MENÜ

Youtube

Youtube ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Youtube haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.734 Youtube haberi bulunmuştur.

YouTube
Youtube 15 Şubat 2005 tarihinde 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuş bir video barındırma web sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletlerin 'deki (ABD) San Bruno, Kaliforniya şehrindedir.

Bugünkü Halini Alma Süreci
Chad Hurley, Steve Chen ve Jawed Karim’in kurduğu YouTube uygulaması başta "hot or not" stilinde karşılıklı beğenenlerin bildirim aldığı bir tanışma sitesi olarak yola çıkmıştır. Ancak bu fikrin orijinal olmadığını düşünen girişimciler bu yolda devam etmeme kararı almıştır. YouTube'un bugünkü şeklini almasına ilham kaynağı olan şey, yüksek boyutlu videoların e-maillerin ekinde gönderme sorunu yaşanmasıdır. Site, kullanıcılarına video yükleme, izleme ve paylaşma imkanı sunmaktadır .

Youtube ilk video 23 Nisan 2005 tarihinde yüklenmiştir ve videoda YouTube’un kurucularından Jawed Karim de görülmektedir. “Kendini yayınla” sloganıyla ortaya çıkan bu oluşum günümüzde her internet kullanıcısının günde en az 1 kere uğradığı bir alan haline gelmiştir. YouTube, 9 Ekim 2006 tarihinde Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınmıştır. Günümüzde Google'ın yan kuruluşlarından biri olarak faaliyetine devam etmektedir.

Rickroll Nedir?
2007 yılında Rick Astley’in Never Gonna Give You Up şarkısıyla ortaya çıktığı söylenen Rickroll terimi YouTube'a link vererek, çıkan videonun şaka amaçlı kullanılmasıdır. Dakikada 400 saatlik video yüklenen site Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 4.sitesi konumundadır.En çok izlenen videosu “PSY – GANGNAM STYLE”, mizik videoları dışında en çok izlenen video ise “Charlie bit my finger - again !”dir. YouTube’da en çok abonesi olan kanal ise “PiwdiePie”dır.

Pornografi, şiddet, tehdit, reklam ve suç sayılan içerikler YouTube'a yüklenemez. Günümüzde YouTube’a erişimin yarısı mobilden sağlanmaktadır. YouTube'a sadece Türkiye'den erişim, mahkeme kararlarıyla 5 kez engellenmiştir. YouTube birçok kullanıcısının İnternet'te ün kazanmasına sebep olmuştur. YouTube geliştiriciler için API hizmeti de sunmaktadır. Kullanıcılar bu hizmet kapsamında YouTube videolarını kendi site veya bloglarında yayınlayabilmektedir. Sosyal medyanın ve YouTube'un yıldızlarından olan “Grumpy Cat”, 2014 yılında Oscar ödüllü oyuncu Gwyneth Paltrow'dan daha fazla para kazanmıştır.

İçerisinde Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat'in de bulunduğu takipçi sayısı aralığına göre platformların reklam gelirlerini kıyaslayan araştırmaya göre 7 milyondan fazla takipçisi olan biri YouTube'dan ortalama 300 bin dolar kazanç elde ederek diğer platformlardaki aynı takipçi sayısına sahip kişilerden fazla kazanıyor (Facebook 187 bin 500, Instagram 150 bin, Twitter 60 bin). 

Youtube Haberleri

Kadın dizisinin son bölümünde dramatik dakikalar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın dizisinin son bölümünde dramatik dakikalar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hatice ve Enver’den uygun iliğin bulunduğunu öğrenen Bahar hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.4.2018Televizyon
Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünde gerilim arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünde gerilim arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Serhan ve Oya arasındaki ilişkiyi anlayan Merve, Serhan’ın Oya’dan şüphelenmesi için çok ince bir plan yaptı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.4.2018Televizyon
Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanında İsmet Paşanın planı harekete geçiyor

Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanında İsmet Paşa'nın planı harekete geçiyor

Vatanım Sensin dizisi yayınlanan 53. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Yunan Ordusu, Kütahya'yı işgal ettikten sonra Eskişehir'e dayanıyor; Türk Ordusu'nu büyük bir tehlike bekliyor. İşte, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı.

