Arşiv
Yazarlara Göre
Adnan KAYA162Özgür BOLAT139Ayşe ARMAN112Güzin Abla100Melike Karakartal99Onur BAŞTÜRK93Cengiz SEMERCİOĞLU79Ayşe ARAL70Ertuğrul ÖZKÖK67Ertan ACAR59Yonca TOKBAŞ56Yalçın BAYER55Melis ALPHAN51Yonca TOKBAŞ - Kelebek50Gökhan KİMSESİZCAN41Banu TUNA39Tolga TANIŞ39Ömür GEDİK37Bahar AKINCI36Gila BENMAYOR35Reşat KUTUCULAR33Deniz SİPAHİ26Mehmet Y. YILMAZ26Ahmet HAKAN24Patrick Özdemiroğlu23İsmet BERKAN23Fatih ÇEKİRGE21Gürül Öğüt21Ayçe DİKMEN20Erdal Kaplanseren19Hikmet Demirkol19Pucca Günlük19İzzet ÇAPA19Ayşe ARAL - Kelebek18Ayşegül DOMANİÇ YELÇE18Cengiz ÇANDAR14Kanat ATKAYA14Sibel Arna13Tuna KİREMİTÇİ13Sabanur Kıraç11Doğan HIZLAN10Nihat DEMİRKOL10Refika Birgül10Uğur CEBECİ10Yalçın DOĞAN10Yaşar SÖKMENSÜER10Yılmaz ÖZDİL10Akif BEKİ9Mevlüt TEZEL9Nil KARAİBRAHİMGİL9Pako'nun Sayfası9Yaşar AKSOY9Banu ŞEN8Ferai TINÇ8Ajda PEKKAN7Ceren Şehirlioğlu7Doğan ULUÇ7Erkan ÇELEBİ7Nuran ÇAKMAKÇI7Osman MÜFTÜOĞLU7Vahap MUNYAR7Zeynep GÖĞÜŞ7Ayşegül EKİNCİ6Erdem SEVGİ6Erdinç Çelikkan6Rıza Özel6Savaş ÖZBEY6Selim Türsen6Tolga AKYILDIZ6Aynur TARTAN5Deniz Gürel5Kubilay KESKİN5Mehmet Ali BİRAND5Nedim BUBİK5Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ5Selim ÖZTÜRK5Taha AKYOL5Alışveriş Cadısı4Cem Keçe4Duygu Sedefoğlu4Faruk BİLDİRİCİ4Musa Dede4Nilüfer PAZVANTOĞLU4Oya ARMUTÇU4Razi CANİKLİGİL4Yorgo KIRBAKİ4Zeynep BİLGEHAN4Şenay DÜDEK4Dr.Başak DEMİRİZ3Erdal İPEKEŞEN3Gamze CİZRELİ3Gülse BİRSEL3Levent SEĞMEN3Melda Narmanlı ÇİMEN3Muammer ELVEREN3Naci Cem Öncel3Pakize SUDA3Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU3Pınar REYHAN3Selahattin DUMAN3

Facebook

Facebook ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Facebook haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17.028 Facebook haberi bulunmuştur.

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını, hayatında olup bitenleri insanlarla paylaşmasını amaçlayan bir sosyal paylaşım sitesidir. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 devresi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu.

Daha sonra Boston civarındaki okulları da içine alan Facebook, iki ay içerisinde Ivy Ligi okullarının tamamını kapsadı. İlk sene içerisinde de; Amerika Birleşik Devletleri'ndeki tüm okullar Facebook'ta mevcuttu. Üyeler önceleri sadece söz konusu okulun e-posta adresiyle (.edu, .ac.uk, vb.) üye olabiliyordu. Daha sonrasında da ağ içine liseler ve bazı büyük şirketler de katıldı. 11 Eylül 2006 tarihinde ise Facebook tüm e-posta adreslerine, bazı yaş sınırlandırmaları konularak açıldı. Kullanıcılar diledikleri ağlara; liseleri, çalışma yerleri ya da yaşadığı yerler itibarıyla katılım gösterebilmektedirler. Ayrıca Facebook, dünyanın en fazla ziyaret edilen sitelerinden biridir.

Mark Zuckerberg Youtube instagram twitter

Facebook Haberleri

Facebook soruyor: Güvende misin?

Facebook soruyor: Güvende misin?

