EKSTRA
MENÜ

Nazan Eckes

Nazan Eckes haberleri sayfasında güncel ve son dakika Nazan Eckes hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 109 Nazan Eckes haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Nazan Eckes Haberleri

Nazan Eckes boşanıyor mu

Nazan Eckes boşanıyor mu?

RTL televizyonunun ünlü sunucusu Nazan Eckes ile sanatçı eşi Julian Khol arasında soğuk rüzgârlar estiği, ikilinin boşanma yolunda olduğu belirtildi.

3.03.2021Avrupa
İki ay programa ara verdi... Hasta babasıyla ilgilenecek

İki ay programa ara verdi... Hasta babasıyla ilgilenecek

Türkiye kökenli ünlü sunucu Nazan Eckes, alzheimer hastası olan babasıyla daha yakından ilgilenmek için bir süreliğine işe ara verecek.

8.01.2021Avrupa
Bu adam akıllanmaz

Bu adam akıllanmaz!

Tartışmalı sözleriyle tepki çeken Yeşillerli Tübingen Belediye Başkanı Boris Palmer’in partiden ihracı gündemde. Üyeler parti yönetimine hitaben kaleme aldıkları açık mektupta, “Akıllanmaz” ve “Bu siyasi hayalet sürücüyü bir an evvel durdurun” çağrısı yaptı. Yeşiller Eş Başkanı Habeck de “Benim de artık sabrım tükendi” dedi.

4.05.2020Avrupa
RTL’de ‘Extra’yı sunacak

RTL’de ‘Extra’yı sunacak

Türkiye kökenli sunucu Nazan Eckes (43), Alman özel televizyon kanalı RTL’de yayınlanan ‘Extra’ adlı programı sunacak.

23.12.2019Avrupa
‘Nazan bu. O zaman bakma’

‘Nazan bu. O zaman bakma!’

Eşi Julian Kohl ve iki çocuğuyla birlikte Türkiye’de tatil yapan Alman televizyon kanalı RTL sunucusu Nazan Eckes, çekildiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı.

29.07.2019Avrupa
‘Nazan bu. O zaman bakma’

‘Nazan bu. O zaman bakma!’

Eşi Julian Kohl ve iki çocuğuyla birlikte Türkiye’de tatil yapan Alman televizyon kanalı RTL sunucusu Nazan Eckes, çekildiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı.

29.07.2019Avrupa
Palmer yanlış yaptı, çok açık dille uyardım

Palmer yanlış yaptı, çok açık dille uyardım!

Yeşiller Eşbaşkanı Robert Habeck, Alman Demiryolları’nın Nazan Eckes’in de yer aldığı göçmen kökenlilerle ilgili reklam afişini, “Bu hangi toplumu temsil ediyor” sözleriyle eleştiren ve büyük tepki çeken Yeşillerli Tübingen Belediye Başkanı Boris Palmer’in yanlış yaptığını ve çok açık bille uyardığını söyledi.

28.04.2019Avrupa
Tepkiler çoğalınca Facebook’tan çekildi

Tepkiler çoğalınca Facebook’tan çekildi

Popülist açıklamalarıyla tanınan Yeşiller’li Tübingen Belediye Başkanı Boris Palmer, Alman Demiryolları’nın (DB) tanıtım yüzleri için yaptığı yorumlara sert tepkiler alınca, Facebook’ta yazmama kararı aldı.

25.04.2019Avrupa
Nazan’lı, Müller’li, Rosberg’li tanıtım rahatsız etti

Nazan’lı, Müller’li, Rosberg’li tanıtım rahatsız etti!

Alman Demiryolları (DB) şirketinin göçmenleri reklam yüzü olarak kullanmasına tepki gösteren Yeşiller’li Tübingen Büyükşehir Belediye Başkanı Boris Palmer, Facebook hesabından, “Alman Demiryolları, giriş sayfasındaki fotoğrafları bulunan kişileri hangi kriterlere göre seçti, ben anlayamıyorum. Hangi toplumu yansıtıyor” mesajını paylaşınca, sosyal medya karıştı.

