GeriTelevizyon Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şok eden aşk itirafı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şok eden aşk itirafı

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şok eden aşk itirafı

Fazilet Hanım ve Kızları yepyeni bölümleriyle izleyicilerini şaşırtmayı devam ediyor. Genç ve deneyimli isimlerin bir arada yer aldığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin ekrana gelen son bölümünde sürprizlerle dolu gelişmeler vardı. Sinan'ın öğrendiği gerçekle mücadele etmeye çalıştığı son bölüme Yağız'ın aşk itirafı damga vurdu. Şimdi ise gözler yeni gelişmelerde. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ardından gözler yeni fragmana çevrildi. Her hafta başka bir entrikanın yaşandığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde annesinin mezarı başına giden Yağız’ın aşk itirafına Sinan’ın da tanık olması şok etkisi yarattı. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Heyecan dozu yüksek dizinin 27 Ocak tarihli son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Hazan’ın, Kerime’yi durdurma çabalarının kanlı bir felakete dönüştüğü Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm finalinde Yağız ve Sinan birbirlerinden habersiz yaşadıkları fırtınalarla aynı sığınağa, annelerinin toprağına sığınırken Yağız’ın itirafı Sinan için sarsıcı oldu. Şimdi ise gözler yeni bölümde!

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sinan’ın Kerime’ye doğru attığı adımla birlikte Hazan’ın taşımak zorunda kaldığı sır artık eskisinden de ağırdır. Sinan verdiği kararın ağırlığı altında ezilirken, Yağız babasıyla yaşadığı yüzleşmenin ardından Kerime meselesine olan tutumunu değiştirmeye çalışır. Sinan’ın seçimini bütün kalbiyle sorgulayan Hazan ise yanlış yolda olduklarının farkındadır fakat girdikleri yolun dönüşü yoktur. Ne var ki, oğluna kavuşmanın sarhoşluğu içinde olan Kerime eskisinden çok daha tehlikeli ve düşmanlık doludur. Kerime’nin nefret dolu yüzüyle ilk kez karşı karşıya kalan Hazan neye uğradığını şaşırmış haldedir. Diğer yanda, Yasin yüzünden annesiyle karşı karşıya gelen Ece, Fazilet’in attığı radikal adımla Hazım’a karşı zor durumda kalır. Nil, Selin ve Yasemin’in Fazilet ve kızlarına karşı güçlerini birleştirmesi ise ilk meyvesini Hazım’a oynadıkları oyunla verir. Selin’in zaferi Ece ve Fazilet cephesinde yankıları kolay dinmeyecek bir hezimetle sonuçlanırken, yalı yangın yerine döner.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle