EKSTRA
MENÜ

Sans Topu

Sans Topu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sans Topu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.683 Sans Topu haberi bulunmuştur.

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır.

Şans Topu (5+1) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)'in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir. Bu oran 1/3.895.584'dür. Şans Topu (5+1) oyununda ikramiye grupları; (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

Şans Topu (5+1) oyunu, Çarşamba günleri sonuçlanır. Şans Topu oyunu 20 Haziran 2001 tarihinden itibaren kesintisiz devam etmektedir. 

Sans Topu Haberleri

Şans Topu çekiliş sonuçları ve sorgulama ekranı: 25 Kasım Şans Topu ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline.comda

Şans Topu çekiliş sonuçları ve sorgulama ekranı: 25 Kasım Şans Topu ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu sonuçları belli oldu. Şans oyunu sevenlerin ilgi gösterdiği Şans Topu'nda bu haftanın ilk çekilişi tamamlandı. Sisal Şans tarafından noter huzurunda ve canlı yayında yapılan çekilişin ardından kazandıran numaralar erişime açıldı. Şans Topu'nda şanslı numaralar millipiyangoonline.com'da yer aldı. Peki, Şans Topu çekilişinde hangi numaralar kazandırdı? İşte, 25 Kasım Şans Topu sonuçları ve sorgulama ekranı.

26.11.2020Gündem
Şans Topu sonuçları belli oldu Sonuçlar millipiyangoonline.comda

Şans Topu sonuçları belli oldu! Sonuçlar millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 1, 7, 16, 21, 22, ve joker 12 oldu.

25.11.2020Gündem
Şans Topu sonuçları belli oldu Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Şans Topu sonuçları belli oldu! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 2, 16, 20, 28, 31, ve joker 1 oldu.

22.11.2020Gündem
Şans Topu canlı çekiliş sonuçları belli oldu 18 Kasım Şans Topu sorgulama ekranı millipiyangoonlineda - Bilet sorgula

Şans Topu canlı çekiliş sonuçları belli oldu! 18 Kasım Şans Topu sorgulama ekranı millipiyangoonline'da! - Bilet sorgula

Şans Topu sonuçları bu akşam millipiyangoonline.com'dan yapılan çekilişin ardından ilan edildi. Sisal Şans tarafından noter huzurunda Millipiyangoonline'da gerçekleşen çekiliş sonrası Şans Topu sonuçlarına göre ikramiye kazandıran numaralar ilan edildi. 18 Kasım Şans Topu sonuç ekranından bilet numaranız ile çekiliş sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Gözler şimdi bu akşamki çekilişin sonuçlarında.. Peki, hangi numaralar kazandırdı? İşte, Şans Topu canlı çekiliş sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı.

19.11.2020Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.comda

Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 6,8,27,31,32 ve joker 10 oldu.

18.11.2020Gündem
Şans Topu çekilişi sonuçları millipiyangoonline’da belli oldu - 15 Kasım 2020 Şans Topu sonuç sorgulama ekranı

Şans Topu çekilişi sonuçları millipiyangoonline’da belli oldu - 15 Kasım 2020 Şans Topu sonuç sorgulama ekranı

Şans Topu çekiliş sonuçları dün akşam noter huzurunda düzenlenen çekilişin ardından ilan edildi. Sisal Şans tarafından canlı yayında gerçekleşen Şans Topu çekilişinde ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline’da kamuoyuna duyuruldu. Zengin olmak isteyen şans oyunu müdavimleri 15 Kasım Şans Topu sonuçlarını online olarak sorgulayacak. Gözler şimdi sonuç sorgulama ekranında. Peki, 15 Kasım Şans Topu sonuçlarına göre hangi numaralar kazandırdı? İşte, Süper Loto sonuç sorgulama ekranı ve çekiliş sonuçlarıyla ilgili ayrıntılar...