24.04.2019Avrupa
13 yıl önce jürisi olduğu ‘Let’s Dance’da yarışacak

13 yıl önce jürisi olduğu ‘Let’s Dance’da yarışacak

Türkiye kökenli sunucu Nazan Eckes, televizyon ekranlarına geri dönüyor. Bir süredir program sunmayan Eckes, bu kez televizyonda yarışmacı olarak karşımıza çıkacak.

5.02.2019Avrupa
Köln’de evli, mutlu, çocuklu

Köln’de evli, mutlu, çocuklu

Almanya’nın tanınmış televizyon sunucularından Nazan Eckes, yeni bir proje için ABD’ye gitti. Konuyla ilgili açıklama yapan Eckes’in kardeşi Belgin Üngör, ablasının ABD’ye yerleşmeyeceğini, Köln’de mutlu olduğunu söyledi

16.10.2018Avrupa
Onun başına gelenler ancak filmlerde olur

Onun başına gelenler ancak filmlerde olur

Anne ve babaları Almanya'ya ya da başka Avrupa ülkelerine çalışmaya gittiğinde bu ülkenin dilini bile bilmiyorlardı belki. Daha güç koşullarda verdiler yaşam savaşını.

6.09.2018Keyif
Teşekkürler Hamilton

Teşekkürler Hamilton

Türkiye kökenli sunucu Nazan Eckes, Mykonos sahilinde çöp toplayan Formula 1 pilotu Lewis Hamilton’a destek verdi.

15.08.2018Avrupa
Almanya’nın ünlü Türkleri şimdi ne yapıyor

Almanya’nın ünlü Türkleri şimdi ne yapıyor?

Kimi Almanya’da doğdu, kimi Almanya’ya çalışmaya gelen babasının yanına yerleşti. Kiminin ünü Almanya sınırları içinde kaldı, kimi ise dünya çapında tanınan ünlüler arasına ismini yazdırdı. Bir zamanlar herkesin yakından tanıdığı, her yaptıkları olay olan Almanya’nın Türk ünlüleri, acaba şimdi ne yapıyor?

17.01.2018Dünya
Almanyada Bambi heyecanı

Almanya'da Bambi heyecanı

Almanya'nın Oscar'ı olarak bilinen Bambi ödülleri sahiplerini buldu. Berlin'de yapılan göz kamaştırıcı ödül töreni sinema ve TV yıldızlarını, müzik ve siyaset dünyasından ünlüleri ağırladı.

17.11.2017Keyif
Güzellik kapı açabilir ama kapının arkası boşsa...

Güzellik kapı açabilir ama kapının arkası boşsa...

Sunucu Nazan Eckes, Avusturya’da yayımlanan Laiila Magazin adlı dergiye ropörtaj verdi. İki çocuk annesi olarak günlerinin koşturmacayla geçtiğini belirten Eckes, “Çevremdeki herkes bu konuda bana yardımcı oluyor. En başta da annem” dedi.

1.06.2017Magazin
Mesut Özilden müthiş açıklama: Merkeli karşımda görünce...

Mesut Özil'den müthiş açıklama: 'Merkel'i karşımda görünce...'

Mesut Özil hayatını anlattığı ‘Maçların Sihri’ kitabında Başbakan Merkel’in Berlin’de Türkiye ile oynanan maçtan sonra soyunma odasında karşılaştığı anı da anlattı. Özil “Yarı çıplak karşısında durmaktan utandım. Üzerime bir şeyler geçirmek için arandım” dedi.

