MENÜ

Hürriyet Pazar

Hürriyet Pazar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hürriyet Pazar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.990 Hürriyet Pazar haberi bulunmuştur.

Hürriyet Pazar Haberleri

Bayram sofrası kuruluyor

'Bayram sofrası' kuruluyor

Hürriyet Pazar gastronomi yazarı Ebru Erke'nin 'bayram sofrası' kuruluyor. İlk öğün olan kahvaltı için tarif Mihta Yıldırımtaş'tan: Kuymak! Üstelik her yerde bulunabilecek malzemelerle... Mihta Şef, “Bizde bayram sofrası demek uzun kahvaltı sofraları demektir” diyerek Artvinli anneannesinin tarifini paylaştı: 100 gram mısır ununu (varsa kalın çekilmiş ve kavruk olanından kullanın) 150 gram tereyağında kokusu hafif değişene kadar kavurun. 250 mililitre süt ekleyip karıştırın ve hemen ardından önce 150 gram beyaz peynir, o eridikten sonra da varsa çeçil yoksa 100 gram dil peyniri ekleyin. Akışkan bir kıvam alana kadar karıştırmaya devam edin. Tereyağı üste çıkınca kuymağınız pişmiş demektir.

23.05.2020Keyif
Hürriyet Pazar gastronomi yazarı Ebru Erkenin bayram sofrası kuruluyor

Hürriyet Pazar gastronomi yazarı Ebru Erke'nin 'bayram sofrası' kuruluyor

Hürriyet Pazar gastronomi yazarı Ebru Erke'nin 'bayram sofrası' kuruluyor. İlk öğün olan kahvaltı için tarif Mihta Yıldırımtaş'tan: Kuymak! Üstelik her yerde bulunabilecek malzemelerle... Mihta Şef, “Bizde bayram sofrası demek uzun kahvaltı sofraları demektir” diyerek Artvinli anneannesinin tarifini paylaştı: 100 gram mısır ununu (varsa kalın çekilmiş ve kavruk olanından kullanın) 150 gram tereyağında kokusu hafif değişene kadar kavurun. 250 mililitre süt ekleyip karıştırın ve hemen ardından önce 150 gram beyaz peynir, o eridikten sonra da varsa çeçil yoksa 100 gram dil peyniri ekleyin. Akışkan bir kıvam alana kadar karıştırmaya devam edin. Tereyağı üste çıkınca kuymağınız pişmiş demektir.

23.05.2020Magazin
Kırsalda yaşamanın bir adım ötesi: Kendi evini inşa etmek

Kırsalda yaşamanın bir adım ötesi: Kendi evini inşa etmek

Yaşadığımız zorlu süreç hepimize doğaya özlemimizi hatırlattı. Toprağa, tarıma daha çok ilgi duymaya başladık. Kendimiz ekip biçmek istiyoruz. Bir de bu işi daha ileri götürüp kendi evini yapanlar var. Türkiye’nin üç farklı noktasında elleriyle inşa ettikleri yuvalarında yaşayanlara sorduk...

Ebru Erkenin konuğu Fehmi Samancı

Ebru Erke'nin konuğu Fehmi Samancı

Ramazan Bayramı için geri sayım başladı. Bu yıl kalabalık sofralarda oturamayacağız belki ama ağzımızın tadı yerinde olsun istiyoruz. Hürriyet Pazar gastronomi yazarı Ebru Erke şef Fehmi Samancı'dan 'lor sarması' tarifi aldı. Baklava hamuruyla yapılan bu tatlıyı herkes çok sevecek. 'Ebru Erke'nin ramazan sofrası' yayında

19.05.2020Magazin
Deniz Bayramoğlu: Kanal D Ana Haberi sunmak gençlik hayalimdi

Deniz Bayramoğlu: "Kanal D Ana Haber'i sunmak gençlik hayalimdi"

Hakan Gence, yeni görevine başlayan Bayramoğlu'yla mesleğini, eşi Ece Üner'le giriştiği reyting rekabetini ve habercilik vizyonunu konuştu. Bayramoğlu, "Gerçek haber için doğru adresin Kanal D Ana Haber olduğunu herkes görecek" diyor. Hakan Gence'nin Deniz Bayramoğlu röportajı bugün Hürriyet Pazar'da, söyleşinin videosuysa sosyal medya hesaplarımızda...

17.05.2020Magazin
Kanal D Ana Haberin yeni anchormani Deniz Bayramoğlu: Kanal D Ana Haberi sunmak gençlik hayalimdi

Kanal D Ana Haber'in yeni anchorman'i Deniz Bayramoğlu: "Kanal D Ana Haber'i sunmak gençlik hayalimdi"

Hakan Gence, yeni görevine başlayan Bayramoğlu'yla mesleğini, eşi Ece Üner'le giriştiği reyting rekabetini ve habercilik vizyonunu konuştu. Bayramoğlu, "Gerçek haber için doğru adresin Kanal D Ana Haber olduğunu herkes görecek" diyor.

16.05.2020Televizyon
Deniz Bayramoğlu, Hakan Gencenin konuğu

Deniz Bayramoğlu, Hakan Gence'nin konuğu

Kanal D Ana Haber'in yeni anchorman'i Deniz Bayramoğlu: "Kanal D Ana Haber'i sunmak gençlik hayalimdi"Hakan Gence, yeni görevine başlayan Bayramoğlu'yla mesleğini, eşi Ece Üner'le giriştiği reyting rekabetini ve habercilik vizyonunu konuştu. Bayramoğlu, "Gerçek haber için doğru adresin Kanal D Ana Haber olduğunu herkes görecek" diyor.Hakan Gence'nin Deniz Bayramoğlu röportajı yarın Hürriyet Pazar'da

16.05.2020Magazin
Arda Türkmen kimdir nereli evli mi

Arda Türkmen kimdir nereli evli mi?

Son günlerde Ramazan tarifleri ile ekranlarda yer alan Arda Türkmen, biyografisi ile merak ediliyor. Ekran başındaki pek çok kişi Arda Türkmen kimdir sorusuna cevap ararken, evli mi ve nereli konularının da detayları merak ediliyor. Peki, Arda Türkmen kimdir ve nereli? İşte, Arda Türkmen hakkında merak edilen bazı bilgiler

5.05.2020Hayat
Şükrü Özyıldız, Hakan Gencenin sorularını yanıtladı

Şükrü Özyıldız, Hakan Gence'nin sorularını yanıtladı!

Hakan Gence’yle evden’in konuğu Şükrü Özyıldız...

2.05.2020Magazin
Ali Ronay, Ebru Erkeye verdiği tarifi ile Hürriyette

Ali Ronay, Ebru Erke'ye verdiği tarifi ile Hürriyet'te

Hürriyet Pazar gastronomi yazarı Ebru Erke'nin ramazan sofrasına bu kez ünlü şef Ali Ronay konuk oldu. Ramazanda sağlıklı beslenmenin inceliklerini anlatan Ronay, Osmanlı mutfağının vazgeçilmezlerinden 'soğanlı yumurta'nın da tarifini verdi.

29.04.2020Magazin
Hürriyet Pazar 100 kişiye sordu Belki deniz kenarında  belki ağaçların altında elbet bir gün buluşacağız

Hürriyet Pazar 100 kişiye sordu! Belki deniz kenarında belki ağaçların altında elbet bir gün buluşacağız

100 kişiye hayatı eve sığdırdığımız karantina günlerinde en çok neyi özlediklerini, salgın bittikten sonra ilk ne yapacaklarını, bu dönemde kişisel bir muhasebe yapıp yapmadıklarını ve aldıkları yeni kararları sorduk. Cevaplar gösterdi ki; birbirimizi, sevdiklerimize sımsıkı sarılmayı, kalabalık bir sofranın etrafında toplanıp sohbet etmeyi çok özlüyoruz! Sevdiklerimize kavuşmak için gün sayıyoruz. Ama elbet bir gün buluşacağız!

