EKSTRA
MENÜ

Seher Dilovan

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 62 haberi bulunmuştur.

Seher Dilovan Haberleri

Uğur Karakuş kimdir, nereli İşte Uğur Karakuşun hayatıyla ilgili bilgiler...

Uğur Karakuş kimdir, nereli? İşte Uğur Karakuş'un hayatıyla ilgili bilgiler...

Uğur Karakuş müzik kariyerinin yanı sıra katıldığı programlarla da gündeme geliyor. Uğur Karakuş, Alişan, Emrah, İzzet Yıldızhan, Küçük Onur, Mustafa Uğur, Ceylan, Kader Ertuğrul Polat, Mustafa Topaloğlu gibi birçok ismin sahne şefliği yaptı. İşte İşte Uğur Karakuş'un hayatıyla ilgili bilgiler...

20.02.2021Televizyon
Seher Dilovan kimdir, nereli

Seher Dilovan kimdir, nereli?

Seher Dilovan müzik kariyerinin yanı sıra katıldığı programlarla da gündeme geliyor azi Üniversitesi Tarih Bölümü'nü bitiren Seher Dilovan, ilk albümü "Ayvacı"yı 1992 yılında çıkarmıştı. Türk halk müziği sanatçısı olan. Seher Dilovan siyasetçi Kemal Burkay'ın yeğenidir.

16.02.2021Magazin
Seher Dilovandan Haticeye ağır sözler

Seher Dilovan'dan Hatice'ye ağır sözler

Seher Dilovan, gelinlik defilesinde podyuma çıkan meslektaşı Hatice’yi ağır sözlerle eleştirdi.

11.03.2019Magazin
Seher Dilovan kimdir Seher Dilovanın hayatı

Seher Dilovan kimdir? Seher Dilovan'ın hayatı

Seher Dilovan, çıkardığı albümlerle sanat camiasının tanınan isimleri arasında yer alıyor. Türk Halk Müziği sanatçısı olan Seher Dilovan, bugüne kadar 11 albüm çıkarmıştır. Peki, Seher Dilonav kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

17.01.2019Televizyon
Öğretmenler Günü ne zaman hangi güne denk geliyor İşte Öğretmenler Gününün tarihçesi

Öğretmenler Günü ne zaman hangi güne denk geliyor? İşte Öğretmenler Günü'nün tarihçesi

Gönüllerini dolduran meslek aşkıyla toplumu, hayatı ve dünyayı değiştirme gücü taşıyan ve çocuklarımızı geleceğe hazırlayan öğretmenlerin unutulmadığı Öğretmenler Günü'nün ne zaman kutlanacağı, merak edilen konular arasında yer alıyor. 2018 Öğretmenler Günü'nün hangi güne denk geldiğini öğrenmek isteyen çok sayıda öğrenci, araştırmalarına hız verdi. Peki, Öğretmenler Günü ne zaman kutlanacak?

22.11.2018Gündem
MEB öğretmenleri Ankara’da buluşturuyor

MEB öğretmenleri Ankara’da buluşturuyor

Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmenlerimiz için bu yıl bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapıyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü, bu yıl 81 ilimizden başkent Ankara'ya gelen öğretmenlerimizle birlikte festival havasında kutlanacak.

20.11.2018Keyif
Öğretmenler Günü, hafta boyu sürecek etkinliklerle kutlanacak

Öğretmenler Günü, hafta boyu sürecek etkinliklerle kutlanacak

MEB, bu yılki 24 Kasım Öğretmenler Günü, hafta başından itibaren düzenlenecek çeşitli etkinliklerle kutlayacak.

16.11.2018Eğitim
Ben oyumu kullandım

'Ben oyumu kullandım'

24 Haziran seçimlerine günler kaldı. Yurt dışındaki vatandaşlar için 7 Haziran'da başlayan oy verme süreci tüm hızıyla devam ediyor.

19.06.2018Magazin
22. Aydın Doğan Ödülü bağlamanın efendisine

22. Aydın Doğan Ödülü 'bağlamanın efendisi'ne

Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini, yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla verilen ‘Aydın Doğan Ödülü’nün, bu yılki sahibi Türk halk müziği sanatçısı Arif Sağ oldu.

