EKSTRA
MENÜ

Aol

Aol ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aol haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.357 Aol haberi bulunmuştur.

Aol Haberleri

AÖL sınavı ne zaman yapılacak Gözler Açık Öğretim Lisesi sınav tarihlerinde

AÖL sınavı ne zaman yapılacak? Gözler Açık Öğretim Lisesi sınav tarihlerinde

AÖL sınav tarihleri için heyecan giderek artıyor. Açık Öğretim Lisesi’nde öğrencim gören öğrenciler dönem sınavlarına Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirtilen tarihlerde giriyorlar. 5 Aralık ve 6 Aralık’ta yapılacak olan AÖL sınavlarının ertelendiği duyurulmuştu. Şimdi gözler Açık Öğretim Lisesi yeni sınav tarihlerine çevrildi. İşte detaylar

15.01.2021Gündem
Açık Öğretim Lisesi kayıt tarihleri bekleniyor AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak

Açık Öğretim Lisesi kayıt tarihleri bekleniyor! AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak?

AÖL kayıt yenileme tarihlerinin ne zaman yapılacağı merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2020 / 2. dönem yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri ile ilgili açıklama yapıldı. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri belirlenerek en kısa sürede paylaşılacağı duyuruldu.

14.01.2021Gündem
Açık lise (AÖL)  sınavı ne zaman yapılacak Açık Öğretim Lisesi 1. dönem sınav takviminde son gelişmeler

Açık lise (AÖL) sınavı ne zaman yapılacak? Açık Öğretim Lisesi 1. dönem sınav takviminde son gelişmeler

Açık lise sınav tarihi, lise eğitimini açıktan tamamlayan öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. AÖL 1. dönem sınavlarına dair beklentiler son günlerde arttı. 2021'in gelmesi ile birlikte ertelenen MEB sınavlarına yönelik araştırmalar hız kazandı. Açık lise sınavı olarak da bilinen AÖL sınavlarının 1. dönemi, koronavirüs vakalarındaki artış ve alınan önlemler nedeni ile ertelenmişti. Peki, AÖL 1. dönem sınavı ne zaman? İşte, Açık lise sınavıyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

12.01.2021Gündem
AÖL 1. dönem sınavı ne zaman, hangi gün yapılacak Açık lise sınav tarihlerinde son gelişmeler

AÖL 1. dönem sınavı ne zaman, hangi gün yapılacak? Açık lise sınav tarihlerinde son gelişmeler

AÖL 1. dönem sınavı ile Açık Öğretim Lisesi'nde süreç kaldığı yerden devam edecek. Milli Eğitim Bakanlığı'nın online olacak yapılacağını duyurduğu AÖL 1. dönem sınavlarının tarih bilgisi, sınava girmeye hazırlanan binlerce kişinin gündemindeki konu olmaya devam ediyor. Peki, AÖL 1. dönem sınavı ne zaman, hangi gün yapılacak? İşte, açık lise sınavları için merak edilen bazı detaylar

11.01.2021Gündem
AÖL kayıt tarihleri için gözler MEB’e çevrildi AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak

AÖL kayıt tarihleri için gözler MEB’e çevrildi! AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak?

AÖL kayıt yenileme ve kayıt işlemleri kurum tarafından belirtilen tarihlerde yapılıyor. Daha önce yapılan açıklamada 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı iş takvimine göre, 2. Dönem İlk Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri 4 Ocak 2021 ‐ 31 Ocak 2021 tarihlerinde yapılacağı duyurulmuştu. MEB tarafından AÖL kayıt yenileme ile ilgili açıklama yapıldı. İşte detaylar

8.01.2021Gündem
AÖL sınavı ne zaman yapılacak Ertelenen açık lise sınavları için bekleyiş devam ediyor

AÖL sınavı ne zaman yapılacak? Ertelenen açık lise sınavları için bekleyiş devam ediyor!

AÖL 1. dönem sınavları, binlerce açık lise öğrencisinin gündeminde ilk sıralarda yer alıyor. Yeni yılın gelmesi ile birlikte araştırmalarına hız veren AÖL öğrencileri, 2020-2021 eğitim yılı 1. dönem sınav tarihleri hakkındaki en son gelişmelerden haberdar olmak istiyor. Peki, AÖL sınavı ne zaman yapılacak?