Sosyal medya devi Facebook, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen patlamanın ardından güvenlik kontrolü uygulamasını hayata geçirdi. İstanbul'da yaşadığını belirten tüm Facebook kullanıcılarına Facebook 'şu an güvende misin' diye soruyor.

28.6.2016Teknoloji
Davutoğlu iddialara Facebook'tan yanıt verdi

Davutoğlu iddialara Facebook'tan yanıt verdi

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP'li Muharrem İnce'nin, "Örtülü ödenekten 200 milyon TL harcadığın, kendine 34 araç ve 108 personel tahsis ettiğin doğru mu" şeklindeki iddialarına yanıtı Facebook hesabı üzerinden verdi. Davutoğlu adına yapılan açıklamada, "Aynı anda üç terör örgütüne karşı sınır içi ve sınır ötesi son derece kapsamlı operasyonların talimatını vermiş bir başbakan olarak kendisi ve ailesiyle ilgili güvenlik tehdidi ve buna bağlı alınması gereken tedbirler, Başbakanlık Koruma Daire Başkanlığı tarafından belirlenmiştir, Sayın Davutoğlu’nun bu konuda şahsi bir talebi ya da talimatı olmamıştır" denildi. Açıklamada, Davutoğlu'nun mayıs ayında örtülü ödenekten harcama yapmadığı da ifade edildi.

28.6.2016Gündem
Seyahat etmenin zor tarafları

Seyahat etmenin zor tarafları

Seyahat etmeyi bir yaşam biçimi olarak benimsemek, son yıllarda giderek artan bir trend. Gelişen teknolojinin bize uzaktan para kazanma olanakları sunmasının bunda büyük payı var. Gezmek eğlenmek güzel. Peki seyahat etmenin zorluklarından niye bahsetmiyoruz?

28.6.2016Seyahat
Sosyal medyada kimler öne çıkıyor?

Sosyal medyada kimler öne çıkıyor?

Facebook, Twitter, Instagram... Artık Türkiye'nin nabzı bu üçlüde atıyor, kulisler, tepkiler burada yoğruluyor. Bunları bir fırsat olarak değerlendiren şirketler de "sosyal medya"da artık sık sık görünüyor. Ancak bunlar arasında en iyisi, en çok faydalananı hangisi?

28.6.2016Teknoloji
İsrailli iki bakandan Türkiye ile yapılan anlaşmaya veto!

İsrailli iki bakandan Türkiye ile yapılan anlaşmaya veto!

İsrail'de Eğitim Bakanı Naftali Bennett ve Adalet Bakanı Ayelet Shaked, Türkiye ile ikili ilişkilerin normalleştirilmesi için varılan anlaşmayı veto edeceklerini açıkladı. Shaked, 2014 yılında Filistinli annelerle ilgili kullandığı ırkçı ifadeler nedeniyle sert tepki görmüştü.

28.6.2016Dünya
Nuran'ın 'Bu bayram bir çocuk da sen giydir' kampanyası

Nuran'ın 'Bu bayram bir çocuk da sen giydir' kampanyası

İZMİR'de 11 yıldır eczacı teknikeri olarak görev yapan 26 yaşındaki Nuran Baştan, bir ay önce öğretmen arkadaşının "Çok başarılı çocuklar var. O kadar yoksullar ki imkanım olsa hepsini giydirmek isterim" sözlerinden hareketle sosyal medyada 'Bu bayram bir çocuk da sen giydir' adlı grup kurdu. Üye sayısı kısa zamanda 9 bin 100'e ulaştı, 1000 çocuğa kıyafetleri teslim edildi.

27.6.2016Ege
Google'ın CEO'su da hack'lendi!

Google'ın CEO'su da hack'lendi!

Google CEO'su Sundar Pichai'nin Quora hesabının gün itibariyle hacklendiği açıklandı. Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birinin CEO'sunun hesaplarında güvenlik açığı mı var?

27.6.2016Teknoloji
'12 yaşındaki kız çocuğu' zannettiler ve öyle iğrenç mesajlar gönderdiler ki...

'12 yaşındaki kız çocuğu' zannettiler ve öyle iğrenç mesajlar gönderdiler ki...

Türkiye'de son dönemde çok sık gündeme gelen çocuk istismarı olayları, özellikle WhatsApp, Facebook Messenger gibi anlık mesajlaşma uygulamalarının yaygınlaşmasıyla ayyuka çıktı. Bu durum Ekşi Sözlük yazarlarını da harekete geçirdi.

