MENÜ

Bikini Diyeti

Bikini Diyeti ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bikini Diyeti haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 19 Bikini Diyeti haberi bulunmuştur.

Bikini Diyeti Haberleri

Ketojenik Diyet Zayıflama Diyeti Değildir

Ketojenik Diyet Zayıflama Diyeti Değildir!

Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde, herkeste bir zayıflama telaşı görülüyor. En çok dikkat çeken ve dönemin trendlerinden olan Ketojenik Diyet, popülerliğini giderek artırıyor.

Yaza Bikini Diyeti ile hazırlanın

Yaza 'Bikini Diyeti' ile hazırlanın

Kışın etkilerinin yavaş yavaş geçmeye başladığı bu günlerde, tatil planları da yapılmaya başlandı. Kimimiz erken rezervasyon fırsatlarını incelerken, kimileri de kışın aldığı kiloları nasıl vereceğinin derdine düşmüş durumda. Yaz tatilinde giyilecek bikini modeline karar vermeden önce yapılması gereken ilk şeyin, bikini giyebilecek sağlıklı bir vücut formuna kavuşmaktır. Diyetisyen Merve Kalelioğlu, “Bikini Diyeti” hakkında merak edilenleri sizler için anlattı.

7.04.2018Sağlık
Bikini Diyeti

Bikini Diyeti

Bikini giymenize az kaldı, bikinin içinde kendinizi rahat hissetmeyeceğinizi düşünüyorsanız bikini diyetini uygulamaya başlayabilirsiniz...

18.07.2014Diyet Rehberi
Sizin imdat çekiciniz hangisi

Sizin imdat çekiciniz hangisi?

Korkmayın, bu gördüğünüz, beden algınızla oynayıp sinirlerinizi harap edecek yazılardan biri değil. Bikini diyeti mecburiyetinden bahsedecek değilim.

12.04.2013Seyahat
1500 kalorilik bikini diyeti

1500 kalorilik bikini diyeti

1500 kalorilik bu diyetle, sağlıklı bir şekilde bir ayda 5 kg vererek, bikini sezonuna bomba gibi girebilirsin!

2.06.2007Kelebek
En sağlıklı besin: Gülmek

En sağlıklı besin: Gülmek

Yaz, bütün güzellikleriyle beraber bazı sağlık sorunlarını da hayatımıza sokuyor. Havuzda, plajda saçlarımızın yeşilleşmesi, tatilde alınan fazla kilolar yine bir derece... Bunun bir de güneş çarpması, gıda zehirlenmesi, hatta kalp krizi ve cilt kanseri riski var. Yazarımız Dr. Mehmet Öz’den, sıcaklarda sağlıklı beslenmeden doğru güneşlenmeye, tatile çıkmadan bir önceki hafta yapmamız gerekenlerden tatilde partiye nasıl hazırlanacağımıza dair tavsiyelerini aldık. Doktorun bize yaz hediyesiyse sezonu formda geçirmek isteyenlere: ‘6 Gün Yap, 1 Gün Dinlen’ diyeti.

24.06.2017Sağlık
Yılın en şişman ikinci ayı: Eylül

Yılın en şişman ikinci ayı: Eylül

Atalarımızın dediği gibi, "Winter is coming"... Hem de kilolarla beraber! Araştırmalara göre eylül ayı, bütün bir yıl içinde insanların en çok kilo aldığı zaman dilimi! Birincisi tabii ki; aralık!

26.09.2014Hayat
Plajlara hazır mısınız

Plajlara hazır mısınız?

Deniz mevsiminin açıldığı şu günlerde kendinizi mayo ve bikini giymeye hazır hissediyor musunuz?

8.06.2009Kelebek
Diyet engellerini aş, kaybetmeye başla

Diyet engellerini aş, kaybetmeye başla!

Açlık krizleri, adet dönemleri, onca disipline rağmen tartının öylece kalması, kilo vermenin durması gibi engeller sizi bu defa yıldıramayacak! Çünkü size işe yarar 6 yöntem ve plan sunuyoruz.

Bikiniye sığmak için...

Bikiniye sığmak için...

Plajlarda Hollywood ünlüleri gibi incecik ve formda bir vücutla mı güneşlenmek istiyorsunuz? İşte Hollywood ünlülerinin ağzından ve fitness gurusu Nicki Waterman'dan rahatça bikini giyip kumsallarda salınabileceğiniz, harika bir vücuda sahip olmanın sırları....

Yazar Sonuçları

Sizin imdat çekiciniz hangisi?

Korkmayın, bu gördüğünüz, beden algınızla oynayıp sinirlerinizi harap edecek yazılardan biri değil. Bikini diyeti mecburiyetinden bahsedecek değilim.

14.04.2013

Boru nefis, Ayşe nefis!

Hisar’da kırmızı bir köşk.

15.02.2014

Sansüre 10 numara protesto

İnternetteki sansürü protesto etmek için “Google Maps Yürüyüşü”nü düzenleyen arkadaşı müsaadenizle ayakta alkışlamak istiyorum sevgili internet kurdu Habitus okuru.

26.01.2010

Artık eteğimi açmam

Tam iki yıldır hiç kimseyle röportaj yapmıyordu Sibel Can. Sadece dizi film çevirip, çok özel gecelerde sahne alıyor, sonra yine derin sessizliğine gömülüyordu.

13.04.2004

Yaşama sevincimiz yok ediliyor

EVDE ne kadar tencere tava varsa atın!

Ha, bir orta boy tencereyi ayırabilirsiniz. Brokoli haşlamak için. Aslında ona da gerek yok, çiğ yenmesi daha faydalı.

13.03.2004