8.01.2021Gündem
AÖL yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri ertelendi - AÖL kayıt yenileme tarihleri için açıklama

AÖL yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri ertelendi - AÖL kayıt yenileme tarihleri için açıklama

AÖL (Açıköğretim Lisesi) 1. dönem sınavlarının ertelenmesi ardından kayıt yenileme işlemleri için de erteleme kararı verildi. Takvime göre,4 Ocak’ta başlayacak olan AÖL kayıt ve yenileme süreci 31 Ocak 2021'e kadar devam edecekti. Peki, AÖL kayıt yenileme için yeni bir tarih bilgisi verildi mi? İşte AÖL kayıt yenileme için yapılan açıklama...

6.01.2021Gündem
AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak MEBden AÖL kayıt yenileme hakkında açıklama

AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak? MEB'den AÖL kayıt yenileme hakkında açıklama

AÖL kayıt yenileme işlemleri belirli tarihlerde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınıyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında sınavların ertelenmesinin ardından gözler kayıt yenileme tarihlerine çevrilmişti. MEB tarafından yapılan açıklamada, yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihlerinin yeniden belirlenerek duyurulacağı açıklandı.

5.01.2021Gündem
AÖL sınavları ne zaman yapılacak Ertelenen Açık Öğretim Lisesi sınav tarihi için MEBin açıklaması bekleniyor

AÖL sınavları ne zaman yapılacak? Ertelenen Açık Öğretim Lisesi sınav tarihi için MEB'in açıklaması bekleniyor

AÖL sınav tarihi için gözler MEB'den yapılacak açıklamaya çevrildi. Yurt dışı programına kayıtlı öğrenciler için 26 - 27 Aralık 2020 tarihinde organize edilen 1. Dönem AÖL sınavları Türkiye tarihi öğrencilerin gündeminde yer alıyor. 5 ve 6 Aralık'ta yapılması planlanan ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmesi kararlaştırılan sınavların yeni tarihi için MEB'den açıklama geldi. Açıklamada çalışmaların devam ettiği bildirildi. İşte, 2020 AÖL sınavları ne zaman yapılacak sorusunun yanıtıyla ilgili ayrıntılar.

4.01.2021Eğitim
Açık lise sınavları ne zaman yapılacak AÖL 1. dönem sınav takvimi araştırılıyor

Açık lise sınavları ne zaman yapılacak? AÖL 1. dönem sınav takvimi araştırılıyor!

2021'in gelmesi ile birlikte ertelenen MEB sınavlarına yönelik araştırmalar hız kazandı. Açık lise sınavı olarak da bilinen AÖL sınavlarının 1. dönemi, koronavirüs vakalarındaki artış ve alınan önlemler nedeni ile ertelenmişti. Peki, AÖL 1. dönem sınavları ne zaman yapılacak?

2.01.2021Gündem
AÖL sınavları ne zaman yapılacak MEBden 2020-2021 Açık Öğretim Lisesi kayıtları için yeni açıklama

AÖL sınavları ne zaman yapılacak? MEB'den 2020-2021 Açık Öğretim Lisesi kayıtları için yeni açıklama

AÖL sınavlarının ne zaman yapılacağı, söz konusu sınavların ertelenmesinin ardından öğrencilerin gündemine geldi. 5 ve 6 Aralık'ta yapılması beklenen ancak pandemi nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı'nca ertelenen 2020 Açık Öğretim Lisesi sınavları ile ilgili açıklama geldi. MEB sınav takvimine göre, AÖL 1. dönem sınavlarına yurtdışı öğrencileri 26-27 Aralık'ta katılım sağlayacak. AÖL 2. dönem kayıtlarının ise ilerleyen günlerde açıklanacağı bildirildi. Gözler şimdi yurt genelinde yapılacak olan 2020 AÖL sınav tarihinde. İşte, 2020 Açık Öğretim Lisesi sınavlarıyla ilgili detaylar.

30.12.2020Eğitim
ALES sınavı ne zaman yapılacak Akademik kariyer hedefleyen adaylar katılım sağlayacak

ALES sınavı ne zaman yapılacak? Akademik kariyer hedefleyen adaylar katılım sağlayacak?

ÖSYM'nin düzenlediği ALES/2 sınavı koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Normal şartlarda aralık ayında organize edilecek sınav ileri bir tarihte yapılacak. Söz konusu sınava  katılım sağlayarak akademik kariyer yapma planı yapan binlerce vatandaş da ertelenen ALES oturumunun ne zaman yapılacağını öğrenmek istiyor. Peki, ALES sınavı ne zaman yapılacak?