26.04.2020Hürriyet Pazar
Şef Can Aras Hürriyet Pazarda

Şef Can Aras Hürriyet Pazar'da

'Ebru Erke'nin ramazan sofrası' kuruldu! İlk konuğu Şef Can Aras... Ramazanın ilk gününde Can Aras, basit bir ramazan pidesi tarifi verdi. Üstelik pidenize sürmek için nasıl aromatik tereyağı yapacağınızı anlattı. Hayırlı ramazanlar!

24.04.2020Magazin
Arkanıza yaslanın, keşfe çıkıyoruz

Arkanıza yaslanın, keşfe çıkıyoruz!

Evlerimizdeyiz ama Türkiye’nin dağlarında, ormanlarında dolaşıp yaban hayatıyla tanışmak, insanın doğayla ilişkisine ekrandan da olsa tanıklık etmek mümkün. Film, dizi izlemekten sıkıldıysanız, dünyaya bakışınızı değiştirecek, bilgilerinizi derinleştirecek en güzel doğa belgesellerine buyurun.

19.04.2020Hürriyet Pazar
Çevreyle ilişkimiz nasıl olacak

Çevreyle ilişkimiz nasıl olacak?

Yaşadığımız zorlu süreçte en çok düşündüğümüz konulardan biri de doğayla ilişkimizin bundan sonra ne olacağı. Kaynaklarla, yapılması ve değiştirilmesi gerekenlerle ilgili sorularımızı WWF Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) Genel Müdürü Aslı Pasinli, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı Murat Kapıkıran ve Doğa Derneği Biyoçeşitlilik Araştırma Koordinatörü Şafak Arslan yanıtladı. Verdikleri ortak mesajsa net: Doğa ve iklimi koruduğumuz sürece doğa da bizi koruyacak.

Evde kapalı kalmak, ilişkilerimizi nasıl etkiliyor

Evde kapalı kalmak, ilişkilerimizi nasıl etkiliyor?

Herkesin stres içinde olduğu bu dönem çiftler için gerçek bir sınav. Konuyla ilgili yaptığımız yakın tarihli haberlerde yer alan uzman görüşleri, olası krizleri aşmanızı sağlayabilir.

Yoksa siz de koronafobik misiniz

Yoksa siz de koronafobik misiniz?

Günlük yaşam düzenimiz değişti; evden çalışıyor, sevdiklerimizle görüşemiyoruz. Uykularımız kaçıyor, hepimiz temizlik konusunda takıntılı hale geldik. Hastalanma korkusuysa ayrı bir dert.

Risk grubunda olan 65 yaş ve üstündekiler neler yaşıyor

Risk grubunda olan 65 yaş ve üstündekiler neler yaşıyor?

21 Mart’ta İçişleri Bakanlığı tarafından kronik rahatsızlığı olanlar ve 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkması yasaklandıktan sonra pek çok üzücü olay yaşandı ve haliyle ‘yaşlı ayrımcılığı’ konusu gündeme geldi. Hem onların bilmesi gerekenleri derledik hem de neler beklediklerini kendileriyle konuştuk...

Yatarak çalışmak olmaz

Yatarak çalışmak olmaz

Sırtınızı korumak için yatakta ya da kanepede değil, masada çalışın. Evdeki işleri ve varsa çocukların bakımını da mutlaka partnerinizle paylaşın.

Nasıl güçleniriz

Nasıl güçleniriz?

Soluduğumuz hava, dokunduğumuz yüzeyler tamam, peki vücudumuzu içten nasıl koruyabiliriz? Yiyeceklerin, egzersizin, uykunun rolü ne?

Hazer Amaniden mutfak sırları.

