MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Adnan KAYA173Özgür BOLAT140Ayşe ARMAN117Güzin Abla101Melike Karakartal101Onur BAŞTÜRK95Cengiz SEMERCİOĞLU79Ayşe ARAL70Ertuğrul ÖZKÖK67Ertan ACAR59Yalçın BAYER58Yonca TOKBAŞ56Melis ALPHAN52Yonca TOKBAŞ - Kelebek50Gökhan KİMSESİZCAN42Banu TUNA39Tolga TANIŞ39Reşat KUTUCULAR38Ömür GEDİK38Gila BENMAYOR37Bahar AKINCI36Deniz SİPAHİ28Mehmet Y. YILMAZ28Ahmet HAKAN25Patrick Özdemiroğlu23İsmet BERKAN23Fatih ÇEKİRGE21Gürül Öğüt21Ayçe DİKMEN20Pucca Günlük20Ayşegül DOMANİÇ YELÇE19Erdal Kaplanseren19Hikmet Demirkol19İzzet ÇAPA19Ayşe ARAL - Kelebek18Kanat ATKAYA15Cengiz ÇANDAR14Sibel Arna14Tuna KİREMİTÇİ13Nihat DEMİRKOL12Doğan HIZLAN11Sabanur Kıraç11Refika Birgül10Uğur CEBECİ10Yalçın DOĞAN10Yaşar SÖKMENSÜER10Yılmaz ÖZDİL10Akif BEKİ9Mevlüt TEZEL9Nil KARAİBRAHİMGİL9Pako'nun Sayfası9Yaşar AKSOY9Banu ŞEN8Ferai TINÇ8Ajda PEKKAN7Ceren Şehirlioğlu7Doğan ULUÇ7Erkan ÇELEBİ7Nuran ÇAKMAKÇI7Osman MÜFTÜOĞLU7Vahap MUNYAR7Zeynep GÖĞÜŞ7Ayşegül EKİNCİ6Erdem SEVGİ6Erdinç Çelikkan6Nedim BUBİK6Rıza Özel6Savaş ÖZBEY6Selim Türsen6Tolga AKYILDIZ6Aynur TARTAN5Deniz Gürel5Kubilay KESKİN5Mehmet Ali BİRAND5Musa Dede5Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ5Selim ÖZTÜRK5Taha AKYOL5Alışveriş Cadısı4AnlatanAdam YAZIYOR4Cem Keçe4Duygu Sedefoğlu4Emre KIZILKAYA4Faruk BİLDİRİCİ4Nilüfer PAZVANTOĞLU4Oya ARMUTÇU4Razi CANİKLİGİL4Yorgo KIRBAKİ4Zeynep BİLGEHAN4Şenay DÜDEK4Dr.Başak DEMİRİZ3Erdal İPEKEŞEN3Gamze CİZRELİ3Gülse BİRSEL3Levent SEĞMEN3Melda Narmanlı ÇİMEN3Muammer ELVEREN3Naci Cem Öncel3Pakize SUDA3Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU3

Facebook

Facebook ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Facebook haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 18.207 Facebook haberi bulunmuştur.

FACEBOOK

Facebook, insanların birbirleriyle iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan sosyal paylaşım sitesidir.

2004 tarihinde Harvard Üniversitesi’nde öğrenim gören Mark Zuckerberg tarafından kuruldu. Başta sadece Harvard Üniversitesi öğrencileri için açılan sosyal paylaşım sitesi, daha sonralarda Boston civarındaki okulları da kapsamış ve 2 ay içerisinde büyük bir ilerleme kaydederek içerisinde Ivy Ligi okullarını da barındırmıştır.

İki senenin sonunda Facebook’un, Amerika Birleşik Devletleri’nde ki tüm okullarla erişimi sağlandı. Facebook’un yaygınlaşmaya başladığı ilk zamanlarda, siteye üye olabilmek için sadece okuldan tahsis edilen e-posta adresiyle birlikte (.edu, .ac.uk, vb.) üye olunabiliyordu. Daha sonralarda sitenin içine liseler ve bazı büyük siteler de dahil oldu.  11 Eylül 2006 tarihinde Facebook tüm e-posta adresleriyle açılmaya başladı ancak belirli yaş sınırlandırması getirildi. 13 Mart 2009’ dan beri  Facebook'un yeni arayüzü tüm hesaplarda kullanılmaya başlandı.

Gelirini, logo reklamlarından ve sponsor gruplarından almakta ve Nisan 2006’da bu gelirin haftalık 1.5 milyon dolar olduğu tespit edilmiştir. Facebook’un kullancılarına sunduğu imkânlar arasında profillerin gösterimi sadece arkadaşlara görünecek şekilde veya belli profillerin dışında erişimin kısıtlanması bulunuyor. Facebook’un renklerinin genellikle mavi olmasının en ilginç sebebi kurucusu olan Mark Zuckerberg’in renk körü olmasıdır. Dil seçeneğinde güncellenen en önemli sürümler ise 9 Ekim 2008'de  Galiçyaca, Macarca, Nyorsk Norveççesi, Rumence, Slovence ve Tayca, 4 Eylül 2009'da  Arnavutça,2 Ekim 2009'da Azerice, 24 Aralık 2009'da tam sürüm halinde Kürtçe sürümü eklendi.

 

Facebook, içinde barındırdığı aktif üyelere dünyanın her yerinde erişim imkânı sunmaktadır. Alexa’ın istatistiklerine göre 31 Ağustos 2014 itibariyle en çok ziyaret edilen 2.sitesidir. Zamanla büyük gelişmeler gösteren Facebook günümüzde en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesidir ve  1 milyar 350 milyon kullanıcısı bulunmaktadır.  

Facebook Haberleri

Sığınmacıyı intihara teşvik ettiler

Sığınmacıyı intihara teşvik ettiler

Almanya’nın Schmölln kentinde psikolojik sorunlar yaşayan bir sığınmacı genç, kaldığı binanın beşinci katından atlayarak intihar etti. Çevredekilerin genci sakinleştirmek yerine atlamaya teşvik etmesi tepki yarattı.

23.10.2016Dünya
‘Beğen’ince bakanlıktan oldu

‘Beğen’ince bakanlıktan oldu

Almanya’da bakanlık için adı geçen bir başsavcının, Facebook’taki hoşuna giden bir paylaşımı ‘beğen’mesi, siyasi kariyerini daha başlamadan bitirdi.

22.10.2016Dünya
Facebook beğenisi bakanlıktan etti

Facebook beğenisi bakanlıktan etti

Almanya'da bakanlık için adı geçen bir başsavcının Facebook'ta yapılan paylaşımı beğenerek beğendim butonuna basması, bakanlığına mal oldu.

22.10.2016Dünya
Facebook amblemli ecstasy haplar yakalandı

Facebook amblemli ecstasy haplar yakalandı

İstanbul'da, torbacıların piyasaya sürdüğü uyuşturucuların gizlendiği eve operasyon düzenlendi. Dünyanın en tehlikeli uyuşturucuları arasında gösterilen metamfetaminden kokaine kadar uyuşturucu maddelerin ele geçtiği operasyonda, ele geçen estasy hapların Facebook amblemli olması dikkat çekti.

22.10.2016Gündem
Selim ÖZTÜRKün röportajları

Selim ÖZTÜRK'ün röportajları

Hurriyet.com.tr olarak bilişim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren şirketlerin üst düzey temsilcileriyle gerçekleştirdiğimiz röportajlara, bugünden geçmiş tarihte yapılanlara doğru, bu sayfadan ulaşabilirsiniz...

22.10.2016Teknoloji
Facebooktan örgüt propagandası yapan 4 kişi gözaltında

Facebook'tan örgüt propagandası yapan 4 kişi gözaltında

Facebook'tan örgüt propagandası yapan 4 kişi gözaltında

21.10.2016Van
Ronaldodan tepki çeken paylaşım... Böyle bir aptallığı senden beklemezdim

Ronaldo'dan tepki çeken paylaşım... 'Böyle bir aptallığı senden beklemezdim'

Yıldız oyuncunun Instagram hesabından gönderdiği bir fotoğraf olay oldu.

21.10.2016Avrupa
Ronaldonun paylaşımı tepki çekti

Ronaldo'nun paylaşımı tepki çekti!

Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'nun sosyal medyada paylaştığı bir fotoğraf gündeme oturdu.

21.10.2016Futbol
Terör mağduru köpeğe yuva aranıyor

Terör mağduru köpeğe yuva aranıyor

DİYARBAKIR'da geçen yıl terör saldırısında yaralanan köpeğin durumunu sosyal medyada gören İzmirli Füsun Yağcı, onu kente getirerek, tedavi ettirdi.

21.10.2016İzmir
Facebooktan yemek siparişi verilebilecek

Facebook'tan yemek siparişi verilebilecek

Facebook, kullanıcılarını iş dünyasıyla buluşturma çabaları çerçevesinde, bu haftadan itibaren ABD'de sitesini kullananlara yeni imkanlar sunduğunu açıkladı.

21.10.2016Teknoloji
Eminem, Trumpa açtı ağzını, yumdu gözünü

Eminem, Trump'a 'açtı ağzını, yumdu gözünü'

Ünlü ABD'li rapçi Eminem de 'Trump düşmanları' kervanına katıldı. Cumhuriyetçi aday Donald Trump'ın başkan olması halinde ülkeye felakete sürükleyeceğini düşünen Eminem, Trump'a bir hayli ağır ifadelerle yüklendiği özel bir şarkı besteleyerek sosyal medya hesabından yayınladı.

20.10.2016Dünya
Gülse Birsel #SoruHürriyetinde: Yeni dizi ne zaman gelecek

Gülse Birsel #SoruHürriyeti'nde: Yeni dizi ne zaman gelecek?

#SoruHürriyeti'nin bugünkü konuğu Gülse Birsel oldu. Birsel, yeni projelerinden siyasete girmeyi düşünüp düşünmediğine kadar onlarca soruya çok keyifli yanıtlar verdi.

20.10.2016Gündem
Kenan Başaran: Beşiktaş taraftarı lüks içinde

Kenan Başaran: 'Beşiktaş taraftarı lüks içinde!'

Hürriyet yazarı Kenan Başaran, Napoli'den tarihi bir zaferle dönen Beşiktaş için çarpıcı yorumlar yaptı... "Bu takımda 'Efendilik' var ama 'Efendiler' yok. Güneş, kim hak ediyorsa formayı ona veriyor" diyen Başaran, "Beşiktaş taraftarı lüks içinde. Hem kazanmak hem de güzel oyun istiyor, oysa rakipler galip gelmenin dışında başka bir şey istemiyor" ifadesini kullandı.

20.10.2016Futbol
Kenan Başaran Beşiktaşı anlatıyor

Kenan Başaran Beşiktaş'ı anlatıyor

hurriyet.com.tr okurları, 3 büyükler hakkındaki en sıcak bilgileri ve olayları Hürriyet Spor'un Facebook hesabından canlı olarak yayınlanan #Muhabirinden programında izliyor.

20.10.2016Futbol
#SoruHürriyetinin sıradaki konuğu Gülse Birsel

#SoruHürriyeti'nin sıradaki konuğu Gülse Birsel

Hurriyet.com.tr'nin, Hürriyet'in yazarlarıyla okurlarını Facebook sayfası üzerinde bir araya getirdiği #SoruHürriyeti canlı yayınlarının sıradaki konuğu Gülse Birsel... Gülse Birsel'e biz "Tahminen bir daha ne zaman güleriz?" diye soracağız. Ya sizin sorularınız?

19.10.2016Gündem
Bu etkinlik kariyeri ekmek arasında sunuyor

Bu etkinlik kariyeri ekmek arasında sunuyor

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenecek ‘Ekmek Arası Kariyer’ etkinliğinde, Türkiye’nin önemli firmalarının İnsan Kaynakları yetkilileri ile öğrenciler birebir görüşme imkânı bulacak. Öğrencileri ve firma yetkililerini samimi bir ortamda buluşturacak etkinlikte, katılımcılar adeta ‘Ekmek Arası Sandviç’ hazırlamak kadar kolay bir şekilde kariyer planlamasını yapabilecek.

19.10.2016Kampüs
Drogba dönecek mi İşte cevabı...

Drogba dönecek mi? İşte cevabı...

Galatasaray taraftarlarının hala unutamadığı Didier Drogba'nın sarı kırmızılı kulübe dönmek istediği iddiaları gündeme bomba gibi düşerken, Hürriyet'in Galatasaray'ın muhabiri Ali Naci Küçük, efsane futbolcunun yeniden transferinin mümkün olmadığını açıkladı. Küçük, başkan Dursun Özbek'in, Riva ve Florya arazileri için yapılacak Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda yetki alamaması durumunda istifa etmesinin söz konusu olmadığını da söyledi.

