MENÜ

İnstagram Çöktü Mü

İnstagram Çöktü Mü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İnstagram Çöktü Mü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 43 İnstagram Çöktü Mü haberi bulunmuştur.

İnstagram Çöktü Mü Haberleri

Instagram çöktü mü Instagrama neden erişim yok

Instagram çöktü mü? Instagram'a neden erişim yok?

Sosyal medya platformu Instagram, öğle saatlerinde giriş problemi ile karşı karşıya kaldı. Türkiye'de çok sayıda kullanıcısı bulunan Instagram'a girenler erişim sorunu yaşadı. Yaşanan sorunla beraber çok sayıda kullanıcı, 'Instagram çöktü mü?' sorusunun cevabını araştırmaya başladı. İşte, konuya dair tüm ayrıntılar...

20.01.2020Teknoloji
Google ve internet çöktü mü İnternet erişim sorunuyla son dakika ilgili bir açıklama daha

Google ve internet çöktü mü? İnternet erişim sorunuyla son dakika ilgili bir açıklama daha

Ülke genelinde yaşanan problemle ilgili Google çöktü mü? sorusunun cevabı internet kullanıcıları tarafından araştırılmaya devam ediyor. Türkiye'de akşam saatlerinde başlayan internet erişim sorunu ile ilgili Türk Telekom son dakika açıklamada bulundu. Sorunun ortadan kaldırıldığını bildiren şirket açıklamasında, "Yurtdışı operatör kaynaklı olan sorun çözülmüş olup, yurt içi ve yurt dışı internet trafiği normal seyrine dönmüştür." ifadelerini kullandı. Peki, Google düzeldi mi? İşte, detaylar...

20.01.2020Teknoloji
Instagram ne zaman düzelecek Instagram çöktü mü

Instagram ne zaman düzelecek? Instagram çöktü mü?

Sosyal medya platformu Instagram, akşam saatlerinde akış yenilememe problemi ile karşı karşıya kaldı. Türkiye ve dünya çapında çok sayıda kullanıcısı bulunan Instagram'a girenler, fotoğrafların yüklenmediğini gördü. Yaşanan sorunla beraber çok sayıda kullanıcı, "Instagram çöktü mü?" sorusunun cevabını araştırmaya başladı. Peki, Instagram ne zaman düzelecek?

28.11.2019Teknoloji
Instagram çöktü mü Instagram akışı neden yenilenmiyor

Instagram çöktü mü? Instagram akışı neden yenilenmiyor?

Sosyal medya devi Instagram kullanıcıları akış yenilenmeme sorunu ile karşılaştı. Instagram akışında fotoğrafların güncellenmeme problemi yaşayan kullanıcılar, "Instagram çöktü mü?" sorusunun cevabını merak etmeye başladı. Dünya genelinde ve ülkemizde yaşanan Instagram sorununu kullanıcılar twitter üzerinden paylaştı. Peki, Instagram akışı neden yenilenmiyor?

30.10.2019Teknoloji
Instagram çöktü mü Instagramda fotoğraflar neden yüklenmiyor

Instagram çöktü mü? Instagram'da fotoğraflar neden yüklenmiyor?

Instagram bir kez daha erişim sorunuyla gündeme geldi. En popüler sosyal medya uygulaması Instagram’da fotoğrafların yüklenememesi ve eski görüntülerin yer alması kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, Instagram çöktü mü? Instagram'da fotoğraflar neden yüklenmiyor?

17.10.2019Gündem
İnstagram çöktü mü İnstagramda sorun mu var

İnstagram çöktü mü? İnstagram'da sorun mu var?

Dün akşam saatlerinden bu yana yaşanan problemler dolayısıyla İnstagram çöktü mü sorusuna yanıt arayan birçok kullanıcı, internet üzerinden sorgulamalarına başladı. Peki, İnstagram'da yaşanan sorun nedir ve ne zaman düzelecek? İşte, İnstagram çöktü mü sorusu hakkında kullanıcıların merak ettiği bazı bilgiler

10.09.2019Teknoloji
İnstagram çöktü mü Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu hatası nedir

İnstagram çöktü mü? Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu hatası nedir?

İnstagram çöktü mü sorusu, hikaye yüklenmeme sorunu ile karşılaşan birçok vatandaşın gündemindeki konu oldu. Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu sorunu ile karşılaşan kullanıcılar, internet üzerinden araştırmalarına başladı. Peki, İnstagram çöktü mü? İşte, mesajlaşma ve yazışma sorununun da gündeme geldiği İnstagram hakkında bazı bilgiler

4.08.2019Teknoloji
Instagram çöktü mü Neden erişim yok

Instagram çöktü mü? Neden erişim yok?