Hazer Amani'den mutfak sırları.

Hürriyet Pazar gastronomi yazarı Ebru Erke, ünlü şefleri mutfağınıza getiriyor. Erke'nin bugünkü konuğu Hazer Amani... Amani sizler için en sevdiği baharat karışımlarını anlattı.

3.04.2020Magazin
Hürriyet’ten şimdiye dek hazırlanmış en kapsamlı Korona Rehberi

Hürriyet’ten şimdiye dek hazırlanmış en kapsamlı Korona Rehberi

Tüm dünyanın nedenini, sonuçlarını, teşhisini ve tedavisini keşfetmeye çalıştığı korona hakkında Hürriyet Pazar detaylı bir rehber hazırladı. Uzmanlardan alınan en doğru ve güncel bilgilerin yer aldığı ‘Korona Rehberi’ pazar günü okuyucuyla buluşacak.

3.04.2020Haber
Hürriyetten en kapsamlı korona rehberi

Hürriyet'ten en kapsamlı korona rehberi

Tüm dünyanın nedenini, sonuçlarını, teşhisini ve tedavisini keşfetmeye çalıştığı korona hakkında Hürriyet Pazar detaylı bir rehber hazırladı. Uzmanlardan alınan en doğru ve güncel bilgilerin yer aldığı ‘Korona Rehberi’ bugün okuyucuyla buluşacak.

3.04.2020Gündem
Rafet İnce, sağlıklı atıştırmalıkların püf noktasını anlatıyor

Rafet İnce, sağlıklı atıştırmalıkların püf noktasını anlatıyor

Hürriyet Pazar gastronomi yazarı Ebru Erke, ünlü şefleri mutfağınıza getiriyor. Bugünkü konuğumuz Rafet İnce... İnce, sağlıklı atıştırmalıkların püf noktasını anlatıyor: 'Leblebi unu ve pekmezle kek nasıl yapılır?'

2.04.2020Magazin
Şef Jale Balcı, mutfak sırları ile evinizde

Şef Jale Balcı, mutfak sırları ile evinizde

Hürriyet Pazar gastronomi yazarı Ebru Erke, şef Jale Balcı'yı evinize getiriyor. Balcı'nın mutfak sırları çok işinize yarayacak.

1.04.2020Magazin
Arda Türkmenden zencefil çayı tarfi

Arda Türkmen'den zencefil çayı tarfi

Hürriyet Pazar gastronomi yazarı Ebru Erke, Arda Türkmen'in mutfağına bağlandı ve ünlü şefin alerji dönemlerinde içtiği zencefil çayının tarifini aldı

31.03.2020Keyif
Arda Türkmenin mutfağından tarif

Arda Türkmen'in mutfağından tarif

Hürriyet Pazar gastronomi yazarı Ebru Erke, Arda Türkmen'in mutfağına bağlandı ve ünlü şefin alerji dönemlerinde içtiği zencefil çayının tarifini aldı.

31.03.2020Magazin
Kuryeler Hürriyet Pazarda

Kuryeler Hürriyet Pazar'da

İhtiyaçlarımızı tek tıkla kapımıza getiren kuryeler yaşadıklarını anlatıyor... "Kendime bulaşmasından değil ama eve taşımaktan korkuyorum." "Bizden öcü gibi korkuyorlar. Kapıyı açmadan paketleri yere bırakmamızı istiyorlar." "Biz de risk altındayız ama bunu toplum görevi olarak görüyoruz artık." "Biz de çalışmazsak insanların hali ne olur?"

29.03.2020Magazin
Yonca Evcimik Hürriyet Pazarda

Yonca Evcimik Hürriyet Pazar'da

Hakan Gence, Yonca Evcimik’le YouTube kanalında başladığı ‘Evcimik Cumhuriyeti’ programı vesilesiyle bir araya geldi. Evcimik: "Hep cesurdum. Uçlarda dolaşmadım, uçların üzerinde tepindim. Kendime sansür uygulamayı sevmediğim gibi kanalımda da böyle bir kısıtlamaya gitmem. Mesela ilk bölümde olduğum ‘Vaser liposuction BBL’ ameliyatının detaylarını, hatta ameliyattan görüntüleri paylaşıyorum."

