Atiye: Çok güçlü kadınlar olalım!

Güncelleme Tarihi:

Atiye: Çok güçlü kadınlar olalım
Oluşturulma Tarihi: Kasım 28, 2022 09:19

Atiye, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında hayranlarının karşısına çıktı. Atiye, “Çok güçlü olalım, kimse bize zarar vermesin” dedi.

Haberin Devamı

Atiye önceki akşam İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Dairesi Başkanlığı’nın 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü için düzenlediği etkinlikler kapsamında İBB Ümraniye Kültür Merkezi Sahnesi’nde sahne aldı.

Şarkıcı, yüksek tempolu şarkılarıyla gecenin fitilini ateşledi. Atiye’yi izlemeye gelenler arasında çoğunlukla kadın ve çocuk hayranları vardı. Şarkıcı, 2 saat boyunca dansçıları ve müzisyen arkadaşları ile hayranlarına eğlenceli dakikalar yaşattı.

Atiye: Çok güçlü kadınlar olalım

KENDİMİ SEVİYORUM

Atiye, kadın olmaktan gurur duyduğunu söyledi: “İyi ki de kadınım. Kadın olmaktan gurur duyuyorum. Güçlü bir kadınım. Kendimi seviyorum, güveniyorum. Tüm bunları da bütün kadınlar için diliyorum. Hepimiz, kendimizi olduğumuz gibi sevelim. Ve güçlü olalım ki kimse bize zarar vermesin. Yaşasın kadınlar.” Atiye, danslarını taklit eden çocuklarla konser boyunca ilgilendi. Şarkıcı, hayranlarının istek şarkılarını da seslendirdi.

 

BAKMADAN GEÇME!