Instagram'a girmeye çalışan kullanıcılar fotoğraflara erişim sağlayamıyor. TSİ 20:00 sularında başlayan erişim problemi hem bilgisayar başından Instagram'a girenleri, hem de telefonundan uygulamaya erişmeye çalışanları etkiliyor. Peki Instagram'a ne oldu? Instagram çöktü mü? Türkiye'deki kullanıcılar erişim sorunundan etkileniyor mu?

16.07.2019Teknoloji
Facebook ve İnstagram düzeldi mi

Facebook ve İnstagram düzeldi mi?

Dünya çapında birçok kullanıcısı bulunan Facebook ve İnstagram'da, akşam saatlerine doğru kullanıcılar fotoğraf yükleme sorunu ile karşılaştı. Dünya çapında Facebook ve İnstagram sorun yaşanıldığı öğrenilirken konuya dair açıklama Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan'dan geldi. Peki, Facebook ve İnstagram düzeldi mi? İşte, o konuya dair detaylar.

3.07.2019Teknoloji
Son dakika... Instagram çöktü mü Instagrama neden girilmiyor

Son dakika... Instagram çöktü mü? Instagram'a neden girilmiyor?

Dünya çapında birçok kullanıcısı bulunan sosyal medya platformu Instagram'a girenler 'akış yenilenmiyor' sorunu ile karşılaştı. Sorunun devam etmesi halinde kullanıcılar sosyal medya ve internet üzerinden konuya dair bilgi sahibi olmak için araştırma yapmaya başladı. Kullanıcılar, Instagram'daki sorun düzeldikten sonra tekrar aynı sorunla karşılaştığını aktarıyor.

18.06.2019Teknoloji
İnstagram çöktü mü İnstagrama neden girilmiyor

İnstagram çöktü mü? İnstagram'a neden girilmiyor?

Dünya çapında birçok kullanıcısı bulunan sosyal medya platformu İnstagram'a girenler 'akış yenilenmiyor' sorunu ile karşılaştı. Sorunun devam etmesi halinde kullanıcılar sosyal medya ve internet üzerinden konuya dair bilgi sahibi olmak için araştırma yapmaya başladı. Peki, İnstagram çöktü mü? İnstagram'a neden girilmiyor?

13.06.2019Gündem
WhatsApp ve Instagram çöktü mü Bakanlıktan açıklama geldi

WhatsApp ve Instagram çöktü mü? Bakanlıktan açıklama geldi

Popüler sosyal medya platformları Instagram, WhatsApp ve Facebook'da kısa süreli erişim sorunu yaşandı. Birçok operatör ve farklı cihazdan Instagram, WhatsApp ve Facebook'a giriş yapılamaması üzerine kullanıcılar, 'WhatsApp, Instagram, Facebook ve diğer sosyal medya mecraları çöktü mü?' sorusuna internet üzerinden yanıt aradı. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, konuyla ilgili 'Instagram, Facebook ve WhatsApp servislerinde dünya genelinde sorun yaşanmakta olup, ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir.' dedi. Sosyal medya kuruluşlarından ise herhangi bir açıklama gelmedi.

2.05.2019Teknoloji
Instagram çöktü mü Neden girilemiyor

Instagram çöktü mü? Neden girilemiyor?

Instagram bugün öğlen saatlerinde dünya genelinde çöktü. Uygulamaya girmeye çalışanlar mesaj gönderemiyor ya da alamıyor. Aynı sorun Instagram ile birlikte WhatsApp ve Facebook'ta da yaşanıyor.

14.04.2019Teknoloji
Whatsapp ve İnstagram çöktü, fotoğraf yükleme işlemleri yarım kaldı

Whatsapp ve İnstagram çöktü, fotoğraf yükleme işlemleri yarım kaldı

Anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp ve İnstagram'da fotoğraf yükleme, gönderememe problemi, dün gece itibariyle birçok kullanıcının gündeminde yer aldı. Whatsapp'ta fotoğraf ve video gönderemeyenlerin yanı sıran, İnstagram'da da paylaşım yapma konusunda bazı problemler yaşandı. Peki, dün gece yaşanan ve bu sabah bazı kullanıcılarda etkisini göstermeye devam eden Whatsapp ve İnstagram çöktü mü? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

13.03.2019Teknoloji
Instagram çöktü mü Facebookta erişim sorunu yaşanıyor

Instagram çöktü mü? Facebook'ta erişim sorunu yaşanıyor

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram ve Facebook'ta erişim sorunu yaşanıyor. Yaşadıkları erişim sorununa yanıt arayan kullanıcılar Twitter üzerinden paylaşımda bulunuyor. Peki, Instagram çöktü mü, neden açılmıyor? Facebook'taki erişim sorununun nedeni ne?

