MENÜ

Youtube

Youtube ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Youtube haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10.066 Youtube haberi bulunmuştur.

YouTube
Youtube 15 Şubat 2005 tarihinde 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuş bir video barındırma web sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletlerin 'deki (ABD) San Bruno, Kaliforniya şehrindedir.

Bugünkü Halini Alma Süreci
Chad Hurley, Steve Chen ve Jawed Karim’in kurduğu YouTube uygulaması başta "hot or not" stilinde karşılıklı beğenenlerin bildirim aldığı bir tanışma sitesi olarak yola çıkmıştır. Ancak bu fikrin orijinal olmadığını düşünen girişimciler bu yolda devam etmeme kararı almıştır. YouTube'un bugünkü şeklini almasına ilham kaynağı olan şey, yüksek boyutlu videoların e-maillerin ekinde gönderme sorunu yaşanmasıdır. Site, kullanıcılarına video yükleme, izleme ve paylaşma imkanı sunmaktadır .

Youtube ilk video 23 Nisan 2005 tarihinde yüklenmiştir ve videoda YouTube’un kurucularından Jawed Karim de görülmektedir. “Kendini yayınla” sloganıyla ortaya çıkan bu oluşum günümüzde her internet kullanıcısının günde en az 1 kere uğradığı bir alan haline gelmiştir. YouTube, 9 Ekim 2006 tarihinde Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınmıştır. Günümüzde Google'ın yan kuruluşlarından biri olarak faaliyetine devam etmektedir.

Rickroll Nedir?
2007 yılında Rick Astley’in Never Gonna Give You Up şarkısıyla ortaya çıktığı söylenen Rickroll terimi YouTube'a link vererek, çıkan videonun şaka amaçlı kullanılmasıdır. Dakikada 400 saatlik video yüklenen site Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 4.sitesi konumundadır.En çok izlenen videosu “PSY – GANGNAM STYLE”, mizik videoları dışında en çok izlenen video ise “Charlie bit my finger - again !”dir. YouTube’da en çok abonesi olan kanal ise “PiwdiePie”dır.

Pornografi, şiddet, tehdit, reklam ve suç sayılan içerikler YouTube'a yüklenemez. Günümüzde YouTube’a erişimin yarısı mobilden sağlanmaktadır. YouTube'a sadece Türkiye'den erişim, mahkeme kararlarıyla 5 kez engellenmiştir. YouTube birçok kullanıcısının İnternet'te ün kazanmasına sebep olmuştur. YouTube geliştiriciler için API hizmeti de sunmaktadır. Kullanıcılar bu hizmet kapsamında YouTube videolarını kendi site veya bloglarında yayınlayabilmektedir. Sosyal medyanın ve YouTube'un yıldızlarından olan “Grumpy Cat”, 2014 yılında Oscar ödüllü oyuncu Gwyneth Paltrow'dan daha fazla para kazanmıştır.

İçerisinde Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat'in de bulunduğu takipçi sayısı aralığına göre platformların reklam gelirlerini kıyaslayan araştırmaya göre 7 milyondan fazla takipçisi olan biri YouTube'dan ortalama 300 bin dolar kazanç elde ederek diğer platformlardaki aynı takipçi sayısına sahip kişilerden fazla kazanıyor (Facebook 187 bin 500, Instagram 150 bin, Twitter 60 bin). 

Youtube Haberleri

Muhteşem İkili dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Muhteşem İkili dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem İkili dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Muhteşem İkili’nin yıllardır ulaşmaya çalıştığı Ahsen birime geldi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Muhteşem İkili dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.12.2018Televizyon
Kızım 13. bölüm fragmanında Asu, Öyküyü kendine inandıracak mı

Kızım 13. bölüm fragmanında Asu, Öykü'yü kendine inandıracak mı?

Kızım dizisi yayınlanan 13. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Asu, Öykü'yü kendine inandırabilmek için elinden geleni yapıyor. İşte, Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı.

13.12.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid 65. bölüm fragmanında Halil Halid adını temizlemeye çalışıyor

Payitaht Abdülhamid 65. bölüm fragmanında Halil Halid adını temizlemeye çalışıyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 65. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Halil Halid adına atılan iftirayı temizlemeye çalışırken Abdülhamid’le karşı karşıya gelir. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

13.12.2018Televizyon
Arka Sokaklar 499. bölüm fragmanında Zeyno kurtulacak mı

Arka Sokaklar 499. bölüm fragmanında Zeyno kurtulacak mı?

