EKSTRA
MENÜ

Hollywood Yanağı

Hollywood Yanağı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hollywood Yanağı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 26 Hollywood Yanağı haberi bulunmuştur.

Hollywood Yanağı Haberleri

Jawline Çene Dolgusu Nedir Çene Dolgusu Nasıl Yapılır

Jawline Çene Dolgusu Nedir? Çene Dolgusu Nasıl Yapılır?

Ne oldu da birden bire çene dolgusu bu kadar önem kazandı? Neden belirgin bir çene hattı genç ve güzel görünmenin olmazsa olmazı oldu? Estetik Koçu İsabel Zey çene dolgusu işlemi hakkında bilgiler verdi.

27.11.2020Kişisel Bakım
Çene ve yanak estetiği nasıl yapılır

Çene ve yanak estetiği nasıl yapılır?

Çene ve yanak estetiği nedir? Hangi durumlarda uygulanır? Ameliyatlar nasıl yapılır? Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, çene ve yanak estetiği ile ilgili önemli bilgiler paylaştı.

13.11.2020Kişisel Bakım
Hollywood Yanağı Estetiği Nasıl Yapılır

Hollywood Yanağı Estetiği Nasıl Yapılır?

Bişektomi ameliyatı yanaklardaki yağları alınarak yanaklarda daha keskin hatlar oluşturmayı hedefler. Sadece kadınlar için değil erkekler için de tercih edilen bir estetik operasyondur. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, bişektomi ameliyatı hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.

Badem Göz Ameliyatı Nasıl Yapılır

Badem Göz Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Badem şeklinde çekik göz ve kalkık kaşlar ideal güzellik kavramları arasında yer alan kriterler arasında yer alır. Geleneksel teknikler ile bu görünüm teknik desteklerle elde edilemeyen ama çoğu kişinin sahip olmak istediği bir görünümdür. Günümüzde ortalama 2 saat süren özel bir operasyon ile bu görünüme kavuşmak artık mümkün.

17.09.2020Kişisel Bakım
Sosyal Medyadaki Fotoğraflarla Estetik Tuzağına Dikkat

Sosyal Medyadaki Fotoğraflarla 'Estetik' Tuzağına Dikkat

Prof. Dr. Özlenen Özkan, sosyal medyadaki paylaşımlara bakılarak estetik operasyonu yaptırılmaması uyarısında bulundu.

20.12.2019Sosyal Medya
Hollywood yanağı estetiği nedir

Hollywood yanağı estetiği nedir?

Şu an çok moda olan ve dünyaca ünlü yıldızların yaptırdığı Hollywood Yanağı (Bişektomi) uygulamasının incelikleri bu videoda.

Bişektomi nedir Yanak inceltme estetiği nasıl yapılır

Bişektomi nedir? Yanak inceltme estetiği nasıl yapılır?

Son zamanlarda estetik cerrahisinde uygulanmaya başlanan bişektomi yani yanak inceltme ameliyatı, dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaştı. Estetik operasyonla ağız çevresindeki mimikleri inceltmeye yardımcı olan ve genellikle Hollywood yıldızlarının tercih ettiği bişektomi popüler olmasıyla beraber internette araştırılmaya başlandı. Peki, bişektomi nedir? Bişektomi işlemi nasıl yapılır? İşte, yanak inceltme ameliyatı hakkında merak edilenler.

26.08.2019Sağlık
Hollywood Yanağı Uygulaması Nasıl Yapılır

'Hollywood Yanağı' Uygulaması Nasıl Yapılır?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı Op. Dr. Başar Kaya, Türkiye'de son dönemde yaygın hale gelen 'Hollywood yanağı' olarak bilinen yanak estetiği hakkında bilgiler verdi.

14.08.2019Kişisel Bakım
Yanak Estetiği (Bişektomi) Nedir

Yanak Estetiği (Bişektomi) Nedir?

Yanak estetiği, diğer adıyla bişektomi, kişiyi rahatsız eden tombul yanakları kolayca yok edebiliyor. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Denizhan Dizdar, bişektomi ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı. Bişektomi yani yanak inceltme estetiği nedir?

10.05.2019Kişisel Bakım
Hollywood Yanağı Hakkında Merak Edilenler

Hollywood Yanağı Hakkında Merak Edilenler

Kalın ya da tombul görünümlü yanaklar kişilerin olduğundan daha kilolu görünmesine sebep olurken; ince hatlı yüz yapısı daha estetik ve daha genç görünmesini sağlıyor. Kişiyi rahatsız eden bu görüntü yanak inceltme estetiği yani bişektomi ile kolayca giderilebiliyor. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Denizhan Dizdar, bişektomi ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Küçük Dokunuşlar ile Arzu Ettiğiniz Yüz Hatlarına Sahip Olabilirsiniz

Küçük Dokunuşlar ile Arzu Ettiğiniz Yüz Hatlarına Sahip Olabilirsiniz!

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, ameliyatsız tekniklerle küçük dokunuşlar yaparak istenilen yüz hatlarına sahip olunabileceğini belirtti.

29.03.2019Kişisel Bakım
Yanaklarım Beni Olduğumdan Kilolu Gösteriyor Diyorsanız...

"Yanaklarım Beni Olduğumdan Kilolu Gösteriyor" Diyorsanız...

Güzellik algısı tıpkı moda gibi dönem dönem değişime uğruyor. Kilo ise güzellik algısındaki en önemli faktörlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ancak yüzdeki yuvarlak ve dolgun hatlar daha çok genetik geçişli oluyor ve kişi zayıfladığında dahi değişmiyor. Bu noktada son yıllarda gün geçtikçe yaygınlaşan 'Bişektomi' yani “Hollywood yanağı” uygulaması önem kazanıyor. Op. Dr. Atilla Eyüboğlu, bişektomi uygulaması hakkında merak edilenleri anlattı.

Hollywood yanağı nedir

Hollywood yanağı nedir?

Ünlülerin yüzlerine veya vücutlarına uyguladığı cerrahi yöntemler bir anda popüler oluyor. Bu yöntemlerden bir tanesi de ‘Hollywood yanağı’. İlk olarak Angelina Jolie ile gündeme gelen Hollywood yanağını Türkiye’deki bazı ünlü isimler de yaptırıyor. Peki, Hollywood yanağı nedir?

2.01.2019Sağlık
Hollywood yanağı ile tombul yanaklara elveda

Hollywood yanağı ile tombul yanaklara elveda!

Daha kemikli bir yüze sahip olmayı sağlayan ‘Hollywood yanağı’ estetiği nasıl yapılıyor?

Angelina Jolie yanağı hayal değil

Angelina Jolie yanağı hayal değil

Yüzünüz gözünüze güzel görünmüyor mu? Kendinizi yaşlanmış mı hissediyorsunuz? Dikkat çekici mi olmak istiyorsunuz? Günümüzde insanların kendilerini daha iyi hissetmeleri, daha güzel olmaları için çeşitli yöntemler üretiliyor. Bu yöntemlerden bir tanesi de "Hollywood yanağı".

28.12.2017Kişisel Bakım
Yanak estetiği (Hollywood yanağı) nedir

Yanak estetiği (Hollywood yanağı) nedir?

Estetik ve PlastikCerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu cevaplıyor; Yanak estetiği (Hollywoodyanağı) nedir?Yanak ve çene hattı üçgen ve keskin bir hattasahip olan yüz her zaman daha çekici ve güzeldir. Hollywood'daki pek çokünlunün uygulattığı yanak estetiği "Hollywood Yanağı" yanaktaki fazlayağ yastıklarının lokal anestezi altında çıkarılarak üçgen bir hatoluşturulmasını sağlar. Bu operasyon ile 30 dk'da daha çekici ve estetik biryüz şekli elde edilir.

Yeni Trend İnce Bir Yüz

Yeni Trend İnce Bir Yüz

Yıllardır birçok kişi kilolu gösteren yüz hatlarından rahatsız olduğunu dile getiren Estetisyen Pervin Dinçer, ameliyatsız yanak inceltme uygulamasını anlattı.

25.12.2018Kişisel Bakım

Yazar Sonuçları

2020’nin estetik trendleri

2020 beklendiği gibi geçmese de, pandemi dönemine rağmen, estetik cerrahiye olan talebin artmasıyla herkesi şaşırtan bir yıl olmaya devam ediyor.

8.10.2020

Hyaluronik Asit Nedir? Hyaluronik Asit Ne İşe Yarar?

En güvenilir ve en etkili doğal cilt gençleştirme yöntemi olan hyaluronik asit dolguları kırışıklıkları ve izleri yok eder. Gün geçtikçe hyalüronik içeren dolgular, botoks uygulamasının yerini tutmuştur.

25.02.2020

Estetik şuursuzluğuyla dalga geçmiş

Hani dobra bir ünlü varsa o da sadece Nurgül Yeşilçay olsa gerek.

27.12.2019

Yanak estetiğinde cerrahi tedavi Hollywood yanağı

Yüz, bir insanla karşılaştığımızda gördüğümüz ilk yerdir. Yüz, aynı zamanda güzellik ve çekiciliğin de en önemli kriteridir.

1.06.2019
Selfie yanağı estetiği

Selfie yanağı estetiği

Akıllı telefonların hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmasıyla selfie (öz çekim) çılgınlığı her geçen yıl daha da artıyor. Bu teknolojiye sahip hemen herkes mutlaka selfie yapmaktadır. Çekilen on binlerce selfie fotoğrafı ise sosyal medya üzerinden sürekli paylaşılmaktadır.

26.12.2018

Tombul yanaklara elveda! Ameliyatsız yanak inceltmek mümkün

Sağlıklı bir cilt herkesin hayali. Son yıllarda kadınlar mükemmel bebek cildini aramaktan vazgeçti. Her yaşın ayrı güzelliği var. Olanı kabul etmeli, temiz ve sağlıklı görünmeli. Dinlenmiş bir görüntü olmalı hedefimiz. Yaşının iyisi olmak, çizgileri yok etmek uğruna kötü görüntülerden vazgeçmek en doğrusu oldu. Sert yapılan botokslar bilinçsizce şişirilen yanaklar, dudaklar, komple boyalı kaşlı kişileri daha az görmeye başladık.

18.12.2018
Hollywood yıldızlarının tercihi “yanak estetiği”

Hollywood yıldızlarının tercihi “yanak estetiği”

Angelina Jolie, Megan Fox ve Jennifer Aniston da yanak estetiği yaptıran ünlülerden.

3.05.2016

Kepler-452b magazini

İster her yanı delik deşik gündemden kaçış deyin ister hayalperest.

24.07.2015