19.10.2016Futbol
#muhabirindenin bugünkü konuğu Ali Naci Küçük

#muhabirinden'in bugünkü konuğu Ali Naci Küçük

Hurriyet.com.tr'nin Hürriyet'in 3 büyükler muhabirleriyle okurlarını Facebook sayfası üzerinde bir araya getirdiği #muhabirinden canlı yayınlarının bugünkü konuğu Galatasaray Muhabiri Ali Naci Küçük... Ali Naci Küçük'e sorularınızı canlı yayın linki üzerinden gönderebilirsiniz...

19.10.2016Spor
Facebooktan Türk öğrenciye ödül

Facebook'tan Türk öğrenciye ödül

Facebook'un 2016 İnternet Savunma Ödülü'nü, Ege Üniversitesi (EÜ) Matematik Bölümü Bilgisayar Bilimleri Anabilim Dalı doktora öğrencisi Erdem Alkım ve çalışma arkadaşları kazandı.

19.10.2016Eğitim
Ahmet Hakan #SoruHürriyetinde: Muhalefetin halktan kaçıyor görüntüsü kötü

Ahmet Hakan #SoruHürriyeti'nde: Muhalefetin halktan kaçıyor görüntüsü kötü

Hurriyet.com.tr'nin Facebook yayını #SoruHürriyeti'nin bugünkü konuğu Ahmet Hakan oldu.

18.10.2016Gündem
Advocaat istifa etmezse...

'Advocaat istifa etmezse...'

Fenerbahçe'nin peş peşe kötü sonuçlar alması teknik direktör Dick Advocaat'ın tartışılmasına yol açarken, Hürriyet'in Fenerbahçe muhabiri Ahmet Ercanlar'dan çarpıcı bir bilgi geldi. Ercanlar, "Fenerbahçe uzun yıllardır sezon içinde teknik direktör değiştirmiyor. Dolayısıyla Advocaat istifa etmezse görevine devam edecektir" dedi. Ahmet Ercanlar, ağır eleştirilere uğrayan başkan Aziz Yıldırım'ın, Yargıtay kararının açıklanmasının ardından mayıs ayında kongre kararı almasının 'yüksek ihtimal' olduğunu da belirtti.

18.10.2016Futbol
Azealia Banks: ‘Russell Crowe bana hakaret etti ve şiddet uyguladı’

Azealia Banks: ‘Russell Crowe bana hakaret etti ve şiddet uyguladı’

Şarkıcı Azealia Banks ve aktör Russell Crowe, geçtiğimiz hafta şiddetli bir kavgaya tutuştu. İddialara göre Crowe, genç şarkıcıyı otel odasından attı ve ağır hakaretlerde bulundu.

18.10.2016Hayat
CHPli Uçmana Davutoğluna hakaratten ceza

CHP'li Uçman'a Davutoğlu'na hakaratten ceza

İZMİR'de, CHP Balçova Gençlik Kolları İlçe Başkanı Korcan Uçman'ın, Facebook'ta yaptığı paylaşımda dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada karar çıktı.

18.10.2016İzmir
FETÖ sanıklarına 5-10 yıl hapis istemi

FETÖ sanıklarına 5-10 yıl hapis istemi

İZMİR'de, yurt dışına altın kaçırmak isterken yakalandığı belirtilen ve FETÖ/PDY üyesi oldukları iddiasıyla tutuklanan Semih S., Ahmet İ. ve Furkan Ç. hakkında 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. İddianamede ayrıca örgütle ilgi verilen çeşitli bilgiler ve tespitler dikkat çekti.

17.10.2016İzmir
#SoruHürriyetinin bugünkü konuğu Ahmet Hakan

#SoruHürriyeti'nin bugünkü konuğu Ahmet Hakan

Hurriyet.com.tr'nin, Hürriyet'in yazarlarıyla okurlarını Facebook sayfası üzerinde bir araya getirdiği #SoruHürriyeti canlı yayınlarının bugünkü konuğu Ahmet Hakan...