29.12.2020Gündem
Açık öğretim lise sınavları ne zaman AÖL 1. dönem sınav tarihleri araştırılıyor

Açık öğretim lise sınavları ne zaman? AÖL 1. dönem sınav tarihleri araştırılıyor!

AÖL'ün yurt dışı eğitim programlarında, açık lise eğitimlerine devam eden öğrenciler için online sınav tarihleri belli oldu. Kurumun açıklamasına göre yurtdışı öğrencileri 26-27 Aralık'ta online sınava katılım sağlayacak. Bu gelişmenin ardından, AÖL Türkiye öğrencileri, kendi sınavlarının akıbetine odaklandı. Peki, açık öğretim lise sınavları ne zaman?

29.12.2020Gündem
AÖL sınavları ne zaman yapılacak Açık lise sınavları için MEBden açıklama

AÖL sınavları ne zaman yapılacak? Açık lise sınavları için MEB'den açıklama

5-6 Aralık 2020 tarihinde düzenlenmesi planlanan AÖL 1. dönem sınavları, koronavirüs tedbirleri çerçevesinde ileri bir tarihe ertelenmişti. Kurum tarafından yapılan açıklamada, bu kapsamdaki gelişmeleri resmi kaynaklardan takip edilmesi istenmişti. Yeni yıla kısa bir süre kala, AÖL öğrencileri sınav tarihlerine yönelik araştırmalarına hız verdi. Peki, AÖL sınavları ne zaman yapılacak?

27.12.2020Gündem
AÖL sınavına kimler girecek MEB, Açık Öğretim Lisesi sınavı hakkında açıklama yaptı

AÖL sınavına kimler girecek? MEB, Açık Öğretim Lisesi sınavı hakkında açıklama yaptı

AÖL online sınavları ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklama yapıldı. MEB açıklamada 26 Aralık Cumartesi ve 27 Aralık Pazar günleri düzenlenen sınava kimlerin katılacağını duyurdu. Yapılan açıklamada, '26 - 27 Aralık 2020 tarihlerinde yapılacak online sınavlara sadece Yurtdışı Ortadoğu (K.K.T.C hariç) programına kayıtlı öğrenciler girecektir.' denildi. İşte detaylar

26.12.2020Gündem
AÖL sınavı ne zaman yapılacak MEBden Açık Öğretim Lisesi online sınav açıklaması

AÖL sınavı ne zaman yapılacak? MEB'den Açık Öğretim Lisesi online sınav açıklaması!

AÖL sınavının ne zaman yapılacağı ile ilgili araştırmalar hızlandı. Milli Eğitim Bakanlığı'nda gelen açıklamada sınavların 3 oturum halinde yapılacağı bildirildi. Yapılan açıklamaya göre, sınavlar 26-27 Aralık tarihlerinde yapılacak. MEB açıklamasında, '26 - 27 Aralık 2020 tarihlerinde yapılacak online sınavlara sadece Yurtdışı Ortadoğu (K.K.T.C hariç) programına kayıtlı öğrenciler girecektir.' denildi.

26.12.2020Gündem
ALES ne zaman yapılacak Ertelenen ALES sınav tarihi için gözler ÖSYMde

ALES ne zaman yapılacak? Ertelenen ALES sınav tarihi için gözler ÖSYM'de

ALES sınav tarihi, söz konusu sınava katılım sağlayacak olan adaylar tarafından bekleniyor. Pandemi nedeniyle ÖSYM'den yapılan açıklamaya göre, ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı) ileri bir tarihe alındı. ÖSYM Başkanı Halis Aygün açıklamasında, "Sınavların yeni tarihleri belirlenecek ve kamuoyuna ayrıca duyurulacaktır.’ demişti. ALES'le beraber aynı zamanda ertelenen AÖL sınavlarında tarih açıklamasının gelmesiyle beraber, gözler ÖSYM'ye çevrildi. İşte, sınavla ilgili ayrıntılar.

25.12.2020 Gündem
Açık lise sınavları ne zaman AÖL 1. dönem sınav tarihi belli oldu mu MEB sınavları ertelemişti işte son durum

Açık lise sınavları ne zaman? AÖL 1. dönem sınav tarihi belli oldu mu? MEB sınavları ertelemişti işte son durum

2020- 2021 eğitim dönemi için ilk kez kayıt olan ya da kayıt yenileme işlemi yapan AÖL öğrencileri, MEB tarafından ertelenen 1. dönem sınavlarının yapılacağı tarihe odaklanmış durumda. Konuya dair net tarih bilgisi almak isteyen açık lise öğrencileri, AÖL'ün yayınladığı resmi bilgileri sorguluyor. Peki, açık lise sınavları ne zaman? AÖL 1. dönem sınav tarihi belli oldu mu?

23.12.2020Gündem
Açık lise sınavları ne zaman İşte ertelenen AÖL sınavlarında son durum

Açık lise sınavları ne zaman? İşte ertelenen AÖL sınavlarında son durum!

Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. dönem sınavları, koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Normal şartlarda aralık ayının ilk haftası organize edilecek sınavlar, ileri bir tarihte yapılacak. Söz konusu sınavlara katılım sağlayarak liseden mezun olma planı yapan binlerce vatandaş da ertelenen AÖL sınavlarının ne zaman yapılacağını öğrenmek istiyor. Peki, açık lise sınavları ne zaman?

22.12.2020Gündem
AÖL kayıtları ne zaman başlıyor 2020-2021 Açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme tarihi belli oldu

AÖL kayıtları ne zaman başlıyor? 2020-2021 Açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme tarihi belli oldu!

AÖL kayıt ve kayıt yenileme tarihleri Açık Öğretim Lisesi'nde eğitimlerine devam eden öğrenciler tarafından takip ediliyor. AÖL ilk dönem sınavlarının pandemi nedeniyle ertelenmesinin ardından, açık lise kayıt tarihlerine gözler çevrildi. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınladığı 2020 2021 eğitim öğretim dönemi iş takvimine göre, AÖL 2. dönem kayıtları 31 Ocak'ta sona erecek. Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinden, öğrencilik durumu "silik", "donuk" veya "aktif" olanlar 3. Dönem kayıt yenileme işlemini yaptırmaları halinde katılabilecek. Peki, AÖL kayıtları ne zaman başlıyor? İşte, açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme tarihleri.

18.12.2020Eğitim
AÖL 1. dönem sınavları ne zaman yapılacak Ertelenen Açık lise sınav tarihleri için gözler MEBde

AÖL 1. dönem sınavları ne zaman yapılacak? Ertelenen Açık lise sınav tarihleri için gözler MEB'de!

AÖL 1. dönem sınavları ne zaman? 2020 Açık lise ilk dönem sınav tarihleri için gözler Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılacak açıklamaya çevrildi. 5-6 Aralık'ta yapılması planlanan ancak koronavirüsü salgını nedeniyle ertelenmesine karar verilen AÖL sınavlarının ileri bir tarihte yapılması kararlaştırıldı. Açık Öğretim Lisesi'nde yapılan duyuruda AÖL sınavlarının tarihinin, MEB tarafından paylaşılacağı bildirildi. Öğrencilere resmi kaynaklar haricinde bilgi paylaşımlarına irtibat edilmemesi bilgisi verildi. İşte, AÖL 1. dönem sınavlarıyla ilgili detaylar.

17.12.2020Gündem
AÖL 1. Dönem sınavları ne zaman MEBden duyuru yayımlandı İşte 2020 AÖL sınav tarihleri

AÖL 1. Dönem sınavları ne zaman? MEB'den duyuru yayımlandı! İşte 2020 AÖL sınav tarihleri

AÖL 1. dönem sınavları öğrenciler tarafından takip edilmeye devam ediyor. ÖSYM’nin yanı sıra MEB’te aralık ayında gerçekleştireceği sınavları erteleme kararı aldı. Ertelenen sınavlardan biri de AÖL oldu. Koronavirüsü nedeniyle ertelenen AÖL (Açıköğretim Lisesi) 1. Dönem sınavının tarihine yönelik MEB'ten duyuru yayımlandı. Duyuruda sınav tarihleriyle ilgili bilgi verildi. 2020 AÖL sınavları hafta sonları üç oturumda gerçekleşiyor. Peki, AÖL 1. Dönem sınavları ne zaman? İşte 2020 AÖL sınav tarihleri.

16.12.2020Gündem
AÖL sınavları ne zaman yapılacak İşte açık lise 1. dönem sınav takvimi

AÖL sınavları ne zaman yapılacak? İşte açık lise 1. dönem sınav takvimi

2020-2021 eğitim yılı AÖL 1. dönem sınavları için heyecan dolu bekleyiş devam ediyor. Sınav tarihlerinin ertelenmesinin ardından adaylar, yeni sınav tarihi bilgisini öğrenerek, söz konusu sınavlara hazırlanmak istiyor. Peki, AÖL sınavları ne zaman yapılacak?