29.03.2020Magazin
Evde vakit geçirmek için 79 güzel neden

Evde vakit geçirmek için 79 güzel neden

İnternet kurslarından podcast ve YouTube kanallarına, online sergilerden konserlere kadar, evdeyken ihtiyaç duyduğumuz pek çok şey sadece birkaç tık uzağımızda. Evet, evde kalalım ama dünyadan kopmamıza ve sıkılmamıza da gerek yok!

21.03.2020Evdehayat
Pelikan sayısı ikiye katlandı

Pelikan sayısı ikiye katlandı

Doğaseverlere sevindirici bir haberimiz var: İki yıl öncesine kadar ‘tehlike altındaki tür’ olarak kabul edilen pelikanlar bu kategoriden çıkarak ‘risk altındaki türler’ listesine girdi. Bu gelişmede koruma eylem planının büyük etkisi var.

15.03.2020Hürriyet Pazar
Meryem Uzerli

Meryem Uzerli

Dokuz yıl önce oynadığı bir diziyle hayatımıza bomba gibi düştü. Yeteneği ve güzelliği kadar özel hayatıyla da hep gündem oldu. Hakan Gence, Meryem Uzerli’yle üç günlük İstanbul ziyareti sırasında buluştu. Yakında vizyona girecek filmi ‘Kovan’dan yola çıkıp Berlin’deki hayatına, geçmiş hatalarını ve gelecek hayallerine uzandı: "Bu hayatta çok öldüm, yeniden doğdum." Bugün Hürriyet Pazar’da!@meryemuzerlimeryem @hakangence @hurriyetkelebek @hurriyetcomtr #hürriyetpazar #meryemuzerli

14.03.2020Magazin
Türkiye’nin ilk kadın kar leoparı: Biz bir şeyi gerçekten istersek Everest bile karşımızda duramaz

Türkiye’nin ilk kadın kar leoparı: Biz bir şeyi gerçekten istersek Everest bile karşımızda duramaz!

Esin Handal (42) beş yılda her biri 7 bin metreden yüksek beş dağa tırmanarak Türkiye’nin kar leoparı unvanını alan üçüncü tırmanışçısı oldu. “Dağlarda fiziksel güç kadar mental güç de önemli” diyen Handal: “Ve biz kadınlar zorlu koşullarda farklı çözümler bulabiliyoruz. Üstelik inatçıyız.”

Hazal Kaya: Söke söke o eşitliği aldım

Hazal Kaya: Söke söke o eşitliği aldım!

Aktivist bir annenin kızı. Kadın hareketinin içinde büyüdü; birçok şiddet hikâyesine şahit oldu. “Bir erkek oyuncunun tek başarılı işi onu efsane yapabilir. Aynı sonuç için bir kadın oyuncunun beş iş yapması gerek. Yok sayılmaya alışmak zorunda bırakılırsın” diyen Hazal Kaya’yla 8 Mart vesilesiyle buluştuk. Hazal Kaya, "Türkiye’de de dünyada da erkek oyunculara kadın oyunculardan fazla ödeme yapılıyor. Ama benim partnerlerim benden çok kazanmıyor... Söke söke o eşitliği aldım!" diye konuştu.

HÜRRİYET PAZAR SORDU: Kadın haklarıyla ilgili  neyi değiştirmek isterdiniz

HÜRRİYET PAZAR SORDU: Kadın haklarıyla ilgili neyi değiştirmek isterdiniz?