27.6.2016Gündem
Yolcu uçağı böyle yandı

Yolcu uçağı böyle yandı

Singapur Havayolları'na ait yolcu uçağı, Changi Havalimanı'na acil iniş yaptıktan sonra alev aldı. Uçaktaki dehşet anları, yolculardan biri tarafından saniye saniye kaydedildi.

27.6.2016Dünya
İstanbul Aydın Üniversitesi uydu fırlattı

İstanbul Aydın Üniversitesi uydu fırlattı

NASA tarafından projeleri kabul edilen ve 10 kişiden oluşan İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) takımı, ABD’nin Teksas eyaletinde kendi tasarladıkları uyduyu başarıyla fırlattı.

27.6.2016Kampüs
Tolgahan Sayışman'dan 'Diriliş Ertuğrul' itirafı

Tolgahan Sayışman'dan 'Diriliş Ertuğrul' itirafı

Tolgahan Sayışman, Facebook üstünden hayranlarıyla buluştu ve sorularını yanıtladı.

27.6.2016Paparazzi
YouTube canlı yayını telefona geliyor

YouTube canlı yayını telefona geliyor

YouTube, PC kullanıcılarının uzun zamandır kullandığı 'canlı yayın' özelliğini nihayet akıllı telefonlara da taşımaya karar verdi!

27.6.2016Teknoloji
‘Yeni referandum’ diyen 3 milyonu aştı

‘Yeni referandum’ diyen 3 milyonu aştı

Birleşik Krallık’ta AB’den ayrılıp ayrılmama referandumunun tekrarlanması için toplanan imzalar 3 milyonu aştı. Ancak bu kampanyanın, referandumdan önce anketlerde AB yanlıları öndeyken, AB karşıtı bir aktivist tarafından başlatıldığı ortaya çıktı.

26.6.2016Dünya
10 yaşındaki kız çocuğa mide bulandıran mesajlar!

10 yaşındaki kız çocuğa mide bulandıran mesajlar!

Sosyal medya 10 yaşındaki kız çocuğunun uğradığı istismarı konuşuyor. Facebook sayfası üzerinden ortaya çıkarılan olay, çok sayıda kişi tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

26.6.2016Gündem
Whatsapp'tan sesli rama rekoru

Whatsapp'tan sesli rama rekoru

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, geçtiğimiz Perşembe günü itibariyle önemli bir kilometre taşını geride bıraktı. En güncel kullanıcı istatistiklerinden edinilen verilere göre uygulamada artık her gün ortalama 100 milyon sesli görüşme gerçekleştiriliyor.

25.6.2016Teknoloji
Metro Kargo battı yüzlerce çalışan ortada kaldı

Metro Kargo battı yüzlerce çalışan ortada kaldı

Metro Holding bünyesinde 9 yıl önce kurulan Metro Kargo iflas noktasına geldi. Şirketin yüzlerce çalışanı, birkaç aydan beri maaş alamıyor. Acenteler, tahsilat yapamadıkları için şirket ile yollarını ayırdı; icra takibine başladı. Metro Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yıldırım, hurriyet.com.tr’ye yaptığı açıklamada, önceliklerinin çalışan maaşlarının ödenmesi olduğunu söyledi.

24.6.2016Ekonomi
Dünyanın en yaşlı porsuk ağacı Zonguldak'ta bulundu

Dünyanın en yaşlı porsuk ağacı Zonguldak'ta bulundu

Bir ağaç düşünün, gölgesinde oturduğunuzda sizi tarihin ilk çağlarına kadar götürsün. Dili olsa, konuşsa bilirsiniz ki tarihi yeniden yazdırır. Fotoğraflarda gördüğünüz porsuk ağacı 4112 yaşında. Türkiye'nin en yaşlı ağacı ve dünyada bilinen en yaşlı 5 ağaçtan birisi...

24.6.2016Seyahat
WhatsApp'a müzik paylaşımı ve ilgi çekici yenilikler geliyor

WhatsApp'a müzik paylaşımı ve ilgi çekici yenilikler geliyor

Müzik paylaşımı önümüzdeki dönemde anında mesajlaşma uygulamalarının göz diktiği alanlardan bir tanesi olacak. Facebook Messenger ve iMessage da gördüğümüz paylaşım özelliklerine bir cevap WhatsApp'tan geliyor.

