MENÜ

Fazilet Hanım Ve Kızları Yeni Bölüm

Fazilet Hanım Ve Kızları Yeni Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fazilet Hanım Ve Kızları Yeni Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 72 Fazilet Hanım Ve Kızları Yeni Bölüm haberi bulunmuştur.

Fazilet Hanım Ve Kızları Yeni Bölüm Haberleri

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta ekranlara gelen 44. son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde, Sinan’ın geçirdiği korkunç kaza Egemen’leri alt üst etti. Kazayı öğrenen Kerime’nin hastaneye ulaşmayı başarması ortalığı karıştırdı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.04.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde hareketli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde hareketli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hazan’ın duygularını öğrenen Sinan nerede patlayacağı belli olmayan serseri mayına döndü. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.04.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde elinde Yağız’ın kanıyla ona bir şey olmasının korkusunu yaşayan Hazan, Kerime’ye gerçekleri haykırsa da sesini duyuramadı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.03.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta cumartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nın son bölümünde abisinin mezarlıkta yaptığı aşk itirafıyla şaşkına dönen Sinan, Yağız’a acı veren gizemli kızın kim olduğunu öğrenmek isterken, Hazan ve Kerime arasında yaşananlar Kerime’nin eline koz verdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.02.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 30. bölüm fragmanı – Yasemin’in kızı mı var

Fazilet Hanım ve Kızları 30. bölüm fragmanı – Yasemin’in kızı mı var?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fazilet Hanım ve Kızları’nın kısa süre sonra yayınlanacak olan 30. bölümüne dair çarpıcı ipuçları veren fragman ‘Yasemin’in kızı mı var?’ sorularına neden oldu. İşte Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümünden ilk görüntüler ve son gelişmeler!

9.01.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 31. yeni bölüm bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Fazilet Hanım ve Kızları 31. yeni bölüm bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam neden yok sorusu sevilen dizinin takipçileri tarafından oldukça merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Ekranların sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda yer almayacak. Yılbaşı haftası nedeniyle ertelenen diziler arasında yer alan Fazilet Hanım ve Kızları kanal tarafından bu hafta yayın akışından çıkartıldı. Peki, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

6.01.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Yasemin öldü mü

Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Yasemin öldü mü?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden merakla beklenen yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Entrika yüksek sahneleriyle ekrana kilitleyen Fazilet Hanım ve Kızları'nın son bölümünde gerçekleri öğrenen Gökhan, kendisini kaybederek Yasemin'e silah doğrultmuş yaşanan arbede sırasında silah ateş almıştı. Peki Yasemin öldü mü? Cezaevine giren Ece'yi bekleyen yeni tehlike ne? İşte Fazilet Hanım ve Kızları 28. bölüm fragmanı ve detaylar!

17.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Yasemin ölecek mi

Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasemin ölecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölümü için heyecan dorukta! Sevilen dizinin dün akşam yayınlanan son bölümü kafalarda soru işareti bıraktı. Fazilet Hanım ve Kızları 27. bölümünde Yasemin tarafından kandırılan Ece, özgürlüğünden olurken; Gökhan, Yasemin'in babasına yaptıklarını öğrendi. Finalde kendisini kaybeden Gökhan, Yasemin'e silah doğrulttu. Peki olaylı son bölüm ardından Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Hazan ve Yağız, Fazilet’in peşindeyken, Sinan babasıyla hayatının en zor anlarından birini yaşadı. Hazım’ın durumu artık endişe verici boyuttaydı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekrana geldi mi

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekrana geldi mi?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde olayların ardı arkası kesilmiyor. Hazan ile Sinan'ı aynı evin içerisine hapseden Yağız, kardeşinin Hazan'la ilgili feryadını dindirmek istemiştir. Diğer taraftan son bölümde Ece ise gerçekleri öğrenmek üzere harekete geçmiştir. Fakat karşısına farklı bir sorun çıkacaktır. İşte, Fazilet'in otobüse binip çekip gittiği Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

25.11.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 22. yeni bölüm fragmanında Eceden şok hareket

Fazilet Hanım ve Kızları 22. yeni bölüm fragmanında Ece'den şok hareket!

Fazilet Hanım ve Kızları 22. yen bölüm fragmanı son bölümün ardından ekrana geldi. Kızlarının her zaman zengin bir kocayla evlenmesinden yana olan Fazilet Hanım, bu kez ayağını taşa vurmuştur. Bunu fark eden Ece ise bu durumu kullanmaktan hiç çekinmemiş ve kendisini para için bu duruma getiren annesine bir miktar para vermiştir. Fazilet Hanım ve Kızları 22. yeni bölüm fragmanında durum bununla da ibaret kalmayacaktır. İşte, yeni bölüm fragmanında ekrana gelen olaylar

4.11.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü sonrası 21.bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü sonrası 21.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları 21. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Hazan'ın iki kardeş arasındaki sıkıntıyı önlemek adına ortaya koyduğu hamle, Fazilet Hanım ve Kızları 21. yeni bölüm fragmanında nelerin ortaya çıkacağını merak ettirdi. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

28.10.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde neler oldu Yeni bölüm fragmanı nefes kesti