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün asıl muhatabı olan, farklı yaş ve meslek grubundan 50 kadınla konuştuk ve onlara şu soruyu sorduk: “Sihirli bir değneğiniz olsa 8 Mart’ta kadın hakları ve sisteme dair neyi değiştirmek ya da düzeltmek isterdiniz?”

Nükhet Duru Hürriyet Pazarda

Nükhet Duru Hürriyet Pazar'da

70’lerden günümüze her daim dinlendi, hep merak edildi. Şarkıları kadar neşesi ve danslarıyla da hafızalara kazındı. Ama şimdi bunların hepsini unutun, Nükhet Duru’nun gerçek dünyasına buyurun... Hakan Gence, Nükhet Duru’yla ‘Hikayesi Var’ isimli yeni albümü için buluştu: “Benimki tamperamanlı bir hikâye!" Bugün Hürriyet Pazar'da.

22.02.2020Magazin
Saç Ekimi Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli

Saç Ekimi Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Saç ekimi, özellikle son birkaç yıldır çok fazla tercih ediliyor. Peki saç ekimi yaptırmadan önce, yaptırırken ve yaptırdıktan sonra nelere dikkat edilmeli? Saç Ekimi Koordinatörü Engin Sönmez anlattı.

20.02.2020Kişisel Bakım
Berguzar Korel Hürriyet Pazarda

Berguzar Korel Hürriyet Pazar'da

O reyting rekortmeni dizilerin yıldızı. Güzel, yetenekli... Eşi Halit Ergenç’le de ülkenin rüya çiftlerinden. Bunlar yetmiyormuş gibi insanı dinlendiren, güzel bir sese de sahip. Hakan Gence, Bergüzar Korel’le yeni bebeğini dünyaya getirmesine günler kala ikinci albümü, ‘Aykut Gürel presents Bergüzar Korel 2’ için buluştu. Müziği, aşkı, ikinci hamileliğini, değişen hayatını ve bilinmeyen yanlarını konuştuk: “Starlık bu ışıltılı dünyanın ve insanların bana biçtiği bir rol." Bugün Hürriyet Pazar'da.

15.02.2020Magazin
Kadınların ticaret  yapmasına karşı çıkılıyordu...Emir’in eşi dükkânına geldi ve hayatı değişti

Kadınların ticaret yapmasına karşı çıkılıyordu...Emir’in eşi dükkânına geldi ve hayatı değişti

Shams Al Qassabi, 20 yıl önce kadınların ticaret yapmasına karşı çıkılırken Doha’da dükkân açan ilk kadın oldu. Her türlü zorluğu itinayla alt etmiş, hayallerini gerçekleştirmiş ve Katarlı kadınlar için önemli bir yol açmış. Hikâyesini paylaşmak isterim.

İzmir’in Kızları Hürriyet Pazarda

İzmir’in Kızları Hürriyet Pazar'da

İzmirli üç nesil kadın ve onların aşk hikâyeleri... Fonda Sezen Aksu şarkıları... Hakan Gence; Gökçe Bahadır, Derya Alabora ve Seda Akman’la yeni müzikli oyunları için buluştu. ‘İzmir’in kızları’ ifadesinin onlar için ne anlama geldiğini, Sezen Aksu şarkılarına nasıl çalıştıklarını, aşkın hallerini konuştu: "Biraz fıkırdak, biraz dişi, tuttuğunu koparan kadınlar İzmir’in kızları." Bugün Hürriyet Pazar'da.

8.02.2020Magazin
100 kişiye sorduk Depreme hazır mısınız

100 kişiye sorduk! 'Depreme hazır mısınız?'