20.11.2018Teknoloji
Instagram çöktü mü Instagram neden açılmıyor

Instagram çöktü mü? Instagram neden açılmıyor?

Instagram çöktü mü sorusu milyonlarca kişi tarafından sorgulanmaya başladı. Popüler uygulama Instagram'da akşam saatlerinde erişim sorunu yaşanıyordu. Saat 21.00'den itibaren yaşanan yavaşlık ve erişim kesintisi dünya genelinde hissedildi. Bir süre kesintiye uğrayan Instagram'da sorun çok uzamadan çözüldü.

24.10.2018Teknoloji
İnstagram çöktü mü İnstagram neden açılmıyor

İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor?

İnstagram çöktü mü soruları, bugün sosyal paylaşım sitesine erişmek isteyen kullanıcıların araştırdığı konu oldu. '5xx Server Error' hatası veren İnstagram, global bazda erişim sıkıntısına neden oldu. Şu sıralarda ise İnstagram tekrar kullanıma açıldı. Yaşanan erişim problemi tahmini 45 dakika sürdü..

3.10.2018Teknoloji
Instagram çöktü mü Instagram akışı neden yenilenmiyor

Instagram çöktü mü? Instagram akışı neden yenilenmiyor?

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram'da erişim sorunu yaşanması kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, instagram çöktü mü? Instagram akışı neden yenilenmiyor?

7.09.2018Teknoloji
Instagram çöktü mü Akış yenilenemedi hatasına dikkat

Instagram çöktü mü? 'Akış yenilenemedi' hatasına dikkat

Instagram TSİ 20:00 sularında dünya genelinde çöktü. Uygulamaya girmeye çalışan kullanıcıların bir kısmı yeni fotoğrafları görüntüleyemiyor ya da fotoğraf yükleyemiyor.

27.08.2018Teknoloji
Instagram çöktü mü Akış yenilenemedi hatasına dikkat

Instagram çöktü mü? Akış yenilenemedi hatasına dikkat

Instagram saat 21.45 sularında çöktü. Dünya genelinde yaşanan sorun nedeniyle kullanıcılar uygulamaya kısa bir süre erişim sağlayamadı. Uygulama, 22.10 sularında normale döndü.

13.07.2018Teknoloji
Instagram neden açılmıyor Çöktü mü

Instagram neden açılmıyor? Çöktü mü?

Instagram dünya genelinde erişim sorunu yaşadı. Uygulamaya telefondan veya bilgisayar üzerinden girmeye çalışanlar bir saati aşkın süredir erişim sağlayamıyor. Peki Instagram'a ne oldu? Instagram bir saatliğine çöktü mü? Instagram'dan herhangi bir açıklama yapıldı mı?

12.06.2018Teknoloji
Instagram çöktü mü Instagram akışı neden yenilenmiyor

Instagram çöktü mü? Instagram akışı neden yenilenmiyor?

Sosyal medya mecraları arasında en çok kullanılanlardan biri olan Instagram'da bir süredir sorun yaşanıyor. Kullanıcıların giriş mobil olarak giriş yapmaya çalıştığında akış yenilenmezken, bilgisayardan giriş yapmak isteyenlerin karşısına da '5xx Server Error' hatası çıkıyor.

10.05.2018Teknoloji
Facebook ve Instagram çöktü

Facebook ve Instagram çöktü!

Facebook ve Instagram'da dünya geneli olarak bir erişim sorunu yaşandı. Çok sayıda kullanıcı, bir diğer sosyal mecra olan Twitter'dan konuya ilişkin mesajlar paylaşırken, BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, yaşanan sorunla ilgili Twitter'dan açıklama yaptı.

26.08.2017Teknoloji
Instagram ve WhatsApp çöktü mü Instagramda sorun mu var ve neden erişim yok

Instagram ve WhatsApp çöktü mü? Instagram'da sorun mu var ve neden erişim yok?

Instagram, WhatsApp ve Facebook çöktü mü? TSİ 15.30 itibarıyla bu üç platforma girmeye çalışan kullanıcılar erişim sağlayamazken, sorun daha çok Avrupa genelinde yaşanıyor. Peki Instagram, WhatsApp ve Facebook'a ne oldu?

17.07.2019Teknoloji
İnstagram düzeldi mi İnstagram neden çöktü

İnstagram düzeldi mi? İnstagram neden çöktü?

3 Temmuz öğle saatlerinde İnstagram, Facebook ve Whatsapp'ta meydana gelen problem dolayısıyla erişim sorunu yaşandı. Erişim sorununun yaşanmasının ardından birçok kullanıcı, arama motorları araclığıyla 'İnstagram ve Whatsapp çöktü mü? ve 'Facebook neden yavaş?' sorusuna yanıt aradı. Peki, İnstagram ve Whatsapp neden çöktü? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

4.07.2019Teknoloji
Whatsapp ne zaman düzelecek Bakan Yardımcısından açıklama

Whatsapp ne zaman düzelecek? Bakan Yardımcısı'ndan açıklama

Akşam saatlerinde, popüler mesajlaşma ağı Whatsapp'ta meydana gelen sorun, kullanıcılar tarafından merak edilmeye devam ediyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, yaşanan sorunla ilgili açıklama yaptı. Bakan yardımcısı sorunun dünya genelinde kesintiler yaşandığını belirtti. Peki, Whatsapp ne zaman düzelecek? İşte, Whatsaap'ta yaşanan sorunla ilgili merak edilenler.

3.07.2019Teknoloji
Siber saldırı mı var İnternet çöktü mü

Siber saldırı mı var? İnternet çöktü mü?

WhatsApp, Facebook ve Instagram bugün öğlen saatlerinde çöktü. Erişim sorunun ortaya çıkmasıyla birlikte kullanıcılar sorunun kaynağını araştırırken, siber saldırı sorusu da akıllarda takılı kaldı. Peki bir siber saldırı söz konusu mu?

14.04.2019Teknoloji

WhatsApp neden açılmıyor, çöktü mü? WhatsApp ne zaman düzelir?

WhatsApp neden açılmıyor, çöktü mü? WhatsApp ne zaman düzelir? Günün en çok sorulan soruları oldu. Uygulamaya girmeye çalışanlar saatlerce mesaj gönderemedi ya da alamadı. Aynı sorun WhatsApp ile birlikte Instagram ve Facebook'ta da yaşandı. WhatsApp neden açılmadı?

14.04.2019Teknoloji
WhatsApp çöktü mü WhatsAppta neden fotoğraf gönderilmiyor

WhatsApp çöktü mü? WhatsApp'ta neden fotoğraf gönderilmiyor?

Facebook, Instagram ve Whatsapp servislerinde global seviyede sorunlar yaşanıyor. Bu durumun kısmen Türkiye'de de hissediliyor. WhatsApp'tan fotoğraf gönderimi akşam saatlerinden bu yana sorunlu olarak dikkat çekiyor. İşte, merakla araştırılan 'WhatsApp çöktü mü?' ve 'WhatsApp'ta neden fotoğraf gönderilmiyor?' sorularının yanıtı...

13.03.2019Gündem
Elalem ne derse desin hadi, hadi, hadi Her gün yarışmadayız

Elalem ne derse desin hadi, hadi, hadi! Her gün yarışmadayız

Hepi topu 15 dakika süren bir bilgi yarışması. Eleme yok, soruyu bilemezseniz milyonların önünde rencide olmanız da söz konusu değil. Her gün oynayabiliyor, 12 soruyu doğru bilirseniz para bile kazanıyorsunuz. Çoktan anladınız, Müge Boz ve Merve Toy’un dönüşümlü olarak sunduğu ‘Hadi’den bahsediyoruz.

18.08.2018Hürriyet Pazar
Dün bebeği için dua istemişti... Bugün kötü haber geldi

Dün bebeği için dua istemişti... Bugün kötü haber geldi!

6 haftalık hamile olan Siren Ertan, bebeğini kaybetti. Ertan dün 'minik bezelyem' dediği bebeğine mektup yazmış ve onun için dua istemişti...

28.06.2018Magazin
Nazan Öncel: Geride kalmak daha zormuş

Nazan Öncel: Geride kalmak daha zormuş

18 Mayıs 2017’de oğlunun babası Salih Öncel’i, 5 gün sonra da 30 yıllık yol arkadaşı Akşit Togay’ı kaybeden Nazan Öncel’le bu büyük acıların birinci yıldönümü yaklaşırken buluştum. “Bir gecede altüst oldum. Kaldığım yerden yürümeye çalışıyorum. Kâh beceriyor, kâh beceremiyorum. Hiç yapmam dediğim şeyleri yaparken buluyorum kendimi” diye anlattı duygularını. Şu sıralar Nazan Öncel’e en iyi gelen şey ise 20 gün önce çıkardığı 12 şarkılık albümü “Durum Şarkıları”. Öncel’le hem müziği konuştuk hem de içinde bulunduğu durumu...