24.6.2016Hürriyet İçerik Ortaklıkları
Gollum davasında karar çıktı

Gollum davasında karar çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Yüzüklerin Efendisi filmindeki Gollum karakterine benzeten Rıfat Çetin'e "Cumhurbaşkanı'na hakaret" ve "hakaret" suçlarından ayrı ayrı ceza verildi. Çetin, velayet hakkından da mahrum bırakıldı

23.6.2016Gündem
Instagram 500 milyon barajını aştı

Instagram 500 milyon barajını aştı

Instagram, 500 milyon kullanıcıyı aştığını, yaklaşık 300 milyon kullanıcının hizmetten günde en az bir kere faydalandığını duyurdu.

23.6.2016Teknoloji
I Sea uygulaması App Store'dan kaldırıldı

I Sea uygulaması App Store'dan kaldırıldı

App Store'da yayınlandığı gibi büyük ilgi gören skandal uygulama Apple'ın uygulama mağazası App Store'dan apar topar kaldırıldı.

23.6.2016Teknoloji
Ünlü İlahiyat Profesörü Yaşar Nuri Öztürk hayatını kaybetti! Ölümündeki acı tesadüf...

Ünlü İlahiyat Profesörü Yaşar Nuri Öztürk hayatını kaybetti! Ölümündeki acı tesadüf...

Yaşar Nuri Öztürk'ten acı haber... Uzun süredir kanser tedavisi gören İlahiyat Profesörü Yaşar Nuri Öztürk doğduğu gün olan 22 Haziran’da hayatını kaybetti. Yaşar Nuri Öztürk, mide kanseri teşhisiyle 12 Kasım 2011'de ameliyat olmuş ve 3.5 ay kemoterapi görmüştü. Yaşar Nuri Öztürk'ün vefatının ardından sosyal medyada çok sayıda mesaj paylaşıldı.

23.6.2016Gündem
Olga'dan gelen sinyalin nedeni belli oldu!

Olga'dan gelen sinyalin nedeni belli oldu!

İstanbul ve Ankara’daki 3 cinayetin zanlısı Atalay Filiz’in Aralık 2011’den bu yana kayıp olan eski sevgilisi Olga Seregina’ya ait internet sitesinin 5 yıl sonra online olmasının nedeni ortaya çıktı.

23.6.2016Gündem
#SoruHürriyeti'nin bugünkü konuğu Emre Dorman

#SoruHürriyeti'nin bugünkü konuğu Emre Dorman

Hurriyet.com.tr'nin, Hürriyet'in köşe yazarlarıyla okurlarını bir araya getiren programı #SoruHürriyeti'nin bugünkü konuğu Dr. Emre Dorman... Emre Dorman'a biz "Ramazan'da yiyip içmek, oruçluya saygısızlık mı?" diye soracağız. Ya sizin sorularınız?

22.6.2016Gündem
Hepsiburada.com Silikon Vadisi’nde beyin avında

Hepsiburada.com Silikon Vadisi’nde beyin avında

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu hepsiburada.com önümüzdeki dönem işe alacağı 300 suni zekâ, data ve yazılım uzmanı için dünyanın teknoloji merkezi Silikon Vadisi’nde beyin avına çıktı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, Vadi’de bir araya geldiği yaklaşık 100 Türk kökenli genci hepsiburada.com’da çalışmaya davet etti.

22.6.2016Ekonomi
Oğlunun yara izi şeklinde dövme yaptırdı

Oğlunun yara izi şeklinde dövme yaptırdı

Kansas'ta yaşayan Gabriel Marshall ismindeki küçük çocuğun beyninde kötü huylu bir beyin tümörü tespit edildi.

22.6.2016Sağlık
Sosyal medyayı birbirine katan dev timsahın sırrı çözülemedi

Sosyal medyayı birbirine katan dev timsahın sırrı çözülemedi

Popüler bir avlanma bölgesinde yakalanan devasa timsahın internette yayılan fotoğrafı görenleri hayrete düşürdü.

22.6.2016Dünya
Facebook'un sizi izlememesinin yolu

Facebook'un sizi izlememesinin yolu

Facebook'un attığınız her adımı takip etmesini engellemeniz mümkün! Nasıl mı?

