EKSTRA
MENÜ

Atiye

Atiye haberleri sayfasında güncel ve son dakika Atiye hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.297 Atiye haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Deniz Atiye Yılmaz 22 Kasım 1988, Bremen doğumlu Türk ve Alman şarkıcı şarkı yazarıdır.

Devamı..

Atiye Haberleri

22 Kasım hangi burç ve burcu ne 22 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

22 Kasım hangi burç ve burcu ne? 22 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar çok eski zamanlardan beri insanlar tarafından bilinmektedir. Tarih boyunca insanlar gezegenlerin hareketlerinden anlamlar çıkarmışlardır. Astroloji geniş ve ilginç bilgiler barındıran bir bilim dalıdır. 22 Kasım hangi burç ve burcu ne? 22 Kasım tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

20.09.2021Burçlar
Cumhurbaşkanı Erdoğandan 740. Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "740. Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri" mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Anadolu'yu ilelebet Türk yurdu olarak muhafaza edecek, insanlarımızın refah ve güven içinde yaşaması için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.

10.09.2021Gündem
Balıkesirde gelin ile kayınvalidesinden şiddet isyanı

Balıkesir'de gelin ile kayınvalidesinden 'şiddet' isyanı

Balıkesir'in Edremit ilçesinde, uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen Samet S.’nin (35) kendilerine şiddet uyguladığını iddia eden eşi Hayel S. (30) ile kayınvalidesi Atiye S. (60), Atatürk Anıtı’na çıkarak duruma isyan etti.

8.09.2021Gündem
AKINCI TİHA’nın yazılımında saklı mesaj

AKINCI TİHA’nın yazılımında saklı mesaj

İletişim Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, Bayraktar AKINCI TİHA’nın 6 Aralık 2019’daki ilk uçuşundan saatler önce, uçuş kontrol bilgisayarının içindeki gömülü yazılıma eklenen mesajını paylaştı. Erdoğan, kendi sesinden okuduğu mesajında, “Türk Milletinin yüksek teknolojiye dayalı sistemleri üretme ve kullanma yeteneğini tüm dünyaya gösterdik” ifadesini kullandı.

3.09.2021Gündem
Selçuk Bayraktar paylaştı İşte Akıncının sırrı

Selçuk Bayraktar paylaştı! İşte Akıncı'nın 'sırrı'

Bayraktar AKINCI TİHA’nın 6 Aralık 2019’daki ilk uçuşundan önce, uçuş kontrol bilgisayarının içindeki gömülü yazılıma Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın özel bir mesajı eklendi.

2.09.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Özbekistan Bağımsızlık Günü mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özbekistan Bağımsızlık Günü mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan'ın 30. bağımsızlık yıl dönümünü sosyal medyadan paylaştığı mesajla kutladı.

1.09.2021Gündem
Son dakika haberi: Deniz ve Harp Okulunda mezuniyet... İHA, SİHA ve Akıncıya vurgu yapan Erdoğandan tarihi anekdot

Son dakika haberi: Deniz ve Harp Okulu'nda mezuniyet... İHA, SİHA ve Akıncı'ya vurgu yapan Erdoğan'dan tarihi anekdot

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da Milli Savunma Üniversitesi Deniz ve Hava Harp Okulu Diploma Alma ve Sancak Devir Teslim Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Artık İHA, SİHA ve AKINCI'ya sahip olduğumuzu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Artık kapılarda dilenci değiliz, tam aksine şimdi herkes bizden talep ediyor. Azerbaycan'da SİHA'larımızla vardık, Libya'da SİHA'larımızla vardık. Bundan sonra da kimsenin kapısında dilenci olmayacağız. Ne zaman ki bu iradeyi deklare ettik, o zaman savunma sanayii konusunda eşi benzeri görülmemiş bir ambargoyla karşılaştık." dedi.

31.08.2021Gündem
İlk uçuş öncesi Erdoğan yazdı...  Akıncı kod olarak yüklenen o mesaj ortaya çıktı

İlk uçuş öncesi Erdoğan yazdı... Akıncı kod olarak yüklenen o mesaj ortaya çıktı

Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen Bayraktar AKINCI TİHA'nın 6 Aralık 2019'daki ilk uçuşundan saatler önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yazılan bir mesajın olduğu ortaya çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "İstiklalimiz ve İstikbalimiz için hep daha ileriye" notuyla yazdığı mesaj, AKINCI Uçuş Kontrol Bilgisayarı'nın içindeki gömülü yazılıma eklendi.