Arka Sokaklar dizisi yayınlanan 499. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Ekip, Ivana'yı canlı canlı gömüldüğü yerden kurtarmaya çalışıyor. İşte, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı.

13.12.2018Televizyon
Youtubeu şaşkına çeviren anket

Youtube'u şaşkına çeviren anket!

Youtube'un her yıl geleneksel olarak yayınladığı Rewind videosu, en beğenilmeyen videolar arasında, Justin Bieber’ı geçerek zirveye yerleşti.

13.12.2018Teknoloji
Ünlüler 2019’da siber saldırganların hedefinde olacak

Ünlüler 2019’da siber saldırganların hedefinde olacak

Trend Micro, mevcut ve yeni gelişen teknolojileri, kullanıcı davranışını ve pazar eğilimlerini analiz ederek hazırladığı 2019 Güvenlik Tahminleri Raporu’nu paylaştı.

13.12.2018Teknoloji
Gündem 24 Saat - 13.12.2018

Gündem 24 Saat - 13.12.2018

Gündem 24 Saat - 13.12.2018

13.12.2018Özet
Diriliş Ertuğrul 128. yeni bölüm fragmanında Selcan Hatundan önemli bilgi

Diriliş Ertuğrul 128. yeni bölüm fragmanında Selcan Hatun'dan önemli bilgi

Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından 128. yeni bölüm fragmanı ile izleyicilerin karşısına çıktı. Kayı Obası büyük bir tehlikenin altından kurtulmuş ve Gündüz'ü aklamayı başarabilmiştir. Büyük bir ihaneti bertaraf eden ve düşmanın tuzaklarını yerle yeksan eden oba beyi, bunda İlbilge Hatun'un payı olduğu açıklamıştır. Peki, Diriliş Ertuğrul 128. yeni bölüm fragmanında Dragos'un planı ne olacak? İşte, son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanından bazı kesitler

13.12.2018Televizyon
26 ilde dev operasyon... Youtuber kardeşler de gözaltında

26 ilde dev operasyon... Youtuber kardeşler de gözaltında

Sosyal medya üzerinden gençleri uyuşturucu madde kullanmaya teşvik ettikleri ileri sürülen kişilere yönelik 26 ilde eş zamanlı düzenlendi. YouTube'da 840 bin takipçisi bulunan Emre ve Erdi K. kardeşler de gözaltına alındı.

13.12.2018Gündem
26 ilde dev operasyon Youtuber kardeşler de gözaltında

26 ilde dev operasyon! Youtuber kardeşler de gözaltında

Sosyal medya üzerinden gençleri uyuşturucu madde kullanmaya teşvik ettikleri ileri sürülen kişilere yönelik 26 ilde eş zamanlı operasyon düzenlendi. YouTube'da 840 bin takipçisi bulunan Emre ve Erdi K. kardeşler de gözaltına alındı.

13.12.2018Gündem
Ruslar robot diyordu, kostüm giymiş insan çıktı

Ruslar robot diyordu, kostüm giymiş insan çıktı!

Rus devlet televizyonu Russia-24'de yayımlanan bir programda "ileri teknoloji robot" olarak tanıtılan 'android'in, aslında robot kostümü içindeki bir insan olduğu ortaya çıktı.

13.12.2018Teknoloji
Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ertuğrul, herkese karşı beklenmedik bir hamle planladı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başladı. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.12.2018Televizyon
Çocuklar Duymasın dizisinin son bölümünde eğlenceli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çocuklar Duymasın dizisinin son bölümünde eğlenceli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sultan, Simay için arkadaşlarının ve akrabalarının katılacağı kalabalık bir gelinlik provası hayal ederken, Simay ise gelinlik almaya tek başına gitmek istemekteydi. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanında ölüm sessizliği yaşanıyor

Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanında ölüm sessizliği yaşanıyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınlanan 14. bölüm fragmanıyla izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde 10 kişinin hayatını kaybettiği büyük patlama, Çukurova'da büyük yankı yapıyor. İşte, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı.

12.12.2018Televizyon
League of Legends Dünya Şampiyonası finali izleyici rekoru kırdı

League of Legends Dünya Şampiyonası finali izleyici rekoru kırdı

Ülkemizde futboldan sonra en çok seyirci çeken spor dalı konumuna ulaşan Espor, dünyada da hızla takipçi sayısını arttırıyor. Dünyada en çok oynanan Espor oyunu olan League of Legends’ın 2018 Dünya Şampiyonası final maçı, 99.6 milyon farklı kişi tarafından izlenerek rekor kırdı. 44 milyon eşzamanlı izleyici sayısına ulaşılan maçın dakika başına ortalama izleyici sayısı 19.6 milyon oldu.