24.4.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 47. yeni bölüm fragmanı Adem’in yeni hamlesi

İstanbullu Gelin 47. yeni bölüm fragmanı Adem’in yeni hamlesi

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Faruk’un Adem’i hapse göndermek istediğini öğrenen Süreyya’nın sert sözlerinin damga vurduğu İstanbullu Gelin’in 47. bölüm fragmanında Adem’in yeni planına yönelik cümlesi de merak uyandırdı. İşte İstanbullu Gelin 47. Bölüm fragmanı ve yeni gelişmelerin kısa bir özeti!

24.4.2018Televizyon
YouTube: 3 ayda 8,3 milyon video sildik

YouTube: 3 ayda 8,3 milyon video sildik

YouTube'un ilk üç aylık raporuna göre, geçen yılın Ekim ve Aralık ayında 8,3 milyon video kurallara aykırı bulunduğu için silindi.

24.4.2018 Teknoloji
Tuğçe Sarıkaya “Ters Manyel” de

Tuğçe Sarıkaya “Ters Manyel” de

Model ve oyuncu Tuğçe Sarıkaya, yeni projesiyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

24.4.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanı: Senin aklın fikrin

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı: Senin aklın fikrin

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Entrika yüklü sahnelerin ağırlıklı olduğu Yasak Elma’nın 23 Nisan tarihli son bölümünde Yıldız’a karşı iyice bilenen Enver, finalde Alihan’ın karşısına çıktı. Olaylı final sahnesi ardından yaşanacakları merak eden izleyiciler, fragmanla ilk tüyoları aldı. İşte Yasak Elma 7. bölüm fragmanı ve detaylar!

24.4.2018Televizyon
Kakava şenlikleri ne zaman

Kakava şenlikleri ne zaman?

Kakava şenlikleri, geleneksel at yarışları, dilek ağacı organizasyonu gibi birçok etkinliğin yanı sıra konserlerle dolu dolu geçecek. Edirne Belediyesi tarafından düzenlenen Kakava şenlikleri, yüz yıllardır süre geleneği yeni nesillerle buluşturacak. Peki, Kakava şenlikleri ne zaman ve saat kaçta başlayacak? İşte, şenliğe katılmak isteyenler için bazı detaylar

24.4.2018Gündem
Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Siyah Beyaz Aşk'ta heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ferhat, Özge sırrını Aslı’dan saklıyor olmanın ağırlığı altında giderek ezildi. Aşklarında böyle bir sırrın olmasını istemeyen Ferhat, Aslı’ya her şeyi itiraf etmeyi denedi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.4.2018Televizyon
8. Gün dizisi yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

8. Gün dizisi yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8. Gün dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça sürükleyici dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hayati'yle Bahar'ın planı Aziz'in karanlık yüzünü ortaya çıkarsa da, baba kız bildiklerini bir süre Aziz'e belli etmemeye, Aziz'e olabildiğince yakın olmaya karar verdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, 8. Gün dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.4.2018Televizyon
Yasak Elma dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ender Yıldız’ın Halit’in yanına geri döndüğünü görünce, bir kumpasa kurban gittiğini anladı ve Yıldız’ın gerçek yüzünü Halit’e göstermek için ant içti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.4.2018Televizyon
Söz dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde yaralı halde teröristlerin hedefinde olan Yavuz, Bahar’ın da yardımıyla tehlikeyi savuşturmayı başardı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.4.2018Televizyon
Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. bölüm fragmanında Akşemseddin açığa çıkıyor

Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. bölüm fragmanında Akşemseddin açığa çıkıyor

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi yayınlanan 5. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Kanal D ekranlarının nefes kesen dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin yeni bölümünde Sultan Mehmed, Orhan’ın serbest bırakılmasıyla ağabeyinin öldürülmesi arasında derin bir alaka olduğuna kanaat getirir. İşte, Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm fragmanı.