16.11.2020Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı

15.11.2020Gündem
Şans Topu sonuçları canlı çekiliş sorgulama: 11 Kasım Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline.comda

Şans Topu sonuçları canlı çekiliş sorgulama: 11 Kasım Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu çekiliş sonuçları dün akşam pek çok talihli adayı tarafından canlı yayın ile takip edildi. Şans Topu sonuçları dün akşam yapılan çekilişin ardından belli oldu. Sisal Şans tarafından düzenlenen Şans Topu çekilişi noter huzurunda gerçekleşti. Zengin olmak isteyenlerin sabırsızlıkla beklediği Şans Topu çekilişi sonuçlarına göre ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline.com'dan canlı çekilişle yayınlandı. Peki, bu akşamki Şans Topu çekilişinde hangi numaralar kazandırdı? İşte, 11 Kasım Şans Topu sonuç sorgulama ekranı ve çekiliş sonuçlarıyla ilgili ayrıntılar.

12.11.2020Gündem
Şans Topunda çekiliş sonuçları belli oldu Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.comda

Şans Topu'nda çekiliş sonuçları belli oldu! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazanan numaralar 18,22,26,28,33 ve joker 1 oldu.

11.11.2020Gündem
Sisal Şans 3 ayda 619 milyon 690 bin 240 lira kazandırdı

Sisal Şans 3 ayda 619 milyon 690 bin 240 lira kazandırdı

Yaygın erişim ağı ve şans oyunları alanındaki global deneyimiyle Türkiye ekonomisine katkı sunmak üzere 1 Ağustos'ta faaliyetlerine başlayan Sisal Şans, 1 Ağustos ile 31 Ekim tarihleri arasında toplam 619 milyon 690 bin 240 TL kazandırdı.

9.11.2020Ekonomi
Şans Topu sonuçları 8 Kasım 2020 akşamı açıklandı Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Şans Topu sonuçları 8 Kasım 2020 akşamı açıklandı! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu çekilişi 8 Kasım 2020 akşamı saat 20:00’da gerçekleştirildi.  Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı. İşte, Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı

9.11.2020Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı 8 Kasım Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Şans Topu sonuçları açıklandı! 8 Kasım Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı Peki, Şans Topu çekilişinde hangi numaralar kazandırdı?

8.11.2020Gündem
4 Kasım 2020 Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.comda

4 Kasım 2020 Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da

Şans Topu sonuçları dün yapılan çekilişin ardından açıklandı. Yoğun ilgi gören Şans Topu çekilişi her hafta belirli günlerde canlı yayında yapılıyor. Çekilişin ardından ise ikramiye kazandıran numaralar açıklanıyor. 4 Kasım Şans Topu sonuç sorgulama işlemi online olarak yapılabiliyor. İşte Şans Topu sonuçları hakkında detaylar ve sorgulama ekranı

5.11.2020Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı

4.11.2020Gündem
Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı: 1 Kasım 2020 Şans Topu sorgulama ekranı millipiyangoonline.comda

Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı: 1 Kasım 2020 Şans Topu sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da

Şans Topu çekiliş sonuçları 1 Kasım 2020 akşamı açıklandı. Sisal Şans tarafından gerçekleşen ve en çok tercih edilen şans oyunlarından Şans Topu'nda bir kez daha çekiliş heyecanı yaşandı. Noter huzurunda ve canlı yayında yapılan Şans Topu çekilişinin sonuçları ile zengin olmak isteyenler hayallerine bir adım daha yaklaştı. Çekilişin ardından ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline.com'da erişime açıldı. 1 Kasım 2020 tarihli Şans Topu çekilişi sonrası gözler sonuç sorgulama ekranına çevrildi. İşte, Şans Topu sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı...

2.11.2020Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı

1.11.2020Gündem
Şans Topu sonuçları canlı yayınla belli oldu -  28 Ekim Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline.comda

Şans Topu sonuçları canlı yayınla belli oldu - 28 Ekim Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da

Şans Topu sonuçları belli oldu. Sisal Şans tarafından düzenlenen Şans Topu çekilişi noter huzurunda yapıldı. Dün akşam düzenlenen Şans Topu çekilişinin sonuçları millipiyangoonline.com'dan canlı olarak yayınlandı. Sonuçlar online olarak sorgulanabilecek. Çekilişin ardından zengin olmak isteyen şans oyunu müdavimleri kazandıran numaralara odaklandı. Peki Şans Topu sonuçlarına göre hangi numaralar kazandırdı? İşte, 28 Ekim Şans Topu sonuç sorgulama ekranı ve çekiliş sonuçlarıyla ilgili ayrıntılar.

29.10.2020Gündem
Şans Topunda sonuçlar belli oldu Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.comda

Şans Topu'nda sonuçlar belli oldu! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 6,18,19,23,27 ve joker 14 oldu.

28.10.2020Gündem
Şans Topunda sonuçlar belli oldu 25 Ekim Şans Topu sonuçları sorgulama millipiyangoonline’da

Şans Topu'nda sonuçlar belli oldu! 25 Ekim Şans Topu sonuçları sorgulama millipiyangoonline’da

Şans Topu çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 7,12,15,31,34 ve joker 14 oldu.

25.10.2020Gündem
Şans Topunda sonuçlar belli oldu Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Şans Topu'nda sonuçlar belli oldu! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 7,12,15,31,34 ve joker 14 oldu.

25.10.2020Gündem
Şans Topu sonuçları paylaşıldı - Millipiyangoonline 21 Ekim Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı

Şans Topu sonuçları paylaşıldı - Millipiyangoonline 21 Ekim Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı

Şans Topu'nda bu bir çekiliş daha geride kaldı. Şans oyunu tutkunlarının merakla beklediği Şans Topu sonuçları noter huzurunda, canlı yayınla gerçekleşti. Sisal Şans tarafından millipiyangoonline'da yapılan canlı Şans Topu çekilişinin ardından kazandıran numaralar kamuoyuna duyuruldu. Peki, Şans Topu çekilişinde hangi numaralar kazandırdı? Millipiyangoonline 21 Ekim Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı...

22.10.2020Gündem
Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto'da 6 ve 5+1 bilen çıkmayınca 73 milyon 42 bin 626 TL devretti.

22.10.2020Gündem
Şans Topunda çekiliş sonucu belli oldu Sonuçlar millipiyangoonline.comda

Şans Topu'nda çekiliş sonucu belli oldu! Sonuçlar millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekişte kazanan numaralar 12,16,17,26,32 + 12 oldu.

21.10.2020Gündem
18 Ekim Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu - Şans Topu sonuçları ve sorgulama ekranı millipiyangoonline.comda

18 Ekim Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu - Şans Topu sonuçları ve sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da

Şans Topu sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Şans oyunu meraklıların takip ettiği Şans Topu sonuçları düzenlenen çekilişin ardından ilan edildi. En çok tercih edilen şans oyunlarından Şans Topu'nda sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da açıldı. Noter huzurunda ve canlı yayında yapılan çekiliş sonucuyla belirlenen büyük ikramiye sahibini bulacak. 18 Ekim 2020 tarihli Şans Topu çekilişinin tamamlanmasının ardından gözler sonuç ekranına çevrildi. İşte, 18 Ekim Şans Topu sonuç sorgulama ekranı ve Şans Topu çekiliş sonuçları.

19.10.2020Gündem

1 talihliye 2.6 milyon tl

Şans Topu’nda 5+1 bilen 1 kişi 2 milyon 605 bin 731 lira 60 kuruş kazandı.

19.10.2020Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı

18.10.2020Gündem
On Numara sonuçları açıklandı On Numara çekiliş sonuçları millipiyangoonline.comda

On Numara sonuçları açıklandı! On Numara çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da

On Numara çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan On Numara çekilişinde sonuçlar açıklandı

16.10.2020Gündem
Sisal Şans 2 ayda 377 milyon 985 bin 147 TL kazandırdı

Sisal Şans 2 ayda 377 milyon 985 bin 147 TL kazandırdı

Yaygın erişim ağı ve şans oyunları alanındaki global deneyimiyle Türkiye ekonomisine katkı sunmak üzere 1 Ağustos'ta faaliyetlerine başlayan Sisal Şans, 1 Ağustos ile 30 Eylül tarihleri arasında toplam 377 milyon 985 bin 147 TL kazandırdı.

16.10.2020Ekonomi
Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu - 14 Ekim Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline.comda

Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu - 14 Ekim Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da

Şans Topu sonuçları için geri sayım sona erdi. En çok tercih edilen şans oyunlarından Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Noter huzurunda ve canlı yayında yapılan Şans Topu çekiliş sonucu ile belirlenen rakamlarla büyük ikramiye tutarı ilan ediliyor. Sisal Şans tarafından yapılan Şans Topu canlı çekilişi sonrası ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline.com'da kamuoyuna duyuruldu. Çekilişin ardından gözler Şans Topu sonuç sorgulama ekranına çevrildi. İşte, 14 Ekim Şans Topu sonuç sorgulama ekranı ve Şans Topu çekiliş sonuçları.

