MENÜ

Kipa

Kipa ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kipa haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kipa haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.045 Kipa haberi bulunmuştur.

Kipa Haberleri

Cumartesi günü bankalar açık mı İşte hizmet veren şubeler

Cumartesi günü bankalar açık mı? İşte hizmet veren şubeler

Cumartesi günü hafta içine yetişmeyen işler ve ödemeler için bir çok vatandaşlar cumartesi günü bankalar açık mı sorusunun cevabını arıyordu. Türkiye'nin bir çok ilinde cumartesi günü de hizmet veren bankalar mevcut. Fakat bu bankaların çoğu alış veriş merkezlerinin içinde hemen hemen haftaiçi mesaisine yakın şekilde hizmet veriyor. İşte cumartesi açık olan bankalar ve şubeleri

4.11.2017Gündem
IGMG: Anayasamızda ifade edileni istiyoruz

IGMG: Anayasamızda ifade edileni istiyoruz

İslam Toplumu Milli Görüş (IGMG) Üniversiteliler Başkanı Selçuk Çiçek, Almanya’da Würzburg Üniversitesi’nde çalışan bir profesörün, başörtülü bir öğrenciye uygulamak istediği başörtüsü yasağını, yaptığı bir açıklamayla eleştirdi. Açıklamasında Almanya’dan ‘ülkemiz’ diye bahseden Çiçek, “Tam olarak anayasamızda ifade edileni istiyoruz, ne eksik ne de fazla” dedi.

2.11.2017Dünya
Hep bir çıkış yolu vardır

Hep bir çıkış yolu vardır!

Geçtiğimiz yıl 26 milyar liralık ciroya ulaşan ve 9 farklı sektörde faaliyet gösteren Anadolu Grubu İcra Başkanı Hurşit Zorlu, “İş dünyasının aktörleri Türkiye’nin elçileridir. Vize sorunu çözülür, işler durulur. Geçmişte de oldu. Yeter ki biz iş insanları yabancı ortaklarımıza ülke koşullarını doğru anlatalım. Ortaklarınız size inanıyorsa hep bir çıkış yolu var” diye konuştu.

13.10.2017Ekonomi
Migrosun 20 mağazası resmen CarrefourSAnın

Migros'un 20 mağazası resmen CarrefourSA'nın

Rekabet Kurulu, Migros Ticaret tarafından Tesco Kipa Kitle Pazarlama hisselerinin belli oranda devralınmasına verilen koşullu izin kapsamında, elden çıkarılacak mağazalar arasındaki 20 mağazanın sabit değerlerinin ve mağazalara ilişkin sözleşmelerin CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi'ne devri işlemini onayladı.

3.10.2017Ekonomi
Bu yıl kurbanlıklar yüzde 24 zamlı

Bu yıl kurbanlıklar yüzde 24 zamlı

BrandZone Kurban Bayramı öncesi kurbanlık fiyatlarını değerlendirdi. BrandZone verilerine göre, fiyatı en çok artan kurbanlık yüzde 24’lük zam oranıyla kıvırcık koç olurken, büyükbaş kurbanlar ise yüzde 20 zamlandı.T

23.08.2017Ekonomi
League of Legends 2017 Türkiye Finali’nde Şampiyon Fenerbahçe

League of Legends 2017 Türkiye Finali’nde Şampiyon Fenerbahçe

League of Legends Şampiyonluk Ligi 2017 Türkiye Büyük Finali’nde şampiyonluk kupası sahibini buldu. 12 binden fazla League of Legends ve espor tutkununun Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda buluşturan, bir milyondan fazla seyirciyi ekran başına kilitleyen büyük finalin sonunda kupanın sahibi, rakibini 3-0’lık skorla mağlup eden 1907 Fenerbahçe Espor oldu.

19.08.2017Diğer
2017 ikinci çeyrek ve ilk yarı bilançoları

2017 ikinci çeyrek ve ilk yarı bilançoları

BURGAN BANK NET KÂRI İKİYE KATLADI

11.08.2017Ekonomi
Migros ikinci çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı

Migros ikinci çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı

Migros ikinci çeyrekte 117.5 milyon lira zarar açıklarken, 2017'nin ilk yarısında 789,5 milyon TL net kar kaydetti.

11.08.2017Ekonomi
Migros ve Kipanın 20 mağazasını devraldı

Migros ve Kipa'nın 20 mağazasını devraldı

Carrefoursa, 12'si Migros 8'i Kipa olmak üzere 20 mağazayı devraldığını açıkladı. Söz konusu devralma işlemlerinin toplam bedeli ise 20 milyon TL +KDV olarak açıklandı. Devri yapılan mağazaların Ege Bölgesi'nde bulunduğu öğrenildi.

2.08.2017Ekonomi
Mersin’de ağaç katliamı kamerada

Mersin’de ağaç katliamı kamerada

MERSİN’de reklam panosunun görünmesini engellediği gerekçesiyle reklam şirketi çalışanları tarafından 4 ağaç kesildi. Ağaçlar kesilirken çekilen görüntü sosyal medya hesaplarından yayınlanınca, olay ortaya çıktı. Bu konuda inceleme başlattıklarını belirten Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, kent genelinde reklam panolarının önünde bulunan toplam 30 ağacın kesildiğini, bu konuda savcılığa suç duyurusunda bulunulduğunu söyledi.