17.10.2016Gündem
CHPli Göker: Ceza verileceğini düşünürken asalet kadrosu geldi

CHP'li Göker: Ceza verileceğini düşünürken asalet kadrosu geldi

CHP'li Göker: Ceza verileceğini düşünürken asalet kadrosu geldi

16.10.2016Burdur
YouTube yıldızı Enes Batur AVMde izdihama sebep oldu

YouTube yıldızı Enes Batur AVM'de izdihama sebep oldu

Antalyalı Youtuber Enes Batur Sungurtekin, ‘New Day New Game’ adını verdiği eğlenceli videolardan oluşan YouTube sayfasıyla tanınıyor. YouTube’da 2 milyonun üzerinde takipçisi olan genç komedyen, Ankara’da bir alışveriş merkezinde hayranlarıyla buluşma yapmak istedi. Onu internetten takip eden hayranlarının çıkardığı izdiham yüzünden Batur buluşmayı iptal etti.

16.10.2016Hayat
Bir saldırı daha... Yazıklar olsun

Bir saldırı daha... 'Yazıklar olsun'

KADIKÖY Mühürdar’da bulunan Haldun Taner’in büstü önceki gün, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından parçalandı.

15.10.2016Gündem
Sosyal medyayı ayağa kaldıran müdür vekiline terfi

Sosyal medyayı ayağa kaldıran müdür vekiline terfi

Sosyal medya hesabından yaptığı “Bir kadın evinden süslenip çıkıp evine dönene kadar kaç erkeğin şehvetini tahrik etmişse o kadar erkekle zina yapmış gibidir” paylaşımı sonrası görevden alınması için imza kampanyası başlatılan Burdur İl Milli Eğitim Müdür vekili Mahmut Bayram, asaleten bu göreve atandı.

15.10.2016Gündem
Fransa’da tepki çeken afiş kaldırıldı

Fransa’da tepki çeken afiş kaldırıldı

Fransa’nın Korsika adasında bir spor mağazasının reklam afişi, sığınmacı karşıtları tarafından sosyal medyada kullanılınca kaldırıldı.

15.10.2016Dünya
Teknoloji devleri yapay zeka için buluşuyor

Teknoloji devleri yapay zeka için buluşuyor!

Google, Facebook, Microsoft, IBM ve Amazon... 5 büyük dev, teknolojinin geleceğini yakından etkileyecek yapay zeka çalışmaları için bir araya geliyor!

15.10.2016Teknoloji
Facebooka video yükleyenler dikkat

Facebook'a video yükleyenler dikkat!

Bu yenilikle birlikte Facebook üzerindeki videolar, artık daha fazla özgürlüğe sahip!

15.10.2016Teknoloji
Mutluluğu onlara çok gördü

Mutluluğu onlara çok gördü

Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen silahlı saldırıda Ferit Kara, nişanlısının eski eşi tarafından vurularak öldürüldü.

15.10.2016Gündem

15 yaşındaki kızı boyundan öpmeye 15 yıl istendi

ERZURUM’un Aşkale ilçesinde 15 yaşındaki sevgilisi İ.A.’nın kömürlükte boynundan öpen, çektiği mesajları ailesine göstermekle tehdit ederek çıplak fotoğraflarını isteyen 20 yaşındaki O.O.’nun ’çocuğun cinsel istismarı’ suçundan 15 yıla, ’şantaj’ suçundan da 3 yıla kadar hapsi istendi. 

14.10.2016Gündem
Google ve Facebook deniz altına kablo döşüyor

Google ve Facebook deniz altına kablo döşüyor!

Google ve Facebook, birlikte çalışarak dünyanın en uzun deniz altı fiber optik kablosunu gerçeğe dönüştürecek.

14.10.2016Teknoloji
Pokemon Go yolun sonuna mı geliyor

Pokemon Go yolun sonuna mı geliyor?

Pokemon Go fırtınası, gelen son rakamlara bakılırsa her geçen gün şiddetini biraz daha kaybediyor.

14.10.2016Teknoloji
Başikada isim değişikliği

Başika'da isim değişikliği

Türk ordusu tarafından terör örgütü DEAŞ'a karşı eğitilen 'Haşdi Vatani' gücünün adı 'Ninova Bekçisi' olarak değiştirildi.