23.4.2018Televizyon
Survivor Berna Canbeldek kimdir, kaç yaşındadır Berna Canbeldek Survivordan neden ayrıldı

Survivor Berna Canbeldek kimdir, kaç yaşındadır? Berna Canbeldek Survivor'dan neden ayrıldı?

Survivor 2018’in iddialı isimlerinden olan Berna Canbeldek'in kim olduğu Acun Ilıcalı'nın açıklamaları sonrası merak konusu oldu. Vatandaşlar Survivor'ın başarılı yarışmacısı Berna Canbeldek'in kim olduğunu ve Survivor 2018'e neden veda ettiğini merak ediyor. Peki, Berna Canbeldek kimdir? Survivor Berna yarışmadan neden ayrıldı?

23.4.2018Televizyon
Tuğçe Kandemir kimdir

Tuğçe Kandemir kimdir?

Tuğçe Kandemir, son günlerde sosyal medya üzerinde adı sıkça anılan isimler arasında yer almaya başladı. Amatör olarak seslendirdiği şarkıların ardından geçtiğimiz günlerde tekli çalışma ve kliple adını duyuran Tuğçe Kandemir, araştırılan isimler arasında yer almaya başladı. Peki, Tuğçe Kandemir kimdir? İşte, detaylı bilgiler

23.4.2018Televizyon
Yaptığı şaka nedeniyle nikâhı kıyılamayan gelin konuştu

Yaptığı şaka nedeniyle nikâhı kıyılamayan gelin konuştu

“Hayır demek ne mümkün, tabii ki evet” yanıtı nedeniyle memurun nikâhını kıymadığı gelin Hatice Koşman, amacının sadece şaka yapmak olduğunu söylüyor. Damat Turgut Dinçer Güneri ise memura tepkili: “15 dakika dil döktük, ikna olmadı. Yaptığımız tüm masraflar boşa gitti”

23.4.2018Gündem
Çocuklar Duymasın dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çocuklar Duymasın dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Çocuklar Duymasın'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Meltem yaz tatili için her şey dahil, beş yıldızlı bir tatil köyüne rezervasyon yaptırdı. Fakat Haluk'un planları farklıydı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.4.2018Televizyon
Tehlikeli Karım son sahnesi ile dikkat çekti 6. bölüm fragmanında Alper ne yapacak

Tehlikeli Karım son sahnesi ile dikkat çekti! 6. bölüm fragmanında Alper ne yapacak?

Tehlikeli Karım son bölümünün ardından 6. yeni bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Derin'in hala bazı gerçeklerin farkına varmayıp Alper'in peşinden koştuğu son bölümde, genç adamdan gelen hamle nelerin gündeme geleceğini merak ettirdi. Peki, son bölümün ardından Tehlikeli Karım 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Derin ile Alper arasında geçen diyalog ve yeni bölüm fragmanı hakkında bilgiler

22.4.2018Televizyon
Jet Sosyete dizisinin son bölümünde keyifli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünde keyifli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Tony ve Pelin’e devamlı gelen hediyeleri kıskanan Yaşar, onlar gibi Instagram fenomeni olmaya karar verdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.4.2018Televizyon
Savaşçı dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Savaşçı dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yüzbaşı Haydar şehit mi oldu endişesi yaşayan Kılıç Timi, atılan havan mermileriyle ateş çemberinin içinde kaldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Savaşçı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.4.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. bölüm fragmanında Ünaldan Hızıra uyarı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. bölüm fragmanında Ünal'dan Hızır'a uyarı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanan 100. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Ünal Kaplan'dan Hızır'a büyük bir uyarı geliyor. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı.

22.4.2018Televizyon
İnsanlık Suçu 5. bölüm fragmanında Gökhan şoku

İnsanlık Suçu 5. bölüm fragmanında Gökhan şoku!

İnsanlık Suçu 5. bölüm fragmanı, izleyicilerde büyük bir şoka neden oldu. Kanal D ekranlarının yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicilerini ekran başına kilitleyen yapımı İnsanlık Suçu, son bölümün ardından 5. bölüm fragmanı ile izleyicisinin karşısına çıktı. Gökhan'ın hapis cezası almasının ardından çileden çıkan Emel, Cemal ve Sami'ye yüklenmeye başlayacaktır. İşte, İnsanlık Suçu 5. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

22.4.2018Televizyon
Survivorda dünkü dokunulmazlık oyununu kim kazandı İşte performans sıralaması

Survivor'da dünkü dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte performans sıralaması

Survivor dokunulmazlık oyunu, dün akşam heyecan oldu dakikaları izleyicilerle buluşturdu. Kıran kırana geçen mücadelelerin ardından ortaya çıkan sürpriz sonuçlar, birleşmeye çok az bir süre kala iki adayın daha isminin belirlenmesiyle sonuçlandı. Peki, Survivor'da dün akşam kimin adı yazıldı? İşte, Survivor performans listesi ve dün akşam yaşanılanlar hakkında bazı detaylar

21.4.2018Gündem
Tekno çırak

Tekno çırak

Geçmişte telefonla sipariş alıp ürünü çıraklarla müşteriye ulaştıran mahalle esnafı da teknolojideki gelişmelere ayak uydurmaya başladı. Bakkal, manav ve kasaplardan online olarak sipariş verilmesini sağlayan yeni uygulamalar, esnafın yüzünü güldürürken, hızlı teslimatla tüketiciyi de memnun ediyor.

21.4.2018Ekonomi
Dünya Günü nedir Googledan 22 Nisan Dünya Gününe özel Doodle

Dünya Günü nedir? Google'dan 22 Nisan Dünya Günü'ne özel Doodle

Her yıl 22 Nisan'da çevre kirliliği ve çevresel tehlikelere karşı dikkat çekmek amacıyla çeşitli etkinliklerle kutlanan Dünya Günü, teknoloji devi Google tarafında da unutulmadı. Bugüne özel bir doodle hazırlayan Google, bugünün önemini anlatan bir de video yayınladı. Peki, Dünya Günü nedir? Dünya Günü neden kutlanır, tarihçesi nedir?

21.4.2018Gündem
Hülya Avşar: Kendimi halka açıyorum

Hülya Avşar: Kendimi halka açıyorum

Hülya Avşar senaryosunu yazıp yönettiği otobiyografik filmi “Selfi” için YouTube sayfasında iddialı açıklamalar yaptı. Avşar, 27 Nisan’da vizyona girecek filmi kendini halka açmak için yaptığını söyledi.

21.4.2018Magazin
Lise öğrencilerinden sosyal medya kanalı

Lise öğrencilerinden sosyal medya kanalı

Afyonkarahisar'da liseli öğrenciler, öğretmenlerinin öncülüğünde, genel yayın yönetmeninden sunucusuna her aşamasında görev aldıkları kanal ile okuldaki etkinlikleri ve beldeden haberleri, sosyal medya üzerinden yayın yaparak duyuruyor.

