EKSTRA
MENÜ

Bişektomi Nedir?

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 13 haberi bulunmuştur.

Bişektomi Nedir? Haberleri

Yanak inceltme nedir Ameliyatsız yanak inceltme mümkün müdür

Yanak inceltme nedir? Ameliyatsız yanak inceltme mümkün müdür?

Yanak içerisine yer alan yanak yastıkçıkları büyüklüklerine göre kişilere daha yuvarlak, geniş bir yüz hattı katar. Daha kemikli ve keskin bir görünüme sahip olmak isteyen ancak cerrahi yöntemlerden kaçınan kişiler Agassi ile yanak inceltme yöntemine başvurabilir. Medikal Estetik Uzmanı Dr. Sevgi Ekiyor, yanak inceltme hakkında önemli bilgiler verdi.

7.12.2020Kadın
Hollywood Yanağı Estetiği Nasıl Yapılır

Hollywood Yanağı Estetiği Nasıl Yapılır?

Bişektomi ameliyatı yanaklardaki yağları alınarak yanaklarda daha keskin hatlar oluşturmayı hedefler. Sadece kadınlar için değil erkekler için de tercih edilen bir estetik operasyondur. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, bişektomi ameliyatı hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.

Bişektomi Ameliyatına Alternatifler Neler

Bişektomi Ameliyatına Alternatifler Neler?

Son yıllarda çok fazla ilgi gören bişektomi (yanak inceltme ameliyatı) yaptıran hastanın genellikle pişmanlık yaşadığı bu durumun en büyük sebebinin “ Yanlış hasta seçimi “ olduğunu vurgulayan Medikal Estetik Hekimi  Dr. Meltem Ayran, yüzle ilgili marjinal kararlar almanın doğru olmadığını vurguladı.

Bişektomi ile Yanak Estetiği

Bişektomi ile Yanak Estetiği

Dolgun yanakları Bişektomi ile daha estetik hale getirmek mümkün. Nasıl mı? Yanıt videomuzda!

31.08.2020Kişisel Bakım
Bişektomi nedir Yanak inceltme estetiği nasıl yapılır

Bişektomi nedir? Yanak inceltme estetiği nasıl yapılır?

Bişektomi nedir? Bişektomi tedaviisinden sonra hasta ayağa hemen kalkabilir mi? Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, ‘’Bişektomi nedir? Yanak inceltme estetiği nasıl yapılır?’’ uygulamaları hakkında bilinmesi gerekenleri vurguladı.

Bişektomi nedir Yanak inceltme estetiği nasıl yapılır

Bişektomi nedir? Yanak inceltme estetiği nasıl yapılır?

Son zamanlarda estetik cerrahisinde uygulanmaya başlanan bişektomi yani yanak inceltme ameliyatı, dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaştı. Estetik operasyonla ağız çevresindeki mimikleri inceltmeye yardımcı olan ve genellikle Hollywood yıldızlarının tercih ettiği bişektomi popüler olmasıyla beraber internette araştırılmaya başlandı. Peki, bişektomi nedir? Bişektomi işlemi nasıl yapılır? İşte, yanak inceltme ameliyatı hakkında merak edilenler.

26.08.2019Sağlık
Yanak Estetiği (Bişektomi) Nedir

Yanak Estetiği (Bişektomi) Nedir?

Yanak estetiği, diğer adıyla bişektomi, kişiyi rahatsız eden tombul yanakları kolayca yok edebiliyor. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Denizhan Dizdar, bişektomi ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı. Bişektomi yani yanak inceltme estetiği nedir?

10.05.2019Kişisel Bakım
Hollywood Yanağı Hakkında Merak Edilenler

Hollywood Yanağı Hakkında Merak Edilenler

Kalın ya da tombul görünümlü yanaklar kişilerin olduğundan daha kilolu görünmesine sebep olurken; ince hatlı yüz yapısı daha estetik ve daha genç görünmesini sağlıyor. Kişiyi rahatsız eden bu görüntü yanak inceltme estetiği yani bişektomi ile kolayca giderilebiliyor. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Denizhan Dizdar, bişektomi ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Kleopatra Estetiği Nedir

Kleopatra Estetiği Nedir?

Kadın liderlerin en güzeli ve Roma imparatoru Marcus Antonius’un hayatının aşkı Kleopatra ismi, cerrahi bir teknikte yaşıyor. Peki nedir Kleopatra estetiği? Kimlere ve nasıl yapılır? Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Diren Çelik anlatıyor.

Yazar Sonuçları

Bişektomi (yanak estetiği) nedir, kimlere yapılır?

Hollywood starlarının, mankenlerin, televizyon insanlarının bir sırrı vardı ama ne? İşte ‘bişektomi ameliyatı’ da bu dönemde popüler oldu.

13.09.2019

Yanak estetiğinde cerrahi tedavi Hollywood yanağı

Yüz, bir insanla karşılaştığımızda gördüğümüz ilk yerdir. Yüz, aynı zamanda güzellik ve çekiciliğin de en önemli kriteridir.

1.06.2019

Bişektomi İşlemi Nedir? Bişektomi Nasıl Yapılır?

Bişektomi olarak bilinen yanak yağının alınması operasyonu tecrübeli bir plastik cerrah tarafından uygulandığında genellikle yüz güldürücü sonuçlar alınan bir işlemdir ancak özellikle uygun olmayan kişilere ya da özenli bir cerrahi uygulama yapılmadığı takdirde düzeltilmesi oldukça zor deformitelere neden olabilir.

6.03.2019

Çene ve Yanak Estetikleri

Ameliyatsız yöntemler ile yapılan çene ve yanak estetikleri neler? Gelin bir bakalım...

4.09.2020