13.10.2016Gündem
#SoruHürriyetinin bugünkü konuğu Abdulkadir Selvi

#SoruHürriyeti'nin bugünkü konuğu Abdulkadir Selvi

Hurriyet.com.tr'nin, Hürriyet'in yazarlarıyla okurlarını Facebook sayfası üzerinde bir araya getirdiği #SoruHürriyeti canlı yayınlarının bugünkü konuğu Abdulkadir Selvi... Abdulkadir Selvi'ye biz "Başkanlık sistemi gelecek mi?" diye soracağız. Ya sizin sorularınız?

13.10.2016Gündem
Twitter satılıyor mu Yeni sahibi kim olacak

Twitter satılıyor mu? Yeni sahibi kim olacak?

Google, Disney ve Apple gibi devlerin adı geçse de, Twitter'ın yeni sahibi sürpriz bir diğer dev olabilir.

13.10.2016Teknoloji
Bahçeliye başkanlık mesajı

Bahçeli'ye başkanlık mesajı

MHP'nin dört yıl önce yaptığı kongrede MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye rakip çıkan son kongre çalışmalarında muhaliflerden Meral Akşener ile birlikte hareket eden MHP eski İzmir İl Başkanı Müsavat Dervişoğlu, Başkanlık Sistemi tartışmaları üzerinden liderini eleştirdi.

12.10.2016İzmir
Suriyede topluca dans etmeli mi etmemeli mi

Suriye'de topluca dans etmeli mi etmemeli mi?

Suriye'nin başkenti Şam'ın bir meydanında bu hafta bir dans festivali düzenlenecek olması, farklı siyasi görüşlerden Suriyelilerin farklı tepkilerine neden oldu.

12.10.2016Dünya

Yazar Sonuçları

İyilik meleği Fulden Uras

İyilik meleği Fulden Uras

Instagram’da gördüm...

22.10.2016Pazar Yazıları
Kültürpark güncelleme 1.0

Kültürpark güncelleme 1.0

Bu fotoğraf Kültürparka Dokunma grubu üyesi Tolga Uşaklı tarafından 17 Ekimde dronela çekildi. Teşekkürler Tolga...

20.10.2016İzmir
Bırak çocuğun ne istiyorsa olsun

Bırak çocuğun ne istiyorsa olsun!

Memleketin tamamına yakını pek yapmak istemediği işlerle iştigal eden insanlardan oluşuyor. 1980’lerde hakimiyet kuran ‘köşeyi çabuk dönme’ furyası, en az eğitime sahip olanın en çok parayı bulmasıyla sonuçlanınca, ‘cahil cesareti’ denilen kavram pek bir övgü almaya başladı.

19.10.2016Haber Yazıları
Sivil toplumculuk zor iştir

Sivil toplumculuk zor iştir

Sanal dünyanın platformları bu ara pek meşhur...

18.10.2016İzmir
‘Bir gemi inşa etmek’

‘Bir gemi inşa etmek’

ALMANYA’nın Frankfurt kenti bir finans merkezi olduğu kadar fuarlar kentidir. Fuarların biri biter, bir diğeri başlar.

17.10.2016Haber Yazıları
Gelişine yedi Musul vuruşu

Gelişine yedi Musul vuruşu

BİRİNCİ VURUŞ: Hani biz başladı demeden başlamazdı? Aha bak! Biz “Başladı” demedik ama başladı!

17.10.2016Haber Yazıları
Türkiye Luca’nın yardımına koştu

Türkiye Luca’nın yardımına koştu

O bir akademisyen... Bir hoca. Çok saygın, çok sevilen, lafını da esirgemeyen bir hoca.

14.10.2016Cumartesi Yazıları
Erdoğan 2017’de başkan mı

Erdoğan 2017’de başkan mı

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin önerisi ve Başbakan Binali Yıldırım’ın açıklaması ile birlikte başkanlık sistemi bir anda gündemi belirledi.

12.10.2016Haber Yazıları
Ben senin annen değilim

Ben senin annen değilim!

Tabi ki anneyle başlıyor hayatın sayacı. Erkek çocuğusun, küçüksün, seni koruyan kollayan, her türlü kaprisini çeken bir anne var ilk günden başlayarak. Ne yaparsan yap, hangi hataya düşersen düş, seni olduğu gibi kabul eden, ne tarzda belli ederse etsin, seni karşılıksız seven bir anne var.

12.10.2016Haber Yazıları