15.10.2020Gündem
Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Sayısal Loto’da 6 ve 5+1 bilen çıkmayınca büyük ikramiye 70 milyon 908 bin 470 TL devretti.

15.10.2020Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinde sonuçlar açıklandı.

14.10.2020Gündem
Bugün hangi şans oyunu var İşte, Milli Piyango oyunları çekiliş tarihleri

Bugün hangi şans oyunu var? İşte, Milli Piyango oyunları çekiliş tarihleri

Yenilenen yüzüyle kazandırmaya devam eden Milli Piyango, On Numara, Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu gibi oyunların yanı sıra kazı kazan oyunları ile de kazanç imkanını arttırıyor. Oyunlarda kazanma ihtimali arttırmak amaçlı olarak hafta içi her gün çekiliş gerçekleştirilmesi dolayısıyla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, 'Bugün hangi şans oyunu var?' sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Peki, bugün hangi şans oyunu var? İşte, Milli Piyango oyunları çekiliş tarihleri hakkında detaylı bilgiler

13.10.2020Gündem
Gizem Özdilli test sonucu negatif çıkınca bilet aldı

Gizem Özdilli test sonucu negatif çıkınca bilet aldı

Gizem Özdilli önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Kendisini yorgun hissettiği için Covid-19 testi yaptırdığını belirten eski manken, “Özel bir klinikte Covid-19 testi yaptırdım.

9.10.2020Magazin
7 Ekim Şans Topu sonuçları belli oldu Şans Topu çekiliş sonuçları millipiyangoonline.comda

7 Ekim Şans Topu sonuçları belli oldu! Şans Topu çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da

Şans Topu sonuçları dün akşam belli oldu. Sisal Şans tarafından çarşamba günleri düzenlenen Şans Topu çekilişi canlı yayın ile gerçekleştirildi. Çekiliş sonuçları çekilişin hemen ardından millipiyangoonline.com'dan online olarak sorgulamaya açıldı. 7 Ekim Şans Topu çekilişi sonrası, sonuç sorgulamaları ve şanslı rakamlarla ilgili araştırmalar hız kazandı. Peki, Şans Topu çekilişinde hangi numaralar kazandırdı? İşte, 7 Ekim 2020 Şans Topu sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı...

8.10.2020Gündem
Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Sayısal Loto’da 6 ve 5+1 bilen çıkmayınca büyük ikramiye 68 milyon 742 bin 871 TL devretti.

8.10.2020Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinin sonuçları açıklandı

7.10.2020Gündem
Şans Topu sonuçları belli oldu - 30 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.comda

Şans Topu sonuçları belli oldu - 30 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da

Şans Topu çekiliş sonuçları dün akşam gerçekleştirilen çekilişin ardından belli oldu.  Sisal Şans tarafından her hafta çarşamba günleri düzenlenen Şans Topu çekilişi 30 Eylül'de Millipiyangoonline'da noter huzurunda yapıldı. Canlı olarak yayınlanan çekilişin ardından  Şans Topu sonuç sorgulama ekranı erişime açıldı. Şans Topu’nda 5+1 bilen çıkmayınca 737 bin 345 TL büyük ikramiye devretti. İşte, 30 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar

1.10.2020Gündem
Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Sayısal Loto’da 6 ve 5+1 bilen çıkmayınca 66 milyon 538 bin 643 TL devretti.

1.10.2020Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinin sonuçları açıklandı

30.09.2020Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçlarında hangi numaralar kazandırdı İşte Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama

Şans Topu çekiliş sonuçlarında hangi numaralar kazandırdı? İşte Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama

Şans Topu çekilişinin 23 Eylül tarihli sonuçları canlı yayında açıklandı. Her hafta çarşamba günü düzenlenen Şans Topu oyununun bu haftaki çekilişinde şanslı numaraları bilen 1 kişi büyük ikramiyenin sahibi oldu. Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen 1 talihli 751.727,25 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu. Peki, hangi numaralar kazandırdı? İşte Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

24.09.2020Gündem
Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Sayısal Loto çekilişinde 6 ve 5+1 bilen çıkmayınca 64 milyon 392 bin 547 lira devretti.

