yapılır

Vajina estetiği nedir? Vajina estetiği nasıl yapılır?

Vajina estetiği nedir? Vajina estetiği nasıl yapılır? Vajina estetiği cinsel hayatı nasıl etkiler?

18.04.2018
Vajina gençleştirme ameliyatı nedir

Vajina gençleştirme ameliyatı nedir?

Tüm organlarımız gibi vajinamız da yaşlanır.

19.10.2017

Vajina estetiği ameliyatı nasıl yapılır?

Vajina estetiğinin genel olarak lokal anestezi altında gerçekleştirildiğini söyleyen Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, vajina estetiği hakkında merak edilen soruları yanıtlıyor.

19.08.2017

Doğum sonrası anne estetiği ile yenilenin

Anne olmak bir kadının hayatındaki en değerli ayrıcalıklardan biridir. En kıymetli varlığınızı 9 ay boyunca karnınızda taşıdıktan sonra vücudunuzda bir takım değişiklikler olması çok normal.

16.05.2017
Genital beyazlatma estetiği nasıl yapılır

Genital beyazlatma estetiği nasıl yapılır?

Kadınların en çok şikayetçi oldukları konuların başında genital bölge kararması geliyor. Son günlerde popüler hale gelen genital beyazlatma estetiği hakkında bilinmesi gerekenleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert’e sorduk.

27.01.2017

Ayşe Arman PIxee’yle hamama girdi

“Canlı Barbie” ya da Jessica Rabbit olarak tanınıyor; 30 estetik ameliyat oldu, 6 kaburgasını aldırdı... Türkiye’ye vajina estetiği yaptırmak için geldi.

14.01.2017
Genital estetik cinsel hayatı etkiliyor

Genital estetik cinsel hayatı etkiliyor

Hem kişinin cinsel hayatını hem de öz güvenini olumsuz yönde etkiliyor.

1.12.2016

Barbie Bebek Vajina

Labiaplasti ameliyatları operasyonu olmak isteyen hastaların tercihlerinin başında özellikle ABD’de ‘Barbie Bebek Vajinası’ olarak tabir edilen bir görünüm geliyor...

1.11.2016
Kadınlar genital estetiğe neden ihtiyaç duyarlar

Kadınlar genital estetiğe neden ihtiyaç duyarlar?

En çok iç dudak operasyonu yaptırılıyor.

26.09.2016
Genital bölgenizin şeklini beğenmiyor musunuz

Genital bölgenizin şeklini beğenmiyor musunuz?

Daha rahat bir seks hayatı, daha normal bir sosyal yaşam bu operasyon sayesinde hiç de uzak değil.

18.04.2016
Genital bölgenizin şeklini beğenmiyor musunuz

Genital bölgenizin şeklini beğenmiyor musunuz?

Daha rahat bir seks hayatı, daha normal bir sosyal yaşam bu operasyon sayesinde hiç de uzak değil.

18.04.2016
Dış genital organ (vulva) kanseri nedir

Dış genital organ (vulva) kanseri nedir?

Vulva kanserinin belirtileri ve tedavisi...

25.01.2016
Vajina estetiği neden gereklidir

Vajina estetiği neden gereklidir?

Operasyon, doğum yapmaya ve orgazma engel değil!

19.01.2016

Doğumdan sonra eski formunuza kavuşmak ister misiniz?

‘Doğum sonrası estetiği’ ile bu isteğiniz artık hayal olmaktan çıkıyor!

7.07.2015

Vajina estetiği hangi durumlarda yapılır?

Bu operasyonu geçirmek isteyenlere önemli bilgiler...

2.07.2015
Genital estetik

Genital estetik

Genital estetik ameliyatlar son zamanlarda hızla popülarite kazanmakla beraber estetik kaygıların yanı sıra işlevsel ve cinsel problemlere de yol açmasından dolayı önemi gün geçtikçe artmaktadır.

12.05.2015