Hemen her büyük sarsıntıdan sonra depreme nasıl hazırlanmak gerektiğiyle ilgili haberler çıkar. Hürriyet Pazar olarak biz de defalarca binamızı nasıl test ettirebileceğimizi, deprem çantasında neler olması gerektiğini, toplanma alanlarının durumunu sayfalarımıza taşıdık. Geçen hafta Elazığ, Sivrice merkezli 6.8 büyüklüğündeki, 41 vatandaşımızı yitirmemize neden olan depremden sonraki ilk yazıişleri toplantısında çalışma arkadaşlarımız arasında benzer konuları tekrar işlemekle ilgili tereddüdü olanlar vardı. Büyük bir çoğunluksa hâlâ pek çok kişinin depreme hazır olmadığını düşünüyordu. Bu durumda geriye yapılacak tek bir şey kalıyordu; insanlara sormak. İstanbul, Yalova, Gebze, Bartın, Bursa, Malatya, Elazığ, Adana ve Ankara’dan 100 kişiye depreme ne kadar hazırlıklı olduklarını sorduk. Sonuç vahim; 43 kişinin evinin güvenli olup olmadığıyla ilgili hiçbir fikri yok, 16 kişi güvenli olmadığını bildiği halde oturmaya devam ediyor. 64’ünün deprem çantası yok. 39’u depremden sonra nereye gideceğini bilmiyor. Bu durumda yeniden bir depreme hazırlık rehberi hazırlamak şart oldu.

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade

Hakan Gence bu hafta 'Aşk Tesadüfleri Sever 2' vesilesiyle Nesrin Cavadzade'yle buluştu. Cavadzade, kadınların profillerini erkeklerden daha çok stalk’ladığını anlattı: “Bunu gay’likle mi açıklayacağız emin değilim ama bana aşırı çekici gelen kadınlar var.” Sosyal medyada “Erkek arkadaşımı bloklar mısın’ diye mesajlar aldığını biliyor muydunuz? Bugün Hürriyet Pazar'da.

1.02.2020Magazin

Yazar Sonuçları

Evde bayram için seyirlik seçimler

Bu bayram tüm Türkiye evde! Bu günleri ekran başında geçirmeyi planlayanlar için YouTube konserlerinden filmlere, egzersiz programlarından belgesele her telden önerilerim var...

23.05.2020

Evdeyken 50 öde, çıkınca 70 liralık ye

Sevdiğiniz mekânların pandemi sonrasında ayakta kalabilmesi için destek olabilirsiniz. Sonra kullanmak üzere alacağınız restoran çekleri aynı zamanda size indirim de sağlıyor. Savaş Özbey - sozbey@hurriyet.com.tr

8.05.2020

Biz biliyoruz da mı oynuyoruz?

Karantinada kafa boşaltma aktivitesi olarak kendime oyunbazlığı seçmek istedim. Bazı şeyler benden biraz geçmiş. Ama kim bilir belki yenilgi yenilgi büyüyen bir zaferim vardır!

26.04.2020

Yemekten bulaşma riski ve gıda güvenliği

Restoranda yemeyi hayatımızdan çıkardık ancak hâlâ hazır yemek yiyenler var. Mehmet Öz, yiyeceklerden virüs bulaşma riskini yazdı. Peki, herkesin beklediği sıcaklar, salgına çare olacak mı?

7.04.2020

Yemekten bulaşma riski ve gıda güvenliği

Restoranda yemeyi hayatımızdan çıkardık ancak hâlâ hazır yemek yiyenler var. Mehmet Öz, yiyeceklerden virüs bulaşma riskini yazdı. Peki, herkesin beklediği sıcaklar, salgına çare olacak mı?

6.04.2020

HDP benim hakkımda suç duyurusunda bulunmuş

Geçen çarşamba akşamı Tarafsız Bölge’de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konuğum olmuştu.

4.04.2020

Partiniz batsın!

Hafta sonu Büyükçekmece’deki bir evde yapılan partiden görüntüler geldiğinde önce inanamadım.

31.03.2020

Bergüzar Korel’in yeni albümü ön dinlemede

21 Şubat’ta çıkacak ikinci albümdeki 10 şarkının 30’ar saniyesi bugün itibarıyla iTunes’tan dinlenebiliyor.

14.02.2020