GeriTelevizyon Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde Hazan yalıya dönüyor! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde Hazan yalıya dönüyor! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde Hazan yalıya dönüyor! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ile izleyicisinin önüne çıktı. Ekrana gelen bölümde Hazan, annesinin hışmına uğradı ve artık yalıya geri dönmeye zorlandı. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde bu durum, yeni bölüm fragmanında nelerin ekrana geleceğini sorgulatmaya başladı. Peki, son bölümün ardından Fazilet Hanım ve Kızları 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlananson bölümü ile zleyicilerine şoke eden dakikalar yaşattı. Her hafta cumartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nın son bölümünde Kerime, Hazan’ı tuzağına çekmeyi başarıyor. Peki, son bölümün ardından Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şahit olduklarıyla çılgına dönen Fazilet, Sinan’ın ipini çekmek için soluğu Hazan’ın yanında alırken, Hazan ve Yağız arasında yükselen Farah gerilimi Fazilet’i başka bir korkunun pençesine atar. Annesinin yüzüne vurduklarıyla neye uğradığını şaşıran Hazan’ın yapmak zorunda kaldığı seçim dengeleri bir kez daha değiştirir. Hazım’ın kararlılığı ve Yasemin’in yenilgiyi hazmedememesiyle yalıda olaylar çığırından çıkarken, Kerime’nin elde ettiği kozu sahaya sürmesi Fazilet’i altüst eder. Yağız’a olan duygularından daha fazla kaçamayan Hazan, kendi kalbiyle kıran kırana bir savaşa tutuşurken Yağız ve Hazan arasındaki tansiyon da yükselmeye başlar. Hazan duygularının ağırlığıyla tamamen kendi dünyasına kapanmışken Kerime’nin kendisi için büyük bir tehdit oluşturduğundan habersizdir. Hazım ve Fazilet, Kerime’ye karşı güçlerini birleştirir ancak Hazım’ın Sinan’dan Kerime ile ilgili destek istemesi büyük sırrı bir anda hiç olmadık birinin kucağına düşürür. Hazan’ı zayıf noktasından yakalayan Kerime, onu korkunç tuzağın içine çekmeyi başarırken Yağız Hazan’ı düştüğü tehlikeden kurtara bilecek midir?

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle