EKSTRA
MENÜ

Halkbank

Halkbank haberleri sayfasında güncel ve son dakika Halkbank hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 7.873 Halkbank haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Halkbank Haberleri

Kamuda istihdam arttı

Kamuda istihdam arttı

Kamuda istihdam edilen personel sayısı, ocak-mart döneminde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 4 artarak 4,7 milyona yaklaştı.

11.06.2020Ekonomi
Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank kredi oranları ve ödeme tablosu | 12 ay ertelemeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır

Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank kredi oranları ve ödeme tablosu | 12 ay ertelemeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kamu bankalarının başlattığı konut kredisi kampanyası, salgın nedeniyle durgunluk yaşanan gayrimenkul sektöründe hareketlenmeye sebep oldu. Türkiye tarihinin en düşük konut kredi faiz oranları, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank gibi kamu bankaları tarafından vatandaşlara sunulacak. 12 ay ertelemeli olarak başlayacak ödemeleri ile de cazip olan konut kredisi için başvuru şartlarının neler olduğu ve belirlenen faiz oranları vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Yapılan açıklamaya göre, 15 yıla kadar vadelerde, birinci el/sıfır konutlar için aylık yüzde 0,64, ikinci el konutlar için aylık yüzde 0,74 faiz oranı ile finansman imkanı sunulacak.

11.06.2020Ekonomi
Tatil destek kredisi başvurusu nasıl yapılır Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tatil kredisi vade ve faiz oranları

Tatil destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tatil kredisi vade ve faiz oranları

Tatil destek kredisi başvuruları Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması kapsamında alınacak. Dört yeni kredi paketini hayata geçiren kamu bankaları müşterilerine 10 bin TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı sunacak. Peki, tatil destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tatil kredisi vade ve faiz oranları...

10.06.2020Ekonomi
Konut kredisi hesaplama: 0,64 ve 0,74 faiz oranlı Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank kredi şartları neler

Konut kredisi hesaplama: 0,64 ve 0,74 faiz oranlı Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank kredi şartları neler?

Ev sahibi olmak isteyenlerin araştırdığı konut kredisi 0,64 ve 0,74 faiz oranı, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank aracılığıyla değerlendirilebiliyor. 180 ay vade ve 12 ay ödemesiz dönemi bulunan konut kredisi için İstanbul, Ankara, İzmir için üst limit 750 bin, diğer şehirler için ise 500 bin lira olacak. Peki, konut kredisi hesaplama işlemi Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nasıl gerçekleştiriliyor? İşte, konut kredisi hesaplama ve faiz oranları hakında merak edilen bazı bilgiler

10.06.2020Ekonomi
Emlakçılarda büyük yoğunluk: Telefonum gece gündüz susmuyor

Emlakçılarda büyük yoğunluk: Telefonum gece gündüz susmuyor

Konut kredisinde tarihi düşük faiz seviyelerinin görülmesi ve avantajlı kredi kampanyasıyla birlikte ev almak isteyenler emlakçılara akın ediyorlar. Emlak Ofisi sahibi Zümrüt Keçici “Ev almak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Telefonlarımız gece-gündüz durmadan çalıyor. Ev almak isteyen tüm vatandaşlarımızın taleplerini karşılamak için çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.Gayrimenkul uzmanı Tuncay Bakır da konuyla ilgili, “Bu süreçte evine fazla değer biçen ev sahipleri ile kesinlikle çalışmıyoruz. Ev sahibi olmaya çalışan vatandaşlarımızın mağdur edilmemesi için fırsatçılara geçit vermeyeceğiz” dedi. İstanbul Emlak Komisyoncuları Başkanı Nizameddin Aşa ise “2018 yılı ve öncesinde olan konutlar kredili satışa tabi oluyor. 2019-2020 yılında satış görmüş konutlara kredi çıkmıyor.” dedi.

10.06.2020Ekonomi
Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank destek kredisi sonuçları: İhtiyaç kredisi başvuru sonucu sorgulama

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank destek kredisi sonuçları: İhtiyaç kredisi başvuru sonucu sorgulama

Temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları başvuru işlemlerini yapanların gündeminde yer almaya devam ediyor. Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası temel ihtiyaç destek kredisi başvurularını yapan vatandaşlar online olarak sorgulama işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Kamu bankaları hane halkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel segmentte yer alan müşterileri için bu krediyi veriyor. Peki, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası destek kredisi başvuru sonuçları açıklandı mı?

10.06.2020Ekonomi
Türkiye Varlık Fonu maden devi olma yolunda

Türkiye Varlık Fonu maden devi olma yolunda

Türkiye Varlık Fonu Yönetimi AŞ Genel Müdürü Sönmez "Türkiye'nin büyük bir maden holdingini oluşturmak için çalışmalara başladık. 3 yıllık Türkiye Varlık Fonu, daha emekleme dönemini yeni bitirmiş, büyümeye doğru adım atmakta olan bir fondur. Her kurum gibi doğum sancılarını yavaş yavaş aşıp, daha sağlam temellere oturtulmaya çalışılan bir yapıdadır" dedi.

10.06.2020Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı İşte yeni normalleşme döneminde ekonomi hamleleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! İşte yeni normalleşme döneminde ekonomi hamleleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası ekonomi alanında alınan tedbirlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

9.06.2020Gündem
Son dakika haberler:  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kritik toplantı sonrası açıklamalar

Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kritik toplantı sonrası açıklamalar

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Ankara’da yapıldı. Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 65 yaş ve üstü vatandaşların haftanın her gün saat 10.00 ile 20.00 saatleri arasında dışarı çıkabileceklerini söyledi. Erdoğan ayrıca, "18 yaş altı ile ilgili kısıtlama, küçüklerin ebeveynlerinin refakatinde olmaları şartıyla tümüyle kalkmıştır." dedi.

9.06.2020Gündem
Ziraat Bankası konut kredisi ödeme tablosu.. Ziraat Bankası konut kredisi oranları

Ziraat Bankası konut kredisi ödeme tablosu.. Ziraat Bankası konut kredisi oranları

Konut kredisi faiz oranları, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank aracılığıyla kullanılabiliyor. 2 Haziran itibariyle başlayan konut kredisi kullandırımı, İstanbul, Ankara, İzmir şehirleri için 750 bin TL, diğer şehirler için 500 bin TL limite tabi olacak. 0,64 oranla kullandırılacak olan konut kredisi, 180 ay vadeye sahip olacak. İsteyen vatandaşlar hemen ödemeye başlayabilecek, isteyenler ise 1 yıl sonra ödemelerini gerçekleştirebilecek.Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’ın internet sitelerinden kredilere ilişkin bilgilendirme yapıldı. Konut kredisinden her bir müşteri bir kez yararlanabilecek. Sıfır veya ikinci el konut alımı finansmanına yönelik olarak 12 aya kadar ödemesiz dönemli ‘Avantajlı Konut Kredisi’ paketinden yararlanılabilecek.Paket kapsamında; yeni (sıfır) ve ikinci el konutlar için İstanbul, Ankara ve İzmir’de azami 750 bin liraya kadar; diğer şehirlerde azami 500 bin liraya kadar kredi kullanılabilecek. Müşterilerin tercihlerine göre ödemesiz dönem vadesi daha kısa tutulabilecek.

9.06.2020Ekonomi
Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank taşıt (araç) kredisi faiz oranları: Taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank taşıt (araç) kredisi faiz oranları: Taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Taşıt kredisi faiz oranları ile ilgili geçtiğimiz günlerde açıklama yapıldı. Kamu bankaları normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için dört yeni kredi paketini hayata geçirdi. Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır kilometre binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak vatandaşlara 0.49-0.69 faiz oranı ile taşıt kredisi imkânı sunuldu. Başvurular 5 Haziran’dan itibaren şubelerden gerçekleştiriliyor.

9.06.2020Ekonomi
Konutta kampanya büyüyor

Konutta kampanya büyüyor

Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan iki yıl ödemesiz düşük faizli konut kampanyası yoğun ilgi gördü. 7 günde 3.5 milyar lira değerinde 3 bin konut satıldı. Müteahhitler binlerce konutu bu kampanyaya dahil etmek için Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüştü. Bakan Murat Kurum, “Kampanya tüm sektöre yayılacak. Vatandaş uygun şartlarda ev sahibi olurken konut pazarı da canlanacak” dedi.

9.06.2020Ekonomi
12 ay ertelemeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank faiz oranları

12 ay ertelemeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank faiz oranları

Kamu bankalarının başlattığı konut kredisi kampanyası, salgın nedeniyle durgunluk yaşanan gayrimenkul sektöründe hareketlenmeye sebep oldu. Türkiye tarihinin en düşük konut kredi faiz oranları, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank gibi kamu bankaları tarafından vatandaşlara sunulacak. 12 ay ertelemeli olarak başlayacak ödemeleri ile de cazip olan konut kredisi için başvuru şartlarının neler olduğu ve belirlenen faiz oranları vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Peki, 12 ay ertelemeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte, Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank faiz oranları...

8.06.2020Gündem
Ev alacaklar dikkat İşte çok önemli tavsiyeler

Ev alacaklar dikkat! İşte çok önemli tavsiyeler

Konut kredi faiz oranlarının kamu bankalarının başlattığı kredi kampanyasıyla düşmesi sayesinde ev alma planı olanlar harekete geçmeye başladı. Konut alacaklar için ise uzmanlar uyarılarda bulunuyor. Şu anki kredi faiz oranlarının yaklaşık 10 yıl önce görüldüğünü belirten Emlak Uzmanı Zümrüt Keçici “Ev almak isteyenler kamu bankalarının sunmuş olduğu büyük fırsatı kaçırmamalı” uyarısında bulundu.

8.06.2020Ekonomi
Konut kredisi faiz oranları 2020: Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank konut kredisi hesaplama

Konut kredisi faiz oranları 2020: Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank konut kredisi hesaplama

Bankaların faiz oranlarını düşürmesiyle birlikte güncel konut kredisi faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank konut kredisi ödeme planı için araştırmalarını gerçekleştiriyor. 0,64 faiz oranı ile sıfır konut, 0,74 faiz oranı ile ikinci el konut satın alabilecek olan vatandaşlar, 180 ay vade ve 1 yıl geri ödemesiz dönemden faydalanabilecek. Peki, konut kredisi faiz oranları çerçevesinde Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank konut kredisi hesaplama nasıl yapılır? İşte, örnek ödeme planı ve detaylı bilgiler

7.06.2020Ekonomi
Yer Manisa… 2 gün öncesinden sıraya girdiler

Yer Manisa… 2 gün öncesinden sıraya girdiler!

Manisa’da ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, 8 Haziran Pazartesi günü açılacak olan bankaya başvuru ücreti yatırmak için iki gün öncesinden sıraya girdi. Yiyecek ve içeceklerini yanlarında getiren vatandaşlar geceyi banka önünde geçirecek

7.06.2020Gündem
Kamu bankaları kredisi ödeme tablosu.. Taşıt, konut, tüketici ve  tatil kredisi oranları.. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat bankası kredi detayları

Kamu bankaları kredisi ödeme tablosu.. Taşıt, konut, tüketici ve tatil kredisi oranları.. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat bankası kredi detayları

Kamu bankaları normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için dört yeni kredi paketini hayata geçiriyor. Durgun bir dönemden geçen gayrimenkul sektörü kampanyalarla canlandı. Önce kamu bankaları tarihin en avantajlı paketini devreye soktu, sonrasında EmlakKonut GYO öncülüğünde markalı konut projelerinde kampanya açıkladı. Vatandaşlar özellikle taşıt ve konut kredilerine yoğun ilgi gösterdiler. İşte kredi paketlerinin detayları

6.06.2020Ekonomi
Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımının yeni hocası Erkan Toğan oldu

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı'nın yeni hocası Erkan Toğan oldu!

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı'nın yeni başantrenörü Erkan Toğan oldu.

6.06.2020Voleybol
Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank taşıt araç kredisi faiz oranları: Taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank taşıt araç kredisi faiz oranları: Taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank normalleşme süreciyle birlikte 4 yeni kredi paketini geçtiğimiz günlerde açıkladı. Taşıt kredisi başvuruları bugün başladı. Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır kilometre binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilere firmalar ile yapılan anlaşmalar bazında değişmek üzere aylık yüzde 0.49-0.69 faiz oranı ile taşıt kredisi imkânı sunulacak. İşte taşıt kredisi ile ilgili detaylar…

5.06.2020Gündem
Sosyal hayatı destek kredisi başvurusu başladı mı Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kredi başvurusu nasıl yapılır

Sosyal hayatı destek kredisi başvurusu başladı mı? Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Sosyal hayatı destek kredisi kamu bankaları tarafından hayata geçirildi. Bireysel müşterilerin sosyal ihtiyaçlarının finansmanının uygun şartlarda sağlanmasının yanı sıra yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet sektörlerini desteklemek amacıyla yerli üretim yapan firmalar ile anlaşmalar yapılacak. Peki, sosyal hayatı destek kredisi başvurusu başladı mı? Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

5.06.2020Ekonomi
Bankalar saat kaçta öğle arası veriyor  Banka çalışma saatleri

Bankalar saat kaçta öğle arası veriyor ? Banka çalışma saatleri

Bankalar, koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumak amacıyla mesai saatlerinde değişikliğe gitmişti. Pek çok banka Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın normalleşme planına uygun olarak tam gün çalışma düzenine geri döndü. Peki, bankalar saat kaçta öğle arası veriyor ? İşte banka çalışma saatleri...

5.06.2020Gündem
Konut kredisi faiz oranları nedir İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank konut kredisi faiz oranları

Konut kredisi faiz oranları nedir? İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank konut kredisi faiz oranları

Konut kredisi faiz oranları ve ödeme işlemleri araştırılıyor. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank konut kredisi faiz oranlarında indirim yapıldığı açıklandı. Konut kredisi imkanından faydalanmak isteyen binlerce vatandaş, sıfır konutlarda 0,64 ve ikinci el konutlarda 0,74 kredi imkanını değerlendirebilecek. Birinci el/sıfır veya ikinci el konut alımlarında düşük faiz oranı ve 12 aya kadar ödemesiz dönemi olan 15 yıla varan vade ile finansman imkanı sunulacak. İşte konut kredisi ödeme işlemleri ile ilgili detaylar…

5.06.2020Ekonomi
Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı: 0,64den başlayan Vakıfbank Halkbank kredi oranları

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı: 0,64'den başlayan Vakıfbank Halkbank kredi oranları

Konut kredisi için 1 yıl geri ödemesiz olmak üzere 180 ay vade imkanı tanıyacak olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, 2 Haziran itibariyle kampanyalarını kullanıma açtı. Konut kredisi faiz oranları sıfır konutlar için 0,64, ikinci el konutlar için ise 0,74'ten geçerli olacak olan konut kredisi için banka şubelerinden bilgi alınabilecek. Peki, 100 bin liralık bir konut kredisi kullanımı halinde ne kadar geri ödeme yapılacak? İşte, Vakıfbank Halkbank Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları ve Kamu Denetçiliği Kurumu (KDK) Başkanı Şeref Malkoç'ın konut fırsatçıları için yaptığı uyarılar

5.06.2020Ekonomi
Son dakika haberler: AK Parti MYK toplantısı sonrası Ömer Çelik’ten flaş açıklamalar

Son dakika haberler: AK Parti MYK toplantısı sonrası Ömer Çelik’ten flaş açıklamalar

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonrası Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Toplantı koronavirüs sürecinin ardından normalleşme günlerinde yapılan ilk yüz yüze ve Genel Merkezde gerçekleşen MYK toplantısı oldu. AK Parti Sözcüsü Çelik, ''Aile kavramını kim, hangi şekilde ve hangi sebeple siyaset konusu yapıyorsa yaptığı ahlaksızlıktır." dedi. Çelik ayrıca, ''(CHP'nin iddiaları)Bu arkadaşlarla birisi kafa buluyor herhalde. Kimden böyle bir bilgi alıyorlar? Ben CHP'ye dönük darbe eleştirisi yüzünden AK Parti'de eleştirilmişim. İlkokul düzeyinde siyasi okur yazarlık bile ne dediğimin ne manaya geldiğini anlar. Birincisi ya bunları uyduruyorlar.'' dedi.

3.06.2020Gündem
Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank temel ihtiyaç destek kredisi sorgulama: Destek kredisi başvuru ekranı

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank temel ihtiyaç destek kredisi sorgulama: Destek kredisi başvuru ekranı

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank destek kredisi başvuruları devam ediyor. Kamu bankaları hanehalkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel müşterilerini finansal açıdan desteklemek için destek kredisi veriyor. VakıfBank, Halk Bankası ve Ziraat Bankası, 10 bin liraya 36 ay vadeli, 6 ay ödemesiz kredi fırsatını vatandaşlara sunuyor. Başvuru işlemleri online olarak gerçekleştiriyor. İşte temel ihtiyaç destek kredisi başvuru ve sonuçları ile ilgili detaylar...

3.06.2020Ekonomi
Halkbank taşıt kresidi faiz oranları.. Halkbank otomobil ve motosiklet için taşıt kredisi ödeme tablosu

Halkbank taşıt kresidi faiz oranları.. Halkbank otomobil ve motosiklet için taşıt kredisi ödeme tablosu

Halkbank taşıt kredisi ne kadar? Halkbank taşıt kredisi faiz oranları ve ödeme tablosunu açıkladı. Normalleşme sürecine geçiş ve normal hayatın canlanması için hayata geçirilen Halkbank taşıt kredisinde binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilerimize firmalar ile yapılan anlaşmalar bazında değişmek üzere aylık %0,49 - %0,69 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sunulacak. İşte, Halkbank otomobil, motosiklet taşıt kredisi ödeme tablosu.

3.06.2020Ekonomi
Halkbank 10 bin TL 6 ay geri ödemesiz kredi ödeme tablosu.. Halkbank sosyal destek kredisi detayları

Halkbank 10 bin TL 6 ay geri ödemesiz kredi ödeme tablosu.. Halkbank sosyal destek kredisi detayları

Halkbank sosyal hayatı destek kredi paketi ile mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet sektörlerini desteklemek amacı ile 10 bin TL 6 ay ödemesiz destek kredileri sunuyor. Yapılan açıklamada, Yerli üretim yapan firmalar ile anlaşmalar yapılacak ve asgari 3.000 TL, azami 30.000 TL kredi tutarı ile 6 ay ödemesiz azami 60 ay vade, aylık %0,55 faiz oranı ile finansman imkanı sunulacağı belirtildi. Sosyal Hayatı Destek Kredisi Paketi başvuruları 5 Haziran’dan itibaren yapılacak. İşte Halkbank 10 Bin TL 6 ay ödemesiz sosyal destek kredisi faiz oranları ve ödeme tablosu...

3.06.2020Ekonomi
‘Süper kredide’ seçenek çok

‘Süper kredide’ seçenek çok

Kamu bankalarının devreye aldığı ‘Sosyal Hayatı Destek’, ‘Tatil Destek’, ‘Taşıt Kredisi’ ve ‘Konut Kredisi’ kredi paketlerinin ayrıntıları belli oldu. Kamu bankalarının internet sitelerinde yer alan açıklamalara göre müşteriler tercihlerine göre ödemesiz dönemleri daha kısa tutabilecek. Ödemesiz dönemler kısa tutulursa taksit tutarları ve toplam geri ödeme daha düşük olacak. Konut kredisinde her müşteri bir kez yararlanabilecek.

3.06.2020Ekonomi
Halkbank esnaf destek kredisi başvuru işlemi nasıl yapılır Başvuru ekranı ve detaylar

Halkbank esnaf destek kredisi başvuru işlemi nasıl yapılır? Başvuru ekranı ve detaylar

Pandemi sürecinde olumsuz etkileri en aza indirmek adına esnaf destek kredisi için paketleri yayımlayan Halkbank, 36 ay vade ve 6 aya kadar ödemesiz dönem içerisinde toplam 25 bin liraya kadar destek sağlıyor. Peki, Halkbank esnaf destek kredisi için başvuru nasıl yapılabilir? İşte, müracaat işlemleri devam eden Halkbank esnaf destek kredisi hakkında merak edilen bazı bilgiler

2.06.2020Ekonomi
Son dakika... Kamu bankalarından önemli kredi kampanyası uyarı

Son dakika... Kamu bankalarından önemli kredi kampanyası uyarı

Kamu bankalarından yapılan açıklamaya göre sunulan uygun finansman imkanını, ürün veya hizmetlerinde fiyat artışı olarak müşterilere yansıtan firmalar kredi paketi kapsamı dışına çıkartılacak.

2.06.2020Ekonomi
Halkbank kredi faiz oranları hesaplama: Halkbank kredi faiz oranları konut, taşıt, ihtiyaç kredi faiz oranları

Halkbank kredi faiz oranları hesaplama: Halkbank kredi faiz oranları konut, taşıt, ihtiyaç kredi faiz oranları

Halkbank kredi faiz oranları araştırılan konular arasında yerini aldı. Dün yapılan açıklamada yeni desteklerin hayata geçirileceği duyuruldu. 2 Haziran’dan itibaren konut kredisi faiz oranı 0,64, 5 Haziran’dan itibaren yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır km binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşteriler firmalar ile yapılan anlaşmalar bazında değişmek üzere taşıt kredisi faiz oranı %0,49 - %0,69 olacak. İşte detaylar…

2.06.2020Ekonomi
Son dakika haberler: Konut, taşıt, tatil ve ihtiyaç kredisinde tarihi fırsat İşte faiz oranları

Son dakika haberler: Konut, taşıt, tatil ve ihtiyaç kredisinde tarihi fırsat! İşte faiz oranları

Kamu bankalarından ekonomiyi canlandırma yönünde çok büyük bir hamle geldi. Konuttan taşıta mobilyadan tatile geri ödemesiz dönemli 180 aya varan vadeli 4 yeni kredi paketi açıklandı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, destek paketiyle vatandaşın ihtiyaçlarının karşılanacağını, yerli üretime destek verileceğini ve tüm sektörlerincanlanacağını dile getirdi. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank'ın öncüsü olduğu tarihi kampanyaya Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankaları da katıldı. İşte kamu bankalarının başlatmış olduğu dev kredi kampanyasına ilişkin tüm detaylar...

2.06.2020Ekonomi
1 yıl ertelemeli Halkbank, Vakıfbank Ziraat Bankası faiz oranları Konut kredisi faiz oranları ve ödeme tablosu

1 yıl ertelemeli Halkbank, Vakıfbank Ziraat Bankası faiz oranları! Konut kredisi faiz oranları ve ödeme tablosu

Son konut kredisi faiz oranları ile ev almak isteyenler için büyük bir fırsat doğuran Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası, 2 Haziran itibariyle kredi kullanımlarını şubeleri aracılığıyla hizmete açtı. Cazip taşıt, tatil, tüketici ihtiyaç ve konut kredisi faiz oranları haricinde ertelemeli kredi imkanı da sunan 3 kamu bankası, konut kredisinde 12 ay sonra ödeme imkanı sunarken, ikinci el taşıt ve tüketici kredisinde 6 ay, tatil destek kredi paketinde ise 6 ve 9 ay erteleme imkanı sunuyor. Halkbank, Vakıfbank Ziraat Bankası faiz oranları arasında en çok talep görmesi beklenen kredi türü ise konut kredisi olarak değerlendiriliyor. İşte, Halkbank, Vakıfbank Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları ve ödeme tablosu

2.06.2020Ekonomi
Süper kredi paketi

Süper kredi paketi

Kamu bankaları normalleşme süreciyle birlikte 4 yeni kredi paketini açıkladı.

2.06.2020Ekonomi
Kamu bankalarından tarihin en düşük konut kredi faiz hamlesi

Kamu bankalarından tarihin en düşük konut kredi faiz hamlesi

Türkiye tarihinin en düşük konut kredi faiz oranları, yüzde 0,64 ile kamu bankaları tarafından yarından itibaren vatandaşlara sunulacak.

1.06.2020Ekonomi
Kredi yapılandırma olacak mı Kamu bankaları kredi yapılandırma gerçekleştirecek mi

Kredi yapılandırma olacak mı? Kamu bankaları kredi yapılandırma gerçekleştirecek mi?

Normalleşme süreciyle birlikte kamu bankalarının faiz indirimi gerçekleştirmesi, konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi çeken pek çok vatandaşın aklına yapılandırma olup olmadığı sorusunu getirdi. Peki, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank için kredi yapılandırma süreci olacak mı? İşte, kamu bankaları kapsamında vatandaşların araştırdığı kredi yapılandırma konusu hakkında bazı bilgiler

1.06.2020Ekonomi
Tarihin en büyük kredi paketi

Tarihin en büyük kredi paketi

Orta gelir grubunu ev sahibi yapacak ucuz konut kredisinden, yerli otomobil alımına kadar Cumhuriyet tarihinin en büyük kredi paketi bugün açıklanıyor. Kamu bankalarının öncülüğündeki kampanya ile vatandaş rahat bir nefes alacak.

1.06.2020Ekonomi
Destek kredisi başvurusu nasıl yapılır Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank 10 bin TL kredi başvuru sorgulama ekranı

Destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank 10 bin TL kredi başvuru sorgulama ekranı

Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank 10 bin TL destek kredisi başvuruları yoğun ilgi görüyor. 36 ay vade ve 6 ay ödemesiz döneme sahip olan temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu Halkbank Vakıfbank Ziraat Bankası üzerinden alınmaya devam ediliyor. 3 bin, 5 bin, 7 bin 500 ve 10 bin liraya kadar tahsis edilen temel ihtiyaç kredisi sorgulama işlemi ise yine Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank internet siteleri üzerinden yapılabiliyor.  Peki Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank 10 bin TL kredi sorgulama nasıl yapılır?

31.05.2020Ekonomi
Bakan Pekcan: İşlerin yeniden canlanmasını bekliyoruz

Bakan Pekcan: İşlerin yeniden canlanmasını bekliyoruz

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan "Bu süreçte devletimizin sağladığı tüm imkanlar ve desteklerle esnafımızın işlerinin kısa sürede yeniden canlanmasını ve ekonomik aktivitenin eskiye dönmesini bekliyoruz" dedi.

31.05.2020Ekonomi
Halkbank, Dmitrii Bahov ile yollarını ayırdı

Halkbank, Dmitrii Bahov ile yollarını ayırdı

Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Halkbank, Moldovalı smaçör Dmitrii Bahov'un yeni sezonda kadroda yer almayacağını duyurdu.

29.05.2020Voleybol
Temel ihtiyaç destek kredisi ve geri ödemesiz 10 bin TL kredi başvuru sayfası.. Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank kredi sorgulama ekranı

Temel ihtiyaç destek kredisi ve geri ödemesiz 10 bin TL kredi başvuru sayfası.. Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank kredi sorgulama ekranı

Temel ihtiyaç kredi sonuçları için internette yapılan araştırmalar nisan ayından bu yana devam ediyor. 5 bin, 7 bin 500 ve 10 bin TL’lik üç farklı seçenekten birine başvuruda bulunan pek çok kişinin ortak arama konusu ise destek kredisi başvurusunun ne zaman sonuçlanacağı. Kredi sonuç sorgulama ekranları kadar başvuru ekranları da internette aranan konular arasında. Peki, kamu bankaları temel ihtiyaç kredi sonuçlarını açıkladı mı? İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank destek kredisi başvuru sonuç sorgulama ekranı

28.05.2020Ekonomi
Kamu bankaları temel ihtiyaç kredi sonuçlarını açıkladı mı Ziraat, Halkbank, Vakıfbank destek kredisi başvuru sonuç sorgulama

Kamu bankaları temel ihtiyaç kredi sonuçlarını açıkladı mı? Ziraat, Halkbank, Vakıfbank destek kredisi başvuru sonuç sorgulama

Temek ihtiyaç kredi sonuçları için araştırmalar nisan ayından bu yana devam ediyor. 5 bin, 7 bin 500 ve 10 bin TL’lik üç farklı seçenekten birine başvuru bulunan pek çok kişinin ortak konusu ise destek kredisi başvurusunun ne zaman sonuçlanacağı. Peki, kamu bankaları temel ihtiyaç kredi sonuçlarını açıkladı mı? Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank destek kredisi başvuru sonuç sorgulama sayfası...

28.05.2020Ekonomi
Bakan Albayraktan Halkbanka teşekkür

Bakan Albayrak'tan Halkbank'a teşekkür

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak "Halk, kocaman bir aileyse; Halkbank, bu ailenin "Önce halk sonra banka" diyen zenginliğidir. İçimizi ısıtan bu güzel film için teşekkürler" açıklamasında bulundu.

26.05.2020Ekonomi
Temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuçları sorgulama ekranı: Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank

Temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuçları sorgulama ekranı: Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank

10 bin lira kredi ve 6 ay erteleme imkanı tanıyan temel ihtiyaç kredisi başvurusu sorgulama işlemi birkaç adımda gerçekleştirilebiliyor. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sorgulama işlemi, resmi internet siteleri aracılığıyla gerçekleşiyor. 36 ay vade ve 6 ay ödemesiz dönem ile kolayca çekilebilen temel ihtiyaç destek kredisi, 0,49 faiz oranı ile ön plana çıkıyor. Peki, Halkbank Vakıfbank Ziraat Bankası destek kredisi başvuru ve sorgulama işlemi nasıl yapılabilecek? İşte, pek çok kişiyi yakından ilgilendiren Halkbank Vakıfbank Ziraat Bankası destek kredisi sorgulama ve başvuru ekranı

25.05.2020Ekonomi
Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank bireysel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı: Temel ihtiyaç destek kredisi başvuru sonuçları sorgulama

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank bireysel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı: Temel ihtiyaç destek kredisi başvuru sonuçları sorgulama

Bireysel temel ihtiyaç destek kredisi sonuçları sorgulama ve başvuru ekranı araştırılıyor. Temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuç sorgulama nasıl yapılır? Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi” başvuruları şubeye gitmeden internet bankacılığı ya da ATM aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Ziraat, Halkbank ve VakıfBank'ın başlattığı temel ihtiyaç kredi başvuruları 1 Nisan'dan bu yana devam ediyor. Başvuru yapan vatandaşlara SMS yoluyla kredinin onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi veriliyor.