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı nefes kesti

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünün hemen ardından yeni fragman geldi. Sırlarla örülü senaryo örgüsüyle dikkatleri üzerine çeken Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde babalarını kaybeden Egemen kardeşler yaşadıkları şoku atlatamadan kardeş şaşkınlığı yaşadı. Yeni fragmana ise DNA raporu damga vurdu. Fazilet Hanım ve Kızları 20. bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

23.10.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde yılın düğünü, Selin ve Yasin’in şok evlilik misillemesiyle skandala dönüşürken, Yağız ve Sinan’la ilgili büyük sırrı öğrenen Güzide’nin başına gelenler şoke etti. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.10.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde Ece kurtuldu mu 17. bölüm fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde Ece kurtuldu mu? 17. bölüm fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları 17. yeni bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından yaşanan olaylar araştırılmaya başlandı. Ece'nin darp edilmesinin ardından akıllara düşük tehlikesini getirmiştir. Ultrasona giren Ece, Fazilet Hanım ve Kızları 17. yeni bölüm fragmanında bu durumun detaylarının öğrenmek istemiştir. Diğer tarafında Hazan için ise sessiz savaş devam etmektedir. İşte, tüm bunların ekrana geleceği Fazilet Hanım ve Kızları 17. yeni bölüm fragmanı ve detayı bilgiler

1.10.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ece ve Hazım’ın şok evliliği Hazan ve tüm Egemen’ler için yıkıcı oldu. Bu haber yalıda kopan kıyamet gelecek fırtınalı günlerin habercisiydi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.09.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni sezona 14. bölüm ile başladı 15. bölüm fragmanında şok kare

Fazilet Hanım ve Kızları yeni sezona 14. bölüm ile başladı! 15. bölüm fragmanında şok kare!

Fazilet Hanım ve Kızlar yeni sezona hızlı başladı. 14. bölümde ekrana gelen olaylar Ece'nin travmatik hareketler göstermesine neden olmuştur. Hazım ile nikah masasına oturduktan sonra evde terör estirmeye başlayan Ece, Fazilet Hanım ve Kızlar 15. yeni bölüm fragmanında yaşanacak olayların sinyalini vermiştir. İşte, ailesini reddetme durumuna gelen Ece ve diğerlerini konu alan Fazilet Hanım ve Kızları 15. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

17.09.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 4. bölüm fragmanında Sinanın tepkisi ne olacak

Fazilet Hanım ve Kızları 4. bölüm fragmanında Sinan'ın tepkisi ne olacak?

Fazilet Hanım ve Kızları 4. bölüm fragmanında bir sevda masalını yaratmak isteyen aile erkanı, Hazan'ın üzerine gitmeye devam ediyor. Fazilet Hanım ve Kızları 4. bölüm fragmanında Sinan ile yakın ilişkiler konusunda sürekli olarak üzerine gelinen Hazan, artık bununla ilgili bir şeyler yapmak için hazırlanıyor.. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları 4. bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, detaylı bilgiler

9.04.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 3. bölüm fragmanında yalıdan kovuluyorlar

Fazilet Hanım ve Kızları 3. bölüm fragmanında yalıdan kovuluyorlar

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Geçtiğimiz hafta şaşırtıcı bir sahneyle final yapan Fazilet Hanım ve Kızları 3. bölümünde Ece'yi babasının yatağında gören Selin, ortalığı ayağa kaldırıyor. Kızıyla birlikte yalıdan kovulan Fazilet, yeniden yalıya dönebilmek için harekete geçiyor. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları 3. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

8.04.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 2. bölüm fragmanında Hazanı bekleyen büyük tehlike

Fazilet Hanım ve Kızları 2. bölüm fragmanında Hazan'ı bekleyen büyük tehlike

Fazilet Hanım ve Kızları 2. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. İlk bölümü ile çok konuşulan Fazilet Hanım ve Kızları’nda bu hafta Egemen ailesi Sevinç’in ölümüyle sarsılırken, Fazilet Hanım ve kızlarının evi ise, Hazan’ın otel odasında geçirdiği korkunç geceyle yangın yerine dönüyor. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları 2. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

30.03.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 1. bölümünde neler yaşanacak İşte fragman

Fazilet Hanım ve Kızları 1. bölümünde neler yaşanacak? İşte fragman

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 1. bölüm fragmanlarıyla ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Star TV ekranlarının yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yayın hayatına her cumartesi akşamı yeni bölümleriyle devam edecek. Ömrünü zengin bir hayat hayaliyle sürdüren ve bu kilitli yola ulaşmanın anahtarını kızlarında gören, Fazilet Hanım'ın hikayesi izleyenleri ekran başına kilitleyecek. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları 1. bölüm fragmanıyla sizlerle.

24.03.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ne zaman başlıyor İşte ilk fragman

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ne zaman başlıyor? İşte ilk fragman

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin gelen yeni bölüm fragmanları ile birlikte izleyiciler dizinin konusunu merak etmeye başladı. Star TV'de yayınlanacak olan dizinin fragmanları da ekranlara geldi. İşte Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ne zaman başlayacak sorusunun cevabı ve yayınlanan fragman

20.03.2017Televizyon