14.12.2020Gündem
Ertelenen AÖL 1. dönem sınavları ne zaman Açık lise sınav tarihi araştırılıyor

Ertelenen AÖL 1. dönem sınavları ne zaman? Açık lise sınav tarihi araştırılıyor!

Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. dönem sınavları, koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Normal şartlarda aralık ayının ilk haftası organize edilecek sınavlar, ileri bir tarihte yapılacak. Söz konusu sınavlara katılım sağlayarak liseden mezun olma planı yapan binlerce vatandaş da ertelenen AÖL sınavlarının ne zaman yapılacağını öğrenmek istiyor. Peki, AÖL 1. dönem sınavları ne zaman? Açık lise sınav tarihi belli oldu mu?

12.12.2020Gündem
AÖL kayıt takvimi: 2020-2021 Açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme ne zaman

AÖL kayıt takvimi: 2020-2021 Açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme ne zaman?

AÖL kayıt ve kayıt yenileme takvimi Açık Öğretim Lisesi'nde eğitimlerine devam eden öğrencilerin gündeminde yer alıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle AÖL 1. dönem sınavlarının ertelenmesinin ardından gözler, açık lise 2. dönem kayıt takvimine çevrildi. Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi'nin 2020-2021 iş takviminde AÖL ikinci dönem kayıt tarihleri duyuruldu. AÖL 2. dönem ders seçme işlemleri 6 Ocak 2021 – 08 Şubat 2021 tarihlerinde yapılacak. Peki, açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme ne zaman? İşte, AÖL kayıtlarıyla ilgili ayrıntılar.

10.12.2020Eğitim
AÖL sınavları ne zaman İşte ertelenen açık lise sınavları hakkında bilgi

AÖL sınavları ne zaman? İşte ertelenen açık lise sınavları hakkında bilgi

MEB tarafından yayımlanan Merkezi Sınav Uygulama Takvimine bağlı olarak her yıl aralık, mart ve temmuz aylarında 3 dönem halinde yapılan AÖL sınavlarının, 1. dönem etabı için erteleme kararı alındı. Şimdi ise açık lise öğrencileri araştırmalarını sürdürüyor. Peki, AÖL 1. dönem sınavları ne zaman?

8.12.2020Gündem
Yeni AÖL sınav tarihleri belli oldu mu AÖL sınavıyla ilgili son durum

Yeni AÖL sınav tarihleri belli oldu mu? AÖL sınavıyla ilgili son durum

AÖL 1. Dönem sınav tarihleri değişti. Milli Eğitim Bakanlığı’nın takvimine göre, 5-6 Aralık'ta yapılacak açık öğretim ortaokulu ve lisesi sınavlarını Kovid-19 tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe erteledi. Peki, yeni AÖL sınav tarihleri belli oldu mu? İşte AÖL sınavıyla ilgili son durum…

6.12.2020Gündem
AÖL sınavları ne zaman yapılacak MEBden 2020 Açık öğretim 1. dönem sınavları için yeni açıklama

AÖL sınavları ne zaman yapılacak? MEB'den 2020 Açık öğretim 1. dönem sınavları için yeni açıklama

AÖL sınavları ile ilgili son dakika açıklama Milli Eğitim Bakanlığı'ndan geldi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan yeni kararların ardından bakanlıktan yapılan açıklamada, Açık öğretim sınavlarının ertelendiği bildirildi. Açık öğretim ortaokulu ve lisesi sınavları Kovid-19 tedbirleri kapsamında ilerleyen tarihlerde gerçekleşecek. Söz konusu duyurunun ardından 2020 AÖL 1. dönem sınav tarihlerine gözler çevrildi. Peki, AÖL sınavları ne zaman yapılacak? İşte, AÖL ilk dönem sınavlarıyla ilgili ayrıntılar.