25.03.2017Spor Arena
Biz Almanyayız, biz Türkiyeyiz

Biz Almanyayız, biz Türkiyeyiz

Son dönemlerde Almanya’da hem Alman politikacılardan hem de Alman medya munsuplarından en çok duyduğum şey, “Bu ülkede doğup büyüyen ikinci ve üçüncü nesil Türkiye kökenli insanlar, neden Türkiye’deki gelişmeleri yakından takip edip, sürtüşmeleri buraya taşıyorlar?” sorusu oluyor. Aslında bu anlamsız bir soru.

10.03.2017Dünya
2017 Plattino Ödülleri verildi

2017 Plattino Ödülleri verildi

Türk-Alman Öğrenci ve Akademisyenler Platformu (TD-Plattform) tarafından verilen ‘2017 Plattino Ödülleri’ Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

5.03.2017Dünya
Türk kadınlarının gurur günü

Türk kadınlarının gurur günü

Almanya Cumhurbaşkanı Joachim Gauck, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, Sibel Kekilli, Nazan Eckes ve Şermin Langhoff’un da aralarında bulunduğu 16 kadına liyakat nişanı verecek.

25.02.2017Dünya
Baba sözü dinledi: O şimdi Almanyada çok ünlü

Baba sözü dinledi: O şimdi Almanya'da çok ünlü

Anne ve babaları Almanya'ya ya da başka Avrupa ülkelerine çalışmaya gittiğinde bu ülkenin dilini bile bilmiyorlardı belki. Daha güç koşullarda verdiler yaşam savaşını. Ama onlar için durum farklı. Onlar ebeveynlerinin "konuk" olarak bulunduğu ülkenin vatandaşı oldular, dillerini ana dili gibi konuşuyorlar. Eğitimliler, üstelik ünlü oldular. Bazıları anavatanları Türkiye'de bazıları da yaşadıkları ülkede.

28.12.2016Magazin
Lounis’den sonra İlyas

Lounis’den sonra İlyas

Alman televizyon kanalı RTL’nin Türkiye kökenli sunucusu Nazan Eckes, ikinci bebeğini dünyaya getirdi.

23.11.2016Dünya
Din zor bir konu

Din zor bir konu

Eşi Katolik olan ünlü sunucu Nazan Eckes, ikinci bebeğini bekliyor. Nazan Eckes, çocuklarının hangi dine mensup olacaklarına kendilerini kara vermesi gerektiğini söyledi. Closer dergisine konuşan Eckes, “Din gerçekten zor bir konu. Ben ve eşim farklı dinlere mensubuz. Kocam Katolik, ben Müslümanım. Çocuklarımızın hangi dine mensup olmak istediklerine daha sonra kendilerinin karar vermesi konusunda anlaştık” dedi. Nazan Eckes, Avusturyalı sanatçı Julian Khol ile evli. Lounis adında bir erkek çocukları olan çift, sonbaharda ikinci çocuğu bekliyor.

14.09.2016Avrupa
Playboy’un güzel sunucular listesinde Nazan Eckes 4. sırada

Playboy’un güzel sunucular listesinde Nazan Eckes 4. sırada

Alman Playboy dergisi, 11 Ağustos Perşembe günü piyasaya çıkan Eylül sayısında Almanya’nın en çekici, güzel sunucularını okuyucularına tanıttı.

12.08.2016Dünya
SESSİZLİĞİ SEÇTİLER

SESSİZLİĞİ SEÇTİLER

Aslı Bayram, Nazan Eckes, Gülcan Karahancı, Reyhan Şahin, Sıla Şahin, Damla Bingöl, Elif Batman, Türkiye kökenli onlarca ünlü genç kadınların başında geliyordu. Yaptıkları işlerle sadece Almanya’nın değil, Türkiye kamuoyunun da dikkatini çekiyorlardı. Ama uzun süredir sessizliği seçtiler. İşte o isimler...