12.12.2018Teknoloji
Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Halil Albay’ın emirlerini dinlemeyerek baskına gitmesi, Nurettin Bey’in ani bir karar vermesine neden oldu. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.12.2018Televizyon
Jet Sosyete 2. sezon 9. bölüm fragmanında Safiyenin hayatı değişiyor

Jet Sosyete 2. sezon 9. bölüm fragmanında Safiye'nin hayatı değişiyor

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 2. sezon 9. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde depoda Ozan’dan kalan temizlik robotunun bulunmasıyla Safiye’nin hayatı değişir. İşte, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı.

11.12.2018Televizyon

PlayStation Classic'in içinde olmayan oyunu çalıştırdılar!

Hacker'lar PlayStation Classic’in oyun listesinde bulunmayan Crash Bandicoot’u konsol üzerinde çalıştırmayı başardılar. Peki bu nasıl oldu?

11.12.2018Teknoloji
12 Aralıktaki Brand&Sport Summit için son gün

12 Aralık'taki Brand&Sport Summit için son gün

Markalar ve spor dünyasını buluşturan Brand&Sport Summit 12 Aralık Çarşamba günü Zorlu PSM’de gerçekleşecek.

11.12.2018Ekonomi
Egenin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde yakışıklı Genel Müdür Levent’in kahvaltı için Şevket’in muhlamacısına gelmesi, Deniz’e kıskançlık krizi geçirtti. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.12.2018Televizyon
Çinli mühendis tahta parçasıyla işe başladı, milyonlar gözünü ayırmadan seyretti

Çinli mühendis tahta parçasıyla işe başladı, milyonlar gözünü ayırmadan seyretti!

NDA Hack isimli YouTube kanalında paylaşılan bu görüntülerde Çinli mühendisin eline aldığı tahta parçasıyla başladığı sıra dışı çalışması büyük ses getirdi, milyonlar bu görüntüleri izliyor.

10.12.2018Teknoloji
Piramitte cinsel ilişkiye soruşturma

Piramitte cinsel ilişkiye soruşturma

Mısırlı yetkililer, bir çiftin Keops Piramidi'nin üzerinde seks yapıp yapmadığını soruşturuyor. Çift, UNESCO Dünya Mirası listesindeki alana zarar vermekten suçlu bulunabilir.

10.12.2018Dünya
Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanında şok eden sözler

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanında şok eden sözler

Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle paylaşıldı. 45 saniye süren Elimi Bırakma 21. bölüm fragmanına Azra’nın ayrılık sözleri damga vurdu. Peki, son bölümde neler olmuştu, Azra neden ayrılık kararı aldı? İşte, Elimi Bırakma ‘nın son bölümünde yaşananlar ve yeni gelişmelere dair ilk ipuçları

10.12.2018Televizyon
Avengers: Endgamein fragmanı rekor kırdı

Avengers: Endgame'in fragmanı rekor kırdı

Marvel uzun bir süre sonra, hayranlar tarafından çok beklenen 4. Avengers filminin fragmanını geçtiğimiz cuma yayınladı. Yayınlandığı dakikadan itibaren büyük ilgiyle karşılanan fragman o kadar çok kişi tarafından aynı anda izlendi ki, YouTube'un sayacı ve yorum bölümü bir süreliğine çalışmaz hale geldi.

10.12.2018Teknoloji
Orkun Işıtmak kimdir Altın Kelebek En İyi Youtuber ödülü

Orkun Işıtmak kimdir? Altın Kelebek En İyi Youtuber ödülü

Orkun Işıtmak kimdir sorusunun yanıtı pek çok kişi tarafından merak edilen ve sorgulanan isimler arasında yer almaya başladı. 45. Altın Kelebek En İyi Youtuber ödülünün sahibi olan Orkun Işıtmak'ın kişisel hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Orkun Işıtmak kimdir?

9.12.2018Televizyon
Mümin Sarıkaya kimdir Altın Kelebek En İyi Halk Müziği Erkek Sanatçısı

Mümin Sarıkaya kimdir? Altın Kelebek En İyi Halk Müziği Erkek Sanatçısı

Mümin Sarıkaya kimdir sorusunun yanıtı birçok müziksever tarafından sorgulanmaya başlayan isimler arasında yer almaya başladı. 45. Altın Kelebek En İyi Halk Müziği Erkek Sanatçısı seçilen Mümin Sarıkaya'nın hayatı hakkında bilgiler merak edildi. Peki, Mümin Sarıkaya kimdir? İşte hayatı hakkında bilgiler.

9.12.2018Televizyon
Aleyna Tilki kaç yaşındadır İşte hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler

Aleyna Tilki kaç yaşındadır? İşte hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler

Aleyna Tilki kaç yaşındadır sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. 45. Pantene Altın Kelebek En İyi Pop Müzik Kadın sanatçısı olarak seçilen Aleyna Tilki'nin hayatı hakkında bilgiler araştırılıyor. İşte detaylar.

9.12.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı ne zaman yayınlanacak Yeni bölüm neden yok

Bir Litre Gözyaşı ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm neden yok?

Bir Litre Gözyaşı dizisi ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtı diziseverler tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Pazar gecelerinin merakla beklenen dizi Bir Litre Gözyaşı'nın yeni bölümünde heyecan dolu anlar yaşanacak. Dizinin yayın saatinde yer almaması, diziseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Bir Litre Gözyaşı ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm neden yok?

9.12.2018Televizyon
Pantene Altın Kelebek ne zaman saat kaçta hangi kanalda

Pantene Altın Kelebek ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Türkiye'nin en prestijli ödülleri arasında yer alan Altın Kelebek, bu yıl 45. kez gerçekleştirilecek. Birçok kategoriden onlarca sanatçının adaylar arasında yer aldığı Altın Kelebek'te, 9 Aralık Pazar akşamı ödüller sahibini bulacak. Peki, televizyon ve müzik dünyasının yıldızlarını bir araya getirecek olan Altın Kelebek saat kaçta ve hangi kanalda canlı yayınlanacak? İşte, 45. Pantene Altın Kelebek ödülleri öncesi bazı bilgiler

9.12.2018Magazin
Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı yayınlandı | 20. bölümde neler olacak

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı yayınlandı | 20. bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 20. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne Azra, mahkemeden önce kardeşi Mert’le bir adım daha yakınlaşacak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman da izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde başka neler olacak? Fragmanlarda neler var?

8.12.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Abdülhamid oğlu Mehmet Selim ve oğul gibi sevdiği Halil Halit’in içine düştükleri durum karşısında çaresiz durumdaydı. Abdülhamid’e gerçekleri söylemeye karar veren Vembery ise ölümle pençeleşmekteydi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.12.2018Televizyon
Arka Sokaklar yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Pınar kızının bulunamamasına daha fazla dayanamaz ve bir viyadüğe çıkarak intihar etmeye kalkıştı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.12.2018Televizyon
İkizler Memo Can 7. bölüm fragmanında Onur vazgeçmiyor

İkizler Memo Can 7. bölüm fragmanında Onur vazgeçmiyor

İkizler Memo Can dizisi yayınlanan 7. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Melek ve Osman’ın malikanede davetli olduğu yemek kötü bir haberle bölünür. İşte, İkizler Memo Can dizisinin yeni bölüm fragmanı.

7.12.2018Televizyon
Kızım 12. bölüm fragmanında şoke eden anlar yaşanıyor

Kızım 12. bölüm fragmanında şoke eden anlar yaşanıyor

Kızım dizisi yayınlanan 12. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Demir'e mahkemeden tebligat geliyor. Öykü, Demir'den alınacak mı? İşte, Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı.

7.12.2018Televizyon
Game of Thrones 8. sezon fragmanı yayında

Game of Thrones 8. sezon fragmanı yayında!

Dünyanın en çok popüler dizilerinden Game of Thrones'un 8. sezon fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Yayıncı HBO, fragmanı YouTube kanalına yükledi.

7.12.2018Teknoloji
Muhteşem İkili dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Muhteşem İkili dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem İkili dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde MKC ve Yağmur’un ayrı kalma kararı ikisini de perişan etti. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Muhteşem İkili dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.12.2018Televizyon
DEAŞın sözde Sincar Askeri Emirine 7,5 yıl hapis, oğluna beraat

DEAŞ'ın sözde 'Sincar Askeri Emiri'ne' 7,5 yıl hapis, oğluna beraat

KAYSERİ'de, DEAŞ terör örgütünün sözde 'Sincar askeri emiri' ve ağır silahçısı olduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan Irak uyruklu Abdulhalık El Kurdi (47), 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. DEAŞ adına Telafer'de savaşçı olarak faaliyet yürüttüğü öne sürülen oğlu Mehdi Kurdi (18) ise beraat etti.

6.12.2018Gündem
Sinemada bu hafta hangi filmler var Bu hafta 8 film vizyona girecek

Sinemada bu hafta hangi filmler var? Bu hafta 8 film vizyona girecek

Sinemaseverler, bu hafta hangi filmlerin vizyona gireceğini araştırmaya başladı. Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 5'i yerli, 8 film vizyona girecek. İşte, sinemada bu hafta vizyona girecek filmlerin isimleri, oyuncu kadroları ve konuları...

6.12.2018Keyif
YouTubeda bu yıl en çok ne izledik

YouTube'da bu yıl en çok ne izledik?

Yılın sonuna yaklaşırken 2018 yılında Türkiye’de YouTube'a damgasını vuran videolar, Genel İçerik ve Müzik olarak iki grupta hazırlanan listelerde 'YouTube Rewind' başlığı altında toplandı. Türkiye’de, Genel kategoride “Dans Eden Yeşil Uzaylı” ilk sıraya yerleşirken, Müzik kategorisinde ise 2018 yılının en popüler videoları arasında “Aleyna Tilki - Yalnız Çiçek”, “Mabel Matiz - Öyle Kolaysa”, “Emrah Karaduman - Dipsiz Kuyum”, “Eli Türkoğlu-Bu Benim Öyküm”, “Veysel Mutlu - Vay Delikanlı Gönlüm”, “İdo Tatlıses - Sen” yer aldı.

6.12.2018Teknoloji
Vodafonedan müziğe 8 yılda 100 milyon lira yatırım

Vodafone'dan "müziğe" 8 yılda 100 milyon lira yatırım

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, "2010 yılından beri müzik alanına yatırım yapıyoruz. Vodafone FreeZone çatısı altında müziğe 8 yılda 100 milyon lira yatırım yaptık. 2019 yılında 10 milyon lira daha yatırım yapacağız." dedi.

6.12.2018Teknoloji
Diriliş Ertuğrul 127. yeni bölüm fragmanında Dragos boş durmuyor

Diriliş Ertuğrul 127. yeni bölüm fragmanında Dragos boş durmuyor!

Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından 127. yeni bölüm fragmanı ile önemli ayrıntılara yer verdi. Oba beyinin Gündüz için girdiği mücadelenin ardından gözler İlbilge Hatun'un vereceği tepkilere çevrilmişti. Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde bir oda içerisinde onlarca haçlı askerinin ortasında kalan oba beyi, 127. yeni bölüm fragmanında yer alan görüntülere göre oradan sağ salim çıkmıştır. İşte, dizinin yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

6.12.2018Televizyon
Dünyanın en yaşlı YouTuberı hayatını kaybetti

Dünyanın en yaşlı YouTuber'ı hayatını kaybetti

Yerel ve sıradışı yemek videolarıyla ünlenen, dünyanın en yaşlı YouTuber'larından Mastanamma adlı Hindistanlı kadın 107 yaşında öldü.

6.12.2018Teknoloji
AÖF güz dönemi sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandı... İşte sonuç sorgulama ekranı

AÖF güz dönemi sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandı... İşte sonuç sorgulama ekranı

AÖF güz dönemi ara sınav sonuçları, Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandı. Adaylar, Anadolu Üniversitesi öğrenci otomasyonu üzerinden TC Kimlik Numarası ve şifreleri ile sınav sonuçlarını öğrenebilecek. Peki, AÖF sınav sonuçları sonrasında itiraz işlemleri nasıl yapılabilecek? İşte, öğrencilerin sonuç ekranında karşılaştığı harf notları ve başarı notu hakkında bazı bilgiler.

5.12.2018Gündem

Yazar Sonuçları

En çok dinlenen rap en çok izlenen pop

Geçen hafta Spotify’ın 2018 raporunu yorumlamıştım. Spotify üzerinde rap ne kadar yükseldiyse, YouTube’da da pop o kadar revaçta.

13.12.2018

Vizyonda neler var?

E, Hurriyet.com.tr’de bir yılı aşkın sinema programı yapmış adamız. İnanmayan videoları Hurriyet Video sayfasında arasın, bulsun. Pek güzel bir programdı, yayınlandığı sürede internetin en çok tıklanan sinema programıydı, affedersiniz! Vakit darlığından yapamaz olduk...

12.12.2018