EKSTRA
MENÜ

Açık Öğretim Lisesi

Açık Öğretim Lisesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Açık Öğretim Lisesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.915 Açık Öğretim Lisesi haberi bulunmuştur.

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi, 2009 yılında Film Radyo ve Televizyonla Eğitim Başkanlığı bünyesinde kurulmuştur.

Düz liselerin anadolu meslek lisesi olmasıyla, merkezi sınavda başarı gösteremeyen öğrenciler, meslek veya teknik liseleri seçmediği takdirde düz liseyi açık lise de okuyabileceklerdir ve yaygın tartışmalardan biri olan dershanelerin kapatılması, dershanelerin Açık Lise olmasını gündeme getirmiştir.

Açık Öğretim Lisesi, uzaktan eğitim teknolojilerini kullanarak lise öğrenimi veren ve bu hizmeti merkezi sistemle yürüten bir kuruluş olarak göreve başlamıştır.

DEVAMI

Açık Öğretim Lisesi Haberleri

AÖL sınavı ne zaman yapılacak Gözler Açık Öğretim Lisesi sınav tarihlerinde

AÖL sınavı ne zaman yapılacak? Gözler Açık Öğretim Lisesi sınav tarihlerinde

AÖL sınav tarihleri için heyecan giderek artıyor. Açık Öğretim Lisesi’nde öğrencim gören öğrenciler dönem sınavlarına Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirtilen tarihlerde giriyorlar. 5 Aralık ve 6 Aralık’ta yapılacak olan AÖL sınavlarının ertelendiği duyurulmuştu. Şimdi gözler Açık Öğretim Lisesi yeni sınav tarihlerine çevrildi. İşte detaylar

15.01.2021Gündem
Bursluluk sınavı ne zaman yapılacak İşte 2021 İOKBS tarihi

Bursluluk sınavı ne zaman yapılacak? İşte 2021 İOKBS tarihi

2021’in ilk ayında en çok merak edilen konulardan biri de bu yılın sınav takvimi oldu. Milli Eğitim Bakanlığı, bursluluk sınavı tarihinin de yer aldığı sınav takvimini açıklamıştı. Gerekli şartlara uygun olan öğrenciler, burs ya da yatılı eğitim almaya hak kazanacak. Peki, bursluluk sınavı ne zaman gerçekleşecek? İşte bursluluk sınavı tarihi…

14.01.2021Gündem
Açık Öğretim Lisesi kayıt tarihleri bekleniyor AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak

Açık Öğretim Lisesi kayıt tarihleri bekleniyor! AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak?

AÖL kayıt yenileme tarihlerinin ne zaman yapılacağı merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2020 / 2. dönem yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri ile ilgili açıklama yapıldı. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri belirlenerek en kısa sürede paylaşılacağı duyuruldu.

14.01.2021Gündem
Açık lise (AÖL)  sınavı ne zaman yapılacak Açık Öğretim Lisesi 1. dönem sınav takviminde son gelişmeler

Açık lise (AÖL) sınavı ne zaman yapılacak? Açık Öğretim Lisesi 1. dönem sınav takviminde son gelişmeler

Açık lise sınav tarihi, lise eğitimini açıktan tamamlayan öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. AÖL 1. dönem sınavlarına dair beklentiler son günlerde arttı. 2021'in gelmesi ile birlikte ertelenen MEB sınavlarına yönelik araştırmalar hız kazandı. Açık lise sınavı olarak da bilinen AÖL sınavlarının 1. dönemi, koronavirüs vakalarındaki artış ve alınan önlemler nedeni ile ertelenmişti. Peki, AÖL 1. dönem sınavı ne zaman? İşte, Açık lise sınavıyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

12.01.2021Gündem
AÖL 1. dönem sınavı ne zaman, hangi gün yapılacak Açık lise sınav tarihlerinde son gelişmeler

AÖL 1. dönem sınavı ne zaman, hangi gün yapılacak? Açık lise sınav tarihlerinde son gelişmeler

AÖL 1. dönem sınavı ile Açık Öğretim Lisesi'nde süreç kaldığı yerden devam edecek. Milli Eğitim Bakanlığı'nın online olacak yapılacağını duyurduğu AÖL 1. dönem sınavlarının tarih bilgisi, sınava girmeye hazırlanan binlerce kişinin gündemindeki konu olmaya devam ediyor. Peki, AÖL 1. dönem sınavı ne zaman, hangi gün yapılacak? İşte, açık lise sınavları için merak edilen bazı detaylar

11.01.2021Gündem
AÖL kayıt tarihleri için gözler MEB’e çevrildi AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak

AÖL kayıt tarihleri için gözler MEB’e çevrildi! AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak?