29.07.2016Avrupa
Alman bakan şirketleri uyardı

Alman bakan şirketleri uyardı

Alman Federal Aile Bakanlığı ile Avrupa’nın Almanya İçin Sosyal Fonu (ESF), kalifiye eleman açığını kapamak için bu kez de göçmen anneleri keşfetti. Bakanlık ve fon, 29 milyon Euro’luk bir yatırımla kalifikasyonu iyi olan göçmen anneleri iş piyasasına çekmeye çalışıyor. Federal Aile Bakanı Manuela Schwesig, “Göçmen anneler Almanya için bir zenginlik.” dedi.

20.08.2015Avrupa
Nazan Eckes anne oldu

Nazan Eckes anne oldu

Almanya'nın güzel Türk sunucusu Nazan Eckes, bir oğlan çocuğu doğurdu.

6.10.2014Avrupa
Bild gazetesi Türkleri manşete taşıdı

Bild gazetesi Türkleri manşete taşıdı

Alman Bild am Sonntag gazetesi “Almanya’da yaşayan Türkler hakkında gerçekler” başlığı altındaki 6 sayfalık haberinde Türkleri tanıttı. Haberdeki ayrıntı ise şoke etti: Almanya’da yetişen neredeyse her iki gençten biri Türkiye’ye geri dönmek istiyor.

28.09.2014Avrupa
Nazan Eckes çocuğunu hangi dilde büyütecek

Nazan Eckes çocuğunu hangi dilde büyütecek?

Almanya'nın güzel Türk sunucusu 36 yaşındaki Nazan Eckes ilk hamileliğini yaşarken şimdiden gelecekle ilgili planlar yapıyor.

31.05.2014Gündem
Nazan Eckes hamile

Nazan Eckes hamile

Almanya'nın 38 yaşındaki güzel Türk sunucusu Nazan Eckes beş aylık hamile olduğunu açıkladı

27.05.2014Gündem
İşte Almanyanın yeni süper starı...

İşte Almanya'nın yeni süper starı...

Almanya'nın yeni süper starı belli oldu

3.05.2014Gündem
Aslında üçümüz de kazandık

Aslında üçümüz de kazandık

Almanya yeni süper starını yarın seçiyor. Finalistlerden Daniel Ceylan, Meltem Açıkgöz veya Aneta Sablik, halk oylamasıyla Almanya'nın yeni süper starı olacak.

2.05.2014Gündem
Almanyanın yeni süper starı göçmen kökenli olacak

Almanya'nın yeni süper starı göçmen kökenli olacak

Almanya göçmen kökenli yeni süper starına hazırlanıyor. Cumartesi günü RTL'de 'Almanya Süper Starını Arıyor' yarışmasının finalinde üç aday yarışıyor. Adayların üçü de göçmen kökenli.

30.04.2014Gündem
Meltem ve Daniel finalde

Meltem ve Daniel finalde

Almanya Süper Starını Arıyor yarışmasında Daniel Ceylan ile Meltem Açıkgöz üç finalistten ikisi olmayı başardı. Cumartesi günü yapılacak finalde Almanya'nın yeni süper star belli olacak.

27.04.2014Gündem
Süper Star yarışmasında 2 Türk aday

Süper Star yarışmasında 2 Türk aday

Alman RTL televizyonunda yayınlanan ‘Almanya Süper Starını Arıyor’ (Deutschland sucht den Superstar) adlı yarışmada, Türk kökenli adaylar Meltem Açıkgöz ile Daniel Ceylan, yarı finale yükselen 4 isim arasına girdi.

20.04.2014Gündem
Almanya Süper Starını Arıyor

Almanya Süper Starını Arıyor

Nazan Eckes'in sunduğu Almanya Süper Starını Arıyor yarışması Cumartesi Saat 2015'de RTL'den canlı yayınlanacak. Altı aday arasında üç de Türkiye kökenli bulunuyor.

16.04.2014Gündem
Elif elendi ama Yasemin Meltem ve Daniel finalist

Elif elendi ama Yasemin Meltem ve Daniel finalist

RTL'de yayınlanan ‘Almanya Süper Starını Arıyor’ yarışmasında cumartesi akşamı sekiz aday sahneye çıktı. İki yarışmacı elendi. Elenenlerden biri de Elif’ti... Meltem, Daniel ve Yasemin altı finalist arasına girmeyi başardı.