5.04.2018Gündem
22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağa verildi

22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağ'a verildi

Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından, kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini, yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla verilen Aydın Doğan Ödülü'ne, bu yıl Türk Halk Müziği sanatçısı Arif Sağ layık bulundu. 22. Aydın Doğan Ödülü’nü aldıktan sonra basın mensuplarına konuşan Sağ, ADV'nin kendisini böyle önemli bir ödüle layık görmesinin önemli olduğunu belirtti. Sağ, yeni neslin halk müziğine olan ilgisi hakkındaki soruya da, "Halk müziği dinliyorlar. Ama tabii dil değişmiştir, müziğin belki ritmi değişmiştir. Belki armonizasyon da değişmiştir. Ama sonuçta bir bakıyorsunuz altında Karacaoğlan diyor, Pir Sultan Abdal diyor, Aşık Veysel diyor; demek ki bu yeni gençlik bu isimleri tanıyor. Tanıyor ki dinliyor" dedi.

5.04.2018Gündem
Türküden şarkıya şahin uçurmak

Türküden şarkıya şahin uçurmak

Seher Dilovan’ın asıl işi, yeteneğini zengince sergileyebilme biçimi, türkü. Üstelik artık pek fazla klasik halk müziği yapılmayan bir zamanda, albümün iyi olup olmadığından bile daha önemli bu.

Taksiciler Türkiye’nin ‘En’lerini seçti

Taksiciler Türkiye’nin ‘En’lerini seçti

Her gün yüzlerce vatandaşı evine, işine, eşine ve çocuklarınakavuşturan taksici esnafı, Bağcılar Belediyesi ve Onur’un TaksisiProgramı iş birliği ile düzenlenen proje kapsamında Türkiye’nin‘EN’lerini seçti.Şehri ve insanları en iyi tanıyan, İstanbul’daki ulaşımın yükünütaşıyan taksici esnafı Türkiye’nin ‘EN’lerini seçti. Bağcılar belediyesive Karadeniz FM’den Onur Sakar’ın Programı Onur’un Taksisi iş birliğiile Cevahir Grand Otel ev sahipliğinde gerçekleşen görkemli ödültörenine; Bağcılar Kaymakamı Erdal Çakır, AK Parti Bağcılar İlçe Başkanıİsmet Öztürk, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, oylamayakatılan taksici esnafları ve çok sayıda ünlü isim konuk oldu. Ödültöreni geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ünlü sanatçı Kayahan’ınhayatından kesitlerin yer aldığı kısa bir film gösterimi ile başladı. Sanat, siyaset, spor, medya ve radyo dünyasının en iyilerininbelirlendiği geceye ünlüler akın etti. Aralarında Erkan Petekkaya ,Mustafa Ceceli, İrem Derici, İdo Tatlıses, Ahmet Selçuk İlkan, Alişan,Seher Dilovan, Ebru Yaşar, gibi isimlerin konuk olduğu gecede ünlülergiyimleriyle göz doldurdu. Yaklaşık 39 ilçeden 150 taksi durağındataksicilerin kullandığı oylarla ödüle layık görülen başarılı isimler,ödüllerini Başkan Çağırıcı ve Taksiciler Kooperatif başkanlarındanteslim aldı.En iyi erkek oyuncu dalında ödül kazanan Erkan Petekkkayaödülünü almak üzere sahneye davet edildiğinde eski model bir taksiylesahneye giriş yaptı.

8.04.2015Haber
Canlı yayında kol hareketi yapınca

Canlı yayında kol hareketi yapınca

CNNTürk'te yayınlanan Burada Laf Çok programına Tayfun Taliboğlu, Seher Dilovan ve İsmail Baki Tuncer konuk oldu. Geceye konuklardan Tayfun Taliboğlu'nun kol hareketi yaptığı anlar damga vurdu.

7.06.2014Ne Oluyor
Özür dilerim dedi stüdyoyu terk etti

'Özür dilerim' dedi stüdyoyu terk etti

Show TV ekranlarında yayınlanan Gülben Ergen'in sunuculuğunu yaptığı 'Gülben' isimli programda ilginç anlar yaşandı. Komedyen Yavuz Seçkin'in yayına elma getirmesiyle olaylar başladı. Elmayı Seher Dilovan'a uzatan Seçkin, Dilovanı'ın programı terk etmesine neden oldu. Yanındaki elmaya daha fazla dayanamayan Dilovan, "Özür dilerim" diyerek stüdyoyu terk etti. Sunucu Gülben Ergen ise Dilovan'ın ardından öylece bakakaldı.

8.04.2014Ne Oluyor
El Arabiyadan dikkat çekici Türkiye belgeseli

El Arabiya'dan dikkat çekici Türkiye belgeseli

Arap dünyasının önde gelen televizyon kanallarından El Arabiya, Türkiye Alevilerini konu alan bir belgesel yayınlamaya hazırlanıyor.