AÖL kayıt yenileme ve kayıt işlemleri kurum tarafından belirtilen tarihlerde yapılıyor. Daha önce yapılan açıklamada 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı iş takvimine göre, 2. Dönem İlk Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri 4 Ocak 2021 ‐ 31 Ocak 2021 tarihlerinde yapılacağı duyurulmuştu. MEB tarafından AÖL kayıt yenileme ile ilgili açıklama yapıldı. İşte detaylar

8.01.2021Gündem
Bursluluk sınavı ne zaman İşte 2021 İOKS oturumunda son ayrıntılar

Bursluluk sınavı ne zaman? İşte 2021 İOKS oturumunda son ayrıntılar

2021 İOKBS oturumuna yönelik araştırmalar, yeni yılın ilk haftalarından itibaren hız kazandı. Sınava katılım sağlayarak burs desteği almak isteyen binlerce öğrenci, MEB'in söz konusu sınav için yayımladığı takvimi merak ediyor. Peki, 2021 MEB bursluluk sınavı ne zaman?

7.01.2021Gündem
AÖL yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri ertelendi - AÖL kayıt yenileme tarihleri için açıklama

AÖL yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri ertelendi - AÖL kayıt yenileme tarihleri için açıklama

AÖL (Açıköğretim Lisesi) 1. dönem sınavlarının ertelenmesi ardından kayıt yenileme işlemleri için de erteleme kararı verildi. Takvime göre,4 Ocak’ta başlayacak olan AÖL kayıt ve yenileme süreci 31 Ocak 2021'e kadar devam edecekti. Peki, AÖL kayıt yenileme için yeni bir tarih bilgisi verildi mi? İşte AÖL kayıt yenileme için yapılan açıklama...

6.01.2021Gündem
AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak MEBden AÖL kayıt yenileme hakkında açıklama

AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak? MEB'den AÖL kayıt yenileme hakkında açıklama

AÖL kayıt yenileme işlemleri belirli tarihlerde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınıyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında sınavların ertelenmesinin ardından gözler kayıt yenileme tarihlerine çevrilmişti. MEB tarafından yapılan açıklamada, yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihlerinin yeniden belirlenerek duyurulacağı açıklandı.

5.01.2021Gündem
AÖL sınavları ne zaman yapılacak Ertelenen Açık Öğretim Lisesi sınav tarihi için MEBin açıklaması bekleniyor

AÖL sınavları ne zaman yapılacak? Ertelenen Açık Öğretim Lisesi sınav tarihi için MEB'in açıklaması bekleniyor

AÖL sınav tarihi için gözler MEB'den yapılacak açıklamaya çevrildi. Yurt dışı programına kayıtlı öğrenciler için 26 - 27 Aralık 2020 tarihinde organize edilen 1. Dönem AÖL sınavları Türkiye tarihi öğrencilerin gündeminde yer alıyor. 5 ve 6 Aralık'ta yapılması planlanan ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmesi kararlaştırılan sınavların yeni tarihi için MEB'den açıklama geldi. Açıklamada çalışmaların devam ettiği bildirildi. İşte, 2020 AÖL sınavları ne zaman yapılacak sorusunun yanıtıyla ilgili ayrıntılar.

4.01.2021Eğitim
2021 Bursluluk Sınavı ne zaman İşte MEB İOKBS sınavında son bilgiler...

2021 Bursluluk Sınavı ne zaman? İşte MEB İOKBS sınavında son bilgiler...

Yeni yılın gelmesi ve 2021'e adım atılması ile birlikte, en çok merak edilenlerden biri de MEB'in sınav tarihleri ve takvimi oldu. Yüz binlerce öğrencinin katılım sağladığı ve sonucunda maddi destek aldığı bursluluk sınavı olarak da bilinen İOKBS için araştırmalar hız kazandı. Peki, 2021 Bursluluk Sınavı ne zaman?