14.04.2014Gündem
Hayallerimizin peşindeyiz

Hayallerimizin peşindeyiz!

Almanya’nın Süper Starı olmak için yarışan Elif, Daniel, Yasemin ve Meltem, Hürriyet’e konuştu... “Çok yaklaştık” dedikleri hayallerini ve hayatlarını Hürriyet’e anlattılar...

11.04.2014Kelebek
SÜPER STARI SİZ SEÇİN...

SÜPER STARI SİZ SEÇİN...

RTL’de devam eden Almanya Süper Starı’nı arıyor yarışmasının sekiz finalistinden dördü Türkiye kökenli. Yasemin, Elif, Meltem ve Daniel cumartesi jüri karşısına çıkıyor.

9.04.2014Avrupa
SÜPER STARI SİZ SEÇİN...

SÜPER STARI SİZ SEÇİN...

Yasemin, Elif, Meltem ve Daniel bu cumartesi nefeslerimizi kesecek. Yarışmacılar RTL'deki Süperstar yarışmasında bir üst tura çıkacaklar mı... Hürriyet'in anketini katılın, Süper starı siz belirleyin...

9.04.2014Gündem
Şımarık dedi ve...

Şımarık dedi ve...

Elif Batman, Almanya Süper Starını Arıyor yarışmasında Tarkan'ın Şımarık adlı şarkısını seslendirdi.

6.04.2014Gündem
Şansölye koltuğunda bir Türk kızı

Şansölye koltuğunda bir Türk kızı

Almanya'da yaşayan model ve sunucu Nazan Eckes, 'Cover' dergisi için başbakan rolünde poz verdi.

16.08.2013Avrupa
Mavi boncuklu başbakan

Mavi boncuklu başbakan

Almanya’da yaşayan model ve sunucu Nazan Eckes, “Cover” dergisi için başbakan rolünde poz verdi.

15.08.2013Gündem
Tık, tık Kim o Göstermelik Türk burada

"Tık, tık! Kim o? Göstermelik Türk burada!"

ALMANYA’nın Köln kentinde yaşayan Türk rapçı ‘Eko Fresh’in (29) Türk kökenli ünlülerle alay ettiği ‘Quotentürke’ (Türk oranı) adlı yeni şarkısı video paylaşım sitesi Youtube’da 1 milyon sınırına yaklaştı.

25.07.2013Avrupa
Şampiyon kim olacak

Şampiyon kim olacak

ALMAN RTL kanalında ilgiyle izlenen ‘Die Pool Champions 2013’ adlı yarışma programının finali 12 Temmuz Cuma akşamı saat 20.15’te yayınlanacak.

11.07.2013Avrupa
Türklerden özür dileyin bayım

Türklerden özür dileyin bayım!

Çarşamba akşamı, Almanya’da ARD televizyonunda yayınlanan bir talk show’u izlemek için televizyonun karşısına geçtim. Konu Papa’nın görevinden ayrılmasıydı.

15.02.2013Gündem
Nazan’la Julian evleniyor

Nazan’la Julian evleniyor

Almanya’nın en güzel 100 kadınından biri olarak gösterilen Türkiye kökenli TV sunucusu Nazan Eckes (36) 2008’den beri birlikte olduğu ressam sevgilisi Julian Khol (31) ile evleniyor.

12.05.2012Gündem
Bahse var mısın Nazan

Bahse var mısın Nazan?

Almanya’nın en sevilen televizyon sunucularından Nazan Eckes’in yıldızı giderek parlıyor. Nazan, son olarak, Türk Alman Akademisyenler Platformu tarafından verilen Platino Ödülü’ne layık görüldü.

16.02.2012Kelebek

Yazar Sonuçları