21.4.2018Eğitim
Ufak Tefek Cinayetler 26. yeni bölüm fragmanında Merveden şok hamle

Ufak Tefek Cinayetler 26. yeni bölüm fragmanında Merve'den şok hamle

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Oya’nın kriz geçirdiği sahneyle başlayan Ufak Tefek Cinayetler’in 26. bölüm fragmanına Serhan’ın ‘ben bir proje miyim senin için?’ sorusu damga vurdu. Mehmet- Burcu ilişkisini kullanarak alt mesajlar veren Merve, çok büyük bir plan yapacak gibi görünüyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

21.4.2018Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı … Metin hapse mi girecek

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı … Metin hapse mi girecek?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle paylaşıldı. Son bölümde Hüsnü ve ailesi çok zor anlar yaşadı. Tekin'in tutuklanması aileyi adete yıktı. Arka Sokaklar son bölüm boyunca ‘Tekin cezaevine mi girecek?’ sorusuna yanıt arayan izleyiciler, Arka Sokaklar 478. bölüm fragmanıyla ise başka bir şok yaşadı. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve son bölüm gelişmelerinin kısa bir özeti!

21.4.2018Televizyon
Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde hareketli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde hareketli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Mavi'nin Faysal'a doğrulttuğu silah boştu. Faysal önlemini aldı ve Mavi'nin bu hamlesini boşa çıkardı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.4.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde aksiyon dolu anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde aksiyon dolu anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Abdülhamid, Parvus’un kendisine vermiş olduğu sandıktaki zehirli tozun etkisiyle giderek hastalanırken, Parvus amacına yaklaştı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.4.2018Televizyon
Beyaz Showun konukları kimler 20 Nisan Beyaz Show konukları ve fragmanı

Beyaz Show'un konukları kimler? 20 Nisan Beyaz Show konukları ve fragmanı

Beyaz Show'un bu haftaki konukları sevilen programın takipçileri tarafından oldukça merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Kanal D ekranlarının efsanevi talk show programı Beyaz Show'da bu hafta birbirinden renkli ve sempatik isimler yer alıyor. İşte, 20 Nisan Beyaz Show konukları ve fragmanı.

20.4.2018Televizyon
Adı: Zehra 9. bölüm fragmanında şoke eden olay

Adı: Zehra 9. bölüm fragmanında şoke eden olay

Adı: Zehra dizisi yayınlanan 9. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Genco ve Zehra eve döndüklerinde şok edici bir manzarayla karşılaşmıştır. İşte, Adı: Zehra dizisinin yeni bölüm fragmanı.

20.4.2018Televizyon
Yeni Gelin 46. bölüm fragmanında Bozok Konağında sırlar artıyor

Yeni Gelin 46. bölüm fragmanında Bozok Konağı'nda sırlar artıyor

Yeni Gelin dizisi yayınlanan 46. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça keyifli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Bozok Konağı’nın sırları ve kapalı kapılar ardında yaşanan olayları tabii ki son bulmaz. İşte, Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı.

20.4.2018Televizyon
İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Adem duyduğu gerçekle yıkıldı. Faruk ve Süreyya bebeklerinin cinsiyetini öğrenirken, Fikretler’den müjdeli haber geldi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.4.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta neden yok sorusu dizinin takipçileri tarafından oldukça merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Peki, Fazilet Hanım ve kızları bu akşam neden yok? Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

20.4.2018Televizyon
İZEV Vakfıdan farkındalık klibi

İZEV Vakfı'dan farkındalık klibi

Bir farkındalık projesi olan "Hayat ve BİZ" organizasyonunun 2. ayağı "Hayvanlar ve BİZ" fotoğraf sergisinin dünyaca ünlü Roger Waters desteği ile hazırlanan ve Selda Bağcan, Funda Arar, Kubat ve Koray Avcı'nın seslendirdiği "Yaşam Hakkı - Duvar" parçasının klibi. youtube/İZEV VAKFI

20.4.2018Haber
Arka Sokaklar dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Tekin hapse girdi mi

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tekin hapse girdi mi?