6.12.2020Eğitim
AÖL 1. dönem sınavları ne zaman Açık lise sınavları ne zamana ertelendi İşte AÖL sınavlarında son durum

AÖL 1. dönem sınavları ne zaman? Açık lise sınavları ne zamana ertelendi? İşte AÖL sınavlarında son durum

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 5-6 Aralık'ta yapılacak açık öğretim kurumları sınavlarını erteleme kararı aldı. MEB yetkililerinden alınan bilgiye göre, yapılacak açık öğretim kurumları sınavı koronavirüs önlemleri nedeniyle ertelendi. Bu gelişmenin ardından AÖL 1. dönem sınav tarihleri merak konusu oldu. Peki, AÖL 1. dönem sınavları ne zaman?

3.12.2020Egazetelik
AÖL sınavları ertelendi mi AÖL sınav tarihleri ne zaman İşte son açıklamalar

AÖL sınavları ertelendi mi? AÖL sınav tarihleri ne zaman? İşte son açıklamalar

AÖL sınav tarihleri ile ilgili yapılan açıklamalar yakından takip ediliyor. Açık Öğretim Lisesi dönem sınavları her yıl belirli tarihlerde yapılıyor. Yeni koronavirüs önlemlerinin duyurulmasının ardından gözler Milli Eğitim Bakanlığına çevrilmişti. Peki, AÖL sınavları ertelendi mi, ne zaman yapılacak? İşte MEB tarafından konu ile ilgili yapılan açıklama

2.12.2020Gündem
Son dakika: Açıköğretim Lisesi sınavları iptal mi oldu AÖL sınavları yapılmayacak mı MEB yanıtladı

Son dakika: Açıköğretim Lisesi sınavları iptal mi oldu? AÖL sınavları yapılmayacak mı? MEB yanıtladı

Açıköğretim Lisesi sınavları iptal mi oldu sorusu, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan son dakika duyurusu ile yanıtlandı. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge çerçevesinde AÖL sınavları iptal olacak mı sorusu da gündemde yer almaya başlamıştı. Peki, Açıköğretim Lisesi sınavları iptal mi oldu? İşte, pek çok kişinin merak ettiği sınav süreci hakkında MEB'in yayımladığı son dakika duyurusu

1.12.2020Gündem
AÖL sınav giriş belgesi nasıl alınır AÖL sınav yerleri açıklandı mı AÖL 1. dönem sınavıyla ilgili bilgiler

AÖL sınav giriş belgesi nasıl alınır? AÖL sınav yerleri açıklandı mı? AÖL 1. dönem sınavıyla ilgili bilgiler

AÖL sınav yerleri için heyecan giderek artıyor. Açık Öğretim Lisesi sınavları her yıl belirli tarihlerde gerçekleştiriliyor. Kayıt işlemlerini tamamlayan öğrenciler heyecanla sınav tarihini beklemeye başlıyorlar. AÖL 1. Dönem sınavları aralık ayının ilk haftasında yapılacak. Peki, AÖL sınav yerleri ne zaman açıklanır? İşte detaylar

1.12.2020Gündem
AÖL 1. dönem sınavı ne zaman yapılacak Açık lise sınavları için geri sayım

AÖL 1. dönem sınavı ne zaman yapılacak? Açık lise sınavları için geri sayım!

2020-2021 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. Dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri yakın zaman önce tamamlandı, gözler şimdi 1. dönem sınavlarının yapılacağı tarihte. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, AÖL 1. dönem sınavı ne zaman yapılacak?

28.11.2020Gündem
Açık lise sınavları (AÖL) ne zaman AÖL 1. dönem sınavları için tarih yaklaşıyor..

Açık lise sınavları (AÖL) ne zaman? AÖL 1. dönem sınavları için tarih yaklaşıyor..

Eğitim hayatına Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) bünyesinde devam eden yüz binlerce öğrenci, kayıt yenileme işlemlerinin tamamlanmasının ardından bu kez sınav tarihlerine odaklandı. Peki, açık lise sınavları ne zaman?

26.11.2020Gündem
AÖL sınav tarihleri ne zaman Gözler AÖL sınav giriş belgesinde

AÖL sınav tarihleri ne zaman? Gözler AÖL sınav giriş belgesinde

AÖL sınav tarihleri ile ilgili araştırmalar hızlandı. Açık Öğretim Lisesi’nde eğitim gören öğrenciler belirli tarihlerde dönem sınavlarına giriyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada sınavların ne zaman yapılacağı açıklandı. Peki AÖL sınav tarihleri ne zaman, giriş belgesi ne zaman yayımlanacak? İşte konu ile ilgili yapılan açıklamalar

26.11.2020Gündem
Açık lise sınavları ne zaman AÖL 1. dönem sınavları için geri sayım başladı

Açık lise sınavları ne zaman? AÖL 1. dönem sınavları için geri sayım başladı!

Eğitim hayatına Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) bünyesinde devam eden yüz binlerce öğrenci, kayıt yenileme işlemlerinin tamamlanmasının ardından bu kez sınav tarihlerine odaklandı. Peki, açık lise sınavları ne zaman?

25.11.2020Gündem
Açık öğretim lise sınavı ne zaman İşte AÖL 1. dönem sınav takvimi ve detaylar

Açık öğretim lise sınavı ne zaman? İşte AÖL 1. dönem sınav takvimi ve detaylar

2020-2021 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. Dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri yakın zaman önce tamamlandı, gözler şimdi 1. dönem sınavlarının yapılacağı tarihte. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, açık öğretim lise sınavı ne zaman?

23.11.2020Gündem
Açık öğretim lise sınavı ne zaman İşte AÖL 1. dönem sınav takvimi

Açık öğretim lise sınavı ne zaman? İşte AÖL 1. dönem sınav takvimi!

2020-2021 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. Dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri yakın zaman önce tamamlandı, gözler şimdi 1. dönem sınavlarının yapılacağı tarihte. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, açık öğretim lise sınavı ne zaman?

22.11.2020Gündem
AÖL sınavı ne zaman İşte açık lise 1. dönem sınav takvimi

AÖL sınavı ne zaman? İşte açık lise 1. dönem sınav takvimi!

AÖL 1. dönem sınavı için artık çok kısa bir süre kaldı. Eğitim hayatına açıktan devam eden öğrenciler, 1. dönem sınavlarının hangi tarihte yapılacağını merak ediyor ve sınavlara kaç gün kaldığını sorguluyor. Sınavların net tarihini öğrenmek isteyen öğrenciler, ay sonunun yaklaşmasıyla birlikte aramalarına da hız verdi. Peki, AÖL sınavı ne zaman?

18.11.2020Gündem
AÖL sınavı ne zaman İşte açık lise 1. dönem sınav takvimi

AÖL sınavı ne zaman? İşte açık lise 1. dönem sınav takvimi!

AÖL 1. dönem sınavı için artık çok kısa bir süre kaldı. Eğitim hayatına açıktan devam eden öğrenciler, 1. dönem sınavlarının hangi tarihte yapılacağını merak ediyor ve sınavlara kaç gün kaldığını sorguluyor. Sınavların net tarihini öğrenmek isteyen öğrenciler, ay sonunun yaklaşmasıyla birlikte aramalarına da hız verdi. Peki, AÖL sınavı ne zaman?

17.11.2020Gündem
AÖL 1. dönem sınavları ne zaman yapılacak İşte 2020-2021 açık lise sınav takvimi

AÖL 1. dönem sınavları ne zaman yapılacak? İşte 2020-2021 açık lise sınav takvimi!

Açık Öğretim Lisesi’nin (AÖL) 2020-2021 eğitim öğretim yılı 1. dönem sınavlarının ne zaman başlayacağı, çok sayıda öğrenci tarafından merak ediliyor. AÖL kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından gözler bu kez 1. dönem sınavlarının yapılacağı tarihe çevrildi. Peki, AÖL 1. dönem sınavları ne zaman yapılacak?

14.11.2020Gündem
AÖL sınav tarihleri ne zaman Açık Öğretim Lisesi sınavları için geri sayım başladı.. İşte o tarihler

AÖL sınav tarihleri ne zaman? Açık Öğretim Lisesi sınavları için geri sayım başladı.. İşte o tarihler

AÖL sınav tarihleri ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklama yapıldı. Açık Öğretim Lisesinde eğitim gören öğrenciler her yıl belirli tarihlerde dönem sınavlarına giriyorlar. 2020-2021 AÖL 1. dönem sınav giriş yerleri 2 Aralık Çarşamba günü erişime açılacak. Peki AÖL sınavları ne zaman yapılacak? İşte sınav takvimi

12.11.2020Gündem
AÖL sınav yerleri ne zaman açıklanacak İşte AÖL sınav tarihleri

AÖL sınav yerleri ne zaman açıklanacak? İşte AÖL sınav tarihleri

2020 AÖL sınavları hafta sonu, üç oturumda gerçekleşecek. Adaylar sınav öncesi gözlerini, AÖL yerleri bilgisini de içeren sınav giriş belgesine çevrildi. AÖL sınav giriş belgesi adayların sınav anında yanında bulundurması zorunlu tutulan belgelerden biri. Peki, AÖL sınavı ne zaman yapılacak? AÖL sınav yerleri ne zaman açıklanacak?