1.01.2021Gündem
AÖL sınavları ne zaman yapılacak MEBden 2020-2021 Açık Öğretim Lisesi kayıtları için yeni açıklama

AÖL sınavları ne zaman yapılacak? MEB'den 2020-2021 Açık Öğretim Lisesi kayıtları için yeni açıklama

AÖL sınavlarının ne zaman yapılacağı, söz konusu sınavların ertelenmesinin ardından öğrencilerin gündemine geldi. 5 ve 6 Aralık'ta yapılması beklenen ancak pandemi nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı'nca ertelenen 2020 Açık Öğretim Lisesi sınavları ile ilgili açıklama geldi. MEB sınav takvimine göre, AÖL 1. dönem sınavlarına yurtdışı öğrencileri 26-27 Aralık'ta katılım sağlayacak. AÖL 2. dönem kayıtlarının ise ilerleyen günlerde açıklanacağı bildirildi. Gözler şimdi yurt genelinde yapılacak olan 2020 AÖL sınav tarihinde. İşte, 2020 Açık Öğretim Lisesi sınavlarıyla ilgili detaylar.

30.12.2020Eğitim
AÖL sınavına kimler girecek MEB, Açık Öğretim Lisesi sınavı hakkında açıklama yaptı

AÖL sınavına kimler girecek? MEB, Açık Öğretim Lisesi sınavı hakkında açıklama yaptı

AÖL online sınavları ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklama yapıldı. MEB açıklamada 26 Aralık Cumartesi ve 27 Aralık Pazar günleri düzenlenen sınava kimlerin katılacağını duyurdu. Yapılan açıklamada, '26 - 27 Aralık 2020 tarihlerinde yapılacak online sınavlara sadece Yurtdışı Ortadoğu (K.K.T.C hariç) programına kayıtlı öğrenciler girecektir.' denildi. İşte detaylar

26.12.2020Gündem
AÖL sınavı ne zaman yapılacak MEBden Açık Öğretim Lisesi online sınav açıklaması

AÖL sınavı ne zaman yapılacak? MEB'den Açık Öğretim Lisesi online sınav açıklaması!

AÖL sınavının ne zaman yapılacağı ile ilgili araştırmalar hızlandı. Milli Eğitim Bakanlığı'nda gelen açıklamada sınavların 3 oturum halinde yapılacağı bildirildi. Yapılan açıklamaya göre, sınavlar 26-27 Aralık tarihlerinde yapılacak. MEB açıklamasında, '26 - 27 Aralık 2020 tarihlerinde yapılacak online sınavlara sadece Yurtdışı Ortadoğu (K.K.T.C hariç) programına kayıtlı öğrenciler girecektir.' denildi.

26.12.2020Gündem
Açık lise sınavları ne zaman İşte ertelenen AÖL sınavlarında son durum

Açık lise sınavları ne zaman? İşte ertelenen AÖL sınavlarında son durum!

Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. dönem sınavları, koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Normal şartlarda aralık ayının ilk haftası organize edilecek sınavlar, ileri bir tarihte yapılacak. Söz konusu sınavlara katılım sağlayarak liseden mezun olma planı yapan binlerce vatandaş da ertelenen AÖL sınavlarının ne zaman yapılacağını öğrenmek istiyor. Peki, açık lise sınavları ne zaman?

22.12.2020Gündem
AÖL kayıtları ne zaman başlıyor 2020-2021 Açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme tarihi belli oldu

AÖL kayıtları ne zaman başlıyor? 2020-2021 Açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme tarihi belli oldu!

AÖL kayıt ve kayıt yenileme tarihleri Açık Öğretim Lisesi'nde eğitimlerine devam eden öğrenciler tarafından takip ediliyor. AÖL ilk dönem sınavlarının pandemi nedeniyle ertelenmesinin ardından, açık lise kayıt tarihlerine gözler çevrildi. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınladığı 2020 2021 eğitim öğretim dönemi iş takvimine göre, AÖL 2. dönem kayıtları 31 Ocak'ta sona erecek. Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinden, öğrencilik durumu "silik", "donuk" veya "aktif" olanlar 3. Dönem kayıt yenileme işlemini yaptırmaları halinde katılabilecek. Peki, AÖL kayıtları ne zaman başlıyor? İşte, açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme tarihleri.

18.12.2020Eğitim
AÖL 1. dönem sınavları ne zaman yapılacak Ertelenen Açık lise sınav tarihleri için gözler MEBde

AÖL 1. dönem sınavları ne zaman yapılacak? Ertelenen Açık lise sınav tarihleri için gözler MEB'de!

AÖL 1. dönem sınavları ne zaman? 2020 Açık lise ilk dönem sınav tarihleri için gözler Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılacak açıklamaya çevrildi. 5-6 Aralık'ta yapılması planlanan ancak koronavirüsü salgını nedeniyle ertelenmesine karar verilen AÖL sınavlarının ileri bir tarihte yapılması kararlaştırıldı. Açık Öğretim Lisesi'nde yapılan duyuruda AÖL sınavlarının tarihinin, MEB tarafından paylaşılacağı bildirildi. Öğrencilere resmi kaynaklar haricinde bilgi paylaşımlarına irtibat edilmemesi bilgisi verildi. İşte, AÖL 1. dönem sınavlarıyla ilgili detaylar.

17.12.2020Gündem
Ertelenen AÖL 1. dönem sınavları ne zaman Açık lise sınav tarihi araştırılıyor

Ertelenen AÖL 1. dönem sınavları ne zaman? Açık lise sınav tarihi araştırılıyor!

Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. dönem sınavları, koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Normal şartlarda aralık ayının ilk haftası organize edilecek sınavlar, ileri bir tarihte yapılacak. Söz konusu sınavlara katılım sağlayarak liseden mezun olma planı yapan binlerce vatandaş da ertelenen AÖL sınavlarının ne zaman yapılacağını öğrenmek istiyor. Peki, AÖL 1. dönem sınavları ne zaman? Açık lise sınav tarihi belli oldu mu?

12.12.2020Gündem
AÖL kayıt takvimi: 2020-2021 Açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme ne zaman

AÖL kayıt takvimi: 2020-2021 Açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme ne zaman?

AÖL kayıt ve kayıt yenileme takvimi Açık Öğretim Lisesi'nde eğitimlerine devam eden öğrencilerin gündeminde yer alıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle AÖL 1. dönem sınavlarının ertelenmesinin ardından gözler, açık lise 2. dönem kayıt takvimine çevrildi. Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi'nin 2020-2021 iş takviminde AÖL ikinci dönem kayıt tarihleri duyuruldu. AÖL 2. dönem ders seçme işlemleri 6 Ocak 2021 – 08 Şubat 2021 tarihlerinde yapılacak. Peki, açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme ne zaman? İşte, AÖL kayıtlarıyla ilgili ayrıntılar.

10.12.2020Eğitim
AÖL sınavları ertelendi mi AÖL sınav tarihleri ne zaman İşte son açıklamalar

AÖL sınavları ertelendi mi? AÖL sınav tarihleri ne zaman? İşte son açıklamalar

AÖL sınav tarihleri ile ilgili yapılan açıklamalar yakından takip ediliyor. Açık Öğretim Lisesi dönem sınavları her yıl belirli tarihlerde yapılıyor. Yeni koronavirüs önlemlerinin duyurulmasının ardından gözler Milli Eğitim Bakanlığına çevrilmişti. Peki, AÖL sınavları ertelendi mi, ne zaman yapılacak? İşte MEB tarafından konu ile ilgili yapılan açıklama

2.12.2020Gündem
AÖL sınav giriş belgesi nasıl alınır AÖL sınav yerleri açıklandı mı AÖL 1. dönem sınavıyla ilgili bilgiler

AÖL sınav giriş belgesi nasıl alınır? AÖL sınav yerleri açıklandı mı? AÖL 1. dönem sınavıyla ilgili bilgiler

AÖL sınav yerleri için heyecan giderek artıyor. Açık Öğretim Lisesi sınavları her yıl belirli tarihlerde gerçekleştiriliyor. Kayıt işlemlerini tamamlayan öğrenciler heyecanla sınav tarihini beklemeye başlıyorlar. AÖL 1. Dönem sınavları aralık ayının ilk haftasında yapılacak. Peki, AÖL sınav yerleri ne zaman açıklanır? İşte detaylar

1.12.2020Gündem
AÖL 1. dönem sınavı ne zaman yapılacak Açık lise sınavları için geri sayım

AÖL 1. dönem sınavı ne zaman yapılacak? Açık lise sınavları için geri sayım!

2020-2021 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. Dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri yakın zaman önce tamamlandı, gözler şimdi 1. dönem sınavlarının yapılacağı tarihte. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, AÖL 1. dönem sınavı ne zaman yapılacak?

28.11.2020Gündem
Açık lise sınavları (AÖL) ne zaman AÖL 1. dönem sınavları için tarih yaklaşıyor..

Açık lise sınavları (AÖL) ne zaman? AÖL 1. dönem sınavları için tarih yaklaşıyor..

Eğitim hayatına Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) bünyesinde devam eden yüz binlerce öğrenci, kayıt yenileme işlemlerinin tamamlanmasının ardından bu kez sınav tarihlerine odaklandı. Peki, açık lise sınavları ne zaman?