21.04.2018Magazin
Instagram neden açılmıyor Çöktü mü

Instagram neden açılmıyor? Çöktü mü?

Sosyal paylaşım platformu Instagram'a bazı kullanıcılar erişim sağlayamıyor. Kullanıcılar Instagram'a neden bağlanamadıklarını merak ediyorlar. Peki Instagram'a ne oldu? Gerçekten çöktü mü? Instagram neden açılmıyor?

19.04.2018Teknoloji
Twitter 4 önemli ismini birden kaybetti

Twitter 4 önemli ismini birden kaybetti

300 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı bulunan Twitter istifa depremiyle sarsılıyor. Art arda gelen 4 istifaya açıklık getiren şirketin kurucusu Jack Dorsey, basında çıkan 'Twitter yöneticilerini kovdu' haberlerinin gerçeği yansıtmadığını, kendilerinin işi bıraktığını açıkladı.

25.01.2016Teknoloji
Gözde Akpınar: O parayla çocuk da okutulurdu ama 70 milyonun dikkati çekilemezdi

Gözde Akpınar: O parayla çocuk da okutulurdu ama 70 milyonun dikkati çekilemezdi

19 yaşındaki Özgecan Aslan’ın vahşice katledilmesi o kadar sarsıcıydı ki, belki de ilk kez toplumun her kesiminden insanlar kadına şiddet protestolarında bir araya geldi. Kentlerde eylemler sürerken akşam saat 21.00 olduğunda televizyonu açık olanlar, birden bomboş, siyah bir ekranla karşılaştı. Bir süre sonra da #Özgecanİçin yazısı belirdi. Bu görüntü, 30 TV kanalında eşzamanlı yayımlanmıştı. Logo yoktu. İsim de. Kimin yaptığı önce anlaşılamadı, kanalların ortak kararı olduğu düşünüldü. Halbuki o spotu yayımlayan, Filli Boya’nın sahibi Gözde Akpınar’dan başkası değildi...

1.05.2015Hayat
Facebook ve Instagram neden çöktü ve açılmadı, ne zaman normale döndü

Facebook ve Instagram neden çöktü ve açılmadı, ne zaman normale döndü?

Facebook ve Instagram çöktü ve birçok ülkeden erişim sağlanamadı… Saat 08:20'de kötü bir sürpriz yaşayan kullanıcılar hata mesajlarıyla karşılaştı ve kimileri internetin çalışmadığını sandı. Facebook ve Instagram TSİ ile 09.10 sularında normale döndü. İşte çöküş hakkında detaylar ve sosyal medyadaki yankıları.

27.01.2015Teknoloji

Yazar Sonuçları

Geçmişinizde olanların artık sizi incitebilecek bir gücü yok.

Geldik haftanın son gününe. Bugünü yaşıyorum, geleceğe güveniyorum; geçmişten hiçbir pişmanlık duymuyorum diyebiliyor musunuz?

16.03.2019

Bir Dilek tutamadık!

Tutamadık, çünkü dilek tutmayı bilmiyorduk...

16.01.2018

Böylesi görülmedi!

Ne görülmedi? Kime göre böylesi? Belli değil. Linke tıklıyorsun, Dubaili bir zengin bebesi arabasını altın kaplatmış.

21.11.2017

Aksiyon filminden komedi çıkarmak

Bu hafta tavsiyelerim sinema üstüne yine. Hürriyet Video’nun Sinefil programı o kadar iyi geri dönüşler alıyor ki, kendimi bu konuda daha da sorumlu hissetmeye başladım. Dikkat! Yeni nesil, videolu, yazılı, hormonlu sinema gurusu geliyor!

29.04.2017

Güzel insanlar

Gülnur Karakuzu, 11 yaşında bir ilkokul öğrencisi. Kendine güzel bir uğraş bulmuş, bir Youtube kanalı açmış ve bir yıldır bu kanalda, yaptığı bilimsel deneyleri yayınlıyor.

3.08.2016

Ve vals devam ediyor – (TNF Kapadokya Ultra Trail 110km raporum)

Her koşu yarışı sonrası kişisel bir koşu raporu yazılıyor.

27.10.2015