28.05.2013Gündem
CEM YILMAZA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

CEM YILMAZ'A ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in hazırlayıp sunduğu 2. Sayfa programı bugün O Ses Türkiye'nin sevilen sesi Erkam ile ünlü sanatçı Seher Dilovan'ı ağırladı.Seher Dilovan'ın Cem Yılmaz ile ilgili yaptığı açıklama programa damgasını vurdu.

20.02.2013Ne Oluyor
Kemal Burkay 31 yıl sonra Türkiye’de

Kemal Burkay 31 yıl sonra Türkiye’de

31 yıl sonra Türkiye’ye dönen Kemal Burkay havalimanında izdihama neden olurken, ezilme tehlikesi geçirdi. Kürt siyasetçi ve yazar Burkay, 12 Eylül darbesinden önce yurt dışına kaçmıştı.

30.07.2011Gündem
3 yıl sonra yeni albüm

3 yıl sonra yeni albüm

Seher Dilovan, üç yıl aradan sonra müzik marketlerde yerini aldı.

5.06.2008Gündem
Doğan Müzik, 2005’in ilk yarısını lider kapattı

Doğan Müzik, 2005’in ilk yarısını lider kapattı

2003 ve 2004 yıllarında MÜYAP’ın verileri ile pazar lideri olan Doğan Müzik, 2005 yılının ilk yarısında da bu başarısını sürdürdü. Bünyesinde 17 sanatçının bulunduğu Doğan Müzik, Ocak-Haziran ayları arasındaki MÜYAP bandrol rakamlarına göre son üç yıldır müzik sektörünün lokomotifi olma niteliğini korudu.

14.08.2005Ekonomi
İsmini geri aldı

İsmini geri aldı

Bir süre önce Prestij Müzik döneminde borçlandırıldıkları için ayrı bir müzik şirketi tarafından isimleri haczedilip satışa çıkarılan sanatçılardan Seher Dilovan, bu satışa karşı açtığı davayı kazanarak isim hakkını tekrar elde etti.

24.06.2005Gündem
Nevruzda Öcalan gösterisi

Nevruz'da Öcalan gösterisi

Nevruz kutlamalarına, ‘Öcalan' gölgesi düştü. Mersin'de Türk bayrağı yakılmak istendi. İzmir'de 9 şişe molotof kokteyli ele geçirildi. Van'daki kutlamalara 50 bin kişi katıldı.

20.03.2005Gündem
12 saatlik ‘yardım’ maratonu

12 saatlik ‘yardım’ maratonu

Güney Asya’da yaşanan tsunami felaketinde mağdur olan yüzbinlerce kişiye yardım amacıyla dün Mydonose Showland’de özel bir konser düzenlendi. İstanbul Valiliği himayesinde, Magazin Gazetecileri ve Mydonose Showland işbirliğiyle gerçekleşen konserde Türkiye’nin birçok ünlü ismi sahneye çıktı.

17.01.2005Kelebek
12 saatlik ‘yardım’ maratonu

12 saatlik ‘yardım’ maratonu

Güney Asya’da yaşanan tsunami felaketinde mağdur olan yüzbinlerce kişiye yardım amacıyla dün Mydonose Showland’de özel bir konser düzenlendi. İstanbul Valiliği himayesinde, Magazin Gazetecileri ve Mydonose Showland işbirliğiyle gerçekleşen konserde Türkiye’nin birçok ünlü ismi sahneye çıktı.

16.01.2005Kelebek
Adnan Şenses adı 16.2 milyara satıldı

Adnan Şenses adı 16.2 milyara satıldı

Prestij Müzik’ten alacağı nedeniyle bu şirkete bağlı sanatçıların isim haklarını icra yoluyla satışa çıkaran Emek Müzik’in sahibi İbrahim Zeytinkaya, beş sanatçının daha isim haklarını satın aldı.

29.06.2004Kelebek
MGDnin en iyileri

MGD'nin en iyileri

Magazin Gazetecileri Derneği'nin geleneksel olarak düzenlediği Meslek Başarı Ödülleri kazananlara verildi. Okmeydanı'ndaki Cevahir Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen törende, yazılı ve görsel basın dallarında başarılı haberlere imza atan gazeteciler ödüllendirildi. İşte MGD'nin en iyileri:

25.04.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Kürt’e sövmemiş adayı destekleyebiliriz

HDP’nin, bir davette karşılaştığımız güvenilir bir ismine sorduk: Yerel seçimlerde CHP ile birliktelik olacak mı?

5.04.2018

Altın Kelebek gecesinden detaylar

Altın Kelebek’in 35. yılı nedeniyle onur ödülü verilenlerin sahnede toplu bir şekilde yer alması kuşkusuz gecenin en iyi anıydı.

13.05.2008
Telekritik

Telekritik

29.12.1998