26.11.2020Gündem
AÖL sınav tarihleri ne zaman Gözler AÖL sınav giriş belgesinde

AÖL sınav tarihleri ne zaman? Gözler AÖL sınav giriş belgesinde

AÖL sınav tarihleri ile ilgili araştırmalar hızlandı. Açık Öğretim Lisesi’nde eğitim gören öğrenciler belirli tarihlerde dönem sınavlarına giriyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada sınavların ne zaman yapılacağı açıklandı. Peki AÖL sınav tarihleri ne zaman, giriş belgesi ne zaman yayımlanacak? İşte konu ile ilgili yapılan açıklamalar

26.11.2020Gündem
Açık lise sınavları ne zaman AÖL 1. dönem sınavları için geri sayım başladı

Açık lise sınavları ne zaman? AÖL 1. dönem sınavları için geri sayım başladı!

Eğitim hayatına Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) bünyesinde devam eden yüz binlerce öğrenci, kayıt yenileme işlemlerinin tamamlanmasının ardından bu kez sınav tarihlerine odaklandı. Peki, açık lise sınavları ne zaman?

25.11.2020Gündem
Açık öğretim lise sınavı ne zaman İşte AÖL 1. dönem sınav takvimi ve detaylar

Açık öğretim lise sınavı ne zaman? İşte AÖL 1. dönem sınav takvimi ve detaylar

2020-2021 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. Dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri yakın zaman önce tamamlandı, gözler şimdi 1. dönem sınavlarının yapılacağı tarihte. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, açık öğretim lise sınavı ne zaman?

23.11.2020Gündem
Açık öğretim lise sınavı ne zaman İşte AÖL 1. dönem sınav takvimi

Açık öğretim lise sınavı ne zaman? İşte AÖL 1. dönem sınav takvimi!

2020-2021 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. Dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri yakın zaman önce tamamlandı, gözler şimdi 1. dönem sınavlarının yapılacağı tarihte. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, açık öğretim lise sınavı ne zaman?

22.11.2020Gündem
AÖL sınavı ne zaman İşte açık lise 1. dönem sınav takvimi

AÖL sınavı ne zaman? İşte açık lise 1. dönem sınav takvimi!

AÖL 1. dönem sınavı için artık çok kısa bir süre kaldı. Eğitim hayatına açıktan devam eden öğrenciler, 1. dönem sınavlarının hangi tarihte yapılacağını merak ediyor ve sınavlara kaç gün kaldığını sorguluyor. Sınavların net tarihini öğrenmek isteyen öğrenciler, ay sonunun yaklaşmasıyla birlikte aramalarına da hız verdi. Peki, AÖL sınavı ne zaman?

18.11.2020Gündem
AÖL 1. dönem sınavları ne zaman yapılacak İşte 2020-2021 açık lise sınav takvimi

AÖL 1. dönem sınavları ne zaman yapılacak? İşte 2020-2021 açık lise sınav takvimi!

Açık Öğretim Lisesi’nin (AÖL) 2020-2021 eğitim öğretim yılı 1. dönem sınavlarının ne zaman başlayacağı, çok sayıda öğrenci tarafından merak ediliyor. AÖL kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından gözler bu kez 1. dönem sınavlarının yapılacağı tarihe çevrildi. Peki, AÖL 1. dönem sınavları ne zaman yapılacak?

14.11.2020Gündem
AÖL sınav tarihleri ne zaman Açık Öğretim Lisesi sınavları için geri sayım başladı.. İşte o tarihler

AÖL sınav tarihleri ne zaman? Açık Öğretim Lisesi sınavları için geri sayım başladı.. İşte o tarihler

AÖL sınav tarihleri ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklama yapıldı. Açık Öğretim Lisesinde eğitim gören öğrenciler her yıl belirli tarihlerde dönem sınavlarına giriyorlar. 2020-2021 AÖL 1. dönem sınav giriş yerleri 2 Aralık Çarşamba günü erişime açılacak. Peki AÖL sınavları ne zaman yapılacak? İşte sınav takvimi

12.11.2020Gündem
AÖL sınav tarihleri ne zaman Açık Öğretim Lisesi sınavları için geri sayım

AÖL sınav tarihleri ne zaman? Açık Öğretim Lisesi sınavları için geri sayım

AÖL sınav tarihleri ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklama yapıldı. Açık Öğretim Lisesinde eğitim gören öğrenciler her yıl belirli tarihlerde dönem sınavlarına giriyorlar. 2020-2021 AÖL 1. dönem sınav giriş yerleri 2 Aralık Çarşamba günü erişime açılacak. Peki AÖL sınavları ne zaman yapılacak? İşte sınav takvimi

11.11.2020Gündem
AÖL 1. dönem sınavı ne zaman İşte 2020 açık lise sınav takvimi

AÖL 1. dönem sınavı ne zaman? İşte 2020 açık lise sınav takvimi!

Açık lise sınavlarının tarihine yönelik heyecan dolu bekleyiş devam ederken, öğrencilerin araştırmaları hız kazandı. Merakla sınav takvimini öğrenmek isteyen öğrenciler, 2020-2021 1. dönem AÖL sınav tarihlerini araştırıyor. Peki, Açık lise sınavı ne zaman?

9.11.2020Gündem
2021-LGS 6 Haziranda yapılacak

2021-LGS 6 Haziran'da yapılacak

Milli Eğitim Bakanlığından, LGS kapsamındaki merkezi sınavın 6 Haziran 2021 Pazar günü yapılacağı duyuruldu.

9.11.2020Eğitim
AÖL 1. Dönem sınav tarihleri

AÖL 1. Dönem sınav tarihleri

AÖL (Açıköğretim Lisesi) 1. Dönem sınav tarihleri MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından yayınlanan takvimle paylaşıldı. Bu yılın takvimine göre, AÖL. 1. Dönem sınavları aralık ayında gerçekleşecek. AÖL 1. Dönem sınavları 2 oturumda tamamlanmış olacak. Peki, AÖL sınavı ne zaman? İşte AÖL 1. Dönem sınav tarihleri…

2.11.2020Gündem
AÖL 1. dönem sınavı ne zaman yapılacak İşte açık lise sınav tarihleri

AÖL 1. dönem sınavı ne zaman yapılacak? İşte açık lise sınav tarihleri

Açık lise sınavlarının tarihine yönelik heyecan dolu bekleyiş devam ederken, öğrencilerin araştırmaları hız kazandı. Merakla sınav takvimini öğrenmek isteyen öğrenciler, 2020-2021 1. dönem AÖL sınav tarihlerini araştırıyor. Peki, AÖL sınavları ne zaman? Açık öğretim lisesi sınavları ne zaman yapılacak?

31.10.2020Gündem
Diplomalar Halk Eğitimlerde

Diplomalar Halk Eğitimlerde

Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezlerine yönerge gönderdi. ‘2019-3 Dönemi’ öğrencilerinin diploma tesliminin nasıl yapılacağının açıklandığı resmi yazıda, mezun işlemlerinin 27.10.2020-30.11.2020 tarihleri arasında gerçekleşeceği belirtildi.

29.10.2020Eğitim
AÖL sınavları ne zaman yapılacak İşte açık lise 1. dönem sınav programı

AÖL sınavları ne zaman yapılacak? İşte açık lise 1. dönem sınav programı

2020-2021 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. Dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri tamamlandı, gözler şimdi 1. dönem sınavlarının yapılacağı tarihte. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, AÖL 1. dönem sınavları ne zaman yapılacak?

25.10.2020Gündem
Son dakika haberi: Açık Öğretim Lisesi (AÖL) mezuniyet kredisi düştü mü Bakan Selçuk duyurdu

Son dakika haberi: Açık Öğretim Lisesi (AÖL) mezuniyet kredisi düştü mü? Bakan Selçuk duyurdu

Son dakika haberi... Açık Öğretim Lisesi (AÖL) mezuniyet kredi sayısıyla ilgili son dakika açıklama geldi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, AÖL mezuniyet kredi sayılarının düşürüldüğünü duyurdu. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Bakan Selçuk, AÖL mezuniyet için kredi sayısının 170 kredi olduğunu bildirdi. Açık Öğretim Liselerinde mezuniyet için alınması gereken kredi sayısı daha önce 192 olarak belirlenmişti. İşte, MEB AÖL mezuniyet kredi sayısıyla ilgili ayrıntılar.

22.10.2020Eğitim
AÖL 1. dönem sınavları ne zaman MEB açık lise 2020 2021 güz dönemi sınav tarihlerini açıkladı

AÖL 1. dönem sınavları ne zaman? MEB açık lise 2020 2021 güz dönemi sınav tarihlerini açıkladı

AÖL sınav tarihleri, lise eğitimini dışardan tamamlayan öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı 2020 2021 eğitim öğretim dönemi AÖL 1. dönem sınav tarihlerini duyurdu. Açık Öğretim Lisesi tarafından yayımlanan AÖL güz dönemi sınav takvimine göre birinci dönem sınav giriş belgeleri 2 Aralık tarihinde yayımlanacak. Sınavla ilgili gelişmeler aol.meb.gov.tr üzerinden duyurulacak. Gözler şimdi AÖL sınav takviminde. Peki, AÖL güz dönemi sınavları ne zaman? İşte, MEB açık lise 2020 2021 sınav tarihleri.

22.10.2020Eğitim
AÖL sınav tarihi ne zaman 2020 Açık Öğretim Lisesi sınav tarihleri

AÖL sınav tarihi ne zaman? 2020 Açık Öğretim Lisesi sınav tarihleri

AÖL sınav tarihi ile ilgili araştırmalar hızlandı. AÖL dönem sınavları her yıl belirli tarihlerde yapılıyor. Kayıt ve kayıt yenileme işlemlerini tamamlayan adaylar heyecanla sınav tarihlerini beklemeye başladılar. Açık Öğretim Lisesi sınav tarihleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlandı. Peki AÖL sınavları ne zaman yapılacak? İşte tarihler

20.10.2020Gündem
AÖL sınavları ne zaman yapılacak İşte açık lise 1. dönem sınav takvimi

AÖL sınavları ne zaman yapılacak? İşte açık lise 1. dönem sınav takvimi

2020-2021 eğitim dönemi için ilk kez kayıt olan ya da kayıt yenileme işlemi yapan açık öğretim lisesi öğrencileri, 1. dönem AÖL sınavlarının yapılacağı tarihe odaklanmış durumda. Konuya dair net tarih bilgisi almak isteyen açık lise öğrencileri, AÖL'ün yayınladığı resmi bilgileri sorguluyor. Peki, AÖL sınavları ne zaman yapılacak?

14.10.2020Gündem
AÖL sınavları ne zaman 2020 Açık Lise (Açık Öğretim Lisesi) güz dönemi sınav tarihleri

AÖL sınavları ne zaman? 2020 Açık Lise (Açık Öğretim Lisesi) güz dönemi sınav tarihleri

AÖL sınav tarihleri, 1. dönem kayıt ve ders seçimi işlemlerini tamamlayan öğrencilerin gündeminde yer almaya başladı. 2020 2021 eğitim öğretim dönemi güz dönemi sınavları Milli Eğitim Bakanlığı'nın sınav takvimi ile açıklandı. Açık Öğretim Lisesi tarafından yayımlanan AÖL sınav takvimine göre, söz konusu sınavlar aralık ayında organize edilecek. AÖL 1. dönem sınav giriş belgeleri ise 2 Aralık Çarşamba günü meb.gov tr internet sitesinden yayımlanacak. Peki, AÖL sınavları ne zaman? İşte, 2020 Açık Lise sınav tarihleri.

14.10.2020Eğitim
Açık Lise (AÖL) sınavları ne zaman başlıyor 2020 Açık Öğretim Lisesi sınav takvimi

Açık Lise (AÖL) sınavları ne zaman başlıyor? 2020 Açık Öğretim Lisesi sınav takvimi

AÖL sınav takvimi, 1. dönem kayıt ve kayıt yenileme işlemlerinin 9 Ekim tarihinde tamamlanmasının ardından öğrencilerin odaklandığı konulardan oldu. Güz dönemi AÖL sınav tarihleri Açık Öğretim Fakültesi'nin internet sitesinden yapılan açıklama ile belli oldu. MEB takvimine göre, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 2020/1.Dönem AÖL sınavı giriş belgeleri 2 Aralık 2020 Çarşamba günü yayımlanacak. Peki, Açık Lise (AÖL) sınavları ne zaman? İşte, 2020 AÖL sınav tarihleri ve sınavlarla ilgili ayrıntılı bilgiler.

11.10.2020Eğitim
Açık Lise (AÖL) sınavları ne zaman

Açık Lise (AÖL) sınavları ne zaman?

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınavları için heyecan dolu bekleyiş başladı. Eğitimlerini uzaktan devam ettirme kararı alan pek çok öğrenci, Açık Öğretim Lisesi sınavlarına katılım sağlayarak dönem sınavlarını tamamlamaya odaklanacak. Peki, Açık Lise (AÖL) sınavları ne zaman gerçekleşecek? İşte, Açık Öğretim Lisesi sınavları hakkında detaylı bilgiler

9.10.2020Gündem
AÖL kayıt takvimi: 2020 Açık Lise kayıtları ne zaman bitecek AÖL ders seçimi için öğrencilere uyarı

AÖL kayıt takvimi: 2020 Açık Lise kayıtları ne zaman bitecek? AÖL ders seçimi için öğrencilere uyarı!