24.05.2020Ekonomi
Halkbank 82 yaşında

Halkbank 82 yaşında

Küçük esnaf ve sanayi erbabına uygun koşullarla kredi kullandırma amacıyla 1938 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasıyla kurulan Halkbank 82. yaşını kutluyor.

23.05.2020Ekonomi
Halkbank 82. yaşını kutluyor

Halkbank 82. yaşını kutluyor

Küçük esnaf ve sanayi erbabına uygun koşullarla kredi kullandırma amacıyla 1938 yılında Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasıyla kurulan Halkbank 82. yaşını kutluyor. Aktif büyüklük bazında sektörde üçüncü banka olarak faaliyetlerini sürdüren Halkbank, yeni yaşına KOBİ Bankacılığı alanında yüzde 19,4 pazar payı ile girmenin gururunu yaşıyor. Türkiye ekonomisinin sağlam bir mali altyapıya sahip olduğuna ve ekonomik istikrarın korunmasında kamu bankalarının etkin rol oynadığına dikkat çeken Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, “Halkbank bugün aktif büyüklük bazında sektörde üçüncü sıradadır. Bugün geldiğimiz nokta bizi gururlandırıyor. Halkbank 82 yıldır önce halk, sonra bankadır” dedi.

22.05.2020Ekonomi
10 bin TL temel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı.. Sonuç sorgulama nasıl yapılır Halkbank, Vakıfbank, Ziraat bankası temel ihtiyaç kredisi

10 bin TL temel ihtiyaç kredisi başvuru ekranı.. Sonuç sorgulama nasıl yapılır? Halkbank, Vakıfbank, Ziraat bankası temel ihtiyaç kredisi

6 ay geri ödemesiz 36 ay vade ve 0,49 faiz oranı ile alma imkanı olan temel ihtiyaç destek kredisi, 10 bin TL için aylık 376 TL, 7 bin 500 TL için aylık 282 TL, 5 bin TL için aylık 188 TL, 3 bin TL için aylık 113 TL olarak geri ödemesi yapılacak. Kredilerin tümünde 36 ay vade olacak. Üç kamu bankasının nisan ayından bu yana devam eden temel ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunan binlerce kişi sonuç sorgulama ekranlarından kredi sonucunu öğrenmek istiyor. Peki Halkbank, Ziraat, Vakıfbank'tan 10 bin TL temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sonuç sorgulama ekranına nasıl giriliyor? İşte detaylar

22.05.2020Ekonomi
Bakan Pekcan: Ekonomik aktivitede hareketlenmenin başlayacağı günler yakındır

Bakan Pekcan: Ekonomik aktivitede hareketlenmenin başlayacağı günler yakındır

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan "Normalleşme süreciyle ekonomik aktivitenin hızla toparlanacağı, yeniden iş dünyası için hareketlenmenin başlayacağı günler yakındır." dedi.

21.05.2020Ekonomi
Temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu Halkbank Vakıfbank Ziraat Bankası kredi sonuçları sorgulama ekranı

Temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu Halkbank Vakıfbank Ziraat Bankası kredi sonuçları sorgulama ekranı!

36 ay vade ve 6 ay ödemesiz döneme sahip olan temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu Halkbank Vakıfbank Ziraat Bankası üzerinden alınmaya devam ediliyor. 3 bin, 5 bin, 7 bin 500 ve 10 bin liraya kadar tahsis edilen temel ihtiyaç kredisi sorgulama işlemi ise yine Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank internet siteleri üzerinden yapılabiliyor. 0,49 faiz ile geri ödenecek olan temel ihtiyaç kredisi başvuru işlemi için kişisel bilgiler ve ailenin maddi durumunun belirtilmesi gerekiyor. Peki, Temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu ve kredi sonuçları sorgulama ekranı nereden görüntülenir? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

21.05.2020Ekonomi