22.6.2016Teknoloji
Zuckerberg laptopun kamerasını bantladı!

Zuckerberg laptopun kamerasını bantladı!

Facebook'un patronu Mark Zuckerberg'in Instagram'ın başarısını kutlayan fotoğrafında dikkat çeken bir detay vardı: Laptopunun kamerası ve mikrofonu bantla kapatılmıştı. Peki ama neden?

22.6.2016Teknoloji

Olga’dan 5 yıl sonra ilk sinyal

Atalay Filiz’in Paris’te kaybolan sevgilisi Olga Seregina’nın Rus Facebook’u olarak bilinen vk.com’daki internet sayfası, beş yıl sonra ilk kez online oldu

22.6.2016Gündem
Facebook'ta korkutan güvenlik tehlikesi

Facebook'ta korkutan güvenlik tehlikesi

Dünya genelinde bir gün içerisinde en çok ziyaret edilen sosyal medya sitesi olan Facebook'ta güvenlik açığı tespit edildi.

21.6.2016Teknoloji
Beş metrelik davetsiz misafir korku dolu anlar yaşattı

Beş metrelik davetsiz misafir korku dolu anlar yaşattı

Avustralyalı kadın, gece uyandığında evine giren beş metrelik bir piton yılanıyla karşılaşınca neye uğradığını şaşırdı.

21.6.2016Dünya
O muhtar için karar çıktı

O muhtar için karar çıktı

Kocaeli'nin Gebze İlçesi’nde, Facebook’tan akşam ezanından sonra sokağa çıkan kız çocuklarını dayakla tehdit eden Arapçeşme Mahallesi Muhtarı Remzi Kandaz, ’Halk arasında korku ve panik yaratmak’ suçundan yargılandığı davanın ilk duruşmasında beraat etti. Remzi Kandaz şaka yaptığını söyledi.

21.6.2016Gündem
Beşiktaş'ı karıştıran transfer!

Beşiktaş'ı karıştıran transfer!

Beşiktaş'ın, sakatlığı nedeniyle geçen sezon hiç oynamayan Fabricio Agosto Ramirez'i transfer ettiği iddiası büyük tartışma yarattı. Siyah beyazlı taraftarlar sosyal medyada yaptıkları yorumlarda İspanyol kalecinin transferini istemediklerini ifade ettiler.

21.6.2016Futbol
Seyhan Belediyesi:

Seyhan Belediyesi: "Yanıyoruz"

ADANA Seyhan Belediyesi’nin ’Yaniyürükkkkkkk’ dediği facebook paylaşımı, takipçilerini güldürdü.

21.6.2016Çukurova
Chrome neden bu kadar RAM kullanıyor?

Chrome neden bu kadar RAM kullanıyor?

Chrome'un diğer web tarayacılarına göre daha çok RAM kullanmasının nedeni ne?

21.6.2016Teknoloji
Seyhan Belediyesi’nden güldüren paylaşım

Seyhan Belediyesi’nden güldüren paylaşım

Adana'nın Seyhan Belediyesi’nin sıcak havalara dikkat çekmek için sosyal paylaşım sitesinden yayınladığı esprili paylaşım büyük ilgi topladı.

20.6.2016Gündem
Üniversiteyi sarsan cinsel tacizde korkunç ifadeler

Üniversiteyi sarsan cinsel tacizde korkunç ifadeler

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde yüksek lisans öğrencisi N.D., evinde kaldığı tez hocası Doç. Dr. M.D.'nin cinsel saldırısına uğradığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Tacize uğradığını iddia eden 29 yaşındaki N.D., ifadesinde "Beni yatağa atıp üzerime çıktığı andan itibaren tek eliyle beni tutup tek eliyle de göbeğim ve kalçamı okşamaya başladı. Olayın etkisinden donakaldım." diye konuştu.

20.6.2016Gündem
Asfaltta yumurta videosu izlenme rekoru kırdı

Asfaltta yumurta videosu izlenme rekoru kırdı

Muğla’nın Menteşe Belediyesi personeli Tünay Ürper, 45 dereceyi bulan sıcak havanın kavurucu etkisini gösterebilmek için asfaltta yumurta pişirdi. Ürper’in sosyal paylaşım sitesi Facebook’a yüklediği video, izlenme rekoru kırdı.