Arka Sokaklar dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Arka Sokaklar'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Hüsnü ve ailesini zor günler bekliyordu. Tekin'in adı cinayet soruşturmasında yer aldığını duyan Mesut, çok öfkeliydi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.4.2018Televizyon
Vatanım Sensine Tuna Nehri akmam diyor türküsü damga vurdu

Vatanım Sensin'e Tuna Nehri akmam diyor türküsü damga vurdu

Vatanım Sensin dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir dakikayı aşan Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanına Cevdet ve İsmail Paşa arasındaki diyalog damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

20.4.2018Televizyon
YouTube sayesinde 40 yıl sonra ailesiyle buluştu

YouTube sayesinde 40 yıl sonra ailesiyle buluştu

Hindistan'da 40 yıldır kendisinden haber alınamayan bir kişi, görüntü paylaşım sitesi YouTube'da yayılan bir videoda fark edilmesinin ardından ailesiyle buluştu.

20.4.2018Dünya
Servet dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Servet dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Servet dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Can’ın gönlüne Ferah düşerken, Hande’yle sanıldığı gibi yakın bir ilişkisi olmayan Can, vefa duygusu ve aşkın sarsıcı gücü arasında sıkışmaya başladı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Servet dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.4.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisi son bölümüyle ekranlara geldi | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisi son bölümüyle ekranlara geldi | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Perşembe akşamları izleyiciyle buluşan Bizim Hikaye dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine heyecan dolu anlar yaşattı. Dizinin son bölümünde, oğlunu geri kazanmanın tek yolunun Filiz’den kurtulmak olduğunu düşünen Ayla, kocasından yardım ister. Son bölümünün yayınlanmasının ardından gelecek hafta Perşembe akşamı ekranlara gelecek olan bölümü merak eden seyirciler, yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde başka neler oldu?

19.4.2018Televizyon
Avlu dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde çıkan müebbet kararından sonra Deniz’in dünyası bir kez daha başına yıkıldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.4.2018Televizyon
Bir Mucize Olsun dizisi final yapıyor İşte final bölümü fragmanı

Bir Mucize Olsun dizisi final yapıyor! İşte final bölümü fragmanı

Bir Mucize Olsun dizisi yayınlanan final bölümü fragmanıyla izleyicilerine üzücü haberi verdi. Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bir Mucize Olsun dizisi reytinge yenilerek final yapma kararı aldı. İşte, dizinin final bölümü fragmanı.

19.4.2018Televizyon
HTC yeni ürünleriyle Türkiye’de büyümeye kararlı

HTC yeni ürünleriyle Türkiye’de büyümeye kararlı

Son yönetim değişikliklerini takiben Türkiye operasyonları için yeni hedefler belirleyen HTC, Türkiye’de satışa sunulacak olan HTC Desire 12 ve 12+ modellerini tanıttı ve HTC Vive’ın yakın bir zamanda pazara sunulacağı bilgisini paylaştı.

19.4.2018Teknoloji
Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm fragmanında Ferhat itirafa hazırlanıyor

Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm fragmanında Ferhat itirafa hazırlanıyor

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Önümüzdeki haftanın ilk günü ekrana gelecek olan Siyah Beyaz Aşk 27. bölümünde Vildan’ın yıllardır sakladığı büyük sır ortaya çıkıyor. Abisinin de baskısıyla harekete geçen Ferhat, bu gerçeği anlatmak için Aslı’lya yüzleşiyor. İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölümünden ilk görüntüler!

19.4.2018Televizyon
Sanal aşçılıkla fenomen olan Saniye Anneye hacker saldırısı

Sanal aşçılıkla fenomen olan Saniye Anne'ye hacker saldırısı

Sanal aşçılıkla fenomen olan Saniye Anne'ye hacker saldırısı

19.4.2018İzmir

Yazar Sonuçları

Yeni Türkiye’nin yeni eğlencesi

Kerimcan Durmaz, Selin Ciğerci, Caner Çalışır ve Samet Liçina...

21.4.2018

Dansın çekim gücü

Geçtiğimiz haftayı muhteşem bir etkinlikle geride bıraktık. “2. İstinyePark Dans Festivali” halkımız tarafından büyük bir coşku ve ilgiyle karşılandı.

21.4.2018