29.08.2021Gündem
Annesini sigara içmemesi için uyardığı için öldürmüş

Annesini 'sigara içmemesi' için uyardığı için öldürmüş

Muğla'nın Datça ilçesinde, annesi Atiye Pullu'yu (54) boğazını sıkıp 15 yerinden bıçaklayarak öldüren Hasan Oben Pullu (29), tutuklandı. Pullu, annesini, sigara içmemesi konusunda kendisini uyarınca çıkan tartışmada öldürdüğünü söyledi. Pullu ifadesinde ,' Annem kendinden geçti. Sonrasında hırıltılı bir ses çıkardı. Acı çektiğini düşünüp, mutfaktan bıçak alıp, gelişigüzel sapladım' şeklinde konuştu.

27.08.2021Haber
Datçada annesini öldürdü Sözleri dehşete düşürdü

Datça'da annesini öldürdü! Sözleri dehşete düşürdü

Muğla'nın Datça ilçesinde, annesi Atiye Pullu'yu (54) boğazını sıkıp 15 yerinden bıçaklayarak öldüren Hasan Oben Pullu (29), tutuklandı. Pullu, annesini, sigara içmemesi konusunda kendisini uyarınca çıkan tartışmada öldürdüğünü söyledi. Pullu ifadesinde ,' Annem kendinden geçti. Sonrasında hırıltılı bir ses çıkardı. Acı çektiğini düşünüp, mutfaktan bıçak alıp, gelişigüzel sapladım' şeklinde konuştu.

27.08.2021Gündem
Muğlada korkunç cinayet Annesini önce boğdu, sonra bıçakladı

Muğla'da korkunç cinayet! Annesini önce boğdu, sonra bıçakladı

Muğla'nın Datça ilçesinde Hasan Oben Pullu (29) çıkan tartışmanın ardından annesi Atiye Pullu'yu (54) önce boğdu daha sonra 15 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Annesinin cesedinin başında bekleyen Pullu, olay yerine gelen polis tarafından gözaltına alındı.

26.08.2021Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Büyük ve güçlü Türkiye yolunun kesilmesine rıza göstermeyeceğiz

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Büyük ve güçlü Türkiye yolunun kesilmesine rıza göstermeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi'nin 950. yılı dolayısıyla düzenlenen Malazgirt Fetih Programı'nda vatandaşlara hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Malazgirt'ten bir kez daha söz veriyoruz; Büyük ve güçlü Türkiye yolunun kesilmesine rıza göstermeyeceğiz" dedi.

26.08.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi'nin 950. yılı nedeniyle düzenlenen törenler kapsamında gerçekleşen buluşmada, büyükelçilere hitap etti. Erdoğan, Afganistan'da yaşanan göç kaosuna dikkat çekerek, "Türkiye ilave bir göç yükünü kaldıramaz" dedi.

25.08.2021Haber
Son dakika: Erdoğan Ahlatta büyükelçilere seslendi: Türkiye ilave bir göç yükünü kaldıramaz

Son dakika: Erdoğan Ahlat'ta büyükelçilere seslendi: Türkiye ilave bir göç yükünü kaldıramaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi'nin 950. yılı nedeniyle düzenlenen törenler kapsamında gerçekleşen buluşmada, büyükelçilere hitap etti. Erdoğan, Afganistan'da yaşanan göç kaosuna dikkat çekerek, "Türkiye ilave bir göç yükünü kaldıramaz" dedi.

25.08.2021Gündem
Remziye isminin anlamı nedir Remziye ne demek Remziye adının özellikleri, analizi ve kökeni

Remziye isminin anlamı nedir? Remziye ne demek? Remziye adının özellikleri, analizi ve kökeni

Uyumlu ve dikkat çeken isimlerden biri olarak Remziye ön plana çıkmaktadır. Özellikle de kız çocukları için isim arayanlar için alternatif isimler arasında yer aldığını söylemek mümkün olmaktadır. Sizin için Remziye isminin anlamı nedir? Remziye ne demek? Remziye adının özellikleri, analizi ve kökeni konu başlıklarını tüm detayları ile birlikte derledik.

Alaçatı’da gece kulübüne silahlı saldırı: 1 ölü, 1 yaralı

Alaçatı’da gece kulübüne silahlı saldırı: 1 ölü, 1 yaralı

İzmir'in Çeşme ilçesinde, Atiye isimli popüler gece kulübüne alınmayan bir grup tabancayla kurşun yağdırdı. Saldırıda müşterilerden Baran Parlak hayatını kaybederken, bir kişi yaralandı.

27.07.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan sel bölgesinde... Toplam 550 konut inşa edeceğiz

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan sel bölgesinde... 'Toplam 550 konut inşa edeceğiz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, selin vurduğu Rize'de açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "18 milyon TL'lik kaynaktan 3 milyon liralık kaynak vatandaşlarımıza ulaştırılmıştır. 119 köyde binaların hasar tespitleri 2 gün içinde tamamlanmıştır. Toplam 550 konut inşa edeceğiz. Köylerimizde altında ahırı olan 50 adet köy evi yapacağız. 5 adet çay evi yapma kararı aldık. 1 sene içinde konutlarımızı tamamlayarak vatandaşlarımızı güvenli yuvalarına kavuşturacağız" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ne olur bu yamaçlarda 5-10 katlı binalar yapmayın" ifadelerini kullandı. Erdoğan daha sonra bölgedeki incelemelerin ardından vatandaşlara seslendi.

23.07.2021Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'de gençlere seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "(Kıbrıs davası) Bu dava bize Hala Sultan'ın, Lala Mustafa Paşa'nın, Doktor Fazıl Küçük'ün, Rauf Denktaş'ın emanetidir. Türkiye de 20 Temmuz 1974'te işte bu emanete sahip çıkmak için harekete geçti. Bugün de aynı emaneti daha ileriye taşımanın mücadelesini veriyoruz." dedi. Ayrıca Erdoğan, 'Kıbrıs denilince aklınıza ilk ne geliyor' sorusuna ise, 'Tabii bizim aklımıza 74 geliyor. O günden aklımda kalan en önemli başlık nedir diye sorarsanız onu da söyleyeyim. Beşparmak Dağları'dır. Şimdi de inşallah yapacağımız külliyeyi de Beşparmak Dağları'na sırtımızı dayayarak, böyle bir yerde yapmayı planladık Sayın Cumhurbaşkanı ile beraber' şeklinde yanıt verdi.

20.07.2021Gündem
Son dakika... Rizede sel felaketi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: O bölgeler afet bölgesi olacak

Son dakika... Rize'de sel felaketi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: O bölgeler afet bölgesi olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum Şehir Hastanesi, İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası, Canlı Hayvan Pazarı ile Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bir Rizeli hemşeriniz olarak, büyük bir felaketi Rize'de yaşadık. Bakan arkadaşlarımızın çok büyük felakete maruz kalan yerlerin afet bölgesi ilan edilmesi noktasında bizden beklentileri oldu. Oraların yapılacak çalışmayla afet bölgesi ilan edilmesi konusunda kendilerine bu haberi verelim dedim. O bölgeler afet bölgesi olacak ve yapacağımız ilk kabine toplantısında da bunu teminat altına alacağız" dedi.

17.07.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vefatının üçüncü yılında tarihçi Prof. Dr. Fuat Sezgini andı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vefatının üçüncü yılında tarihçi Prof. Dr. Fuat Sezgin'i andı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vefatının üçüncü yılında tarihçi Prof. Dr. Fuat Sezgin'i rahmetle yad etti.

30.06.2021Gündem
Dağa kaçırılan kızı Şilana kavuşan annenin sevinci

Dağa kaçırılan kızı Şilan'a kavuşan annenin sevinci

VAN'da, HDP önünde eylem yapan ailelerden 9 çocuk annesi Atiye Dayan, PKK'lı teröristlerce 6 yıl önce çalıştığı iş yerinde kandırılarak, dağa kaçırılan kızı Şilan'a kavuşmanın sevincini yaşıyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Evlat nöbetinde bir güzel haber daha" diyerek bir ailenin daha evladına kavuşacağını açıkladıktan sonra Atiye Dayan'ı telefonla arayarak, müjdeyi vermişti.

30.06.2021Gündem
Vanda evlat nöbetine katılan Atiye anne, kızı Şilana kavuşuyor

Van'da evlat nöbetine katılan Atiye anne, kızı Şilan'a kavuşuyor

ŞIRNAK’ın Silopi ilçesinde dün ikna çalışmaları sonucu güvenlik güçlerine teslim olan PKK’lı 5 teröristten birinin Van'da, HDP il binası önünde eylem yapan Atiye Dayan'ın kızı Şilan Dayan olduğu ortaya çıktı. İfade işlemleri tamamlanan Şilan Dayan’ın bugün ailesiyle buluşacağı belirtildi.

24.06.2021Haber
Vanda evlat nöbetine katılan Atiye anne, kızı Şilana kavuşuyor

Van'da evlat nöbetine katılan Atiye anne, kızı Şilan'a kavuşuyor

ŞIRNAK’ın Silopi ilçesinde dün ikna çalışmaları sonucu güvenlik güçlerine teslim olan PKK’lı 5 teröristten birinin Van'da, HDP il binası önünde eylem yapan Atiye Dayan'ın kızı Şilan Dayan olduğu ortaya çıktı. İfade işlemleri tamamlanan Şilan Dayan’ın bugün ailesiyle buluşacağı belirtildi.

24.06.2021Gündem
Bakan Soylu açıkladı: Evlat nöbetinde güzel haber

Bakan Soylu açıkladı: Evlat nöbetinde güzel haber

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Evlat nöbetinde bir güzel haber daha" diyerek evlat nöbeti tutan ailelerden birinin daha evladına kavuşacağını açıkladı.

24.06.2021Gündem
Atiyeye damga vuran final öpücüğü

Atiye'ye damga vuran final öpücüğü

Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün başrolleri paylaştığı “Atiye” dizisinin final sezonu seyirciyle buluştu.

19.06.2021Magazin
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Meclisine hitap etti... Bütün dünya bilsin ki diyerek ilan etti

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Meclisi'ne hitap etti... 'Bütün dünya bilsin ki' diyerek ilan etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Meclisi'ne hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Gözlerini kırpmadan Karabağ için kahramanca mücadele eden Azerbaycan Silahlı Kuvvetlerini tebrik ediyorum. Bugün bütün imkanlarımızla Azerbaycan'ın yanındayız. Bütün dünya bilsin ki yarın da yanında yer alacağız" dedi.

16.06.2021Gündem
Atiye 3. sezon ne zaman başlayacak İşte Atiye 3. sezon fragmanları

Atiye 3. sezon ne zaman başlayacak? İşte Atiye 3. sezon fragmanları

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün üstlendiği, oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi ve Civan Canova gibi isimlerin yer aldığı Atiye’nin 3. sezonu için geri sayım başladı. Konusu ve kurgusuyla takipçilerinin merakla beklediği Atiye dizisi 3. Sezon tarihi netleşti. Peki, Atiye 3. sezon ne zaman?

14.06.2021Televizyon
Son dakika haberi: Kırgızistan Cumhurbaşkanı Ankarada... Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli mesajlar

Son dakika haberi: Kırgızistan Cumhurbaşkanı Ankara'da... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli mesajlar

Son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Caparov ile ortak basın toplantısı düzenledi. Toplantıda ikili ilişkiler, ticaret, ekonomi ve birçok alanda işbirliği mesajları verildi.

9.06.2021Gündem
Atiye 3. sezon ne zaman İşte Atiye 3. sezon hakkında bilgi

Atiye 3. sezon ne zaman? İşte Atiye 3. sezon hakkında bilgi

Atiye 3. sezon hakkında araştırmalar yoğunlaştı. Netflix, Türk yapımı ikinci orijinal dizisi olan Atiye'nin 3. sezon yayın tarihini duyurdu ve ilk fragmanını yayınladı. Bu gelişmenin ardından Beren Saat ve Mehmet Günsür hayranları sezon yayın tarihine odaklandı. Peki, Atiye 3. sezon ne zaman?

6.06.2021Televizyon
Son dakika haber.. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karadeniz Ereğlisinde de benzer bir müjde olabilir

Son dakika haber.. Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Karadeniz Ereğli'sinde de benzer bir müjde olabilir'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün Zonguldak'ta Uzun Mehmet Camisi'nin açılışına katıldı. Vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan heyecanlandıran bir açıklama geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Karadeniz Ereğlisi'nde de benzeri bir müjde olabilir. Bugün inşallah Zonguldak'tan bir müjde vereceğiz'' dedi.

5.06.2021Gündem
Atiye 3. sezon ne zaman başlayacak Atiye dizisi 3. sezon ilk fragmanı yayınlandı

Atiye 3. sezon ne zaman başlayacak? Atiye dizisi 3. sezon ilk fragmanı yayınlandı

Konusu ve kurgusuyla takipçilerinin merakla beklediği Atiye dizisi 3. Sezon fragmanı yayınlandı. Yine izleyenlerin pek çok gizeme şahit olacağı 3. Sezonun ne zaman olduğu ise sıklıkla sorgulanan sorular arasında. Hayranları yeni sezonda Atiye’de olacaklar hakkında yayınlanan fragmanla birlikte fikir edinme fırsatı bulurken, bu sezon Atiye dizisinin final yapacak olması takipçileri üzdü. Peki, Atiye 3. sezon ne zaman başlayacak? İşte, Atiye dizisi 3. sezon ilk fragmanı…

2.06.2021Televizyon
Vanda terör örgütü PKKnın kaçırdığı kızına seslendi: Gel teslim ol, çifte bayram yaşat

Van'da terör örgütü PKK'nın kaçırdığı kızına seslendi: Gel teslim ol, çifte bayram yaşat

Van'da, çocuklarının dağa kaçırılmasından HDP'yi sorumlu tutan ve 10'uncu haftaya kadar parti binası önünde eylem yapan 30 aileden Atiye Dayan, 6 yıl önce 17 yaşındayken çalıştığı iş yerinde yemeğine ilaç katılarak, zehirlendikten sonra dağa kaçırılan kızı Şilan'a seslendi. Dayan, "Kızım gel, teslim ol. Bize bu bayramda çifte bayram yaşat. Artık sensiz dayanamıyorum. Her gün senin geride bıraktığın şalını koklayıp, fotoğrafına bakarak, kahroluyorum. Beni duyuyorsan gel, ailene kavuş" dedi.

10.05.2021Gündem
Atiye dizisinin intihal davasında tedbir talebi reddedildi

Atiye dizisinin intihal davasında tedbir talebi reddedildi

Yazar Yonca Eldener’in "Yedi Uyananlar" romanının dijital bir platformda yayınlanan "Atiye" dizisinde izinsiz olarak kullanıldığı iddiasıyla OG Prodüksiyon Medya Şirketi’ne açtığı 92 bin liralık tazminat davasında tedbir talebi reddedildi.

4.05.2021Keyif
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 30 Nisan Zuhal Topalla Sofrada kazananı 15 bin TLyi aldı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 30 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada kazananı 15 bin TL'yi aldı

Zuhal Topal'la Sofrada kazananı, cuma akşamı belli oldu. Final heyecanının yaşandığı Zuhal Topal'la Sofrada'nın 30 Nisan tarihli bölümünde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin TL'yi kazanırken, diğer dört gelin büyük ödüle veda etti. Damla Hanım’ın yarıştığı final gününde tüm haftanın puanlarının gün sonunda açıklanmasının ardından Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. Eşitliklerin olduğu haftada gün sonunda bir gelinin yüzü güldü. İşte, 30 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu.

30.04.2021Televizyon
Muğlada personel aracı ile otomobil çarpıştı: Ölü ve yaralılar var

Muğla'da personel aracı ile otomobil çarpıştı: Ölü ve yaralılar var

Muğla'da valilik bünyesindeki Muğla'ya Hizmet Vakfı Müdürlüğü personelinin içinde bulunduğu hafif ticari araç ile otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi yaşamını yitirdi, 5 kişi de yaralandı.

28.04.2021Haber
Muğlada feci kaza Ölü ve yaralılar var

Muğla'da feci kaza! Ölü ve yaralılar var

Muğla'da valilik bünyesindeki Muğla'ya Hizmet Vakfı Müdürlüğü personelinin içinde bulunduğu hafif ticari araç ile otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi yaşamını yitirdi, 5 kişi de yaralandı.

28.04.2021Gündem
23 Nisan’da en büyük bayrak

23 Nisan’da en büyük bayrak

23 Nisan’da Türkiye’nin en büyük bayrağı İstanbul’un semalarında dalgalanmaya başladı. 1000 metrekarelik Türk bayrağı, 111 metrelik direğe dün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve 23 çocuk tarafından göndere çekildi. Erdoğan “Şu anda Çamlıca bununla müşerref oluyor. Ve İstanbul bir gülümsemeyi de bu tepeden, inşallah sadece Türkiye’ye değil, dünyaya da yapıyor” dedi. Erdoğan törende özetle şunları söyledi:

24.04.2021Gündem
Bakan Bilgin: 23 Nisan 1920 ülkemiz için dönüm noktasıdır

Bakan Bilgin: 23 Nisan 1920 ülkemiz için dönüm noktasıdır

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için yayımladığı mesajında "23 Nisan 1920 ülkemiz için yepyeni bir dönüm noktasıdır" dedi.

22.04.2021Gündem
Atiyenin 3. sezonu ne zaman Atiye yeni sezon ne zaman başlayacak İşte en son gelişmeler

Atiye'nin 3. sezonu ne zaman? Atiye yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte en son gelişmeler

Beren Saat, Mehmet Günsür ve Metin Akdülger gibi usta isimlerin rol aldığı Atiye'nin iki sezonu geride kaldı. Dizinin sıkı takipçileri şimdilerde üçüncü sezon için beklemeye başladı. Konuya dair dizinin yayınlandığı online platform ya da başrol oyuncularının açıklamalarına dikkat kesilen diziseverler, araştırmalarına hız verdi. Peki, Atiye'nin 3. sezonu ne zaman?

22.04.2021Televizyon
‘Atiye’ye intihal davası

‘Atiye’ye intihal davası

YAZAR Yonca Eldener, “Yedi Uyananlar” romanının izinsiz olarak kullanıldığını öne sürerek bir dijital platformda yayınlanan “Atiye” dizisi hakkında İstanbul 2. Fikrî ve Sınaî Haklar Hukuk Mahkemesi’nde intihal davası açtı.

19.04.2021Televizyon
Son dakika... AK Partinin 7. Olağan Büyük Kongresi... İşte Cumhurbaşkanı Erdoğanın merakla beklenen konuşması

Son dakika... AK Parti'nin 7. Olağan Büyük Kongresi... İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın merakla beklenen konuşması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde merakla beklenen 2023 manifestosunu açıkladı. Erdoğan, 'Vatandaşlarıma buradan bir çağrıda bulunuyorum. Milli servetimiz olan evlerindeki döviz ve altını, çeşitli finans araçlarına yatırarak, ekonomiye ve üretime kazandırmalarını istiyorum' dedi. Erdoğan kongre sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında, ‘2023 Cumhur İttifakı’nın zafer yılı olacak.’ dedi. Öte yandan Erdoğan, 7. Olağan Büyük Kongre'de 1428 geçerli oyun tamamını alarak AK Parti Genel Başkanlığına yeniden seçildi.

24.03.2021Gündem
Son dakika... Samsundaki vahşete tepki gösterdi... Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni adımı açıkladı

Son dakika... Samsun'daki vahşete tepki gösterdi... Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni adımı açıkladı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi'ne katıldı. Erdoğan konuşmasında Samsun'da cadde ortasında dövülen kadının Türkiye'yi ayağa kaldıran görüntüleriyle ilgili konuştu. Vahşete tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, kadına şiddete karşı atacakları yeni adımı ''Şimdi Meclis'te yeni bir komisyon oluşturuyoruz. Kadınların şiddete maruz bırakılmasına müsaade edemeyiz'' diyerek anlattı.