20.6.2016Gündem
Tinder'da tacize hapis cezası

Tinder'da tacize hapis cezası

25 yaşındaki Zach Alchin, Facebook’ta arkadaşının paylaştığı bir Tinder kullanıcısının resmi hakkında cinsel taciz içeren yorumlar yaptı.

20.6.2016Dünya
Saldırıya uğrayan plakçının sahibi Koreli Seogu Lee açıklama yaptı

Saldırıya uğrayan plakçının sahibi Koreli Seogu Lee açıklama yaptı

Velvet Indieground'un sahibi Koreli Seogu Lee, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "O korku dolu ve şok edici gece, sadece beni değil o talihsiz gecedeki müzikseverleri, müziğin ve sevginin gücüne inanan insanları acı dolu, tiksinç ve derinden yaraladı" dedi. Seogu Lee, dükkanını kapatmayacağını belirtirken, destek veren herkese de teşekkür etti.

20.6.2016Gündem
Rus aşırı sağcı lider Jirinovski: Türkiye ile ilişkileri düzeltmeyi başarırsam...

Rus aşırı sağcı lider Jirinovski: Türkiye ile ilişkileri düzeltmeyi başarırsam...

Türkiye’nin Moskova Büyükelçisi Ümit Yardım ile bir süre önce görüşerek Türkiye-Rusya ilişkilerini ele aldığı ortaya çıkan aşırı sağcı politikacı Vladimir Jirinovski, Rus basınına konuştu.

20.6.2016Dünya
Otomobilde aşk tuzağı iddiası!

Otomobilde aşk tuzağı iddiası!

Antalya’da 23 yaşındaki Volkan Y., Mazıdağı’ndaki mezarlığın önünde aracında 20 yaşındaki Candan Seçil Y. tarafından tuzağa düşürüldüğü, çırılçıplak fotoğraflanıp darp ve gasp edildiği iddiasıyla şikayetçi oldu. Olayla ilgili Candan Seçil Y. ile 28 yaşındaki Osman D. ve 34 yaşındaki Uğur Ş. gözaltına alınıp tutuklandı.

20.6.2016Gündem
Eşinin çıplak görüntülerini yayan kocaya dava

Eşinin çıplak görüntülerini yayan kocaya dava

İlk evliliğinden bir kızı olan Sinen K. ile Zafer K. iki yıl önce dünya evine girdi.

20.6.2016Gündem
Facebook, Twitter ve Google'a IŞİD şoku

Facebook, Twitter ve Google'a IŞİD şoku

Facebook, Twitter ve Google'a, IŞİD'e dolaylı destek verdikleri için dava açıldı!

20.6.2016Teknoloji
Sevgiliye ‘neden terk ettin’ davası

Sevgiliye ‘neden terk ettin’ davası

İzmir’de 28 yaşındaki güzellik uzmanı Saime E., kendisini terk edip başka bir kadınla birlikte olmaya başlayan sevgilisine 10 bin liralık tazminat davası açtı.

20.6.2016Gündem
Sosyal medyada 'seri katil' hayranlığı

Sosyal medyada 'seri katil' hayranlığı

Seri cinayet zanlısı Atalay Filiz adına sosyal medyada hayran grupları açan bazı kullanıcılar, akılalmaz paylaşımlarda bulunuyor. Uzmanlara göre bu davranış biçimi kişilik bozukluğu işareti.

19.6.2016Gündem

Yazar Sonuçları

CHP Genel Sekreterliği'ne

CHP Genel Sekreterliği'ne

Sayın Kamil Sındır,

28.6.2016Ege
Turizmin karanlık yüzü: Çocukların cinsel sömürüsü

Turizmin karanlık yüzü: Çocukların cinsel sömürüsü

ULUSLARARASI Çocuk Merkezi (ICC), Hacettepe Üniversitesi Halk Sağlığı Enstitüsü ve Halk Sağlığı Uzmanları Derneği, ECPAT International ve ECPAT Hollanda işbirliğiyle Türkiye’de Turizm ve Seyahatte Çocukların Cinsel Sömürüsü araştırması gerçekleştirdi.

26.6.2016Haber Yazıları
“İlâm”-ı aşk: Anket defteri

“İlâm”-ı aşk: Anket defteri

ORTAOKUL yıllarımda “anket defterleri” dolaşırdı, elden ele.

23.6.2016Yaşar SÖKMENSÜER