AÖL son kayıt tarihi açık lise öğrencilerinin gündeminde yer almaya devam ediyor. MEB AÖL güz dönemi kayıt takvimine göre 31 Ağustos tarihinde başlayan AÖL kayıt işlemleri ve ders seçimi bu hafta içerisinde sona erecek. AÖL kayıtlarında son gün yaklaşırken, Açık Öğretim Lisesi'nden ders seçimi ve kayıt işlemleriyle ilgili son dakika uyarı geldi. Kayıt ücretlerini yatırmayan öğrencilerin AÖL kayıtlarının silineceği duyuruldu. AÖL ders seçimi http://aol.meb.gov.tr/ adresinden yapılacak. Peki, AÖL kayıtları ne zaman bitecek? İşte, AÖL kayıt takvimi ve konuyla ilgili ayrıntılar..

8.10.2020Eğitim
AÖL sınavları ne zaman AÖL1.dönem sınav tarihleri ve açık lise sınav takvimi

AÖL sınavları ne zaman? AÖL1.dönem sınav tarihleri ve açık lise sınav takvimi

AÖL (Açıköğretim Lisesi) sınav takvimi belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı 2020 2021 Açık Öğretim Lisesi sınav takvimini öğrencilerle paylaştı. Peki, AÖL sınavları ne zaman? İşte AÖL1.dönem sınav tarihleri ve açık lise sınav takvimi!Açık lise kayıt süreci devam ederken öğrenciler bir yandan da sınav tarihlerini araştırıyor. 2020-2021 AÖL 1. Dönem İlk Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri 24 Ağustos-9 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacak. Peki, AÖL 1. Dönem sınavı ne zaman yapılacak? İşte AÖL1.dönem sınav tarihleri ve açık lise sınav takvimi.

5.10.2020Eğitim
AÖL sınavları ne zaman AÖL1.dönem sınav tarihleri ve açık lise sınav takvimi

AÖL sınavları ne zaman? AÖL1.dönem sınav tarihleri ve açık lise sınav takvimi

AÖL (Açıköğretim Lisesi) sınav takvimi belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı 2020 2021 Açık Öğretim Lisesi sınav takvimini öğrencilerle paylaştı. Peki, AÖL sınavları ne zaman? İşte AÖL1.dönem sınav tarihleri ve açık lise sınav takvimi!

3.10.2020Gündem
Açıköğretim lise kayıtları ne zaman bitiyor AÖL kayıt takvimi

Açıköğretim lise kayıtları ne zaman bitiyor? AÖL kayıt takvimi!

Açık Öğretim Lisesi'nde eğitim gören binlerce öğrenci, kayıt yenileme süreci hakkında araştırmalarına başladı. AÖL'de kayıt yenileme sürecinin ne zaman biteceğini merak eden binlerce kişi, internet üzerinden detayları araştırmaya başladı. Peki, AÖL kayıt yenileme süreci ne zaman bitiyor?

29.09.2020Gündem
AÖL ders seçimi ne zaman bitiyor İşte MEBin verdiği tarihler

AÖL ders seçimi ne zaman bitiyor? İşte MEB'in verdiği tarihler!

Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) 1. dönem ders seçme ve kayıt yenileme işlemleri başladı. 2020-2021 eğitim yılı AÖL 1. dönem kayıt işlemleri devam ederken, yüz binlerce öğrenciyi ilgilendiren, kayıt sürecine yönelik tarih bilgileri gündemdeki yerini aldı. Öğrenciler AÖL ders kayıt tarihlerini sorguluyor. Peki, AÖL ders seçimi ne zaman bitiyor?

24.09.2020Eğitim
AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek İşte açık lise 1. dönem kayıt takvimi

AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek? İşte açık lise 1. dönem kayıt takvimi!

2020-2021 eğitim-öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi'nin (AÖL) kayıt süreci tüm hızıyla devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından başlatılan AÖL 1. dönem ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemlerinin, ne zaman son bulacağı ve ders seçimi için son günün hangi tarih olduğu, söz konusu kurumda eğitim alan vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki, AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek?

24.09.2020Gündem