24.09.2020Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen 1 talihli 751.727,25 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

23.09.2020Gündem
16 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları millipiyangoonline.comda açıklandı Şans Topu sonuçları ve sorgulama ekranı

16 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da açıklandı! Şans Topu sonuçları ve sorgulama ekranı

Şans Topu sonuçları bu akşam belli oldu. Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Şans Topu çekilişi noter huzurunda saat 20:00'da millipiyangoonline.com'dan yapılan canlı yayın ile sonuçlandı. 16 Eylül Şans Topu sonuçlarında ikramiye kazandıran numaralar şans oyunu müdavimlerinin yüzlerini güldürecek. Heyecanla beklenen Şans Topu sonuçları ve ikramiye sorgulamaları millipiyangoonline üzerinden gerçekleşecek. Çekilişin sona ermesinin ardından gözler 16 Eylül 2020 Şans Topu sonuçlarına çevrildi. İşte, Şans Topu sonuçları ve 16 Eylül Şans Topu sonuç sorgulama ekranı...

17.09.2020Gündem
Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Sayısal Loto çekilişinde 6 ve 5+1 bilen çıkmayınca 62 milyon 209 bin 871 lira ikramiye devretti.

17.09.2020Gündem
Şans Topunda çekiliş sonuçları belli oldu Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.comda

Şans Topu'nda çekiliş sonuçları belli oldu! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu çekilişi 16 Eylül çekilişi 20:00'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu'nda kazandıran numaralar 11,12,22,25,33 + 13 oldu.

16.09.2020Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı -  9 Eylül Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline.comda.. Tıkla öğren

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı - 9 Eylül Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da.. Tıkla öğren!

Şans Topu sonuçları belli oldu. Sisal şans tarafından gerçekleşen 9 Eylül Şans Topu çekilişinde sonuçlar canlı yayın ile millipiyangoonline.com'da açıklandı. Heyecanla beklenen çekilişin tamamlanmasının ardından Şans Topu sonuçları millipiyangoonline tarafından ilan edildi. Çekilişte şanslı numaralar 3,5,21,29,32+6 oldu. Şimdi gözler Şans Topu sonuç sorgulamalarında. İşte, 9 Eylül 2020 Şans Topu çekiliş sonuçları ve Şans Topu sonuç sorgulama sayfası.

10.09.2020Gündem
Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto ve Şans Topu sonuçları açıklandı

Sayısal Loto’da 6, 5+1 ve 5 bilen çıkmayınca 60 milyon 68 bin 162 lira devretti.

10.09.2020Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu Şans Topu sonuçları millipiyangoonlineda

Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu! Şans Topu sonuçları millipiyangoonline'da

Şans Topu 9 Eylül çekilişinde sonuçlar belli oldu. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte şanslı numaralar 3,5,21,29,32+6 oldu.

9.09.2020Gündem
2 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı Şans Topu sonuçları millipiyangoonline.comda

2 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı! Şans Topu sonuçları millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu çekiliş sonuçları bu akşam belli oldu. Sisal Şans tarafından 2 Eylül akşamı gerçekleştirilen Şans Topu çekilişi millipiyangoonline.com'da canlı olarak yayınlandı. Heyecan dolu çekilişin ardından kazandıran numaralar açıklandı. Şans Topu çekilişinde şanslı numaralar ise 4, 5, 23, 25, 29 + 6 oldu. Çekiliş sonrası Şans Topu sonuç sorgulamaları hız kazandı. İşte, 2 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı...

3.09.2020Gündem

Yazar Sonuçları

40 günde 240 milyon TL

1 Ağustos’ta Türkiye’de şans oyunları düzenlemesini Milli Piyango’dan devralan Sisal Şans, yaklaşık 40 günde 240 milyon liralık ikramiye dağıttı. Sisal Şans CEO’su Selim Ergün yenilenen şans oyunlarını, güvenlik önlemlerini ve şirketin online-perakende hedeflerini açıkladı.

20.09.2020