EKSTRA
MENÜ

Sağlık Taraması

Sağlık Taraması ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sağlık Taraması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.008 Sağlık Taraması haberi bulunmuştur.

Sağlık Taraması Haberleri

69 neti olan 72 net yapanın önünde

69 neti olan 72 net yapanın önünde

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) önceki gün Liselere Geçiş Sınavı (LGS) sonuçlarını açıkladı.

27.06.2018Eğitim
BlackBerry Key2 tanıtıldı İşte dikkat çeken tüm özellikleri

BlackBerry Key2 tanıtıldı! İşte dikkat çeken tüm özellikleri

BlackBerry fiziksel klavye ısrarından vazgeçmiyor; yeni modelinde de yer verdiği fiziksel klavyeyle dikkat çeken BlackBerry Key2, şirketin en yeni amiral telefonu olma özelliğini taşıyor.

10.06.2018Teknoloji
Mehmetçik’ten yardım eli

Mehmetçik’ten yardım eli

AFRİN’i teröristlerden temizleyen Mehmetçik, bölge halkına yardım eli de uzattı.

22.03.2018Dünya
Mutlu et, mutlu ol

Mutlu et, mutlu ol!

84. sayımızın Neşeli Günler sayfasında küçük bir şiirle birinin yüzünde güller açtırabildiğimizi fark ediyoruz ve sadece bununla bile mutluluğun dibine vuruyoruz. Neşeli Günler’den gülümseten bir merhaba!

18.03.2018Kampüs
Afrin göründü Hendeklere karşı insansız iş makineleri

Afrin göründü! Hendeklere karşı insansız iş makineleri

AFRİN’de ilçe sınırına dayanan Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) güçlerinin ilerleyişi dün de devam etti. Terör örgütünün ilçedeki sözde savunma ve içişleri bakanlığını yapan iki ismin ise yüklü miktarda paralarla örgütten kaçmaya çalıştığı öğrenildi.

10.03.2018Gündem
Hemşire adaylarından öğrencilere sağlık taraması

Hemşire adaylarından öğrencilere sağlık taraması

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi 4’üncü sınıf öğrencileri, Antalya’daki ilkokul ve ortaokullarda ücretsiz sağlık taraması yaptı.

9.01.2018Eğitim
Annesi kansermiş

Annesi kansermiş

Kudüs'te İsrail askerlerinin darp ederek gözaltına aldığı, Uluslararası Down Sendromu Federasyonu’nun girişimiyle Türkiye’ye getirilen down sendromlu Mohammad Khader Khaleel Al-Taweel ve ailesi, dün sağlık kontrolünden geçirildi.

19.12.2017Gündem
Selami Şahin ameliyat oldu - İşte son durumu

Selami Şahin ameliyat oldu - İşte son durumu

Selami Şahin geride bıraktığımız akşam evinde fenalaştı. Yanında çalışanları ve yakınları bulunan Selami Şahin'in hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

6.12.2017Magazin

Yazar Sonuçları

Bu numaralara kanmayın!

Cep telefonlarına yollanan mesajlara kananların hayatı kararıyor. Yaptırmadığı check-up ücretini ödemediği gerekçesiyle ‘haciz işlemi numarasıyla’ vatandaştan para talep edenlere aldanan yüzlerce vatandaş var. Geçmiş yıllarda aldığı kredilerin sigorta bedelinin iade edileceğini düşünenlerin banka hesapları boşaltılıyor. Kredi kartları son limitine kadar kullanılıyor.

25.05.2018

Tayyip Bey, Karadeniz’i gözden çıkardı mı?

Bu haftaki yazımın başlığı Trabzonlu hemşerilerime ait. Neden böyle düşündüklerini anlatacağım; umarım Tayyip Bey, Doğu ve Güneydoğu’nun kanaat önderleriyle buluştuğu gibi Karadeniz’deki insanlarla da buluşur ve sorunlarını dinler.

8.10.2017