12.11.2020Gündem
AÖL sınav tarihleri ne zaman Açık Öğretim Lisesi sınavları için geri sayım

AÖL sınav tarihleri ne zaman? Açık Öğretim Lisesi sınavları için geri sayım

AÖL sınav tarihleri ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklama yapıldı. Açık Öğretim Lisesinde eğitim gören öğrenciler her yıl belirli tarihlerde dönem sınavlarına giriyorlar. 2020-2021 AÖL 1. dönem sınav giriş yerleri 2 Aralık Çarşamba günü erişime açılacak. Peki AÖL sınavları ne zaman yapılacak? İşte sınav takvimi

11.11.2020Gündem
AÖL 1. dönem sınavı ne zaman İşte 2020 açık lise sınav takvimi

AÖL 1. dönem sınavı ne zaman? İşte 2020 açık lise sınav takvimi!

Açık lise sınavlarının tarihine yönelik heyecan dolu bekleyiş devam ederken, öğrencilerin araştırmaları hız kazandı. Merakla sınav takvimini öğrenmek isteyen öğrenciler, 2020-2021 1. dönem AÖL sınav tarihlerini araştırıyor. Peki, Açık lise sınavı ne zaman?

9.11.2020Gündem
AÖL 1. dönem sınavı ne zaman İşte 2020 açık lise sınav takvimi

AÖL 1. dönem sınavı ne zaman? İşte 2020 açık lise sınav takvimi!

Açık lise sınavlarının tarihine yönelik heyecan dolu bekleyiş devam ederken, öğrencilerin araştırmaları hız kazandı. Merakla sınav takvimini öğrenmek isteyen öğrenciler, 2020-2021 1. dönem AÖL sınav tarihlerini araştırıyor. Peki, Açık lise sınavı ne zaman?

8.11.2020Gündem
Açık lise sınavı ne zaman AÖL 1. dönem sınav takvimi

Açık lise sınavı ne zaman? AÖL 1. dönem sınav takvimi

AÖL 1. dönem sınavları için geri sayım devam ediyor. Öğrenimlerine açıktan devam eden binlerce kişi, AÖL sınavlarına yönelik hazırlıklarında son aşamaya geldi. Gözler şimdi sınavların düzenlenmesi ve ardından sonuçlarının ilan edilmesinde. Peki, Açık lise sınavı ne zaman?

3.11.2020Gündem
AÖL 1. Dönem sınav tarihleri

AÖL 1. Dönem sınav tarihleri

AÖL (Açıköğretim Lisesi) 1. Dönem sınav tarihleri MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından yayınlanan takvimle paylaşıldı. Bu yılın takvimine göre, AÖL. 1. Dönem sınavları aralık ayında gerçekleşecek. AÖL 1. Dönem sınavları 2 oturumda tamamlanmış olacak. Peki, AÖL sınavı ne zaman? İşte AÖL 1. Dönem sınav tarihleri…

2.11.2020Gündem
AÖL 1. dönem sınavı ne zaman yapılacak İşte açık lise sınav tarihleri

AÖL 1. dönem sınavı ne zaman yapılacak? İşte açık lise sınav tarihleri

Açık lise sınavlarının tarihine yönelik heyecan dolu bekleyiş devam ederken, öğrencilerin araştırmaları hız kazandı. Merakla sınav takvimini öğrenmek isteyen öğrenciler, 2020-2021 1. dönem AÖL sınav tarihlerini araştırıyor. Peki, AÖL sınavları ne zaman? Açık öğretim lisesi sınavları ne zaman yapılacak?

31.10.2020Gündem
AÖL sınavı ne zaman İşte AÖL 1. Dönem sınav tarihleri

AÖL sınavı ne zaman? İşte AÖL 1. Dönem sınav tarihleri

AÖL (Açıköğretim Lisesi) 1. Dönem sınav tarihleri MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından yayınlanan takvimle paylaşıldı. Bu yılın takvimine göre, AÖL. 1. Dönem sınavları aralık ayında gerçekleşecek. AÖL 1. Dönem sınavları 2 oturumda tamamlanmış olacak. Peki, AÖL sınavı ne zaman? İşte AÖL 1. Dönem sınav tarihleri…

29.10.2020Gündem