8.03.2021Gündem
PKKnın kaçırdığı çocuklarına ailesinden teslim ol çağrısı

PKK'nın kaçırdığı çocuklarına ailesinden 'teslim ol' çağrısı

VAN'da, çocuklarının dağa kaçırılmasından HDP'yi sorumlu tutan ve cuma günü parti binası önünde eylem yapan 8 aileden Atiye Dayan, kızı Şilan'ın 17 yaşındayken çalıştığı iş yerinde yemeğine ilaç katılarak, PKK'lı teröristlerce dağa kaçırıldığını söyledi. Dayan, kızının fotoğrafını eline alıp, öperek, gözyaşı dökerken, "Kızım, senin yerin dağ değil. Gel, devlete teslim ol. Hepimiz seni çok özledik. 6 yıldır senin elbiselerini koklayarak, acı çekiyorum. Korkma, inan sana bir şey yapmayacaklar" dedi.

2.03.2021Gündem
Fethi Paşa Korusu Nerede Ve Nasıl Gidilir Fethi Paşa Korusu Tarihi, Giriş Ve Kahvaltı Ücreti Hakkında Bilgi

Fethi Paşa Korusu Nerede Ve Nasıl Gidilir? Fethi Paşa Korusu Tarihi, Giriş Ve Kahvaltı Ücreti Hakkında Bilgi

İstanbul dünyanın en güzel şehirleri arasında yer alıyor. İstanbul’u dünyanın en güzel şehirlerinden biri olmasının nedeni çok sayıda güzel semte sahip olmasıdır. Fethi Paşa Korusu nerededir? Fethi Paşa Korusuna nasıl gidilir? Fethi Paşa Korusu'nun tarihi nasıldır? Fethi Paşa Korusu giriş ücretleri nasıldır? Fethi Paşa Korusu kahvaltı fiyatları nasıldır. İşte Fethi Paşa Korusu hakkında bilgiler.

23.02.2021Seyahat
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: 20 bin öğretmen ataması daha yapacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: 20 bin öğretmen ataması daha yapacağız

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Ankara Valiliği Eğitim Tesisleri Toplu Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada ''Öğretmen adaylarımızla bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Önümüzdeki aylarda 20 bin öğretmenin daha atamasını yapacağız'' dedi.

23.02.2021Gündem
Bıçakla kovalanan kadının yardımına polis koştu Beni kurtarın

Bıçakla kovalanan kadının yardımına polis koştu! 'Beni kurtarın'

İzmir'in Çiğli ilçesinde, 'İmdat beni kurtarın, beni öldürüyor' çığlığı duyanların ihbarı üzerine gelen polis ekipleri, Atiye O.'nun (48) yarı çıplak vaziyette merdivenden sürüklenerek, eşi Selçuk O. (39) tarafından darbedildiğini ve bıçakla kovalandığını gördü. Ekiplerin müdahalesi sonrası etkisiz hale getirilen saldırgan koca gözaltına alınırken, vücudunda yanıklar ve darp izi bulunan talihsiz kadın ise hastaneye kaldırıldı.

18.02.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Ne izlesem okusam dinlesem

Evrenini ekranlarda da genişleterek sürdüren Marvel’in yeni macerası “Loki”, Thor’un kötü kalpli kardeşi Loki’nin “Yenilmezler” serisinden bağımsız maceralarını konu alıyor. Roberto Benigni’nin Geppetto ustaya hayat verdiği “Pinokyo” ve korkusuz bir politikacının samimi portresini çizen “Feminist Bakan”, haftanın film seçenekleri...

11.06.2021

Bugün ne yapsak?

Cem Yılmaz sahne şovlarına başlıyor. Biraz gülelim yahu. Biletler internette satışta.

2.06.2021

Zamansız tasarım, sofralar ve yemekler

Gönül Paksoy’la 1997’de TRT 2’de yaptığımız programa konuk olarak katıldığında tanışmıştık.

8.05.2021

20 sanatçıdan maske yorumları

Hayatımıza neredeyse bir yıl önce girdi ve vazgeçilmezimiz oldu maske.

10.02.2021