14.07.2017Gündem

İzmirli işadamı Şinasi Ertan öldü

İZMİR’de uzun yıllar Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) yönetim kurulu başkanlığı ve meclis başkanlığı yapan, İzmir Ticaret Odası, İzmir Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, TÜSİAD gibi ekonomiye yön veren kurumlarda görev yapan duayen işadamı Şinasi Ertan, 91 yaşında yaşamını yitirdi.

7.07.2017Ekonomi
Migros’tan Kipa hisselerine ilişkin açıklama

Migros’tan Kipa hisselerine ilişkin açıklama

Migros, Kipa hisselerinde zorunlu pay alım teklifinin 12 Temmuz'da sona ereceğini duyurdu

6.07.2017Ekonomi
Migros’tan Kipa açıklaması

Migros’tan Kipa açıklaması

MİGROS Tesco Kipa Kitle Pazarlama Ticaret Lojistik ve Gıda Sanayi A.Ş.nin (Kipa) toplam sermayesinin yaklaşık yüzde 95,50’sini temsil eden paylarının Migros Ticaret A.Ş.ye devri hakkında açıklama yaptı.

5.07.2017Ekonomi
Migrostan kritik Tesco Kipa açıklaması

Migros'tan kritik 'Tesco Kipa' açıklaması

Migros'un Tesco Kipa'da zorunlu çağrıdan muafiyet başvurusu kabul edilmedi; Kipa hisseleri yüzde 12'nin üzerinde primli.

6.06.2017Ekonomi
Migros net kârını açıkladı

Migros net kârını açıkladı

Migros Ticaret AŞ, yılın ilk çeyreğinde bağlı ortaklık edinim karı dahil 907 milyon TL konsolide net kar açıkladığını duyurdu.

10.05.2017Ekonomi
Lüders: Almanya’da dindarlığa karşı bir tutum var

Lüders: Almanya’da dindarlığa karşı bir tutum var

Almanya’da Ayrımcılıkla Mücadele Dairesi Başkanı Christine Lüders, başörtülülerin hayatın farklı alanlarında ayrımcılığa uğradığını söyledi.

4.05.2017Dünya
4 yılda ikiye katlanacak

4 yılda ikiye katlanacak

Kipa hisselerinin satın alınma sürecini tamamlayan Migros, 4 yılda 2 kat büyüme hedefliyor. Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Özgür Tort, “Çift haneli büyümemiz devam ediyor. 2017’deki yeni mağazalarla birlikte toplam istihdamımız da 45 bine ulaşacak” dedi.

2.03.2017Ekonomi
Migros, Tesco Kipa’yı 199 milyon TLye satın aldı

Migros, Tesco Kipa’yı 199 milyon TL'ye satın aldı

Haziran'da Kipa'yı 302,3 milyon lira bedel karşılığında almak üzere anlaşan Migros, satış bedelinin 199 milyon lira olarak belirlendiğini açıkladı.

1.03.2017Ekonomi
Market devi Kipa resmen el değiştirdi

Market devi Kipa 'resmen' el değiştirdi

Rekabet Kurulunca, Tesco Overseas Investments Limited kontrolündeki Tesco Kipa AŞ hisselerinin belli oranının Migros tarafından devralınması işlemi uygun bulundu.

20.02.2017Ekonomi
Tesco Kipa resmen Migros’un

Tesco Kipa resmen Migros’un

Kipa hisselerinin yüzde 95,5'nin Tesco Overseas Investments Limited'den Migros Ticaret AŞ'ye devri işlemi, Rekabet Kurumu tarafından onaylandı.

9.02.2017Ekonomi
Öğretmen dini simgeyle derslere girebilmeli

Öğretmen dini simgeyle derslere girebilmeli

Berlin'in yeni Kültür Senatörü Klaus Lederer, okullarda öğretmenlerin dini simgelerle derslere girmesine sıcak bakıyor.

27.12.2016Dünya
İçişleri Bakanı Cazeneuve: İslam ve Yahudi karşıtı saldırılarda düşüş var

İçişleri Bakanı Cazeneuve: İslam ve Yahudi karşıtı saldırılarda düşüş var

Fransa İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve, Paris yakınlarındaki bir Yahudi okulunu ziyareti sırasında yaptığı açıklamada, ülkede ırkçılık, yabancı düşmanlığı, İslam ve Yahudi karşıtlığını durdurmaya yönelik önlemlerin başarılı şekilde uygulandığını, İslam ve Yahudi karşıtı saldırılarda düşüş yaşandığını söyledi.

4.12.2016Dünya

Yazar Sonuçları

‘Benim de adım Coşkun’sa bu işi yaparım’ dedi ve...

Küçük yaşta babasını kaybedince çocukluğunu yaşayamadan çalışma hayatına adım atar...

23.07.2017

Farkındalıklar ile dünya daha güzel

Sevginin kaynağından herkese merhaba...

9.05.2017

İngilizler gerisin geriye

Üniversitelerin işletme bölümlerinde kapsamlı bir vaka çalışmasını hak eden bir alım satım bu aslında.  Ben ancak özet geçebilirim.

22.03.2017

Kötü tedarikçi patron yaptı

Çocukluğundan itibaren ticarete ilgi duyar. Meşe de satar, plaj çantası da...

20.11.2016